PDA

View Full Version : Unibet Bankroll challenge



Provoker
23.02.09, 21:34
Unibeti kampaania mis algab esimesest märtsist ning peaauhinnaks on WSOP pakett. Lisaks on võimalik saada ka 1000€ otse kontole kui kogute võistluse perioodil 10 000 VIP punkti.

Lähemalt lugemist siit.
https://et.unibet.com/poker/article.do?contentId=28866

G3rt
23.02.09, 21:53
Paistab päris pull asi olevat :)

Tarmonator
23.02.09, 22:02
kindlasti on siin foorumis neid kes seda asja eelmise samasuguse promo käigus tegid.
sooviks muljeid kuulda kui lihtne see näiteks nl50 laudades teha on. see 10k punkti siis.
1000€ ei jookseks külge mööda maha...

Helmps
24.02.09, 00:17
jep, kas keegi siitolijatest tegi eelmine kord kaasa ja palju vip punkte tegite ja kaua aega läks sellega?
tänud vastamast!

RudiTurbo
24.02.09, 00:28
Sick, see on ju ülimalt fun challenge ;D
Ei usu, et võiduga hakkama saaks, kuid tahaks kah teada palju NL50's käsi vaja on mängida 10k punkti jaoks?
Või NL100? :P
Seda asja mängiks nagunii mingi üliagressiivse BR managemendiga :)

Keiss peaks neid asju ehk oskama öelda!?

lenC
24.02.09, 01:04
Mina osalesin. Arvamus on see, et punktid tulevad väga tüütult, kui mängida NLHE-t, siis peaks kampaania lõikes taguma 5-6h päevas, et 20k punkti saada, eeldusel et mängija mängib NL10-NL100 vahel. Kes limitit mõistavad mängida - neile on see maiuspala, kuna limitis tuleb palju kergemini punkte. Eks pean PN-s selle 800 postilise(vms) teema läbi lugema ja meenutama täpsemalt. Ise 10k lõpuks kokku ei saanudki.

Keiss
24.02.09, 03:55
Asi selles, et limit laudu vist ei ole Unibetis eriti ja see mäng on küll tüütu. Ma tegin jaanuaris ise 7,5k punne ja see tuli ikka üsna raskelt. Mängisin NL20-50 pmst ainult. Miski 5k punne on norm kuus grindida, ei võta tükki küljest ega pane igal minutil punktide kogumise peale mõtlema. Aga töö kõrvalt oleks ka 5k punne kuus siiski paras ettevõtmine ja see tähendaks osalejale rutiinset tööd tundide ja päevade kaupa, seda ma ütlen. Samas midagi kaotada nagu ei ole :) Või noh aega ja 50€ oleks.

Ise kindlasti kavatsen osaleda. 10k VIP punne teen ikka vast ära :)

Ma lugesin selle eelmise korra teema läbi ja tuleb tõdeda, et eelmine kord cashi mängijad olid ikka üsna armetud kui aus olla ning need TOPi vennad vist said enamuse oma bankrollist MTT-dega kokku. Ja ma kavatsen kindla peale minna ning ei mingeid imevigureid ja reloade. Ikka ilusasti NL4-st pihta ja siis kuni NL50-ni välja. Olen kindel, et asi õnnestub sellise strateegiaga, küsimus vaid ajas ja tegelt ausalt öeldes loodan esimese kuu lõpuks 1000 EURi ära teha. Aga eks elame-näeme.

Ma olen ammu sellist asja oodanud ja minu jaoks ei ole asja juures peamine mitte WSOP-le sõitmine vaid võistlusolukord ja enda proovile panek imre, kolgi, ranka jpt.-ga kes sisuliselt kõik peavad alustama samast olukorrast. Ja minu pärast las reloadivad palju kulub. Ei näe selles probleemi.

RudiTurbo
24.02.09, 05:37
Kuna asi ainult eestlastele, siis mul jälle ärevuse hetk, kui pean ootama vastust oma Taanis elamise situatsiooni kohta.

Pokerstarsis need World Cupi freerollid olid, siis pandi küll hästi, send an e-mail to change Your country a day before the freerolls and it will be ok.
Ning obv küsiti mult siis mingit Utility billi, mille ma päeva jooxul olexin pidanud siis Eestist muretsema ja nii ta mul perse keerati.

Keiss, Sul mingit umbmäärast käte arvu pole öelda, mis selle 5k VIP pointi jaoks kuus vaja läks?
Või siis mitu h ja mitu lauda Sa umbes iga päev grindisid?

Tigrano
24.02.09, 06:10
Hmm, päris huvitav oleks see kinni panna ;D Aga pole laudu vist, kus mängida nagu aru saan.

ESTPatrick
24.02.09, 07:20
omavahel mängiksime

ESTPatrick
24.02.09, 07:22
huvitav mis oddsid ma saaksin kui ma võtaksin eesmärgiks selle kampaania kinni panna?

eeldan et miski 40 + osalejat, 10 tõsisemat ilmselt.

ilmselt on kerge eelis mul, aga olematu distsipliin nii kaua mängida madalaid laudu ja laiskus peaksid eelise pigem vastastele andma.

keegi pakuks miski 1:6 oddse minu kasuks?

ehk kui mina riskin 100ga, siis vastane 600ga

Tigrano
24.02.09, 08:04
omavahel mängiksime

Tundub küll, peaks uurima seda värki lähemalt. Wsopile tahaks küll.

ranka
24.02.09, 08:57
huvitav mis oddsid ma saaksin kui ma võtaksin eesmärgiks selle kampaania kinni panna?

eeldan et miski 40 + osalejat, 10 tõsisemat ilmselt.

ilmselt on kerge eelis mul, aga olematu distsipliin nii kaua mängida madalaid laudu ja laiskus peaksid eelise pigem vastastele andma.

keegi pakuks miski 1:6 oddse minu kasuks?

ehk kui mina riskin 100ga, siis vastane 600ga


LOL NO. Ma isegi ei võtaks 1:1 betti vastu ja pigem sa peaksid ise pakkkuma 600 ja mina 100, et ma võtaks.

Milleks? Sest sinu käes on ju trumbid ning too challenge on 100% tehtav, kuna unlimited rebuys.

Tigrano
24.02.09, 08:59
LOL NO. Ma isegi ei võtaks 1:1 betti vastu ja pigem sa peaksid ise pakkkuma 600 ja mina 100, et ma võtaks.

Milleks? Sest sinu käes on ju trumbid ning too challenge on 100% tehtav, kuna unlimited rebuys.


See unlimited rebuys on hea asi, saab julgemalt peale minna kohe ;D Rahakamad saavad suurema eelise.

ESTPatrick
24.02.09, 09:10
ei pannud tähelegi et unlimited, siis saab jah kohe shotte võtma hakata

lenin
24.02.09, 09:34
see unlimited reload annab jõukamatele rämeda eelise jah aga ise üritan sama taktikaga peale lennata millega keiss.

RudiTurbo
24.02.09, 09:39
Kui ma saan osaleda, siis kavatsen Keissi ja rikkurite vahepealse strateegiaga peale lennata ;D

ESTPatrick
24.02.09, 11:00
mõtlen veel, ilsmelt ei näe leia motivatsiooni

muhkLionu
24.02.09, 11:00
Osalesin samal üritusel eelmisel suvel.

Teenisin kahe kuuga 20K VIP punkti täis rahalaudades. VIP punktid kulutasin järgneva paari nädala jooksul Turniiride sisseostuks, kuhu muidu bankroll ei lubaks sissemaksu teha.

Koos challengiga ja hilisema VIP punktidega makstud turniiride abil kasvatasin 50€ -> 3200€ peale kahe ja poole kuuga. Seni vaieldamatult minu edukaim projekt ja tänud Unibetile uue võimaluse eest.

variatsioon
24.02.09, 11:11
võiks väikse kihlveokontor teha..
estpatrick mis oddsidega siis oleksid nõus kihla vedama?

ranka
24.02.09, 11:30
mõtlen veel, ilsmelt ei näe leia motivatsiooni


Rumal oled vä? :) Ma seekord ei viitsi oma strateegiat avalikustada aga minul on sellel projektis päris palju motivatsiooni :) See muidugi ei tähenda, et ma hakkan 8 tunniseid sesse tegema, võtan ikkagi sekundaar saidina seda.

50CandyJoe
24.02.09, 11:42
Osalesin samal üritusel eelmisel suvel.

Teenisin kahe kuuga 20K VIP punkti täis rahalaudades. VIP punktid kulutasin järgneva paari nädala jooksul Turniiride sisseostuks, kuhu muidu bankroll ei lubaks sissemaksu teha.

Koos challengiga ja hilisema VIP punktidega makstud turniiride abil kasvatasin 50€ -> 3200€ peale kahe ja poole kuuga. Seni vaieldamatult minu edukaim projekt ja tänud Unibetile uue võimaluse eest.


mis limiitidel ja mitme tunniseid sesse sa päevas tegid? 50 -> 3200 on küll väga magus. Ma ise põen sellepärast, et lähen kiirelt broke ja motivatsioon kaob kui vastas sellised tuntud pokrikunnid nagu ranka, imre, savikoti + muud esmaklassilised mängijad ::)

kilu6
24.02.09, 13:10
Osalesin samal üritusel eelmisel suvel.

Teenisin kahe kuuga 20K VIP punkti täis rahalaudades. VIP punktid kulutasin järgneva paari nädala jooksul Turniiride sisseostuks, kuhu muidu bankroll ei lubaks sissemaksu teha.

Koos challengiga ja hilisema VIP punktidega makstud turniiride abil kasvatasin 50€ -> 3200€ peale kahe ja poole kuuga. Seni vaieldamatult minu edukaim projekt ja tänud Unibetile uue võimaluse eest.


Mis rakeback% tuleb 10000VIPi tegemisel (st EUR1000 saamisel)? 40%?

Ma pole miski Unibeti vaenlane, lihtsalt näiteks Triobet pakub ka ju 30% rakebacki (kui üle $100 raket kuus) + loyalty punktidega 10%. Ladbrokesi rakerace puhul on $300+ rake puhul kuus ka bonus vahemikus 30%-40% rakebacki. Ehk tahan lihtsalt öelda, et antud juhul pole pakkumises midagi erakorralist. Just business.

St et mängijate puhul, kellel pole $2000 rake maksmine kuus igapäevane asi, on riskivabamaid variante oma bankrolli kasvatamiseks. Pole vaja närvitseda, kas teed need 10000VIPi täis või mitte.

Kui hitid (gambooliga) ja saad selle esikoha, siis on muidugi on +EV.

Siiski - omavaheline võistlemine on kindlasti +EV (Entertainment value).

http://img261.imageshack.us/img261/4748/rakegraphfeb0823feb.jpg

http://poker.ladbrokes.com/en/poker-promotions/rake-race-peak
Sinine - veebruar
Roosa - Ladbrokesi eelmise aasta rakeback promo

ranka
24.02.09, 13:58
YUp, puhtalt TOP5 jõudmiseks ei ole mõtet, sest kui võtta TrioBet näiteks siis saaks kuus low level grinderid täpselt sama raha kokku :)

Ise võtan antud olukorda, kui õppeprotsessi ning kui saan kaardi algul jooksma ning algse rolli siis mängin edasi Unibetis suuremaid limiite, kui ei saa jätan asja poolikuks. Sest mänguga ma pean vähemalt kuus 5k$+ plussi saama, kui seda ei saa siis fuck this shit.

pikk28
24.02.09, 14:51
edu igatahes kõigile, kes siit foorumist osa võtavad!

variatsioon
24.02.09, 15:00
ranka korralda mingi korralik bankroll challenge!
näiteks ainult cash game, no rebuys, pokerstarsis, alg buy in 100$ ja 30 päeva..
vms

RudiTurbo
24.02.09, 15:05
ranka korralda mingi korralik bankroll challenge!
näiteks ainult cash game, no rebuys, pokerstarsis, alg buy in 100$ ja 30 päeva..
vms


Korraldame neid parem kunagi siis, kui NL1k$ on igav ning parasjagu 25$/50$ laudasi pole.

UdusOlevSiil
24.02.09, 15:07
Õige jah, sai ju Unibet ja Triobet lukku pandud:

"Teie konto on blokeeritud, palun kontakteeruge klienditeenindusega lisainfo saamiseks. "

ranka
24.02.09, 18:19
ranka korralda mingi korralik bankroll challenge!
näiteks ainult cash game, no rebuys, pokerstarsis, alg buy in 100$ ja 30 päeva..
vms


Ütlen ausalt, et selleks ei ole mul motivatsiooni. Kui ma saaks näiteks $100,000 ja antakse mulle aasta aega, siis ma oleksin ehk nõus. Kui ideed edasi arendada, siis ma oleksin isegi nõus tegema tasa arveldust - see tähendab, et kui ma teenin ise selle ajaga $30,000 siis peaks sponsor ainult 70k$ andma.

Kuigi poolekohaga võiks ju kuskil proovida aga minu arvates see ei ole ikkagi see õige, sest nii ei ole südamega asja juures ja alla-andmise% on suur.

EDIT: ja kui ma midagi hakkaks tegema siis päris nullist!

Keiss
24.02.09, 18:41
Osalesin samal üritusel eelmisel suvel.

Teenisin kahe kuuga 20K VIP punkti täis rahalaudades. VIP punktid kulutasin järgneva paari nädala jooksul Turniiride sisseostuks, kuhu muidu bankroll ei lubaks sissemaksu teha.

Koos challengiga ja hilisema VIP punktidega makstud turniiride abil kasvatasin 50€ -> 3200€ peale kahe ja poole kuuga. Seni vaieldamatult minu edukaim projekt ja tänud Unibetile uue võimaluse eest.


Muhkel peaks täpsemalt oskama öelda, mida vaja 10k/5k punktide teenimiseks, tal on trackerid ja asjad töökorras jne. Mul raske öelda seda kuna mängin limiite läbisegi ja tundide arvu ei kirjuta üles. Aga tuleb ikka grindida, grindida, grindida ;D

Aga muidugi Muhkel enamus pappi said hiljem ju MTT-dest tänu korralikult ponktide hunnikule ;) Endal seekord sama eesmärk, mis sul oli, aga eks näis, kuidas asjad sujuvad. Ma päris ainult punktide nimel kindlasti mängima ei kavatse hakata ja mänguline kasum siiski tähtsaim. Lihtsalt boonus+punktid kokku annavad hea RB kokku ning mina võimalust kasutamata ei jäta.

FreakyJason
24.02.09, 18:46
Nujaaa. Nitid kõik Unibetis siis varsti :D Üritan ka seda projekti igatahes. Edu kõigile

Provoker
24.02.09, 22:24
Kui kellelgi on plaanis hakata päris põhjast peale siis teadmiseks, et kõige madalamal limiidil mängides VIP punkte ei saa teenida.

Reigitud käsi on käsi, kus nähakse floppi. Vähemalt 25 senti - laua valuutas - peab olema võetud potist reigiks.

• $0.05-$0.10 ja kuni $0.50-$1.00: teenite 0,5 VIP-punkti reigitud käe kohta
• $1.00-$2.00 ja $4.00-$8.00: teenite 1 VIP-punkti reigitud käe kohta
• $5.00-$10.00 ja rohkem: teenite 1,5 VIP-punkti reigitud käe kohta

• €0.05-€0.10 ja kuni €0.50-€1.00: teenite 0,5 VIP-punkti reigitud käe kohta*
• €1.00-$2.00 ja €4.00-$8.00: teenite 1 VIP-punkti reigitud käe kohta*
• €5.00-€10.00 ja rohkem: teenite 1,5 VIP-punkti reigitud käe kohta*

*Laudades, kus kasutatakse eurosid, konverteeritakse teenitud VIP-punktid hetkel kehtiva vahetuskursi alusel - näiteks, kui kehtiv dollar-euro suhe on 1,47, siis 1 VIP-punkt, mis teenitud €1-€2 panustega Euro lauas, teisendatakse 1,47 punktiks

Teenite VIP-punkte hoolimata sellest, kas panite oma raha sellesse potti või mitte. Teenite VIP-punkte ka turniiridel osalemise eest. Mängijad saavad vähemalt 2 VIP-punkti €1 eest, mis makstakse turniiritasuks, sõltuvalt päeva dollar-euro vahetuskursist.

kilu6
24.02.09, 22:42
Teenite VIP-punkte hoolimata sellest, kas panite oma raha sellesse potti või mitte. Teenite VIP-punkte ka turniiridel osalemise eest. Mängijad saavad vähemalt 2 VIP-punkti €1 eest, mis makstakse turniiritasuks, sõltuvalt päeva dollar-euro vahetuskursist.


Õige jah, meelde tuli.

Kui teete SNGsid, siis kuna 1 USD SNG fee eest annab 2VIPi, siis
10000VIPi saab 5000USD rake eest = ca 3895EUR rake eest (praegune kurss 1.28)

Nende VIPide eest saab 1000EUR bonust, seega RB% turniiride ja SNGde puhul on 25.6%

Rahalaudades tuli see % vist kõrgem.

levis
24.02.09, 23:07
Õige jah, meelde tuli.
Kui teete SNGsid, siis kuna 1 USD SNG fee eest annab 2VIPi, siis
10000VIPi saab 5000USD rake eest = ca 3895EUR rake eest (praegune kurss 1.28)
Nende VIPide eest saab 1000EUR bonust, seega RB% turniiride ja SNGde puhul on 25.6%
Rahalaudades tuli see % vist kõrgem.

Seal on kirjas, et 1 euro fee = vähemalt 2 VIP punkti, kas siis 1 dollari eest saab ka 2 punkti?

kilu6
24.02.09, 23:28
Seal on kirjas, et 1 euro fee = vähemalt 2 VIP punkti, kas siis 1 dollari eest saab ka 2 punkti?



Eelmine suvi sai, ise mängisin, sa ka ju. Praegu ei tea. Oletasin, et neil jätkub sama süsteem, kui lugesin Provokeri juttu.

levis
25.02.09, 00:17
Eelmine suvi sai, ise mängisin, sa ka ju. Praegu ei tea. Oletasin, et neil jätkub sama süsteem, kui lugesin Provokeri juttu.
Mängisin jah ja minu teada sai 1$ fee eest ikka vähem kui 2 punkti. Ei saa hetkel testida, sest pole Unibeti kontol raha, Nordicus vähe teine süsteem.

Tigrano
25.02.09, 00:46
Ei tea, kas minusugusel grinderil tasuks mängida ;D Peab ka mõtlema ehk tõesti tasuks.

lenC
25.02.09, 01:14
Ei tea, kas minusugusel grinderil tasuks mängida ;D Peab ka mõtlema ehk tõesti tasuks.

FR trafficut eriti pole kui ma ei eksi

Tigrano
25.02.09, 01:20
FR trafficut eriti pole kui ma ei eksi


Järelikult ei osale ja samas ei viitsi jännata ka 50$ kaupa lahmimises. Oleks 50$ ja no rebuyis, siis osaleks kindlasti, sest sellised väljakutsed mulle juba meeldiksid.

rohelinekonn
25.02.09, 12:21
Ise plaanin osaleda küll või vähemalt proovin. Mingite rebuydega jändama ei hakka. Kui esimese korraga ei tule midagi välja siis jätan asja sinna paika ja liigun tagasi oma vanade tegemiste juurde.

FreakyJason
25.02.09, 12:29
Ise plaanin osaleda küll või vähemalt proovin. Mingite rebuydega jändama ei hakka. Kui esimese korraga ei tule midagi välja siis jätan asja sinna paika ja liigun tagasi oma vanade tegemiste juurde.


Sama siin

vsiu100
25.02.09, 12:35
huge edge on mängijatel, kes HUs rolli ülesse flippavad ja teevad kohe algust NL50,PLO50+ laudades, või mingeid muid strateegiaid kasutavad.
arvan, et microginderil on võiduvõimalus, noh, kuidas viisakalt öelda, olematu.......

Tigrano
25.02.09, 12:37
huge edge on mängijatel, kes HUs rolli ülesse flippavad ja teevad kohe algust NL50,PLO50+ laudades.
arvan, et microginderil on võiduvõimalus, noh kuidas viisakalt öelda, olematu.......


Jah, sellepärast näen, et ei ole viitsimist ja pointi lolli mängima minna. Oleks võinud olla siis, 3 või 5 rebuyd midagi sellist, mitte lõpmatu arv.

Marek K.
25.02.09, 12:44
Jah, aga samas kui võtame asja teise külje pealt, et mikrogrinder, kellel algselt luckbox peab ja l2heb 50-st ehitama ca alates ntx nl10-st kuni nl50-ni.. ja koguaeg on motivatsioon siiski, et kui saab need vipi t2is, siis saab miski 1000-2000euri boonuksina + turniirid mida antud vippide eest võimalik mängida ning, mis kõige tähtsam.. võib ka saada endale toreda rolli.. ehk üldkokkuvõttes on asi siiski +EV.

vsiu100
25.02.09, 13:01
Jah, aga samas kui võtame asja teise külje pealt, et mikrogrinder, kellel algselt luckbox peab ja l2heb 50-st ehitama ca alates ntx nl10-st kuni nl50-ni.. ja koguaeg on motivatsioon siiski, et kui saab need vipi t2is, siis saab miski 1000-2000euri boonuksina + turniirid mida antud vippide eest võimalik mängida ning, mis kõige tähtsam.. võib ka saada endale toreda rolli.. ehk üldkokkuvõttes on asi siiski +EV.




väga õige.
kuid rõhutaksin oma postist "võidu võimalus".

Marek K.
25.02.09, 13:06
Jah seda küll

variatsioon
25.02.09, 13:36
minul oleks see challenge igati -EV.. sest rakebackiga teenin rohkem kui neid kurdima punkte hoorates ja vegasesse ka ei saaks minna.

loogilisem oleks kuskil pacificus 50% rakebacke sebida ja seal rolli ehitada...

Keiss
25.02.09, 14:02
microginderil on võiduvõimalus, noh, kuidas viisakalt öelda, olematu.......


Ei usu :)
Mitte, et ma tahaks seda nii väga üldse ;)

RudiTurbo
25.02.09, 14:33
Nii olen ka kirjas. Siiamaani olen olnud nagunii Ülerolli PRO, seega hoidke alt rsk ;D

alaska
25.02.09, 14:53
Mõne hea HU SNG mängija jaoks see kõige kergem olema ära võita.
50, 100, 200, 400, 800, 1000, võtab aega mõned tunnid, kui ei õnnestu, siis uuesti 50 sisse... Mõni sõber aitab kah ehk 1000 juures... Siis on roll juba 200 jaoks piisav parematele mängijatele ja tagasi pole enam vaja vaadata.

Keiss
25.02.09, 16:42
Jah kui Codecci viitsiks Unibetis mängida siis vast võitjas kahtlust ei tekiks ;D
Vaatasin veel kord eelmise challenge teema üle ning väljakutse parima cashimängija blogi ja kokkuvõte challengest siin: http://betapokerblog.blogspot.com/
Teistel cashis kuigi hästi ei läinud, levis tegi head tööd sng-des muidugi veel.

EDIT: Samas olen kindel, et üle poole aasta möödudes on Eesti mängijad kõvasti arenenud ja samuti on seekord lisandunud nimekaid mängijaid, kes vist ka tõesti tahavad edukalt cashi mängida mitte sarnaselt eelmisele korrale lihtsalt mõned MTT-d teha vms.

Oliverk
25.02.09, 17:20
Mi kuradi kell nende Live support töös on. Jopskid mu konto ära blokkinud ag ameili teel ei ava käsivad live supporti kasutada. Pole seal nädala jookusl kedagi näinud.

pikk28
25.02.09, 17:22
no trios töötab live support ka kell 23 00 nii et usun ka unibetis peaks õhtuti jms aegadel töötama

kilu6
27.02.09, 14:13
Osalesin samal üritusel eelmisel suvel.

Teenisin kahe kuuga 20K VIP punkti täis rahalaudades. VIP punktid kulutasin järgneva paari nädala jooksul Turniiride sisseostuks, kuhu muidu bankroll ei lubaks sissemaksu teha.

Koos challengiga ja hilisema VIP punktidega makstud turniiride abil kasvatasin 50€ -> 3200€ peale kahe ja poole kuuga. Seni vaieldamatult minu edukaim projekt ja tänud Unibetile uue võimaluse eest.


Vaatasin PN foorumi eelmise challenge threadi, seal oli:

VIP-punktide seis (04. september, väljakutse lõpuni 18 tundi)
1 muhkLionu / muhkLionu 14474.04

Kas sul oli mingi eraldi deal Unibetiga, et said neid punkte grindida veel pärast kahe kuu lõppu?

Sama oli vist levisel ka, mingi rakeback deal?

muhkLionu
27.02.09, 23:17
Esimese kuu põhjal rakendub vastavalt mingi taseme saavutamisega VIP punktide kordaja. Tõsi, väljakutse arvestusse läksid "naturaalsed" punktid, ilma kordajata. Neid mul 20K siis täis ei tulnud (miks mul oli meeles et tuli?) Aga lõpus ei pingutanud ka enam, sest ülesanne oli 10K täis saada, ja see oli kuhjaga tasa.

Tigrano
27.02.09, 23:23
Te peate kõik puhkama, et esimesest hakata 24h päevas grindima ;D

Keiss
28.02.09, 00:03
Kork on juba maha keeratud ehk puhkus täies hoos ;)

Tigrano
28.02.09, 00:04
Kork on juba maha keeratud ehk puhkus täies hoos ;)


Edu Sulle seal ja teistele.

ranka
28.02.09, 01:46
Ja tundub, et ma ei saagi osaleda.

RudiTurbo
28.02.09, 01:51
Ja tundub, et ma ei saagi osaleda.


Mix nii?

Ma ei jõudnud veel raha kontole kanda, seega esimesest ei saa alustada, kuid esmaspäeval peaxin ära kantud saama :)

lenC
28.02.09, 02:03
ma ise jään ka intensiivselt ikka mujale mängima. Vaatab, ehk mingi õhtu tuleb gamblimisisu ja hakkan mingit 2BI rollimajandust praktiseerima :)

ranka
28.02.09, 10:29
ei jõua :D

edit: ja ma ühinen lenciga

rohelinekonn
01.03.09, 10:15
Juba ajavad tilti. Mingi jobu lihtsalt külmalt callib ükskõik kui suure beti ära kuni riverini et siis saada rida oma A4. Igatahes esimesed muljed on et seal suht palju fishe. Muidugi kui kõik eesti osalejad kohale lendavad eks siis näha on mis saab. Seni olen 1 kohanud.


NB! Mingi värd hakkas ülal korusel puurima mis ajab veel rohkem leili ja siis toksib vahel haamriga kah juurde

Plus -10 euri juba kirjas

Provoker
01.03.09, 12:34
Ma küll challengil ei osale, aga eile õhtal sain mingi +30 euri mingi 200 käega. Ema istus kõrval ja elas kaasa. Esimest korda ta vaatas siis mis asi see pokker üldse on.

Tigrano
01.03.09, 12:42
Ma küll challengil ei osale, aga eile õhtal sain mingi +30 euri mingi 200 käega. Ema istus kõrval ja elas kaasa. Esimest korda ta vaatas siis mis asi see pokker üldse on.


Hea, et pluss tuli ikka, kui ema vaatas ;D

Ise ka ei osale, aga kindlasti jälgin põnevusega projektil silma peal.

rohelinekonn
01.03.09, 16:59
Kuna ma olen alles õppiv/arenev mängija siis mulle suurt vahet ei ole kus ma mängin. Mu plaan on koguda see 10K punkte täis, sest esikohtadele mul võimalust nagunii ei ole. Minu arvutuste kohaselt on võimalik mul need punnid kokku saada, see küll nõuab suurt pühendumist ja palju tööd. Kuid see see asja võlu ongi siis olengi rohkem keskendunud ja mõttega asja juures ja arvan et pingutan rohkem. Pealegi otsustasin et kui butsoks lähen siis rebuyd ei tee vaid lähen mängin PS edasi.

Provoker
01.03.09, 17:39
Ma seal küll paljudes laudades korraga ei mängi, kuid 4 päevaga on õnnestunud ainult 100 punkti saada ::). Sain 10€ boonust ka esimese depo puhul. 8)

ranka
01.03.09, 18:21
Ma ei viitsi deposiitigi teha, ootan esimesed edetabeli uuendused ära ja siis on näha, kas on mõtet rabeleda või mitte.

Teistele soovin edu!

Supsti
01.03.09, 18:31
Tekkis küsimus, kas NL10 grindides oleks reaalne see 10 000 vip punkti kokku saada. 8 lauda korraga ja nii 3 tundi päevas.

stennn
01.03.09, 18:45
Mul 3 rebuyd juba tehtud kuigi mängin ainult 1 NL50 lauda ning erilisi gamble move teind pole. Kui nii edasi läheb siis ilmselt lõpetan selle jama. Parim konto seis on olnud vist mingi 54 eurot.

levis
01.03.09, 18:56
Tekkis küsimus, kas NL10 grindides oleks reaalne see 10 000 vip punkti kokku saada. 8 lauda korraga ja nii 3 tundi päevas.

Kunagi kirjutas muhkLionu: olen mänginud NL 0.10€ lauas 10-handed ja 6-handed umbes 6000 jaotust ja teeninud 400 VIP punkti (800 reigitud kätt).

10k/60 päeva=~167p. seega vaja sul päevas keskmiselt 167p. koguda.
muhkLionu numbrite järgi kui mängid 8 lauda 3 tundi ja ütleme saad kuskil 1500 kätt, siis saaks selle eest nii väga umbes 100p

rohelinekonn
01.03.09, 19:00
Tekkis küsimus, kas NL10 grindides oleks reaalne see 10 000 vip punkti kokku saada. 8 lauda korraga ja nii 3 tundi päevas.


Panen paar lauset mille copysin Pokernewsi lehelt siis saad teha arvutused enda jaoks umbes kas on võimalik või mitte

lenC: NL10-s on mul 2k kätt ja 150VIP
muhkLionu: olen mänginud NL 0.10€ lauas 10-handed ja 6-handed umbes 6000 jaotust ja teeninud 400 VIP punkti (800 reigitud kätt).


Lisan veel enda tänase sessi andmed ehk saad pildi ette kui palju suudaksid kokku ajada nedi punkte. Kuigi ise kaldun arvama et ei tule sul ära need sellise taktika juures.

Tänane väike sess siis 1297 kätt ja +26 euri ning 79 VIP punkti selle eest.

Stennn sulle meeldib rebuytada :D Ise kavatsen liikuda nii palju kui võimalik Bankroll managmendi järgi vähemalt terve märtsi kuu. Eks aprillis näis mis seis mul on ja mis edasine plaan peaks olema.

NB! Kus juures enda jaoks oli see mu üks parimaid sesse üle pika aja mu statid pole veel kunagi nii normaalsed välja näinud.

EDIT: Lenk juba jõudis minust ette

muhkLionu
01.03.09, 19:14
Probleem on alguses rohkem selles, et NL10 lauda minekuks ei piisa 50€ bankrollist, et seal end turvaliselt tunda. Alternatiiv on muidugi shortstäkina mängida, kui esma eesmärk on VIP punkte koguda võimalikult väikese mõjuga rahakotile.

Rigged
01.03.09, 21:40
Ma haige tiltmonkey kui mängin alla rolli :D Lol, 20 alles 50'st, peaks vist gamblima ja uuesti depo tegema ja NL10st pihta hakkama :D

kilu6
02.03.09, 00:45
Kuna ma olen alles õppiv/arenev mängija siis mulle suurt vahet ei ole kus ma mängin. Mu plaan on koguda see 10K punkte täis, sest esikohtadele mul võimalust nagunii ei ole. Minu arvutuste kohaselt on võimalik mul need punnid kokku saada, see küll nõuab suurt pühendumist ja palju tööd. Kuid see see asja võlu ongi siis olengi rohkem keskendunud ja mõttega asja juures ja arvan et pingutan rohkem. Pealegi otsustasin et kui butsoks lähen siis rebuyd ei tee vaid lähen mängin PS edasi.


Kuskil enne ka kirjutasin, et see 10K VIP on päris palju ja nendel madala limiidi mängijatel, kellel ei ole plaani hullult multitableda, vaid rahulikult rolli ehitada, on ehk parem seda teha sellises kohas, kus jookseb stabiilne rakeback või vähemalt on mõistlik rakeback või bonus madalama käte arvuga saavutatav. Igasugune vägisi käte mängimine või VIPide kogumine võib mängu tasakaalust välja viia.

Et mängid 5000 VIPi ära ja siis quitid? Aga siis on sul juba 50% 1000EURisest bonusest valmis treitud ja natuke vale aeg ära minna.

Mulle hullult igasugu võistlused meeldivad, aga see Unibeti asi on selline, et alguses vaatad, et bankroll challenge, aga kui rohkem süveneda, siis on tegemist bonuse väljamängimisega, sest jooksvat rakebacki ei saa. Seega saab eesmärgiks olla algusest peale selle 10K VIPi ära tegemine, mis näiteks SNGsid tagudes on võrde kuskil 5000 USD rake maksmisega (rahalaudades vähema küll).

Eelmine aasta tegin challenge käigus mingi 1500 VIPi, aga siis loobusin. Rakebacki ei saanud.

rohelinekonn
02.03.09, 01:34
Jah ma mõtlesin selle asja peale ja kuidagi ikkagi suutsin tulla otsusele et pean seda tegema. Ma kergekäeliselt ei võtnud seda otsust vastu. Enne ikka natuke tegin mõtte tööd ja jõudsin järeldusele et on üpris head võimalused hakkama saada. Pealegi nädala kaks kavatsen kindlasti proovida kui siis näha, et ma pole selliseks välja kutseks veel valmis saan oma rolli alati kuhugi edasi kanda kus on mulle soodsam mängumaa.

ranka
02.03.09, 12:15
Mulle hullult igasugu võistlused meeldivad, aga see Unibeti asi on selline, et alguses vaatad, et bankroll challenge, aga kui rohkem süveneda, siis on tegemist bonuse väljamängimisega, sest jooksvat rakebacki ei saa. Seega saab eesmärgiks olla algusest peale selle 10K VIPi ära tegemine, mis näiteks SNGsid tagudes on võrde kuskil 5000 USD rake maksmisega (rahalaudades vähema küll).


Täpselt! Tegelikkuses on ju tegu neil rake-racega, mis on seotud hetkelise bankrolliga.

ESTPatrick
02.03.09, 14:31
millal ja kus esimesi tulemusi näeb?

Provoker
02.03.09, 15:06
millal ja kus esimesi tulemusi näeb?


Kolmandal nädalal alles pidid esimesed ametlikud kokkuvõtted tulema. Vist oli PN-s

levis
02.03.09, 17:07
millal ja kus esimesi tulemusi näeb?


Edetabelid väljakutses osalevate mängijate bankrolli suurusega avaldatakse vähemalt üks kord nädalas Pokernewsi foorumis.

leho57
02.03.09, 20:07
Mulle hullult igasugu võistlused meeldivad, aga see Unibeti asi on selline, et alguses vaatad, et bankroll challenge, aga kui rohkem süveneda, siis on tegemist bonuse väljamängimisega, sest jooksvat rakebacki ei saa. Seega saab eesmärgiks olla algusest peale selle 10K VIPi ära tegemine, mis näiteks SNGsid tagudes on võrde kuskil 5000 USD rake maksmisega (rahalaudades vähema küll).

Eelmine aasta tegin challenge käigus mingi 1500 VIPi, aga siis loobusin. Rakebacki ei saanud.


Sama siin... mina oma mängutempo ja limiitide juures ei jõuaks kuhugi selle challange raames seega jään oma toale truuks ja naudin sealset uut rakebacki ja promosid :D

leits
02.03.09, 22:39
mingitel vantidel on juba 550€+ seega keeruline võistleda :D

RudiTurbo
03.03.09, 00:15
Kahel tüübil oli täna 550€ kanti jah, ülejäänud gäng tundus seal 150 eurost alates olevat, ma sain kah nüüd raha kontole, täna öösel lähen alustan siis ka vaixelt :)

ranka
03.03.09, 01:22
Rusikareegel: Kiirelt tuleb, kiirelt läheb.

Aga erand kinnitab reeglit ja siin juhul, kui mängijal oligi strateegia kasvatada roll €X peale ja siis hakata jälgima hoolega bankrolli.

EDIT: Ja nagu ikka neil võistluselt - nädal on indu ja jaksu ning siis asi vajub maha ja jäävad järgi käputäis võistlejaid. Tulebki ära oodata see aeg, uurida teiste tulemusi, kui kaugel keegi on ning hinnata kaine peaga oma võimalusi.

stennn
03.03.09, 07:03
Kaotasin esimesel päeval 9 buy ini ning sellega saatsin ka sell echallengi pikalt. Üle 70 euri ei jõudnud kordagi. Nii et minu jaoks oli tugevalt +EV üritus :P.

raunooo
05.03.09, 17:09
Milline sissemakseviis Unibeti on kõige kiirem? Puudub konto SEB-s.

Maheaatom
05.03.09, 17:39
Krediitkaardilt läheb küll sekunditega kohale

Provoker
05.03.09, 18:40
moneybookers on ka kiire.

lenC
05.03.09, 20:11
Swed & SEB mõlemad insta

Provoker
05.03.09, 20:20
Swed & SEB mõlemad insta


mul esmane swedist võttis pea 24h kuna ma tegin õhtul kande. peale kella 10t

lenC
05.03.09, 20:26
mul esmane swedist võttis pea 24h kuna ma tegin õhtul kande. peale kella 10t

No ma ei tea, kodukal on igatahes "kohene ülekanne" ja jaguneb SEB-ks/Hansapangaks.

Provoker
05.03.09, 20:32
Kohese ülekande puhul kasutab unibet mingit Envoy Servicet Limited teenust. Nende puhul töödeldakse maksed käsitsi tööajal. Päeval kannet tehes u 2 tundi. Triobetiga vähe lihtsam kuna seal kasutusel pangalingid.

lenC
05.03.09, 20:44
Kohese ülekande puhul kasutab unibet mingit Envoy Servicet Limited teenust. Nende puhul töödeldakse maksed käsitsi tööajal. Päeval kannet tehes u 2 tundi. Triobetiga vähe lihtsam kuna seal kasutusel pangalingid.

Mul läks SEB-st insta fwiw.

Provoker
05.03.09, 21:08
Seda ei oska kommenteerida kuna kasutan ise Swedi ning sealt ka kogemus... ::) Üldse ei imesta kui need ajad kõiguvad.

FreakyJason
06.03.09, 09:01
Mul Swedi krediidikaga insta peal kui kannan.

Tigrano
06.03.09, 09:25
Milline sissemakseviis Unibeti on kõige kiirem? Puudub konto SEB-s.


Tegin eile naisele accoundi Moneybookersiga, võttis aega sekundeid, edaspidi kindlasti läheks Uneti peale üle. Täiesti müstika oli minujaoks arvelt raha kandmine pokkerikontole, ütles koguaeg, et ei ole piisavalt vahendeid, siis äkki et puudub ühendus serveriga, siis äkki tuli osade kaupa raha pokkerikontole, midagi aru ei saanud, täiesti müstika oli ;D

raunooo
06.03.09, 11:45
Ja seal viskab jah mingi errori kui tahad raha pokkerikontole kanda, aga sellest errorist ei maksa end lasta häirida, raha tuleb üle küll, peab aind refreshima peale kannet, vähemalt mul oli nii. :)

Tigrano
06.03.09, 11:58
Ja seal viskab jah mingi errori kui tahad raha pokkerikontole kanda, aga sellest errorist ei maksa end lasta häirida, raha tuleb üle küll, peab aind refreshima peale kannet, vähemalt mul oli nii. :)


Jep, siis hakkas refreshides järjest tulema.

rohelinekonn
07.03.09, 16:36
täitsa ******. Rahulikult terve nädal grindinud NL10 kogunud punkte ja vaikselt rolli kasvatanud. Jõuad juba 170 eurini punkte kah piisavalt kõik tore ja siis 2,5K käega tuleb mingi -110 euri ja tagasi 59 peale. Mängimis isu läheb nii ära. Aga ei saa alla kah anda punkte on 1200 juba. Lähen kakun ennast üle täna korralikult ja siis uuel nädalal uue hooga. Vast olen siis oma löökidest üle saanud ja ei mõjuta mu mängu.

metsnik
08.03.09, 20:07
Jagaks veits inffi ka? :)

Kellelgi kampaania käigus üle 1000 eurine roll ka juba?

rohelinekonn
08.03.09, 22:11
Jagaks veits inffi ka? :)

Kellelgi kampaania käigus üle 1000 eurine roll ka juba?


10 märts peaks tuleme inf kuidas kellegil läheb

raunooo
08.03.09, 22:15
Ma pole mängima saanud hakatagi veel, märtsikuu esimene nädal möödus haigusega võideldes, nüüd tahaks hakata kiiremas korras.

rohelinekonn
08.03.09, 22:19
Ma pole mängima saanud hakatagi veel, märtsikuu esimene nädal möödus haigusega võideldes, nüüd tahaks hakata kiiremas korras.


pole hullu ma tagasi alguses. Ja küll need punktid kah tulevad (neid ma taga ajan ainult)

lenC
08.03.09, 22:56
busto 10 minutiga

metsnik
09.03.09, 03:13
Jamps on see, et Unibetis on nii vähe turbo rahalaudu. Trios oluliselt rohkem, tundub siis, et ongi ainult Trio-exclusive, kuigi peaks üks võrk olema.

Tigrano
09.03.09, 10:01
10 märts peaks tuleme inf kuidas kellegil läheb


Homme saab põnevusega, siis vaadata, kes meil siin suuremad lammutajad on, kes WSOPile tahavad lennata ;D

ranka
09.03.09, 17:20
Homme saab põnevusega, siis vaadata, kes meil siin suuremad lammutajad on, kes WSOPile tahavad lennata ;D


Sellejärgi hakkan ka mina koogikest hindama.

Ei näe mõtet elu eest nühkida, kui eelist ei ole või eelis on väga väikene. Kui aga eelis on piisav, siis 1 nädal vahelejäämist kaheksanaädalses rallis on täiesti piisav, et kaotatud aeg tagasi teha.

metsnik
10.03.09, 09:00
Oijah, alles nüüd panen tähele, et selle 2.-5. koha auhinna jaoks on vaja müstilised 20 000 punkti koguda, mis Unibetis tähendab ju täiesti haiglast mängimist.

Kuna nii hull grinder pole, et esimest kohta loota, siis järgmistele oleks hasart ikka. Aga selliste tingimustega jääb vist asi küll minupoolt ohustamata. Täitsa pettunud kohe.

Tigrano
10.03.09, 10:46
Oijah, alles nüüd panen tähele, et selle 2.-5. koha auhinna jaoks on vaja müstilised 20 000 punkti koguda, mis Unibetis tähendab ju täiesti haiglast mängimist.

Kuna nii hull grinder pole, et esimest kohta loota, siis järgmistele oleks hasart ikka. Aga selliste tingimustega jääb vist asi küll minupoolt ohustamata. Täitsa pettunud kohe.


Jah, vaatasin ise ka üle ja 20 000 punkti koguda ei ole naljaasi ;)

metsnik
10.03.09, 11:18
päris mage oleks muidu sellise asja pärast auhinnast ilma jääda

raunooo
10.03.09, 16:07
Need punktid tulevad ka väga visalt ikka.

metsnik
10.03.09, 16:49
Nojah, paistab, et praegu olen 2. kohal, aga tõttöelda ei usu neverever et suudan 20K punkti täis laksida. Trios tulevad vist punktid kiiremini ka, kuid võin muidugi eksida. Rake per punkt võrdlust pole teinud kunagi, kuigi see ilmselt veebis kirjas.

rohelinekonn
10.03.09, 16:52
Nojah, paistab, et praegu olen 2. kohal, aga tõttöelda ei usu neverever et suudan 20K punkti täis laksida. Trios tulevad vist punktid kiiremini ka, kuid võin muidugi eksida. Rake per punkt võrdlust pole teinud kunagi, kuigi see ilmselt veebis kirjas.


Palju sul juba punkte on? Ja mis limiidis või mida sa üldse mängid?

metsnik
10.03.09, 17:00
Punkte 1500-2000 vahel, ei saa praegu täpsemalt vaadata, üldiselt üle kahe laua ei viitsi mängida. Tahan mängu oma arunatukesega võtta, mitte robotiks muutuda. Kui võtta 10 lauda lahti ja hakata niimoodi hullu panema, siis eks need punktid tuleksid kiiremini, aga mängu ilu kaob nii ju ära. Päris konveieri taha sunnitööliseks ei soovi ka hakata.

Mängin NL100 valdavalt, veidi ka NL200 teinud kui bankroll kasvas. Ei suuda lihtsalt motiveerida end madalama limiidiga mängima. Buyine tegin vist paar-kolm tükki alguses.

Aga mis bankrolli puudutab, siis olen tegelikult meeldivalt üllatunud, päris hästi on tõesti läinud.


edit:

ahjaa, mängin ainult 6max laudu ka, see on oluline aspekt kui laudade arvu arvesse võtta ning no limit holdem siis ikka. Ma ei tea kas asi on Unibetis aga SNG laudade osas on üsna vaikselt jäänud. Kui mõni huvitavam juhtub olema, siis vahest toksin seda ka, valdavalt 10+1€ omasid, 10-mängijaga.

metsnik
10.03.09, 19:21
Kokkuvõtvalt võib vist tunnistada, et tegu pole bankroll challangega, vaid rake racega :)

Tigrano
10.03.09, 19:26
Nojah, paistab, et praegu olen 2. kohal, aga tõttöelda ei usu neverever et suudan 20K punkti täis laksida. Trios tulevad vist punktid kiiremini ka, kuid võin muidugi eksida. Rake per punkt võrdlust pole teinud kunagi, kuigi see ilmselt veebis kirjas.


Väga tubli, kas on teada, kui kaugel konkuredid on või on lihtsalt koht momendil teada.

Igatahes, edu Sulle 1 koha püüdmisel ja 20k punkti kogu ikka täis, kui juba nii hea algus on

-andres-
10.03.09, 19:45
Loodan, et võin siia erplander'i poolt Pokernewsi postitatud edetabeli postitada.
Seis hetkel sellel väljakutsel igatahes selline.


Top-20 bankrolli seisud:

1 Kajamees / Kajamees 1490.62 EUR + 89 kolmes NL€20 lauas, kokku ~1579 EUR
2 daveman422 1483.02 EUR
3 imre / sinine 411.27 EUR
4 MichelsonT / kauposss 246.28 EUR + 153 üheksas NL€10/NL€20 lauas, kokku ~399 EUR
5 Julian77 / Julian125 69.82 EUR + 106 kaheksas NL€10 lauas, kokku ~176 EUR
6 TonyG888 / albundy8 172.37 EUR
7 taavi098 / taavi098 160.10 EUR
8 Kalkun / kalkun 129.89 EUR
9 2ssapaar / 2ssapaar 126.73 EUR
10 Keiss / Keiss 120.76 EUR
11 kirjeldus / kirjeldus 115.86 EUR
12 m0nit / NaLeva 113.63 EUR
13 mannu88 82.23 EUR
14 markosa 51.30 EUR + 26 kolmes NL€4 lauas, kokku ~77 EUR
15 k0rru / j2pe 70.81 EUR
16 raunooo / raunooo 69.47 EUR
17 sriadar / sriadar 8.75 EUR + 60 kahes NL€20 lauas, kokku ~69 EUR
18 Tuul / Tuul 60.85 EUR
19 RudiTurbo / RudiTurbo 60.26 EUR
20 runnar / runnar 52.95 EUR

rohelinekonn
10.03.09, 19:58
~176 EURI sellest on saanud 130 ja kes teab mis saab päeva lõpuks saab. Lõhutakse mind nii kõvasti NL10.

metsnik
10.03.09, 21:15
Tänan heade soovide eest. Käega ei löö, eks üritan, kuigi märts kujuneb üsna kiireks kuuks ka muidu. Näeb siis mis sellest asjast saab :)

ranka
10.03.09, 21:41
TOP5 tulemused on ikka väga nadid ja nõrgad ning tasub osaleda. Aga eile arutasin seda teemat ka Imrega ja kokkuvõttes on ikka auhinnad juuuube nõõõrgad. Sest kui sa teed oma 20k punni ära ja ei saa paketile, pole hullu, saad ju €2000. Paketid on väärtuses €2750 ja see peapakett ka kuskil sinna kanti. Aga pakettidega kaasnevad alati kulud - reisid jne.

Seega erilist vahet ei olegi auhindadel :[

metsnik
10.03.09, 22:34
Kuule ära ülbitse :P


aga jah, eks ta paraku nii on, suurt võitu siit ei tule, rakega läheb asi ikkagi kinnimaksmisele üsnagi. Ei tea, kas seab Prima mingid piirangud (nagu Trios pokkeripunktide-boonuse metamorfoos) või siis on turunduseelarve läbi.

Eks auhinnad mõjutavad väga otseselt ka kampaania mängulist taset.

Teisalt päris proffe ilmselt eesmärk liigutama panna polegi, pigem selliseid niisama hobikorras toksijaid, et neid juurde saada ja aktiivsemaks muuta.

Tigrano
11.03.09, 10:15
TOP5 tulemused on ikka väga nadid ja nõrgad ning tasub osaleda. Aga eile arutasin seda teemat ka Imrega ja kokkuvõttes on ikka auhinnad juuuube nõõõrgad. Sest kui sa teed oma 20k punni ära ja ei saa paketile, pole hullu, saad ju €2000. Paketid on väärtuses €2750 ja see peapakett ka kuskil sinna kanti. Aga pakettidega kaasnevad alati kulud - reisid jne.

Seega erilist vahet ei olegi auhindadel :[

Ja samamoodi mängides saaksin vist Ongames rohkem, kui 2000 eurot boonuste jne näol ehk paketi 1 koha raha, või vähemalt sinna kanti ;D

RudiTurbo
12.03.09, 16:05
Vaatasin ka, et nii nõrgad tulemused, läxin kohe fishe purustama!

Päris valusad fishid olid NL20's, 2 limpi olid, mingi fish tõstis 1.60 peale, callisin KK'ga. Tuli madal flop ja check raisesin all ini 15 Euriga, callis 99'ga ära :D
Teises lauas samal ajal tuli TT'ga mingi Jack high flop, turnis fish minraises mind, mille peale ma küll veel ära viskama ei hakanud ja riverdasin seti ja lükkasin kohe 15 Euri all ini, callis ära AJ'iga :D

Kohe järgmine käsi oli mul kuskil 35 Euri ohus kah, kuna floppasin ühe fishi vastu AK'ga AQ7 flopi, ta enne floppi reraises ka. Mõtlesin, et üritab nüüd mulle ära kõvatada ilgelt, aga krt turnis bettis 17 Euri lihtsalt ja mõtlesin oma timebanki lõpuni peaaegu ja viskasin siiski ära, õnneks näitas mulle QQ ette ;D Enne selle riveri seti käe peale hakkas mind sõimama, kuigi see polnud tema ise, kes pähe sai, aga mõtlesin, et nüüd üritab mind paika panna ja sellepärast oligi nii krdi raske fold :)

BR nüüd 104€ Euri kandis.

Punkte on mul 105, aga enne kui mingit kõrgemat rolli kokku ei saa, siis ma ei hakka nende punktide peale mõtlema, sest kuskil madalal pole küll aega grindida. IMO see challenge ongi +EV ainult siis kui gambeldes hea run tuleb, muidu on see +EV aint juhul, kui oledki madala leveli grinder :)

rohelinekonn
13.03.09, 16:20
esiemsed 20 Punktide suhtes

ants99 5509.75
surm12 5348.65
olavike 4834.09
daveman422 2721.6
vennike 2666.28
kauposss 2634.03
mannu88 2366.23
sinine 2284.99
albundy8 2278.3
N_I_C_E 2239.05
Svennu2 2071.02
Julian125 2065.65
Kajamees 1855.33
Hounter333 1337.92
NaLeva 1291.48
sriadar 1038.32
mihkel90 801.18
runnar 784.39
ahti2000 572.18
amagan 561.07

Provoker
13.03.09, 17:59
Ahti2000 on shortstacker. Ise nägin tihti teda NL20-s 8)

ranka
13.03.09, 18:02
Ega ta pärnust pärit ei ole?

Provoker
13.03.09, 21:35
Ega ta pärnust pärit ei ole?


pole õrna aimugi. Lihtsalt nimi mis meelde jäi millgipärast.

kilu6
13.03.09, 21:41
esiemsed 20 Punktide suhtes

ants99 5509.75
surm12 5348.65
olavike 4834.09
daveman422 2721.6
vennike 2666.28
kauposss 2634.03
mannu88 2366.23
sinine 2284.99
albundy8 2278.3
N_I_C_E 2239.05
Svennu2 2071.02
Julian125 2065.65
Kajamees 1855.33
Hounter333 1337.92
NaLeva 1291.48
sriadar 1038.32
mihkel90 801.18
runnar 784.39
ahti2000 572.18
amagan 561.07


Päris hea promo ju, rahvas on juba 20K EURi raket genereerinud ja Unibetil pole vaja olnud veel sentigi väja käia.

runnar
13.03.09, 21:47
kuidas sa neist punktidest makstud rake'i teada saad?

kilu6
13.03.09, 21:54
kuidas sa neist punktidest makstud rake'i teada saad?


Eks ta umbes nii on ju, et 2VIPi on $1, vähemalt SNGde puhul. See eelmine oli vale jah, tegelikult $20K.
Või oskab keegi mõne teise numbri öelda, rahalaudades vist "maksab" VIP punkt vähem?

vennike
13.03.09, 21:55
kuidas sa neist punktidest makstud rake'i teada saad?


keskelt läbi 10p = 1€ rake.. mul 2666 punni ja 250€+ rake maksnud HEM-i andmetel

runnar
13.03.09, 21:56
sõltub kui tight või loose ollakse, tight saab makstud rake kohta rohkem punkte

ranka
13.03.09, 22:11
Ärge unustage, et Unibet on skin, mitte iseseisev pokkerituba ja seetõttu ta peab saadud rakest mingi osa ka emasaidile ehk võrgule andma.

kilu6
13.03.09, 22:19
keskelt läbi 10p = 1€ rake.. mul 2666 punni ja 250€+ rake maksnud HEM-i andmetel


Täitsa üllatav, et nii suur vahe rahalaud vs SNG. Sellise juhul on ju lausa 100% rakebacki, kui teed 10K VIP.
SNGde puhul küll ca 25%.
See $20K raket tundus jah nagu liiga palju, siis tegelik on $5K.

metsnik
13.03.09, 23:14
Kusjuures ma pakun siit puusalt tulistades välja, et Unibet Open turnasid Unibet välja käima ei peagi, mida 2.-5. koht pidada saama! Esimese koha WSOP-i auhind vist küll punktiarvestuse osas ei käi, aga ligi pool märtsi möödas ja suurimad punktiskoorid jäävad 6000 alla.

ranka
13.03.09, 23:25
Bankrolli kasvades saab mängida suuremaid limiite, mis tähendab ka kiiremat punktisadu.

Muideks, lol@puusalt tulistades. Päris hea kild :P

metsnik
14.03.09, 02:22
Nii, jumala abiga nüüd jälle pealpool keuri taset, hea nädalavahetusele vastu minna. Aga need kuradi punktivärdjad, oeh... ma ei taha alustada.

Kokkuvõttes olen teemaga rahul kui roll jääb +1K eur ja 10 000 punkti boonus ka tuleb. Seda Unibet Openi numbreid küll mitte kusagilt näha ei ole.

metsnik
14.03.09, 22:10
Tore, et pokernewsi foorumis mu tähelepanu sellele juhiti, aega pole mitte märtsi lõpuni, vaid aprilli lõpuni. Suur kogus punkte ikka, aga siis enam mitte NII hull.

tarmmich
20.03.09, 11:18
väike kokkuvõte - roll hetkel 300 euri (unibeti alias Kauposss). Maksnud reiki 641 euri ja teeninud 4300 punni. laias laastus siis nii, et 20 000 punni tegemiseks maksan reiki 3000 euri, millest saaksin siis 2000 euri tagasi. Seega sisuliselt 66% rakeback. Kui sellest lähtuda, siis pole sugugi halb promo. Praegu mängin nl20 tasemel full ring. Halb on see, et sel levelil on õhtul ja vastu ööd max 15 laua vahel valida. Veel halvem aga see, et umbes 60-70% neis laudades olevaid mängijaid on regularid, kelle kohta on mul HEMis juba mitu tuhat kätt. Seega raha teenida on suht raske. Praegu on eesmärk jõuda 10. aprilliks 10K punktini, mis garanteerib 1k euri rakebacki. Seejärel hakata oma bankrolliga võtma riske ja mängida üle rolli üritamaks väljakutset ära võita. Nähes, millised kõikumised on ka teistel mängijatel (mul näiteks esimese nädalaga 50pealt nl10 ja nl20 mängides 460eurini ning seejärel pendeldanud 2nädalat 400 ja 240 auri vahel) pole sugugi võimatu eesmärgini jõuda. Üks asi on veel halb - praegu mängin 9 lauda korraga. Umbes kella 2 ajal öösel vajuvad lauad lihtsalt laiali ja hea on, kui 5 lauda alles jääb. kuigi kahe nädalaga olen rollis kaotanud 160 euri, olen siiski hetkel rahul - pole pidanud tegema rebayd ja konkurents esiotsas on suht hõre.

Tarmonator
20.03.09, 11:56
hästi paned krt, ma ütleks, et see 1k euri saada on sul peaaegu et juba käes.

RudiTurbo
22.03.09, 11:12
Kas Unibetis on muidu mingi tavaline rakeback ka väljaspool challenget?

Unibetis ikka jõhkralt rohkem laudu kui Trios, hetkel isegi mingi 5-6 NL50 full ringi lauda koos. Peaks mõtlema seal mingi rolli kasvatuse peale, kui ka rakebacki saab.

Olen ka hetkel 134 Eurise rolli saanud ja hakkab väike kindlustunne tekkima, enne just pääsesin flush draw käest ässade setiga, pidas ära :)
Hetkel ostan poole stackiga NL20'sse sisse, aga punkte tuleb ikka suht raskelt, kuid praeguse rolliga annaks juba mingit grindi teha, senimaani 2-4 lauaga niisama High stakes pokkeri videode kõrvale toxind :P

lenC
22.03.09, 11:33
kui 10k vippe per kuu teed, siis saad RB-i

Provoker
24.03.09, 15:17
1 Kajamees / Kajamees 1565.87 EUR
2 imre / sinine 444.51 EUR + 268.36 EUR ühes Omaha H/L PL €0.25/0.50 ja kahes Hold'em FL €1/2 lauas, kokku 712.87 EUR
3 sorm / surm12 708.68 EUR
4 MichelsonT / kauposss 189.97 EUR + 39.35 EUR kolmes NL €0.10/0.20 lauas, kokku 229.32 EUR
5 Kalkun / kalkun 150.42 EUR
6 mannu88 145.21 EUR
7 taavi098 / taavi098 141.77 EUR
8 kirjeldus / kirjeldus 130.55 EUR
9 runnar / runnar 102.18 EUR
10 2ssapaar / 2ssapaar 99.94 EUR
11 TonyG888 / albundy8 97.78 EUR
12 RudiTurbo / RudiTurbo 78.42 EUR
13 Julian77 / Julian125 74.34 EUR
14 m0nit / NaLeva 62.63 EUR
15 Tuul / Tuul 60.85 EUR
16 k0rru / j2pe 21.52 EUR + 27.27 EUR viies NL €0.02/0.04 lauas, kokku 48.79 EUR
17 funksta-est 19.98 EUR
18 AndreV / aljoosha 19.81 EUR
19 kalkaan / Kalkaan5 19.74 EUR
20 oskar / oskar322 8.00 EUR

Hetkeseis sii PN foorumist. Tundub et ei lähe seal inimestel kõige paremini. Mul käib hetkel mõte läbi´peast, et isegi NL4-s mängides oleks võimalik konkureerida u 4-5-le kohale. Kahju ainult, et sealt punkte ei saa nii madalal mängimise eest.

RudiTurbo
24.03.09, 15:32
Tundub jah, et Imre on üx kõige targem ülesliikuja ;D

Mul tuli ka doomswitch peale krt , aga lollusi tegin kah :)

rohelinekonn
27.03.09, 15:18
Bankrolli edetabel:

1 Kajamees / Kajamees 1565.87 EUR
2 Svennu2 1023.48 EUR + 126.63 EUR neljas FL €1/2 lauas, kokku 1150.11 EUR
3 sorm / surm12 798.10 EUR
4 imre / sinine 768.14 EUR
5 Julian77 / Julian125 145.67 EUR + 235.25 EUR viies NL €0.05/0.10 ja kolmes NL €0.10/0.20 lauas, kokku 380.92 EUR
6 MichelsonT / kauposss 227.25 EUR
7 Kalkun / kalkun 163.86 EUR
8 taavi098 / taavi098 155.18 EUR
9 mannu88 80.00 EUR + 68.39 EUR viies NL €0.05/0.10 ja ühes NL €0.10/0.20 lauas, kokku 148.39 EUR
10 TonyG888 / albundy8 130.62 EUR
11 kirjeldus / kirjeldus 130.55 EUR
12 olavike / olavike 0.00 EUR + 110.28 EUR ühes FL €1/2 lauas, kokku 110.28 EUR
13 runnar / runnar 102.18 EUR
14 2ssapaar / 2ssapaar 99.94 EUR
15 RudiTurbo / RudiTurbo 78.42 EUR
16 k0rru / j2pe 70.80 EUR
17 Tuul / Tuul 60.85 EUR
18 kalkaan / Kalkaan5 28.79 EUR
19 funksta-est 19.98 EUR
20 AndreV / aljoosha 19.81 EUR


VIP punktide edetabel:

surm12 18544.24
sinine 8079.4
ants99 7252.35
olavike 6715.74
vennike 6589.95
albundy8 6267.17
kauposss 5048.57
mannu88 4779.41
daveman422 4298.89
Julian125 3692.95
Svennu2 3619.56
Kajamees 2857.85
sriadar 2521.84
N_I_C_E 2091.57
taavi098 1647.93
NaLeva 1573.64
peoboss 1522.73
Hounter333 1331.62
mihkel90 801.18
runnar 784.39

Tigrano
27.03.09, 19:47
Bankrollid ei ole tõesti kõige suuremad, kuu juba möödas ju.

rohelinekonn
28.03.09, 05:00
Bankrollid ei ole tõesti kõige suuremad, kuu juba möödas ju.


hakkasin NL10 lõhkuma ja raske oli alguses hakkama saada

farik666
14.05.09, 09:24
kuidas seal 10 lauda korraga võimalik mängida on?? mini view on täielik tildimasin ju.. ja suuri aknaid mul üle 6 ei kannata.... hakkavad segaselt ette loopima.-.

rohelinekonn
14.05.09, 10:23
kuidas seal 10 lauda korraga võimalik mängida on?? mini view on täielik tildimasin ju.. ja suuri aknaid mul üle 6 ei kannata.... hakkavad segaselt ette loopima.-.


Mmm... ma ei tea ma olen küll mini viewga harjunud kõik mahuvad ilusti monitorile ära kah. Miks ta sul tildimasin on?

Tigrano
14.05.09, 10:27
Mmm... ma ei tea ma olen küll mini viewga harjunud kõik mahuvad ilusti monitorile ära kah. Miks ta sul tildimasin on?


Väga õige jutt, kõik on harjumise asi ja tildist peaks olema asi ikka väga kaugel.

farik666
14.05.09, 11:14
no sinna 10nele aknale vaja kuidagi mahutada HEM ka..

rohelinekonn
14.05.09, 12:01
endal on 2 rida statte muidugi kui tahad rohkem panna siis läheb raskeks

farik666
14.05.09, 12:45
mhm..mul ka mini view 2 rida statte aga ikka jube kirju.. ja mul mahub 22'' ekraanile ainult 9 lauda.. ja need peavad ka olema natuke üksteise peal..

rohelinekonn
14.05.09, 13:05
mhm..mul ka mini view 2 rida statte aga ikka jube kirju.. ja mul mahub 22'' ekraanile ainult 9 lauda.. ja need peavad ka olema natuke üksteise peal..


alguses ehk tundub aga mängid mõnda aega siis harjud ära. Alusta vähemate laudadega esialgu näiteks 6 lauga ma alustasin nii.

farik666
14.05.09, 22:08
ehk viitsid miski screenshoti visata kuidas sul 9 lauda on koos HEM'ga... mul on praegu 4lauda ja hem ka veel ja ikka täiesti kirev kraam..aru ei saa midagi..

vennike
16.05.09, 00:44
ise tegin selle läbi, 9 lauda oli tile modes. sai suht kiirelt selgeks, kes on kes ja mis mängu mängib. Hemi statsid olid kõik ühes nurgas hunnikus. kui vaja siis läks timebank ja otsisin välja vajaliku näitaja. Ilgelt nõme soft selle microgamingul jah.. kui hem oleks laial olnud, siis poleks muhvigi näinud.


http://paul.pri.ee/nupudpuudu.jpg

ranka
16.05.09, 02:01
Lihtsam ei ole suure statikuhunniku asemel panna 4 põhistatti (VPIP/PFR/AF/HANDS) iga vastase juurde?

farik666
16.05.09, 08:07
no ml on 4 statti veel.. cbet/f to cbet/fold BB to steal/ steal

a ja vennike sul 24'' kuvar ja mis reso??


edit: nuputasin välja: 22 tolline ja 1680x1050 ??

rohelinekonn
16.05.09, 09:10
Vabanda et varem pilti ei pannud olen selline venitaja aga siin ta on. Nagu näed siis õrnalt kattuvad alumised lauad kuid see ei sega ja 8 statti mahuvad ilusti mul ära. Ehk alguses sulle tundub kirju kuid peale 10k kätt harjud ära.
http://img41.imageshack.us/img41/409/unibet.jpg

Tigrano
16.05.09, 09:25
Jah, ei ole hullu midagi, harjumise asi ainult. Ongames natuke suuremal laual mahub kõik ilusti ära, isegi ühe rea saaks juurde panna.

rohelinekonn
19.05.09, 19:46
Neid keda huvitab siis Unibet uuendas natuke oma pokkeri softi paremuse poole.
Vbl muudame pealkirja ära ja teeme sellest Unibeti küsimuste ja värgi teema?




Uuendused Unibeti Pokkeris!

2009-05-19

Get Unibet Articles in RSS format

POKKER: Tänu teie vastukajale oleme valmis saanud mitmete suurepäraste uuendustega! Me teame, et see on midagi, mida paljud teist on juba ammu oodanud. Vaata allpool toodud Unibet Pokkeri uuendusi:

Automaatne Top-Up - nüüdsest on Sul võimalik rahalauas oma žetoone automaatselt laadida. Sa võid sättida laadimise vastavalt oma mängustiilile.

Uus Panuse Slaider - Sul on võimalik nüüdsest panuse slaidrit vastavalt oma vajadustele muuta.

Sa saad muuta ning salvestada oma slaideri profiili vastavalt erinevatele parameetritele nagu näiteks mängu tüüp, mängu limiit ning panuse tõstmine.

Panuse slaideri seadistused leiad kas Fuajeest või mängu ajal.

Lobby´st Panuse Slaideri seadistusse pääsemiseks peavad mängijad:

Vali menüüst Preferences .

•1. Vali Global Table Options.

•2. Vali Bet Slider.

Mängu ajal Panuse Slideri seadistusse pääsemiseks peavad mängijad:

•1. Vajuta paremal üleval nurgas asuvat Menu nuppu.

•2. Vali Options, kus näed Poker Table Options.

•3. Vali Bet Slider.

Sit Out Aeg - Sit Out aeg on nüüdsest 10-mängija laudadel viis minutit. See vahetab välja eelmise süsteemi, mis oli seotud Big Blindiga.

Ellujääja Turniirid (Survivor Tournaments) - Ellujääja turniirid on täiesti uut tüüpi turniirid, kus teatud aja tagant eemaldatakse mingi protsent kõige väiksema žetoonide arvuga mängijaid.

Ellujääja turniirid on väga kiired ning kestavad vaid ettenähtud aja. See on ideaalne mängijatele, kelle aeg on piiratud.

Uuenenud Ootejärjekord - Nüüdsest on sul võimalik kiiremini lauda pääseda. Näiteks, kui sa oled ootejärjekorras kolmas ning vabaneb kolm kohta, siis ei pea Sa enam ootama kuni teised mängijad oma valiku teevad. Lihtsalt vali oma koht ja mängi.

Topelt Buy-In´id re-buy Multi-Table Turniiridel - Sul on võimalik oma žetoone kahekordistada juba enne turniiri algust valides Join Tournamenti alt Double Buy-in.

Unibet Pokker



LINK: https://ee.unibet.com/poker/article.do?contentId=34900

Cash87
20.05.09, 23:09
Triobet tegi sama värgi niiet kogu Micro tegi vist?

farik666
20.05.09, 23:43
arvata on.. see rebuy värk on küll hea