PDA

View Full Version : Bodog - kas sobib alustamiseks?



OldFish86
01.09.11, 14:57
Väga palju infot siit foorumist selle pokkeritoa kohta ei leidnud. Tean, et paar aastat tagasi oli see küll suhteliselt fishi site. Kas keegi praegu seal veel mängib? Sooviks kuskil oma bankrolli üles mängida, aga ei oska saiti selleks valida. Kas bodogi soovitate või tuleks mingi muu sait valida? Plaanis siis mängida full ringi 9max. nl10/nl25

Tänud!

Mr_Kenny
01.09.11, 17:05
Ei. 4 lauda max ja RB pole.

Vandalar
01.09.11, 17:48
Ei. 4 lauda max ja RB pole.

Miks peaks alustajal ja algajal ma saan aru? olema rohkem laudu kui 4? Ei pea. Kui tegemist mingi väga kogenud mängijaga, siis teine asi obviously.

Mr_Kenny
01.09.11, 19:15
FR juuuu... hourly tuleb väike nii vähe mängides, pokkerit mängitakse ikka rahapärast onju?

Fabulous
01.09.11, 20:31
FR juuuu... hourly tuleb väike nii vähe mängides, pokkerit mängitakse ikka rahapärast onju?
Kui skilliga biitida, siis võib neljal laual mängides hourly palju suurem olla, kui 18-24 peal lastes.

OldFish86
01.09.11, 21:43
4 lauda max on miinus tõesti, ei saagi aru, et miks bodog oma softis vastavaid muudatusi ellu ei vii. Aga ega ei olegi plaanis sinna jääda mängima. Otsin lihtsalt saiti kust alustada ja bankroll üles saada. Tean, et vanasti oli see sait suht fishi. Aga ehk siis prod soovitavad mingit muud saiti?
Sooviks kindlasti kasutada ka PT3-me.

Mr_Kenny
01.09.11, 21:58
Kui skilliga biitida, siis võib neljal laual mängides hourly palju suurem olla, kui 18-24 peal lastes.

...

ranka
02.09.11, 01:56
Algajale ei soovita. Siis parem alusta oma pokkerikarjääri lives. Seal tasu mängida ainult 100NL+.

jarlop
02.09.11, 08:15
Kui skilliga biitida, siis võib neljal laual mängides hourly palju suurem olla, kui 18-24 peal lastes.

olgem ausad, kust algajal see skill peaks kohe tulema? Ja kui tahad PT3 kasutada pead ostma handgrabberi.. Olen rankaga nõus nl100+

ranka
02.09.11, 08:27
olgem ausad, kust algajal see skill peaks kohe tulema? Ja kui tahad PT3 kasutada pead ostma handgrabberi.. Olen rankaga nõus nl100+

PT3 jaoks ei ole vaja handgrabberit - PT3-el on see sisseehitatud. HEMi jaoks on vaja.

Rage
02.09.11, 08:51
Vana hea triobet on minu arust ikkagi parim algajale, madalates limiitides on piisavalt laudasid, fishe on ka piisavalt ja pole mingit nussi ja jama igasugu affiliatedega jms..

Kloonike
02.09.11, 12:32
Bodogis on võimalik läbi supporti sebida 8 lauda max. Mis puudutab algajale mängijale laudade arvu, siis ise soovitaks küll 4 lauda vms kuskil urkas lasta. Variatsioon on madal ja skill tuleb nii mis mühiseb, sest on vabu momente, mil suudad süveneda rohkem mängu ja areneda. Liiga palju laudu mängides ei registreeri aju saadavat infot ära ja ei teki korralikku mängutunnetust, sellised asjad nagu gameflow ja laua dünaamika jäävad väga kaugeks, kuid ometi on nad ühed oluliseimad elemendid pokkeri beatimiseks korraliku winratega.

Vandalar
02.09.11, 12:45
Kuidas see sebimine täpselt käiks? Lihtsalt küsin? Rb juba seotud kontole oleks võimalik sebida?

leits
02.09.11, 12:46
Kuidas see sebimine täpselt käiks? Lihtsalt küsin? Rb juba seotud kontole oleks võimalik sebida?

sina kindlasti ... mult võeti vanalt konolt isgei rb ära :1

Kloonike
02.09.11, 12:52
Kuidas see sebimine täpselt käiks? Lihtsalt küsin? Rb juba seotud kontole oleks võimalik sebida?

Kas neilt küsimise peale ei ole mõelnud?

ranka
02.09.11, 12:54
Bodogis on võimalik läbi supporti sebida 8 lauda max. Mis puudutab algajale mängijale laudade arvu, siis ise soovitaks küll 4 lauda vms kuskil urkas lasta. Variatsioon on madal ja skill tuleb nii mis mühiseb, sest on vabu momente, mil suudad süveneda rohkem mängu ja areneda. Liiga palju laudu mängides ei registreeri aju saadavat infot ära ja ei teki korralikku mängutunnetust, sellised asjad nagu gameflow ja laua dünaamika jäävad väga kaugeks, kuid ometi on nad ühed oluliseimad elemendid pokkeri beatimiseks korraliku winratega.

WOW. Seda kuulen küll esimest korda.

OldFish86
02.09.11, 14:50
Algajale ei soovita. Siis parem alusta oma pokkerikarjääri lives. Seal tasu mängida ainult 100NL+.

Pokkeriga hobi korras on juba tegeletud paar aastat, sellesmõttes mingi kogemus on ja olen ka pt3 kasutanud. Aga miks ainult 100nl+?

Bodogi eelistan ise just selletõttu, et seal vähem mängijaid ja kui pt3 käsi osta siis saaks mängijatest parema ülevaate.

triobet endale väga ei istu millegipärast. Vb soovitate veel midagi?

jarlop
02.09.11, 15:10
Bodogis on võimalik läbi supporti sebida 8 lauda max. Mis puudutab algajale mängijale laudade arvu, siis ise soovitaks küll 4 lauda vms kuskil urkas lasta. Variatsioon on madal ja skill tuleb nii mis mühiseb, sest on vabu momente, mil suudad süveneda rohkem mängu ja areneda. Liiga palju laudu mängides ei registreeri aju saadavat infot ära ja ei teki korralikku mängutunnetust, sellised asjad nagu gameflow ja laua dünaamika jäävad väga kaugeks, kuid ometi on nad ühed oluliseimad elemendid pokkeri beatimiseks korraliku winratega.

Mis asja sa ajad? Ma olen seal pea 2 aastat mänginud ja pole näinud kedagi kelllel oleks üle 4 laua, igaksjuhuks küsisin üle...

is there possible to play in bodog poker more then 4 tables?

16:07:57 : AgentKemmy K.: The Bodog software only allows for a maximum of four Poker tables at one time.

jarlop
02.09.11, 15:15
Kuidas see sebimine täpselt käiks? Lihtsalt küsin? Rb juba seotud kontole oleks võimalik sebida?

Bodog ei paku enam rakebacki, alates 2010 juunist või midagi sellist, ja kuidagi pole võimalik seda sebida kah, isegi kontodelt kellel oli rakeback võetakse seda juba ära, kui oled seal regulaarne mängija on võimailk suppordist mõnikord reloadboonus sebida...

Kloonike
02.09.11, 15:27
Vb igale suvalisele küsijale siis ei pakuta sellist võimalust. 2+2 bodogi teemas on selle kohta rohkem infot.

jarlop
02.09.11, 18:09
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=28304013&postcount=4004

ei loe ma 2+2 bodogi teemast 8 laua kohta midagi välja

Mr_Kenny
02.09.11, 21:41
Kloonike, see 2+2 threadis on trollimine obviously.

ranka
02.09.11, 22:36
Mis asja sa ajad? Ma olen seal pea 2 aastat mänginud ja pole näinud kedagi kelllel oleks üle 4 laua, igaksjuhuks küsisin üle...

is there possible to play in bodog poker more then 4 tables?

16:07:57 : AgentKemmy K.: The Bodog software only allows for a maximum of four Poker tables at one time.

Rääkisin kloonikele ka täpselt sama juttu. Olen selle toaga väga pikalt kursis olnud ja ei ole kuulnud, et 8 max. Selline jutt liiguks ikka kuskilt välja ja tuba on kohutavalt väikene ning PTR-i poolt träkitav, mis premium kontoga näitab laudade arvu siis ei ole mina veel oma silmaga näinud.

Pead pakule ei pane, sest võib-olla miskid ekstreem-erandid propidele vms.

tdx
04.09.11, 22:16
http://www.pokertableratings.com/bodog-player-search/tom+arnold

selline härrasmees seletas täna bodogi nl100 6max lauas, et suudab olemasolevate accountidele rb külge pookida. viskas mingi aadressi ka, aga ei viitsind väga uurida (kuna endal olemas). võtke nööbist kinni kui laudades näete.

krayzie
04.09.11, 23:15
Rääkisin kloonikele ka täpselt sama juttu. Olen selle toaga väga pikalt kursis olnud ja ei ole kuulnud, et 8 max. Selline jutt liiguks ikka kuskilt välja ja tuba on kohutavalt väikene ning PTR-i poolt träkitav, mis premium kontoga näitab laudade arvu siis ei ole mina veel oma silmaga näinud.

Pead pakule ei pane, sest võib-olla miskid ekstreem-erandid propidele vms.

Olen lugenud et uutele kasutajatele võimaldatakse mängida viiel laual piiratud aega.

Source siis 2+2, aga ei mäleta kas msnl thread või too mis Internet Poker all.

paradigmlost
26.10.11, 16:40
Kuidas Bodog momendil on eesti mängijatele.. payout´id toimivad (mb, pangalingi kaudu)?

taipupole
09.12.11, 11:14
http://sportsbettingsites.org/bodog-payouts-warning-444/

peokuningas
18.04.12, 15:07
Bodogi omanikud on täitsa sassi läinud omadega.
Kuna seal on konto EUR-des (vähemalt mul) ja lauad dollarites, siis tavaliselt oli kasutusel standard (maailmapanga) kurss. Eile peale sessi aga avastasin, et euride ja dollarite arv mu kontol ei klapi. Kursiks on 0,64.
Täna olen päev otsa nendega maadelnud, et neil on vale kurss kasutusel.
Algul vastati mulle nii:


Please be advised that we based our exchange rate on the exchange rate site below:
http://www.xe.com/ucc/
The reason why you you were seeing different information was because the exchange rate on the website above are updated everyday at 3:00a EST. For your reference, we recommend that you check the link above for more information.

ja kui ma juhtisin nende tähelepanu sellele, et seal lehel on kursik 0,76 mitte 0,64, siis nüüd sain sellise vastuse :


At Bodog we are using a fixed currency exchange rate as below:
1 USD is equal to 0.6405 Euro
1 Euro is equal to 1.5611 USD
Please note the above is the conversion rate used.

Tundub kuidagi väga ebareaalne, et pokkerituba lihtsalt võtab kätte ja fikseerib ära 20% sitema kursi.

Kas keegi foorumist veel mängib Bodogis ja kas on sama jama?

ranka
18.04.12, 21:05
Ma täpselt aru ei saa su mõttest. Kas neil ei ole mitte nii, et euro kurss on neil fixeeritud 1:1 ja USD kurss 1:1. Kui cashier ja laua kurss erineb siis on fixeeritud kursiga ja ostad alati USD-e lauda fixeeritud kursiga ning selle sama kursiga müüd cashierisse maha, et ei tekiks rahade kursi muutusest suuremaid erinevusi või mõni mängija ei hakak nii raha tegema.

peokuningas
18.04.12, 22:50
Mõtlesin selle siiski läbi ja mu meelest ikkagi tuleb vahe sisse.
Kui võtan 2 kurssi, nende pakutud 0,64 ja reaalse 0,76.
Kui ma istun nüüd 100NL dollari lauda, siis ühel juhul kulub mul lauda istumiseks €64 ja teisel juhul €76.
Kui saan duubli, siis saan ka vastavalt kas €64 või €76, ehk siis kaotan iga võidetud $100 pealt €12.
Paranda kui ma eksin.

leits
30.05.12, 12:34
kas atm kui HUDid jms jama ei tööta, kuid bodog ise salvestab hand historeid klienti kas on need võimalik kuidagi HEMi saada? Näeks päeva lõpuks tulemusi at least

tdx
09.08.12, 18:35
Bodogis eestlastel pidu läbi vist? Mingit kahtepidi mõistmist väga nagu pole...


Hi xxx,

Starting 30 August 2012, Bodog.co.uk will no longer process transactions in your jurisdiction.

We recommend that you withdraw any balance you may have in your account by 30 August 2012. Minimum withdrawal amount is $/€/£10. After 30 August, we will adjust your balance to 0 to protect your funds. To withdraw your balance after 30 August, you will need to contact customer service at service@bodog.co.uk.

Thank you for your understanding and we apologize for any inconvenience this may cause.

Bodog
+800-1004-2004
service@bodog.co.uk (service@bodog.co.uk)

ranka
09.08.12, 18:46
Jah.

The only countries affected are: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Estonia, Hungary, Israel, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Macedonia, Montenegro, Romania, Russian Federation, Serbia, Slovenia, Ukraine, Uzbekistan

We feel it is better to concentrate on our strengths & where we can offer the best product. The Bodog brand is known for its high level of customer service & spreading ourselves too thinly to try and cover a huge amount of smaller markets was proving logistically difficult. Bodog.co.uk will concentrate on growing existing markets.