PDA

View Full Version : Mängust üldiselt



adam_q
13.02.09, 11:03
Tere,

esimest korda pelasin hold emi ja tegin reeglid selgeks dets keskel 2008 ning selle ajaga olen jõudnud enda suhtes järgmistele järeldustele:

1) liiga kärsitu et vaikselt rahalaudades istuda ja oodata oma shanssi
2) liiga palju külgaktiiviteid, et saaks puhanuna lauda istuda ning kümneid tuhandeid käsi mängida
3) õhtu jooksul jõuan mängida 2-3 turnat (buy-inid 1-3$), kus enamasti jõuan ka rahadesse, sestap väga enam rahalaudadesse ei rammi
4) lemmik on bodog, mille nimetamist eesti foorumites väga tihti ei näe (või vaatan liiga vähe ringi)

Kas selline poolvinnas alustamine on OK? Ma usun et toimub pidev areng, kuigi mitte nii tormiliselt, kui iga päev ja igal võimalikul hetkel pelades. Kuidas sai Teie karjäär alguse? Mõnele on see kindlasti veel hobi, et iga päev ei mängi ja mõnikord jälle pikemad sessioonid peale pausi.

adam q

tdx
13.02.09, 12:16
Tere!
Pokkeriga ongi minu arust hea see, et kõike võib teha omas tempos. Mängud käivad ju 24/7, niiet võid nädalas igal õhtul yhe mängu teha või yhel päeval 10 mängu.

Sama lugu mängutyybiga. Ma isiklikult ei viitsi yldse turnasid mängida ja cash istub palju paremini, niiet kellele ema, kellele tytar. Pikemas perspektiivis võiks lihtsalt mingi eesmärk olla (näiteks aasta lõpus olen seal levelil vms), siis saab ka arengut paremini planeerida.

Kui huvi on tõsisem, siis soovitan hakata lugema 2+2 foorumeid ja seal kirjutatu üle mõtlema hakata, kiirendad oma arengut ikka väga hullult nii.

masterpuppet
13.02.09, 12:28
Isegi alustasin (tasuta)turniiride mängimist ja toksisin neid oma 2 aastat, enne, kui otsustasin rahalaudadesse minna. Areng tuleb ka mängides ja läbi praktika õppides, kuid teatud tasemel ilma lisavõimalusteta ei saa.

adam_q
13.02.09, 12:43
turnad ema, cash tütar? 8)

tdx
13.02.09, 13:01
turnad ema, cash tütar? 8)


LDO :)

ranka
13.02.09, 16:54
Kui sa mängid väikse limiidiga rahalauda ning pisikese sisseostuga turniire, siis ei ole vahet, kus pokkeritoas ja palju mängid. Mängimise aeg anna endas maksimum ja proovi võimalikult palju mängu aeg mõelda, et miks sa mingit asja teed.

Kui mängimise aeg tekivad küsimused ja sa ei ole enda otsuses kindel või leiad oma mängust mingi tüüpotsuse, mis on sinu jaoks alati väga keeruline, siis tuleks postitada see foorumisse (käsi või tüüpotsus). Nii käitudes peaksid oskused üpriski kiiresti arenema.