PDA

View Full Version : majanduslangus



markosa
18.02.09, 19:49
Tekkis selline mõte, et kuidas on majanduslangus mõjutanud pokkeritubade taset. Et kas on majanduslanguse tõttu tubades vähem raha liikvel, elukutseliste osakaal suurem, või on vastupidi, et on rohkem õnneotsijaid, ning seega tase madalam. On ehk kellelgi tähelepanekuid?

andu_andu
18.02.09, 20:05
no minu tase on seoses majanduslangusega (masu) tõusnud igaljuhul ;D

Tigrano
18.02.09, 20:07
Pigem rohkem fishe ;D

kilu6
18.02.09, 21:28
Ma arvan, et madala taseme rahvast on juurde tulnud (seda siis võibolla isegi sõltumata majlangusest). Kõrgema taseme donke vast vähem, ehk vähem neid, kes tulevad õhtul töölt koju ja mõtlevad, ah, võtaks mingi shoti NL1000.

SNG mehed igatahes on mures, sest kõrgema taseme SNGd on liiga regulare täis ja sisuliselt mehed teevad breakevenit ja elavad rakebackist.

Codecci
18.02.09, 21:31
Kui nüüd mõtlema hakata, siis totaalseid spewmankisid pole ikka tükk aega näinud, kellelt mängleva kergusega raha ära saab võtta.

Tigrano
18.02.09, 21:33
No kindlasti see kogu surutis peab kuskilt tasapisi mõjuma ka pokkerile mingil määral.

tdx
18.02.09, 21:49
sittagi pole muutunud.



SNG mehed igatahes on mures, sest kõrgema taseme SNGd on liiga regulare täis ja sisuliselt mehed teevad breakevenit ja elavad rakebackist.


Ma väga kursis pole, aga SNG on vist 'solved' ka suhtkoht... lõppmäng vähemalt?

TaaviK
18.02.09, 22:16
Minu toas on ikka tunda, et tase on kõvemaks muutunud.

krayzie
18.02.09, 23:10
laudades pole mingit vahet märgata, küll aga on häid promosi väheseks jäänud

levis
19.02.09, 00:04
sittagi pole muutunud.
Ma väga kursis pole, aga SNG on vist 'solved' ka suhtkoht... lõppmäng vähemalt?

Kui käes on AA ja blindid suured, siis tihti on asi tõesti 'solved'
Aga üldiselt ei ole pokkeris veel midagi 'solved'
Kabe on 'solved'

Rage
19.02.09, 00:27
freerolle on kärbitud räigelt.. ehk siis võidusummat.. maite aimo on triobetis vähem rahvast ka... va nüüd tänu sünnipäevakampaaniale, mil jälle veidi rohkem on...

Tisko
19.02.09, 02:21
Ma väga kursis pole, aga SNG on vist 'solved' ka suhtkoht... lõppmäng vähemalt?

sa võid hüpoteetilisi või oma mängitud käsi sngwiziga pmtslt "solve'ida", iseasi on, kui paljud seda teevad ja kui palju kellelgi sellest harjutamisest ja õppimisest reaalselt meelde jääb ja kasu on. kui jälle lauad lahti on ja keerulised olukorrad vastu vahivad, siis ka headel mängijatel pea seest tulevatel otsustel on palju vigu sees, nii et kui ISE ei õpi ja oma mängu ei arenda (mida enamus mängijaid ei tee), siis mis see muudab, kas need samad olukorrad on tänasel päeval kuskil kellegi poolt "solve'itud" ?

marguzz22
19.02.09, 08:59
pole märgata, pigem koondatud tulevad oma viimase rahaga ja proovivad "pokkeriga" raha teenida :D