PDA

View Full Version : Re-buy turnament vs Freezeout turnament



Yokker
21.10.08, 16:54
Milline turniir on teie arust kasulikum ja parem kas rebuy või freezeout turniir.
Rebuy on muidugi sellepärast hea.et sinu esimen eksimus ei lõpeta veel su turniiri kui sul on rebuy raha olemas ning algul on kindlam mängida ning lauad jube fishyd...Freezeout mis mulle isiklikud meeldib rohkem ning ka tulemused on siiani nendes paremad olnd... on minu arust parem selle poolest,etinimesed langevad algul kiiremini välja ning kui algul juhtub kaart jooksma ning saad stacki üles võid suht kindel olla ,et pead lõpuni vastu kartmata,et mõni rebuyst tuulutaja vend mõne kongreetse suckaudi su vastu teeb...muidugi pole see välistatud ka freezeoud turniiris kuid siiski tundub mängu pilt ilusam vähemalt alguse osas freezeout turniiridel.

Klamber®
21.10.08, 19:13
freezout,

ära siis tee valesid otsuseid
aga ilgelt kettasse ajavad need ahvid kes RB-del any2-ga lahmivad AI lootuses stäkki mitmekordistada ja siis rahulikult mängima hakata.
eks tegelikult see on maitse asi.
mulle maitseb freezout

Keiss
21.10.08, 19:24
Freezeout (Y).

ranka
21.10.08, 20:00
Freezeout, kuna mulle endale ei meeldi lahmida ja ei meeldi, kui teised ka lahmivad. Kui tegid vea, siis pead ka karistatud saama ja liitu pealtvaatajate seltksonnaga :)

lenC
21.10.08, 21:13
Kui rääkida Prima võrgust, siis mulle meeldivad rebuy turnad ka, sest seal lahmitakse tihti liiga loose ja ei ole eriti problemaatiline tight-ABC mänguga endale 3-4 kordset stacki saada esimesel tunnil. Muidu meeldib freezeout, sest seal saab agressiooniga rohkem chippe.

Yokker
21.10.08, 22:46
Just vahel on hea rebuy kui kaart jookseb algul...eriti veel väikese sisseostuga turnadel kus käib algul samal laadne mäng nagu mõnes lambi freerollis

mcbethk
24.10.08, 21:13
Freezout ::)

privador
25.10.08, 06:43
Meeldib freezout-miks?
Viimastel ajal on rebuy turnadel toimunud suht nitistamine,hoitakse oma rahast 10 küünega kinni.
Ei anta enam kergelt stakki
Ja lisaks freezoudiga sa kontrollid nn mängu(keskmist stakki,mis on fl keskmine stakk jne)

ranka
25.10.08, 08:23
Meeldib freezout-miks?
Viimastel ajal on rebuy turnadel toimunud suht nitistamine,hoitakse oma rahast 10 küünega kinni.
Ei anta enam kergelt stakki
Ja lisaks freezoudiga sa kontrollid nn mängu(keskmist stakki,mis on fl keskmine stakk jne)


mis buy-iniga rebuy turniiridest sa räägid? Prima pühapäevane 60+R turniiril ei koonerda keegi chipsidega.. Rääkimata väiksemate buy-inide turnadest.

privador
26.10.08, 03:51
mis buy-iniga rebuy turniiridest sa räägid? Prima pühapäevane 60+R turniiril ei koonerda keegi chipsidega.. Rääkimata väiksemate buy-inide turnadest.
nu viimati kui seda 60R mängisin ikka suht nitimäng käis.Nt võeti mitmel korral timebank-e rebuy ajal,et kas ikka callida 2 top paariga allinne jne...Vb mina olen tõesti see idioot ,kes satub rebuy ajal nitilauda ja teistes laudades käib lammutamine.
Rebuy turna eelis on see kui sa saad rebuy ajal nn valuet rebuy lammutuste teel

ranka
26.10.08, 04:48
nu viimati kui seda 60R mängisin ikka suht nitimäng käis.Nt võeti mitmel korral timebank-e rebuy ajal,et kas ikka callida 2 top paariga allinne jne...Vb mina olen tõesti see idioot ,kes satub rebuy ajal nitilauda ja teistes laudades käib lammutamine.
Rebuy turna eelis on see kui sa saad rebuy ajal nn valuet rebuy lammutuste teel


Maybe jah said keskmisest "nitima" laua aga mängijad on seal ikka väga kohutavad. Paljud on satikalt kvalifitseerinud ja rebuy-d ei tee, istuvad tightilt ning saad päris kenasti neid stealida ja lõpus, kui blindid suured on sul stack rebuy teel suurem ja väga lihtne neid pushida. Teised on jällegi need, kes rebuy teevad ning raha annetavad ja MITTE VÄHE. Minu lemmik rebuy ja ühtlasi ka pühapäeva suur turniiri internetis.

Keiss
26.10.08, 15:34
See on hea turna jah ning viimane kord kasvatasin esimese tunniga stacki 5x-ks tänu rebuytajatele ning neid tehti ikka HULGI!!! Täpselt sama lahmimine käis nagu igal teisel turnal. Paraku hindasin hiljem ise AKs lehte üle ning sain QQ käest sugeda.

Keegikolmas
26.10.08, 23:37
Endale meeldib kindlasti Freezout.
Eriti prima 3K nüüd vist 3.5K ja 6K või nüüd 7K.
Muidugi pühapäevane 175K on ka viisakas kui madrebuy üle elad :D

RudiTurbo
04.11.08, 11:25
Minul on freezeoutidel probleem stacki kasvatamisega, aga rebuydel ma esimese tunni ajal tavaliselt võtan kohe double stacki ning mängin ainult premiumeid ning tihtipeale on mul juba 4 kordne stack pärast esimest tundi :D See käib eriti PS'i 3$ rebuy kohta, kus esimene tund pokkerit küll mängida ei saa, kahest - kolmest premium käest piisab, et okei stack saada :)

ranka
04.11.08, 11:29
Aga starsis on fieldide suurused ka kohutavad.

vsiu100
04.11.08, 13:08
mulle meedivad just prima turniirid täpselt paraja(väikese) fieldi pärast.
näiteks 50K, 30KR jne. on pea alati 5-15K overlay sees.
ja näiteks 30KG rebuyl käib kohati ikka väga hull lammutamine. aga vist on täitsa joppamise asi,kuhu lauda satud. aga tihti on eelpool mainitud kohene rebuy ja premiumi ootamine rebuy tirniiri 1h parim taktika.

kilu6
04.11.08, 14:43
Rebuydel pole ju häda midagi. Mulle meeldib lammutada:) Tuleb aga kohe alguses aru saada, et freezout ja rebuy on üsna erineva strateegiaga ja varuda valmis 3-4 buyini rebuyde+addoni jaoks ning mängida esimese tunni loosemalt:) No oleneb lauast muidugi. Küsiks pigem, et milline peaks olema avg stacki ja rebuytava summa jagatis (ratio), mille puhul ei tasu enam uut (kahekordset) rebuyd teha? Selle kohta pole ma kuskilt mingit teooriat juhtunud leidma. Ja kas on mõni põhjus mitte addoni teha (väga suur stack? kui suur võrreldes avg stackiga? liiga väike stack? kui väike võrreldes avg stackiga? )

vsiu100
04.11.08, 15:40
Rebuydel pole ju häda midagi. Mulle meeldib lammutada:) Tuleb aga kohe alguses aru saada, et freezout ja rebuy on üsna erineva strateegiaga ja varuda valmis 3-4 buyini rebuyde+addoni jaoks ning mängida esimese tunni loosemalt:) No oleneb lauast muidugi. Küsiks pigem, et milline peaks olema avg stacki ja rebuytava summa jagatis (ratio), mille puhul ei tasu enam uut (kahekordset) rebuyd teha? Selle kohta pole ma kuskilt mingit teooriat juhtunud leidma. Ja kas on mõni põhjus mitte addoni teha (väga suur stack? kui suur võrreldes avg stackiga? liiga väike stack? kui väike võrreldes avg stackiga? )


lammutamisel pole erilisi eeliseid. ainukesed asjad,milleks võib kohe alguses lammutada, on imago loomiseks ja mängu nn käima tõmbamiseks. selle arvelt makstakse hiljem kergemini välja.
add onni ise ei tee siis kui stack on suur ja add onn annaks juurde vähem kui ca 15%.

ranka
04.11.08, 16:20
mulle meedivad just prima turniirid täpselt paraja(väikese) fieldi pärast.
näiteks 50K, 30KR jne. on pea alati 5-15K overlay sees.
ja näiteks 30KG rebuyl käib kohati ikka väga hull lammutamine. aga vist on täitsa joppamise asi,kuhu lauda satud. aga tihti on eelpool mainitud kohene rebuy ja premiumi ootamine rebuy tirniiri 1h parim taktika.


pluss üks

kilu6
04.11.08, 17:32
Tuleb veel meelde, et kunagi katsetasin, et kui suur peaks olema rebuy turnade algne overlay, et see säiliks kuni addoni lõpuni.
Väike uurimus siin:
http://my.pokernews.com/kilu6/rebuy-turniirid.htm

Sellest väikesest samplest järelduks, nagu peaks turniiri alguses küllalt suure fieldi puhul olema alla 35% prizepoolist sisse makstud, et lõpuks jääks midagi ka overlay jaoks. Kellelgi muid tähelepanekuid? Kui palju seal 30K R turniiril alguses prizepoolist sisse makstud on, kui lõpuks jääb $5K overlayd?

vsiu100
04.11.08, 18:07
Tuleb veel meelde, et kunagi katsetasin, et kui suur peaks olema rebuy turnade algne overlay, et see säiliks kuni addoni lõpuni.
Väike uurimus siin:
http://my.pokernews.com/kilu6/rebuy-turniirid.htm

Sellest väikesest samplest järelduks, nagu peaks turniiri alguses küllalt suure fieldi puhul olema alla 35% prizepoolist sisse makstud, et lõpuks jääks midagi ka overlay jaoks. Kellelgi muid tähelepanekuid? Kui palju seal 30K R turniiril alguses prizepoolist sisse makstud on, kui lõpuks jääb $5K overlayd?


mängijaid on ca 300-400. kui võtta 340x25= 8500(340, et lihtsam arvutada)esialgne sissemaks siis.
hinnanguliselt 1/4 mängijatest maksab ainult sissemaksu,selle kaotades out. 85x25=2125
1/2 mängijatest teeb 1 rebuy+add onn, 170x75=12750
1/4 mängijatest teeb 2-8 rebuyd+add onn,85x125=10625
kokku 2125+12750+10625=25500.-
numbrid on mul lakke vaadates saadud. aga proportsionaalselt on selline mulje jäänud.
50K on eriti lihtne, 399 osavõtjat, 110$ freezout :)

kilu6
05.11.08, 03:36
Nojah, selle minu 35% teoreemi puhul siis tuleb 30K R turniiri puhul overlay, kui algne sisseost on 30K*35% = 10.5K / 25 = 420
St. et kui mängijate arv on alla 420, siis tuleb overlay antud turniiri puhul.

vsiu100
05.11.08, 21:18
tundub, et need arvestused olid enam vähem õigesse auku, sest
selle 30K guar. overlayd hakkasid rahakotile prima jaoks. nyydsest on antud turniir 20K. kurb.

privador
06.11.08, 01:17
Nu Burget ja muud omanikud loevad ka ju foorumeid...Miks nad peaksitki heategevusega tegelema.
Aga jah minule kui overlay pedele,see 30k ka eriti atraktiivne polnud -overlay jäi harilikult nii paar tuhat ehkl suurendas su ROI-d mingi ehk 10-15%
Spetsiaalselt küll ei kutsunud mängima

ranka
06.11.08, 02:01
See 30k guarantee oli 25+R ja overlay miski 10k?

Kui nii, siis Te mängite ikka väga valesid turniire, õigetele näpuga näitama ei hakka.

mihke666
19.11.08, 21:12
ise eelistan rebuy turnasi starsis, mujal freezeoute;>