PDA

View Full Version : poker after dark cash game uus hooaeg



ESTPatrick
16.02.09, 19:47
CardRunners Instructors and professional poker players Cole "cts" South, David "Raptor" Benefield, and Taylor "Green Plastic" Caby face off against Doyle Brunson, Eli Elezra, and Gabe Kaplan in a battle of the ages on NBC's "Poker After Dark," the week of February 16


http://www.topix.net/content/prweb/2009/02/team-cardrunners-instructors-battle-on-poker-after-dark-cash-game-february-16th

Codecci
16.02.09, 19:50
Kuskil näha ka saab?

anyway, online lohhid võiks täiega kaotada live ässadele, tra ma naeraks

(sry tilttttttttt)

runnar
16.02.09, 22:49
siit millalgi? - http://www.pokerafterdark.com/

overdose
18.02.09, 02:15
http://nbcsports.msnbc.com/id/22825103/vp/29208725

Lutzky
18.02.09, 02:48
Vaatasin just ära. HSP on parem - huvitavam jutt + kommentaatorid ei ole nii igavad. Ühesõnaga HSP all the way.

L.

Codecci
18.02.09, 04:03
See Gabe Kaplan tundus jube tuttav kuskilt filmist, vaatasin pärast järgi IMDB-st ja tuli välja, et "The Grand" filmis mängis paari tegelase isa :P

Btw, mis mõte on straddlel?

ranka
18.02.09, 04:30
et poti suuremaks ajada

EDIT: ja see on fishide, tilterite ja gamblerite pärusmaa

Uniquest
18.02.09, 10:35
Ma hakkasin ammu Poker After Darki HSP-le eelistama just sellepärast, et ta on "igav". Mis tähendab, et ta on reaalsem. Seal näidatakse minu meelest palju rohkem käsi nii nagu neid tegelikult mängitakse, mitte ainult 2-6-ga võidetud monsterpotte. Nii et jah, mõnikord sa näed, kuidas folditakse buttonini, kes paneb sisse tavalise raise ja saab lihtsalt blindid...see ongi pokker ju! :D
Samuti kuuleb palju rohkem prode vahelist table-talki. Teine asi, kui palju nad sellist mula ajavad, kui kaameraid pole, aga ikka parem kui kommentaatorite möla. Muidu nõustun, et Kaplan on hea kommentaator ning PAD omad sakivad, aga ma ei vaata kommentaaride pärast neid saateid.

runnar
18.02.09, 12:43
ilmselt on minu naljasoon umbes aga Kaplani kommentaarist on mul küll suht kopp ees ja midagi head pole talt ammu kuulnud

kuco
18.02.09, 12:53
pokertubes on asi üleval juba ammu

andu_andu
18.02.09, 13:04
ilmselt on minu naljasoon umbes aga Kaplani kommentaarist on mul küll suht kopp ees ja midagi head pole talt ammu kuulnud


üks aeg, see aasta, vaatasin HSP-d mingi esimesed 4 hooaega järjest ja Gabe`i kommentaarid on kuldsed !!!

andu_andu
18.02.09, 13:10
“Mike Matusow is wearing his gay bear garden shirt”- hea stiilinäide tema repertuaarist ;D

Potsataja
18.02.09, 13:32
Vaatasin ka natuke ja märkasin FTP reklaami. Võin küll puusse panna aga minu arust oli all rida: 18+ või 21, seal kus nõutud.

21- valmistuge banniks ;D

bounce
18.02.09, 22:01
ilmselt on minu naljasoon umbes aga Kaplani kommentaarist on mul küll suht kopp ees ja midagi head pole talt ammu kuulnud


vaata mis playa mees oli kamoon :)
http://www.youtube.com/watch?v=VWrqTbqt30Y

ESTPatrick
19.02.09, 06:36
teadmiseks. iga päev tuleb uus osa välja kuni Laupäevani

your_naked_mom
20.02.09, 15:43
eile vaatasin olemasolevad osad ära. pensionärid saavad küll pwnaazi. raptori KQ call riveril oli nuts imo.

antnx
20.02.09, 18:01
Väga lahedalt suhtuvad üksteisesse seal lauas. Kohe näha, et noored väga austavad Vetse. Üldiselt väga rahulik ja mõnus õhkkond tundus olevad. Mulle väga meeldis. Sellisest High-Stakes läbust oli asi kaugel. Väga lahe!!!

bounce
20.02.09, 20:41
indeed väga hea show oli, aga isiklikult meeldib hsp rohkem, kuna mina vähemalt vaatan selliseid showsid rohkem entertainment value pärast.

goldec
21.02.09, 10:36
Ma ootan juba neid osasid, kus on hellmuth, gus, durr, ivey, negreanu, patrik. Hellmuth pidi busto minema ja tiltama seal :)
Anna siis teada kui need hakkavad :D

RudiTurbo
23.02.09, 00:13
ilmselt on minu naljasoon umbes aga Kaplani kommentaarist on mul küll suht kopp ees ja midagi head pole talt ammu kuulnud


lol, minuarust on küll Gabe ülisheff ja Ta hääl on ka lihtsalt super ;D

See oli ikka nii Rohvel, kui turvamees tõi kellelegi chipse juurde ja Gabe ütles: " And the security guy says, this game is gettin juicy, I'm gettin in " :D :D :D