PDA

View Full Version : NL25, turn bluff vs LAG



HerrJanks
02.09.11, 14:38
Terve sess möödus ilma stattidetta. Vastane oli LAG/TAG tüüpi regular. Plaan oli turni checki korral enamus rivereid leadida ja turni beti peale bluff raiseda, kas sellele shovele peaks alati foldima sellise keskpärase holdinguga(samas on ilmselt 6 outi)? Mõtles päris kaua... 28% oleks vaja... Kui tihti sellises spotis saab üldse ees olla aggressiivse stiiliga mängiva regulari vastu?

Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $25.00
MP: $45.90
CO: $13.78
BTN: $18.62
Hero (SB): $25.00
BB: $24.98

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with 8:diamond: 8:club:
UTG raises to $1, 3 folds, Hero calls $0.90, 1 fold

Flop: ($2.25) 9:spade: 7:club: 2:diamond: (2 players)
Hero checks, UTG bets $1.50, Hero calls $1.50

Turn: ($5.25) 5:club: (2 players)
Hero checks, UTG bets $3.75, Hero raises to $8.25, UTG raises to $22.50, Hero ???

Vandalar
02.09.11, 14:49
Kumb ta siis on TAG või LAG :) ?
Aga kui state pole, siis mille põhjal sa teda bluffid, mis alusel sa ta LAG või TAG peale paned?
Setti ei hiti tundmatu vastu, siis ma foldiks flopi. Kui sa juba selle üsna koleda (IMO) turni raise tegid, siis UTG 3bet peale küll fold.

HerrJanks
02.09.11, 15:01
Ma ei oska täpselt öelda kust see piir läheb, aga tean et vastane on väga agressiivne mängija varasemalt ka mängind (24/22 stiilis)... Kui ma mängin ilma stattidetta siis peaks bluffid üldse hülgama???? Lasin eksperimendi mõttes ilma... Sess oli tegelt väga edukas, aga tekkis väga palju imelikke ja kehvu spotte kus polnd päris kindel mis peaks tegema... Ma mõtlen ka et call võib olla raha põletamine... Lisaks avastasin et lasin ilma stattidetta palju loosemalt kui muidu... arvan et oli päris hea vaheldus :P

emmimees
02.09.11, 15:14
Bluff failed ilmselgelt.. ma ei hakkaks NL25 jalgratast leiutama kuna selles limiidis ei taheta foldida, aga kui igav on, siis võid ju muidugi proovida. Pm sa repid siin setti, aga kas on alust arvata, et ta viskaks ülepaari maha siin üldse selline loose tegelane? Ma foldiks vähemalt turnis juba.

e: kas oli teada ka, et turni barreldab tihti?

Vandalar
02.09.11, 15:21
Ok, kui 24/22, siis ma uuriks mis ta 3bet ja fold to 3bet on ning mis ta EP raise on. Aga juba isegi selle järgi, et ta tõstab pea kogu oma rangega võib järeldada, et ta suure tõenöosusega tõstab EP 22-AA, ATs+ (mis muidugi ei tähenda, et see ainult nii peaks olema, vbl on ta EP just ülitight vbl kasutab kogu oma range). Preflop oleks 3bet kohane IMO ja kui fold to cbet in 3bet pot on kõrge, siis seda enam.
Muidu aga as played ma jääks oma arvamuse juurde.

The_Meer
02.09.11, 15:23
ma tglt foldiks turnil ära ,ega yritakski seda bluffida. Ma ei usu, et ta siin väga õhuga 2 barrelit paneks ja kui sa callid, oled ka riveril väga raske otsuse ees. Kui ta regular on,siis ta näeb ka et sa callid ta UTG raisi SB ning see flop hittib sinu ranget väga hästi ning kui sa talle otsa paned ning ta AI läheb ,oled sa pm surnud