PDA

View Full Version : FR micro stakes alternatiivsed saidid



wahka_est
17.08.11, 07:24
Tervist,

Mängin hetkel Starsis FR NL5.
Asi on seal väga NIT-ne. Hea kui lauda fish satub kelle raha siis üritatakse võtta.
Enamus tüübid 12/8> ehk siis -EV.

Millised on alternatiivsed saidid, kus oleksid lauad fishisemad, saaks kasutada HEM-i ning soft oleks hea? Samuti ei tohiks olla probleeme väljamaksetega jne.

Tänud.

Provoker
17.08.11, 08:43
Pokerstars.

Vaheta laudu lihtsalt. Ei saa aru kuidas sul NL5-s ei ole fishe ning kõrgemal paar levelit on neid lademetes. kordan veel, vaheta laudu vajadusel. Kui 2 kohta sinust paremal fishi pole, siis laud kinni ja uus ette. Kindalsti lase blind lõpuni käia enne laua sulgemist.

E-Kunn
17.08.11, 08:46
Tekita ise uusi laudu!

wanapagan
17.08.11, 09:52
Nitised mängijad ei ole kindlasti -EV kui enda mängu suts tweakida. Starsist lahkumine oleks imo suur viga kuna mängijate pool on nii suur ja natukenegi laudu jälgides/vahetades oleks sul kasumit näitav winrate. Samuti võid 2nl liikuda ja 6maxiga algust teha. Kui 6maxiga 2nl-5nl abi vaja pm, aitan kuidas saan.

Priidix
17.08.11, 12:16
Pokerstars.

Vaheta laudu lihtsalt. Ei saa aru kuidas sul NL5-s ei ole fishe ning kõrgemal paar levelit on neid lademetes. kordan veel, vaheta laudu vajadusel. Kui 2 kohta sinust paremal fishi pole, siis laud kinni ja uus ette. Kindalsti lase blind lõpuni käia enne laua sulgemist.

This!!!

viki
17.08.11, 13:49
Ole nüüd!NL5 starsis on kõige fishisem koht üldse,mida näinud olen.Vaheta lihtsalt laudu,nagu siin juba öeldud on.Edu!

Poke
18.08.11, 09:28
Ole nüüd!NL5 starsis on kõige fishisem koht üldse,mida näinud olen.Vaheta lihtsalt laudu,nagu siin juba öeldud on.Edu!
sa pole ilmselt mujal urgastes mänginud.

ise ka kandsin mingi depo starsi, vaatasin nl5, ja võrreldes 888 nl-6-ga on stars plrs per flop pea 2x väiksem
kindlasti on starsis fishe rohkem, kuna player pool on 200x suurem, aga neid nl5-s fr-s taga ajada on suht nilbe:D

micro mängijale soovitan raudselt 888.
raab korraliku rb, softiga harjub kiiresti, fishe metsikult.

eluvaatleja
18.08.11, 11:57
sa pole ilmselt mujal urgastes mänginud.

ise ka kandsin mingi depo starsi, vaatasin nl5, ja võrreldes 888 nl-6-ga on stars plrs per flop pea 2x väiksem
kindlasti on starsis fishe rohkem, kuna player pool on 200x suurem, aga neid nl5-s fr-s taga ajada on suht nilbe:D

micro mängijale soovitan raudselt 888.
raab korraliku rb, softiga harjub kiiresti, fishe metsikult.

palun täpsusta, millist saiti sa täpsemalt 888 all mõtled, kas http://www.888.com või siis http://et.pacificpoker.com/et (et kumma saidi alt soovitad regada?)

EDIT: sikutasin pacificu installika alla, installisin ära kui tuleb teade, et "tarkvara aegunud" ja vaja uuendada. vajutasin nuppu, et uuendaks ära, aga järgmine teade "ühendamine pole võimalik" on ikka jura, tulemüüri lükkasin välja aga ei midagi... dns mudimine ei aidanud.

Owner85
18.08.11, 12:26
imo starsi NL5 on parem kui urka oma,kuna micros on volüüm tähtis ja starsi softiga lased 2-3 korda rohkem käsi kui 888 omas ja NL5 ei pea nagu fishe väga taga ajama,kuna seal neid jagub

Poke
18.08.11, 14:12
imo starsi NL5 on parem kui urka oma,kuna micros on volüüm tähtis ja starsi softiga lased 2-3 korda rohkem käsi kui 888 omas ja NL5 ei pea nagu fishe väga taga ajama,kuna seal neid jagub
ma ei saanud aru miks starsi softiga 2-3korda rohkem käsi mängid kui 888-s?:D

Rage
18.08.11, 14:45
ma hetkel ehitan Carboni NL4 ja NL10 oma BRi üles, laudu vähe, fihse jagub, kuid ppf % on suht niru, mingi 30% kandis kui sedagi, HEM näitab enamasti laua keskmiseks VPIP'ks 18-25%.. toodab küll, aga laudu on vähe.. NL25 laudu on seal vist 3-4 ainult..

Priidix
18.08.11, 15:13
ma hetkel ehitan Carboni NL4 ja NL10 oma BRi üles, laudu vähe, fihse jagub, kuid ppf % on suht niru, mingi 30% kandis kui sedagi, HEM näitab enamasti laua keskmiseks VPIP'ks 18-25%.. toodab küll, aga laudu on vähe.. NL25 laudu on seal vist 3-4 ainult..

Miks starsi ei tule? Saaksid 1-3päevaga NL10ne rolli kokku (arvestades sinu oskusi).

Rage
18.08.11, 16:48
ma vihkan starsi rakebacki süsteemi.. mulle ei sobi selline variant et pean hoorama iga kuu.. mul praegu voluum nii madal, et põmst oleks mu rakeback suht 0%

JaanusX
21.08.11, 23:51
NL5 mängid FRis suht loteriid kuna oled vastaseks kas A)NITi meri või B)nõrgad mängijad kes ei leia fold nuppu ja üritavad 3 tänavat barreldamist oma ime kätega välja imeda (kahjuks matemaatilisele loogikale välistatult - starsi puhul see õnnestub)

Paremad variadid on... Ava ise laudu ja oota või siis ühine lauaga kus on juba 1-2 mängjat... kuna üldjuhul vastastel puudub igasugune arusaam HU või short handed mängust - so easy money... ja kui sa siis ikka veel hakkama ei saa - Nagu Lenin ütles - õppida õppida õppida... Üldjuhul kuni NL50 (või isegi kõrgemal) on need kes FR laudades üksikult passivad - kerge saak... siiani olen kohanud vendi (keda võib näppude peal üles lugeda) kes on head mängjad ning paari päevaga peaks sul juba noted olemas olema nende kohta...