PDA

View Full Version : NL25, 3bet pot OOP, fd...



HerrJanks
02.09.11, 14:47
Terve sess möödus ilma stattidetta. Vastane oli tundmatu... Võimalik et parim oleks olnd fold preflop või 4bet... aga oli kange tahtmine selle holdinguga "päris" pokkerit mängida... Ei osand seda teisiti mängida kui dongata välja ja võtta ise ohjad... vb oleks flopi checkraise? check/call parem? Ja turnis oleks pidand samuti cbettima? või hoopis check/raise shovema turni? As played on turnis väga vastik spot, tahaks ühest küljest shoveda, aga see oleks raudselt EV-, ta ei foldi vist seal never..., peaks callima ja spikedes flushi shovema(kui alati calliks oleks EV+ ilmselt)... Kõige lihtsam lihtsalt fold? ja edaspidi ei otsi sihukesi marginaalseid olukordi? Aga samas kui väga safe mängu teha, siis ka ei arene...

Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 4 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (SB): $31.37
BB: $34.87
CO: $37.15
BTN: $29.82

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with Q:spade: J:spade:
2 folds, Hero raises to $0.75, BB raises to $2.25, Hero calls $1.50

Flop: ($4.50) 7:spade: A:spade: 4:club: (2 players)
Hero bets $2.80, BB calls $2.80

Turn: ($10.10) 2:heart: (2 players)
Hero bets $6.00, BB raises to $14, Hero ???

The_Meer
02.09.11, 15:34
Tiba deepimad ka et seda lehte foldida sb vs BB. Samas on see suht hea leht 4bet/f kuna sellel on blockerid ta valuerange kohta ning pos väljas on seda lehte väga sitt mängida + kui stäkid sisse lähevad ,siis seda lehte domineerivad väga paljud käed. As played ma chekraisiks flopi ja shoveks turni, see peaks eemalda ta rangest päris paljud combod. Tugevat A nqii maha ei pane 3bet potis

pikk28
02.09.11, 15:36
As played ma chekraisiks flopi ja shoveks turni, see peaks eemalda ta rangest päris paljud combod. Tugevat A nqii maha ei pane 3bet potis
mis su betsize oleks?

The_Meer
02.09.11, 15:43
ma väga palju ei paneks , muidu läheb pot liiga suureks ja see vähendab turnis fold equitit. 3b potis peaks nii bluf kui value raisid olema väiksemad

pikk28
02.09.11, 15:45
raised flopis niipalju, et turnis oleks veidi alla poti shoveda?