PDA

View Full Version : Kuidas mängida väikseid pocketeid?



SR1337
05.09.11, 15:56
Pealkiri ütleb kõik. Millisest positsioonist milliseid paare mängite?

Char
05.09.11, 15:57
kõigist positsioonidest kõiki paare

widescreen
05.09.11, 16:01
mina isiklikult foldin utg-l ja utg1-l kõik alla 77pocketid..
full ringis muidugi

Char
05.09.11, 16:03
mina isiklikult foldin utg-l ja utg1-l kõik alla 77pocketid..
full ringis muidugi

see muidugi pole vist "korrektne" soovitus, aga ma kasvõi limbiks nad utglt enne foldimist

set on ikka nii magus

pastilaa
05.09.11, 16:05
see muidugi pole vist "korrektne" soovitus, aga ma kasvõi limbiks nad utglt enne foldimist

set on ikka nii magus

Ära siis palun soovita, kui tead ka, et pole "korrektne". Standardina kõige halvem variant.

widescreen
05.09.11, 16:05
see ei olnudki soovitus kuidas mängida.. limpida ma ka ei taha, sest seljatagant tulevad nagunii raised otsa ja siis on juba endal väga ebamugav mängida väikseid pocketeid.

timz0333
05.09.11, 16:07
See pealkiri ei ütle ju mitte midagi siin. Võta ranka tabel ette kui preflopi kohta uurid.

Char
05.09.11, 16:08
Ära siis palun soovita, kui tead ka, et pole "korrektne". Standardina kõige halvem variant.

sa arvad, et foldimine parem kui limpimine?

või mis sa paugud?

ranka
05.09.11, 16:11
Paljud soovitavad EP foldida 22-66 aga kui ma kunagi oma hemmi vaatasin siis eP-lt olid kõik PP-d plussis.

Carl
05.09.11, 16:13
http://i52.tinypic.com/1tvfxg.png

22-88, limpan iga positsioon.

pastilaa
05.09.11, 16:32
22-88, limpan iga positsioon.

Mis limiit?

Mis "paugun"? Ma ise avasin kõiki pocketeid igalt positsioonilt. Ära plõksi.

Priidix
05.09.11, 16:32
Never ei openlimbi fullringis :/

http://img707.imageshack.us/img707/3623/njah.jpg

Char
05.09.11, 16:52
Mis limiit?

Mis "paugun"? Ma ise avasin kõiki pocketeid igalt positsioonilt. Ära plõksi.

sina hakkasid plõksima.vasta küsimusele nüüd pastal

kollane
05.09.11, 16:54
kui närvihaiged lauas siis UTG väikseid ei ava.

Hullapple
05.09.11, 17:00
sina hakkasid plõksima.vasta küsimusele nüüd pastal

Pole ise päris kaua madalamatel limiitidel kui NL50 mänginud aga NL50+ on pocketite 22-66 open limpimine kindlasti sitem otsus kui foldimine.

Char
05.09.11, 17:05
Pole ise päris kaua madalamatel limiitidel kui NL50 mänginud aga NL50+ on pocketite 22-66 open limpimine kindlasti sitem otsus kui foldimine.

no ma arvan, et siin pole päris ühest vastust..vastavalt kuidas ise tunned, kuidas hakkama saad vastavate olukordadega
ehk igaühel on õigus oma arvamusele

Ingvar78
05.09.11, 17:10
kui närvihaiged lauas siis UTG väikseid ei ava.


+1

pastilaa
05.09.11, 17:11
no ma arvan, et siin pole päris ühest vastust..vastavalt kuidas ise tunned, kuidas hakkama saad vastavate olukordadega
ehk igaühel on õigus oma arvamusele

Tore, et sul on oma arvamus ja tunded. Siiski soovitan targemate sõnu uskuda - on lihtsam.

ranka
05.09.11, 17:14
kui närvihaiged lauas siis UTG väikseid ei ava.

See peab küll väga maniakaalne laud olema, kus 3betitakse EP avanguid. Suht ebaoluline kui 3bettijad taga, sest nende suur 3bet tuleb rohkem LP vs BB mängust.

PS! Minu jaoks limp (openlimp) ei ole halb. Tuleb ainult rohkem mõelda ja paremini imaget/historyt kasutada/balanseerida. Raise on seepärast standard, et seda on multitabledes lihtsam mängida. Lives ma limbiks kõiki small PP-sid EP-lt ja isegi varajaselt MP-lt.

Ja mida rohkem ebastandard mängu teed, seda suurem eelis "standard" regularide üle tuleb, sest nad ei ole võitvate mängijate puhul seda kohanud ja oska olukorras õigesti käituda, kui aega ainult leotud sekundid.

Codecci teab rohkem rääkida ühest toredast HU onust, kes igal tänaval paneb minbeti kui tal puudub initsiatiiv. Pidavat regulare crushima.

Carl
05.09.11, 17:21
Mis limiit?

Mis "paugun"? Ma ise avasin kõiki pocketeid igalt positsioonilt. Ära plõksi.

NL10 obv, mängustiil tuleb vastavalt fieldile välja kujundada, as we all know.

Ja priidixu graphist on ilmselgelt näha kus ta mängib - toas kus saad set over set sisse ainult. ;)

SR1337
05.09.11, 17:49
Tänud vastuste eest. NL10 ja 25 on limiidid mis rohkem huvitavad, kuid ega info kõrgemate limiitide kohta ka kasutu pole.

Openlimp ei meeldi ka endale üldse. Regude poolt kergesti loetav ja ärakasutatav. Aga kui avan siis tulistan OOP peaaegu alati cbette ka?

Kuidas HEM'st vaadata saab millistelt positsioonidelt ja kuidas mu pocketid mängivad?

Char
05.09.11, 20:14
Tore, et sul on oma arvamus ja tunded. Siiski soovitan targemate sõnu uskuda - on lihtsam.

ja ikkagi ma ei väida, et see parim move on, aga lihtsalt, et foldimine on hullem.

aga sina arvad, et see foldimine on rohkem ev+, aga noh sa ju tark ka .. oh wait

noname
05.09.11, 20:22
kui fish blaindidel on,siis 22+ UTG-lt alati.
kui pole,siis mitte. (mina limpimima ei hakka :frown:)

fyte
05.09.11, 20:26
ja ikkagi ma ei väida, et see parim move on, aga lihtsalt, et foldimine on hullem.

aga sina arvad, et see foldimine on rohkem ev+, aga noh sa ju tark ka .. oh wait
Kahtlemata targem kui sina, nii et suht arusaamatuks jääb, miks nii üleolev oled.

Obv fold > limp.

pastilaa
05.09.11, 20:33
...:heart:

Fabulous
05.09.11, 21:09
Ma mõtlesin ise ükspäev samateemalise topicu teha, aga natukene teise küsimusega.

Paljud raamatud ja videod räägivad, et väikeste pocketitega setminemisel tuleks arvestada efektiivseid stäkke ( näiteks, kui vastane avab 3bb, peaks kasumliku callimise jaoks efektiivne stäkk olema vähemalt 60bb [3bb*20] ). Minu küsimus on selline, et kas 'soovitatava' efektiivse stäki suurus sõltub sellest, kas pot on HU või MW? Kui jah, siis kuidas?

2ves
05.09.11, 22:31
väga hea teemapüstitus.
limpimine ei tööta minu jaoks.

SR1337
12.09.11, 22:27
Tänud vastuste eest. NL10 ja 25 on limiidid mis rohkem huvitavad, kuid ega info kõrgemate limiitide kohta ka kasutu pole.

Openlimp ei meeldi ka endale üldse. Regude poolt kergesti loetav ja ärakasutatav. Aga kui avan siis tulistan OOP peaaegu alati cbette ka?

Kuidas HEM'st vaadata saab millistelt positsioonidelt ja kuidas mu pocketid mängivad?



Ma mõtlesin ise ükspäev samateemalise topicu teha, aga natukene teise küsimusega.

Paljud raamatud ja videod räägivad, et väikeste pocketitega setminemisel tuleks arvestada efektiivseid stäkke ( näiteks, kui vastane avab 3bb, peaks kasumliku callimise jaoks efektiivne stäkk olema vähemalt 60bb [3bb*20] ). Minu küsimus on selline, et kas 'soovitatava' efektiivse stäki suurus sõltub sellest, kas pot on HU või MW? Kui jah, siis kuidas?


UP!

kardaanirist
12.09.11, 22:37
ma ei saanud hästi Fabolouse viimasest küsimusest aru, aga obv on setmineda multiway potis kasumlikum, sest saad paremad implied oddsid (vastaseid on mitu, kes seti hittimise korral võivad välja maksta).

HEMi osas ei oska aidata, sest kasutan PT3. see, kas tulistad cbeti või mitte oleneb mitmest asjaolust (sinu image; kui tihti vastane flopi cbetile foldib; kas board on sobiv; kas on multiway pot või ei; kui suured on stackid jne jne jne). too mingi käsi välja kus avad väikese pocketiga ja flopil ei taba ning oled OOP. võin oma arvamuse anda, kas cbetiks või ei.

krstjan88
13.09.11, 16:25
Selline teema on olnud ka minumeelest kusagil. Aga minu arvamus on selline, et 22-88 limbin EPst sisse. juhul kui hilisemalt positsioonilt keegi kõrgema poketiga näiteks raiseb siis saad järgi callida ja loota set hittida ning . sest donk never ever ei foldi ülepaari. samas kui EP'lt raised madalaga ja saad 3beti otsa siis on insta fold. Üksasi on muidugi poti kasvatamine juba preflop, sest raisides saad juba varem poti suuremaks ja hittimise korral ka ehk rahad sisse. Aga keeegi kunagi mainis et poker pole limpimine et poker on raise'imine. ja sellise käitumisega on lihtne regsidele silma jääda note on kiire tulema et EP'lt madala pocketiga limbid. Aga eks see tegelt sõltub laua struktuurist ja vastastest kuidas poketeid mängida. mida rohkem mixid oma mängu seda raskem on sind lugeda :) Aga usun et HEM, PT annab lahenduse et mis pikas perspektiivis on kasulikum või mitte

kardaanirist
13.09.11, 16:39
mismõttes miksid mängu? kui limbid EPlt väikeseid pocketeid, siis pead "miksima" (balansseerima) oma limpingrange ka teiste kätega. millised need oleksid?

Fabulous
13.09.11, 16:42
ma ei saanud hästi Fabolouse viimasest küsimusest aru, aga obv on setmineda multiway potis kasumlikum, sest saad paremad implied oddsid (vastaseid on mitu, kes seti hittimise korral võivad välja maksta).


Ma pidasingi silmas enam-vähem seda, mis sa vastasid :).

Priidix
13.09.11, 17:18
nl2-nl10 pole midagi vaja miksida, standard ABC mäng.