PDA

View Full Version : Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)



ranka
20.10.08, 22:01
Nagu pealkirigi ütleb siis selles videos õpetan seadistama HEM'i (HoldemManager) Auto Import funktsiooni ja näidis toaks on Unibet.com (üks tuba prima võrgus). Kui kellegil on küsimus või keegi ei saa millestki aru, siis paluks küsida.

Ja unustasin videos öelda - kui Te muudate stattide asukohta laual, siis Table Manager'i aknas salvestage stattide asukohad ära - File->Save Positions.

Ja kellele ei meeldi flash siis võite salvestada sama video arvutisse (parem click lingil ja save as või save target as): http://arion.pri.ee/ranka/HEM_IMPORT.wmv

NB! Flash enam ei funka

ranka
20.10.08, 23:52
BUMP! Video liigutatud siia!

AshrakWhite
20.10.08, 23:58
Tänud Ranka, uurin hiljem nats :)

madman07
21.10.08, 01:37
Good! Ootame uusi videosi hem-i seadistamisest just stattide osas-mul praegu see trial versioon--ei teagi mis mul managerist peale 15 päeva järgi jääb..ühesõnaga esimest päeva näpin seda asjandust--eriti veel ei jaga aga viitsütikuga miinid said ikke maha pandud ;D

AshrakWhite
21.10.08, 18:45
oeh mul on hudiga mingi kamm, ühes 10ses lauas panen paika kuskohas kastid asuvad, avan teise laua, kastid on positsioonilt õiges kohas, kuid nimed on sees valed :(

broadcast
21.10.08, 19:41
Triobetiga sain ilusti tööle HEM-i! Thanks! :)

Aga kas Pacificu jaoks ja Ongame jaoks tuleb lisaks osta veel Hand Grabber? Tundub ,et pacificuga ilma tööle ei hakka. :-\

E: kirjavead....

ranka
21.10.08, 19:41
oeh mul on hudiga mingi kamm, ühes 10ses lauas panen paika kuskohas kastid asuvad, avan teise laua, kastid on positsioonilt õiges kohas, kuid nimed on sees valed :(


Kas sa kasutad oma pokkerikliendis "Prefered Seati" (ehk eelistatud kohta lauas)?

Kui jah siis: HEM->Hud Options->Seating Preferences, vali oma pokkerituba ning pane paika seatid, mida sa eelistad lauas.

ranka
21.10.08, 19:42
Tribetiga sain ilusti tööle HEM-i! Thanks! :)

Aga kas Pacificu jaoks ja Ongame jaoks tuleb lisaks osta veel Hand Grabber? Tundub ,et pacificuga ilma tööle ei hakka. :-\

OnGame jaoks ei ole vaja, Pacificu jaoks küll.

AshrakWhite
24.10.08, 22:57
Kas sa kasutad oma pokkerikliendis "Prefered Seati" (ehk eelistatud kohta lauas)?

Kui jah siis: HEM->Hud Options->Seating Preferences, vali oma pokkerituba ning pane paika seatid, mida sa eelistad lauas.



kuidas ma trios preffered seat panen?!

ranka
25.10.08, 00:52
kuidas ma trios preffered seat panen?!


Ava suvaline laud.

Siis üleval laua paremal nurgas on. MENU->Options. Avaneb uus aken ja kõige viimane lahter, Seating, kus määrad iga lauatüüpis (10, 8, 6, 5, 2) oma istumis koha. Kui mõnda kohta muudad, siis anna sama koht ka HEM'ile.

jrgn hell
26.10.08, 14:20
ma topin alati et store for 99999999 days

farik666
30.10.08, 12:16
sa võiks veel teha mõne video HUDi seadistamisest... holdem manageri player prefences ja sealt näiteks kuidas neid color rangesid paika sättida..

farik666
30.10.08, 12:50
Ava suvaline laud.

Siis üleval laua paremal nurgas on. MENU->Options. Avaneb uus aken ja kõige viimane lahter, Seating, kus määrad iga lauatüüpis (10, 8, 6, 5, 2) oma istumis koha. Kui mõnda kohta muudad, siis anna sama koht ka HEM'ile.



HEM'i saab valida ainult mingit numbrit..... ei oska välja lugeda mitmes see peaks olema kui istud all kõige keskel..

A sellega on see probleem ka veel, et kui hud tuleb lauale, ja ise istud alles hiljem maha, siis kogu hud liigub õigete nimede kohalt ära

üldse suht loobib HUD'i nii nagu tahab... teen ma midagi valesti?

ranka
30.10.08, 13:50
Tervist farik666!



HEM'i saab valida ainult mingit numbrit..... ei oska välja lugeda mitmes see peaks olema kui istud all kõige keskel..


Selleks ava jälle suvaline laud, vaata üks käsi ära ning ava graafiline hand history. Seal chat boxis on näha, kellel on mis stack ja mis numbriga kohal istub (joonisel tähistatud punase ringiga).

http://arion.pri.ee/pildid/pildid/seatid.JPG

Nagu jooniselt selgub on Full Ring laua puhul (muude laudade puhul kasuta minu etteantud õpetust) alumine keskmine koht numbriga 5. Seega HEM->HUD Options->Seating Preferences aknast valid pokkeritoaks Prima ja 10-max istme numbriks 5.



A sellega on see probleem ka veel, et kui hud tuleb lauale, ja ise istud alles hiljem maha, siis kogu hud liigub õigete nimede kohalt ära.

Seda sellepärast, et sul ei ole HEM'is kohad õigesti paika pandud. Kas on HEM'ile antud vale koht või siis pole HEM'ile midagi öeldud aga softis oled valinud omale uue koha.



üldse suht loobib HUD'i nii nagu tahab... teen ma midagi valesti?


Proovi eelmainitud juhendeid. Kui ikka tõrgub, siis anna teada. Kui korda said siis anna ka teada!!

Parimat soovides,
Ranka.

farik666
30.10.08, 14:17
sain selle juba kuidagi käima.. ei jõudnud postitada siia.. kuigi mul näitab HEM all keskmine laud "table7" ja toimib nii et kui maha istun siis jookseb kõik paika.

muidu kui lauad niisama lahti siis viskab ikka kõik statsid suvaliselt (mitte mängija nime juurde)

ranka
30.10.08, 14:28
sain selle juba kuidagi käima.. ei jõudnud postitada siia.. kuigi mul näitab HEM all keskmine laud "table7" ja toimib nii et kui maha istun siis jookseb kõik paika.

muidu kui lauad niisama lahti siis viskab ikka kõik statsid suvaliselt (mitte mängija nime juurde)


Tere farik666!

Jube kummaline probleem sul :S

Proovi nii, et pane statid paika ja siis seal table manageri lauas võta File->Save Positions. Saan aru, et tegelikult sul kõik korras (et mänguliselt ei sega) aga mulle meeldiks, kui oleks kõik täitsa korras. Nit noh :)

Ilusat päeva jätku,
Ranka.

farik666
30.10.08, 14:58
Ei mõju midagi.. katsetand siin igatpidi.. ja ikka loobib statsid random kohtadesse laual. Selles suhtes on küll natuke ikka jama kui võtan iga kord 4 lauda ja pean hakkama kõike paika sättima..

Proovisin relaunch hud'i ka a see ei tee midagi..võtab ära ja paneb tagasi ainult.. proovisin ka et peatan importimise ja panen uuesti importima.. sama seis..

Kas HUD popup configurationi alt ei peaks midagi tegema?

EDIT: save position salvestab küll ära mul kohad kuhu statsid paigutand olen eelnevalt aga vale mängija juurde kuvatakse ikka statsid.

ranka
30.10.08, 16:40
Ei mõju midagi.. katsetand siin igatpidi.. ja ikka loobib statsid random kohtadesse laual. Selles suhtes on küll natuke ikka jama kui võtan iga kord 4 lauda ja pean hakkama kõike paika sättima..

Proovisin relaunch hud'i ka a see ei tee midagi..võtab ära ja paneb tagasi ainult.. proovisin ka et peatan importimise ja panen uuesti importima.. sama seis..

Kas HUD popup configurationi alt ei peaks midagi tegema?

EDIT: save position salvestab küll ära mul kohad kuhu statsid paigutand olen eelnevalt aga vale mängija juurde kuvatakse ikka statsid.


Tervist farik666!

Hm... Ma ei ole kindel kas see aitab aga kas sul Hero nimi on paika pandud? Kui ei tea millest jutt või kui ei mäleta siis: HEM->Hud Options->Setup Hero Names, seal avanevas aknas vajuta Add nupule, otsi oma TrioBet'i screen name. Kui tehtud pane kinni, restardi HEM ja proovi uuesti.

Anna teada, kas aitas.

Kena õhtu jätku,
Ranka.

farik666
31.10.08, 00:33
Mitu korda sulle päevas öeldakse et sa oled geenius???

Hero nimi ei olnd tõesti seadistatud..kuigi uue HEM'i installimisel oli see vajakohe alguses paika panna ja olmaarust ka tegin seda..
Nüüd töötab õigesti..

ranka
31.10.08, 00:39
Mitu korda sulle päevas öeldakse et sa oled geenius???


O



Hero nimi ei olnd tõesti seadistatud..kuigi uue HEM'i installimisel oli see vajakohe alguses paika panna ja olmaarust ka tegin seda..
Nüüd töötab õigesti..


Vähemalt saime probleemist jagu :) Teinekord oleme targemad ja oskame uusi kasutajaid selle kohapealt aidata!

Edu laudades!

olavike
01.11.08, 14:42
Ma ei tea, kas sellest kuskil juttu on olnud, aga ei leidnud igal juhul.
Teemaks siis EUR/USD kurss jne.
Hetkel vähemalt näitab HEM mul trio puhul kõik lauad USD laudadena. Testi mõttes mängisin mõned käed ka EUR lauas ja nüüd report näitab mulle, et ka see oli USD ja liisab tegelikult üldseisu valesti kokku ju.
Mida ja kas selle vastu üldse ette võtta?

ranka
01.11.08, 14:49
Nope.

http://208.109.95.123/forum/showthread.php?t=3797&highlight=currency

Ja sinu küsimusele vastus HEM supporti poolt:



This is at the top of our ToDo-List

Ja kui see feature olemas, siis pead exportima käed ja uuesti importima.

olavike
01.11.08, 14:58
Nii ja nüüd järgmine HEM teema.
Turnade puhul näitab ta samuti statistikat käte kaupa.
Aga kas kuskilt saab statistikat ka buy-in/prize kaupa?

ranka
01.11.08, 15:31
Seda ei oska öelda, kuna ise turniiridega ei tegele.

Realist
01.11.08, 17:05
Norm video :)
Video/õpetus HEM-i HUD-i seadistamiseks oleks väga teretulnud.

olavike
01.11.08, 17:08
Norm video :)
Video/õpetus HEM-i HUD-i seadistamiseks oleks väga teretulnud.

Mis seadistamisi sa üldse silmas pead nüüd?

Realist
01.11.08, 17:16
Midagi üldis. No milliseid state kuvada, miks ja kuidas neist aru saada. Popup ekraanid jne.

ranka
01.11.08, 17:28
Midagi üldis. No milliseid state kuvada, miks ja kuidas neist aru saada. Popup ekraanid jne.


See saab lähitulevikus tehtud :)

farik666
01.11.08, 17:58
Norm video :)
Video/õpetus HEM-i HUD-i seadistamiseks oleks väga teretulnud.



http://www.deucescracked.com/videos/26-Tool_Time/260-Using_the_Holdem_Manager_HUD

Realist
01.11.08, 18:15
See 6maxi kohta minu teada.

ranka
01.11.08, 18:54
See 6maxi kohta minu teada.


HUD'i seadistamise koha pealt ei ole erilist vahet kas sa mängid 6-maxi või full-ringi.

Realist
01.11.08, 19:01
Seda küll. Tegelikult on endal rohkem vaja FLingi statte. Nt. VP$IP Loose, middle, agro piire. No seda ma tean aga teiste vajalike kohta.
Valetan, arusaama sellest oleks tarvis :D

farik666
02.11.08, 01:28
loe teemat..

farik666
03.11.08, 22:55
viimasel ajal on triobeti startup mingi 3-4 minutit... kas see võib tuleneda HEM'ist ?

ranka
03.11.08, 23:12
viimasel ajal on triobeti startup mingi 3-4 minutit... kas see võib tuleneda HEM'ist ?


arvan, et mitte. Aga hooajati (miski nädalas korra) viska GameHistory.dat fail ära. See peaks oluliselt TrioBet'i startupi kiirendama.

Dzuu
04.11.08, 22:56
Kust saada HEM'i trialit, mõtlesin, et prooviks kah asja ära, seal nende ametlikul lehel nagu ei näinud..

lenC
04.11.08, 23:04
Kust saada HEM'i trialit, mõtlesin, et prooviks kah asja ära, seal nende ametlikul lehel nagu ei näinud..

www.holdemmanager.net (http://www.holdemmanager.net) sealt downloads ja Download Hold'em Manager 1.06.03h Full Setup.

olavike
05.11.08, 00:56
www.holdemmanager.net (http://www.holdemmanager.net) sealt downloads ja Download Hold'em Manager 1.06.03h Full Setup.

Just just. Esimesed 15 päeva pole vahet kas sul on trial või täisversioon :) Aga tegelt pole seda 15 päeva vajagi. Piisab 1-2 päevast ja asi selge, et ilma selleta sa enam hakkama ei saa :P Kohene sõltuvus tekib :D

Dzuu
05.11.08, 16:50
Väga kõva, sain kah asja tööle. Nüüd võiks tulla video stattide kohta, mis mida tähendab ja nende seadistamise. See oleks väga hääää :)

kilu6
05.11.08, 17:32
Väga hea! Kui HEMi ära võtan lõpuks, siis kasutan.

Irw oli ka "hand Heystory for the last dirty days"

HUD Player preferences on ka võimalus salvestada? Ettepanek oleks, et kui teete HUDi häälestamise kohta videot, siis panete preferences faili ka kaasa, sest see ehk oleks abiks, kui kõigil edaspidi samad (default) statid, saaks screenshote panna ja kõik saaksid kohe aru, mis stattidega tegu.

ranka
05.11.08, 17:48
Väga hea! Kui HEMi ära võtan lõpuks, siis kasutan.

Irw oli ka "hand Heystory for the last dirty days"


:) I are estonian, not englishman! :)

farik666
06.11.08, 09:10
Probleem PokerStarsiga.... HEM'i kuvab HUD'i ilusti, aga käsi ei impordi... st. trackida ei saa Starsist kõik confitud ilusti ja HEM'st ka omaarust..

tegin selle järgi: http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

EDIT: asi korras.. olin unustand HEM'st playerit vahetada.. prima omast starsi omaks..

farik666
07.11.08, 10:50
Ei tea, kas HEM'is saab valida ka mitu playerit korraga??? Ses mõttes, et üks mängija aga kõik võrgustikud... ma kolisin üle starsi ja sealt nii vähe käsi, et kui soovin vaadata prima+starsi omi mõlemaid..on mingi nipp??

taipupole
07.11.08, 15:36
Ei tea, kas HEM'is saab valida ka mitu playerit korraga??? Ses mõttes, et üks mängija aga kõik võrgustikud... ma kolisin üle starsi ja sealt nii vähe käsi, et kui soovin vaadata prima+starsi omi mõlemaid..on mingi nipp??


Loo üldine Alias ja pane sinna alla konkreetsed enda kasutajanimed (näiteks Alias = Marek Murakas, selle külge poogid [Add Player] Stars nickname Superduper ja Prima nick AceKingFlop). Õige koht on: Options - Player Aliases.


Olgu mainitud, et hiljem stattide kuvamisel vali ikka Alias (Marek Murakas) ja mitte siis konkreetne kasutajanimi.

ropka11
20.11.08, 14:03
Tere.
Sai ka siis hem alla tõmmatud.Väga bro asi tundub olevat.
Jama selles, et kõik jookseb ilusti-kuvab statistika lauda ja players alt näen palju käsi mängitud ja muud statistikat enda ja teiste mängijate kohta aga cash gamesi alla ei tule ühtegi kätt.
Täitsa alguses kui seadistasin triobeti siis tõmbas cash gamesi alla mingi 36 kätt ja miinust täpselt 50$.Limiidiks ka siis NL50naljakas.
Ja nüüd kui olen mänginud ei tule mitte midagi juurde.
Mängisin nii ladbrokesis kui trios ja sama värk mõlemaga playersi alla tuleb cash gamesi alla mitte midagi.
Cash gamesi alt graafik ei muutu 50$miinust kogu aeg, session ainult üks session ja kuupäevaks seal 10-16-07.
Kas võib viga olla installimises, vahepeal hakkas mulle ikka täiega näkku panema installimisel.
Sai nagu mingi jupp ära installitud vajutasid finish ja siis hüppas uuesti seesama aken ette mille just olin installinud, et hakka nüüd uuesti ja nii mitu korda.Või viga ikka minu seadistustes.
Hää video oli ranka.
Ei tea kuidas ma senimaani oma PO-ga hakkama olen saanud.

ranka
20.11.08, 14:15
Tere.
Sai ka siis hem alla tõmmatud.Väga bro asi tundub olevat.
Jama selles, et kõik jookseb ilusti-kuvab statistika lauda ja players alt näen palju käsi mängitud ja muud statistikat enda ja teiste mängijate kohta aga cash gamesi alla ei tule ühtegi kätt.
Täitsa alguses kui seadistasin triobeti siis tõmbas cash gamesi alla mingi 36 kätt ja miinust täpselt 50$.Limiidiks ka siis NL50naljakas.
Ja nüüd kui olen mänginud ei tule mitte midagi juurde.
Mängisin nii ladbrokesis kui trios ja sama värk mõlemaga playersi alla tuleb cash gamesi alla mitte midagi.
Cash gamesi alt graafik ei muutu 50$miinust kogu aeg, session ainult üks session ja kuupäevaks seal 10-16-07.
Kas võib viga olla installimises, vahepeal hakkas mulle ikka täiega näkku panema installimisel.
Sai nagu mingi jupp ära installitud vajutasid finish ja siis hüppas uuesti seesama aken ette mille just olin installinud, et hakka nüüd uuesti ja nii mitu korda.Või viga ikka minu seadistustes.
Hää video oli ranka.
Ei tea kuidas ma senimaani oma PO-ga hakkama olen saanud.


Ehk on mõni filter või ajaline piirang peal?

Date juurest pane all-hand ning filtrite juures "Clear all filters"

ropka11
20.11.08, 15:18
jah neid ma näppisin juba enne ei midagi.

kollane
20.11.08, 15:39
mul ei kuva statse lauas krt. olen igast asju proovniud see nn. hud aju tuleb ka ette näitab ära et nt freeroll vms. aga midagi ette ei tule.
oskab keegi aidata ?
hero nimed asjad olen pannud. auto impordib databaasi küll andmed seal ma näen neid aga lauas teiste playerite omi mitte :(

ropka11
20.11.08, 16:09
Proovisin just freerolllil, mul ka ei kuva statistikat ega impordi databaasi ka.
Kas sul cashis ka ei kuva statistikat lauale mul cashis kuvab ilusti

kollane
20.11.08, 16:10
Proovisin just freerolllil, mul ka ei kuva statistikat ega impordi databaasi ka.
Kas sul cashis ka ei kuva statistikat lauale mul cashis kuvab ilusti



mul impordib freerolli ajal aga lauale asju ei kuva.
cashi pole proovinud, pole trios raha hetkel.

ranka
20.11.08, 17:09
mul ei kuva statse lauas krt. olen igast asju proovniud see nn. hud aju tuleb ka ette näitab ära et nt freeroll vms. aga midagi ette ei tule.
oskab keegi aidata ?
hero nimed asjad olen pannud. auto impordib databaasi küll andmed seal ma näen neid aga lauas teiste playerite omi mitte :(


HEM ei tööta prima turniiridega.

ranka
20.11.08, 17:10
jah neid ma näppisin juba enne ei midagi.


PokerDevilil oli analoogne probleem, võtan temaga ühendust ja küsin, kuidas tal asi lahenes.

lenC
20.11.08, 17:33
mul ei kuva statse lauas krt. olen igast asju proovniud see nn. hud aju tuleb ka ette näitab ära et nt freeroll vms. aga midagi ette ei tule.
oskab keegi aidata ?
hero nimed asjad olen pannud. auto impordib databaasi küll andmed seal ma näen neid aga lauas teiste playerite omi mitte :(

Mina tegin Prima turniiridel nii:
HM.exe->HUD options->Launch active player details window

parem kui mitte midagi :)

ropka11
24.11.08, 14:06
Peab vist HEM-i maha laskma ja siis uuesti peale vast saab korda sellega.
Mul praegu see trial versioon 11 päeva alles ei tea kui uuesti installin mingit jama ei tule sellega või, et nagu ei annagi enam trial versiooni.
Krt ei taha enne ära ka osta kui korda saab enda arvutis.
Paroolid ja kasutajanimed vist samad panema mis enne.

runnar
24.11.08, 16:36
HEM ei tööta prima turniiridega.

töötab. võtad table manageris table->table finder, seal on unattached table'd, vead selle punase kastikese enda turniiri laua peale, klikkad nimekirjas selle laua nimele ja paned OK

ranka
24.11.08, 17:04
töötab. võtad table manageris table->table finder, seal on unattached table'd, vead selle punase kastikese enda turniiri laua peale, klikkad nimekirjas selle laua nimele ja paned OK



Ooooooooooh! Thanks!

Ma ei teadnudki seda enne! Tytytytytytytyyt

ranka
24.11.08, 22:35
VEELKORD TÄNUD RUNNAR!!!!!!

Jään sulle pargis õlle sisse :) TYYYYYY

runnar
25.11.08, 00:54
sobib ::)

Rage
25.11.08, 09:38
ehhee.. eile sain ka omale siis HEMi installitud ja vaatasin siis seadistamise videot... ma arvan et video oli liiga pikk.. sa rääkisid mitu korda sama asja üle + peaaegu nagu arvuti algõppe kursusel.. palju ei puudunud vist, et sa oleksid hakanud seletama ka mis folder on vms:-)

aga muidu kasulik video.. nägin ära mis ma eelmine kord valesti tegin, et mul asjad tööle ei hakanud... nüüd ootaks siis võibolla miskit õpetavat videot, kuidas miskit statide konfimist teha või mis state oleks hea vaadata ja miks ja kuidas enda analüüsi teha.

ropka11
26.11.08, 13:02
http://img389.imageshack.us/img389/1912/hemlz4.png (http://imageshack.us)
http://img389.imageshack.us/img389/hemlz4.png/1/w640.png (http://g.imageshack.us/img389/hemlz4.png/1/)

Vaikimisi viskas mulle ette Encoding(server) WIN1252 ja Client WIN1252 aga nagu näha annab veateate-The selected encoding is not valid for the chosen locale.
Panin siis nagu vasakul näidises näidatud Encoding SOL ASCII ja Client WIN1252.Sain sealt küll edasi aga edasi installimisel viskas ikkagi errori kusagil ette.Ma kardan, et siin võib viga olla, et edasisel installimisel errorit viskab.Mida teie sinna panite.
Errori veateade siis selline-createdb: could not connect to database postgres: could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061)
Is the server running on host "localhost" and accepting
TCP/IP connections on port 5432?
Uhhh pea huugab juba paluks abi.

ranka
26.11.08, 13:05
http://img389.imageshack.us/img389/1912/hemlz4.png (http://imageshack.us)
http://img389.imageshack.us/img389/hemlz4.png/1/w640.png (http://g.imageshack.us/img389/hemlz4.png/1/)

Vaikimisi viskas mulle ette Encoding(server) WIN1252 ja Client WIN1252 aga nagu näha annab veateate-The selected encoding is not valid for the chosen locale.
Panin siis nagu vasakul näidises näidatud Encoding SOL ASCII ja Client WIN1252.Sain sealt küll edasi aga edasi installimisel viskas ikkagi errori kusagil ette.Ma kardan, et siin võib viga olla, et edasisel installimisel errorit viskab.Mida teie sinna panite.
Errori veateade siis selline-createdb: could not connect to database postgres: could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061)
Is the server running on host "localhost" and accepting
TCP/IP connections on port 5432?
Uhhh pea huugab juba paluks abi.


Miks sa postgresqli installeerid? HEM seda ise ei installinud? Kui ei, siis installi PT3, see installib automaatselt posgresqli ära ilma probleemideta ja siis uninstalli PT :P

Rage
26.11.08, 14:02
töötab. võtad table manageris table->table finder, seal on unattached table'd, vead selle punase kastikese enda turniiri laua peale, klikkad nimekirjas selle laua nimele ja paned OK
table manager näitab laudade nimesid ja puha... checkbox ka ees täidetud.. aga ei mingit stati mängijate kohta ei näita.. HUDi restart ei aita.. siis proovisin teha selle punase katsikese vedamist.. korraks viskab mängijate statsid lauda.. ja kohe kaovad need:-(

muidu see table finder on selles mõttes ka pervo.. et aken on tilluke, suurust määrata ei saa... ja siis näed ainult laua nime algust... laua numbrid vms on jusht lõpus.. siis huupi valid sealt väiksest aknast neid laudasid...

ahjaa.. HEMi triobetiga tööle konfides käis närvidele see, et kui panna triobeti peakataloog + subfolders importimise kataloogiks... siis HEM igakord ägises tööle minnes, et mingi 734 handhistory faili on mis tasuks peale käte importimist eemaldada... tükk aega nuputamist ja otsimist.. jagasin matsu välja.. päris palju mängu infot ja igasugu muud vajalikku on *.dat nimelistes failides, mida HEM peab handhistory failideks... siis tükk aega katsetamist ja uurimist ja panin impordi kataloogideks kaks kataloogi: triobeti enda peakataloogi ilma subfolderiteta ja triobet/logger kataloogi ilma subfolderiteta.. siis rohkem ägisemist ei olnud ja HUD töötas ka õigesti.. va turnade puhul, aga turnade puhul ei töötanud ta enne ka...

-andres-
26.11.08, 16:12
Eem Ropka, vaata ka seda kas kõvaketas on NTFS failisüsteemis ikka. Postgresql nõuab NTFS'i.
Endal oli ka alguses see probleem sest ühel arvutil oli millegipärast kõvaketas FAT32 süsteemis :/.

olavike
26.11.08, 16:40
Rage, mis sa jonnid?
Loe enne siis ikka ilusasti juhised läbi!

http://www.holdemmanager.net/faq/afmviewfaq.aspx?faqid=127

Rage
26.11.08, 16:47
Rage, mis sa jonnid?
Loe enne siis ikka ilusasti juhised läbi!

http://www.holdemmanager.net/faq/afmviewfaq.aspx?faqid=127
no ma ranka video järgi vaatasin.. ta seal pani importimise folderiks terve kataloogi + subfolderid.. kuna HEM mul selle peale ägama hakkas.. siis korjasin subfolderite linnukese välja.. aga siis ta ei näidanud HUDis midagi mõistlikku.. siis ise sobrasin ka veidi ringi.. ja leidsin et hand historyga seotud faile on ka Logger kataloogis, lisasin selle ka ja HUD hakkas ka mõistlikult tööle.. ehk hetkel kõik töötab va turnade lauad.. võibolla freerollide süü.. ma pole tasulisi turnasid mänginud:-/

olavike
26.11.08, 17:02
Mina olen üldiselt turnad ka tööle saanud. Lihtsalt iga kord pead table finderi abi kasutama (automaatselt statid ei tule). Ning kui sind teise lauda tõstetakse, siis pead uuesti table finderi abil uue laua seadistama (enne võtad vana maha).
Olen saanud statid nii freerollidele kui ka tasulistele turnadele. See on mõnus, et ta sinna cashi statte ei arvesta. Et turnade puhul siiski konkreetselt turnade statid :)

ropka11
26.11.08, 17:34
Tänud ranka.Läbi PT3 läks küll imelihtsalt.Kõik töötab nagu prillikivi.

ranka
26.11.08, 17:37
Tänud ranka.Läbi PT3 läks küll imelihtsalt.Kõik töötab nagu prillikivi.


:P

Suct häkk aga nii ikka jube kerge. Pole vaja endal miskeid manuaale ja paska lugeda :P

olavike
26.11.08, 18:36
Pähh, Ranka :P Ei ole manuaalide lugemises midagi halba ja saabki ise loogika paremini selgeks :) Ja manuaalidest leiab tihtipeale ka sellist funktsionaalsust, mille peale ise iialgi ei tuleks :)

-andres-
27.11.08, 00:57
Ei hakka uut teemat kuhugi tegema, risustan natuke seda.
Kuidas ma saaks selle kuu Prima ja Starsi käed ühte graafikusse :/? Kas mingi imelihtne värk, millest olen lihtsalt mööda vaadanud? Või siis HEM'iga ei saagi?

ranka
27.11.08, 01:39
Ei hakka uut teemat kuhugi tegema, risustan natuke seda.
Kuidas ma saaks selle kuu Prima ja Starsi käed ühte graafikusse :/? Kas mingi imelihtne värk, millest olen lihtsalt mööda vaadanud? Või siis HEM'iga ei saagi?


HEM->Options->Player Aliases

Ülemises lahtris vajua Add Alias ja kirjuta nimi -andres- ja OK nuppu. Siis ilmub -andres- nimi ülemisse lahtrisse, tee see aktiivseks (siniseks) ja all lahtris pane "Add Player" ning lisa sinna nii Starsi kui Prima nimed. Kui tehtudm, siis close nuppu. Ja seal, kus saad mängiat valida (igas tabis) sealt vajuta change nuppyu ning otsi -andres- (alias) ja vajuta ok.

-andres-
28.11.08, 10:27
Suured tänud.

ropka11
28.11.08, 11:51
HEM peab Ranka ja Tigrano foorumisse oma reklaami üles panema ja raha maksma hakkama.Mitmele eestlasele te juba HEM-i ära müünud olete. 8)

ranka
28.11.08, 13:06
HEM peab Ranka ja Tigrano foorumisse oma reklaami üles panema ja raha maksma hakkama.Mitmele eestlasele te juba HEM-i ära müünud olete. 8)


Nullile.

H2O
01.12.08, 06:10
No edasi ei saa mitte kuidagi, proovisin manuaali, aga sain 101 errorit ja lõpuks ikka ei hakkanud tööle.

http://img211.imageshack.us/img211/2663/6565sm1.png


<<<----- Midagi taolist nagu avatar ;D. TILT :D.

ranka
01.12.08, 13:34
No edasi ei saa mitte kuidagi, proovisin manuaali, aga sain 101 errorit ja lõpuks ikka ei hakkanud tööle.

http://img211.imageshack.us/img211/2663/6565sm1.png


<<<----- Midagi taolist nagu avatar ;D. TILT :D.




Kui sa seda "Connect" nuppu vajutad, siis mis veateate HEM annab?

metsnik
05.12.08, 06:26
Tere Ranka!

Oskad pakkuda, millal HEM-i kasutamisest videot jõuad teha? Ennist kirjutasid, et lähiajal loodad ::)

tahaks Trios HEM-i trialit proovida ja ma usun, et kuigi paigaldamisega äkki suuri probleeme ei teki, siis statsidest arusaamise ning nende põhjal mingite järelduste tegemine on juba kõrgem pilotaaž. Tahaks katsetada siis kui taust mingil määral juba teada. Mis mida tähendab ja mida (statside põhjal) oletada.

ranka
05.12.08, 10:36
Tere Ranka!

Oskad pakkuda, millal HEM-i kasutamisest videot jõuad teha? Ennist kirjutasid, et lähiajal loodad ::)

tahaks Trios HEM-i trialit proovida ja ma usun, et kuigi paigaldamisega äkki suuri probleeme ei teki, siis statsidest arusaamise ning nende põhjal mingite järelduste tegemine on juba kõrgem pilotaaž. Tahaks katsetada siis kui taust mingil määral juba teada. Mis mida tähendab ja mida (statside põhjal) oletada.


Arvan, et stattide seletust on mõtekam teha teooriana paberil, kui videol, sest hakkab tulema palju "halva kõlalisi" statte ning liiga palju infot siis oleks parem, kui asi on silmade ees, mitte kõrvades.

Ja kogu värk on minu enda laiskuse taga..

metsnik
05.12.08, 10:53
Suva, toksi või savitahvlile, peaasi, et oleks midagi võtta :)


muidugi kui sul on mingi olemasolev allikas kätte juhatada, oleks ka hea

ranka
05.12.08, 10:57
Suva, toksi või savitahvlile, peaasi, et oleks midagi võtta :)


muidugi kui sul on mingi olemasolev allikas kätte juhatada, oleks ka hea


Ühtteist olen netis näinud aga mitte midagi põhjalikku. Põhiliselt VPIP, PFR, AF ja paar elementaarset statti veel ning must auk.

Rage
05.12.08, 11:10
Suva, toksi või savitahvlile, peaasi, et oleks midagi võtta :)

;D ;D

aga mina tunnen kangesti puudust või huvi osata HEMiga vaadata kohtasid kus ma raha kaotan võidan.. a la kust saab näha, et palju mul preflop AA'd ära tasuvad või kas ma olen oma buttoni stealidega plussis või mitte... jne...

Tarq666
07.12.08, 13:35
Tänan, algne seadistamine tänu videole palju kergem :club:

Tigrano
07.12.08, 16:08
;D ;D

aga mina tunnen kangesti puudust või huvi osata HEMiga vaadata kohtasid kus ma raha kaotan võidan.. a la kust saab näha, et palju mul preflop AA'd ära tasuvad või kas ma olen oma buttoni stealidega plussis või mitte... jne...


Väga lihtne võta reportite alt by holecards, ning filtrite alt pane linnuke ette ainult sellele positsioonile, mille kohta infot soovid.

k1ly
13.12.08, 01:28
Sai ka HEM soetatud ning tahaks kuidagi käsi sinna importida , nimelt kasutasin ennem sellist toredat progre nagu PO ning sealt ei saa importida . Nimelt mängin prima võrgustikus ja proovisin autoimportida kaustast kus asub gamehistory fail (ma pole seda kordagi kustutanud) siis sealt sain imporditud ainult 180 kätt. Imelik lugu kuigi käsi peaks seal olema 15k+

Oskab keegi aidata ?

ranka
13.12.08, 04:58
Sai ka HEM soetatud ning tahaks kuidagi käsi sinna importida , nimelt kasutasin ennem sellist toredat progre nagu PO ning sealt ei saa importida . Nimelt mängin prima võrgustikus ja proovisin autoimportida kaustast kus asub gamehistory fail (ma pole seda kordagi kustutanud) siis sealt sain imporditud ainult 180 kätt. Imelik lugu kuigi käsi peaks seal olema 15k+

Oskab keegi aidata ?


Tee gamehistory failist koopia ja tõsta varukoopia näiteks desktopile. Siis HEM'o Importi tabist vali "Import File(s)" ning otsi üles desktopil olev GameHistory.dat ning proovi siis importida. Kas ikka impordib ainul 180 kätt või importis kõik ära?

Kui importis kõik ära siis viska nii desktopil kui microgamingu kaustas olevad gamehistory.dat failid ära ning naudi elu :) (kindlasti ka siia post, et said abi, siis teame, et probleem lahendatud).

Kui sama jama, siis anna teada.

k1ly
16.12.08, 11:59
probleem lahendatud ja just täpselt nii nagu ranka välja pakkus !

thanks!

ranka
16.12.08, 23:23
Nõu Probleeeemo.

andreis
24.12.08, 21:04
kas keegi sai HUD-i ongame võrgustiku kliendis tööle?

andreis
25.12.08, 17:10
sain ise tööle

pikk28
10.01.09, 14:17
kõigepealt tänud sulle ranka video eest! sain selle järgi HEMi tööle. HUD kuvab ka kenasti, kuid kahjuks minu enda statse enam ei näita. Enne näitas, kuid kadu siis ära, kui määrasin enda Heroks. Kuidas ma oma statsid tagasi saaks laudadele?

ranka
10.01.09, 15:10
kõigepealt tänud sulle ranka video eest! sain selle järgi HEMi tööle. HUD kuvab ka kenasti, kuid kahjuks minu enda statse enam ei näita. Enne näitas, kuid kadu siis ära, kui määrasin enda Heroks. Kuidas ma oma statsid tagasi saaks laudadele?


HEM->HUD Options->Player Preferences, avanevas aknas on lahter "Disable Hero in HUD", kui tolle ees on linnuke võta see ära. Kui linnukest ei ole, siis viska post uurime edasi.

pikk28
11.01.09, 00:20
HEM->HUD Options->Player Preferences, avanevas aknas on lahter "Disable Hero in HUD", kui tolle ees on linnuke võta see ära. Kui linnukest ei ole, siis viska post uurime edasi.

linnukest pole, any ideas are welcome

ranka
11.01.09, 01:40
linnukest pole, any ideas are welcome


Paluks lauast, koos HUD'i stattidega screenshoti.

pikk28
11.01.09, 01:56
mhhh, tegin screenshoti ära, aga ma nii dumba, et ei oska siia foorumisse seda ülesse panna :( tänan, et üldse viitsid nii tyhise probleemiga tegeleda

ranka
11.01.09, 02:08
Uploadi pilt kuhugi ja anna pildi aadress,.

pikk28
11.01.09, 02:21
http://img388.imageshack.us/content.php?page=done&l=img388/7279/37410215zk4.png

olavike
11.01.09, 15:56
http://img388.imageshack.us/content.php?page=done&l=img388/7279/37410215zk4.png

Su enda statid on üleval vasakul nurgas ;)
Lohista nad sealt enda juurde :)

pikk28
11.01.09, 17:40
tnx mees!

ranka
11.01.09, 20:16
Su enda statid on üleval vasakul nurgas ;)
Lohista nad sealt enda juurde :)


sellepärast ma screenshoti küsisingi, et selles veenduda :D

K2snakas
24.02.09, 02:14
ma tegin selle video j2rgi eks, aga mul ei leia hemm laudu ylesse:S

mis viga v6ib olla?

Tigrano
24.02.09, 07:23
ma tegin selle video j2rgi eks, aga mul ei leia hemm laudu ylesse:S

mis viga v6ib olla?

Kas statid HEMi tulevad ja lauda HUD ei kuva? Kui nii, siis võta Table Manager ja sealt table finder ning lohista leitud lauda need statid.

K2snakas
24.02.09, 15:56
hud lauas kyll ei kuva:S aga eks yritan kuidagi:)

hmm yritasin teha naq soovitasid eks see table finder, vajutan selle peale siis l66b k6igepealt v2ikse lahtri ette kus kirjutab "I can not find any unattached hands.Please wait untile the Manager has imported some." ja peale seda ikkagi ei leia midagi:S

2it2hh abi eest sain l6puks korda:)

Tigrano
24.02.09, 18:28
hud lauas kyll ei kuva:S aga eks yritan kuidagi:)

hmm yritasin teha naq soovitasid eks see table finder, vajutan selle peale siis l66b k6igepealt v2ikse lahtri ette kus kirjutab "I can not find any unattached hands.Please wait untile the Manager has imported some." ja peale seda ikkagi ei leia midagi:S

2it2hh abi eest sain l6puks korda:)


No siis oli auto import folder määramata pakun ;D

Lutzky
24.02.09, 19:17
Vista omanikele: Triobeti käte importimisel subfolderite kasutamisel mul HEM tööle ei läinud. Ilma subfolderiteta oli kõik ok...


L.

K2snakas
24.02.09, 19:56
No siis oli auto import folder määramata pakun ;D


ei m22ratud oli RANKA video j2rgi m22rasin 2ra:)

ikka oli see et pidi k2sitisi laua n2itama ette.. alguses see millegip2rast ei toiminud aga tegin hemmile resa ja siis sain:)

K2snakas
24.02.09, 20:39
nyyd uus mure need hudi v2rgid nimede juures peavad olema, need on valesti ja ise paika ei jookse ja kui panen k2sitsi siis teistes laudades l2hevad paigast 2ra:S

Tigrano
24.02.09, 23:05
nyyd uus mure need hudi v2rgid nimede juures peavad olema, need on valesti ja ise paika ei jookse ja kui panen k2sitsi siis teistes laudades l2hevad paigast 2ra:S


Kas kasutada preferred seati kuskil? Kui jah, siis pead preffered seadi määrama.

K2snakas
24.02.09, 23:28
Kas m6tled seda seating preferense? siis see oli full tilti oma panin nyyd Prima aga kas pean sinna mingid numbrid kh panema nendesse nelja lahtrisse?

Tigrano
25.02.09, 01:56
Kas m6tled seda seating preferense? siis see oli full tilti oma panin nyyd Prima aga kas pean sinna mingid numbrid kh panema nendesse nelja lahtrisse?


Jah see sama, kui aus olla, siis ma pole ise seda seadistanud aga foorumis HEMi postituste all on seda korduvalt seletatud, viska korra sinna pilk peale.

K2snakas
25.02.09, 02:38
Jah see sama, kui aus olla, siis ma pole ise seda seadistanud aga foorumis HEMi postituste all on seda korduvalt seletatud, viska korra sinna pilk peale.


loetud tehtud:P, nyyd k6ik toimib:)

Suured t2nud :spade:

Kotkas1000
09.11.09, 01:13
minul k2snakaga analoogne mure ainukese vahega, et tema leidis lahenduse. Lauda näitab table manageris, aga 0 mängijat näitab lauas. Tabel finder karjub, et cant find any unattached hand. Mis probleem võib olla? Ühtlasi võtsin ka "subfoldersite" kastist linnukese ära nagu eelpool keegi soovitas. Kasutan Vistat.

K2snakas
09.11.09, 02:50
kas sul UAC on off?

ingu
13.01.10, 18:10
Kohe kui holdemmanageri lahti teen, küsib sellist asja.
http://www.upload.ee/image/344305/Holdemamanger.JPG
Mis ma tegema pean? Videos ju sellist asja ei ole.

K2snakas
13.01.10, 18:12
video 6petab käsi importima, mitte hemmi isntallima prolly sul mingi kala postqresiga!

ingu
13.01.10, 19:10
Ma jõudsin nüüd niikaugele, et Holdem Manager hakkab käsi importima (kui võtan suvalise rahalaua lahti, millesse ise ei istu, aga lauda statistikat ei tule ja table manager tuleb küll lahti, aga seal ühtki lauda ei näita. Katsetaasin programmi Unibeti peal.

EDIT: Proovisin kõike algusest peale teha ja nüüd ei tule enam seda table manageri lahtigi. Miski ikka mäda. Kui valin relaunch HUD, siis ka ei miskit.


EDIT3 juba: Kas keegi ütleks kuidas ma saaks nii teha, et Holdem Manager unustaks kõik mis ma teinud olen. Tahaksin algusest peale kõike teha, aga ta mäletab mu databaase jms ka unistall ning uus install ka ei aita. R

Owner85
14.01.10, 19:08
Kas mitte sa ei pea ise ka ikka lauda istuma :D et statse nägema saaksid hakkata ja ki table manager tõrgub ja relaunch ei aita,close manager ja ava uuesti!

ingu
14.01.10, 19:20
Video järgi küll ei pea ise lauda istuma, piisab ka laua vaatamisest.

ranka
14.01.10, 22:56
Video järgi küll ei pea ise lauda istuma, piisab ka laua vaatamisest.


Osades tubades ei saa datamineda (näiteks PokerStars) ja siis pead kindlasti lauda istuma ning osad käed kaasa mängima, et käed salvestuks kõvakettale ja HUD hakkaks statistikat kuvama.

Peale viimast uuendust ei saa ka enam MicroGamingu pokkerivõrgustikus (Primas) datamineda. Ei ole proovinud aga tõenäoliselt peab ka MG-s nüüd lauda istuma, et näha statistikat.

ingu
17.01.10, 12:50
Osades tubades ei saa datamineda (näiteks PokerStars) ja siis pead kindlasti lauda istuma ning osad käed kaasa mängima, et käed salvestuks kõvakettale ja HUD hakkaks statistikat kuvama.

Peale viimast uuendust ei saa ka enam MicroGamingu pokkerivõrgustikus (Primas) datamineda. Ei ole proovinud aga tõenäoliselt peab ka MG-s nüüd lauda istuma, et näha statistikat.


Ranka jutt on õige, Microgamingu võrgus ei kuva stati lauale kui lihtsalt rahalaud lahti on, aga ise lauas ei istu.

Muusik
31.03.11, 11:50
videot ei saa salvestada.. ütleb et could not read vms.. mingi jama on. äkki saaks korda teha?

Char
31.03.11, 11:52
Ranka jutt on õige, Microgamingu võrgus ei kuva stati lauale kui lihtsalt rahalaud lahti on, aga ise lauas ei istu.

ma arvan, et asi on sellega seotud, et hand history ei teki sinu arvutisse, kui ise ei mängi
sest hud hakkab selle peale tööle

inward
06.04.11, 17:43
OT:
LOL, Char sa quoted aasta vanust posti :D

Ballahollic
19.05.11, 11:40
Seda videot on võimalik näha kuskilt?

Ballahollic
15.06.11, 10:37
Seda videot on võimalik näha kuskilt?

+1!! Keegi hea inimene võiks kuhugi uploadida üles juuu.. Tänud ette

Cheating
15.06.11, 23:48
Ehk leiad http://faq.holdemmanager.com/questions/374/Holdem+Manager+Video+Library lehelt vastuse oma probleemile.