PDA

View Full Version : NL20 top pair vs LAGi c-r



emmimees
25.08.11, 15:22
tegu mingi wannabe vene LAGiga, kas peaks bettima turnis ja mida arvata nüüd? Varem ta polnud c-raisenud kuskil

$20.00 No Limit Hold'em - 6 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $42.22
UTG: $20.00
MP: $22.21
CO: $16.67 - VPIP: 33, PFR: 24, 3B: 13, AF: 3.8, Hands: 78
Hero (BTN): $29.59
SB: $33.73

Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with Q:diamond: A:diamond:
2 folds, CO raises to $0.60, Hero calls $0.60, SB calls $0.50, 1 fold

Flop: ($2.00) 8:diamond: A:spade: K:heart: (3 players)
SB checks, CO bets $1.50, Hero calls $1.50, SB folds

Turn: ($5.00) 7:heart: (2 players)
CO checks, Hero bets $2.50, CO raises to $6.25, Hero ?

HerrJanks
25.08.11, 15:36
Mul meeldiks väga siin prf 3bettida, aga praegu on küll väga tricky spot. Kaine mõistus ütleb et fold aga vastane tundub samuti sihuke kes suudab check/raise bluffida sinust nõrgemate holdingute või draw'dega. Sampel on tiba väike veel. Ma vist foldiks selle ära ja ootaks tiba paremat spotti.

The_Meer
25.08.11, 16:15
pre 3b on ok, turnis betiks natsa suuremalt. As played tundub fold

Maxi
25.08.11, 16:22
Mida te foldite? Mis teie arvates vastasel on?

Mina shoven tavaliselt sellise spoti, meie käsi ei repi suurt midagi. Made handi ta raudselt läheb turni check raisema. Meie käsi tundub talle lihtsalt nii nõrk ja turni bet on ka nõrk et talle tundub et siin oma kehva AT, AJ made handiga või õhuga bluffida on mõtekas. Ma ei leia ühtegi made handi millega ta tahaks turni ette checkkida sinu vastu kes pole agressiivsust näidanud.

Pre meeldib kuna hoiab agromaani range võimalikult laia

Kosmonaut
25.08.11, 18:19
Pre võiks 3bettida. Agromaani range jääb ka siis piisavalt laiaks meie käe suhtes.

Turnis betiks suuremalt aga muidu foldima ma nii kiiresti ei lähe siin. Iseasi kas nyyd call turn / call river või kohe shoveda. Vast esimene variant, et hoida ta airi sees.

fyte
25.08.11, 20:10
Mida te foldite? Mis teie arvates vastasel on?

Mina shoven tavaliselt sellise spoti, meie käsi ei repi suurt midagi. Made handi ta raudselt läheb turni check raisema. Meie käsi tundub talle lihtsalt nii nõrk ja turni bet on ka nõrk et talle tundub et siin oma kehva AT, AJ made handiga või õhuga bluffida on mõtekas. Ma ei leia ühtegi made handi millega ta tahaks turni ette checkkida sinu vastu kes pole agressiivsust näidanud.

Pre meeldib kuna hoiab agromaani range võimalikult laia
Kui hero on veendunud, et ta range piisavalt bluff-heavy, siis call turn, call riv >>> ship turnil. AINEC.

Ja pre 3betiks for value.

emmimees
25.08.11, 20:39
3betiks for value st et calliks shove või 5betiks AI kui 4betib?

fyte
25.08.11, 20:58
Kuigi käsi on vähe, siis mängiks jah stackidele BTN vs CO sellise 83bb gaystackeriga, kui oled veel näinud imelikke muuve tegemas jne.

Maxi
25.08.11, 21:03
Kui hero on veendunud, et ta range piisavalt bluff-heavy, siis call turn, call riv >>> ship turnil. AINEC.

Ja pre 3betiks for value.
meie käsi suurt enam improveda ei saa imo, oleks meil veel fdraw siis kindlasti call turn, me oleme suht palju chippe sisse pannud ja näiteks kui tuleb Jh, Th või K siis kui vastane shoveb on meie olukord suht sitt.
Oleks oponent 100BB siis on call turn kindlasti etem aga selline 80bb vastane ei viska turnis fdrawd enam maha kuna tal on pool stakki sees, suht kindel et any top pair on talle siin piisav. Kui river tuleb näiteks any ärtu või K siis liiga tihti on action surnud või herol on ees liiga raske otsus

fyte
25.08.11, 21:49
meie käsi suurt enam improveda ei saa imo, oleks meil veel fdraw siis kindlasti call turn, me oleme suht palju chippe sisse pannud ja näiteks kui tuleb Jh, Th või K siis kui vastane shoveb on meie olukord suht sitt.
Oleks oponent 100BB siis on call turn kindlasti etem aga selline 80bb vastane ei viska turnis fdrawd enam maha kuna tal on pool stakki sees, suht kindel et any top pair on talle siin piisav. Kui river tuleb näiteks any ärtu või K siis liiga tihti on action surnud või herol on ees liiga raske otsus
Jh ja Th on obv halvad riverid, K on norm river ju - hero biidib A7, A8. Kui OPs on mainitud et tegu LAG mängijaga, siis tõesti arvad, et ta jätab missed drawga riveri bluffimata? Fwiw, tal võib siin J9o vm crap ka olla, kui ta tõesti nii bluff-happy on..

Ühesõnaga - asi ei ole mitte selles, kas kui tihti hero riveril improveb, vaid selles, et villainile tuleb köit anda ja valuet saada ta airilt.

Ahangama
25.08.11, 21:57
80bb pre AQ ära stackida ei ole küll hea plaan. imo

Maxi
25.08.11, 22:03
...

Siinkohal on sul pigem õigus jah, calli puhul on vastase stack ka selline "maasikas" mille ta võib vabalt missed drawga sisse panna.

The_Meer
25.08.11, 23:02
kui kätt jätkata, siis call parem kui shove jep