PDA

View Full Version : VinQbator @ triobet



VinQbator
17.02.09, 10:11
Nonii, mõtlesin, et oleks kah aeg oma päevik ära teha.

Pokkerit olen mänginud juba mõned aastad, kuigi enamjaolt freerollide ja ja $0.09 SnG tasemel. Tõsisemalt sai mängima hakatud kunagi 2008 novembris. Pokkeri kontol oli seismas miski €20 ja mõtlesin, et võiks hakata provima multitablemist. Võtsin siis 6 või 8 NL5 lauda lahti ja istusin kõigisse $2 sisse. Kui lauas hakkas jääma võhemaks kui $1.5 siis ostsin uuesti $2 peale. Jõudsin juba peaaegu nulli st. polnud enam kontol vaba raha mille eest juurde osta, aga õnneks tuli siis hea run ja sain BR €40 peale. Järgnevate nädalate jooksul grindisin oma BR €200 peale ja sain vaikselt hakata võtma shote NL10s. Alguses ei saanud seal absoluutselt hakkama ja jätkasin grindimist NL4s. Siis kui BR oli jõudnud €350 kanti hakkasin uuesti võtma shote NL 10s ja PL10s ja mäng hakkas juba vaikselt sujuma. Üsna varsti hakkasin ka NL20 ja PL20 mängima. Järgmine limiidis edasi liikumine tuli siis kui BR oli jõudnud €888 juurde, mis oli ilmselgelt liiga vara. Esimesed kaks päeva maksin lihtsalt massiivselt reiki ja jäin praktiliselt nulli. Järgmise kahe päevaga tuli aga võimas kaardijooks ja tõmbasin üle 600 euro plussi. See ajas ainult mulle meeletu tildi pähe ja ma suutsin järgmisel päeval 550 euri maha donkida. Osalt oli see küll variatsioon, aga raudselt oleks saanud poole väiksemaks seda langust kärpida, kui oleks korralikult mänginud. Peale seda tuli meeletu masendus, et ma ei oskagi üldse mängida ja kõik see mis ma võitnud olen on lihtsalt vedamine ;D. BR oli mul vajunud jälle tagasi €900 peale. Tuli hakata jälle NL10 ja NL20 grindima. Praegu olen BR jälle €1500 peale suutnud kasvatada rakebacki ja NL10 ja NL20 abiga. Viimane rakeback oli kusjuures €307. Uuesti NL50 lähen arvatavasti €2000 BR-ga, enne ei taha, sest see BR management (20BI) mida soovitavad väga paljud netis olevad artiklid on minu arust täielik bullshit. 10BI downswing hävitab ju pool BR.

Alguses mängisin full ringi ja peale seda kui olin mõne aja NL10 mänginud läksin üle 6maxi, sest primas lihtsalt pole full ringi laudu. Peale seda kui olin 6maxi läinud ei taha enam full ringi laudu näha kah ;D

Turniiridega eriti hästi pole läinud. Pole küll täpselt arvet pidanud, aga arvatavasti olen nullis.

Lõpetuseks siis graafik kah kusagilt detsembri lõpust saadik.
http://img18.imageshack.us/img18/5760/overalljc9.jpg
See mount everest seal on NL50 hotrun ja megatilt.

Statsid kah kõikide limiitide peale kokku.
http://img525.imageshack.us/img525/5852/statsux2.jpg

Tigrano
17.02.09, 11:04
Tere,

Uus päevik jälle juures, millel silma peal hoida. Vaatan, et nüüd oled tõsisemalt pokkeri käsile võtnud, kindlasti vaev tasub ennast varsti ära ;D
Kust oled lugenud 20BI rolli kohta, ikka standart miinimum on vähemalt 40BI cashi mängides.

Edu päeviku pidamisel.

krayzie
17.02.09, 11:13
kui ei ole häbi vajadusel allapoole liikuda on 20 BI piisav imo

Tigrano
17.02.09, 12:11
kui ei ole häbi vajadusel allapoole liikuda on 20 BI piisav imo


Siis ei saa sesse väga pikaks ajada, kui juhtub, et sessi jooksul kaotad 5+ BI, see ikka jama natuke ausalt.

goldec
17.02.09, 20:59
Vau milline bankroll management..
Müts maha su ees!

VinQbator
18.02.09, 07:22
Tere,

Uus päevik jälle juures, millel silma peal hoida. Vaatan, et nüüd oled tõsisemalt pokkeri käsile võtnud, kindlasti vaev tasub ennast varsti ära ;D
Kust oled lugenud 20BI rolli kohta, ikka standart miinimum on vähemalt 40BI cashi mängides.

Edu päeviku pidamisel.

Hmm... ei viitsi rohkem otsida, aga viimane koht kust 20BI reegli kohta lugesin oli seehttp://www.thepokerbank.com/bankroll-management.html
Artikli alguses mainitakse küll korra, et NL cashgame jaoks vaja 40BI, aga kuna ülejäänud artiklis on ikkagi öeldud, et vajalik on 20BI siis ma eeldasin, et 40BI on lihtsalt kirjaviga.

Kusjuures kuni NL20 tunduski 20BI veel täesti piisav. NL4 või NL5 peaks isegi 10BI täiesti piisav olema.

marguzz22
18.02.09, 08:29
Õige jutt, nl20 ka veel 20-30ga saab hakkama aga nl50 juba suuremat rolli vaja

Foux
18.02.09, 14:03
Ma alustasin NL4's 3 BI'ga. Samas kunagi ammu sai üldse dollariga alustatud. Supermicro limiitidel pole üldse mingeid BR reegleid tarvis minu meelest

Tigrano
18.02.09, 21:29
Ma alustasin NL4's 3 BI'ga. Samas kunagi ammu sai üldse dollariga alustatud. Supermicro limiitidel pole üldse mingeid BR reegleid tarvis minu meelest


Miks? Mina arvan, et kui kohe alustada reeglite järgi, siis pärast ei teki ka selliseid naxeri tüüpi gamblereid nii lihtsalt, kes üldse bankrollist ei hooli. Kohe algusest peale nii nagu peab.

Marguzz22, miks nl50 läheb vaja suuremat rolli ehk 40BI, kui nl20 piisaks 20BI?

Codecci
18.02.09, 21:43
VinQ AW-st?

VinQbator
18.02.09, 23:45
VinQ AW-st?

AW?

volde
19.02.09, 20:03
Ma alustasin NL4's 3 BI'ga. Samas kunagi ammu sai üldse dollariga alustatud. Supermicro limiitidel pole üldse mingeid BR reegleid tarvis minu meelest


No kuidas nii saab, minuarust grindi põhialus ongi Br managment ilma selleta sa ei saa ju teenida, variatsiooni prst juba...
Aga noh ma alles algaja niiet ma võin eksida...

Foux
19.02.09, 22:23
Nu NL4's jagatakse raha ju niisama.

VinQbator
06.03.09, 23:40
Nii, nüüd siis bankroll NL50 jaoks koos. Sai ületatud 2k€ piir. Homme õhtul hakkan siis uue hooga NL50 6-maxi grindima. Loodan, et just nüüd ei otsusta downswing kallale tulema hakata, ptui-ptui-ptui. Väike graafik kah siis viimase graafiku lõpust saadik. Mänginud olen põhiliselt PL10 ja NL20.
http://img10.imageshack.us/img10/3785/17feb.jpg

volde
07.03.09, 20:38
Nonii ongi 2 kilo käes, mis sa grindid koidas hetkel ve..??
Igatahes homme läheb ojaka juures grindfest jälle käiku niiet ole kohal sitapunn :P

VinQbator
08.03.09, 00:59
...Loodan, et just nüüd ei otsusta downswing kallale tulema hakata, ptui-ptui-ptui...
http://img7.imageshack.us/img7/7307/nl50.jpg
No comments...

VinQbator
12.04.09, 04:06
Nonii, pole ammu päevikut täiendanud, seega oleks aeg.

Alustaks sellega, et läinud on üsna sitasti. Korduvalt olen võtnud shotte NL50s ja fail'inud. kuna pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna siis...
http://img18.imageshack.us/img18/92/nl50h.jpg
http://img9.imageshack.us/img9/6803/statscsb.jpg
Teadjamad mehed võiksid statse kommenteerida.

Ei teagi nüüd keda õigupoolest tuleks ebaedus süüdistada, kas siis halba kaarti või hoopiski iseennast. Olen üritanud teha sama mängu nagu väiksemates limiitides mida ma biidin ikka päris korralikult. NL20 8bb/100 ja NL10 26bb/100 käsi kokku 120k.

Kusjuures viimasel ajal pole eriti triobetis mänginudki, tegin hoopistükis starsi konto omale ja kandsin $250 peale sinna. Mänguks valisin NL25 6max ja mängisin paar nädalat. Lõpptulemus siis selline...
http://img11.imageshack.us/img11/7958/nl25.jpg
Kuna vahepeal mängisin ka MTT SnG-si millega tuli natsa raha juurde siis konto peal oli koguaeg piisavalt et laudades saaks istuda. Aga nagu näha on ka starsi NL25 väga allamäge jooksnud. Jälle see sama küsimus - miks kuradi pärast ometi?

Homme on plaanis unibeti kontole natsa raha peale panna ja siis seal hakata mängima, sest trios laudu liiga vähe. Starsis vahepeal SnGsi mängida on ka kindlasti kavas. Loodan, et kunagi lähi aegadel ikka NL50t kah korralikult biitima hakkan. Sellised tagasilöögid krt laastavad motivatsiooni.

vapsik
12.04.09, 10:22
6 max on suht Swingine asi ja 250 oleks võinud vast NL-10st siiski alustada.

camu
12.04.09, 12:12
Statside järgi tundub, et liiga agressiivne oled ning bluffid ka vist päris palju!

vapsik
12.04.09, 12:26
Flopil võiks minu meelest natukene vähem c-bettida ka. 88% tundub natukene liiga palju olevat.

VinQbator
12.04.09, 15:15
6 max on suht Swingine asi ja 250 oleks võinud vast NL-10st siiski alustada.

No 250 oli täiesti piisav selleks, et 6 lauda lahti võtta ja oleks võimalus veel 4 BI kaotada ja ikka täis laudadega istuda. Üldine BR lubas mul vabalt NL25 mängida.

Ootan veel kommentaare selle kohta, et mida peaks mängus muutma selleks, et starsi vanade vastu saada.

LuuK
12.04.09, 17:32
igaks juhuks küsin, kas sa ESTPatricku vastavat videot oled vaadanud?

VinQbator
12.04.09, 18:02
igaks juhuks küsin, kas sa ESTPatricku vastavat videot oled vaadanud?


Ikka jah.

VinQbator
31.07.09, 01:57
Vaatasin, et ma pole ikka väga kaua oma päevikut uuendanud. Nüüd oleks vist aeg.

Põhimõtteliselt väga palju muutunud ei ole. Vahepeal sai esimest korda mängitud live turniiril. Pokkeriprod.com suveturniir siis nimelt. Ja esimese korra kohta tuli päris hea tulemus, nimelt siis 6-s koht ja ca. 3200 EEK. Hea tulemus veel eriti selle tõttu, et ma üldiselt turniire mängin väga vähe.

Netis olen siis mänginud juba mitu kuud triobeti NL20 ja ma olen seal meeletult arenenud. Suudan mängida kõikide vastaste vastu võitvat mängu ja tunnen, et enamus ajast olen mina laua kunn. Tean, et ma oleks valmis liikuma NL50, aga kuna ma võtsin omale eesmärgiks liikuda sinna alles 2500 EUR bankrolli pealt, siis seda ma ka teen. Vahepeal suutis veel arvuti alt vedada ja kõik hemi käed läksid kaduma, aga väga neist puudust ei tunne sest lauda kuvasin ma niikuinii ainult viimase kuu aja statsid.

Panen siia siis üles oma viimase 20k käe (ehk siis ainsad mis mul hemis alles) graafiku ja statsid.
http://img24.imageshack.us/img24/5168/allhands.jpg
http://img189.imageshack.us/img189/9592/statsf.jpg

Praegu bankroll natuke alla 2k. Aga kuna kohe rakeback tulemas siis peaks järgmisel nädalal NL50 bankrolli kokku saama. Triobeti NL50 regularid hoidke alt!!! ;)

K2snakas
31.07.09, 06:34
hea jobu oled siis:)

Davy
31.07.09, 09:48
täiesti räige heater vinqubator kui FR lased. WTSD W$SD PFR%

-andres-
31.07.09, 11:21
Ma olen pea kindel, et laseb 6max'i.

VinQbator
31.07.09, 11:59
Ma olen pea kindel, et laseb 6max'i.

6-max it is

Ja ei ole heater... täiesti tavaline run on. Lihtsalt mängu stiilis olen mõned muudatused teinud.

VinQbator
31.07.09, 12:02
hea jobu oled siis:)

Vähem möla!

Dogers
31.07.09, 13:06
räme heater indeed :D

Muusik
01.08.09, 00:26
donk :D ma tahaks ka 4 way potis AKga võita A highga :D

VinQbator
02.08.09, 02:37
Nonii... 2.5k koos. Homme NL50.

Tarq666
02.08.09, 09:15
Mängid hästi. Edu!

Dogers
02.08.09, 13:47
downswing tahab tulla.

VinQbator
02.08.09, 14:44
downswing tahab tulla.

Tahab-tahab

Esimene sess NL50
http://img185.imageshack.us/img185/9129/esimenenl50.jpg
No ise jäin rahule. 4 outerid tõmmati välja ikka täiega. Alguses ei antud üldse respekti, aga pärast sain punase joone ka tõusma. EV võlast sai siis 200 tagasi maksud. Mingi 1k veel ;D Üks paras dongimeri on see NL50 tegelt. Lootsin, et on rohkem häid regulare kui NL20, aga ei. Võibolla lihtsalt praegu oli selline kellaaeg. Pärast veel üks sess. Eks siis tuleb vast plussi tagasi see graafik.

Dogers
02.08.09, 15:01
pärast sellist heaterit tuleb üks 60k kätt sitta jooksu vähemalt, ei aga asjast ka :D
Palju pokerpointe said selle sessiga?

VinQbator
02.08.09, 15:35
400

K2snakas
02.08.09, 15:43
ma arvan, et j2ta see nl50 yldse vahele ja otse nl100sse sest sa ei beati nl50nt

VinQbator
02.08.09, 18:09
Teine sess tehtud
http://img403.imageshack.us/img403/658/teinenl50.jpg

Biidin vabalt

Dogers
02.08.09, 18:33
Ülim enesekindlus 4k käega ?

volde
02.08.09, 19:19
Ei kõva värk õpi selgeks ja siis õpeta mind kah. :D
Edu.

VinQbator
27.08.09, 01:59
No tahtis tulla lihtsalt
http://img20.imageshack.us/img20/8791/turnahitt.jpg

VinQbator
04.09.09, 02:08
http://img267.imageshack.us/img267/2796/turna2.jpg
jälle tahtis tulla:D

suurim siis siiani

Marek K.
04.09.09, 05:01
tublilt paned, edu!

Romka
04.09.09, 16:56
Hästi läheb :), kolid starsi üle? Igatahes olen sinuga just samas 5.50 SNG's koos.

VinQbator
24.10.09, 04:33
starsis mängin kah vahel, jah.

aga fakk.. see on siis minu tildipost

ah ***** ma ei viitsi kirjutada

150k kätt breakeven ja nüüd siis nii
http://img26.imageshack.us/img26/425/str8flushbadbeat.jpg
http://img198.imageshack.us/img198/9383/62645039.jpg

VinQbator
24.10.09, 04:47
Kas keegi ei taha äkki mulle coachiks hakata ja õpetada mulle selgeks kuidas biitida triobetis nl50? pakun 4 kuu kasumist 30% vastutasuks.

rrrr
24.10.09, 10:31
Kas keegi ei taha äkki mulle coachiks hakata ja õpetada mulle selgeks kuidas biitida triobetis nl50? pakun 4 kuu kasumist 30% vastutasuks.

Muhaha, I feel your pain. Mul sama lugu ainult, et tuba on Fulltilt :)

ranka
24.10.09, 11:21
150k kätt breakeven ja nüüd siis nii


Eile mängisin sinuga kooma-joomas peaga ja ma tean täpselt, miks sa break-even oled. Palun vaata üle oma käed, millega sa callid 3bette ja ehk su tulemused paranevad.

Dogers
24.10.09, 16:00
Eile mängisin sinuga kooma-joomas peaga ja ma tean täpselt, miks sa break-even oled. Palun vaata üle oma käed, millega sa callid 3bette ja ehk su tulemused paranevad.


raaaankaa, Sa mängisid minu vastu ka, mis minupuhul silma jäi?
enivei, kui keegi tema juba ette võtab võiks mind ka koolitada, triobeti nl50t biitima, saaks mingi sarnase diili äkki teha :)

ranka
24.10.09, 16:03
raaaankaa, Sa mängisid minu vastu ka, mis minupuhul silma jäi?
enivei, kui keegi tema juba ette võtab võiks mind ka koolitada, triobeti nl50t biitima, saaks mingi sarnase diili äkki teha :)


Sa ootasid enamus ajast blaindi aga midagi konkreetset nagu ei jäänud. 1 tüüpviga, mis seal limiidis tehakse on liiga palju 3bettide callimine ja OOP. Õppige pähe lause, et 3beti OOP callimine 100BB stäkkidega ei ole peaaegu mitte kunagi hea mäng! On erandjuhud - pot odds.

EDIT :OOP

Dogers
24.10.09, 16:11
Aga, kui vastas vanad, kes panevad suht lightilt 3bette, no ütleme rangega 6-10, siis pigem 4bet poolrääbisega kui 3bet call?
OOP setmine on 100BB pottides väga vale?
Ja need ahvirääbised lükkavad 4beti peale minusugusele väga lightilt AI bluffe ka kuna ma üldiselt callin pfai ainult kk, aa :/

ranka
24.10.09, 16:21
Aga, kui vastas vanad, kes panevad suht lightilt 3bette, no ütleme rangega 6-10, siis pigem 4bet poolrääbisega kui 3bet call?
OOP setmine on 100BB pottides väga vale?
Ja need ahvirääbised lükkavad 4beti peale minusugusele väga lightilt AI bluffe ka kuna ma üldiselt callin pfai ainult kk, aa :/


OOP soovitan olla 4bettida või foldida.

Kui pannakse lightilt 3bette aga folditakse 4betiddele, siis 4bet-bluffi rohkem kui aga light 3betitakse aga ei foldita siis hakka rohkem value peale 4bettima. Mina soovitan mikros ikka hoida 4bet range kitsana ja teha 4bette alati value peale.

See stiil on äärmiselt ärakasutatav (sinu vastu light 3bet on free money) aga usu mind, et mikros ei abuse sind keegi ning 3beti callides OOP kaotad anywa yrohkem või valel ajal 4bet-bluffi tegemisega.

Dogers
24.10.09, 16:27
üldiselt, arvan, et preflop mänguga saab veel kuidagi hakkama, ei ole palju nüansse millele rõhuda ja mis selgeks teha, aga postflop mäng vajaks ikka tugevat treeningut. :/

VinQbator
24.10.09, 19:21
Eile mängisin sinuga kooma-joomas peaga ja ma tean täpselt, miks sa break-even oled. Palun vaata üle oma käed, millega sa callid 3bette ja ehk su tulemused paranevad.


Heh, ega ma siis koguaeg nii ei mängi. Lihtsalt ma Sinu vastu tegin erandeid. Statid olid sul 75/70 ja 3bet 20. Vaatasin, et ohh ranka, lahe, teeks kino natuke. Üldiselt ma foldin ikka enamus käed 3betile. Ja üldse NL20 tuleb korralikult raha sisse, aga breakeven olen seepärast, et lõputud katsed nl50 on enamus kasumist ära viinud.

Soovitad ka OOP foldida või 4betida 3beti peale. Hmm, aga juhul kui mul käes AK, TT, JJ, QQ? Nende kätega olen ma reeglina callinud, kui ma just mõne erilise vastase vastu pole. OOP olen JJ ja TT ka vahel foldinud.

ranka
24.10.09, 20:09
Soovitad ka OOP foldida või 4betida 3beti peale. Hmm, aga juhul kui mul käes AK, TT, JJ, QQ? Nende kätega olen ma reeglina callinud, kui ma just mõne erilise vastase vastu pole. OOP olen JJ ja TT ka vahel foldinud.


Ja kas nad toodavad sul kasumit? Saad ju seda kontrollida, kus sa callid nendega 3beti - olen päris kindel,et sa neid käsi ei suuda OOP 3betted pottides kasumlikult mängida. Eriti JJ-TT ja AK. AK-l 3betted pottides Flopi vaatamine kõige mõttetum mäng ju, sest 30% ajast saad pihta - 70% ajast ei saa ja OOP ei saa sa enam mitte ******* teha.

Kui saad pihta siis
a) su action sureb
b) sa oled ise surnud, split vahest harva oled ees ja kui oled ees, siis olid juba PF ees ning oleksid võinud samahästi value peale 4beti panna.

Ära calli üldse OOP, üldse!!!! v.a. kui sitaks head pot/impleid oddsid - keegi min3betib või tehakse normaal suurusdega 3bet ja keegi veel callib ning sul väike paar. Kui arvad, et ei ole valuet siis foldi, kui arvad, et on siis pane otsa.

Dogers
24.10.09, 21:00
lol, uskumatu vaatepilt avanes, kui panin AK,AKs, AQs, JJ, TT ja faced 3bet = true, OOP kohta ei osanud midagi leida, aga haha, päris mõnus leak :D

http://img291.imageshack.us/img291/6210/omgaaaad.th.jpg (http://img291.imageshack.us/i/omgaaaad.jpg/)

VinQbator
24.10.09, 21:28
Ja kas nad toodavad sul kasumit? Saad ju seda kontrollida, kus sa callid nendega 3beti - olen päris kindel,et sa neid käsi ei suuda OOP 3betted pottides kasumlikult mängida. Eriti JJ-TT ja AK. AK-l 3betted pottides Flopi vaatamine kõige mõttetum mäng ju, sest 30% ajast saad pihta - 70% ajast ei saa ja OOP ei saa sa enam mitte ******* teha.

Kui saad pihta siis
a) su action sureb
b) sa oled ise surnud, split vahest harva oled ees ja kui oled ees, siis olid juba PF ees ning oleksid võinud samahästi value peale 4beti panna.

Ära calli üldse OOP, üldse!!!! v.a. kui sitaks head pot/impleid oddsid - keegi min3betib või tehakse normaal suurusdega 3bet ja keegi veel callib ning sul väike paar. Kui arvad, et ei ole valuet siis foldi, kui arvad, et on siis pane otsa.


http://img188.imageshack.us/img188/2326/akqqjjtt.jpg

Aga mida ma peaks siis tegema nende kätega kui mulle tehakse 3bet? Fold oleks ju halb sest siis ma oleks 213 käega kaotanud vähemalt 213*0.8=170.4 euri. Seega jääb üle ainult 4bet. Aga kas on kasumlik teha nende kätega 4beti?

AK ja AKs graafik eraldi on +100 järelikult on call kasumlik
JJ ja TT on pmst 0 ja seda sellepärast et kui mind väiksema flopi puhul on flopis raisetud siis ma olen alla andnud
QQ graafik -140 ja ma usun, et sepärast et ma üldjuhul enam QQd ei foldi väiksema flopi puhul

ranka
26.10.09, 22:33
Ma ehitaks selle filtri nats teistmoodi.

Position: EP, MP <-- me oleme EP/MP
Position of Three bet: EP, MP, CO, BTN <-- meile tehakse 3bet nendelt positioonidelt
PFR All-in = FALSE <--- me ei calli ära allini PF (välistame shortied ja pot commited callid)
PFR = True <--- me oleme preflopis tõstja, et välistada olukorda, kus ees raise + 3bet
Faced PF 3bet = TRUE <--- meie oleme tõstja ja nüüd meid 3betitakse
Called PF 3bet = TRUE <--- callime 3beti

Ma ei pannud meid CO+, sest siis on ranged nii loosed, et tihti on õige callida/minna allin nõrkade kaardidega. Teiseks tuleks jälgida ka asjaolule, millele vinqator juba juhtis tähelepanu -- sest me ei pea olema plussi! Kui me näiteks avame 1000 korda AK-ga $4-iga ja 100% ajast foldime, siis kaotame $4000. Kui nüüd lükkame allin ja vastane foldib, teinekord callib ja kaotame näiteks $3500. Siis esmapilgul võib kaotus tunduda suur aga tegelikkuses kaotame vähem, kui foldides. Aga seda olukroda väga raske analüüsida, sest me ei näe 4bette, kuna tihti on õigem foldida (no vastane 3betib ja on nit) või siis 4bettida aga seda siin graafikul pole.

400NL+ olen nende filtrite alusel callinud 3beti OOP kätega 22-QQ 919 juhul. Nendest 200 juhtu on 400NL+ ja ülejäänud väiksemates limiitides. Graafiku sujuv langus on asendunud väikese tõusu/BE-ga. Näidiste arv on olematu aga sujuvast langus (mida põhjustab tõenäoliselt tihe OOP check-fold%) on peatunud. Peale selle low level regularide käe readimis oskused on null ja kui juba seal ei maksta su sette/ülepaare kinni, ei saa seda mängida kasumlikult ka kuskil mujal.

Kui mu filter on vale, siis kogu jutt vale.

VinQbator
27.10.09, 05:47
Filter tundub õige. Ei viitsi graafikut postitada, aga tulemuseks oli, et seliseid olukordi on olnud mul 55 (andmebaasis 180k kätt) ja -24$. Seega call on parem kui fold ja mingit ulme leaki ma endal ei näe OOP 3betide callimises.

Dogers
28.10.09, 08:54
Aga kas näiteks tuleks mõelda sellisele asjale, et nl20s on Su OOP setmined kenasti kinni makstud, aga NL50s nad enam lampi 3 bulletit ei suru, Su OOP tricky playle?

-andres-
28.10.09, 09:19
Filter tundub õige. Ei viitsi graafikut postitada, aga tulemuseks oli, et seliseid olukordi on olnud mul 55 (andmebaasis 180k kätt) ja -24$. Seega call on parem kui fold ja mingit ulme leaki ma endal ei näe OOP 3betide callimises.



Asi polegi alati selles, et ta sul kuskil sügavas miinuses pole. 4bettides või foldides on ka kasumit võimalik näidata ning sedaviisi läheb sul raha kaduma.

VinQbator
29.10.09, 11:34
Aga kas näiteks tuleks mõelda sellisele asjale, et nl20s on Su OOP setmined kenasti kinni makstud, aga NL50s nad enam lampi 3 bulletit ei suru, Su OOP tricky playle?


Ma ei setmine ainult kui ma callin TT-QQ... suurel osal ajast on vastas AK, AQ ja nendest ma hitin tihedamini floppi. AK-d ja AQ-d on kumbagit 16 kombinatsiooni, aga paare ainult 6 kombinatsiooni. seega AK-d esineb pea kolm korda tihedamini kui näiteks AA-d


Asi polegi alati selles, et ta sul kuskil sügavas miinuses pole. 4bettides või foldides on ka kasumit võimalik näidata ning sedaviisi läheb sul raha kaduma.


Foldides kasumit näidata? ??? ;D Mismoodi?

Ja kui ma TT-QQ 4beti teen siis vähemalt nl20 see küll kasumit ei tooda. Võibolla tõesti kuskil nl100+ kus meeletu preflop metagame toimub.

Dogers
29.10.09, 11:36
küsid coachi ja siis ei lase end coachida :D

-andres-
29.10.09, 13:23
No ma mõtlesin seda, et kõik sõltub ju villainist/dest kelle vastu mängid, osade vastu on 4bet kasulik, osade vastu fold, samas jääb ka üle võimalus callida. Pokker on nii situatsioonist sõltuv, et suurima profiti jaoks tuleb alati teha vastavalt olemasolevale infole parim otsus.

Ma ei mõlenud, et sa kõik korrad foldima hakkad :D.

VinQbator
30.10.09, 03:19
Oh jah... pikk päev pokkeris selja taga. Arutasin hommikul kodanik Dogersiga, et kuidas ja mismoodi NL50s siis mängima peaks ja kuna tal oli seal viimasel ajal suht hästi läinud siis tuli kange ise ise kah proovida. Hakkasin siis hommikul vaikselt mängima kuue lauaga nl50, endal mul bankroll oli 850 euri. Üritasin teha ka seda, et AK ja TT-QQ ei calli OOP nagu siin targemad on soovitanud. Kuigi ma isegi ei mäleta, et mul oleks terve päeva jooksul selliseid olukordi olnud kus oleks TT-QQ ga selline situatsioon. AKga oli küll mõned korrad. Mõned neist foldisin ja osadele panin otsa kui 3bet% oli üle 6-7. Ja kui ma nüüd vaatan filtreeritud graafikut sellest kuidas ma olen AK QQ JJ ja TTga OOP ja mulle on tehtud 3bet siis on neid olukordi olnud tõesti ainult 4. Graafik kah siis sellest...
http://img4.imageshack.us/img4/866/graafik3bet.jpg

Aga see selleks. Nagu näha pole problem nendes olukordades...
http://img5.imageshack.us/img5/909/graafik.jpg
http://img11.imageshack.us/img11/8784/graafik2.jpg

Paneks siia ka veel oma statsid, et kui keegi oskab midagi välja tuua et mida muuta või nii...
http://img4.imageshack.us/img4/1659/statid.jpg

Tegelikult kõige parem oleks see, et kui keegi targematest tõesti oleks nii hea ja leiaks aega, et minu mängu kõrvalt jälgida(kas siis veebi vahendusel või lives). Sest ma usun, et paljaste statide pealt ei näe ju seda mis ma postflop teen ja mida ma seal valesti teen. Ja üldse igasugused kommentaarid on teretulnud mis võiks aidata mul oma mängu parandada. Tõsiselt kopp on ees sellest, et ma ei suuda biitida NL50 ja NL20 teenin vabalt äraelamiseks. Ei taha tõesti eluks ajaks jääda "pokkerimängu pudelikorjajaks" kes elulõpuni sendilaudades miinimumpalka teenib... (krt ja tööle ka ei viitsi minna ;D)


EDIT: Tahtsin veel küsida, et kas keegi üldse on olemas siin foorumis või kas keegi tunneb kedagi kes triobeti nl50 suudab biitida?:D Nagu tegelt kah.
http://img97.imageshack.us/img97/7307/nl50.jpg

Need kaks tüüpi poolfan ja crazzy_pl on mõlemad tugevalt üle ev ja peaksid olema enamvähem nullis.

Krt, kas ongi siis tõesti see triobet rigged??? Tean, et see poleks neile endale ju kasulik, aga ikkagi :S

EDIT2: Aga vb siiski on kasulik.. sest sinna urkatuppa niikuinii keegi suuri deposiite ei tee ja ei lähe suurtesse limiitidesse mängima. Ja siis kõik uus raha tuuakse sendilaudadesse ja need kes siis suudavad seal donkide käest raha kokku korjata lähevad mängivad NL50s selle reigina burgeti taskusse.

OK ma vist olen üleväsinud:D 15 tundi pokkerit mängida järjest ei tee mõistusele head...
Hmm sellega seoses... enne kui mängisin veel siis tuli kusehäda peale ja hakkasin vetsu minema.. poolel teel kuulsin et pinin käis et minu kord rääkida.. hakkasin siis peas sekundeid lugema, et kas ma tagasi jõuan... 1,2,3...9,10, poiss, mutt, ku... mida viittu?!?
Vot nii võib juhtuda ajudega kui liiga palju pokkerit mängida..

Head ööd.. või noh päeva!!

tdx
30.10.09, 09:17
EDIT: Tahtsin veel küsida, et kas keegi üldse on olemas siin foorumis või kas keegi tunneb kedagi kes triobeti nl50 suudab biitida?:D Nagu tegelt kah.

Olen 20k käsi mänginud Prima NL50, siis liikusin üles. Winrate oli üle 7PTBB (lol sample size obv).
Pead positsiooni rohkem abusema, late pos calli rohkem, praegu tundub et sa tuled igasse poti ainult raisega sisse ja lükkad kõik fishid välja.
Cbettida võiks ka rohkem, 2nd barrelida ka.
3bet potid vaata üle, kas saaks teistmoodi/paremini mängida, seal on kindlasti mingi suurem leak.
Ja mängi 4 lauda korraga ja jälgi mis toimub.

camu
30.10.09, 10:38
Eile korra nägin su mängu, kuigi ei jälginud!
Ilge nit oled, mis iseenesest pole halb, aga abusetav.
tdx ütles juba põhilise ära. Positsiooni rohkem, võid ka spekulatiivsete kätega callida, isoleeri limpereid, varasta vähe rohkem. Cbet väheke kõrgemaks, 2 barrel tuleb paljudes way sagedamini järgi panna. Praegu tundub, et betid või raised floppi ja calli saades annad alla. W$WSF peaks olema vähemalt 5% kõrgem.
Ma ei tea kas oli scared money tunne, aga nii fit and foldi ei saa mängida, et peaaegu 80% foldid cbetile. See on jõhker raha, mis sealt ära läheb.
Table selection korda. Kui paremal käel fishi pole, siis vali uus laud. Öösel 3 ajal olid prima lauad küll enmavähem head, aga 3 või neljakesi muutub mäng ka hoobilt teistsuguseks.
Blindide kaitsmine? Foldid äärmisel palju seal. Saan aru, et positisoon preflop on sitt, aga sealt peaks veitsa rohkem mängima ning floatima. Sinu vastu läheks ilmselt ATC CO-lt alates mängu.

(Samas ei saa mainimata jätta, et olen ise ka breakeven donk)
Parimat!

VinQbator
31.10.09, 01:28
Suured tänud vastuste eest!

Ma ei jätnud jonni ja proovisin täna uuesti. Lõpptulemusega jäin ülimalt rahule.
http://img11.imageshack.us/img11/2366/tnawz.jpg

2 viimast päeva kokku...
http://img97.imageshack.us/img97/8946/2days.jpg

Tegin veel paar muudatust oma mängus. Esiteks TT ja JJ coldcallisin mitte ei 3betinud. OOP kah. Tundub, et on mõistlikum. Teiseks re-stealisin rohkem ja vahel ka callisin blindidel kätega nagu AQo ja ATs kui BTN varastas.

Muidugi oma osa oli ka selles, et täna reede õhtu ja kõik regularid olid kuskil pidutsemas nädala sees minult korjatud rahaga ja ainult dongid olid laudades. Lauad olid tõesti ülifishised ja sama lihtne oli mängida kui nl20. Mingit erilist mängu ei pidanud eriti tegema.

Tahaks küsida ka paari asja...
Et mis rangega peaks COlt ja BTNlt limpereid isoleerima ja mille järgi ma seda ranget erinevate vastastega muutma peaks? Ja siis, et millega sellised 20/12 ja 17/9 vanad üldse limbivad üldiselt? Väikesed pocketid ja KQo ATo taolised käed?

VinQbator
03.11.09, 05:07
Keegi pole küll eelmisele postile vastanud, aga mis seal ikka. Annan siis teada kuidas vahepeal läinud.
Kahe päeva graafik kokku selline
http://img22.imageshack.us/img22/3651/2dayse.jpg
Ja statid järgmised..
http://img14.imageshack.us/img14/2693/statskh.jpg
Olen olnud natuke loosem ja olen proovinud rohkem positsioonist callida sitemate mängijate raisesi. Cbet on natuke tõusnud, aga 2nd barreliga pole õnnestunud väga hakkama saada. Probleem selles, et ma ei tea lihtsalt millistes olukordades seda teha ??? kas siis blufina, semiblufina või hoopis top pair tüüpi kätega. Top paaridega peaks nagu pot controli peal hoidma samas ju?! Vähemalt regularide vastu. Nii olen ma aru saanud asjast. Keegi hea inimene võiks seda barreldamise asja natuke täpsemalt selgitada :)

Teine asi selle coldcallimisega positsioonist. Et mis tüpi kätega seda mõistlik teha on? Suited connectoreid ma olen hemist analüüsinud ja minu käes vähemalt kaotavad nad coldcallides rämedalt. Jäävad siis vist igasugu suited broadwayd?! Peale pocket paaride siis muidugi. Varem kui ma olen mänginud nl20 ja madalamal olen ma kõik käed millega ma 3beti ei tee ja mis ei ole pocketid raise peale positsioonist minema visanud.

Ja kolmas küsimus oleks SB-lt varastamise kohta. Kui suur range oleks mõistlik? Minu 15% on vist liiga vähe?

Ja lõpetuseks üks käsi http://www.pokerhand.org/?4846311
Sõbraga tekkis vaidlus ja ta väitis, et ma tegin juba preflop suure vea sellega, et callisin 3beti. Minu arust on call igati õigustatud vaadates effective stacki ja seda, et ta tegi suhteliselt geiraise. Et kas ja kus olen ma teinud selle käe juures vea. Villain oli 45/24/2.1 ja 3bet 8.3.

blizkaa
03.11.09, 06:54
Ei ütleks et viga preflopis oleks ise läheks ka setminema seal, aga postflop c-r raisi vastu on kuidagi imelik. Pärast sinu raisi on pot ca 61 ja vastsel callida 14,5 ehk siis lapmi pakkudes miski 1:4. Ma shoveks seal seal rahulikult.

lenn17
03.11.09, 15:50
Ei oska sulle muud nõu anda, aga väldi C-betimist kui sa OOP ja ja pihta ei saanud AK AQ AJ AT jms. Teine barrel tuleb teha siis, kui flop sulle midagigi lubab, masti tõmme, auku rida + lisaks et hitid oma top paari ära. Mõned vastased callivad väga lightilt c-betid ära. Nende vastu olen ma teinud AK ja AQ nii kui olen positsioonis ja 1-1le. Flop bet, turn tsekk, river bet 2/3 potti. Kui tuleb tsekk reis siis set vastas, harva callitakse küll, insta pannakse mingi suure pocketi peale. Samas mingite üüber calling stationite vastu ei tasu üldse C-betida.

Teist barrelit bluffina panna ei tasu. Ikka semibluff, ja toppair tüüpi kätega. Ja üleüldse puhas bluff toimib ainult totaalsete regularide vastu, mingite muude meeste vastu pole seda mõtet ikka üldse teha. Isegi kui vahele jääd on hea, siis callivad regud so nutse kergemini maha.

Üldiselt kui ma bluffin või semibluffin, siis enne esitan endale küsimuse, mida ma esindan. Ning vastavalt sellele teen mängu, vahest tsekk raisen tsekk callin, turnil aga teen regularide vastu masti või 2 poolse reatõmbega min raise ja raisad foldivad koguaeg(mingi aeg tegin setiga koguaeg min raisesi ju nad mu kenasti ära notsinud.). Muidugi väldin olukord kus A või K on maha tulnud, sest setti ei foldiks keegi:P. Vahest kui regu tõstab callin oma pocketiga flop Axx tuleb c-bet panen 2x raise otsa regu foldib, obv KK QQ JJ või mingi muu pocket. Lihtsalt midagi peab esindama. Ja enne otsust tuleks mõelda mida ma siis esindan;). Ja muidugi kui flop 22x ja mul AA siis esimese asjana ma tsekin;) ja siis nad maksavad, sest obv AK, AQ on tsekk 2 vastase vastu flopis jne jne.

Ja see käsi, tema gaytõste oli hea suuremat sa poleks ehk callinud. Kuigi obv tahtis cooler tulla. Hästi mängitud ju turnil polnud muud teha kui viimasedki sisse lükata.

Edu!

VinQbator
03.11.09, 15:57
Ei ütleks et viga preflopis oleks ise läheks ka setminema seal, aga postflop c-r raisi vastu on kuidagi imelik. Pärast sinu raisi on pot ca 61 ja vastsel callida 14,5 ehk siis lapmi pakkudes miski 1:4. Ma shoveks seal seal rahulikult.

No selleks ajaks olin ma juba 90% kindel, et tal on QQ+ ja 1:4 on ju täiesti piisav. Turni kaheoudine on ju miski 1:20 kandis. Lihtsalt selline bet mille peale tal väga raske foldida ja turnis samamoodi oleks tal raske foldida. Allin võib liiga hirmutav olla. Krt ma ka ei tea. Vb mu loogika väga mööda ja oleks shove sitaks kasumlikum?!

VinQbator
03.11.09, 18:31
Aga ikkagi see small blindilt varastamine veel. Kui suure rangega seda on mõtet teha?

Dogers
03.11.09, 20:16
Ranka sõnul tuleks mängida sealt tihedamalt kui noore naise **** :).
See on tõsiselt halb koht, ise olen õppinud seda mängu käigus, oletame 88-99 varastades, saad suures osas otsa, maha callida ei saa, sest OOP, 4bet oleks ka ligadilogadi. kui vasakul käel iga väga NIT, siis oma CO rangega ehk? kui natukenegi parem mängija varastaksin vähemalt SB pealt ainult EP rangega.

VinQbator
03.11.09, 20:19
No ma olen ise kah suht nitt seal olnud, aga tundub et siiski ei peaks. Sest kui ma panen 3BB peale siis ma riskin ju 2.5BBga et võita 1.5BB. St, et mingi 40% vastane foldib ja ma olen juba kasumis.

k1ly
03.11.09, 20:25
Ranka sõnul tuleks mängida sealt tihedamalt kui noore naise **** :).
See on tõsiselt halb koht, ise olen õppinud seda mängu käigus, oletame 88-99 varastades, saad suures osas otsa, maha callida ei saa, sest OOP, 4bet oleks ka ligadilogadi. kui vasakul käel iga väga NIT, siis oma CO rangega ehk? kui natukenegi parem mängija varastaksin vähemalt SB pealt ainult EP rangega.


99,88 me ei varasta , vaid see on value võtmise koht ! ning kui meil BB peal on ikka väga nit siis ma varastan pmst any twoga

Dogers
03.11.09, 20:37
Selgita.
Olukord järgmine, minu vasakul käel on vana kelle 3bet on 5-6, aga kes on mõtlev mängija, Sa laksad raise ta teeb suht tihti otsa 3beti ( ta saab ju aru, et paned suht wide rangega ) ning kui sa 4betid on 2 varianti, kas ta callib ja lähed flopile pmst rääbisega OOP ja 99t näiteks A J 2 flopil OOP mängida on päris raske või veelhullem, saad 5bet AI, ning siis saad ainult parimal juhul flipi. Kui ma 5bet AI peale juba paar korda foldin on tal oddse teha seda any2ga ja koguaeg aga 99 on ju väga kergelt dominated hand, seljuhul jäävad cooleriteks kõik käed vs suurem pocketpair?

Vb tundub jabur, aga ükskord tahaksin sellest aru saada, hetkel tundub tõesti, et sellised blindfightid nagu teie siin räägite, on ainult ameerika filmides või nl 400s:D

Milleni ma tahan jõuda on see, et EHK on ALGAJATEL kuskil nl50s variatsiooni ja sellega kaasneva tildi vältimiseks mõtekas sealt väga tihedalt mängida? Või siis mitte, vastu argument on alati teretulnud, kui see on põhjendatud. :)

VinQbator
03.11.09, 20:44
No kui sa ei taha 99, 88 edasi mängida peale seda kui oled 3beti saanud siis ära mängi, aga see ei muuda seda, et sa teenid laia rangega varastades tunduvalt rohkem pappi. ja mida sa põed.. kui ta 3bet on 5-6 siis saad otsa ju ainult iga kahekümnes kord... ülejäänud korrad oled juba teeninud 19*1.5BB

VinQbator
03.11.09, 21:02
Nii.. nüüd jälle see 2nd barreli teema

http://www.pokerhand.org/?4848445

Villain 34/10/1.9

Kas seal võiks teha teise bulleti ja riveri fold oli vist eriti jube jah?

Lihtsalt selliseid käsi on nagu koguaeg ja alati on turnis selline mis ma olen ja kus ma olen tunne peal :S ja kui olen callinud riveris on pmst alati mast, set või kaks paari.

k1ly
03.11.09, 21:07
Selgita.
Olukord järgmine, minu vasakul käel on vana kelle 3bet on 5-6, aga kes on mõtlev mängija, Sa laksad raise ta teeb suht tihti otsa 3beti ( ta saab ju aru, et paned suht wide rangega ) ning kui sa 4betid on 2 varianti, kas ta callib ja lähed flopile pmst rääbisega OOP ja 99t näiteks A J 2 flopil OOP mängida on päris raske või veelhullem, saad 5bet AI, ning siis saad ainult parimal juhul flipi. Kui ma 5bet AI peale juba paar korda foldin on tal oddse teha seda any2ga ja koguaeg aga 99 on ju väga kergelt dominated hand, seljuhul jäävad cooleriteks kõik käed vs suurem pocketpair?

Vb tundub jabur, aga ükskord tahaksin sellest aru saada, hetkel tundub tõesti, et sellised blindfightid nagu teie siin räägite, on ainult ameerika filmides või nl 400s:D

Milleni ma tahan jõuda on see, et EHK on ALGAJATEL kuskil nl50s variatsiooni ja sellega kaasneva tildi vältimiseks mõtekas sealt väga tihedalt mängida? Või siis mitte, vastu argument on alati teretulnud, kui see on põhjendatud. :)


kui ta on tõesti mõtlev mängija ja teab et sa paned suht wide rangega siis ta hakkab ka widema rangega sind 3bettima ja sina pead ka widema rangega teda 4bettima hakkama. 4beti vaevalt et tihti callitakse mõtleva mängija poolt,ning foldi unustasid üldse ära . Seega on tõesti olukordi kus su 88,99 on seal suht nutsid ning need olukorrad pead ise ära tundma . Kui arvad ja näed , et NL50 teenib ka kergemalt raha siis why not, väldi variatsiooni , pumpa üles ja gg .

VinQbator
04.11.09, 09:53
Krt käisin vahepeal nl20s närvi puhkamas
http://img10.imageshack.us/img10/9206/nl20.jpg

Üks idioot oli omale päris ilusa stacki kokku jobistanud. Pool võtsin ära ja siis vend ütles, et teeb väikse pausi ja läks sit outi. Aga siis triobet viskas ta lauast välja kuna ta liiga kaua eemal. Ja kohe mingi nitt ronis asemele. Kahju krt...
http://img10.imageshack.us/img10/5549/ulmedonk.jpg

Miks kuradi pärast ei ole nl50s samasugused dongid :(

AshrakWhite
04.11.09, 10:22
Nii.. nüüd jälle see 2nd barreli teema

http://www.pokerhand.org/?4848445

Villain 34/10/1.9

Kas seal võiks teha teise bulleti ja riveri fold oli vist eriti jube jah?

Lihtsalt selliseid käsi on nagu koguaeg ja alati on turnis selline mis ma olen ja kus ma olen tunne peal :S ja kui olen callinud riveris on pmst alati mast, set või kaks paari.


Tärista edasi IMO, riveril check check ja vend näitab K ülipasaga või 9 paari.

lenn17
04.11.09, 11:19
See teine barrel samuti mingi 4Euri. Sellistes olukordades bet bet tsekk õigem. Riveril betiks siis üldse ainult mees kellel mast.

AshrakWhite
04.11.09, 12:32
See teine barrel samuti mingi 4Euri. Sellistes olukordades bet bet tsekk õigem. Riveril betiks siis üldse ainult mees kellel mast.


iga targem vend jagab ära et blocker ja tribetib.

pane ~8

volde
05.11.09, 00:35
iga targem vend jagab ära et blocker ja tribetib.

pane ~8

Samas kui juba tõmmata siis ikka standard barrel, ja btw paljud regid foldivad masti kaartidele. Example kui mina olen väikeste msikaartidega turnil ja aff checkib siis ikka panen koraliku bulleri et vältida riveri 4jandat mastikaarti.
Minuarust oli nii mängitud käsi nagu vinqu seda tegi päris õige. Eks see et ta pani OOP bulleri riverl reetis oma masti ja value on saamata. Ja sellistel olukordadel tuleks vaadata agresiooni riveril ja üldse hinnata mängijat omadel kogemustel,et kas callida või mitte.
Ei ole lihtsalt mõtet suureks ajada potti.

Muusik
05.11.09, 01:56
ma oleks lihtsalt callinud riveril. samamoodi turnil checkinud.

VinQbator
05.11.09, 05:22
No kui mul on valida selle vahel, et kas ma panen turnis teise bulleti pool poti või checkin turni ja callin riveris pool poti siis ma saan ju ühel juhul showdowni minna, teisel mitte. Minu mõte oleks, et sama raha eest on siis juba minna turni checki teed ja riveris callida. Eks muidugi iga situatsioon on erinev. Aga usun et 1:2 - 1:3 mis ma riveris saan on piisav, et top pairiga kasumisse jääda. Krt peab ikka vastase lugemist rohkem treenima, et oleks lihtsam selliseid olukordi mängida.

VinQbator
05.11.09, 08:11
Jälle üks edukas sess tehtud.
http://img692.imageshack.us/img692/443/aaapb.jpg

Ja sellega seoses tekkis paar küsimust nende käte kohta.
http://www.pokerhand.org/?4853577
http://www.pokerhand.org/?4853534

esimene käsi on miskipärast valesti pokerhand.orgi sisse läinud.. preflopis oli action järgmine
theminister 1.5
mina 1.5
vixen 1.5
sallawan 1.5
moscafly squeeze 6.5
theminister call

ja siis ma callisin kah kuna oli juba üks call

Tahaks teada kas on mõtet sellistes kohtades minna setminema? Ise arvan, et on kuna seal on ikka sitaks implied oddse. Ja teine käsi samamoodi. Callida 4, et võita 60.

Muusik
05.11.09, 13:06
väga õigesti tehtud. kui 1 või rohkem callijaid siis callime maha eriti kui veel full stackid ka on.

VinQbator
07.11.09, 19:47
http://www.pokerhand.org/?4861337

Kas tegin preflopis callides vea? 3bettija statsid on 17/7 ja 3bet 2.5

Ja teine tüüp keda 3betiti selle fold to 3bet on 20. Arvasin, et see tuleb kah kindlasti potti.

s1990n
07.11.09, 22:09
Call on küll minu arust vale.Siin on kas 4bet v6i fold.Kuna tema 3bet on suht väike siis ma arvatavasti pigem foldiks :/

volde
10.11.09, 02:45
Ütleme nii et ,see mängija oli väga deasent. Et allinn oleks olnud tal ainult AA ja KK, siis vaatame üle kui dominated sa oled. Tähendab et AKo/s on igaljuhul 4bet kuna sina paned ühe A ja K kinni, juba see annab vähem oddse et tal AA või KK .2.5 range on selline:
http://img5.imageshack.us/img5/2324/rangev.jpg
Et siis arvuta ise mitmel korral on tal AA või KK kui sul AKo/s.

VinQbator
12.11.09, 05:43
Oh jah... Mõtlesin, et lähen teen unibeti challengel kaasa.
http://img121.imageshack.us/img121/751/challengem.jpg

Aga nagu näha kõige paremini ei läinud. 55 euri alla ev joosta 50 eurise bankrolliga on juba klass omaette. Praegu 20 veel kontol ja alla 5 peab olema kui tahan uuesti alustada. Lähen teen mingi 10 eurise sng või miskit sellist. Ja kui ei võida siis veel mingi 5 eurise. Ühe lauaga cashi mängida kah ei viitsi.

VinQbator
12.11.09, 05:58
10 eurine sng lõpetasin bubbles :D

volde
12.11.09, 14:05
10 eurine sng lõpetasin bubbles :D

Nojah
reload ja nl 50 coinflippima.:D