PDA

View Full Version : Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:



Pokkeriõpetus.eu
31.08.11, 21:17
Pokkeriõpetus.eu (http://pokkeriõpetus.eu) on Eesti esimene coachinguga tegelev veebisait ja mis kõige olulisem, coaching on tasuta.
Teeme mängijatega live sesse skype, mikogo või teamvieweri vahendusel, samuti vaatame koos üle mängust tehtud videosid. Vajadusel vaatame üle teie pre flop ranged ja statsid ja ütleme, et mida oleks vaja muuta. Samuti on meil privaatne foorum kuhu saate postitada enda probleemseid käsi ja ka muid pokkeri alaseid küsimusi.
Coachime NL4 kuni NL200 erandiks on ainult see, et NL4s vähemalt Sten kellegiga live sesse ei tee. Kui NL4 soovijaid on rohkem, siis teeme NL4 jaoks eraldi õppevideo(d).

Coachingu saamiseks on ainult üks tingimus, tuleb mängida meie poolt soovitavas toas, esialgu on selleks toaks meeldivalt softi taseme ja ka täiesti mõistliku softiga Purple Lounge microgamingu võrgustikus. Kui kellegil on suur soov saada coachingut ja see võrgustik kohe üldse ei sobi, siis leiame ka alternatiive.
Purple Lounge toas saab coachitav rakebacki, depo boonuse , 26k$ RAKE RACE ( Purple lounge rakerace on üks kõige lihtsamini biiditavaid  - NL100s kuskil 80h 6-8 tabledes saab keskmiselt kusagile 750-1k$ vahele) ja kõik muud lisa boonused ( Iga kuu on näiteks kuskil 3-5k$ vip freeroll kõigile kes on genereerinud üle 1k$ rake kuskil 30-50 osalejaga) , mingi aja tagant on seal ka näiteks selliseid kampaaniaid kus näiteks genereerides 3k$+ 40% ja 4k$+ 50% mis tähendab juba seda, et koos rakeracega on suuremat volüümi pannes võimalik saada isegi 100+% rakebacki 

Mingile limiidile coachingu saamiseks on ka vajalik, et coachitav depob limiidile kohase bankrolli.

Meie coachid on:
Sten Talviste ( foorumis Stennn) – on elukutselisena pokkerit mänginud 5.a mängides regulaarselt kuni NL1000, pikema cv leiate kodukalt ja ka paljude pokkeriprode foorumi liikmete jaoks peaks tema nimi tuttav olema 
Raido Värik ( foorumis raidov) – on semi prona mänginud pokkerit 2,5a enamus aja NL100
Spewmonkey: Teada tuntud 50NL crusher, armastab hoida madalat profiili ja seetõttu ei leia teda isegi mitte googlest. Aga ärge kartke, me teame teda hästi ja oma õpilastele on nõus salajase pale avalikustama!

www.pokkeriõpetus.eu (http://www.pokkeriõpetus.eu)

KristjanLaas
31.08.11, 21:32
HU ka coachite teamvieweriga:(?

aga seriously, palju pruple loungeis aktiivseid NL50 ja üle mängijaid? (mitte micros üldse, aga just purple loungeis)

alaska
31.08.11, 22:10
Kas lauad ei ole siis üle kogu võrgu?

Mr_Kenny
31.08.11, 22:16
In b4 ranka lockib threadi affiliatemise eest :P

Oliverk
31.08.11, 22:18
In b4 ranka lockib threadi affiliatemise eest :P
luba olemas

ranka
31.08.11, 22:36
Kas lauad ei ole siis üle kogu võrgu?

Pead pakule ei pane aga minuteada on lauad üle võrgu.

totaldonk
01.09.11, 01:30
suht kindlalt, igal toal võib olla mingeid spets enda toa laudu küll. aga enamus ikka üle võrgu

ranka
01.09.11, 02:48
Kui on enda lauad siis on need reeglina mikro-limiit, kus actionit küllaga. Suuremad, kus liiklus madalam on ülevõrgulised. Seda ei tea, mis süsteemi purple lounge kasutab.

raidov
01.09.11, 11:18
Kahjuks vähemalt hetkel HU coachinut ei saa.

Ilmselgelt on lauad üle võrgu :D

Trafficut on täiesti piisavalt, ei ole kunagi päris täpselt mõõtnud, aga laudu on alati. hommikuti vahest kuskil 8-10 on natuke vaiksem, aga samas siis on hüpersuper lauad tavaliselt, sest siis saad mängida täpselt 0 regulari ja 5 dongiga :D

Kui huvi oli HU trafficu kohta, siis selle kohta on tõesti täiesti 0 infot ei ole vist kordagi HU mänginud seal :D

Seda unustasin ka kirjutada et ~90% coachingut on Steni poolt, teised coachivad aint mikrot NL4 ja NL10 siis hetkel

Cash87
01.09.11, 13:13
Purple peaks olema microgaming ju?

raidov
01.09.11, 13:25
täpselt nii

hotcocacola
01.09.11, 14:59
Tegemist võib olla väga hea businessiga :).

Soovin Stennnile ja RaidoVile edu!

Codecci
01.09.11, 22:59
Kui küsida tohib siis miks te seda teete? Nagu ma aru saan, siis te ise saate ainult väikese affiliate kasumi, mille nimel enamus affiliated heal juhul viitsivad e-mailile vastata. Kui on halb tuba siis peale coachingu projekti lõppu nagunii enamus lasevad jalga kuskile mujale tuppa ja kui tõesti hea tuba siis ei peaks ju coachingut pakkumagi ja rahvas tuleks niisama. What's the catch? :p

Cash87
01.09.11, 23:27
Ma arvan, et koguvad populaarsust, et tulevikus coaching tasuliseks teha ;)

Silinder
02.09.11, 00:48
ootan HU coachi

privador
02.09.11, 12:04
Kui küsida tohib siis miks te seda teete? Nagu ma aru saan, siis te ise saate ainult väikese affiliate kasumi, mille nimel enamus affiliated heal juhul viitsivad e-mailile vastata. Kui on halb tuba siis peale coachingu projekti lõppu nagunii enamus lasevad jalga kuskile mujale tuppa ja kui tõesti hea tuba siis ei peaks ju coachingut pakkumagi ja rahvas tuleks niisama. What's the catch?
Pakun puusalt
Alguses kliendibaas alla, pärast poogitakse tasullised teenused juurde.
Nii alustasid ka pokernews.ee ja pokkeriprod.Mäletan aega, kui nt pokernewsis polnud ühtki affelite linki
Aga samas soovin siiralt edu,kuigi imho arvan, et pokkeribuum hakkab tasapisi vaibuma

ranka
02.09.11, 12:29
Privador ja Codecci: palun olge vait, kui Te midagi ei tea - heidate halba valgust teemale. Siin ei ole mingit catchi.

Codecci
02.09.11, 12:44
Privador ja Codecci: palun olge vait, kui Te midagi ei tea - heidate halba valgust teemale. Siin ei ole mingit catchi.
Seepärast ma küsingi, et ma ei tea!? Kuidas saab asjast huvitumisega halba valgust heita? Ma ei väitnud ju, et siin peab mingi kala ikka sees olema, küsisin, kas on.

ranka
02.09.11, 12:46
Seepärast ma küsingi, et ma ei tea!? Kuidas saab asjast huvitumisega halba valgust heita? Ma ei väitnud ju, et siin peab mingi kala ikka sees olema, küsisin, kas on.

No väga lihtne. Anna mulle üks potentsiaalne William (või vend, kes näitaks SNE volüümi) ja ma coachiks teda kasvõi 3 kuud jutti. Pärast teenin iga kuu keskmise palga jagu raha. Anna mulle kümme Williamit ja coachiks neid aasta aega jutti ning teeniks iga kuu piisavalt raha, et osta 12 kuu jooksul tutikas korter.

Nüüd muidugi õpilased ehmuvad ära, et kuradima parasiidid elavad mu kulul. Ei ela. See revenüü, mis kukub õpetajale läheks muidu pokkeritoale. See tähendab, et õpilane ei saa mitte mingit kahju vaid saab freerollida ja täiesti tasuta coachi.

pastilaa
02.09.11, 12:51
Tõenäosus, et nii "kuldne" vend sinna satub, on suhteliselt väike ikka. Lisaks see, et suure tõenäosusega tehakse peale õpitut mingi aja pärast urkast tallad. Aga põnev ja lahe ettevõtmine igatahes!!! Edu!

ranka
02.09.11, 12:56
William oli näide Starsi põhjal, mis on kitsimaid pokkeritube affiliatedele üleüldse.

raidov
02.09.11, 13:40
In b4 ranka lockib threadi affiliatemise eest :P

Täida siis lehel liitumis avaldus :)


ootan HU coachi

Kahjuks hetkel HU ei coachi


Codecci: Selles suhtes on sul õigus, et alguses on meie teenistus tõesti peaaegu olematu, aga mingit catchi tõesti ei ole :)

Privador: Tasulisi teenuseid ei ole plaanis küll külge pookida :)

Pastilaa: ei peagi olema nii "kuldne" vend, täiesti keskmisest vennast kes soovib õppima piisab- küll me ta ise juba siis "kuldseks" coachime :)

Ranka näide teenistuse kohta on vb natuke liialdatud, aga ilmselgelt kui me aitame saada 10l mängial SNE tasemele, siis hakkame ka ise midagi teenima.

ranka
02.09.11, 13:53
No see oli tugevalt liialdatud ja illustreeriv näide, et kõik saaks aru sellisest süsteemist. Kokkuvõttes nagu ikka: ilma pangaröövita päevapealt rikkaks ei saa ning kõik oma teenistus (olgu see suur või väike) tuleb välja teenida oma vaeva ja higiga. See kui suureks teenistus jääb sõltubki enda higist.

Minu arvates väga viis ettevõtmine ja kui ma oleks noob, kes vajab coachi siis ma üleüldse ei mõtlekski teist korda.

privador
02.09.11, 14:16
Ei nagu ma ütlesin soovin siiralt edu ja minu arust ongi huvitavam kui pokkerimaastik on mitmekesisem.

Lihtsalt viimasel ajal on mind huvitama hakanud erinevad ärimudelid ja suht raske on hoomata sisu Ja midagi kerget ei tule never, kui sa just turul esimene pole millegi erilisega.

sadptr
02.09.11, 15:12
Sugugi mitte halva pärast, aga kas õpetajatel mingid tulemused ka kuskil ette näidata on (PTR/HEM/PT) ??

raidov
02.09.11, 15:59
Küsin õhtul Stenilt ja Spewmonkeylt kas neil on midagi, minu ja steni ptr on mõlemil üsna kole, aga pole sellistel saitidel mida ta trackib juba ammu mänginud.. kasutajad on samad mis foorumis muidu...

Mul endal kahjuks ei ole midagi näidata, seoses hiljutise kõvaketta crashiga, aga kuna ma ise ka ei coachi põhim üldse siis see ei ole ka väga oluline.

Steni ja spew kohta võib siin vast nii mõnigi inimene ka lisaks kinnitada, et mõlemad biidivad korralikult :D

pikk28
02.09.11, 16:03
sten paistab jah starsis hästi joosvat....+17k pealt -2k peale (kui ma miskit sassi ei aja) . ilmselt microgamingus ta ikka piidib isuga, sest tegemist on ikkagi hea mängijaga

raidov
02.09.11, 16:28
Starsis läks jooks kõrgemates limiitides vist väga käest ära jah, oli vist kuskil 30k$ alla ev ka jne ise ta ütles ka muidugi, et siis ta ei osanud ikka tegelikult veel üldse mängida ka :D

Sain talt just ühe NL200 graphi ka http://www.upload.ee/image/1629603/sten.jpg

raidov
02.09.11, 16:36
spew selle aasta graafik siis ka http://www.upload.ee/image/1629626/sass


24k kätt nl30, 157k nl50, 40k nl100

pikk28
02.09.11, 16:38
spew selle aasta graafik siis ka http://www.upload.ee/image/1629626/sass


valdav enamus sellest on NL50 ( kuskil 80%)
dominator

emmimees
02.09.11, 18:57
**** kui nuts graph :||

Vandalar
02.09.11, 19:56
UNSTOPPABLE!GODLIKE!

mortalvombat
03.09.11, 11:04
Aga kui Purples on konto olemas? Mõnel olemasoleval õpilasel ka blogi olemas?

raidov
03.09.11, 14:46
Leiame lahenduse kui ka konto on olemas... pane pm enda kasutaja nimega. Õpilaste blogid on meie enda foorumis.. suvel on kahjuks täielik vaikus olnud, ainult mõned aktiivsemad kes ka suvel mängisid...

Owner85
03.09.11, 21:28
nagu ma aru saan on formaat ainult 6max?kui jah siis enda poolt olen mingi 200k 6maxi lasnud ja BE 1bb/100 oktoobris l2heb grind k2ima ja v6tan yhendust!

raidov
03.09.11, 22:53
Kuna eelduseks on mängimine meie poolt valitud toas, siis selle tõttu on hetkel 6max kuna mujal FRi ju peaaegu ei olegi.. Aga kui oktoobris on huvi, siis anna teada :)

Kui kellegil on küsimusi siis võite alati ka pm'i saata :)

adam_q
05.09.11, 15:18
pole ju catchi vajagi. niikaua kuni kutt mängib ja reiki maksab, siis tuleb 25-30-35% commissionit affile (CPA-diili siin vaevalt on, sest siis kaoks coachide huvi pärast CPA järgse commissioni kättesaamist). aus kaup, koolitatakse volüümitegijaid, et saaks nimetatud protsendi mängija poolt makstud reigist endale. pokkeriõpetuse-poolne huvi on selles, et nende kaudu reganud mängijad purple lounges edasi laksiks.

pokkeriprodele oleks kasulik olla siin pokkeriõpetus.eu sub-affiliate, või juba ongi, et luba anti teemaks :)

algaja cashimehena kasutaks kindlasti võimalust. ja väga hea idee, win-win.

peete82
13.09.11, 21:12
Kas selle toa soft on siis midagi Triobeti laadset? Neil ju üks hullemaid üldse, võimatu mängida.

BuildUp
13.09.11, 21:15
eks seal see rigged riveri teema ole ikka jah. :)

raidov
15.09.11, 15:14
Ei ütleks küll, et microgamingu soft nüüd nii halb on 6-8 lauda kannatab ilusti mängida... Mängud on selle eest jälle piisavalt softid + rakeback mis näiteks starsis on alla supernova täiesti olematu...

Ja river on igas toas rigged ju :D .. Päris nii vist ei ole kellelgi, et mujal jookseb koguaeg üle ev ja microgamingus väga suure samplega ainult alla ev koguaeg... Life luck peab paigas olema :D

raidov
28.09.11, 02:16
Kas tõesti keegi rohkem coachingut ei soovi?

pastilaa
28.09.11, 08:42
Kas tõesti keegi rohkem coachingut ei soovi?

Virisejaid ja hädalisi on muidu jalaga segada, aga tõesti - mida veel oodatakse??? Et HCC ja Klaaspro saadavad % enda võitudest otse kontole? Super pakkumine neile, kes mikrost välja pole rabelenud mingil põhjusel.

hotcocacola
28.09.11, 08:49
:D

Provoker
29.09.11, 23:29
pm-sin

Jäämees
30.09.11, 01:57
Kui tekib raha, et ronida sinna saidile, siis oleks käsi küll.

raidov
30.09.11, 03:08
Jäta meie kodukas meelde siis ;)

JaanusX
01.10.11, 22:01
Mis oleks see miinimum BR mis olema peaks?

kjmrc
02.10.11, 01:19
Nad ise mingit br reeglit seadma ei hakka, päris 3 bi'ga jah ei saa asja, aga usun, et kui vähegi jagad biiti, siis 20-25 bi'ga oleks norm.. Muidu neil 30 bi reegel limiidist üles liikumiseks aga jh.

Foux
02.10.11, 14:07
Kas teie õpilased pole seal ninapidi laudades koos üksteiselt raha ära võtmas?

raidov
02.10.11, 21:41
:D Sellist probleemi küll veel olnud ei ole.. Fishe ikka jagub microgaminugus..

rainer
02.10.11, 23:17
Oleks ka asjast huvitatud, kuid tõenäoliselt ajapuuduse tõttu ei saaks palju mängida ega pokkerit õppida. Ülikooli ja korvpalli kõrvalt ei jää palju aega üle. Samas mingit arengut nö pokkeri karjääriredelil pole ka toimunud.

Palju seal muidu rakback on, sama mis triobetis? ja kas HEM töötab seal ? Depo võimalused ?

Owner85
03.10.11, 09:32
30% ja hem töötab,depo võimalused,MB ja otse pangast

ajeee
10.10.11, 17:45
Keegi PM vastaks ?

raidov
11.10.11, 09:48
Vastasin juba ammu, aga ma ei kuidas sa seda vastust kätte ei ole saanud :D .. Vastasin siis täna uuesti :)

wingerbus
11.10.11, 22:21
Kas tõesti keegi rohkem coachingut ei soovi?

On soovija! Esitasin ka avalduse, kuid tagasisidet pole.

raidov
12.10.11, 01:24
Kõikidele avalduse meilidele on vastatud.. Äkki kontrolliksid enda postkasti uuesti või saadaksid PMi

JaanusX
17.10.11, 19:06
Kohe kui BR koos olen ka kindel huviline...

oolinn
08.11.11, 14:40
Ootan samuti vastust avaldusele..

raidov
08.11.11, 17:59
Vastasin kõigile avaldustele ära.. Kui meie poolset tagasi sidet ei tule 2-3 päeva jooksul siis on tõenäoline, et ei ole lihtsalt teie avaldust kätte saanud ja saatke PM..

timz0333
08.11.11, 19:44
On Nl50+ biitivaid õpilasi ka ette näidata?

raidov
09.11.11, 01:02
Hetkel VEEL selliseid ei ole kes oleks alustanud NL4 ja biidiks nüüd ilusti NL50, on selliseid kes võtavad NL50 shotte, aga oleme ka veel üsna vähe aega tegutsenud.. :)


Ja praegu on kõik liitunud liitunud asunud mängima microsid... on olemas küll paar sõpra kelle ainuke sissetulek on pokker ja kes biidivad ilusti NL50+ ja kes on Steni kasvandikud, üks nendest oli ka minu mentoriks mängimist alustades :)


Kindlasti ei ole mingit küsimust NL4 to NL100 jõudmisega meie abiga KUI ainult on piisavalt püsivust, motivastiooni ja ollakse nõus selle nimel ka natukene vaeva nägema, sest tõesti kahjuks ei saavuta seda paari nädalaga.. püsivust ja järjepidavust on vaja :)


Meie coachitava rekord on alustades mängimist 6 nädalaga NL4 to NL50 ( ennem ei olnud kunagi kõrgemal kui NL4 ja NL10 mänginud) 30bi roll managementiga ja regulaarselt cashoutides, aga kahjuks jättis see inimene sealt maalt asja katki... ja ilmselt oli talle abiks ka väike hiiter :)

raidov
24.11.11, 00:54
Loodetavasti, saan kuu lõpus siia palju ilusaid graafikuid postitada.. praegu tundub küll vähemalt nii, et KÕIK inimesed kes on meiega liitunud ja järjepidevalt viitsinud ka ise asjaga tegeleda ja aktiivsed olla on nüüd esimesel või esimestel limiitidel ilusti biitim hakanud :)

Ma loodan, et nüüd ära ei sõna ja kõigile doomerit kaela ei tõmba :D


Ja üks asi veel, meie coachime ja üritame igati coachitavaid aidata AGA bankrolli peab igaüks alustamiseks siiski ise leidma :)

sorm
23.12.11, 00:21
Kas see on halb kokkusattmus ja pigem nagu juhus, aga olen 2 korda üritanud purple lounge lehte avada, aga ei õnnestu. Kasutasin ka linki teie kodukalt, aga vastuseks saan ikka:

Serverit ei leitud







Firefox ei suuda leida serverit asukohast www.purple-lounge.com





Kontrolli, kas aadressis pole kirjavigu nagu
www.eesti.ee asemel hoopis
ww.eesti.ee.
Kui sa ei saa avada ühtegi lehte, siis kontrolli oma arvuti
võrguühendust.
Kui sinu arvuti või võrk on kaitstud tulemüüri või puhverserveri poolt, siis tee kindlaks,
et Firefoxil on lubatud ligipääs internetile.

MTTSNG
23.12.11, 03:55
Minu FF annab
Juurdepääs on blokeeritud
ENG | RUS
Veebileht on hasartmänguseaduse paragrahv 56 alusel blokeeritud seoses ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamisega. Kuna hasartmängu korraldajal puudub tegevus- ja korraldusluba, rakendab Maksu- ja Tolliamet meetmeid ebaseadusliku kaughasartmängu piiramiseks.
Eestis on võimalik kaughasartmänge mängida vastavat litsentsi omava hasartmängukorraldaja veebilehel.
Blokeeritud veebilehed

raidov
23.12.11, 20:01
DNSi serverid muutke enda netiühendusel google omadeks 8.8.8.8 ja 8.8.4.4

sorm
23.12.11, 21:52
DNSi serverid muutke enda netiühendusel google omadeks 8.8.8.8 ja 8.8.4.4

Ma ei tulnud selle muutmise peale, sest ei saanud blokeeringu teadet. Samas Everest pokkeri lehele alseb ka ilma DNS serveri muutmisetta.

p0l1
27.12.11, 23:12
Saatsin e-maili aadressile pokkeriopetaja@gmail.com, kas olete kätte saanud ?

Nickname : p0l1

ranka
27.12.11, 23:19
Ma eriti jõulude ja nädal pärast seda erilisi ametlikke vastuseid ei ootaks. Standard ju :)

raidov
02.01.12, 19:22
Head uut aastat kõigile!

Oleme ka uuel aastal kõigile soovijatele abiks mängu biitima hakkamisel ja limiitides edasi liikumisel :)


Täpselt nii nagu ranka kirjutas.. pühade ajal aktiivselt tööga tegelemiseks aega ei jätkunud.

Praeguseks olen kõigile liitumis avaldustele ja kirjadele vastanud.

Kui keegi ei ole vastust siiski saanud, siis postitage palun siia või saatke PM

Vandalar
09.01.12, 16:15
Purple läheb Entraction võrgustikku üle alates 16. Jaanuarist. http://www.purple-lounge.com/The-Evolution/index.html

Provoker
09.01.12, 16:26
Kas see tähendab eestlastele automaatselt kicki? Entraction vist mingi aeg bännis eestlased ära.

Vandalar
09.01.12, 16:27
Kas see tähendab eestlastele automaatselt kicki? Entraction vist mingi aeg bännis eestlased ära.

http://www.purple-lounge.com/The-Evolution/ru-ca-es-players.html

raidov
09.01.12, 21:42
Alates 16 jaanuarist Purple Lounges enam mängida ei saa kuna entratction on eestlastele keelatud. Sooviks ise ka jätkata microgamingus ikkagi. Valime hetkel endale uut partnerit microgamingu skinide hulgast. Annan lähi päevade jooksul teada kus toas jätkame. Kuni 15ndani saate ilma probleemideta mängida Purples.

kjmrc
09.01.12, 22:49
Alates 16 jaanuarist Purple Lounges enam mängida ei saa kuna entratction on eestlastele keelatud. Sooviks ise ka jätkata microgamingus ikkagi. Valime hetkel endale uut partnerit microgamingu skinide hulgast. Annan lähi päevade jooksul teada kus toas jätkame. Kuni 15ndani saate ilma probleemideta mängida Purples.

Üritage valida ikka live klienditoe ja rb+heade boonustega tuba :) Ja kui leiate MG skinnide hulgast, siis koliks ehk ise ka Triost sinna.

raidov
12.01.12, 17:03
Uus tuba on olemas. VÄGA hea depo boonusega ja instant 30% rakebackiga Microgamingu võrgus. Postitan detailid siia öösel või homme päeval.

kjmrc
12.01.12, 17:45
Uus tuba on olemas. VÄGA hea depo boonusega ja instant 30% rakebackiga Microgamingu võrgus. Postitan detailid siia öösel või homme päeval.

Ootan huviga juba :)

Vandalar
12.01.12, 18:14
Uus tuba on olemas. VÄGA hea depo boonusega ja instant 30% rakebackiga Microgamingu võrgus. Postitan detailid siia öösel või homme päeval.
Väga meeldiv, mulle hakkas see purple täitsa meeldima juba. Kui võimalik, siis võiks juba ette ära uurida kui kiiresti cashoutid aega seal võtavad (MB-sse nt.)

VisaHing
14.01.12, 14:53
Väga meeldiv, mulle hakkas see purple täitsa meeldima juba. Kui võimalik, siis võiks juba ette ära uurida kui kiiresti cashoutid aega seal võtavad (MB-sse nt.)

See 16 kinni ei lähe eestlaste jaoks?

timz0333
14.01.12, 15:02
Loe ridade vahelt. Hea depo boonus jah, aga lahti mängimiseks ainult 30 päeva.

P2nts
15.01.12, 14:12
mis uue koha nimi on?

raidov
15.01.12, 16:35
Uueks toaks on http://pokkeriõpetus.eu/5050-pokerr

Registreerimisel kasutage kindlasti boonuskoodi freecoaching.

raidov
07.02.12, 19:28
Nagu ka eelnevates postitustes olen öelnud, on kõik mängijad kes on püsivalt meie projektiga tegelenud ja ei ole pärast esimesi tagasilööke ära loobunud hakanud ilusti võitma ja liikunud ka limiitides üles, praeguseks on juba mitu inimest jõudnud ka NL4st NL50sse :)

Lisan siis ka mõned graafikud, kõik need mängijad on alustanud siis NL4:

http://www.upload.ee/image/2056483/graafik.jpg

http://www.upload.ee/image/2056490/Graafik_bb.jpg

http://www.upload.ee/image/2056493/kaed.jpg

pikk28
07.02.12, 19:45
väga ilusad graafikud!Kuidas Naxeril muidu läheb?

raidov
07.02.12, 19:59
Mänguliselt läks väga ilusti, aga kahjuks tulid tal mõned muud komplikatsioonid.. hetkel on tal vist väike paus, kuna väga aktiivne ei ole viimasel ajal olnud..

Roomet
07.02.12, 23:23
Hetkel ei ole huvitatud, head boonused jne. =)

PlanetRJ
10.02.12, 14:09
oleks ka huvitatud,aga sa ei vasta mu kõnedele skypes,äkki saaksid anda kellegi teise skype

stennn
10.02.12, 18:58
oleks ka huvitatud,aga sa ei vasta mu kõnedele skypes,äkki saaksid anda kellegi teise skype

Saatsin pmi sulle.

Priidix
14.02.12, 13:00
Kas see 200€ boonuse vabastamine NL10s on doable, 31.päevaga?

Ski
14.02.12, 13:09
Täiesti tehtav jah. Mul suht selle nädala lõpuks vast tehtud!

raidov
14.02.12, 19:37
Boonus vabaneb 10€ kaupa ja 200€ boonuse vabastamiseks on vaja maksta 400€ rake, ehk kuskil ~50k kätt äkki NL10s

kjmrc
14.02.12, 19:50
Raido, kas samalajal saab RB'd ka kui depo boonust vabastad?

tonis
14.02.12, 20:31
Raido, kas samalajal saab RB'd ka kui depo boonust vabastad?
Mõned postid tagasi:

Uueks toaks on http://pokkeriõpetus.eu/cool-hand-poker

Registreerimisel kasutage kindlasti boonuskoodi freecoaching.

Depo boonuse kohta veel seda, et ükski teine microgamingu tuba minule teada olevalt hetkel paremat boonust ei paku. Esimese 400€ rake maksmise ajal on koos boonusega 80% rakeback!!!

Priidix
14.02.12, 23:19
Mingid coolpointsid kogunevad, 100pointi = 1$ :)

kjmrc
15.02.12, 10:22
Rofl sry.. Aga Priidix, need coolpointsid tekivad kiirelt? :P Või palju rake peab maksma ühe punkti jaoks?

stennn
15.02.12, 10:32
Rofl sry.. Aga Priidix, need coolpointsid tekivad kiirelt? :P Või palju rake peab maksma ühe punkti jaoks?

Standard 30% rakeback nende punktidega. Saab iga päev ise lobbyst rakebacki välja võtta ka.

kjmrc
15.02.12, 12:16
Kõik arusaadav, aga kui 1 punkti jaoks peab 1€ raket maksma siis pole see ju midagi nii kerge microlimiidis.. :P

raidov
15.02.12, 12:44
30 punkti on 1$ rake ja vahetada saab neid kursiga 1$ = 100p ehk 30% rb

Ja kogunevad täpselt nii kiiresti kui palju käsi ja mis limiidis mängid... NL10s koguneb ilmselgelt kõvasti aeglasemalt kui NL100s aga see ei olene ju saidist :D

Ja rb ja depo boonus jooksevad samal ajal jah, nagu tonis juba vastas..

kjmrc
15.02.12, 13:46
Päris vägev..!
See €400 reiki on tehtav 2 nädalaga NL20's.. :P

raidov
15.02.12, 18:33
Päris vägev..!
See €400 reiki on tehtav 2 nädalaga NL20's.. :P

Oleneb palju mängida.. sõber tegi selle 4 päevaga NL20s ära.. Iga päev ~6h mängu

pikk28
15.02.12, 19:49
mitmel laual siis? 24?

ristijeesus
15.02.12, 19:51
Microgamingus max 10 lauda.

raidov
15.02.12, 19:55
10 tavalist lauda on kuskil 1k kätt tunnis
6 turbo lauda on kuskil 1k kätt tunnis

kjmrc
15.02.12, 21:28
Nu mina genesin nädalaga 275€ reiki mängides 6 laual segamini non-turbo ja turbo laudu.. Niiet see ei tohiks väga raskusi tekitada jep. Mängisin nädalas ka ainult 5 päeva, ndv jätsin üldse puutumata.. Niiet jah, sessuhtes, teeks vast isegi nädalagagi ära 6 laual.

raidov
12.03.12, 15:32
Nüüdsest on meil siis 3 aktiivset coachi, et saaksime huvilisi veelgi paremini aidata.

NL4-NL10 coachib Ian, siinse foorumi jaoks on ta täiesti tundmatu, aga on "elukutselisena" pokkerit mänginud praeguseks juba kuskil 3 aastat ja on ka Steni õpilane ja NL4 ja NL10 oskab väga ilusti kõiki aidata

NL20-NL50 coachib spewmonkey siinsele foorumile natuke rohkem tuttav ilmselt- biidib nl50 stabiilselt juba aastaid 10bb+/100

NL50-NL200 coachib Sten, kes peaks ka enamusele tuttav olema.

Kõigi muude probleemidega aitan mina.


Teine uudis on see, et Coolhandi asemel kasutame nüüd rootslaste 5050poker (http://pokkeriõpetus.eu/5050-poker) tuba mis on usaldusväärsem ja parem, kuna coolhandis oli support täiesti olematu.

kjmrc
12.03.12, 16:07
maisaa aru nüüd, kas spewmonkey ka coachib sealpool foorumit või kuidas?

raidov
12.03.12, 16:29
Teeb live sesse ja vastab foorumis.

vonkartoffel
12.03.12, 18:44
Nüüdsest on meil siis 3 aktiivset coachi, et saaksime huvilisi veelgi paremini aidata.

NL4-NL10 coachib Ian, siinse foorumi jaoks on ta täiesti tundmatu, aga on "elukutselisena" pokkerit mänginud praeguseks juba kuskil 3 aastat ja on ka Steni õpilane ja NL4 ja NL10 oskab väga ilusti kõiki aidata

NL20-NL50 coachib spewmonkey siinsele foorumile natuke rohkem tuttav ilmselt- biidib nl50 stabiilselt juba aastaid 10bb+/100

NL50-NL200 coachib Sten, kes peaks ka enamusele tuttav olema.

Kõigi muude probleemidega aitan mina.


Teine uudis on see, et Coolhandi asemel kasutame nüüd rootslaste 5050poker (http://pokkeriõpetus.eu/5050-poker) tuba mis on usaldusväärsem ja parem, kuna coolhandis oli support täiesti olematu.

Sügavalt kahtlen et see number enam tõele vastab.

raidov
12.03.12, 21:08
Sügavalt kahtlen et see number enam tõele vastab.

Millest selline arvamus? :confused:

Tema eelmise aasta NL50 graph:

http://www.upload.ee/image/2156368/graph.jpg

Tuleb 10bb+ ;)

raidov
08.04.12, 01:05
JUBA TÄNA MEIE 500€ freeroll!!! Hetkel on ainult 23 registreerunut ja esimesele 5le auhinnaks 100€!! Täpsem info meie facebooki lehelt või kodukalt.

oohoh
28.06.12, 17:01
5050ga tuuga? Keegi viimase nädala jooksul sealt rahasid kätte ka on saanud?

KingPeral
28.06.12, 21:48
5050ga tuuga? Keegi viimase nädala jooksul sealt rahasid kätte ka on saanud?
ei ole ja ei tea öelda kas isegi lootust on

farik666
28.06.12, 22:30
kas see pokkeriõpetus.eu üldsegi töötab veel?

raidov
29.06.12, 16:11
Ja 5050 paneb pillid kotti kahjuks jah.. kellel seal raha kinni on, soovitaks ära täita: http://www.lga.org.mt/lga/content.aspx?id=328106

Pokkeriõpetuse coachingu projekt töötab ikkaa. Muchoses nüüdsest, eelduseks siis muchosega liitumine läbi meie.

kjmrc
29.06.12, 16:13
Mis see täitmine tähendab siis, et on 100% guaranteed money back ikka?

KingPeral
29.06.12, 20:26
Mis see täitmine tähendab siis, et on 100% guaranteed money back ikka?
sama küsimus ?

E-Kunn
29.06.12, 20:30
100% ei ole seal midagi kindlat.

kjmrc
29.06.12, 20:33
No siis on täitsa mõttetu pokkerituba ja selle avalduse täitmine.

oohoh
29.06.12, 20:35
The last published accounts for 5050 Poker Holding AB show 1704 players who have played at least once in the last 3 months, with player balances of SEK 5.7m ($810k USD). The company’s Current Assets are listed at over SEK 7m. However, during liquidation, players rank no higher than other creditors, so if the company liquidates and the assets and liabilities do not match, then players may not get a proportion of their money back.

http://pokerfuse.com/news/law-and-regulation/lga-suspends-5050-poker-license/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+pokerfuse+%28Pokerfuse+Latest +News+Articles%29


No siis on täitsa mõttetu pokkerituba ja selle avalduse täitmine.
Kui tõenäosus >0% siis imo on küll mõistlik

kjmrc
29.06.12, 20:40
Urgas on ikka ja näete, mis urgastega juhtuda võib :)

iky11
29.06.12, 22:10
Oleks suur soov õppima hakata:D
aga läheb naktuke aega raha kokkusaamisega!!

raidov
24.09.12, 15:48
Kunagi ammu juba küsiti siin graafikuid. Panen siia Steni graafiku suve algusest kui natuke rohkem mängima hakkas :)


http://www.upload.ee/thumb/2698319/all.jpg (http://www.upload.ee/image/2698319/all.jpg)

NL50-NL600

ranka
24.09.12, 17:11
Mis pokkeritoas/tubades?

E: kena graafik ka obv

qbj0hn
24.09.12, 17:25
Kena graafik, aga BB graafikud on üldiselt gayd.
Selle kohta ütles 2+2 üks legend, et "have you ever bought something with big blinds?"

Uko
24.09.12, 18:56
Kas teistes tubades peale muchose ka coahingut jagate?

raidov
24.09.12, 19:34
Kõik MG's.

Sten ei tahtnud rahas panna :)

Teiste tubade kohta on üldiselt võimalik kokkuleppele ikka saada.. pane PM.

brunn
28.06.13, 22:57
kas keegi veel tegeleb tasuta coachinguga ? :)

fyte
30.10.13, 17:44
Too ikka enda tulemused ka välja, kui tasulist teenust reklaamid.

Potsataja
30.10.13, 17:50
ROFL.

Enne tulemuste välja toomist võiks tüüp eesti keele ära õppida google translate vms. abiprogrammi kasutamise asemel.

pastilaa
30.10.13, 18:05
tundus kahtlane spämm - kinga