PDA

View Full Version : O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"



allarom
08.08.11, 19:22
Kiiruse huvides võiks asuda Tallinnas!
allar.m2rk@gmail.com
55599075

ranka
08.08.11, 21:02
Edu.

allarom
10.08.11, 01:06
up

dnbom
13.08.11, 19:08
Up

yolpa
14.08.11, 00:06
miks inimesed seda poest ei osta? kui juba selles foorumis kasutaja oled, siis ilmselt loed ka seda foorumit ja saad siit kindlasti ka väga palju tarkust. Kui ma õigesti aru olen saanud siis raamatu ostuga toetad ka foorumit?

ranka
14.08.11, 06:59
miks inimesed seda poest ei osta? kui juba selles foorumis kasutaja oled, siis ilmselt loed ka seda foorumit ja saad siit kindlasti ka väga palju tarkust. Kui ma õigesti aru olen saanud siis raamatu ostuga toetad ka foorumit?

Raamatu ostuga ei toeta sa mitte kuidagi foorumit. Kõik raamatute müügist laekunud tulud (enam ei räägi isegi mitte miljonitest vaid juba miljarditest kroonidest!!!! :P ) lähevad kirjastale kui autoritele.

Foorumit toetab ainult sealne reklaamposte (kaunimast kaunim ESTPatrick särab kui põhjanaelake), millega ei saa me sulli aga saame sitaks feimi.

yolpa
14.08.11, 07:01
Raamatu ostuga ei toeta sa mitte kuidagi foorumit. Kõik raamatute müügist laekunud tulud (enam ei räägi isegi mitte miljonitest vaid juba miljarditest kroonidest!!!!) lähevad kirjastale kui autoritele.

:D, aga siis sinu pärast tuleb osta ju:)

ranka
14.08.11, 07:10
:D, aga siis sinu pärast tuleb osta ju:)

Kindel pauk. Summasid ei nimeta aga kui kirjutada aastas 12 raamatut, mis müüksid sama hästi kui too kirjatükk siis saaksin arved makstud ja päris nälga ei jääks aga peps jääb kindlalt paljaks.

OT-na võin öelda, et tegelt on jube kaua mõlkunud mõte kirjutada iseseisvalt e-book, mis sisaldaks vähem strateegiat aga rohkem pokkerimängu ja - mängija olemust. Ehk selline tutvustav raamat, mis oleks mõeldud inimestele, kes tahavad pokkeriga tutvust teha (kingid selle oma murest murtud vanaemale, kes arvab, et sa oled bokkerimängust nii sõltuvuses ja topid juba oma püksid ka automaatidesse) või mõtlevad tõsiselt oma tööst loobuda ning pokkerimängija karjäärile. Aga noh ei ole viitsimist sulge kätte võtta.

yolpa
14.08.11, 07:17
Kindel pauk. Summasid ei nimeta aga kui kirjutada aastas 12 raamatut, mis müüksid sama hästi kui too kirjatükk siis saaksin arved makstud ja päris nälga ei jääks aga peps jääb kindlalt paljaks.

OT-na võin öelda, et tegelt on jube kaua mõlkunud mõte kirjutada iseseisvalt e-book, mis sisaldaks vähem strateegiat aga rohkem pokkerimängu ja - mängija olemust. Ehk selline tutvustav raamat, mis oleks mõeldud inimestele, kes tahavad pokkeriga tutvust teha (kingid selle oma murest murtud vanaemale, kes arvab, et sa oled bokkerimängust nii sõltuvuses ja topid juba oma püksid ka automaatidesse) või mõtlevad tõsiselt oma tööst loobuda ning pokkerimängija karjäärile. Aga noh ei ole viitsimist sulge kätte võtta.

võta muidugi, siis hea kõigile tuttavatele näkku visata millegagi:D, ok sry for OT

vennike
14.08.11, 14:37
"see bokkerimäng on üks homode hobi" Tsitaat tundmatuks jääda soovivalt Eesti Vabariigi PPA töötajalt

allarom
16.08.11, 18:36
up

Stewie
16.08.11, 21:19
Ma laenutasin raamatukogust.

allarom
20.08.11, 02:30
olemas