PDA

View Full Version : Merge Network - Poker Nordica



peokuningas
17.02.09, 22:51
http://www.pokernordica.com/media/images/active/logo_pokernordica.gif (http://record.partnernordica.com/_79ec808541523c5fb26f40254fdff79e/1)

Merge Network - Poker Nordica (http://record.partnernordica.com/_79ec808541523c5fb26f40254fdff79e/1)


[o]Pokkeritoad ja mängijate arv

Merge Network (edaspidi: Merge) koosneb umbest 20-nest erinevast pokkeritoast, millest tuntumad on Carbon Poker ja Poker Nordica (http://record.partnernordica.com/_79ec808541523c5fb26f40254fdff79e/1).

Meie peatume pikemalt Poker Nordica (http://record.partnernordica.com/_79ec808541523c5fb26f40254fdff79e/1) pokkeritoal, kuna ise ma mängin seal toas ning seetõttu oskan anda kõige täpsemat ja paremat informatsiooni aga täpsemalt Poker Nordica'st (http://record.partnernordica.com/_79ec808541523c5fb26f40254fdff79e/1) hiljem, sest enne tahaksin rääkida natuke üldist juttu võrgustikust.

Merge on võrdlemisi väikese pokkerivõrgustik, kus sisseloginud mängijate arv olenevalt kellaajast jääb 2000 kuni 6000 mängija vahemikku, neist aktiivselt istub lauas keskmiselt 500-900 mängijat. Näiteks, tipptundide lõpus, öösel kella ühest oli Hold'emi mängijaid 520, Omaha mängijaid 18 ning Omaha Hi/Low mängijaid 17. Seega väga suurt ja massiivset mängijate liiklust Merge võrgustikus ei ole.


[o]Üldine mängutase, käte salvestamine/importimine, HUD, märkmed, soft.

Tase on suhteliselt nõrk. Fishe on palju. Liigub ringi ka 50+/x (kes ei tea, mis 50/X tähendab siis lugegu selle (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,851.0.html) teema teist lõiku) tüüpi vendasid. Hästi palju on 30-40/x mängijaid. Samuti loose-passive mängijaid, stiilis 20/2 jms.

Käed salvestatakse xml formaadis ja PT (http://www.pokertracker.com/) ega HEM (http://www.holdemmanager.net/) seda formaati ei toeta (veel).
Samas on olemas erinevaid konvertereid, mis muudavad Merge käed mõne teise tuntud pokkeritoa formaati, mida pokkeriprogrammid (PT, HEM, jne) toetavad. Seni parim käte konverter, mille ma leidsin, konverteerib käed Party Poker'i formaati. Konverteri hind on 30€ ning kindlasti tuleks see omale soetada, kui hakkate Merge võrgus mängima.

Kuna pokkeriprogrammid Merge võrgustiku käsi ei toeta, siis ei tööta ka HUD'did (Heads-Up Display ehk programmid, mis kuvavad vastaste kohta infot lauda). HUD'i asemel tuleb kasutada oma mõistust ning kavalust ja setõttu olen otsinud käsitsi vastaste kohta info träkkerist üles ning kirjutanud selle neile märkmetesse (notes). Samuti on merges olemas ikoonid mängijate jaoks ja tavaliselt halbadele mängijatele panen näiteks kala pildi juurde.

Mängu ajal on võimalik oma emotsioone väljendada erinevate smailide abil. Minu isiklikud lemmikud on nudie run (paljas mees jookseb üle ekraani) ja tilt (nägu läheb punaseks ja kõrvadest hakkab tossu tulema). Smailid muudavad õhkkonna sõbralikumaks ja positiivsemaks. Selle asemel, et fishile halvasti öelda, paned mõne lõbusa smaili ja kõigil kohe tuju parem :D

Soft on minu meelest PokerStars'i softi järel paremuselt teine maailmas. Aga kuna ta on flashi baasil, siis nõuab üpriski palju resursse - kui mul oli arvutis 512M mälu, siis peale pikemat aega mängimist muutus soft üpriski uimaseks. Nüüd kui arvutis on 1,5G mälu, ei ole softi jooksutamisega enam probleeme esinenud.

Multitablemine on suhteliselt ebamugav ja minu arvates see ongi Merge kõige suurem miinus. Aga igas heas asjas on halba ning vastupidi, siis tänu halvale multitablemisele puuduvad regularid, kes mängivad "miljonis" lauas ja kellelt on väga raske raha kätte saada. Nende regularide asemel on väga halvad mängijad, kellelt raha saamine on nagu kommi ära võtmine lapselt.

Seda mitut lauda korraga mängida saab, seda ma ei oska kahjuks öelda, ise olen mänginud kõige rohkem korraga üheksas lauas ja nii mängimine muutus juba väga raskeks. Seega, kes tahab mängida palju laudu, siis ma arvan, et see võrgustik Teile ei sobi.

[o]Lauad, limiidid, mängijate arv jne.

Laudade valik ei ole väga suur. Seega kindlasti ei sobi see võrk (vähemalt hetkel) mängijatele, kes tahavad mängida korraga 10 või rohkem lauda.

Ma ise mängin full-ring 100NL ja 200NL ning viimasel ajal võtsin shotte (katse limiidist üles liikuda) ka 400NL ja minu jaoks laudadest puudust ei ole, kuna mängin tavaliselt ainult korraga kuues lauas ning tipptundidel (õhtul kaheksast, hommikul kella viieni), kui on rohkem rahvast online. Samuti Merge võrgus saavad mängida ameeriklased.

Kuna laudu on vähe, siis eriti laudade vahel valida ei ole ning tuleb sunniviisiliselt istuda esimesse ettejuhtuvasse lauda. Aga õnneks on tase nii halb ja väga suur osa mängijatest on fishid. Palju on 20/2, 30/7, 35/3 jms tüüpi mängijaid, kuid viimasel ajal on ka tekkinud häid (Merge mõttes) regulare, 19/7, 18/8 ning lisaks ka 19/16, 14/10 tüüpe.

Tüüpiline Merge mängija on preflopis väga passiivne ning postflopis väga-väga agresiivne. Näiteks tihti limbitakse sisse suurte ülepaaridega ja siis postflopis hakatakse raha sisse panema. Seega igasuguste spekulatiivsete kätega flopi vaatamine on väga kasumlik mäng. Ning tihti mängitakse üle nõrkasid top paare ning väikseid üle paare (88, 236 laual).

Kui ma Merges mängima hakkasin, siis alustasin 25NL-iga ja seal oli üldiselt miski 5-6 lauda. Kui 25NL hakkas mulle madalaks jääma, siis tekkis mure, et 50NL limiiti seal võrgus praktiliselt ei olegi. Mõni üksik laud. Seega peale 25NL pidin liikuma 100NL. Üllatus oli see, et mänguliselt ei olnud praktiliselt mitte mingisugust vahet, ainus mis mind alguses natuke hirmutas oli siis nn. "scared money" tunne.

Nüüd olen mõned õhtud vaadanud ka teisi limiite peale enda oma ja ka 6max laudasid. 4NL laudasid on olnud 3-5 (FR), 10NL laudasid 4-5 (nii FR kui 6max), 25NL laudasid 5-10 (6max) ja 4-10 (FR), 50NL laudu 6-9 (6max) ja 1-2(FR). 100NL laudasid on full ringis olenevalt päevas 4-14, keskmiselt kuskil 7-8, 6maxis peaks see valik olema natuke suurem. 200NL on FR-s üldiselt 2-3 lauda, mõni päev ka mitte ühtegi või teine päev 4-5 lauda. 6maxis on jällegi asi parem, sest on olnud päevi, kus on 13 lauda. Keskmiselt ma usun, et miski 5-8. 400NL ja 600NL on FR-s mõni päev 1-2 lauda kumbaski limiiidis, aga samas mõni päev mitte ühtegi. Enne Bad Beat Jackpoti välja minemist oli iga päev stabiilselt 2-3 600NL lauda, aga edaspidise kohta ei oska prognoosida. 400NL ja 600NL 6maxis tundub, et on iga päev stabiilselt 2-3 lauda. 1000NL on viimasel ajal ka nähtud 1 lauda nii 6max kui ka FR.

Kuna mängijaid saidil väga palju ei ole, siis paljud mängivad väga erinevaid limiite. Näiteks 200NL regulare olen näinud istumas 1000NL-s ja 100NL mängijad on suuresti ka osaliselt 200NL mängijad (nagu ma isegi).
Samuti on full-ringi mängijad 6max-s ja vastupidi.

Fixed limitis olen täheldanud enamvähem igal limiidil FL20 (0.10/0.20) – FL1000 (5$/10$) enam-vähem ühte lauda, aga neid fixed limit mängijaid on iseenesest ikkagi väga vähe. Mõnikord olen näinud ka kõrgemal limiidil üksikuid laudasid. Aga see on pigem erand kui reegel.

Alates 100NL on kolme sorti laudu - Tavalauad, Bad Beat lauad ja Deal It Twice lauad. Kahjuks tavalaudu ja Deal It Twice laudu eriti ei mängida, sest kõik jahivad suurt Bad Beat Jackpoti.

Bad Beat laudade rake on standartne - peale tavapärase rake läheb $0.5 Bad Beat Jackpoti, mis kasvab seal võrgus jõudsalt. Viimati läks Bad Beat Jackpot välja 13. veebruaril ja tolleks hetkeks oli summaks ca 1,200,000 dollarit. Uus Bad Beat Jackpot on hetkel $240,000.

Deal It Twice lauad on High Stakes Pokker'is tuntuks saanud - Teeme kaks korda Turn'i ja River'i lauad. See siis tähendab, et kui 2 (võibolla ka rohkem, pole neid eriti mänginud) mängijat lähevad all-in enne riverit või turni, siis neilt mõlemalt küsitakse, et kas tahad, et river (kui ka turn, kui mindi allini enne turni) jagatakse kaks korda. Juhul kui mõlemad on nõus, siis nii ka tehakse.


[o]Räägime rahast - sissemaksed ja väljamaksed

Deponeerimiseks on sobilikud kõik tuntumad ja suuremad online rahavahendajad - Neteller, Moneybookers, Click2Pay. Samuti saab deponeerida raha Visa ja Mastercard krediitkaartidega ning isegi toimib panga ülekanne. Isiklikult olen deponeerimiseks ja raha väljavõtmiseks kasutanud Monyebookersit. Sissemakse toimub mõne sekundi jooksul ning väljavõtmine on võtnud aega mõned tunnid.

Võrgusisesed ülekanded (teatakse ka nime all: "buddy transfer" või siis "ülekanne sõbrale")
Kunagi kui ma Poker.com-s mängisin (ka Merge võrk) ja proovisin teha sõbrakannet, siis hakati nõudma kinnitamiseks dokumente (arveid vms). Selle artikli kirjutamise ajal proovisin sõbrakannet ja saatsin sõbrannale 10$ (lol, tegelt siis see sõbrannakanne, mitte sõbra!) ja ülekanne tehti ära automaatselt umbes 30 sekundiga. See, kas pokkeritoa sisestel ülekannetel on ka miskid limiidid, seda ma ei oska hetkel öelda.

[o]Boonused, Freerollid, Pakkumised

Deposiit Boonus - 100% up to $200
Kõige tähtsam boonus on esimese sissemakse tegemisel saadav boonus (first deposit bonus), mida pakuvad eranditult kõik pokkeritoad. Poker Nordica boonus on 100% deposiit boonus ja maksimaalselt $200 ja boonuse saamiseks peate kasutama boonuskoodi: 100PN Pokkerimaailmas on see selline keskmine - on tube, mis pakuvad rohkem ning tube, mis pakuvad vähem. Boonust vabastatakse $10 osade kaupa ning iga boonus dollari vabastamiseks peate koguma 250 punkti (comp points) 75 VIP punkti.
NB! First Deposit boonus aegub, kui teha väljamakse boonuse vabastamise ajal!

Lisaks, kui kasutada esimese sissemakse tegemisel Neteller'i, Moneybookers'i või Click2Pay teenust, siis kantakse Teie kontole lisa $20, mida saate kasutada koheselt laudades. Selle $20 välja võtmiseks peate aga mängima 600 VIP punkti.


$2,500 Refer-A-Friend (ehk siis kutsu sõber mängima) Freeroll
Iga kuu viimasel laupäeval toimub $2500 freeroll mängijatele, kes on kutsunud sõpru Merge pokkerivõrgustikku. Tingimuseks on, et sõber teeb deposiidi ja teenib vähemalt 250 punkti. Frerollil saab osaleda ka sober.

MTT Leaderboard ehk Turniirimängijate Edetabel.
Iga kuu pääsevad 100 parimat turniirimängijat järgmise kuu alguses turniirile, kus esikoht saab paketi suurtele live turniiridele – näiteks Aussie Millions, WSOP, EPT, PokerNewsCup jne. http://www.pokernordica.com/en/promotions/MTT_Leaderboard.php

Sit 'N' Go Leaderboard ehk Sit&Go mängijate edetabel.
25 parima SNG mängija vahel jagatakse ära 10K$
http://www.pokernordica.com/en/promotions/Sit_N_Go_Leaderboard.php

Poker Nordica (http://record.partnernordica.com/_79ec808541523c5fb26f40254fdff79e/1)

Eripromod (ainult Poker Nordicas!!!!)
$1000 Nordica Raked Hand Race!
Top 50 enim raked hande mänginud mängija vahel jaotakse ära $1000.

Vaata lisa siit. (http://www.pokernordica.com/en/promotions/leaderboards/$1000_Nordica_Raked_Hand_Leaderboard.php)

$1000 Nordica V.I.P. Race!
Top 5 enim rake maksnud VIP mängija vahel jaotakse ära 1000$.
Vaata lisa siit. (http://www.pokernordica.com/en/promotions/leaderboards/$1000_Nordica_VIP_Gold_Leaderboard.php)

$10,000 Nordica Cash Race!
Top 100 enim rake maksnud mängija vahel jaotakse ära 10000$.

Vaata lisa siit. (http://www.pokernordica.com/en/promotions/leaderboards/$10,000_Nordica_VIPP_Leaderboard.php)


[o]Rakeback
Lisaks boonustele on Merges olemas ka rakeback - 30%, mida makstakse igaöiselt. Varem said seda ainult cash mängijad, aga alates 4. veebruarist saab rakebacki ka SNG-de ja turniiride pealt.


Et liituda Poker Nordica võrguga võite kasutada minu linke: http://record.partnernordica.com/_79ec808541523c5fb26f40254fdff79e/1

Kõik küsimused, probleemid seoses Poker Nordica pokkeritoaga paluks siia ning proovin aidata võimalikult kiirelt. Samuti kõik igakuised promod ja pakkumised postitan siia.

Edu laudades ja lisan ka mõned screenshotid:

Rahalaudade Lobby:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/lobby.jpg


Turniiride Lobby:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/turnad.jpg


Lauad:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/table.jpg

Webipõhine account saamaks infot oma boonuste ning pakkumiste kohta:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/web.jpg

ranka
17.02.09, 22:58
Ise tegin Netelleriga deposiidi, raha jõudis kohe kohale ning sain ka lubatud $20 insta.

Ja imelik on see, et boonuste all näitab, et deposiit boonus ei aegugi.

peokuningas
17.02.09, 23:07
Ja imelik on see, et boonuste all näitab, et deposiit boonus ei aegugi.


Jah boonus aegub siis, kui kasvõi väikese väljamakse teed. Lisaks on veel see piirang, et boonust ei saa juhul, kui sa oled viimase 60 päeva jooksul mänginud mõnes muus Merge võrgus.
Mul endal oli täpselt sama case. Aga rakebacki saab ikka.

Väljavõte kodukalt ka:

Once you have accepted a sign-up bonus from one Merge Gaming Partner then you are ineligible to receive a sign up bonus of any nature from another partner for 60 days from your last real money ring game or deposit.

Tigrano
18.02.09, 11:35
Eks kunagi tuleb ka bad beati tulla jahtima ;D

pikk28
18.02.09, 11:46
Hirmutab nii vähene mängijate hulk. Softiga olen tuttav, kuna kunagi Carbonis toksisin miskit. Jama, et HEM ei tööta.
ülevaade 5+

peokuningas
18.02.09, 12:06
Hirmutab nii vähene mängijate hulk. Softiga olen tuttav, kuna kunagi Carbonis toksisin miskit. Jama, et HEM ei tööta.
ülevaade 5+



Jah, see ongi mu meelest kõige suurem miinus, et mängijaid nii vähe. Minu jaoks aga kaalub selle kindlasti üles suur fishide kontsentratsioon.
Kusjuures kui ma hakkasin Merges mängima, siis oli see minu jaoks kõrvaltuba, kus mängida siis, kui põhitoas (Starsis tol hetkel) kehvasti läks.

HEM töötab, kui konverter on olemas, aga lihtsalt HUD ei tööta. Aga positiivne on siin see, et seega ka teistel HUD ei tööta ja eduseisus on see, kes rohkem vastaste kohta note teeb.
Ja tegelikult on mul kahtlus, et suur osa sealsetest mängijatest ei ole pokkeri analüüsi vahenditest kuulnudki.

Tigrano
18.02.09, 12:13
Jah, see ongi mu meelest kõige suurem miinus, et mängijaid nii vähe. Minu jaoks aga kaalub selle kindlasti üles suur fishide kontsentratsioon.
Kusjuures kui ma hakkasin Merges mängima, siis oli see minu jaoks kõrvaltuba, kus mängida siis, kui põhitoas (Starsis tol hetkel) kehvasti läks.

HEM töötab, kui konverter on olemas, aga lihtsalt HUD ei tööta. Aga positiivne on siin see, et seega ka teistel HUD ei tööta ja eduseisus on see, kes rohkem vastaste kohta note teeb.
Ja tegelikult on mul kahtlus, et suur osa sealsetest mängijatest ei ole pokkeri analüüsi vahenditest kuulnudki.


Seal võib päris huvitav mängida olla ;D

ranka
18.02.09, 14:38
Kas sellist asja on võimalik teha, et ma saadan oma käed sulle ning sa konverteerid nad ära ning saadan mulle konverteeritud käed tagasi?

Ma küsin seda sellepärast, et ma ise mängin seal nii vähe ning ei taha konverterit osta ja äkki kellegil on täpselt sama mure.

LOL ja eile mängisin seal deal it twice lauas, kus siis turn ja river topelt dealitakse, kui nõused oled. Mul oli AK ja läksime PF allin ning variatsiooni vähendamiseks lasin topelt dealida.

Vastasel A :heart: A :spade: ja mul A :diamond: K :spade:, flop oli 9 :spade: 2 :diamond: 6 :spade: ja suht drawing dead - 0.3% equityt flopis :) LOL, variatisooni vähendama, kui 0.3% equityt.

peokuningas
18.02.09, 15:53
Kas sellist asja on võimalik teha, et ma saadan oma käed sulle ning sa konverteerid nad ära ning saadan mulle konverteeritud käed tagasi?

Ma küsin seda sellepärast, et ma ise mängin seal nii vähe ning ei taha konverterit osta ja äkki kellegil on täpselt sama mure.

LOL ja eile mängisin seal deal it twice lauas, kus siis turn ja river topelt dealitakse, kui nõused oled. Mul oli AK ja läksime PF allin ning variatsiooni vähendamiseks lasin topelt dealida.

Vastasel A :heart: A :spade: ja mul A :diamond: K :spade:, flop oli 9 :spade: 2 :diamond: 6 :spade: ja suht drawing dead - 0.3% equityt flopis :) LOL, variatisooni vähendama, kui 0.3% equityt.


Ma arvan, et niikaua võib, kuni see mul üle pea ei hakka kasvama :)
Aga siis tuleb arvestada sellega, et need käed võivad minu baasi ka "sattuda". ;D

tahanvaadata
18.02.09, 15:57
Aitäh sulle :), väga sisukas ja kõik mida teada vaja on olemas. Võibolla proovin isegi järgi, oleneb Towerist.

UdusOlevSiil
19.02.09, 14:56
Väga hea ülevaade, võib-olla provin isegi selle toa ära. Hetkel vaatasin huvi pärast laudu ka. NL-5s isegi 5 lauda, NL-10s 3 ning NL-25s 2 lauda.

ranka
20.02.09, 03:57
Väike quote PT3 foorumis nende adminnilt:

Kraada:
Cake and Merge have both explicitly stated that they do not want PT3 support and if PT3 were to support their site, we would violate their terms of service. Since we will not support a site that does not want us to, and we do not want to endanger the bankrolls of any of our users, we will not be supporting Cake or Merge until such time as they change their stance on trackers.

Üldiselt hea, et osad pokkeritoad taunivad progesid.

lenC
20.02.09, 07:51
Sellest võib siis järeldada, et nii HEM ega ükski teine tracker ei hakka igatahes lähitulevikus toetama, kõik peaksid kindlasti sellega arvestama. Minule endale see meeldib isegi, kuna olen aeg-ajalt mänginud ilma HUD-ita, et readide otsimine meelest ei läheks ja autopilooti peale ei tuleks. Ja regularide vahel kujutan ette, et käib tõeline sõda, kellel kodutöö paremini tehtud on, mis võib üsna fun olla :P Anyway, kunagi proovin võibolla järgi.

ranka
20.02.09, 08:17
HEM ja PT3 ametlikult töötama ei hakka aga nagu algses postituses on mainitud, et antud toal on konverter, mis teeb Merge kätest Party Pokkeri käed ning nii saad oma käed ikka trackerisse importida.

Sama info saab kätte, mis HUD pakub aga seda on tülikam teha, kuna pead ise manuaalselt mängijad otsima ja siis neile märkmed külge panema.

peokuningas
20.02.09, 15:32
Mulle ka see uudis meeldib. Ma olin üle poole aasta Merges mänginud, enne kui leidsin, et seal Hand Historyt ka salvestatakse ja siis läks veel aega enne kui leidsin, et miski konverter olemas.
Ja ilma trackeri infota mängimine tegelikult ei olnud ka kõige hullem, eriti arvestades, et tõenäoliselt enamusel vastastest ka seda infot pole.

Ja kuuldavasti Merges 1. märtsist miski suuremad softi updated tulemas. Eks ma annan teada kui miskid väga kardinaalsed muutused või ägedad/nõmedad uued featured.

peokuningas
26.02.09, 12:21
Sain täna sellelt tüübilt, kellelt konverteri ostsin huvitava kirja. Nimelt oli Merge võrk teda informeerinud, et nad uuendavad oma pokkerivõrgustiku kasutustingimusi ja uute tingimuste järgi ei ole lubatud kasutada mitte mingisugust tracking software. Ja kui kelleltki see leitakse siis võidakse kontod kinni lükata ja rahad konfiskeerida.

Väljavõte kirjast:


"We will be making some changes to our terms and conditions to clarify this restriction and these should be updated in the near future."

"Our stance is that the use of the stored hand histories in a tracking program is not allowed regardless of whether or not they are used online or offline."

"Players found to be using tracking software may have their accounts held and their balances confiscated."


Mind huvitab, et mismoodi nad seda kontrollima hakkavad. Kui mul on tehtud sadade mängijate kohta noted nende stattidega, aga ma edaspidi neid state enam ei uuenda, kas ma olen ka patuste hulgas või mitte?

Tigrano
26.02.09, 12:43
Sain täna sellelt tüübilt, kellelt konverteri ostsin huvitava kirja. Nimelt oli Merge võrk teda informeerinud, et nad uuendavad oma pokkerivõrgustiku kasutustingimusi ja uute tingimuste järgi ei ole lubatud kasutada mitte mingisugust tracking software. Ja kui kelleltki see leitakse siis võidakse kontod kinni lükata ja rahad konfiskeerida.

Väljavõte kirjast:
Mind huvitab, et mismoodi nad seda kontrollima hakkavad. Kui mul on tehtud sadade mängijate kohta noted nende stattidega, aga ma edaspidi neid state enam ei uuenda, kas ma olen ka patuste hulgas või mitte?


Notede tegemine ei tohiks küll tracking softi alla kuidagi minna, kirjutan sinna mida ise tahan.

Foux
26.02.09, 13:29
No mis neil selle softi vastu on... Mingi vanakooli mehed omanikud we?

ranka
26.02.09, 13:59
Kui notedes on kirjas: 14/12/2 - 800, mis Te ise arvate, kust sellised noted on pärit?? Obv, et sa oled käed konverteerinud ja kasutanud mõne programmi abi ning siin pole vaielda enam absoluutselt mitte midagi!!



No mis neil selle softi vastu on... Mingi vanakooli mehed omanikud we?


Vanakooli mehed aga siiski müts maha nende eest, et respektivad 100%-liselt pokkerit, kui oskusmängu ja keelavad ära igasuguse kõrvalise abi. Tervitan sellist muudatust soojalt ja arvan, et küll tulevikus too muudatus neile edu toob, sest isegi tänasel päeval on Merge võrgustik üks fishisemaid võrgustikke planeedil maa. Teine võrgustik on Cake pokker, mis samuti keelab HUD'ide kasutamist, träkkimise koha pealt ei oska midagi öelda.

lenC
26.02.09, 17:32
Kui notedes on kirjas: 14/12/2 - 800, mis Te ise arvate, kust sellised noted on pärit?? Obv, et sa oled käed konverteerinud ja kasutanud mõne programmi abi ning siin pole vaielda enam absoluutselt mitte midagi!!

Jah, aga trackitud on ju sel ajal, kui on lubatud - selle eest ei saa karistada. soovitan klienditoelt muidugi üle küsida.

Keiss
27.02.09, 07:35
Loomulikult ei saaks karistada, ütled, et omal ajal panid kõik kirja kuna kasutasid kahte arvutit, ühes oli tracker, teises mitte ja kui nad juba jäid siis ega kustutama eraldi ju ka ei hakkaks ;D

Purz
02.03.09, 18:23
Ma arvan, et see mis minu notede all kirjas on pole mitte kellegi teise asi. Kui tahan kirjutan sinna kasvõi heil hitler, allah aleikum vms ja ükski mees ei tohiks kobisema tulla. Keegi teine sinu notesid ju ei näe...

peokuningas
05.03.09, 12:33
Nii, sain uue kirja tüübilt, kes mulle konverteri müüs ja Carbon Pokerist olevat taga uuesti ühendust võtnud ja kirjutatud, et nad olevat ikkagi muutnud oma meelt ja konverter ja trackimise soft on jälle legaalsed. Väga sürr värk igatahes.

Nende kirjast väljavõte:


"You will be glad to hear that after further discussion, we have decided to allow the use of tracking software on the Merge Gaming Network. The terms and conditions will soon be updated to reflect these new changes"

leits
05.03.09, 13:10
mõtlesin peaks ka mingi 500 kuhugile urkasse kandma ja NL50 lõhkuma hakkama ... Triobeti karmat maei biid, äkki mingit pokker nordicat biidin, äkki saab boonuseid ka :D

peokuningas
05.03.09, 13:17
Kusjuures PokerNordica veebruarikuised eripromod (rake raced) said jätku ja tundub, et neil plaan muuta need igakuisteks. Rohkem infot siit:
http://www.pokernordica.com/en/promotions/leaderboards/$10,000_Nordica_VIPP_Leaderboard.php
http://www.pokernordica.com/en/promotions/leaderboards/$1000_Nordica_Raked_Hand_Leaderboard.php
http://www.pokernordica.com/en/promotions/leaderboards/$1000_Nordica_VIP_Gold_Leaderboard.php

Veebruari 10K$ racel sain ma 16. koha, makstes rake ca 1K$. Sain tasuks 100$. See kuu plaanin rohkem mängida ja ehk siis saan ka tabelis kõrgema koha.



Lisaks on neil plaan 1. aprillist (esmalt plaaniti juba 1. märtsist) kasutusele võtta uus VIP süsteem. Täpsem info siit:
http://www.pokernordica.com/en/promotions/vip.php
Uurisin ka suppordist, et kas need VIP punktid on samad mis comp punktid, aga nad ei osanud sellele vastata. Pommitan neid mingi hetk veel sel teemal ja siis teen lühikokkuvõtte sellest VIP programmist.

ranka
05.03.09, 16:03
Veebruari 10K$ racel sain ma 16. koha, makstes rake ca 1K$. Sain tasuks 100$. See kuu plaanin rohkem mängida ja ehk siis saan ka tabelis kõrgema koha.


Kas on mingit infot palju esi, viies ja üheksaks on raket maksnud? TOP3 tundub väga suure valuega IMO ja ei imestaks, kui nad saavad kokku 60%+ rakebacki.

privador
06.03.09, 02:11
Ei taha mina,et seal klaasistunud olekus rankakloonid oma trakeritega eputavad ja statte jälgivad.
Mõni pokkerituba võiks ka puhas olla nendest vidinatest

ranka
06.03.09, 02:14
Ei taha mina,et seal klaasistunud olekus rankakloonid oma trakeritega eputavad ja statte jälgivad.
Mõni pokkerituba võiks ka puhas olla nendest vidinatest


STFU, nimeta tuba ja laud ning siis mina tulen sinna ja mängime HU-d rakebacki peale! :)

peokuningas
01.04.09, 22:46
Oh Pokernordicas (arvatavasti kogu Merge võrgus) toimus täna miski suurem softi uuendus ja üks hea uuendus on, et kasutusele võeti auto-rebuy. Ma nüüd tsipa mänginud ja tundub et toimib päris ilusasti. Samuti on uus Mini-view. Saab päris mugavalt viewsid kiirelt vahetada. Mul veel hetkel meeldib suure aknaga mängida, a mine sa tea, äkki miski hetk proovin selle mini-viewga mängimise ka ära.
Lisaks tundub, et soft on kuidagi kiiremaks muutunud. Hetkel mängin küll 2 aknaga ainult, aga tundub küll et enam miskit uimamist pole.

Samuti võeti kasutusele uus VIP programm.
Seniste comp punktide asemele tulevad VIP punktid (VIPP). Uurisin suppordist ka seda, kuidas see mõjutab first deposit boonust. Eks annan teada kui miskit vastatakse.
Vaikimisi on kõik mängijad VIP Silver tasemel. Kui koguda 10 000 VIPP-i, siis saad sa VIP Gold tasemele ja jääd sinna järgmiseks 30 päevaks. Taseme säilitamiseks tuleb selle 30 päevase perioodi jooksul teenida 10 000 VIPP-i.
VIP Gold liikme boonused:
* $10,000 Nordica VIPPs rake race (kehtib ka VIP Silveritele)
* $1000 Nordica Raked Hand Race (kehtib ka VIP Silveritele)
* $1000 Nordica VIP Gold Rake Race
* 100$ rahaline boonus (tuleb 10K VIPP-e teenida järgneva 30 päeva jooksul ???)
* VIP poest punktide eest asjade ostmine (tegelikult pole neil poodigi veel avatud :D)
* Suurendatud krediitkaardi deposiidi limiidid (tundub pointless)
* Personaalne VIP Manager (samuti suht mõttetu vist)

Ja 10 VIPPi teenib iga dollari pealt, mis rake maksad. Seega (teoreetiliselt) kui ma maksan kuus rake 1000$, siis saan 10K VIPP-e ja peaks selle eest lisaks siis tänu VIP Gold tasemele saama 100$ boonust, mis teeks 40% rakebacki. Aga rõhutan sõna teoreetiliselt ;D
Eks ma annan teada kui selle ise läbi katsetanud.

Täpsem info VIP Goldi kohta siin: http://www.pokernordica.com/en/promotions/VIP_Gold.php

Ja samuti jätkuvad eelnevate kuude rake raced:
http://www.pokernordica.com/en/promotions/leaderboards/$10,000_Nordica_VIPP_Leaderboard.php
http://www.pokernordica.com/en/promotions/leaderboards/$1000_Nordica_Raked_Hand_Leaderboard.php
http://www.pokernordica.com/en/promotions/leaderboards/$1000_Nordica_VIP_Gold_Leaderboard.php

Märtsis õnnestus mul seal 10K$ leaderboardil saada 11. koht ja 100$. 10. kohast jäi kole vähe puudu. Oleks saanud 50$ rohkem ;D

Purz
02.04.09, 01:14
Ja 10 VIPPi teenib iga dollari pealt, mis rake maksad. Seega (teoreetiliselt) kui ma maksan kuus rake 1000$, siis saan 10K VIPP-e ja peaks selle eest lisaks siis tänu VIP Gold tasemele saama 100$ boonust, mis teeks 40% rakebacki. Aga rõhutan sõna teoreetiliselt ;D
Eks ma annan teada kui selle ise läbi katsetanud.


Oot kuidas see nüüd on, kas 30% RB on juba olemas? Sest kui maksta 1000$ RB ja saada 100$ tagasi, siis on see 10%...

Edit: Ja juba vaatasin esimesest postist järgi, et 30% RB on kõigil.

Ise küsin ise vastan.

ranka
02.04.09, 03:58
Jah 30% rakeback on standard ja nii imelik kui see ka ei ole, seda masktakse iga päev.

peokuningas
09.04.09, 04:08
Krt tundub, et PokerNordicas kaotati millegi pärast päris palju garanteeritud fondiga normaalseid turnasid ära. Uurisin ka pdc pokkeri (ka merge võrgustikus) lobby ja seal kõik turnad alles. Nüüd olen mitu päeva PokerNordica supporti piinanud, et miks mul ei ole neid turnasid lobbys näha. Saatsin neile võrdluseks ka miskid screenshotid ja värgid. Ja lõpuks tuli väljaPokerNordicas ei saagi neid mängida enam. Kuigi ma ei ole turna mängija, olen ma sellest hetkel nii pissed of et tahaks kõik oma rahad sealt välja kanda. :-\

Eks üritan veel uurida, et miks nii tehtud on ja kui midagi teada saan, annan teada.

Tarq666
09.04.09, 07:46
Krt tundub, et PokerNordicas kaotati millegi pärast päris palju garanteeritud fondiga normaalseid turnasid ära. Uurisin ka pdc pokkeri (ka merge võrgustikus) lobby ja seal kõik turnad alles. Nüüd olen mitu päeva PokerNordica supporti piinanud, et miks mul ei ole neid turnasid lobbys näha. Saatsin neile võrdluseks ka miskid screenshotid ja värgid. Ja lõpuks tuli väljaPokerNordicas ei saagi neid mängida enam. Kuigi ma ei ole turna mängija, olen ma sellest hetkel nii pissed of et tahaks kõik oma rahad sealt välja kanda. :-\

Eks üritan veel uurida, et miks nii tehtud on ja kui midagi teada saan, annan teada.


Ma võtsingi selle jama peale sealt raha välja.

ranka
09.04.09, 12:30
Ma teeks seda sama ja ma ei saa aru, kuidas ühes võrgustiku toas on garanteeritud turniirid, teises ei ole?

peokuningas
09.04.09, 15:31
Sain sellise vastuse:



Please be advised that our relevant department are still working on this issue to be available on the software. Rest assured that this will be available the soonest possible time.


Ehk siis tundub, et on lootust et millalgi need turnad tekivad tagasi. Kui seda kiiresti ei juhtu, hakkan oma rahasid sealt välja kantima.

peokuningas
09.04.09, 22:12
Tundub, et nüüdseks on kõik vajalikud turnad tagasi tekkinud :)

Ei tea kas minu kirjad ka sellele kuidagi mõjusid, aga hetkel tundub seis OK olema.

A ja lisaks siis see info, et iga pühapäevased 10K$ freekad ja kuu lõpu 50K$ freekas on ära kaotatud :(

ranka
09.04.09, 22:33
Eelmine nädal sa MSN-is röökisid, et miski räige overlayga turniir oli aga ei saanud mängida Poker Nordica pärast. Mis turniir too oli ja kas on tegu regulaarse turnaga?

Tigrano
07.06.09, 09:25
Kas Merges ka midagi veel toimub head?

peokuningas
12.06.09, 00:36
Kas Merges ka midagi veel toimub head?


Mitte eriti. Ainult see, et 13K$ VIP punktide race on igakuine. Varem oli 10K$ oma. Seal ma iga kuu kuskil 11-20 koha vahel olin ja sain 100$. Nüüd saavad näiteks 11-20 kohad 130$. Edetabeli võitjale antakse aga 3250$.
Lisainfo siin:

http://www.pokernordica.com/en/promotions/leaderboards/$13,000_Monthly_VIPPs_Race.php
(http://www.pokernordica.com/en/promotions/leaderboards/$13,000_Monthly_VIPPs_Race.php)

Mõttetu rigged urgas on >:( Kannan kogu rolli välja sealt. Aga kuna 2,5K saab korraga välja kantida, siis läheb veel tsipa aega.

Ja bad beati jackpot hititi ka eile ära. Ma kahjuks just eile ei mänginud, muidu oleks äkki jopanud :D

Käsi ise on siin:
http://www.carbonpoker.com/blog/bad-beat-jackpot-hand-breakdown-11/

ESTPatrick
12.06.09, 02:42
miks välja kannad ja kuhu edasi lendad?

LuuK
12.06.09, 12:03
oot kui tihti 2.5k saab kanda? vaene BBJ võitja kannab vist siiamaani.. :)

ranka
12.06.09, 12:13
oot kui tihti 2.5k saab kanda? vaene BBJ võitja kannab vist siiamaani.. :)


Eeldan, et ööpäevas.

peokuningas
12.06.09, 16:05
miks välja kannad ja kuhu edasi lendad?


No seal lükati mulle doomswitch peale ja graafik hakkas väga julmalt otse alla põrutama. >:(
Igatahes tundsin, et kui välja ei kanna, siis võin bustoks ära ka tõmmata (kõrgele limiidile tiltama minnes vms).

Nüüd on 2 plaani:
1. Proovida starsis rolli ehitada 100NL mängides
2. Tegin ühte teise Merge tuppa uue kasutaja ja deposin 1K$. Plaan on hakata seal 6maxi õppima ja rolli kasvatama alates 50NL-st.

Plaani järgi siis neljap, reede ja laup mängiks starsis ja muul ajal seal Merges 6maxi. Eks näis.




oot kui tihti 2.5k saab kanda? vaene BBJ võitja kannab vist siiamaani.. :)


Kannad 2,5K$ välja ja pead ootama kinnitust. Tavaliselt miski 4-5 päeva. Vahel ka nädal. Ehk siis see vend kes üle 400K$ võitis kannab seda päris pikalt välja, kui just mingeid eridiile ei saa teha (mina ei saanud, kui uurisin).

ESTPatrick
12.06.09, 19:04
stars on väga soft 6maxi osas tegelikult, oleneb muidugi millise tasemega harjunud oled, aga 100nl peaks biitima küll vabalt. kusjuures 50nl o väga soft starsis, ikka väga 6maxi osas

r3o
16.04.10, 19:04
Jah boonus aegub siis, kui kasvõi väikese väljamakse teed. Lisaks on veel see piirang, et boonust ei saa juhul, kui sa oled viimase 60 päeva jooksul mänginud mõnes muus Merge võrgus.
Mul endal oli täpselt sama case. Aga rakebacki saab ikka.


Kui ma ei tee aasta aega ühtegi cash-out-i ja mängin ainult ühes merge network toas, kas siis ma saan first depo boonust clearida aasta aega?

ranka
17.04.10, 08:41
Kui ma ei tee aasta aega ühtegi cash-out-i ja mängin ainult ühes merge network toas, kas siis ma saan first depo boonust clearida aasta aega?

Peokunn ütles, et tema teada küll.

Codecci
30.12.10, 19:16
BUMP!

Just uurisin mis saite HEM toetab ja mida mul veel ei ole ja leidsin Merge võrgustiku, tõmbasin Carboni lahti ja tundub standard sait istumiseks, 2eazy oli istumas ja värki... Eestlastel mingit keberniiti selle toaga pole, Moneybookers ilusti töötab? Ja mis tuba peale Carboni oleks normaalne, ma vist Carbonisse liitusin ilma rakebackita...

mortalvombat
29.01.11, 12:13
Sellist programmi kasutab keegi? http://www.runbetterpoker.com/
Twopluwtwo teema - http://forumserver.twoplustwo.com/168/free-software/new-merge-network-script-715121/index17.html
Kui installisin siis viirusetõrje hakkas karjuma. Standard asi sellise asja juures?

ranka
29.01.11, 12:18
Kui viirusetõrje karjuma hakkab siis ma hoiaks eemale.

leits
29.01.11, 12:29
Kui viirusetõrje karjuma hakkab siis ma hoiaks eemale.

heml oli ka vahel jama viirtusetõrjega, nii et ei pruugi

ranka
29.01.11, 12:31
heml oli ka vahel jama viirtusetõrjega, nii et ei pruugi

HEM on tuntud proge, see mis üleval on minu jaoks tundmatu. Ei võtaks riski, eriti Merges kus token puudu. Saatku proge supporti kiri ja siis tõenäoliselt saab ka hea vastuse.

Tigrano
29.01.11, 14:53
Kaspersky IS näitas just HEMi peale uuendust rängaks viiruseks :)

Firzen
29.01.11, 23:59
Kuna uuematel antiviirustel on "firewall" ka sees, siis nad hakkavad kohe karjuma, kui mingi programm püüab netiga ühendust saada või vastupidi. Näiteks programmide puhul, mis automaatselt updatevad või koguvad anonüümsed statistikat (error reportid jms crap). Kohe viskab ette, et jube trooja sul nüüd arvutis.

ranka
30.01.11, 08:26
Nii on aga minu enda jaoks see ei anna mitte mingit õigustust "hoiatustele" (tegelt see ei ole hoiatus vaid juba alarm - false alarm) mitte reageerida, eriti nii tundliku teemaga kui pokkeritoad.

bJako
27.02.11, 12:16
Mida k*****t, rakeback saajatele pole initial deposit boonust ette nähtud ja kogu moos?? Nii lolli saiti pole küll ennem nähtud!

Edit: valehäire. Sellise teksti kusagilt nende veebilehelt leidsin, aga õnneks pole see tõsi. Paistab, et mul siiski on püsti 200% boonust ja RB jookseb ka igapäevaselt kontole.

variatsioon
30.06.11, 19:01
oskab keegi öelda kui palju on hetkel merges NL200 FR/6max laudu?

ranka
30.06.11, 20:59
9x 200NL 6max, 2x full ring.

Firzen
30.06.11, 23:56
Mida k*****t, rakeback saajatele pole initial deposit boonust ette nähtud ja kogu moos?? Nii lolli saiti pole küll ennem nähtud!

Edit: valehäire. Sellise teksti kusagilt nende veebilehelt leidsin, aga õnneks pole see tõsi. Paistab, et mul siiski on püsti 200% boonust ja RB jookseb ka igapäevaselt kontole.

Sulle teadmiseks on näiteks kõik OnGame saidid sellised, et rb puhul ei saa depo boonust ja väga paljude teiste tubadega samamoodi. Näiteks Micros, kui võtad depo boonuse ei teeni sa samal ajal rakebacki. Mängid boonuse lahti (mis on protsentuaalselt rb-st väiksem ehk mõttetu), siis saad rakebacki. Seega, et pole tegemist lollusega, täiesti tavaline nähtus.

Char
01.07.11, 11:39
kas PP rakebacki pakub siia ja kas kätte ka ikka saab?