PDA

View Full Version : $11 20k grt. nearing the bubble.



KristjanLaas
18.08.11, 19:53
Jätkame siis basicutest mängu taas läbi kordamist.
Avg stack 9.8k
mängijaid alles 490, rahadesse saab 388.

PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 300/600 Blinds 70 Ante (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB (t8634)
BB (t24728)
Hero (UTG) (t9591)
UTG+1 (t7266)
MP1 (t8715)
MP2 (t8402)
MP3 (t22848)
CO (t8855)
Button (t26388)

Hero's M: 6.27

Preflop: Hero is UTG with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
Hero?

andu_andu
18.08.11, 20:14
kogu laud reshoving stacke täis, don`t know. Oleneb lauast...fold ?

redddman10
18.08.11, 20:44
UTG-lt ma foldiks

mikk2468
18.08.11, 20:47
mina paneks nupud.

sorm
18.08.11, 21:16
Easy FOLD. Paned nuppe saad calli ainult paremalt lehelt. Kui tõstad ja keegi shoveb siis ägised callid ja loodad flippi. Tõstel mingi point mudugi on, et kui sul tight imago, siis võid mingi väikse tõstega vargile minna.

Mina arvan seda, et 15BB stackiga ei pa tõmblema veel hakkama, kuskilt late arvatavasti shoveks!

KristjanLaas
18.08.11, 21:27
Easy FOLD. Paned nuppe saad calli ainult paremalt lehelt. Kui tõstad ja keegi shoveb siis ägised callid ja loodad flippi. Tõstel mingi point mudugi on, et kui sul tight imago, siis võid mingi väikse tõstega vargile minna.

Mina arvan seda, et 15BB stackiga ei pa tõmblema veel hakkama, kuskilt late arvatavasti shoveks!

Shove ei olekski siin ever for value, vaid pigem stealimis eesmärgil imo.

Ecuador13
18.08.11, 21:30
suht kerge fold imo

lambitont
18.08.11, 21:40
ma ei nitiks selles spotis kunagi. raiuks keskele ja võtaks toorelt mincashlootjate blaindid ja anted.
tundub et enamusajast su shove läheb läbi, kui ei - ava järgmine

sorm
18.08.11, 22:01
Kui varastada, siis ikka väikse tõstega. Need kaardid mis su shovele foldiks ei hakka ka su tõstele vastu. Samas kui vaadata BB stacki siis väikse tõste callib ta liiga lightilt ära ja shove parem. Tõenöoliselt mõjutaks otsust suurelt laua imago. Ma tean ise ka, et ma turnadel liiga nitt, aga kudagi nõme tundub AT bustosse lendamine...

Võidad selle all-in mooviga 1/6 stacki. Kui callitakse siis sul umbes 30% shantse (kas tõmmad T või siis A, 99 vastu flippad ja AA vastu oled suht kuses). Küsimus nüüd selles, et kui tihti sind callitakse ehk siis kui tihti on taga käsi msi julgeb callida, siis saab ka välja arvutada selle liigutuse kasumlikkuse.

yolpa
19.08.11, 00:02
fold imo

armand0
19.08.11, 00:18
Küsimus teistele ,et mis positsioonist alates te shoveks ATs sama info põhjal ?

Ma ise ka arvatavasti foldiks seal ja usun ,et 99+,AJ+ shoveks.

redddman10
19.08.11, 01:06
sealt ma shoveks samamoodi 99+ ja AQ+
AT shoveks alates CO või MP3..Aga ma kah nitt:)

KristjanLaas
19.08.11, 01:37
Olgu, isiklikult ma shoveksin juba UTG2 pealt ATs.

Ma jäin käe peal päris jänni ja mitu korda mõlgutasin mõtet foldi, shove ja raise/foldi vahel.
Isiklikult arvan, et kogu see käsi on suhteliselt gray area, ehk väga sarnase EV-ga long runis.

Võtsin isiklikult raise-fold liini, kuna stack oli täpselt piisavalt imelik, et oleksin saanud seda veel teha ilma cripled jäämata ja nagu ka sorm kirjutas, siis kaardid, mis shovele foldivad ei hakka enamasti ka mu raisele vastu (v.a. siis vahel laua 3 suurstacki, aga kuna me oleme bubbleist veel 100 kohta eemal, siis ma eeldan, et nad selle peale VEEL ei julge mängida ja shovevad vaid for value), UTG1 shoves jä näitas veel AA

Ecuador13
19.08.11, 02:26
AT läheb Hijackilt, kuid ilma fistpumpita ja UTG range on 99+ AQ+

vonkartoffel
19.08.11, 04:24
ma shoven ja nägu naeratab peas

mikk2468
19.08.11, 05:34
raise fold sellise stäkiga ei meeldi üldse, pigem fold kohe!

andu_andu
19.08.11, 08:39
AT läheb Hijackilt, kuid ilma fistpumpita ja UTG range on 99+ AQ+

liiga tight oled imo

lambitont
19.08.11, 10:42
AT läheb Hijackilt, kuid ilma fistpumpita ja UTG range on 99+ AQ+

see on ridic tight. need on mingid lambi pushot ranged
situatsioonis kus laud läheneb või on bubbles, laud üldiselt on tightim. see tähendab, et sa pead laiendama on range.
obv sa ei saa raiuda liiga lightilt, kui lauas on mõni sõltlane, aga üldiselt sellises olukorras peab raiuma lightimalt.

redddman10
19.08.11, 12:34
miks see ridic tight on? olen nõus et eesmärk ei ole rahadesse foldida kuid miks sa pead oma range oluliselt laiendama hakkama.Et blinde varastada?

KristjanLaas
19.08.11, 12:57
jah, just seetõttu, et anda omale parim võimalus turniiril deep jõuda, blindide varastamine on turniiridel imo peaaegu kõige tähtsam asi ja kui oma pushing-rangei turniiri edenedes aina laiemaks tegemiseks julgust ei ole, on ka väga väga palju keerulisem turniiridel kaugele jõuda. (küsi kasvüi andu_andult, kes mängib hyper turbosi ja vüidab iga teise HT MTT mida mängida viitsib, et miks pushimine laia rangeiga kasulik on, ilmselt oskaks paremini sõnastada).
Antud käsi ongi lihtsalt selle pärast loll spot, et oleks paar bb vähem, siis oleks suhteliselt easy shove, oleks mõned bb-d rohkem võiks mugavalt raise-foldida, sellise stackiga on aga kõik suhteliselt ebamugav, v.a. fold, mida tehes ei pea sa midagi mõtlema ja teed omale elu lihtsamaks.

redddman10
19.08.11, 13:32
ouk.selge.ma krdi nitt ikka:D aga mis range sa shoved UTG sealt siis

KristjanLaas
19.08.11, 14:00
Mina ma arvan shoveks siin KQs, AJs+ ja ilmselt 77+

ranka
20.08.11, 01:49
Ma alguses ei viitsinud mõeldagi aga raise/fold tundub tegelt kõige parem eriti kui enamus mängijate ranged UTG on 99+, AQ+ siis su line näitab vägevalt tugevust ja töötaks isegi paremini kui shove. Ainuke jura, mis turkade juures ei meeldi on lauas olevad dongid, kes ei taju su ranget ega pot oddse ning ikka callivad. Oma pisikese stäkiga missed flopis OOP kole raske mängida.

Ecuador13
20.08.11, 02:24
see on ridic tight. need on mingid lambi pushot ranged
situatsioonis kus laud läheneb või on bubbles, laud üldiselt on tightim. see tähendab, et sa pead laiendama on range.
obv sa ei saa raiuda liiga lightilt, kui lauas on mõni sõltlane, aga üldiselt sellises olukorras peab raiuma lightimalt.
see on nii oldschool, vähemalt pool lauda teab, et mullis peab raiuma hakkama ja nende ranged lähevad ka laiemaks, mistõttu siin I opt to fold (ridic tight kindlasti mitte), mõni bb suurem oleks stack siis meeldiks mulle rohkem raise-fold, mis teeb nagu öeldud oma töö vähemalt sama hästi ära kui jam pre... but what do i know, minu mõtted lihtsalt:P


liiga tight oled imo
ty sir:)

andu_andu
20.08.11, 14:45
see ei olnud kompliment

mark112
20.08.11, 14:59
raise-fold ja fold oleks minu valikutes. Nagu sa ise ütlesid, raise-foldi jaoks oleks paar bb suurem stack parem, niiet siin vast foldiks.