PDA

View Full Version : 2nd pair no kicker flopi donkbeti vastu



I R Baboooon
26.09.11, 21:39
Olen siis uuesti pokkeri juures tagasi, sain stake NL 30 ja tegin täna esimese sessi. Segadust tekitab siis see hand siin, vastane 39/6/8.5 vennike, donkbet 45%(11), kuna hand oli suht sessi keskel ja statsid võtsin sessi lõpust, siis ei oska öelda, mis käe mängimise hetkel statsid olid. Niisiis, kas pre on IP iso õigustatud sellise käega, kui fish postib bb ja sb? Flopis jooksis juhe täitsa kokku, kas siin kõige parem kohe foldida, sest callides on väga palju halbu turn kaarte ja jätkata saab harva ning eeldatavasti(AF ja Agg freq vaadates) tuleb bet turnis ja riveris, samuti võime kohe olla tema käest taga.
Avaldage arvamust! :)

No-Limit Hold'em, $0.30 BB (4 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($18.52)
Hero (Button) ($46)
SB ($30)
BB ($40.57)

Preflop: Hero is Button with 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
UTG checks, Hero bets $1.50, 2 folds, UTG calls $1.20

Flop: ($2.85) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
UTG bets $1.80

Total pot: $2.85

totaldonk
26.09.11, 23:07
foldiksin, turni ja riverisse palju halbu kaarte ka tulemas

suitsutihane
27.09.11, 08:18
ma vaatan fold to cbet stati tavaliselt... kui tal see väga madal on siis donkab väga nürgade kätega (puudub ju check foldimis range flopil) ja ma ei foldi. aga ma olen kaotav 6max mängija ja ilmselt on kätt raske mängida ja peaks foldima =(
kui state pole siis foldin

kjmrc
27.09.11, 08:32
Seda kätt on raske mängida flopil edasi, as played foldiksin, meil on 98o, turnil on lihtsalt palju halbu kaarte, mis võivad tulla ja siis oled tagasi samas seisus, mis flopilgi kui vastane uuesti betib.

emmimees
27.09.11, 10:01
Ei näe mõjuvat põhjust miks peaks foldima sellise vastu siin, kes donkab pooled flopid. Kui ta on selline nagu paljud, kes donkab flopi ja kui maha ei saa annab alla, siis calliks. Muidu kalduks raise poole.
Muidugi fold ei ole halb, kuna vähe investeerinud suht ja hoiab mängu lihtsamana.

HerrJanks
27.09.11, 12:24
Mina sellise vastu siin foldima ei hakkaks, meeldiks raise nagu emmimees ütles...

gtfo
27.09.11, 16:46
Raise ? Tegelt ? Ma raiseks siin parema meelega KJ tüüpi kätt kui keskmist paari. Meil on paar ja positsioon, callime ja mängime pokkerit. Raise on kehv, sest me muudaks oma käe blufiks, kuid samalajal ei saavuta sellega midagi - ta ei foldi kunagi paremat kätt ehk see on retarded raise for info. For value on see readideta lihtsalt liiga thin.

emmimees
27.09.11, 18:48
Kas sa oled nõus lihtsalt 3 streeti callima seal? Nt kui vastane tulistab siin drawga ka turni ja me ei tea mis tal on ning peame callima 3 betti lootes vaid, et ehk on tal air või busted draw. Imo pigem raise flop ja saame enamus kordi poti kohe maha või vähemalt tasuta kaardi ja hoiame teda rohkem ausana. Kui vastane pole suurem donkbettija, siis mõtleks callile või siis top pairiga. Selline mõttekäik on mul, vb retarded - pole kindel.

gtfo
27.09.11, 19:15
Ma ei ole nõus teda any turn ja river maha callima obv ning see oleneb veel betsizest timingust jnejne. Kuid miks sa tahad hoida teda rohkem ausana ? Kui sa ütled, et enamik kordi sa võtad poti raisega kohe maha, siis see tähendab, et vastase range on väga air heavy. Kui sa callid, siis tal on veel võimalus turnil ja riveril raha kaotada. Mis puudub scarecardidesse turnil ja riveril, siis pole põhjust karta, et fish suudab thin valuebettida K8 vms 3 streeti, vaid ta võtab hoo maha ehk tal on flush või Q2o. Muidu flopi fold on ka fine kui tunned ennast ebamugavalt edasistel tänavatel.

timz0333
27.09.11, 19:36
Kas sa oled nõus lihtsalt 3 streeti callima seal? Nt kui vastane tulistab siin drawga ka turni ja me ei tea mis tal on ning peame callima 3 betti lootes vaid, et ehk on tal air või busted draw. Imo pigem raise flop ja saame enamus kordi poti kohe maha või vähemalt tasuta kaardi ja hoiame teda rohkem ausana. Kui vastane pole suurem donkbettija, siis mõtleks callile või siis top pairiga. Selline mõttekäik on mul, vb retarded - pole kindel.

Mõtlen sellistes kohtades täpselt sama moodi. Kui nad donkavad value peale siis keevitab ta flopis otsa kui on weak foldib või callib, meil "nutsi" oute ka 2 tükki tervelt ja kui turn on blank saame barreldada juba for value ja tasuta kaardist ei ole juttugi.

gtfo
27.09.11, 20:28
Mõtlen sellistes kohtades täpselt sama moodi. Kui nad donkavad value peale siis keevitab ta flopis otsa kui on weak foldib või callib, meil "nutsi" oute ka 2 tükki tervelt ja kui turn on blank saame barreldada juba for value ja tasuta kaardist ei ole juttugi.

No offence, aga äkki sellise mõtlemise pärast sa säästukas turva pididki olema.

Proovin enda lähenemist asjale seletada, vaielge vastu kui teine arvamus.
Meie käsi on keskmise tugevusega, selles oleme kokku leppinud ?
Okei, seega peaks meie ülesanne olema võimalikult odavalt showdownile jõudmine ?
Kui me keevitame flopil otsa, siis vastane foldib oma õhu ja 44, gg!
Kui keevitame otsa, ta callib ja A. turn on blank, siis edasi barreldamine on liiga thin ja sa teed käe mängimise raskemaks, b/f kasuks räägib vaid free showdown. B. turn on FD, siis pead oma bluffiga jätkama ehk sa teed käe mängimise jälle kordi raskemaks. Aga selleks ajaks oled teinud juba ränga vea - sa bluffid fishi ja ehitad tema vastu sita käega suure poti. Hoiame poti väikse, teeme käe mängimise lihtsaks, üritame saada showdownile, fishi vastu ei bluffi ja võidame pappi.

fyte
27.09.11, 21:03
Raise? Really?
Kui 3bet tuleb, peab hero nkn foldima, aga vastane võib teha seda üsna tihti FD/J9 vm käega ja hero foldib oma hea equity ära..

HerrJanks
27.09.11, 21:50
Sihuke vastane ei pane oma AK'd ka siin maha raise peale tihti...
Aga selles suhtes on õigus, et enamasti võtaks see raise ta rangest blufid ära ja jätkab paremaga, või käega millel on päris palju equityt... Samas mitu streeti callida on ka ikka päris guessing game... Mulle meeldiks kohe see käsi siinsamas lõpetada, ja sellel vastasel on ranges nii palju airi, mis teeb flopi mängimise lihtsaks, hilistel tänavatel võid ise rohkem vigu teha, tihti foldida parema käe või ta value bet'idele välja maksta... Meeldiks mingi väiksem/mõõdukas raise..., oled ka IP, kui callib saab tagasi checkida ja tasuta kaardi võtta...

emmimees
27.09.11, 22:28
Olen sitaks väsinud, aga küsin kui callime siin blank turni lisaks ja siis tuleks callida ju ka blank river või mis? Ja seda kõigest sec või 3rd pairiga.. ja vastase kohta pole niipalju infot, et teaks kas ta 3 streeti tahaks bluffida.
Siin flopi call ei ole otseselt halb obv, aga mina eelistan tihti raiseda siin, tundub mõnes mõttes lihtsam ja tihti saab odavamalt SD kui lihtalt callida tuuimalt lõpuni..
Ok lihtsaim on fold flop selles limiidis, just siis kui multi-masstabled.. ma m'ngin 4-6 lauda ja ei taha siin kohe foldida

Ahangama
27.09.11, 22:59
Call flop ja turnis vaatame edasi. Kui tihti siin 3 tänavat ikka dongatakse, pigem checkitakse meile tihti turn ette

HerrJanks
27.09.11, 23:05
99% tuleb turnis uus bet, kuna tal on initsiatiiv siis, ja siis vastavalt kaardist hakata foldima? Ei tea mulle ei meeldiks niimoodi mängida, olen niimoodi callides niipalju vigu teind... raise võtab tihti poti maha, või saab odavama showdowni kui tal ongi see top pair... Regi või mõne parema mängija vastu mängiks tõepoolest teisiti...

suitsutihane
28.09.11, 09:06
imo kui siin ATC raise (mitte väga suur) on kasumlik et ta õhu välja foldida, mis tõenöoliselt on suur osa ta donk rangest (mis siis et fold to cbet stat puudus) siis peaksgi selle käe blufiks pöörama kuna me ei saa ta vastu 3 tänavat maha callida. ainuke problem on et herol polnd state ja board on märg, mõnikord ta 3betib oma OESD või FD ja peame foldima parima käe, sellepärast imo fold on kõige lihtsam siin käes. karta on et me tavaliselt paneme siin callides raha potti ja umbes poole ajast vend pommitab, anname alla turnis/riveris ja rikume oma non sd joone ära. et jah readless ma arvan et fold flop on parem kui call flop fold turn/river.
obv et kui state on ja donk bet 45% fold to cbet 0 turn afq low siis calliksin aga siin mitte.

q_q
28.09.11, 21:35
No offence, aga äkki sellise mõtlemise pärast sa säästukas turva pididki olema.

LOL

omg see käsi oli poole sessi peal ehk meil polnud read et 11 korrast 5 korda donk betinud, seega see on ez fold flopis

foldiks ka t6 jne ehk kõik käed millega pole valmis 3 barrelit callima

selle raise kohapealt, siis kui readid on võib raise siin obv ok olla aga mitte kunagi pole põhjus "et pot maha võtta" lol

sellised vastased on kõige kergem nende vastu mängida pmslt printing moneyz, täiesti vapustunud mis vastused siin teemas on

mõni ime et 25nl mängite kui maailma easyma fishi vastu ei suuda õiget otsust teha lol

fyte
28.09.11, 22:31
Wth? Tundmatult fishilt eeldaks kindlasti, et donkbet-ranges lisaks TPle ka nõrgemad paarid + drawd ja random crap.

HerrJanks
28.09.11, 22:45
Postflop agressiooni ei tea, aga tavaliselt mingi 40/6 vms tüübid ei 4beti/stacki kunagi ära oma fd'ga flopis, vaid callivad rõõmsalt 3beti ja donkavad turnis heal juhul mingi min beti kui missivad, nii et neid on tegelt küllalt easy exploitida... Aga selle koha pealt ma usun küll et donkbet range on väga lai, sampel on küll väike, aga kindlasti ei ole aind top pair ja draw, on väga palju random käsi ja mitmeid broadwaysid, mida ei 3bettind pre(kindlasti ka second,third pair)...

Spewmonkey
29.09.11, 00:08
Postflop agressiooni ei tea, aga tavaliselt mingi 40/6 vms tüübid ei 4beti/stacki kunagi ära oma fd'ga flopis, vaid callivad rõõmsalt 3beti ja donkavad turnis heal juhul mingi min beti kui missivad, nii et neid on tegelt küllalt easy exploitida... Aga selle koha pealt ma usun küll et donkbet range on väga lai, sampel on küll väike, aga kindlasti ei ole aind top pair ja draw, on väga palju random käsi ja mitmeid broadwaysid, mida ei 3bettind pre(kindlasti ka second,third pair)...

Jesus, miks on sellise jama kokku käkerdamiseks iga kord nii palju sõnu vaja kasutada.

tdx
29.09.11, 17:25
minu jaoks väga std flopi call.