PDA

View Full Version : PokerStarsi cashout.



raunooo
18.02.09, 14:08
Küsiks, et mis valikud on teil starsist raha välja kandmisel? Mul on kaks tükki ainult. Esiteks tsekk ning teiseks ainuke normaalne: cashout request to wire transfer, ning seal peab ka rämedalt andmeid sisestama. Olen varem cashoute ka teinud, mitte küll viimasel ajal, kuid ei mäleta, et siis oleks olnud selline jama, sai nagu kohe samale krediitkaardile raha välja kanda, millelt sissemakse tegin. Oskab keegi öelda miks ma samale krediitkaardile raha välja ei saa kohe kanda? Või äkki ongi nii, et pean seal need andmed kõik ära sisestama?
http://img24.imageshack.us/img24/3394/starsivljamakse1pz7.jpg
http://img136.imageshack.us/img136/8381/starsivljamakse2gn4.jpg

Tigrano
18.02.09, 14:12
Ma kannan alati läbi Tim-i, ei viitsi lihtsalt oodata ;D Suuremad summad kannaks läbi bank transferi.

raunooo
18.02.09, 14:15
Kannaks ise ka vb läbi Timi, kui teaks mis summadest alates ta viisib arveldada ja mis kursiga ja kuidas temaga ühendust saab. Ja kuidas Timi süsteem toimib? Mina talle buddy transfer ja tema mulle hansast hansasse?

Tigrano
18.02.09, 14:17
Kannaks ise ka vb läbi Timi, kui teaks mis summadest alates ta viisib arveldada ja mis kursiga ja kuidas temaga ühendust saab. Ja kuidas Timi süsteem toimib? Mina talle buddy transfer ja tema mulle hansast hansasse?


Jah, miinimum cashout vist oli 100$, tasu täpselt ei tea, pakun, et 5$. Ise kandsin viimane kord 500$ ja selle pealt võttis mingi 15$.

raunooo
18.02.09, 14:23
Ühesõnaga, kuidas ma Timi kätte saan? Ja sellele küsimusele tahaks ka vastust ikka, et kui ma järgmine kord tahan väljamakset enda kontole otse, siis pean need lahtrid seal kõik ära täitma? Krt, varem oli nagu lihtsam, et ok see krediitkaart ja done.

Tigrano
18.02.09, 14:25
Ühesõnaga, kuidas ma Timi kätte saan? Ja sellele küsimusele tahaks ka vastust ikka, et kui ma järgmine kord tahan väljamakset enda kontole otse, siis pean need lahtrid seal kõik ära täitma? Krt, varem oli nagu lihtsam, et ok see krediitkaart ja done.


Pokerclubis täidad korra ära need lahtrid, pärast lihtne valid valikust ja sisestad ainult uue summa, mille väja kannad.

raunooo
18.02.09, 14:31
Teen kasutaja sinna, lisan konto? Ja kaua muidu aega läheb ülekandega? Locationiks Estonia?

Fortune
18.02.09, 14:40
Pole kunagi timiga kandnud, aga mulje on jäänud, et hea ja lihtne moodus, AGA kui tüüp võtab 500$ pealt 15$, siis on see ikka kuradi palju imo :S
Ise kandsin just ca 1,5k$ välja bank transferiga ja ainuke tasu oli hansapanga mingi välismakse tasu (60 eeki aint) ja kõik, pokerstars ei pannud villast ka kursidega, ei mingit vahelt võtmist ja mulle see bank transferi moodus meeldib nüüd kõige rohkem. Moneybookers, see võtab dollar - krooni peale konvertimiselt ikka liiga palju ja tihtipeale läheb ka aega kauem kui bank transferiga.

Bank transferiga raha kohal ca 3 päevaga ja kõik vajaliku info leiab siit lehelt http://w.hansa.ee/est/arikliendile_arv_valisarveldused_valismaksesaamise ks.html . Ja oma ibani pead ka muidugi kalkuleerima, aga seda saab lihtsalt teha, kui logid hanzaneti ja sealt kalkulaatorite alt saad valida iban kalkulaatori.

RudiTurbo
18.02.09, 14:47
Ma ise ei plaani cashouti, aga muidu selline lahter nagu "Bank Full name", et kuna Hansa pank muutus alles Swedbankiks, siis kas sinna peaks panema Swedbank või Hansapank. Sest Fortune antud lingil nagu veel ka endiselt, Hansa Pank aadressi kohas jne.

raunooo
18.02.09, 14:48
Kusjuures avastasin nüüd, et kui panin cash out summaks 100 daala, siis viskas väljamakse võimalustesse krediitkaardi juurde, huvitav, et kas üle 100 daalastel maksetel saab siis aind otse krediitkaardile kanda.

Fortune
18.02.09, 14:51
Ma ise ei plaani cashouti, aga muidu selline lahter nagu "Bank Full name", et kuna Hansa pank muutus alles Swedbankiks, siis kas sinna peaks panema Swedbank või Hansapank. Sest Fortune antud lingil nagu veel ka endiselt, Hansa Pank aadressi kohas jne.


ma panin Hansapank ja polnud probleemi

kilu6
18.02.09, 14:52
Moneybookers, see võtab dollar - krooni peale konvertimiselt ikka liiga palju ja tihtipeale läheb ka aega kauem kui bank transferiga.


Ma pole mingi Moneybookersi fänn, aga ma kasutan e-walleteid selle jaoks, et hoida raha dollaris. Kui kuskil mingi reload bonus vaja teha, siis hea jälle sisse kanda. Moneybookersist saab panka kanda ilma konverteerimiskuludeta, et avad pangas (mul näiteks Swedis) USD konto. Pärast saad eestis ära konverteerida eesti pankade kursiga.

ranka
18.02.09, 14:55
LOL. Täida kõik lahtrid ära, mis küsitud.

VIHJE: Kõige tähtsamad on sinu nimi, panga nimi, kontonumber, IBAN, SFIFT ja sinu aadress. Teed ära, esimene kord võivad dokusid küsida, oleneb, ku isuur summa. 10k$ minul küsiti esimene kord dokumente ja seetõtttu läks kaks lisa päeva aega, edaspidi kahe-kolme peävaga rahad arvel.

Fortune
18.02.09, 14:55
Ma pole mingi Moneybookersi fänn, aga ma kasutan e-walleteid selle jaoks, et hoida raha dollaris. Kui kuskil mingi reload bonus vaja teha, siis hea jälle sisse kanda. Moneybookersist saab panka kanda ilma konverteerimiskuludeta, et avad pangas (mul näiteks Swedis) USD konto. Pärast saad eestis ära konverteerida eesti pankade kursiga.


Ma lolli peaga suutsin moneybookersi konto teha ka eekides, nii et pool probleemi laiutab seal tegelt, lihtsalt pole viitsind uut kontot teha ja sellesse kursi värkidesse rohkem süveneda, sest see bank transfer on lihtsalt nii easy moodus.

raunooo
18.02.09, 15:07
LOL. Täida kõik lahtrid ära, mis küsitud.

VIHJE: Kõige tähtsamad on sinu nimi, panga nimi, kontonumber, IBAN, SFIFT ja sinu aadress. Teed ära, esimene kord võivad dokusid küsida, oleneb, ku isuur summa. 10k$ minul küsiti esimene kord dokumente ja seetõtttu läks kaks lisa päeva aega, edaspidi kahe-kolme peävaga rahad arvel.



Vaata, varem sain otse sellele krediitkaardile raha kanda millelt sissemakse tegin ning nüüd seda enam võimalikes cah out optionsites ei olnud. Kuna ei nipitanud välja, miks enam nii välja kanda ei saa, siis mõtlesin, et küsiks vähe. Aga selgus, et kui paned suurema summa, siis saab. :D

Maheaatom
18.02.09, 17:34
Ma soovitan tungivalt kõikidel pokkerimängijatel oma raha-asjad enne mängimist korda teha.

1) Kui pokkeritoa poolt on võimalik arveldada läbi pankade (ning te ei karda "jälge" jätta), siis kasutage seda moodust. Pole mingit mõtet vahendajatele maksta ning arveldamist keerulisemaks ajada. Kui teil ei ole soovitud pangas arvet, siis avage see. Koto avamine ei maksa midagi ning võtab max. 20 minutit. Ning tehke selgeks mis on IBAN; SWIFT jms. - see on megalihtne ning iga arvutit kasutada oskav inimene saab sellega mõne minutiga hakkama.
2) Tehke kontod Moneybookersis ja Netelleris. See ei ole kuigi raske, Netelleril on koguni eestikeelne koduleht olemas (www.neteller.ee) - mu sõbrad teevad seda ja on nõus ka aitama kui vaja. Moneybookersiga saab ka siuliselt igal pool hakkama. Arved avage selles valuutas, milles mängite.
3) Krediitkaarte ei tasu samuti karta - väga vajalik asi näiteks välismaal arveldamiseks ning ka pokkeritubade tarbeks. Krediitkaardi hankimine ei ole kaugeltki nii raske kui 1999. aastal ning kaart, mida ei ole "miinusesse tõmmatud", ei kujuta endast ka märkimisväärset püsikulu.
4) Ei tee paha omada pangas ka valuutakontosid. Minul on olemas n. kontod nii USD, GBP kui EUR. Saad sobival ajal vangerdada ning raha vahetada.
5) Emergency-juhtudel soovitan jah Timi. Olen isegi paari korral kasutanud ja väga rahul. Aga tavapärastel arveldustel saab suurepäraselt ka ise hakkama ning samuti ei usu ma elu sees, et Tim pakub seda teenust raha teenimiseks, vaid pigem soovist Eesti mängijaid aidata.

Kindlasti on veel asju, mida tuleks vaadata. Uskuge mind, et pärast on ka palju mõnusam mängida.

Tigrano
18.02.09, 18:49
Ma soovitan tungivalt kõikidel pokkerimängijatel oma raha-asjad enne mängimist korda teha.

1) Kui pokkeritoa poolt on võimalik arveldada läbi pankade (ning te ei karda "jälge" jätta), siis kasutage seda moodust. Pole mingit mõtet vahendajatele maksta ning arveldamist keerulisemaks ajada. Kui teil ei ole soovitud pangas arvet, siis avage see. Koto avamine ei maksa midagi ning võtab max. 20 minutit. Ning tehke selgeks mis on IBAN; SWIFT jms. - see on megalihtne ning iga arvutit kasutada oskav inimene saab sellega mõne minutiga hakkama.
2) Tehke kontod Moneybookersis ja Netelleris. See ei ole kuigi raske, Netelleril on koguni eestikeelne koduleht olemas (www.neteller.ee) - mu sõbrad teevad seda ja on nõus ka aitama kui vaja. Moneybookersiga saab ka siuliselt igal pool hakkama. Arved avage selles valuutas, milles mängite.
3) Krediitkaarte ei tasu samuti karta - väga vajalik asi näiteks välismaal arveldamiseks ning ka pokkeritubade tarbeks. Krediitkaardi hankimine ei ole kaugeltki nii raske kui 1999. aastal ning kaart, mida ei ole "miinusesse tõmmatud", ei kujuta endast ka märkimisväärset püsikulu.
4) Ei tee paha omada pangas ka valuutakontosid. Minul on olemas n. kontod nii USD, GBP kui EUR. Saad sobival ajal vangerdada ning raha vahetada.
5) Emergency-juhtudel soovitan jah Timi. Olen isegi paari korral kasutanud ja väga rahul. Aga tavapärastel arveldustel saab suurepäraselt ka ise hakkama ning samuti ei usu ma elu sees, et Tim pakub seda teenust raha teenimiseks, vaid pigem soovist Eesti mängijaid aidata.

Kindlasti on veel asju, mida tuleks vaadata. Uskuge mind, et pärast on ka palju mõnusam mängida.


Väga õige, kui pokkeriga tegeleda võiks kõik need asjad olemas olla, kui just ainult PokerStarsis ei mängi ;D

paradigmlost
18.02.09, 19:24
kunagi oli endal sama jama t2pselt , et tahtsin Starsist cashouti teha aga polnud seal valikus krediitkaardile kandmisv6imalust.... ja siis support ytles, et krediitkaardile saab kanda 100$+ summasi...

50CandyJoe
19.02.09, 17:56
Ma lolli peaga suutsin moneybookersi konto teha ka eekides, nii et pool probleemi laiutab seal tegelt, lihtsalt pole viitsind uut kontot teha ja sellesse kursi värkidesse rohkem süveneda, sest see bank transfer on lihtsalt nii easy moodus.


Miks sa moneybrookersis EEK -> USD vastu ei vaheta? Selleks ei pea ju uut kontot tegema, või olen ma millesti valesti aru saanud. Ise vahetasin EUR -> USD vastu My account -> e-mail support -> my profile -> I want to change the currency of my Moneybookers account

Oliverk
19.02.09, 19:06
Your currency cannot be changed because your account has transaction history. Do NOT open a new Moneybookers account. This is strictly against our terms and conditions and result in account closure.

Fortune
19.02.09, 19:18
Miks sa moneybrookersis EEK -> USD vastu ei vaheta? Selleks ei pea ju uut kontot tegema, või olen ma millesti valesti aru saanud. Ise vahetasin EUR -> USD vastu My account -> e-mail support -> my profile -> I want to change the currency of my Moneybookers account


Miski neile ei meeldinud ja nad ei olnud mul nõus seda vahetama.

E: proovisin uuesit ja sama mis oliverk ütleb

taavi19
19.02.09, 20:36
Miski neile ei meeldinud ja nad ei olnud mul nõus seda vahetama.

E: proovisin uuesit ja sama mis oliverk ütleb

KRT mul sama asi,
jube jama et uut kasutajat ka teha ei saa rsk.