PDA

View Full Version : Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy)



mihke666
21.09.11, 16:02
Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy) Pokerstarsi. Stake suurus oleks $2000. Juhul kui roll peaks langema $1500 või vähem peale, siis rakendan 100 bi reeglit.

Väga väikesteks osakuteks ei sooviks stake jupitada, sest üsna tülikas on majandada, saades kümnetelt inimestelt ülekandeid ning siis hiljem samamoodi võimalikku profitit laiali kanda. Seega võiks olla 1-4 osakut (4 osaku puhul, $500 per person jne). Soovi korral võin ennast id-kaardiga autentida.

Foorumi siseseid avalikke diile pole siin varem teinud, kuid näiteks oleme kasumliku diili teinud siit foorumist rankaga. Ta võib seda ka kinnitada.

Stake pikkuseks võiks esialgu olla 1 kuu (või siis minimaalselt 200 MTT-d). Kuu möödudes saame resultaadid koos stakejatega üle vaadata ning kui kõigil osapooltel on soovi, siis võib diili vastavalt kokkuleppele pikendada.

Kasumi jagamine: 50:50, igakord kui profit üle $1k, splitime profiti.

Kuna opr trackib starsi üsna põhjalikult, siis eraldi kõikide turniiride resulte siia ei postitaks. Juhul kui stakejad muidugi väga soovivad, siis võin ka siia postitada, kuid ei näe suurt mõtet andmeid siia dubleerida.

Stellar boonused ja fpp-d jäävad staketavale. Stellareid ja FPP-sid diili vältel ei kuluta (et vältida segadusi).

Juhul kui on huvitatuid, siis rahade liigutamine käib läbi SEB ja/või Swedpanga.


Suuremate tubade (trackitavate) graafikud/tulemused:

ranka
21.09.11, 16:07
Tegu on Marek K. vennaga. Ise olen teda korra stakenud ja sain 6k kasumit. Turniire ta biidib ja on usaldusväärne. Ise ei stake kuna olen loobunud sellistest asjadest.

mihke666
21.09.11, 16:33
Stake olemas, kasutajalt Peokuningas.

privador
21.09.11, 16:48
Ise ei stake kuna olen loobunud sellistest asjadest. Huvitav miks?

ziimukaz
21.09.11, 16:55
Kasumi jagamine: 50:50, igakord kui profit üle $1k, splitime profiti.

Huvipärast uurin, et kas see ebaaus pole? Saad algul 1k profitit, jagate selle kaheks ning siis järgneb halb kaardijooks ning lähed bustoks. Sina oled 500 kasumit saand, stakeja 1500 miinust?

ranka
21.09.11, 17:03
Huvitav miks?

Teatud asjaoludel on mul nüüdsest põhimõte, et ei stake v.a. siis kui olen väga suur soosik. Mihklile pakkusin 30:70 diili + makeup ja ilmselgelt selline hea mängija säärase "nöörimisega" nõus ei ole.

ranka
21.09.11, 17:05
Huvipärast uurin, et kas see ebaaus pole? Saad algul 1k profitit, jagate selle kaheks ning siis järgneb halb kaardijooks ning lähed bustoks. Sina oled 500 kasumit saand, stakeja 1500 miinust?

On sellel vahet, et kas profit, päevad või MTT-de arv. Pärast 1k profitit algaks nagu uus diil. EV jääb ju täpselt samaks. Kui mihke666 läheb koheselt bustoks siis mihke ei kaota midagi, stakeja 2000.

privador
21.09.11, 17:27
Teatud asjaoludel on mul nüüdsest põhimõte, et ei stake v.a. siis kui olen väga suur soosik. Mihklile pakkusin 30:70 diili + makeup ja ilmselgelt selline hea mängija säärase "nöörimisega" nõus ei ole.
hmmz hea -aus mängija ei nõustu never selliste tingimustega.
Küll aga ujuvad kohale tüübid, kes on nõus ka 99-1 tingimustega, mis tähendab seda, et seda raha sa enam ei näe.
Aga oled ju diilidega ilusti teeninud, miks siis nüüd 50-50 ei sobi enam? Mõrudaid pille tuleb ette, aga see ongi osaline investroi risk

ranka
22.09.11, 04:44
hmmz hea -aus mängija ei nõustu never selliste tingimustega.
Küll aga ujuvad kohale tüübid, kes on nõus ka 99-1 tingimustega, mis tähendab seda, et seda raha sa enam ei näe.
Aga oled ju diilidega ilusti teeninud, miks siis nüüd 50-50 ei sobi enam? Mõrudaid pille tuleb ette, aga see ongi osaline investroi risk

OP on mu hea tuttav ja sõber. Biidib mängu aga on natuke kehva rolli managmendiga. 70:30 diil võib tunduda nöörimisena aga see seob teda väga pika diiliga. See tähendab, et tal on pidevalt mängimiseks bankroll (seda haldan mina oma suure "protsendiga") ja samas ka pidev sissetulek. Kasumi kasvades pikkadel diilidel olen nõus rohkem investeerima ehk teisisõnu saaks OP liikuda limiidist üles. Tema kui ka minu sissetulek kasvab aga samas on tagatud stabiilsus, mis õpetab ehk teda rolli paremini haldama ning ühel hetkel "suure hitiga" garanteerib talle lõpuks korraliku rolli. Näen win:win olukorda mõlemale. Võtab standard 50:50 diili, teeb sellest kiirelt paari hitiga rolli aga nagu rahvasi ütleb: kergelt tuleb, kergelt läheb ning on mõne aja pärast samas olukorras (loodan, et seda ei juhtu).

Tema leidis, et 50:50 parem, mina leian, et 70:30 parem. Täiesti maitse asi.