PDA

View Full Version : Grigory86 --> on the way to higher limits



grigory
13.02.09, 20:42
Tervist
Lühidalt siis. Pokerdanud olen nüüdseks kuskil natukene üle aasta ja reaalselt cashi mänginud u 5-6 kuud. Algus on vist tüüpiline, kuna sõpruskonnas hakkasid mõned sda pelama, siis mõtlesin miks ka mitte. Alguses oli see minu jaoks täielikult meelelahutus ja hea oli see, et seda sai tehtud FR-des mitte rahalauas. Esimene tuba kus ma oma koha leidsin oli UB ning siis tundus see cool aga praegu olen selles suht pettunud. Samamoodi suhtun ma ka T6-te ja Poker Trillioni, mis nagu me nüüdseks teame on kadunud saidid juba, vähemalt sellisel kujul nagu nad olid varem. Esimene tõsisem cashi tuleproov sain alguse saidil T6, ning sealses keskkonnas suutsin teha lõpuks kui see koht kinni läks 0-st 300€. Ja selle pärast mulle T6 meedis, a krt saidi cashout strateegia tõttu polnud võimalik sulli välja kanda. Aga pole hullu, elab üle. Siis lõpuks peale eksirännakuid otsustasin, no tavai teeme siis maailma populaarseimas toas ennast kasuajaks, see ju ometi pankrotti ei tohiks minna, kui ma seal edukaks peaksin osutuma. Ja siiamaani (cross my fingers) pole läinud. Nagu mul tavaks pole ma ka PS-i sentigi peale kandnud ja ka siin üritan enda rolli alates 0 -ist võimalikult suureks grindida.
Alustan seda blogi moodi asja siis punktis, kus mu roll on 55$, sest 50$ oli mu enda seatud milestone kuhu jõudes, võib blogeerima hakata ja neid, kes mängu tulemustest huvitatud on infoga teadvustama. Rolli alustamiseks suutsin võita ühest neist nordicu FR- dest. Algus oli ülimalt pingeline ja mitmelgi korral oli terve mu roll laua keskel ja sõltuv kaartidest, aga suutsin sellest seisust end välja võidelda ja noh vähemalt praegu pole broeki mineku ohtu.
Infoks, mängin PS-is kõige madalamal limiidil ja seda u 6-8 fast lauda korraga( kusjuures multitabledamisega harjusin ja õppisin alles hiljuti ära, enne tundus isegi kolm, ahest ka kaks lauda liiga kiirena). Vähemalt enda arvates ei hakka oma nina kõrgematesse limiitidesse toppima enne, kui roll on vähemalt 100$, sest: - mina austan BR managementi ; - proovisin kõrgemat limiiti sain bad beadi ja see oleks mõjunud rollile peaagu hukatavalt, enam seda viga ei tee; - meeldib võtta asja veel vähemalt siiamaani arukalt, ega ei torma kuhugi.
Veel ka seda, et abiprogramme ma ei kasuta, ja ei näe ka mikrolimiitides põhjust, sest niti ja fishi äratundmiseks pole statte vaja minu arust vaadtata.
Eesmärgiks sean pideva arengu ja selle, et vähemalt, veebruari lõpuks, või märtsi alguseks oleks BR nii suur, et saaks juba proovida 2-3 tabledamist kõrgemas limiidis. e 0,05- 0,10.
Loodan ikka regulaarselt oma tegevust siin kajastada ja mitte ära vajuda.

andu_andu
13.02.09, 23:29
No ise alustasin ka PS-s natuke üle 100 taala u.nädal tagasi. Ise küll mängin HU sng-i. Eks näeb kuidas meil grindimine läheb. Edu.

antnx
13.02.09, 23:34
Alguses oli see minu jaoks täielikult meelelahutus ja hea oli see, et seda sai tehtud FR-des mitte rahalauas


FR on siis? Full ring?

LuuK
13.02.09, 23:45
freeroll

McFoldberg
14.02.09, 14:06
Edu grindimisel!
Siiski soovitaks põhirõhk panna just HEMi või PT3-e soetamisele, ehk selle raha kogumisele. NL2-s ei pruugi tõesti sellega väga palju teha olla, kuna mängijad täiesti kaootilised... Kuid NL10-s on juba päris palju TAG regulare. Ehk jah, enne NL10-sse minekut soovitaksin programmi osta, tuleb tõesti kasuks. Annab mängule täiesti uue dimensiooni. Ja 55$ maksta nii hea programmi kui HEMi eest, ei ole sugugi palju.

grigory
15.02.09, 11:08
Edu grindimisel!
Siiski soovitaks põhirõhk panna just HEMi või PT3-e soetamisele, ehk selle raha kogumisele.

Ei, muidugi otse loomulikult on see plaanides, aga iga asi omala ajal.

Nüüdseks on BR 70.94$. Tunne on hea ja kõik PS grindima :D, et neid Milestone Eestisse tuua 8).

grigory
16.02.09, 20:30
Eile õhtul ja täna hommikul sai hoolega milestone jahitud, aga kahjuks ei tulnud ära. Jahtimise ajal õnnestus BR viia 90$ peale. jube imelik aga 8-tabledamine on mõjunud mu mängule hästi ja suudan hoiduda keeruliste käte mängimisest. Elab näeb mis edasi saab ja kaua selline winrate u 80bb/100 (arvutasin starsi proges näidatud käte arvu ja võitude järgi) kesta saab.
Edu laudades!

grigory
01.03.09, 11:33
Veebruari kokkuvõte: Põhimõtteliselt üks lause. Elu parim kuu.
Kahe ja poole nädalaga mängisin end 30$ pealt 211$ peale. Siia sisse jää ka limiitist üles liikumine 0.02-0.05 limiiti starsis. Üks eesmärk 100$ kuu lõpuks sai kuhjaga täidetud. teine eesmärk obv kah, aga regulaarselt nl10 veel ei tee sest 0.05- es on mõnus dead money armee, kellega ma lahinguid pean.
Märtsi eesmärgid: * saada nl10-s regulaarseks mängijaks
* lugeda foorumeid
* teha see käte postitamine selgeks (;D ple siiamaani viitsinud oma pead vaevata sellega)
* roll 500 $ peale ( pisut kõrge, aga nii peabki)

Ps. Märts on ka juba üsna hästi alanud... +2,5 buyin nl5-es.

Tigrano
01.03.09, 13:21
Väga võimsalt oled ikka rolli arendanud. Mitme käega 30$ pealt 211$ tegid?

grigory
01.03.09, 15:38
21 päevaga ja noh käsi tuli kokku u 850-900 keskmiselt päevas. Mõnel päeval rohkem mõnel vähem, koos u 4 mänguvaba päevaga. Niiet ise arvan ,et u 18000 kätt kuskil.