PDA

View Full Version : Jose "Girah" Macedos pettis välja high stakes mängijatelt vähemalt $30 000



IamAllin
07.08.11, 23:01
Lock Poker ja PokerStrategy.com distantseeruvad kurikuulsast pokkerimängijast Jose "Girah" Macedost peale seda kui ta tunnistas, et on high stakes mängijatelt petnud välja üle 30 000 dollari, vahendab pokerfuse.com (http://pokerfuse.com/).

Pettuse tõi päevavalgele (Macedo tunnistas oma süüd koheselt) twoplustwo foorumi kasutaja "MossBoss", kes räägib oma postituses (http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/portuguese-poker-prodigy-jose-girah-macedo-scammed-hsnl-players-30-000-hsnl-xpost-1079435/), kuidas Macedo julgustas teisi high stakes mängijaid privaatses Skype õppegrupis mängima väga agressiivse aga kaotava mängija vastu iPoker pokkeritoas $50/$100 panustega lauas. Sealjuures Macao tungivalt nõudis, et tahab mängu jälgida läbi nn. screen-sharing (ekraanijagamise programmid nagu TeamViewer, Mikogo jne) programmi. Agressiivne-kaotav mängija (kasutajanimi "sauron1989") oli muidugi Macedo ja ta sõber ning kuna nad jälgisid mängu läbi screen-sharing programmi siis nägid nad ka vastaste taskukaarte.

Esimene ohver oli 2p2 kasutaja "ImFromSweden", kes mängis petturi vastu $10/$20 panustega lauas ja kaotas sulile rohkem kui 10 000 dollarit. Kümme päeva hiljem mängis ka "MossBoss" kasutaja "sauron1989" vastu ja kaotas kahe sessiooniga $25/$50 panustega lauas üle 20 000 dollari.

Macedo ülestunnistuse kohaselt (http://www.girahpoker.com/blog) oli see tema sõbra idee. Ta sõber hakkas alles pokkerit mängima ja kaotas väga palju. Seepärast sõber tuli ta välja ideega, et Macedo võiks privaatses Skype õppegrupis sweatida teiste liikmete mängu, kes mängivad ta sõbra vastu ja samal ajal öeldes talle vastaste kaarte. Macedo oli sellega nõus.

«See toimus lühikese aja jooksul. Kuid see tekitas minu väga halva tunde ja ma pidin midagi ütlema, ma tunnistasin üles,» kirjutab Mecado. «Ma ütlesin inimestele, kes asjaga seotud, mida ma olen teinud. Samuti ma ütlesin oma sõpradele ja inimestele keda ma austan ja kes austasid mind,» lisas ta. Oma ütluste kohaselt plaanib Macedo tagasi maksta kõigile, kellelt nad raha välja petsid ja lisaks lubas maksta 30 000 dollari kompensatsiooni.

Macedo kuulsus algas 2+2-s (http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/i-am-jose-girah-macedo-so-called-portuguese-poker-prodigy-990495/), kus tundmatu mängija, keda kutsuti "Portugali Pokkeri Imeks" tõusis raketina väikestes limiitidest high-stakesini väga kiirelt. Oma algsest 2500 dollari suurusest sissemaksest tegi peaaegu 2 miljonit dollarit.

Mõne aja pärast sõlmis Merge võrgustiku pokkerituba Lock Poker temaga Elite Pro lepingu ning hoolimata eelnevast mitme-konto omamise skandaalist (http://pokerfuse.com/news/poker-room-news/multi-accounting-scandal-surrounds-portuguese-prodigy/), mille tõttu ta diskfalifitseeriti Lock Poker Challengilt, jätkas ta saidiga koostööd.

Tänasel päeval erinevad pokkeriettevõted temaga enam koostööd teha ei soovi. Pokkeriportaal PokerStrategy.com, kellele Macedo hiljuti tegi oma esimese õppevideo, teatas, et katkestas suhted nimetatud pokkeriproga pühapäeval pärast skandaali (http://www.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/PokerStrategy.com-Ends-Cooperation-With-Girah-After-Admission-Of-Scamming_50037/) väljatulekut. Lock Poker, kellega Macedol oli Elite Pro leping ei ole teinud veel ametlikku teadaannet, kuid Elite Prona ta enam nende lehel kirjas ei ole ning ka kõik eelnevad mainimised Locki kohta on eemaldatud Macedo blogist. PokerNewsBoy teatas eile, et Macedo leping lõpetatud Lock Pokeri poolt, kuid artikkel on nüüdseks eemaldatud.

High Stakes Pokkerimängijad Haseeb Qureshi, Cardrunneri pro tuntud kui "INTERNET POKERS" ja "DOG IS HEAD" ning Daniel "jungleman12" Cates, kellel oli plaan koos Macedoga Portugalis elama asuda, teatasid, et plaanid jäävad soiku, kuna nad ei osanud eales oodata, et Macedo võiks midagi sellist teha.

Loksutaja
07.08.11, 23:12
Sain just loetud kogu selle teema, mnja.

VisaHing
07.08.11, 23:18
http://news.bluffmagazine.com/jose-macedo-disqualified-from-lock-poker-challenge-20548/

http://www.onlinepoker.net/poker-news/poker-pros-news/poker-prodigy-jos-macedo-turns-30-2-million/9901

KraindOnMaind
07.08.11, 23:37
Sain just loetud kogu selle teema, mnja.

cliff notes?

IamAllin
08.08.11, 00:06
cliff notes?

post 1056

qbj0hn
08.08.11, 00:13
cliff notes?

- Portugali tüüp teeb posti NVG-sse kuidas ta high-stakes mänge crushib koos HEM-i pildiga.

-Inimesed kahtlevad temas kuna keegi pole kuulnud temast ja ta keeldub postitamast oma SN-e

-Mõneaja möödudes peale seda kui vend käib erinevatel interviudel kaasaarvatud quadjacksis enamus inimesi usub, et tüüp on legit ja jutt on õige, lisaks jungleman ja dogishead vouchivad, et tyyp on legit ja beast jne

- Thrread sureb välja ja vaikus

-Mingi aja möödudes yks tyyp teeb threadi kuidas väidetavalt Jose lasi inimesi üle sweatides neid skypes ja samal ajal vast mängis sweatitava vastu ja võttis raha neilt nii ära

-Jose teeb crieng posti

- Inimesed ravivad Josed ja on skeptilised posti üle

- Mitmed inimesed kes mängivad HS mänge ilmuvad threadi ja kinnitavad, et Jose on neile PM-e saatnud, et sweatida jne. Skype lisanud jms. Konkreetselt kaks m2ngijat oli kelle vastu m2ngiti ja ta väitis, et need julmad fishid jne, kuigi ise oli obv puldis hoopis

-Kuna haseeb ja jungleman olid vouchinud teda ja tahtsid isegi elama koos temaga portugali minna siis inimesed muutuvad kahtlevaks kas nad võivad olla seotud selle scammiga

-jungleman ja haseeb väidavad threadis, et on väga üllatunud, et jose skiuke vend oli jne, väga segane jutt

-Mingi hetk ilmub yks 25/50 mängija threadi kes väidab, et jungleman või haseeb stakesid teda (Josed) HS mänge mängima, lisaks ise ta ka muidugi sai vist üle või vähemalt sweatiti teda selle skeemiga

-Inimestel tuleb küsimuste rahe ja oodatakse haseebi ja junglemani osa loost


Peaks olema nii.

KristjanLaas
08.08.11, 00:44
naiss, qb.

ranka
08.08.11, 02:28
Liigutasin seotud postitused siia. Kuna aeg oli vale siis esimese postituse autor vale :)

imthcplant
08.08.11, 02:37
Väga sick... Loodan et sellest nüüd uusi scammimis laineid ei tule....

Haiged inimesed...Krt anna ise sõbrale raha mängimiseks siis kui selline tegelane oled ja tahad sõpra aidata... Nüüd nimi ja kõik kannis...

Ajuvabad...

qbj0hn
08.08.11, 02:43
Ma ka ei saa aru, täiesti ebaloogiline lihtsalt.

Kui ta tõesti crushis (dunno veel kas see oli ka made up), lisaks veel sai tasuta coachingut sauce123-lt, haseebilt ja junglemanilt.

Doesn´t make sense lihtsalt.

ranka
08.08.11, 02:45
Ma ka ei saa aru, täiesti ebaloogiline lihtsalt.

Kui ta tõesti crushis (dunno veel kas see oli ka made up), lisaks veel sai tasuta coachingut sauce123-lt, haseebilt ja junglemanilt.

Doesn´t make sense lihtsalt.

Ma arvan, et siin on õppida sitaks ja eriti meie foorumis. ÄRA USALDA MITTE KEDAGI! Meie foorumis kuidagi jube palju usaldatakse suvalisi vendi, loobitakse -EV diilidega raha siia ja sinna. Jah ükskord keegi hitib ja teeb kellegi rikkaks aga enamus ajast tuleb sealt sandikopikaid või mitte midagi.

Blackbirds
08.08.11, 07:41
see küll üks mega fucked up scam:D
nagu kriminulli loeks 2+2's.

WeThePeople
08.08.11, 07:46
mis need hemi pildid olid tal shopatud v? sellesmõttes et rahalisi võite oli seal kõvasti (kaotusi obv polnud märgitud) ja milleks talle mingi tühine 30k?

ranka
08.08.11, 07:48
ImFromSweden on veel eriti õnnetu kuju. Eelmise aasta aprillis vend sai scammitud $30k-ga väga osavalt sulilt, kes mindki semi-scammis (tegelt otseselt mind ei scammitud aga kasutas mind raha vahendajana, sai räigelt pappi liigutatud ja seepärast hakkasin teda usaldama ning jäin ka kilost ilma) ja 2p2 teemas minu nime (ranka666) all ka esines.

Teema siis: http://forumserver.twoplustwo.com/56/medium-stakes-pl-nl/warning-all-msnl-players-out-there-got-scammed-30k-765291/

Maheaatom
08.08.11, 08:02
Päris hämmastav lugeda, milliseid "lahendusi" välja nuputatakse...

nikitheone
08.08.11, 08:09
ingliskeelne cliffs (1056): http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=28034098&postcount=1056

väga sick ikka, tundub liiga kahtlane. tuleb välja, et jungle backis kidi ja nad ei tahtnud, et see läheks avalikuls. wtff

Blackbirds
08.08.11, 08:51
pigem nad kasutasid tema accounti, sest keegi ei anna neile actionit, kui nad oma "päris" accountidega mängiksid.

ranka
08.08.11, 08:56
Päris hämmastav lugeda, milliseid "lahendusi" välja nuputatakse...

Jup. Sellist lahendust eeldaks suvaliselt Arnis Vähilt. Näiteks keegi postitab OT teemasse, et kes viitsib mu mängu railida, mikogo ID on XXX-YYY-ZZZ (seda on tehtud ka siin foorumis, õnneks ei ole keegi abusenud) ning siis miski random vend korjab ID üles, vaatab kus laudades mängib ja läheb tema vastu mängima.

Aga, et respekted h-stakes vennad nii üksteisele keeravad. No tule taevas appi.

nikitheone
08.08.11, 08:56
e: blabkcirdi posti mõtsin.

meh, ei.

http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/cliff-notes-portuguese-poker-prodigy-jose-girah-macedo-scam-1079792/

- Dog and Jungleman admit they have backed Girah in high stakes poker, but deny any involvement with the scam

Tigrano
08.08.11, 09:12
Vot see on küll peen skeem ja see vend on küll imelaps, et sellise asja välja mõtles.

Blackbirds
08.08.11, 12:10
http://www.cardrunners.com/blog/internetpokers
epic:D

vennike
08.08.11, 13:03
http://www.cardrunners.com/blog/internetpokers

suht mindfuck

IamAllin
08.08.11, 16:34
e: blabkcirdi posti mõtsin.

meh, ei.

http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/cliff-notes-portuguese-poker-prodigy-jose-girah-macedo-scam-1079792/

- Dog and Jungleman admit they have backed Girah in high stakes poker, but deny any involvement with the scam

aga miks dog nii hullult kaitsesseda kidi ning oli nõus maksma kõik rahad kannatajatele tagasi tingimusel, et see kõik ei tule avalikuks,vastasel korral ei saa keegi mingit raha. Saan aru, et ta tahtisvb oma mainet kaitsa või olles ise scammi osaline ei tahtnud, et asi suureks läheks. Imelik, et peale seda kõike ta ikka kaitses "imelast" ning ikka mõtles temaga kokku kolimisele. Ja nagu keegi ütles seal, siis kuidas on nii, et kaks mastermindi pokkeris jungle ja dog ei saanud aru, et see kid ei ole mingi imelaps. Kõik teised, keda ta "couchis" jne ütlesid, et ta tegi väga halbu liigutusi jne. Et kuidas on võüimalik, et haseeb ja jungle ise seda ei näinud. natuke kahtlanevõi nii...

qbj0hn
08.08.11, 18:17
Tüüp ongi imalaps, aga noor ja loll lihtsalt ja selle sitaga rikkus kogu oma karjääri ära.

Jutt kõik väga inteligentne, videod, live intekad jne. (kui just dog neid kõiki ise ette ei tsiteerinud). Raha mis ta tegi pidi kõik õige olema nagu haseeb blogis kirjutas. Ta mängis oma rahadega ju 200$/400$.

Ma usun, et see sõber on siiski olemas millest ta rääkis. Juhatati halvale teele lihtsalt ja sõber kes ise mingi tegija ei olnud tahtis ka decent raha teenida.

Super scum piece of shit no matter what, aga ma loodan, et see tüüp ennast oksa ei tõmba.

Pahvak
08.08.11, 18:31
Pettuse eest kohtu alla ei saa anda?

Blackbirds
08.08.11, 18:41
Pettuse eest kohtu alla ei saa anda?
no, police dont give a fuc.k about internet pokerz

qbj0hn
08.08.11, 18:41
Pettuse eest kohtu alla ei saa anda?

Pika ajudekepi peale saaks ikka vast.

Aga jah nagu blackbirds ütles, police dont give a fk bout teh_internets

adam_q
08.08.11, 19:32
mul on sellest kahju, et nad pidid kõik ühise gaykommuuni looma lissabonis, aga nüüd jäi katki ja ei koligi kokku :(

Potsataja
08.08.11, 19:44
[B]
Esimene ohver oli 2p2 kasutaja "ImFromSweden", kes mängis petturi vastu $10/$20 panustega lauas ja kaotas sulile rohkem kui 10 000 dollarit. Kümme päeva hiljem mängis ka "MossBoss" kasutaja "sauron1989" vastu ja kaotas kahe sessiooniga $25/$50 panustega lauas üle 20 000 dollari.

Lausa uskumatu, et esimene mängur kaotas rohkem, kui 5BI ja teine rohkem, kui 4BI ? Paneks kõigepealt käte arvu jms. paika ja siis hakkaks halama ? HU mängija jaoks peaks sellised swingid tavapärased olema.Ebaaus võitja ei hakka mingil juhul midagi üles tunnistama, seega andke minna oma seebiooperi ja "lihtsalt Mariaga". BTW, sead lendavad iga päev.

VisaHing
08.08.11, 20:01
Lausa uskumatu, et esimene mängur kaotas rohkem, kui 5BI ja teine rohkem, kui 4BI ? Paneks kõigepealt käte arvu jms. paika ja siis hakkaks halama ? HU mängija jaoks peaks sellised swingid tavapärased olema.Ebaaus võitja ei hakka mingil juhul midagi üles tunnistama, seega andke minna oma seebiooperi ja "lihtsalt Mariaga". BTW, sead lendavad iga päev.

Nojah olgu see kasvõi 1k $ pettus on ta ikkagi ju.

Potsataja
08.08.11, 20:08
VisaHing, kogu pokker on oma olemuselt pettus, kuigi seda serveeritakse, kui võimalust.

variatsioon
08.08.11, 20:41
aga Girah on ikkagi hea nosebleeder?

Fabulous
08.08.11, 20:54
http://www.cardrunners.com/article/932/cardrunners-statement-regarding-haseeb-qureshi/
DIH sai CR'ist kinga.

nikitheone
08.08.11, 21:28
aga Girah on ikkagi hea nosebleeder?

nagu ma aru saanud, vend on ikkagi suht imelapsed ja kõik olid suht impressed, mis juttu ta rääkis ja mida ta mõtles. + ega jungle + teised ei tahaks suvalise lambivenna juurde kolida.

Potsataja
08.08.11, 21:48
Krt, üheski malefoorumis ei saaks sellist asja kohe kuidagi juhtuda, seega pokker on ikka puhtalt õnnemäng. :p

mikk2468
08.08.11, 21:52
Ma ei saa aru mis sa pokkerifoorumis üldse teed, kui nii arvad? Kas sa mängid ka üldse pokkerit?

EDIT: teemasse ka, ei ole ise täna üldse 2+2'st lugenud selle teema kohta, aga tahaks teada kas midagi uut ja huvitavat on veel välja tulnud. Kuidas Jungleman ja Dog siis asjaga seotud olid üldse?

qbj0hn
08.08.11, 22:07
EDIT: teemasse ka, ei ole ise täna üldse 2+2'st lugenud selle teema kohta, aga tahaks teada kas midagi uut ja huvitavat on veel välja tulnud. Kuidas Jungleman ja Dog siis asjaga seotud olid üldse?

Jm-i ei tea, aga dog stakes teda ja kirjutas tema eest erinevaid strateegia postitusi, tegi talle website ja sebis talle muid hüvesid.
Lisaks haseeb mängis ta kasutaja alt rahalaudu.

variatsioon
08.08.11, 22:10
ma vaatan et päris pop on võõraste kasutajate alt pokerdada. miks?

qbj0hn
08.08.11, 22:14
ma vaatan et päris pop on võõraste kasutajate alt pokerdada. miks?

Sest nad ei saa oma kasutajate alt actionit obv.
Lisaks usakaid vist ei saanud tollelt saidil mängida ka muidu.

Niikaua kui ma railinud vahel neid nosebleed laudu FTP-s siis ma pole mitte ühte korda ka näinud, et haseeb oleks kellegiga mänginud. Alati istus üksinda oma HU laudades.

IamAllin
08.08.11, 22:46
nagu ma aru saanud, vend on ikkagi suht imelapsed ja kõik olid suht impressed, mis juttu ta rääkis ja mida ta mõtles. + ega jungle + teised ei tahaks suvalise lambivenna juurde kolida.

aga ei olnud ju kõik suht impressed? inimsed kellega ta sweatis ja keda ta coachis ütlesid kõik, et ta ei oskanud lihtastes standart olukordades midagi teha ja tegi 30 min mängu jooksul korduvalt lihtsaid vigu. ja mitu venda rääkisid seda ning kõik olidki üllatunud, et kuidas jungel ja dog ei saanud sellest aru, kuigi veetsid temaga nii palju aega koos. (või said aru, aga asja taga oli midagi enamat ikka). Nagu ma aru sain, siis keegi polnud teda näinud kusagil kõrgel mängimas ja tema kasutajad olid mänginud ainult mid satakese pmst ja need 10/20 ja 25/50 mängud olid ainult nende vastu, keda ta samal ajal sweatis.

lenC
08.08.11, 23:47
aga ei olnud ju kõik suht impressed? inimsed kellega ta sweatis ja keda ta coachis ütlesid kõik, et ta ei oskanud lihtastes standart olukordades midagi teha ja tegi 30 min mängu jooksul korduvalt lihtsaid vigu. ja mitu venda rääkisid seda ning kõik olidki üllatunud, et kuidas jungel ja dog ei saanud sellest aru, kuigi veetsid temaga nii palju aega koos. (või said aru, aga asja taga oli midagi enamat ikka). Nagu ma aru sain, siis keegi polnud teda näinud kusagil kõrgel mängimas ja tema kasutajad olid mänginud ainult mid satakese pmst ja need 10/20 ja 25/50 mängud olid ainult nende vastu, keda ta samal ajal sweatis.
Ma vaatasin mingi nädal-kaks tagasi ta videot pokerstrategys ja polnud ka kuigi impressed. Idee käte analüüsimiseks oli tal hea, lihtsalt arvestada iga kui viimase komboga vastase ranges ja jõuda seeläbi õigele järeldusele. Paraku teostus jättis soovida, konkreetne näide: regular isob fishi CO-l, girah arvab, et ta teeb seda 10-15% kätega, range sai ta nii, et tõmbas lihtsalt pokerstove'i sliderit(ma eeldan), et ilusti mingid K9s-id jms sisse saaks. Fish foldis, girah callis IP. Flop oli 662r vms, ehk siis superdry, ta arvas, et vastane cbetib seda 90-95% kordadest(mis tõenäoliselt on ju õige), siis ta korrutas PF range 0,9-ga ja lasi selle läbi pokerstove'i slideri. Sellel hetkel ma juba palusin taevast appi ja üle poole sellest videost ma vaadata ei suutnudki.

Kuskilt kõrvalt kommentaariumist lugesin, kui kõvasti ta olevat vaeva näinud selle video kallal. Eks see juhtub jah, kui sa 2h viitsid tegeleda ja sellest läheb 1h45m powerpointi näppimisele. Naljakas oli muidugi see, et avastasin selle video NVG-st teemas, mille pealkirjaks oli "greatest poker video of all time?" vms.

ranka
09.08.11, 00:54
Ma vaatasin mingi nädal-kaks tagasi ta videot pokerstrategys ja polnud ka kuigi impressed. Idee käte analüüsimiseks oli tal hea, lihtsalt arvestada iga kui viimase komboga vastase ranges ja jõuda seeläbi õigele järeldusele. Paraku teostus jättis soovida, konkreetne näide: regular isob fishi CO-l, girah arvab, et ta teeb seda 10-15% kätega, range sai ta nii, et tõmbas lihtsalt pokerstove'i sliderit(ma eeldan), et ilusti mingid K9s-id jms sisse saaks. Fish foldis, girah callis IP. Flop oli 662r vms, ehk siis superdry, ta arvas, et vastane cbetib seda 90-95% kordadest(mis tõenäoliselt on ju õige), siis ta korrutas PF range 0,9-ga ja lasi selle läbi pokerstove'i slideri. Sellel hetkel ma juba palusin taevast appi ja üle poole sellest videost ma vaadata ei suutnudki.

Kuskilt kõrvalt kommentaariumist lugesin, kui kõvasti ta olevat vaeva näinud selle video kallal. Eks see juhtub jah, kui sa 2h viitsid tegeleda ja sellest läheb 1h45m powerpointi näppimisele. Naljakas oli muidugi see, et avastasin selle video NVG-st teemas, mille pealkirjaks oli "greatest poker video of all time?" vms.

WOW, päris valus. Fishy puhul X% opening range võib täkesse minna, regulari puhul mitte ning cbetimis ning muu rangest on asi kaugel.

Meeldib soiguda aga enne PTR-i oli sitaks selliseid vendi. Meenub kasutaja upay4college (http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/Upay4college) reklaamis end kui 5pt/bb venda ja postitas seal miski hiiteris graafiku ja ütles ,et tal iga kuu selline. jrhochafiga (või oli keegi teine hea mängija) ülbasid seal omavahel ning siis jõuti kokkuleppele, et teeme propbeti, et vähemalt 5pt/bb peab olema 100k käe jooksul ühe kuu vältel või midagi taolist. Propbet jäi ära, ei mäleta enam fakte kuna see oli mitu aastat tagasi aga tollal kõik uskusid upay4colleget ning arvasid, et ta võidab beti. Aga tuli PTR siis tulemused olid hoopis teised....

Räägin seda sellepärast, et kui ei ole ühtegi tõestust, et vend on hea siis mina selesse ei usu ja kuradima hea oli enne PTR aeg kus jjack frost ja muud tegelased olid FR foorumis suured herod ja põhi nõuandjad.

lenC
09.08.11, 01:51
Üks moderaator kinnitas, et girah-i IP kattub selle teema (http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/portugese-prodigy-wins-over-2-mill-euro-sites-lf-more-info-964270/) loojaga, mis siis tähendab, et ta algas oma haipimist juba enne seda suurt "I am the Portuguese wunderkind" teemat. Nüüd on vast suurem tõenäosus, et see oli ette planeeritud scam, samas raske uskuda, arvestades kui lollilt ta vahele jäi.

variatsioon
09.08.11, 04:26
takitiab masendust kui nad ei suuda oma IP adret muuta et ennast haipida.

nikitheone
09.08.11, 07:42
Ma vaatasin mingi nädal-kaks tagasi ta videot pokerstrategys ja polnud ka kuigi impressed. Idee käte analüüsimiseks oli tal hea, lihtsalt arvestada iga kui viimase komboga vastase ranges ja jõuda seeläbi õigele järeldusele. Paraku teostus jättis soovida, konkreetne näide: regular isob fishi CO-l, girah arvab, et ta teeb seda 10-15% kätega, range sai ta nii, et tõmbas lihtsalt pokerstove'i sliderit(ma eeldan), et ilusti mingid K9s-id jms sisse saaks. Fish foldis, girah callis IP. Flop oli 662r vms, ehk siis superdry, ta arvas, et vastane cbetib seda 90-95% kordadest(mis tõenäoliselt on ju õige), siis ta korrutas PF range 0,9-ga ja lasi selle läbi pokerstove'i slideri. Sellel hetkel ma juba palusin taevast appi ja üle poole sellest videost ma vaadata ei suutnudki.

Kuskilt kõrvalt kommentaariumist lugesin, kui kõvasti ta olevat vaeva näinud selle video kallal. Eks see juhtub jah, kui sa 2h viitsid tegeleda ja sellest läheb 1h45m powerpointi näppimisele. Naljakas oli muidugi see, et avastasin selle video NVG-st teemas, mille pealkirjaks oli "greatest poker video of all time?" vms.

2+2 - http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/portuguese-poker-prodigy-jose-girah-macedo-scammed-hsnl-players-30-000-hsnl-xpost-1079435/

esimene post kohe : José’s strategy contributions to this group were exceptional, and many top players were very impressed.

või olen ma siis millestki valesti aru saanud?

lenC
09.08.11, 07:53
Selle kohta ma ei oska midagi öelda, rääkisin ainult konkreetsest videost, mind seal chatis paraku ei olnud :) Ja nagu ma ütlesin, siis idee/plaan oli tal hea, teostus oli ainult ääretult laisk, mistõttu igasugused resultaadid võivad antud videos kasutud olla.

Kes tahab, hinnaku ise: http://www.pokerstrategy.com/video/19725/

edit: ja mängige selle pokerstove'i slideriga, päris selgelt on näha, et 100+bb pokkeri juures on see junn täiesti kasutu

pikk28
09.08.11, 08:05
ty lenc

KristjanLaas
09.08.11, 08:12
Üks moderaator kinnitas, et girah-i IP kattub selle teema (http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/portugese-prodigy-wins-over-2-mill-euro-sites-lf-more-info-964270/) loojaga, mis siis tähendab, et ta algas oma haipimist juba enne seda suurt "I am the Portuguese wunderkind" teemat. Nüüd on vast suurem tõenäosus, et see oli ette planeeritud scam, samas raske uskuda, arvestades kui lollilt ta vahele jäi.

wow, kogu teema on nagu krimka, ei jõua ära oodata järgmist twisti.

overgrow
09.08.11, 08:43
Päris hull, kogu maailm teab nüüd ta scammist. Isegi meie siin Eestis arutame, mingi Portugali pokkeri mängija scammi. Huvitav, mis teda ajendas seda tegema. Poisil oli ju kõik olemas, maja hawail, roll jne. Või oli ta busto, et seda tegema pidi?

alaska
09.08.11, 08:54
On need majad ja rahad tõestust leidnud?

nikitheone
09.08.11, 09:57
siin on ka üpris head cliffid: http://www.highstakesdb.com/forum/FindPost593207.aspx

taipupole
09.08.11, 10:18
Päris hull, kogu maailm teab nüüd ta scammist.

Aasta kõige räigem liialdus. Kalamees oled?

VisaHing
09.08.11, 10:36
Keegi väitis 2+2-s, et known sn-s:

http://www.pokertableratings.com/party-player-search/aggressive22
http://www.pokertableratings.com/ipoker-player-search/oovoo99
http://www.pokertableratings.com/ongame-player-search/eduduplo

kommentaariumtes lasevad osad seal, et Go jose jne. dno.

nikitheone
09.08.11, 10:42
aint oovoo99 pidavat olema kindel

alaska
09.08.11, 10:59
Mulle sellest piisab. Hull talent seljuhul.

VisaHing
09.08.11, 11:53
irw hästi paneb enda kohta:

daa: look at my profile: kosma_09: im the the best loose agressive player in the world. look at my winnings bastards and cry for not knowing da game like i know. look: kosma_09

IamAllin
09.08.11, 16:30
Päris hull, kogu maailm teab nüüd ta scammist. Isegi meie siin Eestis arutame, mingi Portugali pokkeri mängija scammi. Huvitav, mis teda ajendas seda tegema. Poisil oli ju kõik olemas, maja hawail, roll jne. Või oli ta busto, et seda tegema pidi?

-.-

Blackbirds
09.08.11, 17:05
seal tema tutvustavas threadis oli suht hea post esimesel pagel stiilis "Europeans don't dream of a house in Hawaii". Nüüd suht lol sellele mõelda:D. OBV ameeriklase kirjutatud.

edit: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=28036631&postcount=1942

alaska
09.08.11, 17:10
Mis see kõige mustem konspiratsiooniteeoria on? Kaks sharki ei saanud actionit, hakkasid mingi noore kuti konto alt crushima, kutt tahtis rohkem raha ja hakkas scammima?

nikitheone
09.08.11, 17:27
jap, see kõige mustem teeoria jap. päris sick kui nii oleks

taipupole
09.08.11, 20:38
Täielik pseudoprobleem. Scammija on tont ja muu on suht pohhui.

Blackbirds
09.08.11, 21:22
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=28068359&postcount=1061
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=28068699&postcount=2122

faronel
09.08.11, 21:24
http://www.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Jose-Girah-Macedo-Analysed-By-Mental-Health-Counselor-Jared-Tendler_50148/

Jared Tendler pakub, et tegu on psühhopaadiga. Ma natukene täiendasin kommentaarides, aga kaldun sama arvama.

fyte
09.08.11, 21:29
See oleks kahtlemata üks loogilistest variantidest, sest pmtl varasematest intervjuudest jm tema sõnavõttudest jäi ikka kardinaalselt teistsugune mulje (jah, obv läbi interneti üldjuhul ei saa mingit korralikku muljet jäädagi nii võttes, kuid tema suutis küll väga sümpaatse esmamulje jätta - pokerstaticu intervjuu nt).

lenC
11.08.11, 04:16
http://news.bluffmagazine.com/haseeb-qureshi-admits-to-being-samchauhan-on-merge-network-24259/

CheekyMullet
11.08.11, 11:37
Olen mõned päevad selle skandaali lahtirullumisel silma peal hoidnud. Hämmastav, kuidas pidevalt väikseid killukesi lagedale ilmub ja selle loo järjest müstilisemaks muudab. Mulle tundub, et Tendler pani algusest peale kümnesse - Girah paistab olevad tugevate sotsiopaatiliste kalduvustega, kes osavalt ladus valesid üksteise otsa ja suutis sellega terve HS seltskonna ära lollitada ja mitmed oma pilli järgi tantsima panna.

muhkLionu
11.08.11, 12:23
Ilmselt pole kellelgi enam kahtlust, et Jose on selles loos üks pisike räpane skämmer. Palju segasem on lugu Haseemi rolliga selles afääris. Oli ta kaasosaline, masterminder või ohver?
Tänasest on ta otsustatnud pokkeriga lõpparve teha:

http://www.cardrunners.com/blog/internetpokers/the-end-1313036766

Blackbirds
11.08.11, 15:20
tundub hull ego vend.

lenC
12.08.11, 04:37
http://i.imgur.com/Df7Oa.jpg

ranka
12.08.11, 04:54
hjhahahahahhahahahahaha

onuark
12.08.11, 08:55
tundub üsna mugav olevat, jalad saab ka lebosse lasta. peaks investeerima

Kloonike
13.08.11, 18:07
http://i78.photobucket.com/albums/j88/rockdiamond/prodigy.jpg

nikitheone
18.08.11, 09:21
final (?) cliffs - http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=28135626&postcount=243

ranka
18.08.11, 12:09
final (?) cliffs - http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=28135626&postcount=243

Lihtsalt õudne.

nikitheone
18.08.11, 17:12
suht. dih out of poker ja ei tea mis jm saab?