PDA

View Full Version : Hääletus: FC Pokkeriprod talvehooaja treeningpaik



muruntau
14.09.11, 15:47
Kus teeme selle sügis- ja talvehooaja treeningud? Ei tahaks seekord minna peale nagu kevadel, et sai võetud liiga palju treeningaegu võrreldes kohalkäimise ja maksmisega, mil mitu kuud kogunes +€50 miinust. Seega seekord oleme lähenemisel konservatiivsed: Pakkuda on kaks varianti:

A) 2x nädalas wismaris, teisip ja neljap kell 20.45-22.15.

B) 1x nädalas Männiku hallis.

Kui peaks käimine ja maksmine loodetust parem olema, võib midagi muuta, esialgu on valikuvariandid need kaks. Paluks valida ainult trennis käivatel inimestel ja kui kellelgi pole siin kasutajat, siis võiks sõber tema hääle siia kirjutada. Teeme selle homme õhtuks ära, et saaksime reedel ajad kinni panna.

nikitheone
14.09.11, 16:11
Küsin selguse huvides üle - summa on võrdne jah? Et 2x Wismari = 1xMännikus?

muruntau
14.09.11, 16:14
1x männikul tuleb €20 kuu, 2x wismari €25 kuu

inward
14.09.11, 16:15
Vapsik :D

fyte
14.09.11, 16:20
1x nädalas trenni teha on mõttetult vähe. Nii ei saagi kuidagi vormi.

pastilaa
14.09.11, 17:29
1x nädalas trenni teha on mõttetult vähe. Nii ei saagi kuidagi vormi.

+1. Mul peamine see, et saaks vutti võimalikult palju mängida trenni mõttes. Pargijooksu tuleb lisaks sellele niikuinii teha.

Karelkorm
14.09.11, 18:29
Kui valida on saalipõranda ja kunstmuru vahel, siis tõmbaks ikka korra nädalas korkidega putsa jalga, kuna mäng ise on niivõrd erinev. Vormisolek sõltub suuresti ikka individuaalsetest treeningutest ja arvan, et 1 kord jooksutrenni on peaaegu sama, mis 1 kord saali trenni päris mängu mõttes.

fyte
14.09.11, 18:36
Hetkeseisuga on vaid üks trenniskäija hääletanud männiku poolt.

Karelkorm
14.09.11, 18:37
hakkaksin hea meelega seal trennis käima :P

mirko
14.09.11, 19:11
Arvestades seda, et ma pole saanud vist pea 3 nädalat trennis käia ning ka mängudel erinevatel adekvaatsetel ja vähemadekvaatsematel põhjustel võib järgnev kõlada küll tiba kohatult, aga siiski:
Mina soovitan ja ka soovin teha saalis. Miks? Jah, saalimäng erineb 100% kunstmurumängust ja 1x nädalas trenni on vähe. Küll aga on talveperioodil väiksem vigastuse oht, kuid mis peamine - saab keskenduda täiesti muule aspektile. Meie puhul siis tehnika vorpimine ja seda palliga. Eelise annab see,et iga kord on mängukõlbulik väljak. Kevade poole võib jääjalgpalli harrastada, kuid näiteks oktoober-veebruar ei teeks paha stabiilne väljak, kus kiiret söötu harjutada ilma, et ära külmud. Seda suurel väljakul müttamist võime kevadel ka taas drillida, aga märksa lõbusam oleks kui tolleks hetkeks oskame mängida ka väga väikesel väljakul kiiret mängu.
Vormis hoidmise koha pealt, ega 2 trenni nädalas ka väga ei päästa, kui nv ikka mänge ei ole kaob ka vorm ära ilma individuaalse trennita. Pigem siis käia jooksmas/ujumas/jõuksis mida iganes.

muruntau
14.09.11, 19:34
Mirko, wismari all pidasime silmas just wismari halli, mitte väljakut

veeretas
15.09.11, 00:44
vastasin küll 1x männikul aga äkki saaks ka nii, et üks kord männikul ja teine wismaris siis tuleks kuu makseks ca 500 ja saaks 20 inimesega ka 25€ kuus hakkama. Ja vast oleks üldse mõistlik trennis kokku lüüa inimesed, kes plaanivad talvel käima hakata. Aga enda suhtes suht vahet pole kus ja kui palju, kohal käin ikka.

margus
15.09.11, 08:54
vastasin küll 1x männikul aga äkki saaks ka nii, et üks kord männikul ja teine wismaris siis tuleks kuu makseks ca 500 ja saaks 20 inimesega ka 25€ kuus hakkama. Ja vast oleks üldse mõistlik trennis kokku lüüa inimesed, kes plaanivad talvel käima hakata. Aga enda suhtes suht vahet pole kus ja kui palju, kohal käin ikka.

+1 ma olen täpselt samal arvamusel, kohal käin ikkagi :)

Mõteks oleks tõesti trennis arutada, kes plaanivad 100 prossa kohal käima hakata ja sellest lähtuda, et miinusesse ei jookseks..
Ma tahaks talvel kindlasti 2x käima hakata, kuna siis pühapäevased mängud jäävad ära..

Tehke hääletusse üks lahter juurde 1x wismaris + 1x männikul

pastilaa
15.09.11, 09:18
Kui eelarve kokku saame, siis see 1+1 oleks parim tõesti! Ise oleksin nõus ka rohkem plekkima, kui vaja - 2 trenni nädalas kindlasti.

Mingit talvehooaja puhkust pole küll vaja - mu igapäevane töö on 95% arvutis passimine ja nädalas paar-kolm koosolekut majast väljas ainult. Peamine põhjus vuti mängimiseks on ikkagi kõhupekki ohjamine, mitte ulmeline areng ja meistriliigasse tõus.

mirko
15.09.11, 20:03
Oh mu rumalust. A siis tahaks häält muuta ja Wismaris :D