PDA

View Full Version : Tõsine oskuse probleem



Rinoa
13.02.09, 20:31
Tervist

Ma olen viimase kuu jooksul ainult kaotama hakkanud. Ei suuda ültse kasumisse jääda. Ja mul oleks vaja abi, et mida ma peaksin tegema, et hakkaksin kasumisse jääma. Tõmbasin mõni päev tagasi HEM-i ja mul on kahe päeva kohta stastistika.

http://img22.imageshack.us/img22/458/30016135bz0.jpg
http://img17.imageshack.us/img17/7070/paaripevaneio0.jpg

Ma jään siis ootama vastuseid mis ma oma stiili juures muutma peaksin.

alaska
13.02.09, 20:37
Kuidas sa mängid neid käsi, kui sinuni on raisetud ja kui sinuni on folditud?
Pane paari lausega kirja, mida teed ja miks.

A :heart: 4 :heart:
5 :spade: 6 :spade:
2 :club: 2 :heart:
A :club: T :diamond:

masterpuppet
13.02.09, 20:42
Ranka preflop käte tabel pähe! Mängid liiga palju käsi, oled liiga passiivne ning 3betid ulmeliselt palju.

ranka
13.02.09, 22:55
400 käe jooksul võib kõike juhtuda - fish või tunda ennast pokerstaarina ja pokerstaar näida fishina.

Seega ei saa anda mitte ühtegi nõuannet nii väheste käte kohta.

Rinoa
14.02.09, 20:13
Kuidas sa mängid neid käsi, kui sinuni on raisetud ja kui sinuni on folditud?
Pane paari lausega kirja, mida teed ja miks.

A :heart: 4 :heart:
5 :spade: 6 :spade:
2 :club: 2 :heart:
A :club: T :diamond:


No näed vastasid minu küsimusele oma küsimusega :D. Ega ei mängigi kindlate kättega ja nagu näha jah et se ongi vist probleemiks tulnud? Pean kasutama strateegia.

k2snakalle
18.02.09, 00:24
ma millegi pärast oletan, et see kõige viimane languse kriips on tingitud sellest, et läksid kõrgemasse limiiti? miks minna kõrgemasse limiiti kui sa alumist ei biidi? Kui asi teistpidi, siis sry.
Strateegia peab paigas olema. Mul viimased 4000kätt vaid langus olnud ja õnneks on kõrval inimesi, kes toetavad ja korrutavad, et see on täiesti normaalne ;) See onju pokker ;D
Ise olen suht enesekriitiline inimene ja hakkan sellise asja puhul kohe enda mängus vigu ostima ja olen ka neid leidnud, kus millegipärast lähen runner-runnerit taga ajama ja kui turnis tuleb 1vajalik kaart, siis ju turni beti peale foldida ei saa ja see maksab tihti halvasti kätte.


Stattidest näeb ka seda, et lähed väga palju showdownile, aga sa ei võida seal raha. endal on need vastavad numbrid:
WTSD: 25
W$SD: 53
Sellest võib öelda, et ÕPI FOLDIMA.

Rinoa
18.02.09, 19:25
ma millegi pärast oletan, et see kõige viimane languse kriips on tingitud sellest, et läksid kõrgemasse limiiti? miks minna kõrgemasse limiiti kui sa alumist ei biidi? Kui asi teistpidi, siis sry.
Strateegia peab paigas olema. Mul viimased 4000kätt vaid langus olnud ja õnneks on kõrval inimesi, kes toetavad ja korrutavad, et see on täiesti normaalne ;) See onju pokker ;D
Ise olen suht enesekriitiline inimene ja hakkan sellise asja puhul kohe enda mängus vigu ostima ja olen ka neid leidnud, kus millegipärast lähen runner-runnerit taga ajama ja kui turnis tuleb 1vajalik kaart, siis ju turni beti peale foldida ei saa ja see maksab tihti halvasti kätte.


Stattidest näeb ka seda, et lähed väga palju showdownile, aga sa ei võida seal raha. endal on need vastavad numbrid:
WTSD: 25
W$SD: 53
Sellest võib öelda, et ÕPI FOLDIMA.


Selge. Aga muidu ma ei läinud kõrgemale limitile. Ma olen selle kõrvataha siin foorumis pannud, et ei tasu ennem kõrgemale minna kui madalas ei biidi