PDA

View Full Version : Tilt



privador
21.10.08, 04:46
Miks me koguaeg naxeriga tilti lähme.Kui võidame,siis eufooria tilt.Mul on isiklikult selline tunne,et võtaks pangast raha välja ja paneks tule otsa,Kaotuse puhul tüüpiline masendus.
Miks iga swing tekitab tilti?Mis selle vastu teha?

ranka
21.10.08, 06:52
Küsimusele küsimusega ei vastata aga siin ma tõesti muud ei oska... Miks Te üldse mängite, kui lähete tilti nii võitmise kui ka kaotamise korral?

Tigrano
21.10.08, 09:35
Kuidas Te mängima hakkasite, olite aparaadi sõltlased või ;D siis arutaks edasi.

Davy
21.10.08, 23:57
Kuidas üldiselt siin foorumitegelased "tilt"-ga toime tulevad?

Endal ta avaldub üsnagi ootamatult ja mingil hetkel n.ö. "veri keeb" ja otsiks ainult kohta, kus pushida või siis riveril missed drawd all in bluffi teha vms lollusega hakkama saada.

Ise katsun suitsul ära käia ja maha rahuneda, kui see ei aita lähevad aknad kinni ja komöödiaseriaal ekraanile, enne aknad uuesti lahti ei lähe kui täielikult maha rahunenud ja pea selge.

Eks see vist grinderitel kipub probleemne olema, kui liiga tihti graafikut vaadatakse ja kui mitu tuhat kätt pole mingit progressi olnud, võib see "klõps peas ära käia".

Postitasin kuna endal parasjagu väga meeldiv tilt ja sai aknad kinni pandud ja nüüd ekraanile Al Bundy, see peaks maha rahustama, sest see mees on päriselus pidevalt tiltis ;D

ranka
22.10.08, 00:30
Tilti täielikult vältida või tiltis peaga jätkata mängu ning suruda oma emotsioonid alla ning seejuures teha A mängu on võimatu. Seega ainus võimalus on vältida tilti's peaga mängimas ja õppida ära tundma tilt. Selleks jõuame jälle ja jälle vana hea kollase raamatu juurde, mille kaant ilustreerib tundmatu isiku pea - The Poker Mindset.

Aga üldiselt kogemuste kasvades tuleb ka tildi tunnetus ja oskate ära tunnetada, millal Te ei tee head mängu ja millal ei ole mõtet mängida ja nendel päevadel hoiate laudadest eemal. Aga paraku tuleb teinekord tilt otse lauas kallale ja see ongi kõige ohtlikum! Siis peab olema distsipliini, et lahkuda võimalikult kiiresti lauast, olenemata, kui fishi see laud ka ei oleks.

Ja kõige parem tildi ravim on - lahkuda arvuti tagant (seda siis, kui online pokkeris tekib tilt) ja tegeleda hoopis muuga, kui pokker. Sest arvuti taga on ikka, et oh käin läbi foorumist või räägin msn pokkerisõbraga ning nii tilt ei kao.

alaska
22.10.08, 01:01
Mul aitab see, et ma enne ohtliku hetke panen vastase ühe võimalusena idiootsele tõmbele, mis õnnestumise korral mind tilti ajab. Siis mõtlen kiiresti, et kui see juhtub, siis järgmised 5 korda on muretu ja ei mõjugi nii hullusti. Lugesin hiljuti ühte lugu, kus mehel oli 40 buyin downswing, seda ma vist ei tahaks niipea läbi elada.

Tigrano
22.10.08, 01:06
Ma tahaks edasi analüüsida privadori ja naxeri tiltamise põhjuseid aga privador ei vasta kas oli ennem aparaadi sõltlane või mitte ;D

ranka
22.10.08, 01:07
Mul aitab see, et ma enne ohtliku hetke panen vastase ühe võimalusena idiootsele tõmbele, mis õnnestumise korral mind tilti ajab. Siis mõtlen kiiresti, et kui see juhtub, siis järgmised 5 korda on muretu ja ei mõjugi nii hullusti. Lugesin hiljuti ühte lugu, kus mehel oli 40 buyin downswing, seda ma vist ei tahaks niipea läbi elada.


ma huvipärast küsin, et kust lugesid ja kes too 40BI mees oli?

Yokker
22.10.08, 01:19
Minu jaoks on tildi ravimiks saand see,et võtan asja läbi huumori ning naeran nende idiootite üle kes mulle bad beate pakuvad ja tänu suck autidele võidavad...ja naeran selles mõttes ,et tean,et on vaid aja küsimus kui sama vennaga uuesti kokku põrkan ning talle samaga vastand
Muidugi see pole tegelt nii lihtne,et muudkui naerad arvuti taga ja tilti ei tule...tuleb ikka ja kuidas veel kui sa anna endale aru ,et see on poker kus inimesed pakuvad üksteisle bad beate ja suck aute ning,et see on lihtsalt üks pokeri osa millega tuleb ära harjuda...inimene harjub ju kõigega...nii,et harjuge ära ja te harjutegi ära mitte tilti minema
See postitus on mõeldud ka mulle :D

alaska
22.10.08, 01:19
http://archives1.twoplustwo.com/showthreaded.php?Cat=0&Board=ssplnlpoker&Number=7194553&fpart=&PHPSESSID=

Sorry, 19 BI, mäletasin, et 2000$ aga arvasin et oli NL50, tegelt NL100.

0madis0
22.10.08, 15:08
kui mul tilt tuleb siis ma tavaliselt teen väikese pausi.
teen suitsu ja vaatan mõnda aega telekat või mängin naisega lauamänge ;D

Maheaatom
22.10.08, 15:17
Kui jutt suitsetamisele läks, siis ütlen vahele, et pokkerimängijale on tegelikult kõige parem olla mittesuitsetaja. Nõus, et rahustab närve, kuid krt. ma veel mäletan hästi neid aegu, kui igal turniiril ootasid käte värisedes pause ning igas magusas cashilauas pidid tunnis vähemalt korra sitoutima et kuue-seitsme mahviga suits ära imeda. Jätsin eelmise aasta juunis pärast 13 aastat kestnud korralikku tossamist suitsetamise päevapealt maha (teen küll vahel harva pidudel, aga mitte regulaarselt) ja pean mainima, et ikka oluliselt parem on pokkerit mängida.
Tildile minnes tuleb selleks päevaks arvuti kinni panna ja asuda tegelema mingite teiste asjadega. Järgmine päeva värske peaga ja puhanud närvidega võib uuesti mängima hakata.

ranka
22.10.08, 15:20
Kui jutt suitsetamisele läks, siis ütlen vahele, et pokkerimängijale on tegelikult kõige parem olla mittesuitsetaja. Nõus, et rahustab närve, kuid krt. ma veel mäletan hästi neid aegu, kui igal turniiril ootasid käte värisedes pause ning igas magusas cashilauas pidid tunnis vähemalt korra sitoutima et kuue-seitsme mahviga suits ära imeda. Jätsin eelmise aasta juunis pärast 13 aastat kestnud korralikku tossamist suitsetamise päevapealt maha (teen küll vahel harva pidudel, aga mitte regulaarselt) ja pean mainima, et ikka oluliselt parem on pokkerit mängida.
Tildile minnes tuleb selleks päevaks arvuti kinni panna ja asuda tegelema mingite teiste asjadega. Järgmine päeva värske peaga ja puhanud närvidega võib uuesti mängima hakata.


+1

Davy
22.10.08, 15:21
Kui jutt suitsetamisele läks, siis ütlen vahele, et pokkerimängijale on tegelikult kõige parem olla mittesuitsetaja. Nõus, et rahustab närve, kuid krt. ma veel mäletan hästi neid aegu, kui igal turniiril ootasid käte värisedes pause ning igas magusas cashilauas pidid tunnis vähemalt korra sitoutima et kuue-seitsme mahviga suits ära imeda. Jätsin eelmise aasta juunis pärast 13 aastat kestnud korralikku tossamist suitsetamise päevapealt maha (teen küll vahel harva pidudel, aga mitte regulaarselt) ja pean mainima, et ikka oluliselt parem on pokkerit mängida.
Tildile minnes tuleb selleks päevaks arvuti kinni panna ja asuda tegelema mingite teiste asjadega. Järgmine päeva värske peaga ja puhanud närvidega võib uuesti mängima hakata.


Cash gamejale pole see üldse hull, ma mängin teinekord 8h jutti 16 tabling ja iga tunni tagant väike paus silmadele ja käele(mitte kopsule) teha ei ole üldsegi halb. Ja tagasi tulles paned wait for big blind.

ranka
22.10.08, 15:30
Cash gamejale pole see üldse hull, ma mängin teinekord 8h jutti 16 tabling ja iga tunni tagant väike paus silmadele ja käele(mitte kopsule) teha ei ole üldsegi halb. Ja tagasi tulles paned wait for big blind.


Enne ma arvasin ka nii aga NL100+ juhtub selline asi, et kui iga tund istud sitting out 3 minutit, siis tagasi tulles on pooled lauad laiali lagunenud, kuna osa regularide pundist on table selectorid, kes rändavad palju ja teine osa pundist on nitid, kes ei julge full-ringi mängida, kui lauas on 3 kohta vaba ja siis kui juhtub nii, et sa sitting out ja table selector (või random mängija) lahkub, siis on järgmise 4-5 käega ka kõik regularid kadunud ja laud laiali lagunenud.

ok2aa
24.10.08, 10:18
Enne ma arvasin ka nii aga NL100+ juhtub selline asi, et kui iga tund istud sitting out 3 minutit, siis tagasi tulles on pooled lauad laiali lagunenud, kuna osa regularide pundist on table selectorid, kes rändavad palju ja teine osa pundist on nitid, kes ei julge full-ringi mängida, kui lauas on 3 kohta vaba ja siis kui juhtub nii, et sa sitting out ja table selector (või random mängija) lahkub, siis on järgmise 4-5 käega ka kõik regularid kadunud ja laud laiali lagunenud.




tra see on debiilne - olen hakand 6-maxi mängima ning kohe, kui on lauas paar vaba kohta ja ma panen sitting out et kusel käia on kõik lauad lagund.

Tigrano
24.10.08, 10:22
tra see on debiilne - olen hakand 6-maxi mängima ning kohe, kui on lauas paar vaba kohta ja ma panen sitting out et kusel käia on kõik lauad lagund.


Mind ajab närvi õhtuti, kui rahvas magama läheb, siis nii idiootne ainult vaheta neid laudu >:( Samuti kui üks loll ees ära läheb, siis tavaliselt teised kohe järgi jube.

ranka
24.10.08, 15:24
tra see on debiilne - olen hakand 6-maxi mängima ning kohe, kui on lauas paar vaba kohta ja ma panen sitting out et kusel käia on kõik lauad lagund.




Mind ajab närvi õhtuti, kui rahvas magama läheb, siis nii idiootne ainult vaheta neid laudu >:( Samuti kui üks loll ees ära läheb, siis tavaliselt teised kohe järgi jube.


LOL yeah. Ja kui enne tiltis ei olnud siis pärast selliseid jamasid on tilt raudselt :)

antnx
25.04.09, 16:10
Tahtsin just samasuguse teema teha aga leidsin selle siit. Endal kah viimasel ajal tiltiga probleeme.Tunnen kohe kuidas ei viitsi mängida ja käed ei pea vastu ja ikka kohutav halb tunne. Kui mingi viimased 5 sessi kõik järest miinuses siis pingutan hullu moodi, et ülejäänud sessid plussi veaks. Raske aeg. Käsi olen mänginud see kuu 12k aga absuluutselt iga päev

Fortune
25.04.09, 17:04
no pain no gain

Peab vist rahul olema, et endal tekib tilti üliharva. Kuna ma olen siiani uuele limiidile läinud siis kui 20 bi-d olemas, siis on nõme mängida sellise ärevustundega, peaaegu oled underrolled ja stoploss on minimaalne, aga kui kaardijooks alt ei vea ja vedama saad, siis on juba pohhui. Tilt tekib ka siis kui oled lihtsalt paar päeva olesklenud ja niisama vahtind ning siis üritad pokkerit mängida. Terves kehas terve vaim, ma isiklikult ei suuda iga päev nt nädal aega jutti lihtsalt pokkerit lasta ( paar korda olen proovind), vahepeal tuleb raudselt ujumas käia või midagi muud tehes ennast jõhkralt läbi tõmmata, joomine aitab siinkohal ka :D, on ju alkohol levinuim antidepressant. Kõik peab tasakaalus olema.

vsiu100
26.04.09, 17:52
mul ei teki tavaliselt tilti, kui keegi nn "ära tõmbab". aga tilt on kiire tulema, kui ise vea teen.
ja siis on ka tilt(õigemini vist masendus), kui on sellised "close, but no sigar" olukorrad, a la FT viimased kohad(5-9), bubbled jne.

privador
26.04.09, 19:26
sama lugu.Kui olen teinud hea mängu ja tõmmatakse ära siis silm ka ei liigu.
Vb veica turnadega ehk,kui nt enne finaallauda või bubblet tõmmatakse ära(et oled ju 4-5 tundi pusinud).Samas olen märganud,et pettumus on suurem siis kui finaallaua bubbles nt hävin,kui nn viimase rahakoha pärast pabistan.Aga viimasel ajal isegi see enam ei tekita emotsioone.Ma tean ,et tegin head mängu ja sellega mäng lõpeb-mängin ju pikale perpektiivile.
Küll aga võib tekitada tilti,kui ma tunnen et ei suuda beatida vastaseid-nt on mingid nitid ja ma üritan teha mängu maniakaallooseks,mis on viga.
Parem lahendus on lihtsalt välja minna värsket õhku hingama,kuni must pilt eest ära läheb

privador
27.04.09, 02:01
Krt täna läksin veica tilti.Olen 2 korda nyyd merge näd lõpukat mänginud ja 2x olen saanud 10 kohta enne rahasid out.Ausalt öeldes ei viicinud veica mängida.
Aga ikka tegin 2 suckouti 3outerist.Krt nu ei või kohe algsues välja kukkuda,peab ikka mingi poole ööni piinlema ja siis seda 3-ndat suckouti obv ei tule et rahadesse tulla:)
Milline luckyboxi raiskamine!

variatsioon
13.05.09, 18:59
nahhui.. vimasest 8 sessi on täpselt samasugused:
1) võtan lauad lahti
2) lähen närvi kui ei võida mingit lambi poti
3) teen väga stia move ja kaotan palju raha
4) lõpetan sessi
5) mõtlen kuidas ma jälle suutsin 15mintaga nii tilti minna
>:( :( :'( ??? :'( :( >:(

ranka
13.05.09, 22:50
nahhui.. vimasest 8 sessi on täpselt samasugused:
1) võtan lauad lahti
2) lähen närvi kui ei võida mingit lambi poti
3) teen väga stia move ja kaotan palju raha
4) lõpetan sessi
5) mõtlen kuidas ma jälle suutsin 15mintaga nii tilti minna
>:( :( :'( ??? :'( :( >:(


Läbi põlemise sümptomid ju.

andu_andu
13.05.09, 23:09
Läbi põlemise sümptomid ju.


jepp, soovitan pokkerist ja veel parem arvutist paus teha.

variatsioon
14.05.09, 01:02
Läbi põlemise sümptomid ju.

ma olen viimased 7 aastat läbi põlenud....

(mitte päris 7a. aga jh)

ja paari nädalane break ei aita absoluutselt mitte midagi. :(

Codecci
14.05.09, 01:05
ma olen viimased 7 aastat läbi põlenud....

(mitte päris 7a. aga jh)

ja paari nädalane break ei aita absoluutselt mitte midagi. :(

Võta siis rohkem. Mul ka nädalane ei aidanud, kuune aitas :P

variatsioon
14.05.09, 01:14
ega kellegil mingit tarka infot läbi põlemise vastu pole? (peale breaki)

või äkki oskab keegi soovitada mõnda head saiti mis lähemalt räägib sellest haigusest.

Codecci
14.05.09, 01:16
The Poker Mindset (http://www.kriso.ee/Poker-Mindset-Essential-Attitudes-Poker-Success/db/9780974150239.html) äkki.

variatsioon
14.05.09, 01:19
The Poker Mindset (http://www.kriso.ee/Poker-Mindset-Essential-Attitudes-Poker-Success/db/9780974150239.html) äkki.

olen lugenud aga eriti ei aidanud... suht selline basic.. aga väga hea raamat tho.

ty.

Fortune
14.05.09, 01:23
Sporti teed?

variatsioon
14.05.09, 01:52
Sporti teed?

:-\ mitte eriti

Fortune
14.05.09, 02:01
Viimane aeg hakata tegema. Ujumine on mu isiklik lemmik ja peale 60't otsa on jube mõnus pärast nt pokkerit mängida. Ei teki mingit tilti ega soovi teha mingeid ehku peale bluffe või muid lolle lükkeid. Vaimne ja füüsiline peavad olema tasakaalus.

variatsioon
14.05.09, 02:03
Viimane aeg hakata tegema. Ujumine on mu isiklik lemmik ja peale 60't otsa on jube mõnus pärast nt pokkerit mängida. Ei teki mingit tilti ega soovi teha mingeid ehku peale bluffe või muid lolle lükkeid. Vaimne ja füüsiline peavad olema tasakaalus.

tänks.

egas midagi.. ma lähen jooksma :'( ;)

vsiu100
14.05.09, 08:01
The Poker Mindset (http://www.kriso.ee/Poker-Mindset-Essential-Attitudes-Poker-Success/db/9780974150239.html) äkki.


peale mindseti lugemist, mida ranka laenas, on olukord tildiga hoopis teine. kohustuslik kirjandus imo.
sporti peaks tegema, ükskõik mis füüsilist.

marguzz22
14.05.09, 08:45
mul ka tildiga probleeme, üldjuhul aitab akende kinni panemine ja siis 10 min kuskil jalutamine

taipupole
14.05.09, 11:49
ega kellegil mingit tarka infot läbi põlemise vastu pole? (peale breaki)

Ma ranka vanas blogis kunagi targutasin sellel teemal. Otsida kahjuks ei viitsi.

rohelinekonn
14.05.09, 12:22
Kuidas üldiselt siin foorumitegelased "tilt"-ga toime tulevad?

Endal ta avaldub üsnagi ootamatult ja mingil hetkel n.ö. "veri keeb" ja otsiks ainult kohta, kus pushida või siis riveril missed drawd all in bluffi teha vms lollusega hakkama saada.

Ise katsun suitsul ära käia ja maha rahuneda, kui see ei aita lähevad aknad kinni ja komöödiaseriaal ekraanile, enne aknad uuesti lahti ei lähe kui täielikult maha rahunenud ja pea selge.

Eks see vist grinderitel kipub probleemne olema, kui liiga tihti graafikut vaadatakse ja kui mitu tuhat kätt pole mingit progressi olnud, võib see "klõps peas ära käia".

Postitasin kuna endal parasjagu väga meeldiv tilt ja sai aknad kinni pandud ja nüüd ekraanile Al Bundy, see peaks maha rahustama, sest see mees on päriselus pidevalt tiltis ;D


sama siin

Tigrano
14.05.09, 22:54
Kui elatuda ainult pokkerist, siis ei ole võimalik lihtsalt tiltida iga väiksema asja peale. Mindset peab olema hästi üles ehitatud, samuti ka mängu valikuga võiks arvestada, sellepärast siiani isiklikult armastan ainult full ringi, sest variatsoon on tõesti ülimalt väikene ja ei pea taluma variatsoonist tingituid stressi või tilti ja selle võrra olen juba õnnelikum inimene.

Kui bankroll on juba korralik ja eluks vajalik backup igati olemas, siis võib endale lubada juba suurema variatsooniga mänge jne, sest raha stabiilne võitmine ei ole enam esmatähtis. Võime võtta suuremaid riske teades, et kaotuste puhul ei ole põhjust tilti minna, sest see ei muuda lühema perioodi jooksul mitte midagi.

Seega emotsioonid ja ego jätke mängust välja ja unustage koheselt need ajahetke beadid, öeldes vastasele beadi korral nh või tehke mingi note hoopis ja katsuge keskenduda ainult long runnile.

Samuti jätke need halamised msn-s jne, sest kedagi tegelikult ei huvita selline jama ja see ei muuda enam tagantjärgi midagi.

leits
14.05.09, 22:55
kes laenaks mindseti soovitavalt trtus

Tigrano
14.05.09, 22:56
kes laenaks mindseti soovitavalt trtus


Väga hea, et oled sellest raamatust huvitatud.

vapsik
14.05.09, 22:58
kes laenaks mindseti soovitavalt trtus


Ma võin laenata.

leits
14.05.09, 23:00
võtaks yhendust mingi päev?

vapsik
14.05.09, 23:03
võtaks yhendust mingi päev?


Olgu, ma homme päeval sõidan ära Tartust, aga hiljemalt järgmise nädala keskel saaksin seda laenata. Homme hommikul võin ka juba laenata.

Cash87
14.05.09, 23:31
Kui elatuda ainult pokkerist, siis ei ole võimalik lihtsalt tiltida iga väiksema asja peale. Mindset peab olema hästi üles ehitatud, samuti ka mängu valikuga võiks arvestada, sellepärast siiani isiklikult armastan ainult full ringi, sest variatsoon on tõesti ülimalt väikene ja ei pea taluma variatsoonist tingituid stressi või tilti ja selle võrra olen juba õnnelikum inimene.

Kui bankroll on juba korralik ja eluks vajalik backup igati olemas, siis võib endale lubada juba suurema variatsooniga mänge jne, sest raha stabiilne võitmine ei ole enam esmatähtis. Võime võtta suuremaid riske teades, et kaotuste puhul ei ole põhjust tilti minna, sest see ei muuda lühema perioodi jooksul mitte midagi.

Seega emotsioonid ja ego jätke mängust välja ja unustage koheselt need ajahetke beadid, öeldes vastasele beadi korral nh või tehke mingi note hoopis ja katsuge keskenduda ainult long runnile.

Samuti jätke need halamised msn-s jne, sest kedagi tegelikult ei huvita selline jama ja see ei muuda enam tagantjärgi midagi.


+1

Fortune
14.05.09, 23:34
Kui elatuda ainult pokkerist, siis ei ole võimalik lihtsalt tiltida iga väiksema asja peale. Mindset peab olema hästi üles ehitatud, samuti ka mängu valikuga võiks arvestada, sellepärast siiani isiklikult armastan ainult full ringi, sest variatsoon on tõesti ülimalt väikene ja ei pea taluma variatsoonist tingituid stressi või tilti ja selle võrra olen juba õnnelikum inimene.

Kui bankroll on juba korralik ja eluks vajalik backup igati olemas, siis võib endale lubada juba suurema variatsooniga mänge jne, sest raha stabiilne võitmine ei ole enam esmatähtis. Võime võtta suuremaid riske teades, et kaotuste puhul ei ole põhjust tilti minna, sest see ei muuda lühema perioodi jooksul mitte midagi.

Seega emotsioonid ja ego jätke mängust välja ja unustage koheselt need ajahetke beadid, öeldes vastasele beadi korral nh või tehke mingi note hoopis ja katsuge keskenduda ainult long runnile.

Samuti jätke need halamised msn-s jne, sest kedagi tegelikult ei huvita selline jama ja see ei muuda enam tagantjärgi midagi.


100% agree.

ok2aa
15.05.09, 08:35
elu on liiga lihtne ilma tildita

kollane
15.05.09, 08:45
hakkan ka vist ``pokkerimängijaks`` saama. viimaselajal apsull ei aja beadid närvi ega midagi. kui vanasti , sain beadi siis insta lauad kinni ja julm närvis terve päev. kui hästi läks siis mängisin veel õhtul aga üldjuhul mitte.
beadid nii tavaline asi, et nüüd saan siis reload ja mängin endsi. sessi pikkused on tänu sellele samuti suurenenud.
usun, et sellest saab lahti palju mängides ja ei tohi süvendada endale seda kaotust jne.

tolmuahv
20.05.09, 00:28
Ma olen tiltis, raisk! Kohe selline tunne, et peab kusagil whinema. Tegin PartyPokeris natuke 4 lauda ja sain sellise karja bad beate, et see pole peaaegu statistiliselt võimalik. Võtsin statid lahti, hands played 32k. Täna tuli Top11 "EV diff" rankist 11 tk viimase 30 min jooksul (!). Sealjuures olid vastas moronid, kes kütsid 56o preflop allin. Beatidest nt: AA vs 65o; QQ vs JJ;AK vs AQ;QQ vs 97s. Kõik olid full stack all-in preflop. Kui lõpuks AK'ga AA otsa jooksin, siis läks villain lauast ära ja see ajas kõige rohkem veel tilti. Kokku EV difference sessiooniga 2100 bb. Normaalne, raisk!

Hakkas küll nats kergem.

Codecci
20.05.09, 11:35
Ma olen tiltis, raisk! Kohe selline tunne, et peab kusagil whinema. Tegin PartyPokeris natuke 4 lauda ja sain sellise karja bad beate, et see pole peaaegu statistiliselt võimalik. Võtsin statid lahti, hands played 32k. Täna tuli Top11 "EV diff" rankist 11 tk viimase 30 min jooksul (!). Sealjuures olid vastas moronid, kes kütsid 56o preflop allin. Beatidest nt: AA vs 65o; QQ vs JJ;AK vs AQ;QQ vs 97s. Kõik olid full stack all-in preflop. Kui lõpuks AK'ga AA otsa jooksin, siis läks villain lauast ära ja see ajas kõige rohkem veel tilti. Kokku EV difference sessiooniga 2100 bb. Normaalne, raisk!

Hakkas küll nats kergem.




Samuti jätke need halamised msn-s jne, sest kedagi tegelikult ei huvita selline jama ja see ei muuda enam tagantjärgi midagi.

vsiu100
20.05.09, 12:01
kedagi huvitab....

http://www.tuule.com/?p=86

privador
20.05.09, 12:38
Ma olen ca 5 aastat mänginud ja pole mitte yhtki korda halanud ,et **** kaardijooks.**** jooks on alati halva mängu koostisosaks.Jah olen saanud paar beati järjest,aga siis üldiselt tõmbad ka kohe julmalt 3-outereid tagasi ja kõik ägisevad milline fish ma olen.

Seega ei oel siin mõtet nutta,et oi ma läksi 100 korda AA-ga allinni ja mingi 56o callis ära ja tõmbas 100 korda perse lohku...
Tihti algajad mängijad "jätavad" midagi bad beatidest rääkimata.A la 5k stack blindid 25/50
Aa raisib 150 ja 56o callib.Flop 55x ok ja AA läheb bustoks.Siis hakkab AA-mees sõimama,et haige värdjas fish,et sai 56o käest "bad beadi" vms

tolmuahv
20.05.09, 15:57
Ma olen ca 5 aastat mänginud ja pole mitte yhtki korda halanud ,et **** kaardijooks.**** jooks on alati halva mängu koostisosaks.Jah olen saanud paar beati järjest,aga siis üldiselt tõmbad ka kohe julmalt 3-outereid tagasi ja kõik ägisevad milline fish ma olen.

Seega ei oel siin mõtet nutta,et oi ma läksi 100 korda AA-ga allinni ja mingi 56o callis ära ja tõmbas 100 korda perse lohku...
Tihti algajad mängijad "jätavad" midagi bad beatidest rääkimata.A la 5k stack blindid 25/50
Aa raisib 150 ja 56o callib.Flop 55x ok ja AA läheb bustoks.Siis hakkab AA-mees sõimama,et haige v**djas fish,et sai 56o käest "bad beadi" vms


Privador,
Kuigi mul on su vapruse üle siiralt hea meel, siis pean tunnistama, et sinu post oli sama sisutühi kui minu oma. Ma tunnistan oma ignorantsust ja whinemise kasutust. Aga tegelt ka oli pärast parem tunne, kui mingi nõmeda whine ära olin postitanud. See oli nagu "**** küll raisk" käratamise eest, mis jäi tegemata, sest naine magas juba teises toas.

Sa vastasid sellele standardse "pro" jutuga, kui useless see on ja kuidas see kedagi ei huvita. Kas sul hakkas ka kergem sellest, nagu minul? :)

Igatahes on märkimisväärne, et sa arvestatava aja võtsid selgitamaks, kuidas sind ei huvita absoluutselt mingi asi. Kui foorumis on mingi koht selle tegemiseks, siis ma kaalun teinekord jälle whinemist, kui asi halb on ja muud välja elamise viisi ei leia kohe. Sa võid siis copy-paste teha oma eelmisest postest, kui ikka ei huvita.

Ja kommentaariks su hüpoteesile poole tõe rääkimisest, EV diff näitabki, mis oli all-in seisus olukord, mitte et kuidas keegi mõne hititud seti kinni maksis. Viimasel juhul pole EV eriti märkimisväärne.

Potsataja
20.05.09, 18:17
Eh ega Priva juttu ei saa ka alati 100% tõe pähe võtta, seda halamist on minu mäletamist mööda ka temal esinenud. ;D

alaska
20.05.09, 22:18
minuarust jumala lahe topik see, keep whining!

Cash87
20.05.09, 23:15
Hakkame kõik koos whinema et kõik fishid lõpetaksid mängimise :D

tolmuahv
21.05.09, 00:12
Muuseas, kas see privador on sama 'raketiteadlane', kes LHV foorumites figureerib?

Tigrano
21.05.09, 00:39
Muuseas, kas see privador on sama 'raketiteadlane', kes LHV foorumites figureerib?


Ärme, siit mingit teemat üles tõstame, isegi kui peaks olema sama privador ;D

blizkaa
21.05.09, 01:32
Kirjutan väheke teaduslikku tausta, kuidas see tilti mehhanism peaks töötama. Imo peaks tilt vastama teaduslikule definitsioonile, mida kutsutakse emotsionaalseks kaaperdamiseks. Mingi impulsiivne tunne varjutab ratsionaalsuse ja otsused pole kaalutletud. Oluline komponent ajus, mis sellise tõuke annab on mandelkeha. Mandelkeha on sisuliselt primaarne valvur, mis kaalub igat situatsiooni ala stiilis, kas ma peaks seda vihkama. Kui vastus on jaatav, reageerib mandelkeha nagu häirekell ja teatab kriisist kõikkidesse aju osadesse. Seletus, miks katus nn sõitma läheb peaks olema siin-üldiselt sensoorsed signaalid liiguvad kõige pealt taalamusse ja seejärel läbi ühe sünapsi mandelkehasse, teine signaal liigub taalamusest uuskoorde, mis on meie mõtlev aju. Selline hargnemine tekitab selle, et mandelkeha reaktsioon on eelisjärjekorras. Siit ka põhjus, miks pausid pea selgeks löövad. Esmase reageeringu möödudes on uuskoorel aega infot adekvaatselt töödelda. Ehk siis ainuke ravim tildi vastu on aeg. Time bank peaks siinkohal olema hea sõber ja vältida tuleks kiirelt otsuste tegemist.

alaska
21.05.09, 08:24
Fking mandelkeha. Ära seda vist ei saa lasta lõigata?

virx747
21.05.09, 09:21
Kirjutan väheke teaduslikku tausta, kuidas see tilti mehhanism peaks töötama. Imo peaks tilt vastama teaduslikule definitsioonile, mida kutsutakse emotsionaalseks kaaperdamiseks. Mingi impulsiivne tunne varjutab ratsionaalsuse ja otsused pole kaalutletud. Oluline komponent ajus, mis sellise tõuke annab on mandelkeha. Mandelkeha on sisuliselt primaarne valvur, mis kaalub igat situatsiooni ala stiilis, kas ma peaks seda vihkama. Kui vastus on jaatav, reageerib mandelkeha nagu häirekell ja teatab kriisist kõikkidesse aju osadesse. Seletus, miks katus nn sõitma läheb peaks olema siin-üldiselt sensoorsed signaalid liiguvad kõige pealt taalamusse ja seejärel läbi ühe sünapsi mandelkehasse, teine signaal liigub taalamusest uuskoorde, mis on meie mõtlev aju. Selline hargnemine tekitab selle, et mandelkeha reaktsioon on eelisjärjekorras. Siit ka põhjus, miks pausid pea selgeks löövad. Esmase reageeringu möödudes on uuskoorel aega infot adekvaatselt töödelda. Ehk siis ainuke ravim tildi vastu on aeg. Time bank peaks siinkohal olema hea sõber ja vältida tuleks kiirelt otsuste tegemist.


See on tõesti nii, see on meie pärand ürginimeselt. Ja KÕIGE PAREM vahend tildi vastu on paus. Kui ikka tunnen, et paar otsust on juba A-gamest väljas, siis lauad kinni ning juba 15 minuti pärast olen jälle uus inimene ja on võimalik rahulikult edasi mängida. Kõige tähtsam on ära tunda, millal saabub see seisund, mil enam ei tee objektiivseid otsuseid. Niimoodi hoiab long runis päris palju raha kokku.

Cash87
21.05.09, 12:17
Kirjutan väheke teaduslikku tausta, kuidas see tilti mehhanism peaks töötama. Imo peaks tilt vastama teaduslikule definitsioonile, mida kutsutakse emotsionaalseks kaaperdamiseks. Mingi impulsiivne tunne varjutab ratsionaalsuse ja otsused pole kaalutletud. Oluline komponent ajus, mis sellise tõuke annab on mandelkeha. Mandelkeha on sisuliselt primaarne valvur, mis kaalub igat situatsiooni ala stiilis, kas ma peaks seda vihkama. Kui vastus on jaatav, reageerib mandelkeha nagu häirekell ja teatab kriisist kõikkidesse aju osadesse. Seletus, miks katus nn sõitma läheb peaks olema siin-üldiselt sensoorsed signaalid liiguvad kõige pealt taalamusse ja seejärel läbi ühe sünapsi mandelkehasse, teine signaal liigub taalamusest uuskoorde, mis on meie mõtlev aju. Selline hargnemine tekitab selle, et mandelkeha reaktsioon on eelisjärjekorras. Siit ka põhjus, miks pausid pea selgeks löövad. Esmase reageeringu möödudes on uuskoorel aega infot adekvaatselt töödelda. Ehk siis ainuke ravim tildi vastu on aeg. Time bank peaks siinkohal olema hea sõber ja vältida tuleks kiirelt otsuste tegemist.


Üks korralik ja arusaadav seletus millele ei saa kohe vastu vaielda :)

Codecci
21.05.09, 12:23
Mind ajab tilti, et ma ei saa blizkaa jutust muhvigi aru, aga teised saavad :'(

Potsataja
25.05.09, 17:49
Ma ei ole sellist pokkeritilti nagu varem pidevalt ette tuli juba mõnda aega kogenud. Viimasel ajal kogen ma aga ajakirjandust lugedes pidevalt nö. poliitikatilti.

Tule taevas appi !!! ;D

Jam
25.05.09, 21:33
Vot see post oli hea tildi ravi.
Minule mõjus ;D

virx747
26.05.09, 00:18
Fking mandelkeha. Ära seda vist ei saa lasta lõigata?


Tuli meelde üks lõik ühest targast raamatust.
Ära lõigates vist oleks inimene üks mõtetu tomp, aga on olemas inimesi, kellel on mandelkeha ja otsmikukoore vaheline ühendus kahjustatud.
Keegi USA neuroloog on selliseid inimesi uurinud. Nende otsused on kohutavalt vildakad, aga neil pole täheldatud IQ vähenemist. Nii et nende intellekt on tip-top, aga nad teevad hukutavaid otsuseid äris ja isiklikus elus ja võivad lõputult piinelda mõne väga lihtsa otsuse kallal.

Nad teevad niivõrd halbu otsuseid seetõttu, et neil on kadunud side sellega, mida emotsioonid neile õpetanud on. Kuna neil pole võtta emotsionaalset infot eelnevast, on kõik nende jaoks neutraalselt halli värvinguga.

Seepärast ongi levinud tänapäeval väide: IQ out, EQ in. Ehk teisisõnu: ilma emotsionaalse intelligentsuseta oleme vaatamata oma kõrgele IQ-le äpud, kes ei suuda elus teha tegelikke õigeid otsuseid.

Nii et vist ei ole hea mõte pokkerimängija ilma mandelkehata, vastupidi, pigem sooviks, et kõik fishid oleks ilma madelkehata, siis nad jääkski igavesti callima igasugu pasaga.

tolmuahv
26.05.09, 10:22
Mul on oma tildi arengu pärast tõsine mure. Eile sain väga mitu bad beati ühtejutti, aga tilti ei tulnud. Nalja tegi hoopis, kuidas 75/5/0 mehed koguaeg kõik maha callisid ja riverdasid poti endale. Mul tuli koguaeg vsiu või kellegi lause meelde 'tahtis välja teha, aga ei õnnestunud'. Mandelkeha veab alt.

vsiu100
26.05.09, 10:51
Mul on oma tildi arengu pärast tõsine mure. Eile sain väga mitu bad beati ühtejutti, aga tilti ei tulnud. Nalja tegi hoopis, kuidas 75/5/0 mehed koguaeg kõik maha callisid ja riverdasid poti endale. Mul tuli koguaeg wedoiti lause meelde 'tahtis välja teha, aga ei õnnestunud'. Mandelkeha veab alt.


mul on reedest saati mingi väike tilti pisik sees.
lähen vahest meelega outdrawima, et seda rahuldada...eile lives 3 korda sain hakkama, MEELEGA!
56o vs 99, flop 4 7 2, all inni callin insta rocki vastu. 50:50 minu jaoks, ses mõttes 50:50, et kas tuleb või ei tule noh.......rohtu vaja, nv superweekendit tahaks selge peaga mängida...... :-\