PDA

View Full Version : kuidas toad võitlevad kollusiooni vastu?



marguzz22
23.02.09, 19:40
Mul alati olnud küsimus, et kuidas toad võitlevad kollusiooni/kokkumängu vastu. Kui mingi 5 ühest rahvusest venda lauas istuvad tekib mul alati kahtlus, näiteks, need 5 venda ütlevad msn üksteisele kaarte, mis neil on, nii on juba osad outsid teada ning saab kokku mängida, samuti suruda potist välja jne.

Pahvak
23.02.09, 22:07
Arvatavasti mingite statistiliste meetoditega otsivad kahtlaseid betting patterneid. Kindlasti on kokkumängijatel otsuste vahelised ajad mingis mõttes teistsugused kui ausatel mängijatel jne. Ja kui mingis lauas toimub midagi kahtlast, siis arvatavasti vaatab inimisilm asja üle.

OT, aga lugesin starsi kodukalt kuidas nad kaartide juhuslikkust tagavad:

We understand that a use of a fair and unpredictable shuffle algorithm is critical to our software. To ensure this and avoid major problems described in [2], we are using two independent sources of truly random data:
*user input, including summary of mouse movements and events timing, collected from client software
*true hardware random number generator developed by Intel [3], which uses thermal noise as an entropy source

Each of these sources itself generates enough entropy to ensure a fair and unpredictable shuffle.

Entropy e. entroopia on sisuliselt juhuslikkuse näitaja (mida suurem entroopia, seda juhuslikum protsess e. raskem ära arvata). Päris põnev teema :)

ranka
23.02.09, 22:32
Ma ei suuda seda teemat hetkel leida aga keegi pokerclubis (vist oli mupsik) omal ajal rääkis, et pokkeritoa soft on tegelt nagu 1 suur spyware ning nad saavad absoluutselt kõike näha su arvutis - näiteks vaadata su screeni (nagu teamviewer). Seda kõike sellepärast, et tuvastada pettused.

Timpz
23.02.09, 22:38
aga pmst võiksid teha enda teises arvutis näiteks mingi teise venna teise arvutiga chatti vms, või sis helistada lihtsalt :D

Oliverk
23.02.09, 22:40
Seda screeni nägemist hästi ei usu. Selleks kuluks liiga palju uploadi. Moblaga mängimine täitsa funkab nii et andmemaht mis liigub on väike.

ranka
23.02.09, 22:42
Seda screeni nägemist hästi ei usu. Selleks kuluks liiga palju uploadi. Moblaga mängimine täitsa funkab nii et andmemaht mis liigub on väike.


Ega see ei pea ju koguaeg töös olema. Lülitakase sisse, kui tekib kahtlus vms.

masterpuppet
23.02.09, 23:46
Sellisel juhul avastaks sellist liikuvust iga standard firewall.

RudiTurbo
24.02.09, 01:00
Triobetiga on mingi fish värk küll. Kui Triobetis lauad lahti ja keegi msnis Sulle ilusa naise pildi annab ning sellele vajutad, siis msn jooxeb kokku .

Ja see pole vist ainult msn, üxkord kui trios mängisin ja nägin Starsi news'is mingit huvitavat värki ja seal linki vajutasin, siis jooxis PS'i klient samamoodi kokku.

Seega triobeti klient midagi vussib igatahes.

Tigrano
24.02.09, 06:32
Triobetiga on mingi fish värk küll. Kui Triobetis lauad lahti ja keegi msnis Sulle ilusa naise pildi annab ning sellele vajutad, siis msn jooxeb kokku .

Ja see pole vist ainult msn, üxkord kui trios mängisin ja nägin Starsi news'is mingit huvitavat värki ja seal linki vajutasin, siis jooxis PS'i klient samamoodi kokku.

Seega triobeti klient midagi vussib igatahes.


midagi kahtlustab juba ;D

ranka
24.02.09, 09:53
Triobetiga on mingi fish värk küll. Kui Triobetis lauad lahti ja keegi msnis Sulle ilusa naise pildi annab ning sellele vajutad, siis msn jooxeb kokku .

Ja see pole vist ainult msn, üxkord kui trios mängisin ja nägin Starsi news'is mingit huvitavat värki ja seal linki vajutasin, siis jooxis PS'i klient samamoodi kokku.

Seega triobeti klient midagi vussib igatahes.


Ka ad-aware annab alati TB kohta mulle 28 warningut. Ma võin need ära visata aga need tekivad ikka ja jälle.

LuuK
24.02.09, 09:55
Asjal tundub alust olevat, mul praegu leidis AV triobeti kaustast "Unclassified malware". :o

tdx
24.02.09, 12:41
Üks huvitav thread teema kohta : http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/heres-how-poker-sites-spy-you-how-their-security-works-374599/

[b]
Client side security


File scanning, random files that you have open, or not have open.
Process scanning, they periodically request a list of all programs that you have open, can take screenshots of them
Debugger detection, by checking if the debug bit is set. Could also be by checking how long certain instructions take (to find break-points when the debug-bit is overridden), but they probably don't do that
Virtual PC detection, "am I running inside an emulator?"
DLL injection checking, basically looks if another program is reading data from the poker client
Mouse and keyboard input monitoring, they record where you click on the buttons (a (very simple) bot would always click on the same spot)
Mouse and keyboard input checking, to see if it comes from a real keyboard or is artificial
Monitor specific win32 API calls
Changing random pixels/things on the poker table, to make automated reading of the poker table harder
FTP specific: ieSnare, which is spyware that tags your computer with a unique ID (which other programs can see too). "A database matching system, links devices and accounts allowing merchants to identify and flag fraudsters." (between different organizations)
CAPTCHA, stars/party and now even FTP have these, which are the somewhat unreadable characters you have to type in from time to time to verify you are human. (Only done when you're suspected)


[b]
Server side security

Session start & finish times, session lengths
Compare stats & actions with those of other players (heuristics)
Compare decisions to those of known bots (mostly known the HULHE ones)
Look at IP-address, if you are related to others
Look at your action frequency in similar spots, if you always do exactly the same you're suspicious
Look at how often two users sit together, for collusion
Look at actual hands you played, one by one

"But why would I be concerned?"
Well obviously because sites (esp FTP) ban people without telling them why, but also because pokersites read your files and open programs, and send information about them back. They can upload your entire documents folder if they find it "suspicious".

RudiTurbo
24.02.09, 12:48
Rsk, kui nad mu pr0ni folderi fuuki panevad!

Tigrano
24.02.09, 12:55
Päris hull asi, kui seda artiklit lugeda.

ranka
24.02.09, 14:51
Ja mis ma siis ütlesin :)

Paljud mängijad arvavad, et internet on safe aga see ei ole ning see on jäämäe tipp!! Mitte ainult pokkeriprgrammid seda ei näe - kes krt teab ehk saab ka näiteks messengeri, AIM omanikud vaadata, mida sa hetkel teed!

leho57
24.02.09, 17:54
eks neid meetodeid ole erinevaid ja ega kõigest ei räägita ka. alati on paar salatrumpi varuks, muidu pättidel ju lihtsam arvestada.
kõiki hole kaarte jälgud pidevalt arvuti ja kui sa foldid nuts masti vastase mastireale oled kohe huviorbiidis, et KUIDAS SA TEADSID!
tegelt enamust tuntud networkides ja tubades on tunne suht kindel juba.

ranka
24.02.09, 19:23
eks neid meetodeid ole erinevaid ja ega kõigest ei räägita ka. alati on paar salatrumpi varuks, muidu pättidel ju lihtsam arvestada.
kõiki hole kaarte jälgud pidevalt arvuti ja kui sa foldid nuts masti vastase mastireale oled kohe huviorbiidis, et KUIDAS SA TEADSID!
tegelt enamust tuntud networkides ja tubades on tunne suht kindel juba.


Peale UB ja Absolute skandaali olen mina isiklikult kindel ainult PokerStars'i pokkeritoas. Isegi FTP-s ei ole kindel, kuna suured 2p2 "bot" teemad räägivad enda eest.

ranka
24.02.09, 20:09
Sain ka selle pildi Starsis. Naljakas oli see, et ma ei saanud sittagi aru, kiirelt toksisin tähed sisse ja siis raputasin pead, et WTF was that! :d

Tigrano
24.02.09, 22:55
Full tildist on jah palju bottide teemasid. Ma lugesin, et full tilt ei tule su arvutisse uurima ja seetõttu on seal lihtsam botte teha. Pokerstars uurib vajadusel rohkem ja seetõttu on seal turvalisem ja botivabam.

Starsis tehti mulle ka ükskord test, et kas olen bot. Chati asemele tuli järsku pilt ja siis pidi 30 sekundiga pildil oleva sõna kirjutama või muidu läheb konto lukku. See oli algul, kui multitablema hakkasin ja rohkem pole küsitud.


Vau, see on küll muljetavaldav, kui ekraanile selline test tuli, Starsi omad on ikka tublid.

kilu6
24.02.09, 23:34
Sain ka selle pildi Starsis. Naljakas oli see, et ma ei saanud sittagi aru, kiirelt toksisin tähed sisse ja siis raputasin pead, et WTF was that! :d


"Please type in your Pokerstars password. You have 30 seconds or your account will be blocked" ;D

kilu6
24.02.09, 23:47
passwordiga ma jääks küll hätta vist.


See oligi nali. Never ever ei tohi passwordi asja uskuma jääda, sest siis on see phishing. ;D

marguzz22
25.02.09, 01:31
mu sõber tõmbas netist mingi full tildi boti ja mängis sellega full tildis ja midagi ei tehutd, bot oli algeline aga siiski, pask mis toimub

Tigrano
25.02.09, 01:43
mu sõber tõmbas netist mingi full tildi boti ja mängis sellega full tildis ja midagi ei tehutd, bot oli algeline aga siiski, pask mis toimub


Irw, selliseid asju isegi netis üleval või ;D

Potsataja
25.02.09, 02:07
Irw, selliseid asju isegi netis üleval või ;D


Muidugi leidub, mõningate puhul on olemas koguni kasutajate foorum:

Our users have posted a total of 67923 articles
We have 2045 registered users

Tigrano
25.02.09, 02:11
Muidugi leidub, mõningate puhul on olemas koguni kasutajate foorum:

Our users have posted a total of 67923 articles
We have 2045 registered users


Misasja, irw, siis küll ikka kole lugu ju ja mis tubasi need potid kasutavad siis.

Potsataja
25.02.09, 02:30
Ma ei ole eriti pro inglise keeles. Mulje on jäänud aga selline, et asja toimima saamiseks peab omajagu progemist jms. jagama ning alati riskivad nad ikkagi kogu BR-i kaotuse ja arvete sulgemisega. PS on pealegi ju punases tsoonis, seega seal neid ei kohta. Imelik tõesti, et FTP on kollases tsoonis.

ranka
25.02.09, 02:41
Lasin imricu ja TIGRANO postid maha - see foorum ei ole botinduse reklaamimise foorum.

EDIT: sealt võib saada ka natuke rohkem lisaatribuutikaid kui botte oma arvuti kettale. Kel huvi siis googeldagu ise oma botte, mine ei hakka vastutama kellegi pokkerikontode kinni keevitamise eest.

Tigrano
25.02.09, 05:07
Lasin imricu ja TIGRANO postid maha - see foorum ei ole botinduse reklaamimise foorum.

EDIT: sealt võib saada ka natuke rohkem lisaatribuutikaid kui botte oma arvuti kettale. Kel huvi siis googeldagu ise oma botte, mine ei hakka vastutama kellegi pokkerikontode kinni keevitamise eest.


Okei lase maha jah, kuigi imestama panevad, mis asjad on olemas ja nii avalikult. Selline suur foorum ka veel, irw. Samas peaks rohkem kursis olema selle värgiga, et teada nendest bottide värgist rohkem, mitte, et ise kasutaks vaid, kuidas botid tegutsevad jne. Siis oskab ka leida neid või midagi sellist, siiani sain aru, et tegu on üksikute juhtumitega. Tule taevas appi ;D

Potsataja
25.02.09, 05:40
Hounter333 kunagi jutukas kirjutas, et sattus oma arust boti vastu mängima. Tegu oli FL ja vist 10/20. Point oli aga selles, et kui ta selle ära jagas, siis hakkas plussi kogunema. Botid toimivad põhimõttel if...then... , inimene on paindlikum :D

Hiljuti oli kuskil artikkel (mäletab keegi täpsemalt?) , kus prod pandi spets. arvuti vastu mängima FL-i, periood oli vist kaks päeva. Prod võitsid.

goldec
25.02.09, 08:52
Hiljuti oli kuskil artikkel (mäletab keegi täpsemalt?) , kus prod pandi spets. arvuti vastu mängima FL-i, periood oli vist kaks päeva. Prod võitsid.
http://www.nytimes.com/2007/07/26/business/26poker.html?_r=1

zyxxx
25.02.09, 11:38
Googeldasin ja leidsin mingi 7-8 botti. Kahtlen, et sellised netist vabalt saada olevad botid suudavad pokkeritoale märkamatuks jääda.
Iseasi on see kui keegi on ise mingi softi valmis progenud ja seda laiemale ringile ei levita.

marguzz22
25.02.09, 11:59
mu sõber tõmbas selle sama boti ja see FT täiesti töötab, lasi tal play moneys mängida ja see bot isegi võitis raha, jah ta on küll võidetav/kui bot midagi ei hiti siis foldib aga siiski. Kuidas Full Tilt selle vastu ei võitle? Keegi viitsib neile maili saata, et mis toimub? Ma arvan 5a pärast ongi 30% botid kes raha teenivad kui toad midagi väga head välja ei mõtle, ala et iga 30 min järgi tuleb koood ekraanile ja pead selle sisse toksima

masterpuppet
25.02.09, 12:18
Kunagi sai nooremana kurikuulsat runescape mängitud, kus samuti lõpuks liikus asi selle poole, et pool kasutajaskonnas olid botid. Kuid peale kardinaalseid tootjapoolseid kardinaalseid samme muutus xiitimine mõttetuks. Seega arvan, et asi on aja küsimus, millal võetakse meetmed tarvitusele ehk kui muutub liigselt massiliseks.

Codecci
25.02.09, 12:34
mu sõber tõmbas selle sama boti ja see FT täiesti töötab, lasi tal play moneys mängida ja see bot isegi võitis raha, jah ta on küll võidetav/kui bot midagi ei hiti siis foldib aga siiski. Kuidas Full Tilt selle vastu ei võitle? Keegi viitsib neile maili saata, et mis toimub? Ma arvan 5a pärast ongi 30% botid kes raha teenivad kui toad midagi väga head välja ei mõtle, ala et iga 30 min järgi tuleb koood ekraanile ja pead selle sisse toksima

Ma tahaks küll bottide vastu mängida :P

Marek K.
25.02.09, 12:49
ROFL, heads up potti vastu oleks vist päris kõva. Kusjuures olen ise ka veits neid botte uurinud. Võimalik, et nendega saab isegi mingit sendikasumit teenida, aga see on umbes sama teema mis, et kliki siin ja saa 0.003 senti ja tee nii miljon korda, et siis saad 3usd. Ühesõnaga, hea ja võitev mängija võidab alati. Mängigu ta siis boti või miski x venna vastu. Pahad saavad oma karistuse nagunii.

marguzz22
25.02.09, 12:53
bot ivastu töötab cbet 90% kordadest kuna kui tal paari ple siis ta foldib:D

antnx
25.02.09, 12:58
Kahju lugedas sellistest asjadest. Sõber ka (pokkerikauge inimene) hakkas kohe ajama, et botid on tehtud ja värk. Et kuidas sa ikka seal netis mängid. Me võime kiruda Trackereid kuid samas need on tegelikult head asjad aitavad tuvastada botte jne.

Marek K.
25.02.09, 12:59
aga üldiselt turvalisuse kohapealt, siis tänapäeval pole miski turvaline. võib teil olla viirusekontrollid, miljonid tulemüürid jne, aga üldjuhul ega see ei päästa. see kui teid häkitakse on paljuski juhuslikkus. ja see, et teie miskeid veebiraha kontosid pole tühjaks tehtud on samuti juhuslikkus. kui aga miski suvaline vend peaks sattuma peale teie võrgulokaatorile ja ta leiab sealt infot, mis on talle kasulik või kasumlik, siis kindlasti külastatakse teid ka edaspidi. mul endal kogemused täitsa olemas ja mult paarkymmend kilo niimoodi (mitte pokker vaid 1 veebi rahakott) 2ra ka cleanitud, 1 vend oli eriti nagla, k2is mitu korda ja tegi mulle totaalset h2vingut. kusjuures tegin isegi miski avalduse, aga midagi ette ei v6etud.. mul oli olemas tyybi nimi ja aadress, mis oli ka lihtsasti neti teel k2ttesaadav e. isegi tema maja võis google mapist üsna lähedalt vaadata, aga mis sest kasu.. mida sa teed siit väiksest eestist mingi venna vastu kes asub kanada piirimail. totaalselt crushis mind vend ikka.

marguzz22
25.02.09, 13:04
aga üldiselt turvalisuse kohapealt, siis tänapäeval pole miski turvaline. võib teil olla viirusekontrollid, miljonid tulemüürid jne, aga üldjuhul ega see ei päästa. see kui teid häkitakse on paljuski juhuslikkus. ja see, et teie miskeid veebiraha kontosid pole tühjaks tehtud on samuti juhuslikkus. kui aga miski suvaline vend peaks sattuma peale teie võrgulokaatorile ja ta leiab sealt infot, mis on talle kasulik või kasumlik, siis kindlasti külastatakse teid ka edaspidi. mul endal kogemused täitsa olemas ja mult paarkymmend kilo niimoodi (mitte pokker vaid 1 veebi rahakott) 2ra ka cleanitud, 1 vend oli eriti nagla, k2is mitu korda ja tegi mulle totaalset h2vingut. kusjuures tegin isegi miski avalduse, aga midagi ette ei v6etud.. mul oli olemas tyybi nimi ja aadress, mis oli ka lihtsasti neti teel k2ttesaadav e. isegi tema maja võis google mapist üsna lähedalt vaadata, aga mis sest kasu.. mida sa teed siit väiksest eestist mingi venna vastu kes asub kanada piirimail. totaalselt crushis mind vend ikka.




Suht haige teema jah, need pin kalkulaatorid, mis PS kasutusele võtab on suht head asjad tänapäeva maailmas, varsti ilma nendeta ei saagi. :club:

Tigrano
25.02.09, 13:28
Karm teema, millega peaksime olema kursis, sest ma siiani küll ühtegi potti ei kahtlustanud. Nüüd hakkad mõtlema, siis Ongames need 2$ shortstackid, kes 24h seal passisid nl10 laudades võisid küll olla, siis mingid botid >:(

leho57
25.02.09, 13:35
ega jah need advanceb botid mida juba raha eest osta saab ei ole päris sellised "WSOP 2008" arvutmängu tasemel proged mis oddside põhjal ainult otsuseid teevad. Netis mängides ära tabada, et tegemist on botiga, on tavainimesel ikka suht võimatu - kui ta just mingi superuser pole, kes hole kaarte näeb ja kõiki tema liigutusi momentaalselt läbi ja lõhki analüüsib.
ja see, et iga poole tunni tagant mingi sõna tarvis sisse toksida - ma usun, et ka selle suudab arvuti lõpuks välja mõelda. mingi PIN kalkulaator oleks vast ainuke pääsetee. sitt lugu on muidugi kui sa satud HU mängima mõne eriliselt vaeva nähtud botiga. keskmine võitev pokkerimängija võib kohe hätta sattuda. FR lauas aga ma arvan, et kui enamvähem kindlapeale mängid siis tühjaks ta sind teha ei tohiks, küll aga võib ta teised kalakesed sinu eest nahka panna :(
on olemas terved osakonnad erinevates maailmanurkade ülikoolides, mille tudengid näevad kurja vaeva just pokkeriboti progemisega. kunagi oli trendiks male, aga male on ju põhimõtselt partiide päheõppimise küsimus. pokker on puuduliku infoga mäng ja kui keegi lõpuks jõuabki botini mis võidab üldjuhul mistakes mängijat (raske usukuda, kuid siiski), siis on nagu ameerika filmis sõjavägi ukse taga ja rakendab targa tehisintelligentsi kohe rakette valvama :D

virx747
25.02.09, 14:21
Karm teema, millega peaksime olema kursis, sest ma siiani küll ühtegi potti ei kahtlustanud. Nüüd hakkad mõtlema, siis Ongames need 2$ shortstackid, kes 24h seal passisid nl10 laudades võisid küll olla, siis mingid botid >:(


Seal oli jah kümmekond aliast, kes kogu aeg istusid oma 2$-ga laudades. Praeguseks on need nimed igatahes kadunud, ju siis botid polnud veel kasumlikult toimivad :) Nende probleem on Ongames selles, et kui nad on juba 3 korda oma stacki duubeldanud, siis nad enam pole shortstackid ja nende strateegia on selleks päevaks läbi.

RudiTurbo
25.02.09, 15:00
Kui teha mingi pot, mis lisaks ka HEM'i statse arvestaks, siis oleks juba suht raske neid biitida. Aga seda full ringis, kui heads up mängida, siis annab alati mängida vastupidi otsuseid teha või siis neid pidevalt mingi rereraisega segadusse ajada :)

ranka
25.02.09, 16:14
ROFL, heads up potti vastu oleks vist päris kõva. Kusjuures olen ise ka veits neid botte uurinud. Võimalik, et nendega saab isegi mingit sendikasumit teenida, aga see on umbes sama teema mis, et kliki siin ja saa 0.003 senti ja tee nii miljon korda, et siis saad 3usd. Ühesõnaga, hea ja võitev mängija võidab alati. Mängigu ta siis boti või miski x venna vastu. Pahad saavad oma karistuse nagunii.


0.003 senti on suur asi, sest:
* bot ei maga;
* bot ei tee pause;
* bot ei tilta jne;

Paned boti 10-nesse lauda, kuu aega jutti teenid 20-30 doltsi.

Samas ma arvan, et kui ma leiaks progeja, siis ma suudaksin teha küll boti, kes 10NL teeniks päevas mängides ühe laua kohta $1. Paned need 24 lauda mängima siis saad päevas $24 ning paed kuu aega teenid juba ~$700. Lisa juurde rakeback ning üle keskmise palga ongi käes.

BTW: Minu PF strateegia ongi ju tegelt puhas boti strateegia, mehed sellega teeninud palju ja sööda see ainult programmile ette ning asi peaks toimima.

Marguzzz: See, et pokkeritoad midagi ei tee, siis selle järgi vali ka pokkerituba.

ranka
25.02.09, 16:17
Ja tahtsin veel lisada, et niikaua, kui on botte siis see on ka märk sellest, et online poker suckib ning ei ole suremas. See siis tähendab seda, et mitte botid ei ole ülivõimsaid vaid mängijad on pasad.

Keiss
25.02.09, 17:53
Seega kõik kasutajad, kes mängivad ainult ranka PF tabeli järgi ongi tegelikult ranka botid ;D

leho57
25.02.09, 18:00
ja kui ma võtsin ja mängisin alguses ranka tabeli järgi ning ajapikku seda pisut modifitseerisin endale mugavamaks siis ma olen tehisintelligents ???

goldec
25.02.09, 21:14
0.003 senti on suur asi, sest:
* bot ei maga;
* bot ei tee pause;
* bot ei tilta jne;

Paned boti 10-nesse lauda, kuu aega jutti teenid 20-30 doltsi.

Samas ma arvan, et kui ma leiaks progeja, siis ma suudaksin teha küll boti, kes 10NL teeniks päevas mängides ühe laua kohta $1. Paned need 24 lauda mängima siis saad päevas $24 ning paed kuu aega teenid juba ~$700. Lisa juurde rakeback ning üle keskmise palga ongi käes.

BTW: Minu PF strateegia ongi ju tegelt puhas boti strateegia, mehed sellega teeninud palju ja sööda see ainult programmile ette ning asi peaks toimima.

Marguzzz: See, et pokkeritoad midagi ei tee, siis selle järgi vali ka pokkerituba.
Aga värk on selles, et kui bot mängib 24/7, siis on banhammer garanteeritud, sest nii obvious telli märgatakse kohe.

RudiTurbo
25.02.09, 21:18
Aga värk on selles, et kui bot mängib 24/7, siis on banhammer garanteeritud, sest nii obvious telli märgatakse kohe.


http://www.youtube.com/watch?v=rAZhxGIbRYY

ranka
25.02.09, 21:48
Aga värk on selles, et kui bot mängib 24/7, siis on banhammer garanteeritud, sest nii obvious telli märgatakse kohe.


Teed mitu erinevat accounti erinevatele IP-dele. Skeemitada annab sitaks :)

kilu6
25.02.09, 22:00
No eile oli selline käsi. Tegu oli Super Turbo SNGga Microgamingus (5handed, blindid tõusevad iga 4 käe tagant).

Blindid on 10/20 ja mängu esimene või teine käsi.
UTG KasparEST (Tartu) lükkab allin, UTG+1 Stas (Riga) callib allini. KasparESTil on 55, Stasil on K5s. Kaks K tuleb lauda, Stasil double up, 2000 chipsi ja viib ta kindlalt rahasse.

Kas oli kollisioon või ei olnud? Üks oli Tartus, teine Riias? Lätlase misclick? No aga 55ga allini minek on ka väga imelik?

Igatahes väga kahtlane ja see toimus 22EUR buyin mängus.

UdusOlevSiil
26.02.09, 05:02
Pigem nigelad mängijad. Ei usu eriti mingisse kokkumängu.

vsiu100
26.02.09, 08:44
No eile oli selline käsi. Tegu oli Super Turbo SNGga Microgamingus (5handed, blindid tõusevad iga 4 käe tagant).

Blindid on 10/20 ja mängu esimene või teine käsi.
UTG KasparEST (Tartu) lükkab allin, UTG+1 Stas (Riga) callib allini. KasparESTil on 55, Stasil on K5s. Kaks K tuleb lauda, Stasil double up, 2000 chipsi ja viib ta kindlalt rahasse.

Kas oli kollisioon või ei olnud? Üks oli Tartus, teine Riias? Lätlase misclick? No aga 55ga allini minek on ka väga imelik?

Igatahes väga kahtlane ja see toimus 22EUR buyin mängus.


collusion on siin suht mõtetu, kuna 1 neist peab kaotama raha ja isegi brake even mängu selle strateegiaga ei ole võimalik teha.
misclik on ka praktiliselt välistatud, kuna selleks tuleks teha 2 erinevale nupule vajutust/cliki. microgamingus pole nagu pacificus 1 "all in" nupp(oi kuidas ma seda kirusin korra, enne kui taipasin välja lülitada).
diagnoos: tilt vs donk.

alaska
26.02.09, 09:21
Näiteks HU SNG mängijad mängivad tihti kahekesi kokku nelja mehe turniire. Kui algul omavahel kokku satuvad, lähevad kohe allin esimese käega ja võitja mängib siis esikoha peale teise paari võitjaga. Niipalju kui mina netist lugenud olen, siis on see niivõrd tavaline, aga on see siis keelatud?

Codecci
26.02.09, 15:53
Näiteks HU SNG mängijad mängivad tihti kahekesi kokku nelja mehe turniire. Kui algul omavahel kokku satuvad, lähevad kohe allin esimese käega ja võitja mängib siis esikoha peale teise paari võitjaga. Niipalju kui mina netist lugenud olen, siis on see niivõrd tavaline, aga on see siis keelatud?

Milles mõte seisneb? ;D

alaska
26.02.09, 16:34
Milles mõte seisneb? ;D


Äkki vähendab variatsiooni, tunnihinne suureneb, ei pea vastaseid nii kaua ootama?

Codecci
26.02.09, 18:13
Äkki vähendab variatsiooni, tunnihinne suureneb, ei pea vastaseid nii kaua ootama?

Miks mitte mängida tavalist HU SNG-d siis?

andu_andu
26.02.09, 18:31
Näiteks HU SNG mängijad mängivad tihti kahekesi kokku nelja mehe turniire. Kui algul omavahel kokku satuvad, lähevad kohe allin esimese käega ja võitja mängib siis esikoha peale teise paari võitjaga. Niipalju kui mina netist lugenud olen, siis on see niivõrd tavaline, aga on see siis keelatud?


pointless juu..

alaska
26.02.09, 18:33
No ma ei tea, kui pointless see on, kui ühed parimad SNG mängijad teevad seda päevast päeva. Võibolla saavad jälgida teiste mängu samalajal, kuna omavahel on kohe allin mindud, match kestab paar sekundit ainult...

Tarmonator
02.03.09, 22:32
Hakka online mängudele mingitele RPG-d vms botte või wallhackke kirjutama ja siis raha teenima noliferitelt :lol:

Kusjuures pole just eriti paha idee. Olen teinud Sendioksjoni jaoks automaatpakkuja(pakub nii viimasel sekundil, kui vähegi võimalik), rate.ee automaatse hindaja, kommenteerija, sõbralisti lisaja jne, hetkel tegelen poker boti loomisega, edeneb aeglaselt aga edukalt. Kuid tahaks saada ikkagi seda firmas töötamise kogemust, pole erilist aimugi kuidas teised või kui kiiresti nad progevad.

Postitus Hinnavaatluse foorumist. Krdi tõprakari ma ütlen >:(

virx747
03.03.09, 20:40
Tekkis selline küsimus: kui mul on näiteks Ongame võrgus erinevates tubades (seal on neid ligi 30) eri nimedega kontod, siis on ju võimalik igast toast oma kasutaja nimega ühte lauda istuda. Võin ju kasutada erinevaid arvuteid, et IP aadress erinev oleks. Kas on kuskil kirjas, et sellist asja teha ei või? Istud 6 maxi viie kontoga maha ja hakkad ühte venda paljaks röövima.

Mitte et ma sellist asja teha viitsiks, aga teoreetiliselt ju ülilihtne.

zyxxx
03.03.09, 20:57
Mitte et ma sellist asja teha viitsiks, aga teoreetiliselt ju ülilihtne.


Ma ise ka selle peale hakkasin mõtlema kui Heypokerisse kolisin ja pidin uue kasutaja samasse Ongame võrku tegema.

Suht lihtne on tekitada erinevatele arvutitele täiesti erinevad IP aadressid ja nii skeemitada erinevate kasutajanimedega.

andu_andu
03.03.09, 21:02
Tekkis selline küsimus: kui mul on näiteks Ongame võrgus erinevates tubades (seal on neid ligi 30) eri nimedega kontod, siis on ju võimalik igast toast oma kasutaja nimega ühte lauda istuda. Võin ju kasutada erinevaid arvuteid, et IP aadress erinev oleks. Kas on kuskil kirjas, et sellist asja teha ei või? Istud 6 maxi viie kontoga maha ja hakkad ühte venda paljaks röövima.

Mitte et ma sellist asja teha viitsiks, aga teoreetiliselt ju ülilihtne.


aga äkki röövib see 1 vend hoopis kõik su kontod paljaks ?

zyxxx
03.03.09, 21:42
aga äkki röövib see 1 vend hoopis kõik su kontod paljaks ?


Äkki võib püksi ka tulla ;D