PDA

View Full Version : MTT stake@Stars.



Naxer
07.09.11, 15:56
Eelmine steik oli mul siin PLO cashi steik, mis mänguliselt väga üle kivide ja kändude läks. Sain tookord ka soovitusi naasta MTT-de mängimise juurde, kus mul ehk paremaid shansse. Seega siis sooviks nüüd saada ühe MTT steigi.

Steigi kogusumma 1000$, millega mängiks PokerStarsis kuni 11$ freezeout ja kuni 5r mitmelauaturniire. Turbo turniire ei mängi. Kui bk peaks langema alla 500$, siis mängin vaid kuni 5.50 freezeout ja 2r turniire. Summa jaguneb 20-ks osakuks, igaüks 50$.

Volüümi loodan anda korralikult, kuigi korraga üle 6 turniiri üldiselt ei mängi (erandjuhtudel vbl kuni 8). Steigi kestvus oleks vähemalt septembri lõpuni või algsumma kolmekordistamiseni (3k$+), edasine sõltub juba kokkuleppest steikijatega. Muidu standard tingimused ja reeglid, puhaskasumi jaotus 50/50, FPP-d ja stellarid jäävad kasumi korral mulle, kuid kahjumi (busto) korral kasutaks ka neid lihtsalt lisabankrollina diilis.

ranka
09.09.11, 16:34
Läks aega,njüüd teema avatud.

KristjanLaas
09.09.11, 16:51
$5r on avg. = $25 freezeout.
Soovitaks alguses kohe $2r turniire ja erandkorras ka (daily 40k grt.) $3r turniiri.

Gl ja loodetavasti õnnestub kõik siin maailmas.
Võiksid lingi graphidega ka panna.

Naxer
10.09.11, 04:01
5r võib kulukas tõesti olla mõnikord. Ilmselt selle daily 40k grt 3r-ga ning päevas paar korda toimuva PLO 3r-ga on esialgu mõistlik piirduda. Graphides midagi väga muljetavaldavat pole. Ilma ühe megahitita oleks lifetime graafik isegi miinuses mõnevõrra PS-s. Samas palju sealsetest mängudest olen omal ajal teinud lihtsalt gamblit. Viimasel ajal olen püüdnud pisut madalamaid MTT-si teha, pole miskit hittinud-viimane suurem hit oli miski 4k$ umbes aasta tagasi tolleltsamalt õhtuselt 3r turnalt. Päevased väiksed HORSE, 8 game ning PLO8 turniirid samas aitavad ilmselt rolli säilitada, kuni ka mõnelt suure fieldiga NLHE turnalt miskit arvestatavat ära tuleb.

leits
10.09.11, 12:39
Milleks PLO turniire mängida kui usl see triobeit plo steik läks niigi üle kivid ja kändude?

Svenza
10.09.11, 13:00
Ma arvan , et turkad ja cash on ikka kaks eri asja. Naxerile turnad sobivad. Õigel hetkel gämblimine, toores agrotsemine. Cashis tõmbavad suure variatsiooni taluvusega vennad talle lihtsalt mütsi pähe. Turkas situvad lihtsalt täis.

sorm
11.09.11, 14:31
Ma arvan , et turkad ja cash on ikka kaks eri asja. Naxerile turnad sobivad. Õigel hetkel gämblimine, toores agrotsemine. Cashis tõmbavad suure variatsiooni taluvusega vennad talle lihtsalt mütsi pähe. Turkas situvad lihtsalt täis.

Turnad jah hoopis teine asi kui cash. Olen vaadanud kuda Naxer omaha turnasid mängib ja kohati minuarust läheb liiga loosilt bustosse. Ma tean, et ma ise olen liiga nitt, kuid samas antakse siis respecti ka ja lastakse varastada ja folditakse ka minu 3bettidele.

Üldislet ma arvan, et Naxeri steikimine ei ole väga halb investeering. Samas tuleb paika panna turniirid mida mängida võib ja kaigas *****, et liialt ei gambliks.

Viibin praegu Karlovy Varys ja vaatan võrkpalli EM. Eile sai Eesti Venemaalt nii valusalt lutti, et alb hakkas (venemala oli mingi 2.20 pikk kolakas, kes blokis ju hüppama ei pidanud). Homme õhtal prahasse ja vaatame kuda sela õlu maitseb. Võibolla ka kuskile cashi/turnasid mängima. Täna õhtul püüame eesti võrkpalli fännid vaeseks etha, kui nad vähegi normaalsete pansute peale nõus mängima on.

Reisilt tagasi tulles (17,18,19) vaatab palju raha alles on, et mingi 20-30% võtaks sellest diilist ära, kui enast siin bustosse ie gambli.. Bustosse juua on suht raske, sest õlut siin antakse enamvähem tasuta.

Naxer
11.09.11, 14:41
Olen Su mängust üht teist õppinud ja ise ka oma kogemustele tuginedes aru saanud, et liiga looselt bustosse minna pole vaja...ei PLOs ega ka mujal-low limiidi turnadel kohe kindlasti mitte.

Kas olid ka seal eesti fännide läbul eile, kuhu lõpuks olevat politsei kutsutud?:)

sorm
12.09.11, 12:07
Olen Su mängust üht teist õppinud ja ise ka oma kogemustele tuginedes aru saanud, et liiga looselt bustosse minna pole vaja...ei PLOs ega ka mujal-low limiidi turnadel kohe kindlasti mitte.

Kas olid ka seal eesti fännide läbul eile, kuhu lõpuks olevat politsei kutsutud?:)

Me lahkusime selat varakult, kuna polnud ruumi istuda ja alkoholi tellimine võttis liialt aega. Lõpuks räägiti jah, et seal oli päris toores läbu olnud. Baar oli alkoholist tühjaks joodud :)