PDA

View Full Version : M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!



k2snakalle
06.08.11, 02:04
Hea odav auto pokkeriprole :)
Kui auto ostja on siit foorumist, siis aitan meeleldi nõu ja jõuga edaspidi, sest tunnen antud autot ja tehnikat väga hästi.

Kuulutus http://www.auto24.ee/used/894076

k2snakalle
06.08.11, 14:07
MÜÜDUD!
alla 3h jõudis auto24-s üleval olla kui ostja helistas ja autot vaatama tuli ning laksust ära võttis. Isegi tingima ei hakanud :)

ziimukaz
06.08.11, 17:45
Haigelt joppas, ise müün teist nädalat ning aint 1 helistaja olnud selle aja sees :D

Potsataja
06.08.11, 18:06
Haigelt joppas, ise müün teist nädalat ning aint 1 helistaja olnud selle aja sees :D

Kui auto24.ee 76-st 1996-1998 A6-st 60 maksavad alla 4000€ (ka 1€ on siiski alla) , siis tasub hinna langetamise peale mõelda. Ma pakun, et keskmine müügihind jääb neil 3000€-3500€ vahele.

privador
06.08.11, 18:52
Mina ütlen,et kui on soodne hind siis läheb kohe ära
Aga kui sama aastakäigu autod on nt 20keuri ja ise küsid 30k, siis läheb muidugi raskeks
Ise just müüsin 3keuri hinnaklassis autot-läks 3 kuud, aga ma päris nn soodukaga ka ei müünud-olin autosse toppinud 3-4keuri ja ei tahtnud hinna alla lasta.

Ja imelik oleks ka tingida 700eurist, kui auto on sõitev.

andu_andu
06.08.11, 19:15
Ja imelik oleks ka tingida 700eurist, kui auto on sõitev.

false. Raha väärtus on erinevatele inimestel suhteline ja tingida võib ka turul mee hinda alla.

k2snakalle
06.08.11, 20:24
Jup kell 10 hommikul oli helistajaid veelgi, aga sai öelda kohe, et auto on juba läinud :D
Ja tänapäeval on just imelik, kui ei hakata auto hinnast tingima, isegi kui see on odav. Üldist turuhinda arvestades, siis 750 oli nii ja naa...autol oli ikka "vana auto" vigu ja olin nõus ka alla laskma natukene, aga mitte palju, sest kiire polnud.
Kui pool aastat tagasi ostsin, siis maksin 700€ selle eest. (ofc remondi alla läks rohkem kui vahelt tuli, aga seda ei saagi nii võtta, sest 99% juhtudel ei saa autosse pandud raha tagasi)
Kusjuures samamoodi ise tingisin hinna alla + praeguse auto puhul tingisin ka hinda alla. Minu meelest on tendents, et niikuinii pannakse üldjuhtudel kõrgem hind ning ega siis küsija suu pihta ei lööda. Natukene hinna üle arutamist ja ntx uue monitori jagu hinda alla tingitud.

Potsataja
06.08.11, 20:36
Calibramehed juba ei tingi ! ;) K2snakalle on lihtsalt erand, mis kinnitab reeglit.

Kasutatud auto müügi muudabki raskeks see, et sina tead, palju sa ise juurde oled pannud (süda tilgub verd) aga katsu seda usutavalt ostjale selgeks teha.

privador
06.08.11, 20:45
Minu arust sõitva auto hind eriti alla 500 euri vist enam ei lähe. Aga müümisega on jah lihtne teed ostu-müügi lepingu valmis allkirjad alla ja ostja läheb arki. Ja kui saab veel selle autoga ilma remontimata aasta aega sõita on ju super.

Timgiimise koha pealt. Inimesi on seinast seina. Olen mingi periood asju ajalehe kaudu müünud.
Osad üritavad julmalt alla tingida. Teised on sellised, et soovitad et võid alla anda, aga siis vaatavad imelikult otsa ja maksavad algse hinna.


Ise ma ka ei tingiks kui auto tundub hea-odav. Kõik pole ainult rahas.

k2snakalle
06.08.11, 20:52
No ma tahaks seda masinat näha, mis maksab 500 piirimaile ja saad remontimata aasta aega sõita.
Kusjuures odavamate autode hinnad on praegu väga imelikud....ei saagi aru, et kas on odavamaks läinud hinnad või kallimaks.
Üldine hinnatase tundub, et on kallim kui mõned aastad tagasi.

k2snakalle
06.08.11, 21:02
Ise ma ka ei tingiks kui auto tundub hea-odav. Kõik pole ainult rahas.

Aga milles siis?
Kui vend ütleb, et hind on 800 ja ütlen, et pakun 600euri, ise samal ajal teades ja mõeldes, et olen nõus ka 800 maksma, sest auto hea ja odav, siis mis sellel viga on? Kui vend laseb alla siis laseb.... Ega ükski auto nüüd seepärast müümata ei jää, et kohapeal proovib ostja tingida.

leits
06.08.11, 21:05
Armastuses obv ..

Codecci
06.08.11, 22:14
No ma tahaks seda masinat näha, mis maksab 500 piirimaile ja saad remontimata aasta aega sõita.
Kusjuures odavamate autode hinnad on praegu väga imelikud....ei saagi aru, et kas on odavamaks läinud hinnad või kallimaks.
Üldine hinnatase tundub, et on kallim kui mõned aastad tagasi.
Vanaraua hind tõusnud, €200 saab auto eest juba.

Ma annan oma Sierra €400 'ga ära, nii et saab küll alla €500 sõidukorras auto, Privador :D

VisaHing
06.08.11, 22:27
Krt ise ka alati tingides vähemalt kindlustuse või siis ümbervormistamise raha alla saanud. Egas paljud panevadki asjad müüki ntx summaga, mida nad soovivad saada ja siis panevad tsipa otsa, et siis too, mis otsa panevad on valmis alla laskma :D

ranka
07.08.11, 02:11
Krt ise ka alati tingides vähemalt kindlustuse või siis ümbervormistamise raha alla saanud. Egas paljud panevadki asjad müüki ntx summaga, mida nad soovivad saada ja siis panevad tsipa otsa, et siis too, mis otsa panevad on valmis alla laskma :D

Nii on ja kallimatel on ka seda väga hästi näha. Kui X asja hind (näiteks korteril) on miski poolkahtlane ala 1 160 000 EEK siis reeglina see 60k ongi tingimisruum.

Tarmonator
07.08.11, 05:27
Nii on ja kallimatel on ka seda väga hästi näha. Kui X asja hind (näiteks korteril) on miski poolkahtlane ala 1 160 000 EEK siis reeglina see 160k ongi tingimisruum.

FYP

ranka
07.08.11, 16:47
FYP

Üle 10% kaubast alla tingida on üpriski raske. Tõin sita näite aga paremad näited oleks kui hind on 860,000 EEK või miski 880,000. Seal see 60 ja 80k on üpriski kindlalt tingimisruum ning kui lähed 800k eek näpus ostma siis see kaup on enamus ajast sinu (isegi poodides)

adam_q
10.08.11, 09:31
ma müüsin 2008.aastal 98a grand vitarat. polnud suurem asi, aga mingi 60k km ainult sõitnud ja panin 150 000 eekiga müüki ja paari tunni pärast oli müüdud, ilma tingimata, in cash. oh, olid ajad.

seega, ostke vähesõitnud auto ja sõitke sellega hästi vähe 8=)

leits
10.08.11, 11:06
Enamus leedust tulnud pillid on ju 85 000 km sõitnud :D:D:D:D:D

Codecci
10.08.11, 12:10
Mul tekib igakord naeratus näole kui keegi ostab 10-15a+ vana auto millel läbisõit alla 150,000km ja tõemeeli usub, et just temal on see masin mis pole keritud :)

adam_q
10.08.11, 12:14
mul tekkis ka naeratus, sest see auto kuulus enne ämmale ja topautos oli hooldusraamatut peetud alates selle esmaregamisest.

aga ülejäänud juhtudel saab ostja enamasti tünga jah tolle kilometraazinäidikuga.

Codecci
10.08.11, 12:22
mul tekkis ka naeratus, sest see auto kuulus enne ämmale ja topautos oli hooldusraamatut peetud alates selle esmaregamisest.

aga ülejäänud juhtudel saab ostja enamasti tünga jah tolle kilometraazinäidikuga.
Ei mõelnud sind, lihtsalt sobis siia teemasse see tekst :p

Btw, kas see on üsna standard, et hooldusraamatutega tehakse ka nö tüssu? Kirjutavad, et hooldusraamat ja siis antakse kaasa 2-3a täitmata hooldusraamat mis Saksast kaasa anti kunagi.

k2snakalle
10.08.11, 23:46
Üle 10% kaubast alla tingida on üpriski raske. Tõin sita näite aga paremad näited oleks kui hind on 860,000 EEK või miski 880,000. Seal see 60 ja 80k on üpriski kindlalt tingimisruum ning kui lähed 800k eek näpus ostma siis see kaup on enamus ajast sinu (isegi poodides)

Autode puhul on see kindlasti väär. 10% on miinimum mis ma alla tingiks ja seda olen alati ka saanud.

leits
11.08.11, 11:27
Ei mõelnud sind, lihtsalt sobis siia teemasse see tekst :p

Btw, kas see on üsna standard, et hooldusraamatutega tehakse ka nö tüssu? Kirjutavad, et hooldusraamat ja siis antakse kaasa 2-3a täitmata hooldusraamat mis Saksast kaasa anti kunagi.

Mul tuttava tuttav töötas mingil autoplatsil. Saksast tulnud pill ning hooldusraamat tühi. Neil mingid paar templit tehtud eestis nagu firmadel saksal kes hooldavad mingit kindlat marki ala bmw, audi jne ... Eestis täidavad järgi hooldusraaamtu löövad templid .. ja ytleme kerivad 400k km kilometraazi 111 500 peale ning hooldusraamatus ka 111k ning lollid iniemsed usuvadki :D Enamus inimesi ostab imo kilometraazi, mitte autot .. no idea why :D Minumeelest olgu ta või miljon sõitnud kuo on korralikult hooldatud

ranka
11.08.11, 13:01
Autode puhul on see kindlasti väär. 10% on miinimum mis ma alla tingiks ja seda olen alati ka saanud.

Ma pidasin tegelt silmas seda, et 10% on standard mille alla saad aga üle 10% pead juba kauplema hakkama.