PDA

View Full Version : NL25, 3bet pot, tptk vs river bet...



HerrJanks
23.08.11, 15:01
Vastane on LAG, kelle vastu ei tahtnud completely missed boardil c-bettida. Ja hirmutab vastase bet sizing... Mida teha riveril?

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 5 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: $9.75
BB: $28.09
UTG: $25.35
CO: $32.23
Hero (BTN): $38.12


Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with A:heart: K:diamond:
1 fold, CO raises to $0.75, Hero raises to $2.25, 2 folds, CO calls $1.50

Flop: ($4.85) 3:spade: 2:club: 6:spade: (2 players)
CO checks, Hero checks

Turn: ($4.85) K:spade: (2 players)
CO bets $4.61, Hero calls $4.61

River: ($14.07) 9:heart: (2 players)
CO bets $13.38, Hero ???

Pahvak
23.08.11, 15:04
Call obv. Praegu nii vähe lisainfot, et mitte midagi muud mu arust teha ei saa.

emmimees
23.08.11, 15:21
Pf 3bet suurem ka.

HerrJanks
23.08.11, 16:05
Vs 3bb raise vastu on 9bb täitsa normaalne kui vastane täiesti donk pole. OOP panen rohkem.

emmimees
23.08.11, 17:10
ma lähen seal alati setminema natu deepimalt :)
QQ+ 3betiksid samuti 9bb peale seal?

Kosmonaut
23.08.11, 17:54
ma lähen seal alati setminema natu deepimalt :)
QQ+ 3betiksid samuti 9bb peale seal?
setmine on suht -ev oop 3betpotis ilma preflop agressioonita. 9bb on norm suurus küll ip, võid ju ka suts rohkem panna.

muidu river call ja WP.

emmimees
23.08.11, 18:01
Mismõttes ilma pf agressioonita? See OOP vend ju avas ja oli pf agro. Ja sellisel boardil kui seti hitin, läheb vastane suht insta broke oma JJ+, sest 3bet potis ei foldita overpaire eriti.

Kosmonaut
23.08.11, 18:23
Mismõttes ilma pf agressioonita? See OOP vend ju avas ja oli pf agro. Ja sellisel boardil kui seti hitin, läheb vastane suht insta broke oma JJ+, sest 3bet potis ei foldita overpaire eriti.

Ses suhtes, et sa ei ole PF aggressor. Ja 3bet range ei ole ainult JJ+. Sa võid võtta mingi ütleme 8% range BU vs CO ja vaadata, mis seal on ning kui tihti ta floppab setist sitema käe, millega ta broke tahab minna + arvesta, et sa hitid seti vaid 11% umbes.

A ja muidugi see sõltub 3bet rangest. Kui tõesti vastane 3betib 2% (QQ+, AK), siis võib olla see isegi +EV.

fyte
23.08.11, 18:30
Mismõttes ilma pf agressioonita? See OOP vend ju avas ja oli pf agro. Ja sellisel boardil kui seti hitin, läheb vastane suht insta broke oma JJ+, sest 3bet potis ei foldita overpaire eriti.
Mingi 125bb'ga ega ikka ei ole oddse setmineda küll, kui vastase kohta häid postflop reade pole. Pealegi, kui ta range on tugev, nt AK, JJ+, siis omajagu kordi tuleb ka set vs set olukordi ette, kui stackid sisse lähevad - pakuks puusalt, et 20-25% ajast.

HerrJanks
23.08.11, 20:55
Ma arvan ka et üldiselt setminimine OOP on reeglina-EV. Ja kui mul seal isegi AA on, siis arvad et ma sellega alati broke lähen? Pealegi mu 3bet ranges on väga palju ka broadwaysid ja suited connectoreid, nii et setmineda OOP on raudselt EV miinus. 3bet value ja 3bet bluffi suurus on mul ikka sama ja ma küll ei näe siin mõtet et sc'dega mingi 13bb'd sisse panna kui 9bb'le folditakse suht samamoodi ja postflop on manööverdamiseks rohkem ruumi. Sa 3betid aind for value?

emmimees
23.08.11, 21:15
Ma ei tea, ma viimasel ajal 3betin(for value) alati kuskil 3,5x standard avangut, sest mingi 9bb 3bet callitakse pea alati ära ja hititakse set või miskit muud paremat reeglina. Teada mängijate vastu bluff 3betin sama suurusega ..vaid mõne tundmatu TAGi vastu 3x, sest ta ei saa mu betsizest veel midagi aru..
Kui tihti sa siis seal flopis foldid oma AA kui tüüp c-raiseb sind?

E: antud käes tõesti ma ei tea kui EV setminemine on vastasele, selle kohta peaks mingi valem olema, et mitmekordse 3beti suuruse jagu peab vastasel stäkki alles jääma, et saaks oddsid.. oli vist 10-15x. Antud käes paistab üle 12x olemas olema. keegi targem võiks meenutada. Ja muidugi oleks kasulikum setmineda tight mängija vastu, kes 3betib for value enamasti ja hittides oma TP või overpairi, saame talt stäki olgem ausad, olenamata kas oleme IP või OOP, sest vastane paneb meid draw - või väiksema PP peale sellisel madalal flopil.

anatoli grinder
23.08.11, 22:20
mulle meeldiks ka suurem 3-bet pre selliste stakkide juures.

Kosmonaut
24.08.11, 00:49
Ma ei tea, ma viimasel ajal 3betin(for value) alati kuskil 3,5x standard avangut, sest mingi 9bb 3bet callitakse pea alati ära ja hititakse set või miskit muud paremat reeglina. Teada mängijate vastu bluff 3betin sama suurusega ..vaid mõne tundmatu TAGi vastu 3x, sest ta ei saa mu betsizest veel midagi aru..
Kui tihti sa siis seal flopis foldid oma AA kui tüüp c-raiseb sind?

E: antud käes tõesti ma ei tea kui EV setminemine on vastasele, selle kohta peaks mingi valem olema, et mitmekordse 3beti suuruse jagu peab vastasel stäkki alles jääma, et saaks oddsid.. oli vist 10-15x. Antud käes paistab üle 12x olemas olema. keegi targem võiks meenutada. Ja muidugi oleks kasulikum setmineda tight mängija vastu, kes 3betib for value enamasti ja hittides oma TP või overpairi, saame talt stäki olgem ausad, olenamata kas oleme IP või OOP, sest vastane paneb meid draw - või väiksema PP peale sellisel madalal flopil.

Setminemiseks peab olema 20x üldjuhul.

aga muidu su viimase 3 nädala jutt tundub kõlavat suht downswingi moodi. Sellisel ajal ära väga palju vaidle teistega, proovi mängida lihtsat mängu (võtta veidi tightimaks, lasta enda mängu vaadata kellelgi, kes biidib sinu limiiti).
Suht tihti vaatan, et näed monstereid teiste bettide all ning mängid vastavalt - ntx setminemine siin. Proovi mõtelda, mida tegid enne, et saada rajale tagasi. Hetkel elan ise sarnast perioodi läbi (BE juuni algusest) ning tean , et raske on leida enesekindlust. Enam saad sellest, et paned siia käsi ja vaatad teiste kommentaare ning samuti sellest, et teised su mängu vaatavad.

emmimees
24.08.11, 06:50
Njah.. nii vist paraku on, tänud soovituste eest :)

HerrJanks
24.08.11, 07:15
Miks peaks mängu tightimaks võtma? Äkki ta mängib piisavalt tightilt? Me ei adjusti ju ometi oma mängu lühiajalistest tulemustest lähtuvalt!

emmimees
24.08.11, 07:43
Ei mängi piisavalt tightilt :(