PDA

View Full Version : 3bet range flopil



wahka_est
10.08.11, 23:15
Tere,

Limiit: Micro stakes (NL5+)
Situatsioon: callime PFR villiani poolt ning oleme IP. Villian( NIT ja TAG) CBET.
Küsimus: millega ma 3bet-e Villiani.

Variandid?
1) Kuival flopil juhul kui Villiani Cbet on 75+%?
2) Igasugusel flopil kui meil auku ost või 2 ülekaarti ning Villiani Cbet 90+%?
veel variante.....? Palun kommenteerige.

Samuti kui Villian callib meie 3beti ning me ei paranda oma kätt, kuid turnil Villian Checkib kas siis oleks mõistlik panna barrel?
Arvan, et nt kui laud jääb ikkagist kuivaks siis eeldame, et tal on 2 kõrget kaarti(oleneb muidugi vastasest ja ta statsidest) ning paneme barreli kuna TAG või NIT vaevalt, et calliks teise barreli õhuga.

Ise olen võitev TAG Micro mängija juba mõnda aega ning sellistes situatsioonides mõtlen tihti, et kui mina olen vastas siis mida peaks tegema, et minust lahti saada.

Ootan igasugust tagasisidet 3betimise kohta flopil IP-s.

Tänud.

donkament
10.08.11, 23:39
what?

saugakarel
11.08.11, 03:01
NL5 s ei pea sa muud tegema kui value bettima ja üleüldse ei saa sa väga mingit flop 3 bet range määrata vaid mingeid kindlamaid situatsioone.

kardaanirist
11.08.11, 03:06
flopil 3bettida IP on võimatu kui sa välja ei donka ja omakorda ületõstet ei saa.

sorri, aga nagu donkament juba kirjutas, siis "what?"

Roomet
11.08.11, 04:18
Arvan, et niti cb pole väga mõtet raisida, vähemalt õhuga kindlasti mitte. Samas usun, et sel limiidil leidub 12/10 Tage, kelle cb 80+ ning nendes olukordades võid sa seda teha. Siiski soovitan seda teha olukorras, kus Tag avab mp+ positsioonilt ning sina callid co või btn. Mõtle Tagi rangele, milliseid floppe ta ei hiti. Kindlasti vaata ka wtsd statsi, kuna kehvemad mängijad võivad sind lihtsalt liiga kergelt callida. Alternatiiv on vastaseid floatida, seda tehakse tavaliselt ülekaartide või tõmbega. kui sul on gutshot ning vastase cb 80+, siis on kahtlemata kasumlik teda floatida.

Samuti võid 3b vastaseid, kelle fold to 3bet stats on üle 70 %, kuna sellisel juhul on see kindlasti kasumlik any two-ga. Samas ole ettevaatlik, et vasakul ei oleks loose mängijaid, kuna bluff 3bet pole mõtet, kui sind callitakse või shovetakse.

Siiski selliseid lükkeid peaksid tegema harva ning olema endas kindel, et situatsioon on selleks ideaalne, sest vastasel juhul sa lihtsalt kaotad raha. Sellised lükked ei ole absoluutselt vajalikud hea winrate näitamisel, ent mudiugi on positiivne, et mõtled sellele.