PDA

View Full Version : Unibetis nüüd automaatne kaartide foldimine - geniaalne või kohutav?



ranka
23.08.11, 17:51
Täna, 23-ndal augustil tuli välja Unibet uue pokkeritoa tarkvaraga. Kõige tähtsamaks uuenduseks seekord on "taskukaartide haldaja" ehk mängijad saavad määrata milliseid kaarte pokkeriklient hakkab automaatselt foldima enne floppi.

Paljude TwoPlusTwo kasutajate arvates on autofoldimine kindel surm MicroGamingule juhul kui samasugused muudatused viiakse läbi kõigis MicroGamingu võrgu tubades. Autofoldimist MicroGamingus on arutatud juba mitmeid kordi ning alati on enamus hiidfoorumi kasutajaid olnud kategooriliselt selle muudatuse vastu aga hoolimata negatiivsest tagasisidemest otsustas MicroGaming Unibeti puhul teisiti.

Lisaks autofoldimisele on nüüdseks Unibetis lisaks automaatne sisseostmise võimalus, brauseri baasil pokkeriklient, täielikult seadistatav panustamiseriba, kalender ja palju muud. Täpsemalt muudatuste kohta saab lugeda: http://forumserver.twoplustwo.com/45/software/unibet-new-poker-software-features-microgaming-1087216/ ning tagasisdeme kohta autofoldimise kohta: http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/microgaming-implements-autofolder-their-client-1087546/

http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/unibet.png

minbetmillionaire
23.08.11, 17:57
issand kui haige

harryahven
23.08.11, 17:57
omgwtf

olavike
23.08.11, 18:01
Vähemalt esialgu ju eestlastel sellest täiesti suva, mängida me seal niikuinii kuidagi ei saa...

ranka
23.08.11, 18:04
Vähemalt esialgu ju eestlastel sellest täiesti suva, mängida me seal niikuinii kuidagi ei saa...

Loodame, et see jääb ainult Unibetile. Kui ei siis saab sama pasa kaela Triobet, Nordicbet ja Purple Lounge. Üldiselt järjest hullemuse poole pokkeritoad liiguvad. Ammuilma ootan mõnda tuba, kes hakkaks liikuma puhta pokkerisuunas. Ausalt need kõik auto-rebuyd, sisseostud, PTR-id, foldimised, HUD-id ja kõik on oskuste minimariseerimine. Kapitalism noh, õnneks kaevavad oma autofoldimistega ise omale hauda.

olavike
23.08.11, 18:07
Nii edasi läheb, siis ongi pokkeritoad ühed bottide meistrivõistlused valmis.
Paned hommikul 24 lauda grindima, autofoldid ja autoraised peale ja lähed ära Säästukasse turvamehe ametit pidama :P
Õhtul arvutad kokku kumb rohkem sisse tõi :)

Madis Very
23.08.11, 18:31
woow wtf, no comments... see fkn tapab ju

kardaanirist
23.08.11, 18:46
pluss pool ju see, et kergem blinde varastada ja kohtab ise ka vähem steale blindil olles (eeldades, et ise ei autofoldi). saab abuseda ju.

ranka
23.08.11, 18:52
pluss pool ju see, et kergem blinde varastada ja kohtab ise ka vähem steale blindil olles (eeldades, et ise ei autofoldi). saab abuseda ju.

Blindide steal ei ole nii tähti. See tähendab, et ta on väga tähtis aga stealides sa rikkaks ei saa, pigem hoiad end surnuks blindimast.

Ainus, mida abuseda saab - autofoldijate ranged muutuvad kole staatiliseks aga tight mängijat on raskem abuseda kui loose. See tähendab, et kui ühel hetkel autofold tal OFF ja sa ei suuda koheselt adjustida läheb see sul päris kalliks maksma.

BuildUp
23.08.11, 18:55
Ma reaalselt ei mõista kuidas omanikud üldse sellist asja lubavad.

kardaanirist
23.08.11, 19:02
Blindide steal ei ole nii tähti. See tähendab, et ta on väga tähtis aga stealides sa rikkaks ei saa, pigem hoiad end surnuks blindimast.


ma ei tea kui tähtis HUs on blindide stealimine, aga ise mängides FR pean blindide stealimist väga väga tähtsaks aspektiks. rikkaks ei saa, aga winratele annab juurde.

oohoh
23.08.11, 19:10
Why not include:

Auto-bet sizing
Auto-3&4 betting based on the ranges that have been programmed into Villian
Auto C-betting
Auto Floats
Auto +EV all ins

+123

kardaanirist
23.08.11, 19:11
auto +EV all ins. :D
ahhahahaha

semu
23.08.11, 19:13
Täitsa lõpp kuidas puhast pokkerit järjest enam hooratakse.

sadptr
23.08.11, 19:17
Imo on see hea, mida rohkem sellist sitta toodetakse (+kogu see ranka loetelu) seda kiiremini mingi mull kuskil lõhkeb ja asi võtab normaalse liini. Kui sellist paska juurde ei toodetaks jääks kõik nagu hetkel on ja ma arvan, et praegune situatsioon on kaugel parimast. Küll varsti mõni kõva investor vms kogu sellest kisast aru saab ja näeb võimalust tulla turule millegiga millejärgi on nõudlus - puhas pokker.

Vandalar
23.08.11, 19:22
Latran ka natuke. Jama tõesti.

ristik
23.08.11, 19:31
PÕLEMA !

Tigrano
23.08.11, 19:43
FR võiks siis 100 laua mängida :)

Oliverk
23.08.11, 19:47
FR võiks siis 100 laua mängida :)

Micros 10 table max :S

mupsik
23.08.11, 19:59
Mulle jääb natuke arusaamatuks, miks kõik selle kohta nii halval arvamusel on. Äkki keegi argumenteeriks.

Ma näen rohkem plusse kui miinuseid. Fish niikuinii seda funktsiooni ei aktiveeri, sest vaatab et J-6 oleks 2 paari andud ja mängib seda järgmine kord niikuinii. Pärast mõnigast sample´it on halbade regside range´i palju lihtsam arvata. Mäng on kiirem. Kui ise tähelepanelik oled, siis on kerge vastaseid abusida.

Ja lõppude lõpuks, mis vahet seal on kas sa vajutad ise fold nuppu või teeb programm selle sinu eest ära. Sarnaseid, küll eraldiseisvaid, programme on juba aastaid kasutatud erinevates tubades, nüüd on ta lihtsalt pokkerklienti integreeritud.

sadptr
23.08.11, 20:06
Mulle jääb natuke arusaamatuks, miks kõik selle kohta nii halval arvamusel on. Äkki keegi argumenteeriks.

Ma näen rohkem plusse kui miinuseid. Fish niikuinii seda funktsiooni ei aktiveeri, sest vaatab et J-6 oleks 2 paari andud ja mängib seda järgmine kord niikuinii. Pärast mõnigast sample´it on halbade regside range´i palju lihtsam arvata. Mäng on kiirem. Kui ise tähelepanelik oled, siis on kerge vastaseid abusida.

Ja lõppude lõpuks, mis vahet seal on kas sa vajutad ise fold nuppu või teeb programm selle sinu eest ära. Sarnaseid, küll eraldiseisvaid, programme on juba aastaid kasutatud erinevates tubades, nüüd on ta lihtsalt pokkerklienti integreeritud.

Esimene halb asi mis pähe kargas:
Olen mõnda kehvat regsi pikalt "kottinud" ja ta hakkab vaikselt tilti minema, jääb temapoolt preflopis mõni halb spew ära, et rsk kaua sa mulle pinda käid, ma callin nüüd su maha any suited, või 3bet any2 või cold4bet any 2 jne, ehk juhul kui nad tiltavad, siis nad hakkavad tiltama siiski "ok" rangega, mis neid natukene kaitseb = vähem emotsioone mängus, rohkem robotliku mängu.

levis
23.08.11, 23:08
1.aprill jääb kahjuks kaugele, seega on asjad ikka päris hulluks pööranud :(
http://img705.imageshack.us/img705/4740/4104b77893bd8a11b040e42.jpg

sixmax
24.08.11, 02:23
Foldimine nõuab mängijalt distsipliini ja teadlikku valikut. Foldimine nõuab energiat. Automaatne-foldija? THAT'S CHEATING!

ranka
24.08.11, 02:38
Teiseks foldimine lihtsustab multitablengut mis on ka skill. Mõni ei suudaks ilma sellise jamata üle 6 laua mängida.

privador
24.08.11, 10:02
krt ma ei tea minu arust kyll tundub ok uudis. Fishid niikuinii m2ngivad oma J6o(eelmine board tuli ju JJ6!) ei viitsi nad mingeid folde seadistada vms
Kyll aga aitab see regulare ja pm saab fishidelt raha kätte veel kiiremini kui varem, saab 100tableda lol

CheekyMullet
24.08.11, 10:33
Sa ei peagi midagi seadistama, kui ei viitsi - see on eelkonfigureeritud. Enable´id ära ja seal juba positsioonide kaupa ranged sisse toksitud.

rasmer
24.08.11, 12:15
See eelseadistus on kogu asja juures kõige nõmedam asi. See kas ta olemas on või mitte polegi minu arust eriline teema, aga eelseadistatud ei tohiks see küll olla.

privador
24.08.11, 12:37
misasja pokkerituba ise seadistab ära et sa J6 utg ei avaks?
Siis on küll haige

Vandalar
24.08.11, 12:45
Hmm, vist selleks, et raha kauem ringluses oleks ja nö. kauem mängitaks?

siga
24.08.11, 13:19
Automaatne seadistamine on jama, see võiks küll igaühe personaalseks ülesandeks jääda. Ise seda jama ei kasutaks (kui siis ainult varajased pos ilmselt), sest vahel vaja stealida ATC, polariseerida range jms. Küll teeb vastased veel läbinähtavamaks oma rangega ja attempt to steal olukordades kohutavaks.

Rohkem ootan aga programmi, mis keelab pre openfoldida AA ja KK jms.

privador
24.08.11, 13:39
Nüüd hakkan mõistma mis kapitalistid mõtlevad.

Neile ei sobivariant, et fishi röövitakse kiiresti tühjaks ja antakse jalaga perse.
Oma nn uuendustega aitavad nn fishi nn järgi regualride tasemele. St mäng muutub võrdsemaks ja raha on rohkem ringluses-mis on vesi veskile pokkeriklientide omanikele, kes naeruga kasumid tasku panevad

sadptr
24.08.11, 13:54
Nüüd hakkan mõistma mis kapitalistid mõtlevad.

Neile ei sobivariant, et fishi röövitakse kiiresti tühjaks ja antakse jalaga perse.
Oma nn uuendustega aitavad nn fishi nn järgi regualride tasemele. St mäng muutub võrdsemaks ja raha on rohkem ringluses-mis on vesi veskile pokkeriklientide omanikele, kes naeruga kasumid tasku panevad

Nüüd hakkad mõistma?

totaldonk
24.08.11, 23:04
deem. tundsin end targana kuni lugesin sinu posti ja järgneva oma ka veel :D. vähemalt korra, paar sekundit :D

metsiq
26.08.11, 13:07
mõelge, kui sama jama pannakse RUSHile ka veel

Poke
27.08.11, 17:55
äkki kaotaks vabsee 2-9 kaardid ära, oleks jälle lihtsam mängida, poleks autofoldi vajagi, iga käsi premium ja las minna.

emmimees
27.08.11, 18:48
No moneyzz in poker, everyone cheats/folds.

VisaHing
27.08.11, 18:51
they toooooooooook our jobzzzzz

measke
27.08.11, 19:43
efekt sama mis rake tõstmisel, kuigi fishid saavad asjast aeglasemalt aru. tõenäoline, et osad regsid lahkuvad toast kiiremini. küll turg paika loksub

Madis Very
27.08.11, 21:42
äkki kaotaks vabsee 2-9 kaardid ära, oleks jälle lihtsam mängida, poleks autofoldi vajagi, iga käsi premium ja las minna.

Nii et kui on ainult kaardid T-A on alumised premiumid ?
:D

JohannesJ
27.08.11, 21:46
Nujhh flopfm-is rääkis burget et selline asi tuleb vist kogu microgaminguse ja ei saanud aru miks see kellegile ei meeldi:S:(

reggie
28.08.11, 15:59
Mulle küll meeldib, ma ei usu, et ükski kala hakkab seda enda järgi ringi tegema kuna nende eest on see "töö" juba tehtud, enam lihtsam ei saa olla range määramine, agro põhja ja tuleb-ma pisut joond ka, ärge näkku lööge.

alaska
28.08.11, 16:07
Niiplju kui mina fishidega rääkinud olen, siis standard on mängida 36o, kuna need on live kaardid, kõik mängivad AK-d ja kui me 2 paari hitime, siis ei oska keegi meid nende peale panna. Niiet ma kah ei usu, et nad sellest uuendusest väga palju kasu lõikavad ja seda üldse kasutavad.

ropka11
28.08.11, 18:29
Mulle küll meeldib, ma ei usu, et ükski kala hakkab seda enda järgi ringi tegema kuna nende eest on see "töö" juba tehtud, enam lihtsam ei saa olla range määramine, agro põhja ja tuleb-ma pisut joond ka, ärge näkku lööge.
reggie palun ära joo nii palju.

ranka
28.08.11, 19:26
Rush on antud muudatuse kõige parem võrdlus - mängud muutuvad nitimaks. MicroGamingule kasulik, sest nüüd saab rohkem laudu mängida. Nad võiks auto-openraise ka ära teha, EP-lt suht vajalik anyway.

Juss7r
30.08.11, 22:10
Minu arust on see jama, et pokkerist tahetakse teha mängu kus enam ei loe emotsioonid ja muud inimlikud faktorid. Ma mäletan aega kui pokker oli puhas ja ei olnud mingeid abiprogramme ja stuffi

ranka
30.08.11, 23:23
Minu arust on see jama, et pokkerist tahetakse teha mängu kus enam ei loe emotsioonid ja muud inimlikud faktorid. Ma mäletan aega kui pokker oli puhas ja ei olnud mingeid abiprogramme ja stuffi

Niikaua kui on olnud online-pokker, niikaua on olnud ka abiprogrammid. Abiprogrammid ei olnud veel siis nii populaarsed ja tuntud.

sadakrooni
08.09.11, 14:05
Triobetis ka nüüd Pocket Card Manager:
Are you tired of folding the same cards? Set up Pocket Card Manager to fold them automatically so you can concentrate on your game.

pikk28
08.09.11, 14:20
n1

variatsioon
08.09.11, 15:10
keegi mängib ka seal? kuidas tundub?
tunnipalk on suurenenud?

pikk28
08.09.11, 15:15
kusjuures saad seda sättida ka nii, et ta ei foldi automaatselt vaid foldimise aeg on RANDOM.
loodab, et stars seda geniaalset uuendust niipea sisse ei too

variatsioon
08.09.11, 15:18
kas ka nii et foldib 15seci pärast?

Char
08.09.11, 15:22
rangesid saab palju täpsemalt hinnata :P

pikk28
08.09.11, 16:21
kas ka nii et foldib 15seci pärast?
sain nii aru küll jah. katsetanud pole, sest pole rolli seal

Maxi
08.09.11, 18:13
Rigged imo, toad teevad kõike, et enda kasumit tõsta mõtlemata mida selline tegevus pikema aja jooksul endaga kaasa toob. Kuigi preflop mäng on enamus mängijatel juba võrdlemisi solid, siis nõrgemad mängijad teevad siiski palju vigu pre, näiteks tildist või misclickidest. Selline mängu automatiseerimine ei saa mitte mingit moodi tuba softimaks muuta, küll saab aga kõvasti nitimaks.
Fakt on, et ainuke kes sellest liigutusest võidab on tuba, antud juhul kõik toad võrgus. Tõesti võiks siis juba kaasa panna proged mis ise välja arvutavad mis on kõige +EV´m liigutus ja saaks pokkerit mängida nagu ühekäelist piraati. Paned mängu jooksma ja lähed teise tuppa, pärast loed võidud kaotused kokku ja ongi korras.
Need kes siin räägivad et fishid ei kasuta seda. Sellel polegi tähtsust kas kasutavad või mitte, vaid selles, et antud situatsioonis rikutakse pokkeri kui mängu eesmärke, automatiseerides mängu.
Mängu puhtuse nimel võiks imo tõesti ära keelata kõik HUD´id ja asjad mis võõrandavad interneti pokkeri live pokkerist. Juba hetkel on tegu 2 täiesti erineva mänguliigiga.

$$$
08.09.11, 18:57
Rigged imo, toad teevad kõike, et enda kasumit tõsta mõtlemata mida selline tegevus pikema aja jooksul endaga kaasa toob. Kuigi preflop mäng on enamus mängijatel juba võrdlemisi solid, siis nõrgemad mängijad teevad siiski palju vigu pre, näiteks tildist või misclickidest. Selline mängu automatiseerimine ei saa mitte mingit moodi tuba softimaks muuta, küll saab aga kõvasti nitimaks.
Fakt on, et ainuke kes sellest liigutusest võidab on tuba, antud juhul kõik toad võrgus. Tõesti võiks siis juba kaasa panna proged mis ise välja arvutavad mis on kõige +EV´m liigutus ja saaks pokkerit mängida nagu ühekäelist piraati. Paned mängu jooksma ja lähed teise tuppa, pärast loed võidud kaotused kokku ja ongi korras.
Need kes siin räägivad et fishid ei kasuta seda. Sellel polegi tähtsust kas kasutavad või mitte, vaid selles, et antud situatsioonis rikutakse pokkeri kui mängu eesmärke, automatiseerides mängu.
Mängu puhtuse nimel võiks imo tõesti ära keelata kõik HUD´id ja asjad mis võõrandavad interneti pokkeri live pokkerist. Juba hetkel on tegu 2 täiesti erineva mänguliigiga.

Pokkeritoale on pokkerimängu eesmärk raha teenida.

Maxi
08.09.11, 19:03
Ma küll ei ole kursis palju pokkeritoad teenivad, aga praegu tundub küll et pigem tapavad oma rahalehma ära selliste uuendustega, et ajutiselt rohkem raha saada.

ranka
09.09.11, 09:10
kas ka nii et foldib 15seci pärast?

Ei ole ise testinud aga olen aru saanud, et on kaks foldimistüüpi.
1. instant ehk koheselt (nagu oleksid teinud linnukese fold nupu ette)
2. random ehk foldib täiesti suvalisel ajal sekundist X to Y.

Ehk ise aega sättida ei saa.

rrrr
09.09.11, 15:02
Fish, kes mängib 1 aknaga 80/50 stiili ei hakka neverever kasutama seda võimalust. Ja kui fish siiani mängis ühe aknaga ja nüüd hakkab kolmega mängima, siis kas see polegi teretulnud?

Ma oletan, et mängud muutuvad kiiremaks, laudu on rohkem ja kes enne UTG-lt viskas Q7o maha viskab seda ka autofolderiga. Kes enne olid kasumis on edasi kasumis. Loota, et nüüd jäävad tuhanded dollarid saamata seetõttu, et tiltis mängijalt võetakse ära võimalust 72o mängida on naeruväärt. Seda juhtub 2 korda aastas ja sina istud parasjagu siis mõnes teises lauas.

Fuzzy
09.09.11, 17:48
UNIBOT!

mikk2468
09.09.11, 20:09
trios ka nüüd see juba

emmimees
09.09.11, 20:15
Email tuli jah

Tegime pokkeritoas palju häid uuendusi, mis peaksid su mänguelamust kindlasti paremaks muutma. Meil on rõõm teatada, et pokkeritoas on tehtud alljärgnevad täiendused:

Pocket Manager
- See uuendus pakub võimalust valida neid taskukaarte, millest soovid igal juhul loobuda. Peale valikut tehakse seda automaatselt.

Codecci
09.09.11, 20:18
2+2 's keegi protesti ei ole tahtnud algatada selle jama vastu? Kuluks ära küll, nagu näha siis vahest töötab ka (Party rake cap jäeti tõstmata + minevikus veel paar asja olnud IIRC).

LuuK
09.09.11, 23:46
üks väike märkus on selle kohta optionsites: asi toimib ainult siis kui on 4 või rohkem inimest käes