PDA

View Full Version : SCOOP - Spring Championship of Online Poker



Leheküljed : [1] 2 3

ranka
20.02.09, 02:40
http://www.pokerstars.com/images/scoop2009_header.jpg (http://www.pokerstars.com/scoop/?source=10146033)

SCOOP - $30M garanteeritud auhhinafondiga turniirideseeria igale maitsele ja limiidile!

2-12 aprill toimub PokerStarsis (http://www.pokerstars.com/sites/signup/?source=10146033) 22-est erinevast mängu tüübist koosnev turniirideseeria nimega SCOOP - Spring Championship of Online Poker (Kevadised Meistrivõislused Online Pokkeris). Turniirideseeria kogu garanteeritud auhinnafond on 30,000,000 dollarit ja turniire on absoluutselt iga limiidi mängijatele! Iga erinev mäng koosneb kolmest turniirist - üks on madala limiitide (low stakes) mängijatele, üks mängijatele, kes mängivad keskmisi limiite (medium stakes) ning viimane turniir neile, kes mängivad kõrgeid limiite (high stakes).

Samuti leiab aset kaks väga suure sisseostuga nn. High Rollerite mängu (samuti mõlematel kolm turniiri), kus turniiri sisseostud algavad 270-ndest dollarist ja küündivad 25,000 dollarini välja. Kogu turniirideseeria lõppeb 12-ndal Aprillil põhiturniiridega, kus väikeste limiitide mängijate põhiturniiri garanteeritud auhinnafond on 1,000,000 dollarit ja kõige kõrgete limiitide mängijate turniir on garanteeritud koguni 5,000,000 dollariga.

Ja nagu ikka igale turniirile on võimalik kvalifitseeruda läbi satelliit turniiri, mille leiad PokerStarsti pokkeritoast, kui klikid "Events" ja sealt "Scoop" lahtrile.


Ajakava:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/scoop_ajakava.jpg

Tärniga (*) tähistatud turniirid on high stakes meestele.

Infot pärineb: http://www.pokerstars.com/scoop/?source=10146033

lenC
20.02.09, 02:53
Kui midagi mängin, siis #13 ja #18 madalama sisseostuga eventi.

hotcocacola
20.02.09, 08:28
super uudis.
Ajagraafik sai läbi skännitud ja leidsin rohkelt evente, kus tahan osaleda- omaha omad eriti & 5 card draw.
Varsti vaatan uuesti üle ning teen märkmeid.



Muide, mida tähendab 2x CHANCE ?

vsiu100
20.02.09, 08:31
super uudis.
Ajagraafik sai läbi skännitud ja leidsin rohkelt evente, kus tahan osaleda- omaha omad eriti & 5 card draw.
Varsti vaatan uuesti üle ning teen märkmeid.



Muide, mida tähendab 2x CHANCE ?


kui ma ei eksi, siis on sul turniiri alustades võimalus valida, kas võtad kohe terve stacki mängu, või võtad pool ja selle kaotades saad teise poole võtta. esimese tunni lõpus saad nii või naa teise poole ka välja võtta.

hotcocacola
20.02.09, 09:14
ahnii, tänx vsiu.
pidevalt olen näinud neid starsi turnades, aga pole ise osalenud ja huvi tundnud :P

hotcocacola
20.02.09, 09:40
Tegin siis otsused, mida sooviks mängida :)

http://www.hot.ee/hotcocacola/minuscoopajakava.jpg

kui võimalik, siis üritan satikaid mängides sinna pääseda:P

Maheaatom
20.02.09, 10:09
Üsnagi häid turniire on. Tõenäoliselt proovin PL Omahat, hi/low´d (nii limit kui PL) ja 6-max Texast (võimalik, et ka keskmist taset). Ja on ka lausa maiuspala olemas - shorthand limit Texas.

kuco
20.02.09, 10:34
Paistab, et märtsist saab sateliitide kuu :P

variatsioon
20.02.09, 11:04
kas braclete ei jagatagi?

jrgn hell
20.02.09, 13:05
Kui midagi mängin, siis #13 ja #18 madalama sisseostuga eventi.


razzi ja hi/lo-d 55 doltsi eest ?

lenC
20.02.09, 13:15
razzi ja hi/lo-d 55 doltsi eest ?

tõenäoliselt jah, holdemis erilist edge'i ei tunne ja need mängud meeldivad. Kui rulli üle maybe proovin kuskile suuremale ennast ka satelliitida.

jrgn hell
20.02.09, 13:16
njha, ilmselt kuna suht hea fonidga turnad, siis mängitakse ka suht kõike , et peaks lihtsam olema, kui holdemis kakelda

Tigrano
20.02.09, 13:39
razzi ja hi/lo-d 55 doltsi eest ?


Mängisin eelmisel foorumi turniiril esimest korda, kindlasti osa ei võta. Eriti huvitav ka ausalt ei olnud ;D

jrgn hell
20.02.09, 13:47
lol, 2+2 teemas, üks vend, kes tegi tegija pf mängu artikli


Originally Posted by LUCIUS VARENUS View Post
will probly play the $11 and commit suicide when i money for $42 after 9 hours

ranka
20.02.09, 14:50
kui ma ei eksi, siis on sul turniiri alustades võimalus valida, kas võtad kohe terve stacki mängu, või võtad pool ja selle kaotades saad teise poole võtta. esimese tunni lõpus saad nii või naa teise poole ka välja võtta.


Ma seda alustamise värki ei tea ja üldse ei ole kindel aga kunagi olid Starsi 2x chance turniirid 2x Promo aega ja seal tähendas 2x chance seda, et kui kukkusid välja said korra veel sisse osta. Põhimõtteliselt 1 rebuy, mida saad kasutada ainult siis kui välja kukud.

PS! Pead pakule ei pane, sest ei ole kindel :P

RudiTurbo
20.02.09, 16:13
Kõige madalamat main eventi tahaks mängida, ning päris head satikad on sellele, 1$ rebuy satikad, kus hetkel registreerub kuskil 300 mängija kanti ning tehakse nii palju rebuysi, et alguses ei tohiks raske olla stacki üles saada. Top13 said praegu ühes tourneys pileti.
Kindlasti ka 6maxi Hold'emi evente mängin :)

Ja tundub, et low eventidele tuleb varakult kirja panna, vaatasin, et esimesele eventile max osalejad 9900, see läheb minuarust 100% kindlalt täis majaks.

Uniquest
23.02.09, 18:05
6-max NLHE tahaks osaleda kõigil ja võibolla mõnel 9-handed ka. Low limit ikka, kõrgematele kavatsen satelliitidelt pileteid võitma hakata. 8)
Kui palju peaks kogunema, võin mõnel keskmise taseme omal ka üritada.

PokerDevil
03.03.09, 11:28
#1 ,#2, #10, #21, #7

Ehk midagi veel, vaatab.

kivisaba
03.03.09, 14:17
täna võitsin low main evendi satika nii et tundub et mängin seda
1 eventi mängin kh
teisi vaatab veel

ranka
03.03.09, 14:48
Ma satikate peale ei hakka aega ega närve üldse raiskama.

UdusOlevSiil
03.03.09, 17:57
Ma vist proovin ainult seda esimest low turnat, kui seal rahadesse jõuab, siis saab ka mõnda järgmist proovida.

tennoG
05.03.09, 21:14
Terv, võitsin paar päeva tagasi 109$ main eventi ticketi,
aga täna sain teada et ei ole sellel kuupäeval eestiski.
Niiet on kellegil soovi äkki mingisugune trade teha ?
muidugi kasulikum teile

leits
05.03.09, 21:28
vaheta turna dollarite vastu vms

tennoG
05.03.09, 21:31
Vahetaksin kui saaks , aga
need on siis mingisugused W$
mida saab kasutada ainult pokerstarsi special eventidel osalemiseks,SCOOP ,WSOP jne.
et kes tahaks scoobil mingisugust eventi mängida siis saaks minu käest odavamalt lihtsalt

leits
05.03.09, 21:32
mis moodi sa seda ticketit yldse myya saad? :o

lenC
05.03.09, 21:35
W$ saab raha vastu vahetada. Ma oleks nõus $100 eest ära võtma, aga mul Stars busto ja tundub, et keegi FTP-Starsi vahel kanda ei taha :-\

tennoG
07.03.09, 18:05
Jälle sai siis võidetud ,
on kellegil soov osta 109W$ [main event buy in]
annaks odavamalt ära

ment52
07.03.09, 18:20
Ostan W$ 95% ja T$ 99%ga hinnast. PMige kui huvi on.

akristjan
08.03.09, 19:19
Mis satikaid sa teed?

RudiTurbo
12.03.09, 19:52
Kes esimesel 6 maxi low tournal osaleda tahab, pange ruttu kirja, sest alla 2400 vaba koha on veel järgi!

UdusOlevSiil
12.03.09, 19:57
Kes esimesel 6 maxi low tournal osaleda tahab, pange ruttu kirja, sest alla 2400 vaba koha on veel järgi!


Tore, et meelde tuletasid. Ise küll ei teadnud, et regamine juba täies hoos.

rohelinekonn
12.03.09, 20:54
ma oma FFP eest osalesin turnal ja sain 200K pileti mille tegin turna doltsideks, kui sellest sng-ga saan õigeks ajaks 109$ täis siis osalen sellel Main eventil (low)

ranka
12.03.09, 21:30
Ma kaldun arvama, et ma ise ei osale ühelgi, sest mid-stakes rahalaua mängijana ma ei leia enam online turniiridest +EV-d. Hea näide, prima 30k guarantee, buy-in 25+R (või oli 20 ahga polegi tähtis). No jõudsin ka finaal alauda, esikoht $9k, teinekoht $5k ja siis kukub alla ning isegi, kui ma peaks selle esikoha saama, siis ta lihtsalt ei rõõmsuta mind enam KUNA ma olen mänginud seda turniiri 5 tundi, ma olen teinud mitu suckoudi (ehk heater) ja see sumam ei ole mu bankrollile enam nii tähtis. Kui mängida seda turniiri long runnis, siis närvide kulu >>>>> rahalau kasum + peale selle turniiridel readid eriti ei kehti.

lebovend
12.03.09, 21:43
See tekst tekitas kyll segadust mul. Kas ma sain 6igesti aru, et sind ei r66mustaks
Triobeti bankrollile 9k taala lisa saamine KUNA sa oled turniiri m2nginud 5 tundi ja
teinud m6ned suckoudid?

...confuzzled.....

ranka
12.03.09, 21:49
See tekst tekitas kyll segadust mul. Kas ma sain 6igesti aru, et sind ei r66mustaks
Triobeti bankrollile 9k taala lisa saamine KUNA sa oled turniiri m2nginud 5 tundi ja
teinud m6ned suckoudid?

...confuzzled.....


EIEIEIEII. Kindlasti see rõõmustaks aga kui hakkad võrdlema oma keskmist sissetulekut keskmise turniiri võiduga. Näiteks, sa mängid 10NL ja teenid kuus stabiilselt $200 ja su bankroll on $2000. Nüüd mängid $1 turniiri ja jõuad finaal lauda, kus raha jagatakse: $200, $150, $100 jne. Seega esikoht ei tähendaks su bankrollile põhimõtteliselt mitte midagi, turniiri võit kindlasti rõõmustaks ja meeldiks aga tõenäoliselt homme õhutks on see sul ununeud. Kui saad aga miski viienda või kuuenda koha ja saad lisa $50, siis see jätab sind tõenäoliselt külmaks.

Kui aga sa mängiskid samadest tingimustes aga turniiri buy-in on $10 ja esikoht $2000. Siis see pauk tähendaks sulle väga-väga palju ja jääks kauaks meelde. Ehk teisisõnu sellise turniiri mängimine pakub sulle pinget.

Aga kui sa oled mid-stakes mängija, teenid iga kuu $10,000 või rohkem dollarit, siis enamus turniire ongi sellised, kus lihtsalt puudub sellisele mängijale pinge. TrioBet'is näiteks ei olegi eriti suurema esikoha turniire. v.a. pühapäevane turniir, Starsis on neid rohkem aga kõikide selliste turniiride fieldid on metsikult suured. Seega long runis neid esikohti saad nii vähe, isegi finaal laua kohti ja kogu üritus hakkab tunduma mõttetuna. Et miks nühkida julmalt turniire, kui õige auhinna saad üliharva, parem siis rahalaudu kus teenistus on kindlam.

lebovend
12.03.09, 22:10
Täiesti arusaadav jah. Aga ma siiski arvan, et nendel SCOOP yritustel leiab ka sinusugune
edukas midstakes m2ngija pinget :p

mihke666
13.03.09, 02:50
suht jamad turnad

ment52
13.03.09, 03:27
suht jamad turnad

:club:

RudiTurbo
13.03.09, 08:51
Ei tea, minuarust neid SCOOPE ja asju ikka lahe mängida, need tournad võtad ikka ette suure keskendumisega ja püüad parimat mängu mängida ning vb on foorumis veel kaasvõitlejaid ning saab üxteisele kaasa elada jne.

Low Main eventi jaox tuleb ka kuskilt pilet sebida :)
Ja kui ma olexin midstakes grinder, siis teeksin kindlasti päris kõvasti satelliite , sest 18-45 inimese SNG'des on enamustel headel mängijatel väga tugev ROI, seega Sattide kaudu pileteid saades annab oma tournade kasumile kindlasti kõvasti kaasa aidata.

kivisaba
13.03.09, 11:29
eile mängisin 1FPP rebuy satikat esimsele evendile päris fun oli :D nagu freeroll

RudiTurbo
13.03.09, 12:08
eile mängisin 1FPP rebuy satikat esimsele evendile päris fun oli :D nagu freeroll


irw, no ütleme nii, et 1 FPP ongi freeroll ;D

Tigrano
14.03.09, 12:21
Peab ka uurima hakkama, satikate ja nii nimetatud freerollide aegu, ehk õnnestub ka mõni pilet odavamalt saada.

privador
28.03.09, 10:33
EIEIEIEII. Kindlasti see rõõmustaks aga kui hakkad võrdlema oma keskmist sissetulekut keskmise turniiri võiduga. Näiteks, sa mängid 10NL ja teenid kuus stabiilselt $200 ja su bankroll on $2000. Nüüd mängid $1 turniiri ja jõuad finaal lauda, kus raha jagatakse: $200, $150, $100 jne. Seega esikoht ei tähendaks su bankrollile põhimõtteliselt mitte midagi, turniiri võit kindlasti rõõmustaks ja meeldiks aga tõenäoliselt homme õhutks on see sul ununeud. Kui saad aga miski viienda või kuuenda koha ja saad lisa $50, siis see jätab sind tõenäoliselt külmaks.

Kui aga sa mängiskid samadest tingimustes aga turniiri buy-in on $10 ja esikoht $2000. Siis see pauk tähendaks sulle väga-väga palju ja jääks kauaks meelde. Ehk teisisõnu sellise turniiri mängimine pakub sulle pinget.

Aga kui sa oled mid-stakes mängija, teenid iga kuu $10,000 või rohkem dollarit, siis enamus turniire ongi sellised, kus lihtsalt puudub sellisele mängijale pinge. TrioBet'is näiteks ei olegi eriti suurema esikoha turniire. v.a. pühapäevane turniir, Starsis on neid rohkem aga kõikide selliste turniiride fieldid on metsikult suured. Seega long runis neid esikohti saad nii vähe, isegi finaal laua kohti ja kogu üritus hakkab tunduma mõttetuna. Et miks nühkida julmalt turniire, kui õige auhinna saad üliharva, parem siis rahalaudu kus teenistus on kindlam.

olen 100% nõus.Lisaks jah vb teised ei saanud aru,aga see turna 9k(esikoht) tuleb alati millegi arvelt.Vb sa oled nt selleks pool aastat iga päev mänginud
Inimestel on loodud nn fake illusioon,et kõik lauas on dongid jne,et see esikoht tuleb prof.se tulemsuena.
Reaalsus on see,et see on üks haige luckybox ja sul ei ole piisavalt elupäevi ega juuksekarvu,et seda väljakannatada.Pealegi tunrad on palju nn standartsemaks muutunud väikeste stakkidega 66 vs 88 AK vs QQ jne st isegi kui sa selle ROI välja mängid,mingit erilist raha sa sellega ei teeni,kui panna see meeletutesse tundidesse.
Samas eks ole ka helgemaid aegu.Mäletan veel kui Mansionis oli 100k turnad 100$ buy iniga ca 400-500 osavõtjaga.Teised küll naersid,et mis boonushoor ma olen,aga ma reaalselt tundsin,kuda ma crushin seda systeemi(iisegi kui ma veel midagi võitnud polnud!).Praegu nt starsis sundey millioni nt mängides sellist tunnet pole.Turnasi võivad neid mängida,kel nn pokker pole põhitegevus nt nagu Henry K.Saab mõnusalt laskata 100$ turnasi ja kui midgagi tuleb on sellel lisaemotsionaalne väärtus,aga kui ei võida pole ka hullu.
Aga prona turnasid mängida on suht õudusunenägu


Ise vist mängin limit hilo-d ja ehk mingit omaha versiooni-need pakuvad vähemalt pinget.Texast no tõesti ei viici

Tigrano
28.03.09, 11:49
Mängitakse ka väga edukalt elukutselisena turnasi, muidugi vahest ka cashi kõrvale. Võtavad korraga 4-8 suuremat turniiri ette, erinevates tubades ja mängivad väga edukalt neid.

Sellistel meestel on ka skilli kõvasti ;)

ranka
28.03.09, 15:38
Offtopik aga kas sa pead Henry K all silmas Henri K-d? Kui jah siis kas ta ei olegi elukutseline pokkerimängija??? ??? ???

-andres-
28.03.09, 15:48
Offtopik aga kas sa pead Henry K all silmas Henri K-d? Kui jah siis kas ta ei olegi elukutseline pokkerimängija??? ??? ???


Kui ta mängis WCOOP siis veel kirjutas Pokernewsis, et kui oli Day1 ja Day2 vaheline aeg hommikul ~6st kuni õhtu ~18ni, siis mees oli vapralt vahepeal tööl käinud.

privador
28.03.09, 18:14
Kui ta mängis WCOOP siis veel kirjutas Pokernewsis, et kui oli Day1 ja Day2 vaheline aeg hommikul ~6st kuni õhtu ~18ni, siis mees oli vapralt vahepeal tööl käinud.
Tal on oma suhtekorraldusfirma vms Ta on alati mänginud pargis neid kõrge buy inilisi turnasi,isegi ept-l käinud(vist sisse ostnud) ja loomulikult kuldkaart pargis...ehk ühesõnaga ta saab seda endale lubada...

kilu6
28.03.09, 22:06
Tal on oma suhtekorraldusfirma vms Ta on alati mänginud pargis neid kõrge buy inilisi turnasi,isegi ept-l käinud(vist sisse ostnud) ja loomulikult kuldkaart pargis...ehk ühesõnaga ta saab seda endale lubada...


http://www.kpms-pr.eu/index.php/2/10/?meeskond=true

Tegid näiteks Olympic Groupi IPO 2006 investorsuhete poole.

Andrus Ansip
30.03.09, 12:57
SCOOP teemas jõuab ikka Olympicu aktsiakursini. Mis see OCG aktsiabusto Henri K-sse puutub?

Uniquest
02.04.09, 18:38
Tore, et sõber meelde tuletas täna algavat SCOOP-i. Beat muidugi, et low 6-max turnal 20000 matsi sees juba, ei saagi mängida vist. Homme tööpäev ikkagi, 15h mängu ei mahutaks kuidagi. Gämbooliks ja ostaks suuremale sisse, aga rebuy kurat. :-\

UdusOlevSiil
02.04.09, 18:42
Tore, et sõber meelde tuletas täna algavat SCOOP-i. Beat muidugi, et low 6-max turnal 20000 matsi sees juba, ei saagi mängida vist. Homme tööpäev ikkagi, 15h mängu ei mahutaks kuidagi. Gämbooliks ja ostaks suuremale sisse, aga rebuy kurat. :-\


Ma võib-olla ajan midagi sassi, aga hetkel kuskil 19 000 inimest kopikatega ning kohti on 33 000. Kui kiirelt teed, siis peaks veel jõudma regada :)

Ise ostsin ennast FPP-de eest sisse. 350 tükki oli vaja siis välja käia.

UdusOlevSiil
02.04.09, 18:56
Kuidas FPP-de eest sisse saab osta? Regamisel ma seda võimalust ei näe.


Chekka VIP poodi. Sealt alt tournament tickets.

Uniquest
02.04.09, 18:58
Ma võib-olla ajan midagi sassi, aga hetkel kuskil 19 000 inimest kopikatega ning kohti on 33 000. Kui kiirelt teed, siis peaks veel jõudma regada :)

Ise ostsin ennast FPP-de eest sisse. 350 tükki oli vaja siis välja käia.


Küsimus pole selles, et ei jõuaks regada, vaid selles, et finaallauda jõudja peab minu arvestuste järgi ~15h mängima. Ja seda aega pole.

UdusOlevSiil
02.04.09, 19:14
Küsimus pole selles, et ei jõuaks regada, vaid selles, et finaallauda jõudja peab minu arvestuste järgi ~15h mängima. Ja seda aega pole.


Ups, sain valesti aru.

muruntau
02.04.09, 19:19
Ise ka VIPide eest sees. Aga teeks mingisuguse omavahelise võistluse, et kõik panevad nt 5 taala mängu ja see, kes meist (sellest kihlveost osavõtjatest) kõige kaugemale jõuab saab kogu summa summa endale. Kas 5 taala sobib ja on keegi veel nõus? Jutt käib ikka 5.5 taalasest evendist.

Siis oleks võimalus midagi võita ka kui ei peaks keegi meist rahadesse jõudma ja noh, rebuy'sid me teeme ikka. Siis pullim koos mängida ja üksteisele kaasa elada.

hotcocacola
02.04.09, 19:20
ebanormaalne !!!!
Vaadake osalejate arvu (33 000 on max!). Tund aega regada. Haige field.

http://img58.imageshack.us/img58/8551/ebano.png

Oliverk
02.04.09, 19:42
Sain satikalt low pileti tänaseks. Peab pelama vist. Esialgu polnd plaanis kuna rebuyd ei istu eriti mu stiiliga.

muruntau
02.04.09, 19:48
kas neil, kes ka alles hiljuti ostsid FPP'de eest low evendile sisse on ilmunud enda nimi registreeritute nimekirja? Ma ostsin nii 20 min tagasi, aga pole ikka veel registreeritud. Arvatavasti neil raske protsessida praegu asju suure registreerujate arvu tõttu, aga veidi murelikuks teeb.

Ja selle kihlveo kohta, et võiks lukku minna pool tundi peale turna algust. Ja võiks edaspidi ka selliseid bette teha, nt buy in vahele, kui peaks huvilisi olema.

UdusOlevSiil
02.04.09, 20:18
kas neil, kes ka alles hiljuti ostsid FPP'de eest low evendile sisse on ilmunud enda nimi registreeritute nimekirja? Ma ostsin nii 20 min tagasi, aga pole ikka veel registreeritud. Arvatavasti neil raske protsessida praegu asju suure registreerujate arvu tõttu, aga veidi murelikuks teeb.

Ja selle kihlveo kohta, et võiks lukku minna pool tundi peale turna algust. Ja võiks edaspidi ka selliseid bette teha, nt buy in vahele, kui peaks huvilisi olema.


Igaks juhuks küsin üle, kas peale pileti ostmist ikka regasid ka ära?

Timpz
02.04.09, 20:23
Olen ka sis osa võtmas sellest evendist

RudiTurbo
02.04.09, 20:27
Olen ka eestlaste rügemendis võitlemas , kohe lähevad cashi lauad kinni ning sealt saab väga hea mindsetiga minema, sest mugavad 2BI'd tulid . Olen valmis sinna ka kõvasti rebuyisi taguma 8)

Ning muruntau, võtan Su beti pakkumise vastu ;D

UdusOlevSiil
02.04.09, 20:30
Ma võtsin paar õllet hea mindseti asemel :)

Diile seega ei hakka tegema.

5-kesi lauas, kellest 2 sitout.

muruntau
02.04.09, 20:45
Igaks juhuks küsin üle, kas peale pileti ostmist ikka regasid ka ära?


Peaaegu oleks juba vinguma hakanud, et ei saanudki piletit ja pidin ise ostma, aga konto seisu vaadates oli kõik õige :D Regasin jah.
15 minti siis veel diili jaoks aega...

UdusOlevSiil
02.04.09, 20:46
Suutsin poole oma stäkist ära bluffida, rebuytama küll ei hakka :P

Timpz
02.04.09, 20:49
mingi eestlane 20. kohal

muruntau
02.04.09, 21:05
nojah, diil siis lukus, vaatab siis kumb peale jääb

RudiTurbo
02.04.09, 21:07
Käi perse, 100k on juba suurim stack!

Timpz
02.04.09, 21:09
Käi perse, 100k on juba suurim stack!

ja mina alles 6.5k peal

kivisaba
02.04.09, 21:23
olin juba 18k peal kui QQvs A8 obv ei pidanud

kilu6
02.04.09, 21:24
PokerStars Tournament #200904012, No Limit Hold'em
Buy-In: $50.00/$5.00

1. heathmont (Tallinn)
2. henri72 (Tallinn)
3. madiso7 (tallinn)
4. myyri13 (tallinn)
5. tamm555 (tallinn)
6. Its888 (Tallinn)
7. Kala227 (Tallinn)
8. Est-Ace (Tallinn)
9. ment52 (Tartu)
10. stennn (tartu)
11. mameace (Keila)
12. xPeepx (Kuressaare)
13. tonttoM (xxx)
14. VidrikVello (Viljandi)
15. macmust (Viljandi)
16. värdjapealik (Kilingi-Nõmme)



PokerStars Tournament #200904011, No Limit Hold'em
Buy-In: $5.00/$0.50

1. imre (Tallinn)
2. karol stala (Tallinn)
3. IIDOL (Tallinn)
4. Naxer (Tallinn)
5. kassike (Tallinn)
6. madiso7 (tallinn)
7. gladik (Tallinn)
8. Artur_19 (Tallinn)
9. mehike (Tallinn)
10. Madhouse77 (Tallinn)
11. Attillah (Tallinn)
12. Aidamees (Tallinn)
13. Star_chief_2 (Tallinn)
14. RivoTamm (Tallinn)
15. LittleORK (Tallinn)
16. NhTyGgWp (Tallinn)
17. zuckerman286 (Tallinn)
18. SiimAnnus (Tallinn)
19. Kivisaba (Tallinn)
20. Giouseppe (Tallinn)
21. apostoll65 (Tallinn)
22. l66p (Tallinn)
23. Trollik (Tallinn)
24. M.Harjak (Tallinn)
25. Bahtijar K (Tallinn)
26. 29974 (tallinn)
27. Acekix (tallinn)
28. Ints123 (Tallinn)
29. Est-Ace (Tallinn)
30. nalsur920 (Tallinn)
31. McFoldberg (Tallinn)
32. manuyko (Tallinn)
33. wics (tallinn)
34. Kala227 (Tallinn)
35. darvvidaz (Tallinn)
36. Svenza (Tartu)
37. mell123 (Tartu)
38. janek174 (Tartu)
39. risti7 (Tartu)
40. ment52 (Tartu)
41. wedoit (Tartu)
42. bolsena (kadrina)
43. Bakenbard (Pärnu)
44. Nipernadi (Pärnu)
45. rolfjuunjor (Võru)
46. mihke666 (Võru)
47. Tseburek (Keila)
48. popsic555 (keila)
49. Dzunglipoiss (Keila)
50. metsapull (Rakvere)
51. tonttoM (xxx)
52. 0AA0 (Kuressaare)
53. erakles (viljandi)
54. VidrikVello (Viljandi)
55. macmust (Viljandi)
56. Asta62 (Viljandi)
57. kullake (Viljandi)
58. TK406 (Viljandi)
59. RudiTurbo (Aarhus)
60. ivarm1984 (tartu)
61. Timpz18 (Rapla)
62. Timukasr1 (Rapla)
63. KastiPoker (Kasti , Raplamaa)
64. Taavi001 (Rapla)
65. muruntau (Maardu)
66. Imric_est (Roela)
67. k-kirjeldus (Laagri)
68. IHitUN0t (Tabasalu)
69. vanapeer (Viimsi)

Timpz
02.04.09, 21:32
:O valta on 50. kohal

muruntau
02.04.09, 21:34
kust sa neid nimekirju saad, kilu6? Sa ju ei kamminud kõiki neid nimekirju läbi?

RudiTurbo
02.04.09, 21:36
Nojah, myyri13 kah platsis :D

Esimene tund oli suht mage, ostsin topeltstackiga sisse ning kadus vahepeal pool sellest, seega tegin ühe rebuy ning hittisin lõpuks ühe riveri, kust sain natuke stackilisa.
Laud on ka suht rahulik, all inid on olnud straight vs set ning Full house vs trips, mis lõppes kohe Quads vs Full house obv A9 tõmbas A3A flopil 33'le ära. Õnneks polnud mina :P
Aga nägin kohati ka bluffimist ja hero calle, ehk kuskilt leiab mõne sipsi järgmise tunni jooksul :)

Stack pärast Add-oni: 9801
Positsioon tundub kuskil esimese 50% sisse mahtuvat hetkel

Holy crap, prize pool on ligi pool miljonit Dollarit!
See on vist suurima pooliga tourney, kus kunagi osalenud ;D

EDIT: Keegi siurusystem Tartust on 56ndal kohal!

UdusOlevSiil
02.04.09, 22:11
Väljas AKs vs 99 pf ai. Munajoodik võib nüüd rõõmu tunda.

muruntau
02.04.09, 22:29
20K stäkk praegu. üritasin restealida 67oga, tüüp callis, sain 2 paari flopist ;D, järgmine käsi tõmbasin shortie välja, sest tüüp ei uskunud, et mul midagi on ;D

RudiTurbo
02.04.09, 22:43
Ui blae, kui raske teine tund oli. Täiesti kaardisurm ja see laud osutus siiski kohutavaks ning lisaks sellele oli mul kõige halvem võimalik istumis positsioon vastaste vastu. IP olin kõige tightima mängija vastu ning minu järgi olid kohe 2 kõige suurema VPIPi venda. Ainuke hea asi oli, et agrodonki vastu olin IP, kuid ega sellest suurt kasu polnud, kui midagi mängida polnud buttonilt. Õnneks üx käsi enne lõppu visati mind nüüd teise lauda, loodetavasti on seal parem mängida.

Stack : 8767
Your current position is 10176 out of 13058

Õnneks mänguruumi on veel ikka suht palju, seega kõike võib veel teha, kuid järgmine tund saab olema suht otsustav.

Ahjaa, üx valus setup oli ka jälle, BB'l olen A2s, callin SB Steali, flop on 4A4, checkime 2 tänavat, tuli vist turn 5, river 6 ning tüüp overbetib. Ma ei osanud teda käe peale panna ja tüübil oli AA. No vähemalt hea, et agrotsema ei hakanud!

RudiTurbo
02.04.09, 22:59
Irw, enneolematu käsi juhtus !

PokerStars No-Limit Hold'em, $5.00+$0.50 Tournament, 75/150 Blinds 20 Ante (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Hero (MP) (t11794)
CO (t13695)
Button (t13485)
SB (t20098)
BB (t13776)
UTG (t11505)

Hero's M: 34.19

Preflop: Hero is MP with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
1 fold, Hero bets t376, CO calls t376, 2 folds, BB calls t226

Flop: (t1323) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
BB checks, Hero checks, CO checks

Turn: (t1323) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
BB bets t450, Hero calls t450, CO calls t450

River: (t2673) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
BB checks, Hero checks, CO checks

Total pot: t2673

Results:
BB had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, Jacks).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Jacks).
CO had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, Jacks).
Outcome: BB won t891, Hero won t891, CO won t891

mihke666
02.04.09, 23:02
20K stäkk praegu. üritasin restealida 67oga, tüüp callis, sain 2 paari flopist ;D, järgmine käsi tõmbasin shortie välja, sest tüüp ei uskunud, et mul midagi on ;D


yu r the skill

Timpz
02.04.09, 23:27
33k stack

Oliverk
02.04.09, 23:28
13k ja ägisen. Üks käsi oli muidugi aa vs kk. Obv floppi K. Õnneks monoboard ja sain flushi turni.

RudiTurbo
02.04.09, 23:54
Päris kena tund oli, uus laud on super, pask preflopi mäng vastastel ning bluffitakse sitaks.

Stack : 22033
Your current position is 4465 out of 8243

Ning see oli selle tunni kõige viimane käsi, mängija on 45/4/1 donkament.

PokerStars No-Limit Hold'em, $5.00+$0.50 Tournament, 150/300 Blinds 40 Ante (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Hero (BB) (t24884)
UTG (t6950)
MP (t12532)
CO (t25079)
Button (t3638)
SB (t11270)

Hero's M: 36.06

Preflop: Hero is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, MP bets t900, CO calls t900, 2 folds, Hero calls t600

Flop: (t3090) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
Hero checks, MP checks, CO checks

Turn: (t3090) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
Hero bets t1911, 1 fold, CO calls t1911

River: (t6912) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Hero checks, CO checks

Total pot: t6912

Results:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (high card, King).
CO had 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, sevens).
Outcome: CO won t6912

Mõtlesin, et bulletakse riveril uuesti, aga jubedaid calle on tehtud riveritel , ei julgenud

Timpz
02.04.09, 23:55
ma 25k peal

Oliverk
03.04.09, 00:17
47k natuke juba on.

muruntau
03.04.09, 00:26
35k

RudiTurbo
03.04.09, 00:40
Irw, rolfjuunjor Võrust on hetkel stackiliider

Keegi minu kaaslinlane ka top100, Pede25 :D

Persse, Panin Cbeti gutshotiga, turnis tekkis double gutter, panin veel teise bulleti, sest vend ägises end poolex ka, perse emandad olid värdjal, seega kaks minu outi olid ka tema käes, prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Ei võinud mind raiseda kuskil siis!

Kukkusin 36k kandist 24k kanti! Aga uskumatu kui tight praegu mu laud on, situtakse täis end, kui tõstan.

Aga nüüd siis algas Cash, wheeeee, mõttetud sendid, aga SCOOPi cash kohe esimesel katsel, pole paha ;D

muruntau
03.04.09, 01:00
rudi, see 5 taala on sinu, kandsin üle.

Üks check-raise bluff riveril ei läinud läbi kui kolmas masti kaart maha tuli. Raisesin liiga vähe, tüübil olid oddsid callida, mida ta enda kahe paariga ka muidugi tegi, kuigi tol hetkel oli mul täiesti tight imidž. Enda lollus. Siis kaks ringi hiljem kui polnud ühtegi kätt vahepeal mänginud tõstsin UTG A3s ja üks tüüp, kes oli pidevalt reraisenudtegi seda ka seekord. Kütsin tiltis peaga nuppe, tal AKo seekord ja abi ju obv ei võinud tulla. Baibai. Paarsada kohta enne bubblet

RudiTurbo
03.04.09, 01:03
rudi, see 5 taala on sinu, kandsin üle.

Üks check-raise bluff riveril ei läinud läbi kui kolmas masti kaart maha tuli. Raisesin liiga vähe, tüübil olid oddsid callida, mida ta enda kahe paariga ka muidugi tegi, kuigi tol hetkel oli mul täiesti tight imidž. Enda lollus. Siis kaks ringi hiljem kui polnud ühtegi kätt vahepeal mänginud tõstsin UTG A3s ja üks tüüp, kes oli pidevalt reraisenudtegi seda ka seekord. Kütsin tiltis peaga nuppe, tal AKo seekord ja abi ju obv ei võinud tulla. Baibai. Paarsada kohta enne bubblet




Olid minust muidu pidevalt 2 sipsi ees, mõtlesin, et millal Sa juba alla annad ;D
Neljas tund läbi siis Stack : 28307
Your current position is 3287 out of 4957

Laud on nii tight, vahepeal tõstsin 5 kätt järjest, keegi ei hakanud vastu, siuke tunne, et võix iga käsi tõsta, aga päris ikka ei julge :)

Oliverk
03.04.09, 01:11
Peale bubblet oli mul set vs set ja jäi 17 k alles :-\ Krt oleks koju tulndud oleks kena stack :S

Timpz
03.04.09, 01:15
out, JJ vs T8, two pair for the idiot

Oliverk
03.04.09, 01:20
Täitsa perses. JK reisin bline CO-lt. SB callib. flop jxx ma 4k ta all inn ma call. Tal JQ obv river q . No tra. Out jälle pasase riveriga.

Helmps
03.04.09, 01:57
rolfjuunjor esimesel kohal

RudiTurbo
03.04.09, 02:14
5h mängitud, laud on endiselt suht sama, aga tight shortie , kes kaua elus püsis on nüüd asendunud suht suure stackiga, kuid tundub hetkel ka, et suht tight.
Donkamendiga alustasin suhtlemist ning naljakas, ta oli suht leilis, et ma igasuguste asjadega raisen, nüüd hakkasin tema hingerahuks mõndasi AK'si ja asju näitama kui enne floppi tõstsin ;D

Aga mõned nõrgad drawd bettisin ja vahepeal läx pool stacki minema, kuna calliti ning drawd ka ei hittinud ja siis see donk veel ütles, et olen kõvasti bluffimisega vahele jäänud, obv Ta callib Ace high any flopi mul :D

Igatahes sain donkamendilt AK'ga vahepeal enamuse stackist tagasi ja nüüd vaixelt siin ja seal raisenud ning 37332
on stack, kuid varsti läheb actioniks ka, sest nüüd on juba suht short olla.

Koht on kõigest 2003 out of 2401

Aga as long as I have a stack, I have a chance ;D
Ning päris mõnus on mängida nii rahulike blindidega tournat ikka, ma pole kordagi all inis olnud veel 5h jooxul . Vaatab nüüd, kas 15 minutise pausini pean vastu , mis pärast kuuendat tundi tuleb :)

Jama on, et AA käis juba kolmandat korda ära 440 käe jooxul, QQ on ka vist kaks korda käinud, kuid KK'd pole veel näinud. Teoorias peaks vist iga 221 käe tagant tulema või nii, loodetavasti tuleb mingil õigel hetkel KK'de sadu :D

UdusOlevSiil
03.04.09, 02:21
Mõtlesin ka, et vaatan korraks, mida Rudi teeb ja ta kohe väljas ::)

RudiTurbo
03.04.09, 02:26
Njah, nii lõppes siis, mõtlesin, et donk enam nagunii ei foldi ja vaatasin floppi enne, et Ässa või kunni poleks , aga no türrrrr. See väike stack sai just top2 vs straight pähe ning kaotas suht suure stacki ja läx tiltiga all ini, see oli super, aga mulle ei meeldinud juba see donki call algusest, sest Tema vastu mul FE'd nagunii pold :(

Lõpukoht siis 2299 ja 39$ ...

PokerStars No-Limit Hold'em, $5.00+$0.50 Tournament, 800/1600 Blinds 200 Ante (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Hero (CO) (t34132)
Button (t12816)
SB (t109320)
BB (t42405)
UTG (t12684)
MP (t7594)

Hero's M: 9.48

Preflop: Hero is CO with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
2 folds, Hero bets t4682, Button raises to t12616 (All-In), 1 fold, BB calls t11016, Hero calls t7934

Flop: (t39848) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players, 1 all-in)
BB checks, Hero bets t21316 (All-In), BB calls t21316

Turn: (t82480) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players, 2 all-in)

River: (t82480) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players, 2 all-in)

Total pot: t82480

Results:
Button had 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, fours and threes).
BB had 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (full house, tens over threes).
Hero had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Queens and threes).
Outcome: BB won t82480

Potsataja
03.04.09, 02:31
kust sa neid nimekirju saad, kilu6? Sa ju ei kamminud kõiki neid nimekirju läbi?


Sama küsimus :P

variatsioon
03.04.09, 07:47
Sit outisin ennast 14663 out of 27134...
pole paha!

Timpz
03.04.09, 11:34
SEE TURNA IKKA VEEL KÄIB!

hotcocacola
03.04.09, 11:35
SEE TURNA IKKA VEEL KÄIB!



3 venda hetkel alles ja mingi 15h käinud :S
ma ei kujuta ette, kui zombie ma hetkel oleks,
samas võibolla poleks, sest energiat saaks sellest toorest rahasummast mis mind ees ootab :D
haige :D

ranka
03.04.09, 12:11
15h, $5 turniir? Unreal nagu ESTPatrick ütleb.

Oliverk
03.04.09, 12:12
Heameelega istuks ja pelaks seda :D

RudiTurbo
03.04.09, 12:46
Rebuydega toodi ju jubedalt sipse sisse, mänguruumi oli veel kuuendal tunnilgi piisavalt kui polnud ühtegi suuremat potti eriti mängnudki :)

Kui ma õieti vaatasin, siis Eesti parim finisheerija oli Naxer, 439.
Ning vahepeal liidrina olnud rolfjuunjor jõudis ainult 575. kohale.

Täna õhtul siis turbo tourna :)

Cash87
03.04.09, 15:45
Sinu kaaslinnlane jõudis kuskile 250 kanti Pede25 oli ta vist

UdusOlevSiil
03.04.09, 17:27
Mingi leeduas oli ka esikümnesse ennast pressinud.

Aga rohkem evente vist ette ei võtta, sest field on kohutavalt suur ja ajakava ka ei istu + br ka ei ole piisav.

Potsataja
03.04.09, 17:30
Kas Kuopio on mingi Soome väikelinn kuskil pärapõrgus, rohkem lähinaabreid ei märganud ???

UdusOlevSiil
03.04.09, 17:32
Kas Kuopio on mingi Soome väikelinn kuskil pärapõrgus, rohkem lähinaabreid ei märganud ???


Kuopio on jah Soomes.

Ja leedukas oli siis 8sas.

UdusOlevSiil
03.04.09, 20:24
Äh, võtsin FPP-de eest pileti ka tänasele PL-5 card draw-le pileti.

Tigrano
03.04.09, 20:51
Kas täna õhtul on mingi turna veel tulemas?

stennn
03.04.09, 21:09
Kas täna õhtul on mingi turna veel tulemas?


23:30 on need 2x chance holdemid.

ranka
03.04.09, 21:33
Ma teen seda $160 oma.

UdusOlevSiil
03.04.09, 22:24
Äh, võtsin FPP-de eest pileti ka tänasele PL-5 card draw-le pileti.


Ei no palju õnnes, punktid läinud ja tuju mokas. Mingi vend sai vist oma 5 korda oma OE kätte minu vastu.

ranka
03.04.09, 22:35
Standard.

Kes NLHE 2x chance eventeid mängivad?

UdusOlevSiil
03.04.09, 22:48
Standard.

Kes NLHE 2x chance eventeid mängivad?


Mina õnneks ei mängi, 2 esimest eventi on olnud katastroof mäng minu poolt ning üldiselt tase on minu laudades olnud suht norm ja niisama chipside kinkijaid pole olnud ühtegi.

kilu6
03.04.09, 23:17
PokerStars Tournament #200904042, No Limit Hold'em
Buy-In: $150.00/$12.00

1. ranka666 (Pärnu)
2. VidrikVello (Viljandi)
3. tonttoM (xxx)

Lõpetanud:

1. kloun7 (Tallinn)


PokerStars Tournament #200904041, No Limit Hold'em
Buy-In: $15.00/$1.50

1. imre (Tallinn)
2. Naxer (Tallinn)
3. kassike (Tallinn)
4. privador (Tallinn)
5. Kavboi (Tallinn)
6. Juss7r (Tallinn)
7. mehike (Tallinn)
8. c0ldfish (Tallinn)
9. Gusto_Frutta (Tallinn)
10. R-Cold (Tallinn)
11. Attillah (Tallinn)
12. oskar322 (Tallinn)
13. kloun7 (Tallinn)
14. Mr Mackem (Tallinn)
15. NorTHCrew (Tallinn)
16. rohekas (Tallinn)
17. bluetramm (Tallinn)
18. sat100 (Tallinn)
19. Priitk (Tartu)
20. janek174 (Tartu)
21. ment52 (Tartu)
22. ESTPatrick (Tartu)
23. MichelsonT (Tartu )
24. Mihkel785 (Tartu)
25. ldddg (Tartu)
26. Madis Very (tartu)
27. poopuu (Tartu)
28. Dohh25 (Tartu)
29. VidrikVello (Viljandi)
30. macmust (Viljandi)
31. 0AA0 (Kuressaare)
32. tonttoM (xxx)
33. RudiTurbo (Aarhus)
34. AndreV18 (Tõrva)

Lõpetanud:
1. SiimAnnus (Tallinn)
2. IIDOL (Tallinn)
3. sitkusevend (Tallinn)
4. mell123 (Tartu)
5. Svenza (Tartu)
6. Helmps (Võru)

RudiTurbo
03.04.09, 23:23
See tourney oli küll eriti tore, mingid ilged dongid olid lauas, kõikide floppidega betiti välja ja aina raiseti blaet. Lõpuks pool stacki veel alles, tuleb tavapärane limp, donki raise, mina all in AQs, limpar all ini, donk callis veel järgi.

KK ning A9o, Flopis tuli flush draw, aga no ei hiti. Rebuyd ei hakanud tegema.

ranka
04.04.09, 00:00
Poker Stars $150+$12 No Limit Hold'em Tournament - t400/t800 Blinds + t100 - 9 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG+1: t19545 M = 9.31
UTG+2: t9390 M = 4.47
MP1: t19045 M = 9.07
MP2: t5970 M = 2.84
Hero (CO): t13390 M = 6.38
BTN: t43630 M = 20.78
SB: t19920 M = 9.49
BB: t5065 M = 2.41
UTG: t11040 M = 5.26

Pre Flop: (t2100) Hero is CO with A :spade: J :spade:
2 folds, UTG+2 raises to t2400, 5 folds, BB raises to t4965 all in, UTG+2 calls t2565

Flop: (t11230) 3 :club: 5 :club: J :diamond: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t11230) 9 :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: (t11230) 4 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t11230
UTG+2 shows K :spade: 8 :spade: (high card King)
BB shows T :diamond: A :club: (high card Ace)
BB wins t11230



Damn. Panin raiseja tugeva käe peale -- ta raise suurus. Mõtlesin jälle üle. Fking donkaments, see käsi saab mulle täna saatuslikuks ka seal turnal.

ESTPatrick
04.04.09, 01:32
odaval turnal 654. ja 90$ vist

privador
04.04.09, 01:32
Damn. Panin raiseja tugeva käe peale -- ta raise suurus. Mõtlesin jälle üle. Fking donkaments, see käsi saab mulle täna saatuslikuks ka seal turnal.
Haige case,aga oleks ka foldinud.Samas jälle kui lähed sõtta ja satud mingi kk või aa vastu,siis kirud samuti end,et miks oli vaja aj-ga torkida

ranka
04.04.09, 04:09
Haige case,aga oleks ka foldinud.Samas jälle kui lähed sõtta ja satud mingi kk või aa vastu,siis kirud samuti end,et miks oli vaja aj-ga torkida


Yeah, see hetkel mul obv result oriented thinking. Maybe oli ikkgi hää fold :)

ESTPatrick
04.04.09, 11:09
Yeah, see hetkel mul obv result oriented thinking. Maybe oli ikkgi hää fold :)


jõudsid siis kaugele?

ESTPatrick
04.04.09, 11:10
täna keegi seda shootoute ka teeb, ma pole kunagi varem sellsit formaati mänginud, mõtlesin et prooviks seetõttu, aga see võib väga pikale venida arvestades fielde, samas on suht hea blind struktuur ja skillile suur ruum jäetud

lenC
04.04.09, 11:12
$16.50 võtan kindlalt ette, kõrgemaid ei usu. Formaat on nuts.

Tigrano
04.04.09, 11:14
Ma otsustasin, et ei mängi ühtegi turnat, tervise huvides ;D See kuu ei taha üle 1,5h arvutis korraga istuda, seega turnad jäävad ära >:(

ESTPatrick
04.04.09, 11:16
tegin arvutusi, kuna nii deep siis eeldan et igas ringis 1 laud ikka venib nii kõvasti et HUs on avg stäkk 5bb ja sellise arvutuse kohaselt läheb 1 ringi läbimiseks 5h ehk 21 levelit ja rahadesse jõuab 10h-ga. 16$ turnal on väikseim rahakoht küll 385$, aga selleni jõudmine ei ole väga kerge

Cash87
04.04.09, 12:00
Mis selles shootoudis teistmoodi on üldse? ja mis need x3 ja x4 tähendavad?

variatsioon
04.04.09, 12:08
huvitav statistika: http://www.pokerstars.com/scoop/stats/

lenC
04.04.09, 12:15
Mis selles shootoudis teistmoodi on üldse? ja mis need x3 ja x4 tähendavad?

iga laua võitja saab edasi, kui 4x, siis on 4 ringi, 10-stes laudades max 10k mängijat

variatsioon
04.04.09, 12:23
huvitav turna.. 165$ on veel mõned vabad kohad. Kiirustage!

RudiTurbo
04.04.09, 15:41
Formaat on liiga lahe, et mitte seda teha, kuigi jah, see võib rõvedalt pikaks minna :)
Kõige hullem selle tourney juures on see, et vb kui heads uppi jõuad, siis seal lõpuks võib mingi flip otsustada ära , kes järgmisesse jõuab. Mingi AK vs AQ final table bubbles ära ei tule, siis tuleb igaks juhuks veeni kaitsmed peale panna vms ;D

Statistikas Eesti on isegi üllatavalt eesotsas, pokker pole enam meie riigis nii võõras teema ;D

hotcocacola
04.04.09, 16:39
tegin 80 FPP satikat tänasele 6max 22$ omahale.
36 venda, shootout formaat.
See kellega jagelesin maid oli kõige hullem nit :D, aga no jah :D, see oli nii koomiline käsi :D


http://img264.imageshack.us/img264/3801/sdfdf.gif

Maheaatom
04.04.09, 17:02
huvitav statistika: http://www.pokerstars.com/scoop/stats/

Märkasin, et 3 lätlast on high-stakes turnat mänginud. Siiani eestlasi mitte.

ranka
04.04.09, 18:30
täna keegi seda shootoute ka teeb, ma pole kunagi varem sellsit formaati mänginud, mõtlesin et prooviks seetõttu, aga see võib väga pikale venida arvestades fielde, samas on suht hea blind struktuur ja skillile suur ruum jäetud


Ei jõudnud.

Stars teise arvutisse logitud ja korter nii suur, et ei viitsi teise tuppa minna kontrollima, et mis kelle need shuutaudid hakkavad? Ja mis hinnaklassi jäävad, $16 rotikat kindlalt ei mängi, kui too keskmine pandav ja pole veel hakanud, siis ehk mängin.

ranka
04.04.09, 18:37
Kas ma olen pime vä aga miks ma ei leia nimekrijas medium ja high shootout turniire?

UdusOlevSiil
04.04.09, 18:43
Kas ma olen pime vä aga miks ma ei leia nimekrijas medium ja high shootout turniire?


Kui Sa neid tänaseid mõtled, siis need on juba täis. Seega võib asi olla mingite seadete taga kinni, mis selliseid turnasi ei näita, kus osalejate arv on täis.

ranka
04.04.09, 18:48
Kui Sa neid tänaseid mõtled, siis need on juba täis. Seega võib asi olla mingite seadete taga kinni, mis selliseid turnasi ei näita, kus osalejate arv on täis.


Jah juba sain ise ka aru, passi nehk keegi unregab aga ikka on keegi kiirem ,kes enne ära regab. Rahval ikka pappi palju, et nii pingsalt peale passivad.

EDIT: Regatud, ma olen ikka kiire :P

UdusOlevSiil
04.04.09, 18:50
Kõik võib-olla väga hoolikalt oma meili ei jälgi, aga igastahes, täna õhtul kell 22.00 algab freeroll ning mängu


Dear metsapull, lähevad SCOOP main evendi pileteid. Osalemise tingimus on siis 200VPP kogumine märtsis. 1. koht saab high turnale pileti, 2-10 mediumile ning 11-50 saavad sii low-le pileti. Hetkel osalejaid kuskil 800 ja veits üle 2 tunni veel alguseni aega, seega metsikut osalejate arvu vist ei kogune seega.

We are giving you the chance to participate in our first ever online SCOOP series for free, as our way of saying thank you for earning 200 VPPs throughout March.

Simply play in our PokerListings SCOOP tickets freeroll on April 4th at 15:00 ET, for your chance to take part in one of three events coming up over the next few weeks.

The event is located under the Tourney/Private tab in your PokerStars game lobby, and will award the winner entry to one of our two main SCOOP events, worth $10,300. Places 2-10 will receive SCOOP tickets worth $1,050, while places 11-50 will walk away with tickets to a $109 tournament.

Our support team is on hand 24/7 to answer any queries you may have, by e-mailing support@pokerstars.com

See you at the tables,
The PokerStars Team

ranka
04.04.09, 20:29
LOL ja LadyMaverick - Team PokerStars.com Pro mu vaakul käel :)

EDIT: Oi ja räigelt deep värk. :heart:

EDIT2: Kes ei tea, kes too on: http://www.pokerstars.com/team-pokerstars/vanessa-rousso/

andu_andu
04.04.09, 20:41
LOL ja LadyMaverick - Team PokerStars.com Pro mu vaakul käel :)

EDIT: Oi ja räigelt deep värk. :heart:

EDIT2: Kes ei tea, kes too on: http://www.pokerstars.com/team-pokerstars/vanessa-rousso/


ohh sebi ära ;D

ranka
04.04.09, 20:42
STFU, see eit võttis mult juba 1200 nööpi ära, hea, et teda maha ei löö raisk!

Teen vist omaha $22 eventi ka, see eriti seksikas, parem kui lady maverick :)

RudiTurbo
04.04.09, 20:42
Mul on päris parajad fishid lauas

ranka, ütle Roussole, et RudiTurbo tervitab :D

RudiTurbo
04.04.09, 20:55
Käi *****, sain valusalt kotti. Tõmbasin turni double bellybuster gutshoti, tegin suht suure reraise olemasoleva straighti ning flush drawga ning open ender tõmbas riverisse ära , unreal nahhui!

Turnis oli mu Equity 86%, tore talv blät.

UdusOlevSiil
04.04.09, 20:56
LOL ja LadyMaverick - Team PokerStars.com Pro mu vaakul käel :)

EDIT: Oi ja räigelt deep värk. :heart:

EDIT2: Kes ei tea, kes too on: http://www.pokerstars.com/team-pokerstars/vanessa-rousso/


Ma vaatasin, et peale LadyMavericki üks selline vend Sul ka veel lauas, kes mängib high stakes shootout turnal.

variatsioon
04.04.09, 20:59
Ma vaatasin, et peale LadyMavericki üks selline vend Sul ka veel lauas, kes mängib high stakes shootout turnal.

terav silm sul!

UdusOlevSiil
04.04.09, 21:02
terav silm sul!


Ei ole.

ranka
04.04.09, 21:03
Rankal tõmbas junni nii jahedaks, et checkis KK-ga turni ja riveri :D


Turnil oli plaan craida, riveril check-callida, et võtta kinni ta bluffid, thin vbetid ning mitte panna ned raskesse olukorda, kui ta hittis monsteri.

Poker Stars $150+$12 No Limit Hold'em Tournament - t30/t60 Blinds - 10 players - View hand 86680 (http://www.thehandconverter.com/hands/86680)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Sowerss (BTN): t5330 M = 59.22
donnysack (SB): t4115 M = 45.72
Migueekie (BB): t4775 M = 53.06
ClydeTF (UTG): t5910 M = 65.67
Hero (UTG+1): t4280 M = 47.56
LadyMaverick (UTG+2): t8990 M = 99.89
Flush098765 (MP1): t4815 M = 53.50
Prometheus R (MP2): t3300 M = 36.67
RGow8 (MP3): t3370 M = 37.44
DirtyTowel (CO): t5115 M = 56.83

Pre Flop: (t90) Hero is UTG+1 with K :club: K :heart:
1 fold, Hero raises to t180, LadyMaverick calls t180, 7 folds

Flop: (t450) 4 :spade: 3 :heart: 3 :spade: (2 players)
Hero bets t360, LadyMaverick raises to t900, Hero calls t540

Turn: (t2250) 5 :heart: (2 players)
Hero checks, LadyMaverick checks

River: (t2250) T :heart: (2 players)
Hero checks, LadyMaverick checks

Final Pot: t2250
Hero shows K :club: K :heart: (two pair, Kings and Threes)
LadyMaverick mucks 2 :diamond: 2 :spade:
Hero wins t2250

Ja teine käsi tema vastu, see vist standard:
Poker Stars $150+$12 No Limit Hold'em Tournament - t30/t60 Blinds - 10 players - View hand 86682 (http://www.thehandconverter.com/hands/86682)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Sowerss (MP1): t4910 M = 54.56
donnysack (MP2): t4595 M = 51.06
Migueekie (MP3): t4685 M = 52.06
ClydeTF (CO): t5820 M = 64.67
Hero (BTN): t5360 M = 59.56
LadyMaverick (SB): t7940 M = 88.22
Flush098765 (BB): t4815 M = 53.50
Prometheus R (UTG): t3300 M = 36.67
RGow8 (UTG+1): t3460 M = 38.44
DirtyTowel (UTG+2): t5115 M = 56.83

Pre Flop: (t90) Hero is BTN with 8 :spade: 9 :heart:
7 folds, Hero raises to t180, LadyMaverick calls t150, 1 fold

Flop: (t420) 9 :club: T :spade: J :spade: (2 players)
LadyMaverick checks, Hero checks

Turn: (t420) 9 :diamond: (2 players)
LadyMaverick bets t240, Hero raises to t720, LadyMaverick calls t480

River: (t1860) T :heart: (2 players)
LadyMaverick checks, Hero bets t1000, LadyMaverick calls t1000

Final Pot: t3860
Hero shows 8 :spade: 9 :heart: (a full house, Nines full of Tens)
LadyMaverick shows 8 :heart: Q :heart: (a straight, Eight to Queen)
Hero wins t3860

ranka
04.04.09, 21:12
Lauast screen-shot - stattide järgi ei paista lauas olevat ühtegi big fishi peale ühe...

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/laud.jpg

privador
04.04.09, 22:04
lool Vanessa Rousso...

timukasr
04.04.09, 22:42
Ma HU hetkel low stakes (20k vs 25k olen taga).

variatsioon
04.04.09, 22:43
xpeepx on ka HUis lows.
14k - 31k taga

ranka
04.04.09, 22:46
Ma aut, tegin vanessale välja.

variatsioon
04.04.09, 22:48
ma ka out.. tegin mingile lambale välja kes otsustas 35o open c/c.
mul muidugi BBl AA

timukasr
04.04.09, 23:14
Esimene laud on lammutatud.

ranka
05.04.09, 14:46
Täna HORSE ja NLHE turniirid. HORSE-t kindlasti ei mängi, NLHE tahaks aga too $320 tundub natuke liiga kallis aga $33 liiga odav. Mitte, et mulle ei kõlba odavaid turniire mängida aga need meelitavad liiga palju rahvast kohale ja tõesti ei ole huvi 7000 mängijaga maadelda.

Ju enne turniiri algust otsustan.

ESTPatrick
05.04.09, 14:46
tahaks ka 320$-st teha, peaks mingi hea satika leidma äkki

ESTPatrick
05.04.09, 15:03
teen vist 36+3$ mis hakkab iga tunni 8. minutil.

ise vist lähen 21:08 tegema seda

rohelinekonn
05.04.09, 15:08
Ma osalen sellel 33$ omal. Vaatab mis saama hakkab seal

ranka
05.04.09, 15:16
Starsis satikad ikka sajaga suckivad! Terve kari $12+1 Double Shootout, mida ma mängida ei taha. Siis on $16.5R TURBO, mis ka suckib sajaga. Siis järgmine on $36+$3, mis oleks pandav aga hakkab alles 2 tunni pärast ja siis miski 20m pärast $70 oma, mis tundub ka hea aga kardan, et rahvast vähe tuleb.

Ma ei saa aru, miks ei ole $15R non-turbosid, need tight mängijale kõige lihtsamad ja tunnetan seal ennast rämeda EV-na.

ESTPatrick
05.04.09, 15:18
Starsis satikad ikka sajaga suckivad! Terve kari $12+1 Double Shootout, mida ma mängida ei taha. Siis on $16.5R TURBO, mis ka suckib sajaga. Siis järgmine on $36+$3, mis oleks pandav aga hakkab alles 2 tunni pärast ja siis miski 20m pärast $70 oma, mis tundub ka hea aga kardan, et rahvast vähe tuleb.

Ma ei saa aru, miks ei ole $15R non-turbosid, need tight mängijale kõige lihtsamad ja tunnetan seal ennast rämeda EV-na.


unreal jah suht

ranka
05.04.09, 19:05
$70+$39 juba satikatele pannud, teen ühte $39 turbolendi veel, kui ei saa siis ei mängi $320 eventi.

UdusOlevSiil
05.04.09, 19:09
Täna HORSE ja NLHE turniirid. HORSE-t kindlasti ei mängi, NLHE tahaks aga too $320 tundub natuke liiga kallis aga $33 liiga odav. Mitte, et mulle ei kõlba odavaid turniire mängida aga need meelitavad liiga palju rahvast kohale ja tõesti ei ole huvi 7000 mängijaga maadelda.

Ju enne turniiri algust otsustan.


Ma Horse'i mängiks hea meelega. Ma usun, et tase võib seal päris hea olla ning päris põnev oleks madistada. Kahjuks BR-ist jääb kõvasti puudu.

ranka
05.04.09, 20:40
Sain lõpuks pileti kätte ja mängin tänas $320 NLHE SCOOP Eventist.

Davy
05.04.09, 23:19
Irw kui juba scoopilt välja lennata, siis ikka all innist runner runner full housiga :P

ranka
05.04.09, 23:20
Homme siis minu jaoks viimane event - NLHE HU.

Ning siis proovin $1050 main eventile pileti läbi satikate saada, kui saan siis mängin toda ka. Kui ei saa, siis jääb tõenäoliselt homne HU mu viimaseks eventiks.

RudiTurbo
05.04.09, 23:38
Krdi perse, suht normaalne esimene tund oli, kõikusin mingi 9k - 11k vahel ning tegelesin päris hea donkamendi imidzi loomisega omale mängides 34/18.

Ikka on vaja enne lõppu floppida middle pair + Open ended straight/Royal flush draw floppida ja riveriks on mul sitane üx paar + boardil olev kõrgem paar .
Vastasel oli nagunii Quad Kings, päris hea olex old Royal riverdada
Nüüd on stack 7400 (/&!"¤)=(&/!"~!)!

Davy
06.04.09, 01:37
320 sisseostuga evendilt välja 48/52 flipiga 75bb deep... vist kunagi enam ei mängi kõrge sisseostuga turniire, kuna tase ikka suht masendav.

Vähemalt sai Vanessa Rousso-ga ühes lauas mängida :)

Ta täielik fit and fold igatahes mingi 250 kätt oli. check fold J62 r flop HU potis, kui oli esmane raiseja EP, see minujaoks ikka päris uskumatu way kuidas EP raise olukorda mängida.

variatsioon
06.04.09, 01:47
vist kunagi enam ei mängi kõrge sisseostuga turniire, kuna tase ikka suht masendav.

et siis hakkad väiksema buy iniga turnasi mängima et vähem donke vastas oleks?

RudiTurbo
06.04.09, 01:58
Tänane tourney on minemas hoopis teistmoodi, kui 6 Maxi oma. Seal polnud 5 tundi all inis olnud, selles tournas olen praeguseks 4 korda all inis olnud.

Stack oli juba 4k, M oli vist 4 juba siis, mingi Early raise oli, üx callis ja ma shovesin AK'ga, pidas A2s'i vastu :)
Järgmine olukord oli stack taas 4k lähedale sulanud ning tuli JJ vs KJ koju ära, taas tagasi.
Siis tuli KK SB peal, early donk raises, otsustasin niisama callida 10k stackiga, sest olin suht tight ja ei ole vaja enne floppi teda minema ajada, sest Suht kindel juba, et heads up, flop tuli J62 rainbow, checkisin ning tüüp pani peaaegu terve poti, seega tundus käsi olevat ja Ta oli suht committed nagunii, shovesin kohe ning callis ja vastas oli Ace high 7 kicker lol.

Seega stack kasvas juba 20k peale. Siis tegin suht varajase raise AT'ga ning see sama vend callis mu vastu positsioonis. Flop oli T62 vist jälle ning potide flush draw oli võimalik. Bettisin 2/3 potist, callis. Turnis tuli 9 ning tundsin end suht nutsina selle käega, bettisin 7k ja peaaegu insta shoves ja insta callisin ning näitas QJo ning river oli mõnus DEUCE ning 40k stack olemas, SWEET :D

Davy
06.04.09, 01:59
et siis hakkad väiksema buy iniga turnasi mängima et vähem donke vastas oleks?


Su aju töötab imelikult:)

Tase masendav=ei taha mängida=vastased on väga sarnase skill leveliga=edge pole= turna on lihtsalt loto

RudiTurbo
06.04.09, 02:05
Su aju töötab imelikult:)

Tase masendav=ei taha mängida=vastased on väga sarnase skill leveliga=edge pole= turna on lihtsalt loto


Minu aju ütleb mulle ka, et kui tase on masendav, siis on just tase masendav ehk siis mängijad on paskaakad :D

Davy
06.04.09, 02:15
Minu aju ütleb mulle ka, et kui tase on masendav, siis on just tase masendav ehk siis mängijad on paskaakad :D


Ei saa ainult oma kahte kaarti vaadata, tuleb ikka table imaget ja vastast ka jälgida.

RudiTurbo
06.04.09, 02:28
TRA, ikka on vaja nutflush riverdada kui teisel on full house turnis valmis küpsetatud trademaa.

6k stack nüüd 700 tegelast enne moneyzi, &%¤!"#(/!"#/!

ranka
06.04.09, 02:50
Olen uskumatult hästi $320 eventil jooksnud, nüüd setminesin 1:5 imlied oddsidega ja sumistasin omale top seti ära :]

EDTI: ja cashis ei teinud mitte oma A mängu vaid pigem L või K.

RudiTurbo
06.04.09, 02:51
Low eventil venitasin siiski cashi ära pärast seda Nutflush vs Full house laxu, M1 stack on praegu pmst, ehk tuleb veel midagi :D
Tüütasin vendasi ka, võtsin timebanki ja siis üx vend ütles zzzzzzzzzzzzzzzz, kui ta oli just MP pealt squuezenud väixe raisega kahte tüüpi ja tänu sellele zzzzzzzzzz'ile teadsin, et tüüp ei suuda oodata oma AA'ga mängimist ;D
Read oli 100% ning tüüp sai KK käest põske ;D

EDIT: Folditi juba SB'ni ära, mõtlesin, et jään ellu veel, K6 oli hea potensiaal, aga no SB'l ikka AA

4169. koht krt.

ranka
06.04.09, 07:40
Damn, mängija, kellega oli vahetatud 7.5% kukkus välja 3 minutit tagasi :[

RudiTurbo
06.04.09, 09:20
Kui ärkasin, siis olid just 6 kohta tagasi välja kukkunud :|

ranka
06.04.09, 14:12
Kui ärkasin, siis olid just 6 kohta tagasi välja kukkunud :|


Pole midagi teha, kui turkasid ei oska.

Sain vähemalt $1.2k ja kui viitsin teen pühapäeval selle eest main eventi.

raunooo
06.04.09, 19:35
Muidu tekkis selline küsimus, et kui sain satikalt pileti ning nüüd unregister panen, siis kas saan turna buy ini oma kontole? Või siis kui mul on turna pilet olemas ja saan satikalt teise veel siis kas see kantakse rahas minu kontole? ???

kilu6
06.04.09, 19:40
Muidu tekkis selline küsimus, et kui sain satikalt pileti ning nüüd unregister panen, siis kas saan turna buy ini oma kontole? Või siis kui mul on turna pilet olemas ja saan satikalt teise veel siis kas see kantakse rahas minu kontole? ???


Sa saad $W oma kontole, mille eest saad suvalisele suurele üritusele (näiteks SCOOPi turniirid ja satelliidid) sisse osta.
Samuti on vahendajad, kes ostavad $W, näiteks kuskil 95% $ vastu.

raunooo
06.04.09, 20:20
Tnx Kilu. Need limit triple draw 2-7 lowball kuuesed SNG satikad olid suht easy money mu meelest, kahjuks said otsa nüüd, oleks mõne veel teinud. :)

lenC
07.04.09, 09:36
homse siksmäksi low võtan kindlalt ette(sõbra kulul :) ). Mingi hommik tegin starsis tildise peaga $77 sisseostuga 15k gtd(6-max) ja oli väga cool ja easy mängida, dunno miks varem pole proovinud. Koht oli vist 14 of 230 aint :(

RudiTurbo
07.04.09, 12:02
Osalen ka selles 6Maxi eventis kindlalt, ehk see natuke krõbedam buy in hoiab ka fieldi väixemana. Siis ei ole vaja M5 zonest sada korda välja ronida või ehk õnnestub sinna üldse mitte langeda , suht deep alguses :P

ESTPatrick
07.04.09, 12:55
sitaks tuleb mängijaid sinna, pakun 10k miinimum

ESTPatrick
07.04.09, 13:14
täna on ju mixed event ehk limitiga koos

raunooo
07.04.09, 13:17
Limit liiga gei, jätan selle mixed vahele ilmselt. Praegu teen low stud hi/lo satikat, 14 alles, ma olen hetkel esimene ning 8 saavad ticketi õhtusele scoop low stud hi/lo turkale, et kui pileti saan, siis teen õhtul studi.

muruntau
07.04.09, 13:20
Kui juba ME madalal on kindlustatud auhinnafond 10 000 mängija jagu siis ei tohiks sellel 6maxil ka suurt probleemi olla 10k mängijaid saada. Ise sain ka ME madalale sisse satikaga, kui rohkem ei joppa satikates, siis jääb ka ainsaks.

P.S. Selle 33 taalase fr turna ajal kadus mul kolmanda tunni lõpus nett kui mul oli kahekordne keskmine stäkk >:( >:( >:(

RudiTurbo
07.04.09, 14:09
Kui juba ME madalal on kindlustatud auhinnafond 10 000 mängija jagu siis ei tohiks sellel 6maxil ka suurt probleemi olla 10k mängijaid saada. Ise sain ka ME madalale sisse satikaga, kui rohkem ei joppa satikates, siis jääb ka ainsaks.

P.S. Selle 33 taalase fr turna ajal kadus mul kolmanda tunni lõpus nett kui mul oli kahekordne keskmine stäkk >:( >:( >:(


Oleks pidanud Sinuga siis jälle bettima :D

lenC
07.04.09, 14:10
6-maxile olen nõus võtma 2X$25 last-longerit, ehk kes enne välja kukub peab teisele $25 saatma.

muruntau
07.04.09, 14:16
Rudi, oleks võinud küll, ma lõpetasin sust tookord eespool :)

aga võiks ka Main evendi jaoks mingisugust betti kaaluda

RudiTurbo
07.04.09, 14:20
Rudi, oleks võinud küll, ma lõpetasin sust tookord eespool :)


Krt, internet tuli tagasi? :D
Mõtlesin, et ikka jäädavalt kadus või suutsid must ette blindida? ;D
Kuna ma vist sain suht neljanda tunni lõpus pähe, natuke pärast cashi algust, 20k'se stackiga võis vist rahasse blindida küll kolmanda tunni algusest :)

EDIT: Main evendi jaoks on mul veel enne pilet vaja kindlustada, siis võib küllbettida veel :)

muruntau
07.04.09, 14:29
mul oli kolmanda tunni lõpupoole veidi üle 40K ja olin just peale mõningat äktsionit preflop foldinud AJ, flopiks AJJ. see ajas rämedalt närvi ja siis kui turn kaarti enam ei tulnud... suht haige. Netti ei tulnud tagasi jah ja kusagil 29xx koht. Aga tee neid 1,11 satikaid, need suht lihtsad.

raunooo
07.04.09, 18:23
Türi, tegin $1,11 low main eventi satikat. Pilet 11-le, ma 26-s, krt. Suht bingo loto.

ranka
07.04.09, 22:18
Starsi meeskond, kes arvutab välja garanteeritud auhindadega turniire teeb ÜLIMALT HEAD TÖÖD. Sest garanteed on reeglina RÄIGELT suured aga overlayd ei ole praktiliselt mitte kunagi. Uue aasta hommikul nägin esimest korda regulaarsete garanteeritud auhinnafondidega turniire, kus oli overlay.

Selle järgi saate siis välja arvutada minimaalse mängijate arvu, pange miski 30-40% peale ning saate umbes-täpse. Tollele pühapäevasele $3m guaranteed $1050 eventile tuleb ka siis reeglina minimaalselt 3000 mängijat, ise arvaks, et see õige arv tuleb sinna 3500-4000 kanti.

Uniquest
07.04.09, 22:44
Kuradi põnev turna on eriti ühel põhjusel: ma avastasin mängu(dekombinatsiooni), mis suudab mind tõsisesse tilti ajada. ;D
See fixed ja no-limit vaheldumine on ikka eriti räme: üks ajab tilti, sest pead kogu aeg stäkki sisse panema, teine, sest ei saa stäkki sisse panna ja kõik saavad ära tõmmata su vastu. Täiesti segane tunne on peal praegu, swingid on ka rämedad olnud, praegu istun ministäkiga.

raunooo
08.04.09, 03:15
Limit Stud Hi/Lo Low turnal 422. koht $28.17. Lõpp läks käest ära, mingi aeg olin püsivalt top 20 hulgas.

ranka
08.04.09, 04:54
PokerStars Tournament #153777933, No Limit Hold'em
Super Satellite
Buy-In: $73.00/$7.00
26 players
Total Prize Pool: $4453.00
Target Tournament #200904222 Buy-In: $1050.00
4 tickets to the target tournament

Tournament started 2009/04/08 2:35:00 EET [2009/04/07 19:35:00 ET]


Dear ranka666,

You finished the tournament in 1st place. You qualified to play in Tournament
#200904222 and are automatically registered for it. See Tournament #200904222 Lobby
for further details.

If you choose to unregister from this tournament your account will be credited with
W$1,050.00. W Dollars can be used to buy into any qualifying special PokerStars
event. Visit our web site at http://www.pokerstars.com/poker/tournaments/ for more
details.



Congratulations!

Thank you for participating.



Täitsa sick, sellist bubblet ei ole ennem näinud. Ma olin suure chipleadiga, kui 6 venda alles, neist enamus shortied. Open foldisin PF buttonilt AK, CO-lt QQ, AT, AJ jne. Ja lõpuks bubble kestis niikaua aega, et pidin ka paar korda all-in minema ja blaindid ära tooma, vastasel korral oleksin ise hävinud.

muruntau
08.04.09, 21:19
ok, mis variante keegi tänase peale teha tahab? võiksin kellegagi osalust vahetada, nt 5-10%, kui peaks mõlemale sobima (st väga sita ROI'ga tüüpidega siiski mitte). Lenc, seda last longerit pidasid tänase ürituse puhul silmas?

lenC
08.04.09, 21:22
ok, mis variante keegi tänase peale teha tahab? võiksin kellegagi osalust vahetada, nt 5-10%, kui peaks mõlemale sobima (st väga **** ROI'ga tüüpidega siiski mitte). Lenc, seda last longerit pidasid tänase ürituse puhul silmas?

täna jah - $55 6-max, $25 peale nõus?

Ise protsente ei vaheta, kuna lasen nagunii Codecci kulul :D

RudiTurbo
08.04.09, 21:31
Krt, täna ärkasin suht vara ja väsimus juba jälitab, aga loodan, et suudan kaine mõistuse säilitada tourna ajal |:

muruntau
08.04.09, 21:36
davai, 25 siis on. Äkki see aitab rohkem lollustest hoiduda ;D Vahepeal lugesin Kill Phili läbi, sealt jäid mõned trikid kummitama ja obv proovisin neid eile-täna vales kohas. ;D Tund tagasi jätsin targu Kill Everyone'i lugemise katki et halbu mõtteid pähe ei tuleks ;D

Edit: aga see osaluse vahetamine on jätkuvalt jõus

lenC
08.04.09, 21:40
davai, 25 siis on. Äkki see aitab rohkem lollustest hoiduda ;D Vahepeal lugesin Kill Phili läbi, sealt jäid mõned trikid kummitama ja obv proovisin neid eile-täna vales kohas. ;D Tund tagasi jätsin targu Kill Everyone'i lugemise katki et halbu mõtteid pähe ei tuleks ;D

Edit: aga see osaluse vahetamine on jätkuvalt jõus

ok, deal, gl

muruntau
08.04.09, 21:44
gl minu poolt kah kõigile

ESTPatrick
08.04.09, 22:00
ma vist ei viitsi seda mängida, kuigi alguses oli plaanis

privador
08.04.09, 22:03
krt vaatasin ka 5k algstack,15min.Ei viici tõesti

lenC
08.04.09, 22:20
Ma otsustasin ka ikka mitte mängida - last longer on nüüd off obv. Lihtsalt pole korralikult välja maganud, täna oli suht hectic päev ka veel. Aga edu osalejatele!

muruntau
08.04.09, 22:26
ok, ME'l siis vbla?

lenC
08.04.09, 22:34
ok, ME'l siis vbla?

Vaevalt, ma olen end ainult 6-max turniiridele limiteerinud määramata ajaks :)

variatsioon
08.04.09, 22:40
mix 6max turnal on keskmiselt 4.5 inimest lauas?

stennn
08.04.09, 22:42
mix 6max turnal on keskmiselt 4.5 inimest lauas?


Mul on koguni 4. tundub et kõik oskavad mängida ka :/

ESTPatrick
08.04.09, 22:48
7k+ mängijat, omajagu unreal situatsioone pakub ilmselt

muruntau
08.04.09, 23:00
haige agro on lauas. Iga kätt mängib, saan talle küllaltki edukalt p...ga vastu, üks käsi jäi meelde, kus neli mastikaarti maas ma riveril checkraise blufin riveril 26s valest mastist, tuli ära :D

RudiTurbo
08.04.09, 23:28
Tra, mul ka lauas neli mängijat, nõuan uut turniiri!

Enamvähem esimene tund, 2 setti, üx Ässade kolmik AK'ga, 6800 chipsine stack ¬_¬

muruntau
08.04.09, 23:57
paar bluffi on ebaõnnestunud, aga üks runnnerrunner tuli ära

RudiTurbo
09.04.09, 00:16
lol wat, el lukeboxo? :)

377 flop, pandi mingi 230'ne bet 1000 sipsisesse potti , mõtlesin, et vaatan oma 66'ga turni. No way, turn on 6. Ja mis vastasel oli, jah 33 mitte, 77 :D
Hetkel siis 11k kandis., Ässad ka juba kolm korda olnud, luckbox tühi varsti

88, flop tuli 855, ühel tumbal oli 53

17k :)

RudiTurbo
09.04.09, 01:54
Tra, mingi Läti donk ajas tilti, A6s'iga tekkis flush draw turnis, bettisin, tüüp callis, riverisse tuli hea scarecard ja boardil oli 3 broadwayd, insta callis mu riveri bluffi 88'ga, no #!¤/(%#"¤!

Üldse haige oli, mingid sit outterid olid esimeses lauas minu taga ja üx idioot tõstis pidevalt ja mul ei olnud midagi millega idikat 3Bettida. Ühekorra üx teine 3Bettis, siis tüüp lükkas seitsmed sisse.

Stack on 12.5k hetkel, mis praeguseks pole enam lõbus stack

Uniquest
09.04.09, 01:54
Mulle küll meeldib, et 4 mängijaga algab. Mida vähem mängijaid, seda parem, paljude käte mängimine on aina väiksem viga. ;D
Üks QQ vs KK sai floppi QQx, peab meeldima, enne seda oli kass, pärast tuli obv mänguisu tagasi.

Stäkk 30k, äkki hitin. ;)

ESTPatrick
09.04.09, 02:18
nii võib saada küll

ESTPatrick
09.04.09, 02:20
oo, kohe jõuate rahadesse pärast 4h mängimist, mul on ikka hea meel et ma seda turnat ei teinud ja õppimisele aega kulutan

RudiTurbo
09.04.09, 02:28
Yep, kolmas SCOOPi cash viiest tournamendist peaks vist kindel olema ;D
Kuskil M10 on veel , midagi annab veel teha, kui järgmine flip ära tuleb, laud on küll paras donkament.

RudiTurbo
09.04.09, 03:01
Elus veel endiselt 17k stackiga.
Üx paras tegelane on, kes tõstab ja Cbetib aina, pole ta vastu veel kätt saanud. Aga sain AKs'iga teda 3bettida ja calli sain hoopis järgmiselt tüübilt, aga flopis siras vastu A ja tegin unreal minibeti ja sain duubli tema JJ'idelt :D

Aga tal oli selline blah stack ja natukese aja pärast olin pärast oma preflop raise ta vastu A9'ga committed ja AQ vastu imesi ei juhtunud.
Aga siis õnnestus teise paariga üx 4 way flop maha võtta ja kogusin natuke sellest taas.
Loodan, et saan selle Cbett0ri lõksu, ta üritab suht iga weaknessi peale bettida.

RudiTurbo
09.04.09, 04:06
Uniquest, teeks heads uppi mingi 200k EEKi peale mõne tunni pärast, sobib?

Uniquest
09.04.09, 04:09
Ikka :D
Sinna läheb hea 6h kindlasti veel küll. :P

Uniquest
09.04.09, 04:27
Läks vett vedama see plaan:

378. koht, raha 145.27$

Veidi rahulolematu (oma mänguga), aga vähemalt saan magada nüüd.

Davy
09.04.09, 04:30
ka mingi 360 või nii. Müstika kuidas nii kaugele, terve turna täielikult carddead. Ühe korra sain all inni üldse preflop 6bb deep q9s vs 88 ja laud AAJJx. 1 set(ei saanud all inni postflop) ja paar korda 2nd pair, ülejäänud flopid täiesti mööda. Vastased foldisid lihtsalt mu desperate shovedel. Viimased 4h shortstack.

Piinad lõpetas 99 vs AA

RudiTurbo
09.04.09, 04:35
Mul lakbox veel pidas, kui viimases hädas A3s sisse läks M3 stackiga ja 99 oli kuni riverini ees, kus hittisin flushi :]

Ennolematu, hakkasin pärast comebacki monster stacki norima ning norisin AT'ga ja imesin JJ'i vastu ära!!

RudiTurbo
09.04.09, 05:14
Jõudsin kuuenda tunni lõpuni \o/

Tegin ühe vea praegu, üx shortie oli pidevalt shovenud, ning nüüd tõstis kõigest 3x BB, mõtlesin, et see võib olla sucker bet monsteriga, aga ikka tahtsin ta extra 20k eest TT'ga all ini lükata.
Hetkeks käisin juba 90k'se stacki peal ära, aga praegu 50k ning M on natuke alla kümne.

Nüüd saab 15 minutit hinge tõmmata

RudiTurbo
09.04.09, 05:57
154's koht, 257$

Tegin mõned vead lõpus väsimusest ning jäin liiga shortieks ja alla M3 ei tahtnud langeda ning lükkasin UTG'lt 56o, aga ei jõudnud mõelda, et Big blindil olev tegelane callis enne mind T5o'ga ja seekord callis 79s'iga :/

Parim tulemus Pokerstarsi tournamendilt, summa on juba peaaegu rahuldav, kahju, et ei õnnestunud seal lõpus seda stacki kuidagi üles saada, päris kerge oli mängida, tuli enamvähem lihtsalt blinde korjata, minu 3x BB raise respectiti väga kenasti , kuigi olin suht short pidevalt.

Loodaks Main eventi pileti kah kuskilt saada, ehk õnnestub neljas cash :) Deep mängida on ikka kõvasti etem, saab ka tight mängija olla :)

ranka
10.04.09, 05:10
Täna on $215 NLHE SCOOP event, 1 rebuy ja addon.

Kas keegi oleks huvitatud sellisest diilist, et ma annan sinna 1x rebuy raha (mis tuleb ära kasutada) ja mängija, kes teeb diili, siis peab tegema ka kindlasti addoni. %-endid jaguneksid siis 33% minule ja 67% mängijale, kes paneb siis 2x $215 (buyin+addon) ja ma annan rebuy raha.

Ja mängija peab nõustuma ka diiliga, et rebuy tehakse ära kohe, kui turniirile siseneteakse.

Kui too diil ei sobi, siis võib pakkuda ka miskit muud diil samale pakkuda, sest ma ise hästi ei tahaks üksinda $645 ühele turniirile kulutada. Võime ka nii teha, et miski 50:50 kulud või ma ei tea.

Too turniir tundub +EV sellepärast, et paljud ei tee rebuy-id ega addoni ja mängijad, kes teevad rebuy omavad väga suurt eelist nende mängijate üle, kes ei tee. Kui mingit diili ei saa, siis võib-olla on väike võimalus, et mängin ka ise, oleneb paljhu osalejaid tuleb. Tundub väga ahvatlev donkament.

Timpz
10.04.09, 19:07
mängin ise täna low evendil, 2.20 satikalt sain pileti kätte, rebuy ja addon on sitad laksud bankrollile

privador
10.04.09, 19:38
Ranka sa HILO 50% 530$ osta ei taha?
saad 50% osalusega.Tunnen seal valuet..aga buy in liiga suur

ranka
10.04.09, 21:17
Ranka sa HILO 50% 530$ osta ei taha?
saad 50% osalusega.Tunnen seal valuet..aga buy in liiga suur


No-way

ok2aa
10.04.09, 23:00
sick tilt

Timpz
11.04.09, 00:22
mingi faking 3000 koht, sittagi ei saand, viimane käsi rida vs maja, polnd minu päev

timukasr
11.04.09, 10:11
Lol, stakisin üht islandlast selles 1R1A turnas (low variant) dealiga, et ma saan tagsi buy-in + 50% võidust. Ta tuli 1100 kohale ja cashis $87.32, see tähendab, et talle jääb $12.66 ^^, tough luck.

surka
11.04.09, 15:41
täna viie tunni pärast hakkab event 19 omaha freezout, kus plaanin osaleda low buiinni asjandusel, tegin FPP satikat, kus oli ka muhklionu kohal. satikalt lendasin välja ja panin oma hädise starsi rolli hakkama selle turna peale ;D
siit keegi veel seda mängida plaanib?

hotcocacola
11.04.09, 15:57
loodan mängida, hetkel 2 satikat teinud, ühel sain raha tagasi, teises hävisin.
kui satikalt piletit ei saa, siis 2 outi - otsene buyin või allin notiga :D

muhkLionu
11.04.09, 18:52
täna viie tunni pärast hakkab event 19 omaha freezout, kus plaanin osaleda low buiinni asjandusel, tegin FPP satikat, kus oli ka muhklionu kohal. satikalt lendasin välja ja panin oma hädise starsi rolli hakkama selle turna peale ;D
siit keegi veel seda mängida plaanib?

Sain sellelt satikalt pileti kätte. Kohtume lauas!

RudiTurbo
11.04.09, 19:18
Muhklionu, Sa kuradima shortstacker! :D
Nägin Sind NL25's !

muhkLionu
11.04.09, 19:39
Muhklionu, Sa kuradima shortstacker! :D
Nägin Sind NL25's !


Vaata et sa ei hinga kellelegi sellest!

privador
11.04.09, 19:46
Kas see omaha on full ring?Kui nii siis hakkab nitipanemine suht alguses

vapsik
11.04.09, 20:01
Kas see omaha on full ring?Kui nii siis hakkab nitipanemine suht alguses


On küll.

surka
11.04.09, 20:35
kolmas käsi hittisin 4way floppi nutfulliku ega hakanud slowplaitama, ilma kikkerita trips maksis osaliselt kinni ja stäkk on 6,9k :D

muhkLionu
11.04.09, 21:07
põgus rahvaloendus andis sellised eestist mängijad Pot Limit Omaha low nimekirjas:

53495
AndreV18
Coldfish
Dzunglipoiss
Ghost Orchid
henri72
Naxer
muhkLionu
privador
risti7
suurik15
Taavi001
VidrikVello

Päris kindlasti jäi mõni kahe silma vahele ka.

surka
11.04.09, 21:11
mina jäin sul vahele, ära rahvaloendajaks küll hakka ;D

muhkLionu
11.04.09, 21:34
Peale esimest tundi AndreV18 - 8. kohal. field: 2440

surka
11.04.09, 21:36
285 out of 2440
11235 nööpe

privador
11.04.09, 21:51
Mnjah out ...
Leidsin sellise k2e nagu KKTx ds
stack 4k tegin mingi min raisi 160 vms aga see oli piisav et tagant keegi paneks reraise mingi 600 vms
(nu obvious AAxx)
flop Txx ja mul ka K high mastitomme.Seeb oli flop kus ma juba tahtsin nuppe panna,aga raisal oli AAxx,3 ristit k2es.
Mnjah oleks tasunud siiski limpida,et v2ltida reraise tagant

muhkLionu
11.04.09, 21:58
väljas. sain turnil fullhouse'i, vastane tõmbas riverisse kõrgema maja.

surka
11.04.09, 22:19
ma ka väljas, midset vs wrap+nfd, olin pisut shordiks jäänud ja tahtsin hädasti duublit :(

ranka
12.04.09, 01:19
Täna viimased eventid ja SCOOP turniiridesari lõpeb siis Main Eventidega.

Seega, kes ja mida homme mängib? Ise mängin $1050 medium eventi, kui keegi veel sama eventi mängib, siis võin vahetada maksimaalselt 10%.

stennn
12.04.09, 09:15
Täna viimased eventid ja SCOOP turniiridesari lõpeb siis Main Eventidega.

Seega, kes ja mida homme mängib? Ise mängin $1050 medium eventi, kui keegi veel sama eventi mängib, siis võin vahetada maksimaalselt 10%.


Tegin täna 5 satikat, läksin tilti ja vandusin, et enam sateliite ei mängi.

ranka
12.04.09, 09:54
Tegin täna 5 satikat, läksin tilti ja vandusin, et enam sateliite ei mängi.


Ma teen seda iga kord, kui turniirilt (s.h. ka satikad) välja kukun :)