PDA

View Full Version : Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris



ranka
28.09.11, 10:59
Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (http://www.etpf.ee/) (ETPF) korraldab 6.-13. novembrini Online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM), mille osavõistlused toimuvad neljas erinevas pokkeritoas.

"Tegemist on omalaadse eksperimendiga kaasata tiitliheitlusse võimalikult rohkem siinseid pokkerisõpru," kommenteeris ETPFi president Marek Reinaas lisades, et turniiride korraldamisel on föderatsiooni partneriteks kõik neli litsentsi omavat operaatorit - Olympic-Online, PAF, PokerStars ja Triobet. Sarnaselt varasematele aastatele on tegemist nii-öelda kinniste meistrivõistlustega, kus saavad osaleda ainult Eesti elanikud.

Meistrivõistluste avalöök toimub 5.5 eurose osalustasuga rahvaturniiri näol pühapäeva, 6. novembri õhtul ning turniiriseeria lõpeb 110 eurose osalustasuga põhiturniiriga pühapäeval, 13. novembril. Kokku toimub 13 tiitlivõistlust, samal päeval toimuvad turniirid leiavad aset ka samas pokkeritoas. "Oleme püüdnud luua võimalikult mitmekülgse kava - täiesti uute formaatidena on EOMV kavas näiteks 8-game ja Triple Seven turniirid," selgitas ETPFi juhatuse liige Andres Burget. "Eraldi näeme vaeva ka turniiride struktuuride kallal - eesmärk on leida lahendus, mis ei kisuks liiga ruttu nii-öelda loteriiks, kuid samas ei sunniks ka öö läbi tiitlit jahtima," lisas Burget.

Kõigil turniiridel (välja arvatud NLH 6-max high-roller) on võitjale lisaauhinnaks Eesti 2012. aasta live-meistrivõistluste kavas oleva sarnase turniiritüübi pilet ja ka spetsiaalne EOMV diplom. OPEM-ist osa võtvate pokkeriföderatsiooni liikmete vahel peetakse ka üldedetabelit, mille kuuele paremale paneb ETPF omalt poolt välja ka 1500 euro väärtuses lisaauhindu järgmise aasta live meistrivõistluste päsemte kujul.

Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon asutati 2010. aasta märtsis ning võeti samal aastal ka Rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) liikmeks. ETPFi kuulub kokku kaheksa pokkeriklubi All-linn, Insomnia, PokerNews, Pokkerikool, PokkeriProd, Pärnu, Olympic ja Viljandi Mõttemängude klubi.

Kava:http://pokkeriprod.ee/ranka/pildid/muu/emv2011.jpg

kivisaba
28.09.11, 18:08
nagu tõsiselt 4 tuba ? miks starsist ei piisanud ?

Cash87
28.09.11, 19:27
Ei saa selelst 4 toa süsteemist tegelikult üldse aru aga eks kui algavad saab asi selgemaks :)

siga
28.09.11, 21:18
Ilmselt ei viitsi osa võtta ja rahasid siia-sinna liigutada, teha kolme uut kontot.

Kui isu siiski peale tuleb, äkki keegi oskab anda nõu, mis affide kaudu oleks soodus pafi, karusse ja triosse konto teha? Pikas perspektiivis võib ka sinna eksida ja hea oleks sel juhul omada tummist reikbäkki.

ranka
28.09.11, 21:21
Unustasin lisada kava, nüüd see esimeses postituses olemas.

Neljaks on jagatud tõenäoliselt sellepärast, et kõik ETPF-i toetajad saaksdi osakese küpsisest ja oleksid rahul aga ise ma ka seda süsteemi ei toeta.

Kava järgi sai kõige magusama piruka omale OO, teiseks Paf, kolmandaks TrioBet ja viimaseks PokerStars.

pikk28
28.09.11, 21:31
pokkeriprode aff on superb

vilkar
29.09.11, 09:42
Ise mängiks vist 4 eventi : NLH rahva turnat paffis , NLH 6 max OO-is, FLH 6 max trios ja main eventi OO-is

main evendile tuleb mingeid satikaid ka või juba käivad???

Struktuurid ka paigas?? lvlite pikused ja alg stackig??

Ecuador13
29.09.11, 23:44
OPEM-ist osa võtvate pokkeriföderatsiooni liikmete vahel peetakse ka üldedetabelit, mille kuuele paremale paneb ETPF omalt poolt välja ka 1500 euro väärtuses lisaauhindu järgmise aasta live meistrivõistluste päsemte kujul.

Nagu ma aru saan, siis pokkeriföderatsiooni liikmeteks on pokkeriklubid mitte mängijad? Kuidas need auhinnad klubide liikmete vahel jaotuvad sõltub siis klubi juhatusest? Või jaotatakse ETPF lisaauhinnad ikkagi mängijate vahel ja natuke arusaamatult defineeritud lihtsalt? Sel juhul kuidas ETPF teab, mis mängijad kuhu klubidesse kuuluvad? Kõikidel pole ju veebi (http://www.etpf.ee/organisatsioon/liikmed/), kuhu liikmed avalikult kirja saaks panna.
Keegi teadjam võiks selgitada...

yolpa
30.09.11, 09:50
mina mängida ei saa?

Maheaatom
30.09.11, 10:07
Nagu ma aru saan, siis pokkeriföderatsiooni liikmeteks on pokkeriklubid mitte mängijad? Kuidas need auhinnad klubide liikmete vahel jaotuvad sõltub siis klubi juhatusest? Või jaotatakse ETPF lisaauhinnad ikkagi mängijate vahel ja natuke arusaamatult defineeritud lihtsalt? Sel juhul kuidas ETPF teab, mis mängijad kuhu klubidesse kuuluvad? Kõikidel pole ju veebi (http://www.etpf.ee/organisatsioon/liikmed/), kuhu liikmed avalikult kirja saaks panna.
Keegi teadjam võiks selgitada...
OPEM lisaauhinnad jagatakse edukaimate mängijate vahel. Enne seda toimub eraldi registreerumine kõikide ETPF liikmeskubide liikmetele, kus iga huviline edastab klubi esindajale oma täisnime ning kasutajanimed kõikides pokkeritubades, mida on vaja rankingu pidamiseks. Klubi esindaja saadab selle nimekirja edasi ETPF-ile, kes peab arvestust.

Need mängijad, kes ei kuulu ühtegi klubisse või lihtsalt ei registreeru, ei saa kahjuks ka lisaauhindade jagamisel kaasa lüüa.

Kloonike
30.09.11, 21:12
Kahju, et sunnitakse mängima erinevates tubades, sel põhjusel tõenäoliselt ei osale.

vapsik
02.10.11, 12:26
Alguses oli plaan kõigi asju dongata, aga see nelja toa süsteem tundub kahtlane ja mitme turna korraga toimumine ei tundu ka väga ahvatlev (eriti PAFis ja veel HU turniir + hilo). Seega ei hakka ühtegi turnat tegema.

Kotkas1000
02.10.11, 18:55
Ei taha vinguda, aga selline süsteem on ikka ÜLIM jaburus. Tõesti ei viitsi nelja tuppa deposiite teha, et mängida. Paari turna vastu tekkis huvi, aga vat näed nüüd - ei kutsu mängima see BS ülesehitus asjal. Ma ei saa aru, miks ei võiks korraldada PS või Triobetis antud üritust, kus on igal mängijal konto olemas? Mis kuradi PAF?

leits
02.10.11, 20:05
jup .. kus rakeback on veel illegaalne :)

privador
02.10.11, 20:21
Tõenäoliselt ei osale. Ei viitsi hakata deponeerima erinevatesse tubadesse
Teiseks ei meeldi see wcoop-i turniir struktuur, mida uhkelt pakuti. Tõesti ei viitsi mängida 20-30 osalejaga 30 eurost turkat 12 tundi

Oleks mängud toimunud starsis oleks vaekauss isegi mängimise kasuks osutunud.

Ecuador13
02.10.11, 22:12
4 toa vahel pendeldamine on suht tüütu, kuid ilmselt teen kõik evendid kaasa. WCOOPi struktuuriga oleks ma küll rahul. EOMV eesmärk siiski Eesti meistritiitli peale mängimine mitte kiire tourna, kus $$ genereerida. Eesti meistriks võiks ikka mõni asjalikum mängija tulla, mitte random donk kes paari tunniga vastased ära flippab.

tafka31
30.10.11, 13:51
võibolla on asi minus aga miks ma ei leia pafi lobbys HU turniiri?

leits
30.10.11, 14:21
HU turniirid pidid põrandaalune tegevus olema .. keelatud

siga
31.10.11, 15:32
Kuna paremad turniirid on viidud urkasaitisele, siis otsustasin loobuda üldse mängimisest. Üldise arvamuse alusel võib vist korralduse suhtkoht läbikukkunuks tunnistada.

hotcocacola
31.10.11, 15:37
HU turniirid pidid põrandaalune tegevus olema .. keelatud

lolololol

ranka
31.10.11, 21:21
Ennustan see aasta OPEM-ile väga suurt läbikukkumist ja väga suureks favoriidiks see aasta on Imre. Esiteks nelja toa vahel pendeldamine on lauslollus. Kui ETPF soovib hoida kõigi nelja toaga soojasid suhteid siis mõelge välja miski ETPF klubide liiga ja jooksutage seda iga hooaeg eraldi toas aga ärge palun solkige OPEM-it nii ära.

Teiseks 13-nest turniirist täpselt 6 on vähem populaarsed ja pigem eksootilised mängud: PLO Hi-Lo, FLH 6max, 8-game, Triple Seven, HORSE ja NLHE 6max High-Roller. Viimane ei ole eksootiline aga sisseost paneb juba osalejate arvule piirangud aga too anyway punne ei anna.

Imre on sellepärast tabelis üks suuremaid liidreid, kuna ta turniiri tulemused NLHE-s on juba aukartust tekitavad ning lisaks oskab ta kõige eelloetud eksootilise mänge - PLO HI-LO, HORSE, 3-Seven, 8-game ja enamus fieldi ees (mis jääb väga väikeseks) on tal väga suur eelis. Kui Kaur osaleb siis oleks see teine suur favoriit antud üritusel. Lisaks paljud head mängijad on öelnud, et ei võta osa, mis veelgi suurendab eelmainitud nimede eelist.

Nimekirjas on ainult üks turniir, mida tasuks mängida kui field tuleb väike: NLHE HU aga 99.9% tõenäosusega ma seda ei mängi, kuna toimib PAF-is (ongame ja boss tuntud urkad) ja anyway olen sel ajal sloveenias.

Oleks minu teha kriipsutaks HORSE tüüpi mängud maha, selle asemele Starsis toimuksid viisakad NLHE turkad, TrioBeti ja OO-sse ka miskid leedide eventid ning paf las teeb oma PLO HI-low ja FL-i. Siis oleks kõik rahul - ainult edetabeli liidrid peavad kuskil urgastesse mängima minema, et punne püüda :)

hotcocacola
31.10.11, 23:11
Kiidan Rankat!

Eriti:


Ennustan see aasta OPEM-ile väga suurt läbikukkumist ja väga suureks favoriidiks see aasta on Imre. Esiteks nelja toa vahel pendeldamine on lauslollus. Kui ETPF soovib hoida kõigi nelja toaga soojasid suhteid siis mõelge välja miski ETPF klubide liiga ja jooksutage seda iga hooaeg eraldi toas aga ärge palun solkige OPEM-it nii ära.

hotcocacola
31.10.11, 23:12
Kle, sinu postist jäi mulje nagu seekord oleks mingi eraldi ranking? On w? Minu teada pole?

ranka
31.10.11, 23:26
Kle, sinu postist jäi mulje nagu seekord oleks mingi eraldi ranking? On w? Minu teada pole?

Ei ole eraldi või saan su küsimusest valesti aru. Kõikide turniiride v.a. high-roller saad puntke, kus siis kuus parimat saavad omale EMV pileteid.

Kõigil turniiridel (välja arvatud NLH 6-max high-roller) on võitjale lisaauhinnaks Eesti 2012. aasta live-meistrivõistluste kavas oleva sarnase turniiritüübi pilet ja ka spetsiaalne EOMV diplom. OPEM-ist osa võtvate pokkeriföderatsiooni liikmete vahel peetakse ka üldedetabelit, mille kuuele paremale paneb ETPF omalt poolt välja ka 1500 euro väärtuses lisaauhindu järgmise aasta live meistrivõistluste päsemte kujul.

hotcocacola
31.10.11, 23:35
Aaa...tytyty...ma seda lisarankingut ei teadnudki. Nüüd isegi mott teisi vb mängida.

Aga:


mille kuuele paremale paneb ETPF omalt poolt välja ka 1500 euro väärtuses lisaauhindu järgmise aasta live meistrivõistluste päsemte kujul.

kas kõik kuus saavad 1500e väärtuses? või kogu kupatus on väärt 1500?

ranka
01.11.11, 00:41
:) Arvan, et kogu kupatus on väärtus 1500.

Maheaatom
01.11.11, 08:51
Aga härrased, kas kriitikat oleks vähem, kui oleks taas korraldatud avalik konkurss, mille oleks võitnud näiteks Paf ning kõik turniirid toimuksid seal?

Tõenäosus, et parimaks oleks osutunud kõige suurema kasutusmugavusega PokerStars, oli sellel aastal kaduvväike (kas keegi oskab näiteks nimetada mõne PokerStarsi eestlastele mõeldud pakkumist pärast EPT-d ;)) ning reaalselt oleks tulnud valida Pafi, OO ja TB vahel.

Kui OPEM läbiviimise süsteemi selle aasta alguses ETPFi juhatuses valiti, siis meie Rankaga hääletasime sellele nelja-toa-skeemile (tollal oli jutt küll veel kolmest) vastu, sest aktiivse netimängija vaatevinklist tundus see tõesti jabur. Tänaseks on (suuresti ka Musta Reede järelmõjudest tingituna) minu arvamus selgelt muutunud ning usun, et uus süsteem kindlasti vähemalt väärib katsetamist. Nii saavad kõik ETPF ja kaudselt Eesti pokkeri toetajad võrdsed võimalused enda tutvustamiseks, otsese kasu sponsoriks olemise eest ning mängijad paremad lisaauhinnad.

Mis kõigest välja tuleb, seda saame näha. Ma olen Rankaga nõus, et osalejate arv võib sellel põhjusel küll kannatada, kuid kindlasti saab neid olema piisavalt. Ning on hea, kui riigi meistrivõistlustel mängitakse palju erinevaid mänge - need ei ole Eesti No Limit Holdem meistrivõistlused ning OPEM peakski erinema selgelt tavalisest kommertsfestivalist mõnes konkreetses netitoas.

privador
01.11.11, 09:31
Arvan, et kogu kupatus on väärtus 1500. 1500 on ilmselgelt vähe
Oleks 0 otsas, siis teine jutt. prod viitsi hakata mingi 100-300eurise pileti pärast võimlema tubade vahelt x-game mängides
2 varianti-kas võimas auhinnafond voi yhes toas

Ja kahtlustan, et need segamänud on ka võetud sisse 2-3 entusiasti nõudmisel.
Lives-on segamangdel point olemas, sest meistritiitel on hoopis teise kaaluga...kahjuks

kivisaba
01.11.11, 09:46
Maheaatom kirjutab niimodi nagu selle 4 toa süsteemiga kaasneks ilgem lisaväärtus aga tegelikkuses on lisaväärtuste hulk vähenenud.

Kloonike
01.11.11, 10:59
Maheaatom kirjutab niimodi nagu selle 4 toa süsteemiga kaasneks ilgem lisaväärtus aga tegelikkuses on lisaväärtuste hulk vähenenud.

Tõesti, reaalselt mingi väike pilet turniirile lisatuna mängimise EV-d eriti ei tõsta ja ilmselgelt ei kaalu üle kasutusmugavust.


Tõenäosus, et parimaks oleks osutunud kõige suurema kasutusmugavusega PokerStars, oli sellel aastal kaduvväike (kas keegi oskab näiteks nimetada mõne PokerStarsi eestlastele mõeldud pakkumist pärast EPT-d ) ning reaalselt oleks tulnud valida Pafi, OO ja TB vahel.

Miks see tõenäosus üliväike on? Kas ei ole nii, et PokerStarsis omab kontot suurim % Eesti mängijatest? Loogiline valik olekski PokerStars, teisena TB, siis OO ja viimasena PAF. Fakt, et TB, OO ja PAF lisavad paar senti iga mängija kohta prize pooli on odav trikk trafficu meelitamiseks ja ei huvita reaalselt ühtegi tõsist pokkerimängijat. Tegemist ju ikkagi Eesti meistrivõistlusega netipokkeris, tahaks näha seda meest, kes mingi lisatud pileti pärast neid turniire mängima läheb. Ei ole vaja sellisest üritusest teha mingit marketing projekti...

Godspeed_EJ
01.11.11, 11:19
Aga härrased, kas kriitikat oleks vähem, kui oleks taas korraldatud avalik konkurss, mille oleks võitnud näiteks Paf ning kõik turniirid toimuksid seal?

Läbi milliste kriteeriumite oleks PAF saanud selle võita?



Tõenäosus, et parimaks oleks osutunud kõige suurema kasutusmugavusega PokerStars, oli sellel aastal kaduvväike (kas keegi oskab näiteks nimetada mõne PokerStarsi eestlastele mõeldud pakkumist pärast EPT-d ;)) ning reaalselt oleks tulnud valida Pafi, OO ja TB vahel.

Kas selleks peab tegema otseseid pakkumisi, et kvalifitseeruda? Kasutajamugavus ei ole üldse oluline?



Kui OPEM läbiviimise süsteemi selle aasta alguses ETPFi juhatuses valiti, siis meie Rankaga hääletasime sellele nelja-toa-skeemile (tollal oli jutt küll veel kolmest) vastu, sest aktiivse netimängija vaatevinklist tundus see tõesti jabur. Tänaseks on (suuresti ka Musta Reede järelmõjudest tingituna) minu arvamus selgelt muutunud ning usun, et uus süsteem kindlasti vähemalt väärib katsetamist. Nii saavad kõik ETPF ja kaudselt Eesti pokkeri toetajad võrdsed võimalused enda tutvustamiseks, otsese kasu sponsoriks olemise eest ning mängijad paremad lisaauhinnad.

Mis peale BFi siis nii väga muutus? Kas nö otsene kasu lisaauhindade näol on ka konkreetselt tubade lõikes välja toodud?


Minu jaoks on antud süsteem tõesti arusaamatu ja oleks kordades parem, kui kogu üritus oleks läbi viidud ühes konkreetses toas. PS, TB, OO kõik sobivad kandidaadid. PAFi välistaksin juba eos.

privador
01.11.11, 11:34
VB ETBF vms peaks endalt küsima-mida tahetakse saavutada.
Kas tahetakse, et eesti online mv mängiks eesti koorekiht või tahetakse pm mv sildi all teha odavat marketingi trafficu tõstmsieks
Seega pm liit peaks ikka mõtlema sellele, kuda nn kodumaised staarid mängima saada.
Live mv seda probleemi pole, sest pm kõik olid kohal ja meistriitlil on tugev väärtus.

Potsataja
01.11.11, 12:09
ETPF peaks oma olemuselt esindama siiski mängijate huve, mitte pokkeritubade huve nagu antud juhul on välja kukkunud.

Maheaatom
01.11.11, 12:10
Ma saan väga hästi aru kuhu te tüürite aga vaadake nüüd asja reaalselt:
- ETPF-il on neli toetajat, kes tasuvad võrdselt sponsorahasid, mis tähendab et...
- ...nad kõik tahaksid, et neid ka koheldakse võrdselt.

Kui ETPF korraldaks kõik asjad saidil, mida mängijad eelistavad (ehk siis arvatavasti PokerStars), siis mis huvi oleks ülejäänud kolmel ETPFi tegevust toetada?

Nii jääks järgmistel aastatel ETPF ainsaks toetajaks PokerStars, mis muudaks ETPF naeruväärseks ettevõtmiseks ehk varjatud PokerStarsi PR-firmaks Eestis. See tähendab, et ETPFi pole põhimõtteliselt üldse vaja - Stars võiks Eesti meistrivõistlusi otse korraldada ning korraldada ka ülejäänud Eesti pokkerielu.

Ainult, et:
1) Riigi meistrivõistlusi ei peaks korraldama mingi äriettevõte vaid alaliit. Vastasel juhul toimuvad meil igal aastal OO Eesti meistrivõistlused, Pafi Eesti meistrivõistused, Triobeti Eesti meistrivõistlused ning ühelgi tiitlil ei oleks erilist kaalu.
2) Tänast seisu arvestades ei korraldaks Stars päris kindlasti iseseisvalt mingeid Eesti meistrivõistlusi ehk nad jääksid kokuvõttes lihtsalt pidamata. On see parem lahendus?

ETPFil on kolm võimalust:
- Lasta teha valik mängijatel (vaata ülemisi selgitusi)
- Korraldada avalik konkurss (eelmisel aastal nii tehti ja Stars võitis, kuna pakkus parimaid lisaauhindu). Sel aastal Stars päris kindlasti seda konkurssi ei võidaks ning ma ei hakka avalikult seletama, miks. Hea analüüsivõimega inimesed, kes pokkerielus toimuvat jälgivad, peaksid sellest ise ka aru saama.
- Kaasata korraldamisesse kõik neli ETPF toetajat. See ei ole ka väga hea variant, kuid ülejäänud kahest hetkel siiski parim.

ranka
01.11.11, 12:14
Aga härrased, kas kriitikat oleks vähem, kui oleks taas korraldatud avalik konkurss, mille oleks võitnud näiteks Paf ning kõik turniirid toimuksid seal?

Tõenäosus, et parimaks oleks osutunud kõige suurema kasutusmugavusega PokerStars, oli sellel aastal kaduvväike (kas keegi oskab näiteks nimetada mõne PokerStarsi eestlastele mõeldud pakkumist pärast EPT-d ;)) ning reaalselt oleks tulnud valida Pafi, OO ja TB vahel.

Kui OPEM läbiviimise süsteemi selle aasta alguses ETPFi juhatuses valiti, siis meie Rankaga hääletasime sellele nelja-toa-skeemile (tollal oli jutt küll veel kolmest) vastu, sest aktiivse netimängija vaatevinklist tundus see tõesti jabur. Tänaseks on (suuresti ka Musta Reede järelmõjudest tingituna) minu arvamus selgelt muutunud ning usun, et uus süsteem kindlasti vähemalt väärib katsetamist. Nii saavad kõik ETPF ja kaudselt Eesti pokkeri toetajad võrdsed võimalused enda tutvustamiseks, otsese kasu sponsoriks olemise eest ning mängijad paremad lisaauhinnad.

Mis kõigest välja tuleb, seda saame näha. Ma olen Rankaga nõus, et osalejate arv võib sellel põhjusel küll kannatada, kuid kindlasti saab neid olema piisavalt. Ning on hea, kui riigi meistrivõistlustel mängitakse palju erinevaid mänge - need ei ole Eesti No Limit Holdem meistrivõistlused ning OPEM peakski erinema selgelt tavalisest kommertsfestivalist mõnes konkreetses netitoas.

Ka mina ei saa aru, miks PokerStarsi võimalus kaduvväike? Kas seepärast, et ta eelmine aasta võitis? Või ei tasunud see neile ära ning ütlesid tuimalt, et nemad konkursil ei osale?

Pokkerituba OPEM-i jaoks tuleb valida nende pakkumise järgi arvestades, et see oleks kõige atraktiivsem mängijale. Kui see oleks toimunud PAF-is (või mõnes muus pokkeritoas peale Starsi) oleks kriitikat kindlasti tulnud aga tõenäoliselt see pakkumine oleks olnud mängijatele parim nelja pakkumise hulgast. Kui PokerStars ei soovi oma pakkumist teha siis täiesti fine, online turniirid ei ole kunagi olnud Eestis populaarsed v.a. väga odavad.

Ja mina tõsiselt kahtlen, et 4-way konkursil oleks maksimaalne pakkumine olnud väiksem kui praegu pakkumine (3-4k euri kanti). TrioBet jagab juba ühe TrioBet Live turniiriga €1000, tihti super-satikad (Orlov näiteks) kus pea €1000+ overlayd jne. OO andis EPT raames oma prodele 10k+ eest pileteid. 3-4k euri andmine ei tohiks neile selliste numbrite valguses mitte mingi probleem olla.

Praegune pakkumine on lihtsalt lahja, keeruline ja ebamugav. Mängija, kes foorumeid/portaale ei külasta ja koperdab näiteks TrioBeti lobbys OPEM turniiri otsa ei pruugigi arusaada, mis, kus ja milllal teised turniirid toimuvad. Mängija, kes külastab on halvimatest kõige halvem lahendus leitud. PM võrdleks seda jalgpalli mänguga, kus pärast poolaega peab rahvas kolima kõrvalstaadionile kuna teine poolaeg toimub seal.

Mängude valiku poole pealt ma ei öelnud, et peab olema ainult NLHE vaid, et muude mängude konsentratsioon on liiga suur. Oleks piisanud PLO HI ja vajadusel HORSE (viimane ilma tabeli punktideta) ning ülejäänud NLHE, sest kahjuks on juba NLHE mägijate read tegelt üpriski hõredad, rääkimata eksootilised aka 3-draw või 8-game.

Ja mina isiklikult ei mängi just seepärast, et mängud on laiali. Quitsin HU cashi multisaitingu kuuke tagasi ja ka just seepärast, et mitmes ruumis mängimine ja rahadega majandamine on kõige suurem pain in the ass ning miski kolme näljase turniiri pärast re-deposiitima/installima pokkerituba küll ei hakka.

ranka
01.11.11, 12:24
Ma saan väga hästi aru kuhu te tüürite aga vaadake nüüd asja reaalselt:
- ETPF-il on neli toetajat, kes tasuvad võrdselt sponsorahasid, mis tähendab et...
- ...nad kõik tahaksid, et neid ka koheldakse võrdselt.

Kui ETPF korraldaks kõik asjad saidil, mida mängijad eelistavad (ehk siis arvatavasti PokerStars), siis mis huvi oleks ülejäänud kolmel ETPFi tegevust toetada?

Nii jääks järgmistel aastatel ETPF ainsaks toetajaks PokerStars, mis muudaks ETPF naeruväärseks ettevõtmiseks ehk varjatud PokerStarsi PR-firmaks Eestis. See tähendab, et ETPFi pole põhimõtteliselt üldse vaja - Stars võiks Eesti meistrivõistlusi otse korraldada ning korraldada ka ülejäänud Eesti pokkerielu.

Ainult, et:
1) Riigi meistrivõistlusi ei peaks korraldama mingi äriettevõte vaid alaliit. Vastasel juhul toimuvad meil igal aastal OO Eesti meistrivõistlused, Pafi Eesti meistrivõistused, Triobeti Eesti meistrivõistlused ning ühelgi tiitlil ei oleks erilist kaalu.
2) Tänast seisu arvestades ei korraldaks Stars päris kindlasti iseseisvalt mingeid Eesti meistrivõistlusi ehk nad jääksid kokuvõttes lihtsalt pidamata. On see parem lahendus?

ETPFil on kolm võimalust:
- Lasta teha valik mängijatel (vaata ülemisi selgitusi)
- Korraldada avalik konkurss (eelmisel aastal nii tehti ja Stars võitis, kuna pakkus parimaid lisaauhindu). Sel aastal Stars päris kindlasti seda konkurssi ei võidaks ning ma ei hakka avalikult seletama, miks. Hea analüüsivõimega inimesed, kes pokkerielus toimuvat jälgivad, peaksid sellest ise ka aru saama.
- Kaasata korraldamisesse kõik neli ETPF toetajat. See ei ole ka väga hea variant, kuid ülejäänud kahest hetkel siiski parim.

Aga praegu on ta ju nelja pokkeritoa PR firma ja tood isegi välja ETPF-i nõrga külje: ETPF-il on vaja pokkeritube rohkem kui liitunud tavaliikmeid ning ETPF teeb kõik, et saada pokkeritubade mitte liikmete soosingut (praegune olukord, mängijatele kõige halvem, pokkeritubadele ja ETPF-ile kõige parem).

Mis minu arvates on vale ja paneb tundma, et mind kui liiget kasutatakse ära ilma, et ma reaalselt midagi vastu saan ja milleks ma üleüldse pean liige olema, kui sellega piirdub ainult korra aastas Aasta Mängija nominentidele häälte andmine.

Kloonike
01.11.11, 12:32
ETPFil on kolm võimalust:
- Lasta teha valik mängijatel (vaata ülemisi selgitusi)
- Korraldada avalik konkurss (eelmisel aastal nii tehti ja Stars võitis, kuna pakkus parimaid lisaauhindu). Sel aastal Stars päris kindlasti seda konkurssi ei võidaks ning ma ei hakka avalikult seletama, miks. Hea analüüsivõimega inimesed, kes pokkerielus toimuvat jälgivad, peaksid sellest ise ka aru saama.
- Kaasata korraldamisesse kõik neli ETPF toetajat. See ei ole ka väga hea variant, kuid ülejäänud kahest hetkel siiski parim.

Kui valiku teevad mängijad, tekib olukord, kus ETPF kohtleb kõiki sponsoreid võrdselt edasi, milles probleem? Kas tõesti on vaja panna end situatsiooni, kus ETPF kontrollib kõike, sest vastasel juhul sponsoreid ei huvitaks ETPF tegevus? Praeguse seisuga ei saa öelda, et ETPF tegevus on mängijate huvides, pigem organisatioon kui selline on kaitsepositsioonil ja üritab oma tegevust õigustada. Jääb mulje, et ETPFi tegevusest on huvitatud vaid Eesti live pokkeri aktivistid ja nendega seotud ettevõtted/organisatsioonid.

Maheaatom
01.11.11, 12:47
Aga praegu on ta ju nelja pokkeritoa PR firma ja tood isegi välja ETPF-i nõrga külje: ETPF-il on vaja pokkeritube rohkem kui liitunud tavaliikmeid ning ETPF teeb kõik, et saada pokkeritubade mitte liikmete soosingut (praegune olukord, mängijatele kõige halvem, pokkeritubadele ja ETPF-ile kõige parem).
Olen absoluutselt nõus, et ETPF ei peaks vähemalt ideaalis olema üldse seotud mingite äriettevõtetega ning ka live-meistrivõistlused võiksid toimuda väljaspool kasiinot. Ainuke küsimus on sel juhul vaid selles, et kuna föderatsiooni tegevusega kaasnevad sel juhul (üsnagi arvestatavad) rahalised kulutused, siis kuidas need katta:
- Tõsta liikmemaksu. Nüüd on küsimus, kas iga klubiliige sooviks tasuda n. €50-100 aastas?
- Kaasata sponsoriteks Eestis litsentseeritud pokkeritoad neile toetuse eest midagi vastu andes (tänane olukord).
- Küsida raha teistelt ettevõtetelt, kuid see on palju raskem, sest miks peaks neid huvitama pokkeriföderatsiooni toetamine? Ning kui nad ka toetavad, soovivad nad samuti midagi vastu saada ning see ei pruugi meile samuti meeldida.
- Föderatsiooni tegevus üldse lõpetada. Ka halb lahendus, sest siis oleme aastas 2009, kus mängijate tuleviku üle otsustab paar ettevõtjat ja valdkonda mittetundvad ametnikud.

Täna ei ole meie seis selline, et saame valida halva, keskmise ja hea variandi vahel. Põhimõtteliselt saame valida mitme halva variandi vahel ning peame suutma otsustada, milline neist on kõige vähem halb.

ranka
01.11.11, 12:57
Olen absoluutselt nõus, et ETPF ei peaks vähemalt ideaalis olema üldse seotud mingite äriettevõtetega ning ka live-meistrivõistlused võiksid toimuda väljaspool kasiinot. Ainuke küsimus on sel juhul vaid selles, et kuna föderatsiooni tegevusega kaasnevad sel juhul (üsnagi arvestatavad) rahalised kulutused, siis kuidas need katta:
- Tõsta liikmemaksu. Nüüd on küsimus, kas iga klubiliige sooviks tasuda n. €50-100 aastas?
- Kaasata sponsoriteks Eestis litsentseeritud pokkeritoad neile toetuse eest midagi vastu andes (tänane olukord).
- Küsida raha teistelt ettevõtetelt, kuid see on palju raskem, sest miks peaks neid huvitama pokkeriföderatsiooni toetamine? Ning kui nad ka toetavad, soovivad nad samuti midagi vastu saada ning see ei pruugi meile samuti meeldida.
- Föderatsiooni tegevus üldse lõpetada. Ka halb lahendus, sest siis oleme aastas 2009, kus mängijate tuleviku üle otsustab paar ettevõtjat ja valdkonda mittetundvad ametnikud.

Täna ei ole meie seis selline, et saame valida halva, keskmise ja hea variandi vahel. Põhimõtteliselt saame valida mitme halva variandi vahel ning peame suutma otsustada, milline neist on kõige vähem halb.

Olen ka sinuga nõus aga kui tõesti nelja toa peale saab €3000 kokku OPEM-i jaoks siis tekib mul küsimus, et kas järgmine aasta läheb sama supipott tulele ning lisatakse uut vett peale ehk sööme veel lahjemat suppi? Sel juhul läheb varem või hiljem käiku neljas punkt või ETPF peab muutma oma praegust poliitikat või leidma uusi tuluallikaid.

privador
01.11.11, 13:00
Nüüd on küsimus, kas iga klubiliige sooviks tasuda n. €50-100 aastas?mnjah, millegipärast ei usu sellesse...
Pokker never ei muutu alaks, kus pokkerisemud rõõmsalt liikmemaksu maksavad
ETBF peaks raha saama ikka ideaalis pokkeritubadelt nii, et säiliks ka enda sõltumatus
Teiseks pokkeirmängijate hulgas liigub ju ringi palju ärimehi või siis inimesi kel on sidemeid jne
Kas siis nn pokkeirtubade väiselt on rakse sponsoreid leida võrreldes mõne muu alaga?

muruntau
01.11.11, 13:05
Kui valiku teevad mängijad, tekib olukord, kus ETPF kohtleb kõiki sponsoreid võrdselt edasi, milles probleem? Kas tõesti on vaja panna end situatsiooni, kus ETPF kontrollib kõike, sest vastasel juhul sponsoreid ei huvitaks ETPF tegevus? Praeguse seisuga ei saa öelda, et ETPF tegevus on mängijate huvides, pigem organisatioon kui selline on kaitsepositsioonil ja üritab oma tegevust õigustada. Jääb mulje, et ETPFi tegevusest on huvitatud vaid Eesti live pokkeri aktivistid ja nendega seotud ettevõtted/organisatsioonid.

Lisaks viimasele lausele veel, et ETPF'i otsustest tunduvad ka kasu saavat vaid küllaltki väike osa mängijaid, kes lasevadki neid eksootilisemaid 4-5 järgulisi turniire ja siis ETPF'i liikmetega seotud ettevõtted. Netigrinderite huvid, kes tegelikult maksavad kaudselt suurema osa ETPF'i eelarvest kinni, on väga julmalt tahaplaanile lükatud. Ma pole tähele pannud küll ühtegi ETPF'i tegevust, mis keskmisele grinderile kasuks tuleks, ikka hõumide seljasügamine.

henri72
01.11.11, 13:34
Tere. Ma olen põhimõtteliselt nõus, et süsteem tundub esmapilgul kohmakas. Ka minu isiklik eelistus oleks veidi erinev:) Samas - kui järgi ei proovi, siis teada ei saa. Ma ise ei ole ka kuigi kindel, et kõigis tubades mängida viitsin. Aga paar päeva veel aega otsustada.

Kui teise nurga alt vaadata, siis annab praegune süsteem võimaluse OPEM-il osaleda ka neile mängijatele, kes omavad kontot vaid ühes või kahes pokkeritoas, mis ei juhtu olema "suurim"... Ehk siis heavyuser'itele tundub asi kohmakas, aga harrastajale annab see lisavõimaluse. Sest hobimängijale ei pruugi oluline olla ei ranking ega miski HORSE turna, vaid fakt, et ka tema sai osaleda Eesti meistrivistlustel.

Mis segamängudesse puutub, siis just lives on neid suuremas koguses keeruline teostada - puudub korraldajate arvestatav kompetents ning paraku kardetavasti ka arvestatav mängijahuvi. Ehk siis ka see on eksperiment ning OPEM on nö katsejänes. Mängud, kus numbrid jäävad väga kesisteks, järgmisel aastal kavva ei naase.

Rankingust ja lisaauhindadest. Igal turnal (peale high-rolleri) on võitjale lisaauhinnaks pääse 2012 EMV-le - see minu arvates loogiline, sest mäng käib ju peamiselt netimeistri tiitlile ning lisaks siis võimalus seda tiitlit ka lives kaitsma minna. High-roller on high-roller ning mängivad need, kel BR lubab.

ETPFi poolt väja pandud lisaauhindadele kandideerivad ainult ETPF liikmed, kes end eelnevalt regavad. Omamoodi ongi see püüe vaikselt rohkem iseseisvuda ehk siis ETPF paneb ise lisaauhinnad välja ning justnimelt oma liikmetele. Maht 1500eur on just selline, nagu see ETPF eelarvele täna jõukohane on.

Kokkuvõtteks - kui Ranka ja mitme teise sõnavõtja ennustus läheb täide ning osad turniirid või ka kogu seeria ebaõnnestub, siis on see kindlasti hea õppetund sellest, mida tulevikus teha ei tohi. Kahe nädala pärast saab joone alla tõmmata. Seniks edu!

Potsataja
01.11.11, 13:59
Kui teise nurga alt vaadata, siis annab praegune süsteem võimaluse OPEM-il osaleda ka neile mängijatele, kes omavad kontot vaid ühes või kahes pokkeritoas, mis ei juhtu olema "suurim"... Ehk siis heavyuser'itele tundub asi kohmakas, aga harrastajale annab see lisavõimaluse. Sest hobimängijale ei pruugi oluline olla ei ranking ega miski HORSE turna, vaid fakt, et ka tema sai osaleda Eesti meistrivistlustel.

Harrastajatel ei ole OPEM´le peale rahvaturniiri niikuinii asja.

henri72
01.11.11, 14:04
Aga miks mitte? Minu arusaama järgi ongi pokkeri suure populaarsuse taga fakt, et põhitõed võib kergesti omandada ning lühikeses perspektiivis võib ka igaüks edu saavutada ning seda sõltumata vanusest, kehakaalust või soost. Jah, turniirikava on sel korral varasemast oluliselt spetsiifilisem ning seda just eesmärgiga "skillimeestele" rohkem võimalusi pakkuda, kuid siiski ei peaks me mõttes hobimängijate ees ust kinni panema.

KristjanLaas
01.11.11, 14:19
Aga miks mitte? Minu arusaama järgi ongi pokkeri suure populaarsuse taga fakt, et põhitõed võib kergesti omandada ning lühikeses perspektiivis võib ka igaüks edu saavutada ning seda sõltumata vanusest, kehakaalust või soost. Jah, turniirikava on sel korral varasemast oluliselt spetsiifilisem ning seda just eesmärgiga "skillimeestele" rohkem võimalusi pakkuda, kuid siiski ei peaks me mõttes hobimängijate ees ust kinni panema.

Arvan, et potsataja mõtles, et pigem saaks harrastajale takistuseks buyin.

Potsataja
01.11.11, 14:31
Jep, harrastaja mängib minu arust max. 11€ turniire, 33€+ turniirid on ikka juba heavyuser'ite pärusmaa. Õnneks on olemas satikad, starsis leidsin isegi ühe omale peaaegu taskukohase 5€ satika. ;)

privador
01.11.11, 14:33
Harrastajad"kodumängijad" vähemalt niipalju kui mina tean, eriti mingi üle 5 euri bi küll välja ei tahaks käia
Ehk mängida ju võib -ei vaidle vastu-aga raha eriti "sellisele" tegevusele peale ei taheta maksta.
Aga samas pannaks raha pigem "asisematele" tegevustele

2ssapaar
01.11.11, 14:35
Ma saan väga hästi aru kuhu te tüürite aga vaadake nüüd asja reaalselt:
- ETPF-il on neli toetajat, kes tasuvad võrdselt sponsorahasid, mis tähendab et...
- ...nad kõik tahaksid, et neid ka koheldakse võrdselt.
minu arust lihtne lahendus oleks münti visata. St. juhuslikul valikul otsustada. Kõigil on 25% võimalus. Kui mina oleksin PAF'i boss, siis oleksin igatahes selle poolt. Kõiki sponsoreid on võrdselt koheldud; meistrikatel osaleb rohkem mängijaid; kõik on happy'd :)

taipupole
01.11.11, 15:10
Kui ma järgmisel aastal veel juhatuses olen, siis on kindel, et see peab toimuma stiilis: kindlaks kuupäevaks kinnistes ümbrikes pakkumised, mis avatakse kindlal tunnil ja kohal ning seal otsustatakse.

Kindlatel kriteeriumitel vastav pakkumine, kus pannakse hinded vastavalt pakkumise tasemele ja hinnete kogusummas parim võidab. Ehk nagu iga hange.

Ainuke probleem on, et mida teha liikmetega, kes on seotud mõne toaga, kuid tõenäoliselt on see lahendatav.

ranka
01.11.11, 15:45
Ainuke probleem on, et mida teha liikmetega, kes on seotud mõne toaga, kuid tõenäoliselt on see lahendatav.

Peab määrama hääletajaks oma klubist liikme, kellel ei ole seoseid pokkeritoaga.

Maheaatom
01.11.11, 16:16
minu arust lihtne lahendus oleks münti visata. St. juhuslikul valikul otsustada. Kõigil on 25% võimalus. Kui mina oleksin PAF'i boss, siis oleksin igatahes selle poolt. Kõiki sponsoreid on võrdselt koheldud; meistrikatel osaleb rohkem mängijaid; kõik on happy'd :)
Ok - see on ka võimalus. Aga mis juhtub siis, kui näiteks Stars annaks rankingu kolmele parimale EPT paketti ja Paf mitte midagi ning münt määraks võitjaks Pafi. Me ei jõuaks foorumites seda kisa vist keegi ära kuulata :biggrin:

Taipupole idee on jälle sisuliselt sama, mis eelmisel aastal tehti, ainult selle vahega, et enne valiku tegemist puudub asjaosalistel "võimalus teisi lobistada". Praktikas puudus eelmisel korral selleks küll eriline vajadus, kuna üks pakkumine oli teistest ikkagi selgelt parem. Kui sel aastal oleks asju niimoodi aetud, siis ma pakun, et võitnud oleks Triobet, kuid ka Olympicul oleksid olnud üsna head võimalused. Paf jäänuks n.ö. "mustaks hobuseks" ning Starsi võit oleks kõige ebatõenäolisem. Ja jälle oleks paljudel nuriseda.

Ükskõik mida tehakse - alati on neid, kellele lahendus ei meeldi. Ja neidki, kellele meeldib. Kui tänane kõige suurem eksootiliste mängude vihkaja tuleb juhtumisi Triple Sevenis ja HORSE-s Eesti meistriks, siis leiab ta kohe, et tegemist oli ikka väga oluliste turniiride ja tõelise oskusmänguga, kus ta ei pidanud murdma läbi NLH luckboxide laviinist ning sai oma tõelise skilli tsustavalt maksma panna :biggrin:.

Godspeed_EJ
01.11.11, 16:22
Taipupole idee on jälle sisuliselt sama, mis eelmisel aastal tehti, ainult selle vahega, et enne valiku tegemist puudub asjaosalistel "võimalus teisi lobistada". Praktikas puudus eelmisel korral selleks küll eriline vajadus, kuna üks pakkumine oli teistest ikkagi selgelt parem. Kui sel aastal oleks asju niimoodi aetud, siis ma pakun, et võitnud oleks Triobet, kuid ka Olympicul oleksid olnud üsna head võimalused. Paf jäänuks n.ö. "mustaks hobuseks" ning Starsi võit oleks kõige ebatõenäolisem. Ja jälle oleks paljudel nuriseda.

Ma ei saa siiani aru, miks Starsi võit oleks olnud kõige ebatõenäolisem? Nad ei olnud huvitatud toetamisest? Kui te oma otsustamisprotsessi natuke läbipaistvamasks teeksite, siis oleks tõenäoliselt nurisemist ka vähem. Praegu räägid mingitest ebamäärastest kriteeriumitest, millest pole eriti võimalik aru saada.

vapsik
01.11.11, 16:44
Sry kui räägitud, aga kas keegi võiks seletada, miks PAF selles kambas sees on?

Minu jaoks kõige mõistetamatum nähtus ning oleks ainult Stars, Trio ning OO, siis see mitme toa süsteem nii häiriv polekski.

3 põhituba on varemgi eestlastele promosid korraldanud ning üsnagi hästi tuntud tegijad, kus vist päris paljudel inimestel on juba konto olemas.

Samas PAFi kohta enne OPEMit väga palju kuulnud polnud. Ei tea, et nad eestlastele mingeid häid promosid oleks korraldanud ning väga ei näe mõtet, miks sinna konto peaks tegema. Samuti Starsi, OO ja Triobeti esindajad on aeg-ajalt Pokkeriprode ja Pokernewsi foorumis inimeste küsimustele pikemalt ja laiemalt vastanud (härra Burget vist rohkem Pokernewsis ning teised Pokkeriprodes). PAFi puhul meenub ainult copy-paste nende supporti ebaproffesionaalsest tööst.

Hetkel vähemalt endale jääb mulje, et OPEMi kaudu üritatakse endale uusi kasutajaid saada ning promo teha, kuigi varasemalt pole väga selle heaks midagi viitsitud teha.

E:Kui piltlikult väljenduda, siis võiks enne piruka jagamist ise tainast ka sõtkuda.

neeme
01.11.11, 16:52
+1 vapsiku jutule.
Ennast ka häirib hullult PAF, et just ainuke turniir milles osaleda tahaks (HU) toimub just PAFis.

ranka
01.11.11, 19:09
Ok - see on ka võimalus. Aga mis juhtub siis, kui näiteks Stars annaks rankingu kolmele parimale EPT paketti ja Paf mitte midagi ning münt määraks võitjaks Pafi. Me ei jõuaks foorumites seda kisa vist keegi ära kuulata :biggrin:

Taipupole idee on jälle sisuliselt sama, mis eelmisel aastal tehti, ainult selle vahega, et enne valiku tegemist puudub asjaosalistel "võimalus teisi lobistada". Praktikas puudus eelmisel korral selleks küll eriline vajadus, kuna üks pakkumine oli teistest ikkagi selgelt parem. Kui sel aastal oleks asju niimoodi aetud, siis ma pakun, et võitnud oleks Triobet, kuid ka Olympicul oleksid olnud üsna head võimalused. Paf jäänuks n.ö. "mustaks hobuseks" ning Starsi võit oleks kõige ebatõenäolisem. Ja jälle oleks paljudel nuriseda.

Ükskõik mida tehakse - alati on neid, kellele lahendus ei meeldi. Ja neidki, kellele meeldib. Kui tänane kõige suurem eksootiliste mängude vihkaja tuleb juhtumisi Triple Sevenis ja HORSE-s Eesti meistriks, siis leiab ta kohe, et tegemist oli ikka väga oluliste turniiride ja tõelise oskusmänguga, kus ta ei pidanud murdma läbi NLH luckboxide laviinist ning sai oma tõelise skilli tsustavalt maksma panna :biggrin:.

See ei ole ju tegelt mingi võimalus. Mõtlen juhuse tahtel loosimine. See oleks võimalus siis kui näiteks oleks 4 liistu ja kõige pikema liistu saaja korraldab see aasta, järgmise pikkusega järgmine aasta jne. aga pokker on nii muutuv mäng, et 4 aasta pärast puhuvad teised tuuled või 4 aasta pärast on ETPF-i toetamas rohkem või vähem kui 4 pokkerituba.

Kõike tuleks vaadata mängijate seisukohast, sest mina olen aru saanud, et ETPF on organisatsioon, mis suudab eksisteerida tänu liikmetele ja mille peamine eesmärk on arendada pokkerit Eestis sealjuures lähtuda rohkem mängijate kui pokkeritubade huvidest. Hetkel see on nagu teistpidi :S. Ilma liikmeteta ei oleks ETPF-i!

Hetkel IMO ETPF käib väga õhukesel jääl. Ühest küljest survestavad teda pokkeritoad ja peab leidma neile kõige parema lahenduse, et ei kaotaks sponsorlust, teisest küljest jälle võetakse vastu väga vähe ja sealjuures vägagi ebapopulaarseid otsuseid. Arvan, et igal ETPF-i haldusüksusesse kuuluva klubiliikmel on ETPF-i suhtes natuke kõrgemad ootused kui ainult sponsorluse otsimine ja meistrivõistluste korraldamine.

Saan aru, et sina oled põhimõtteliselt sõnumitooja ja siin võiks kasutada väljendit, mida kuulsin esimest korda Tarmonaatorilt: "Hey, dont shoot the messenger" :)

Maheaatom
01.11.11, 19:19
Sry kui räägitud, aga kas keegi võiks seletada, miks PAF selles kambas sees on?
Paf on ETPF toetaja võrdsetel alustel ülejäänud kolmega ning tal on täielik õigus "pirukast osa" saada.

Kusjuures ma ei arva, et mängijaid häirib isegi niivõrd Paf kui selline (mis annab ju ometi eestlastele legaalse mänguvõimaluse kahes võrgustikus), vaid pigem asjaolu, et nad korraldavad erinevaid turniire kahes pokkeritoas (esimene turniir Spade'is ja teine ning kolmas Diamond'is). See muudab süsteemi vist tõesti tiba keeruliseks, mida illustreerib ka fakt, et näiteks mulle saadetakse pidevalt meile ja helistatakse erinevate Pafi küsimustega, uuritakse kuidas kontot avada jne. Eks ma olen ikka aidanud ka...

Ühe Pafi klienditeenindaja asjatundmatud vastused ei tohiks tegelikult luua pilti tervest pokkeritoast. Andke neile esiteks aega. Ma suhtlen Pafiga üsna sageli ning võin kinnitada, et nad võtavad pokkerit aina tõsisemalt.

Maheaatom
01.11.11, 19:40
Hetkel IMO ETPF käib väga õhukesel jääl. Ühest küljest survestavad teda pokkeritoad ja peab leidma neile kõige parema lahenduse, et ei kaotaks sponsorlust, teisest küljest jälle võetakse vastu väga vähe ja sealjuures vägagi ebapopulaarseid otsuseid. Arvan, et igal ETPF-i haldusüksusesse kuuluva klubiliikmel on ETPF-i suhtes natuke kõrgemad ootused kui ainult sponsorluse otsimine ja meistrivõistluste korraldamine.
No aga oletame, et ETPF ei oleks mitte mingit pidi seotud ühegi pokkeritoaga. Ja edasi? Meistrivõistlused tuleb ikka ära pidada ning oma pokkerisaiti ETPFil ei ole. Järelikult tuleb teha valik ikkagi nende nelja operaatori vahel ning valituks osutub see, kes parema pakkumise lauale lööb ja pakub mängijatele parimaid hüvesid. Eelmisel aastal valitigi niimoodi Stars; sel aastal oleks nende võit aga väga ebatõenäoline (jätkuvalt ei hakka põhjendama, miks). Ja kokkuvõtteks mängiksime ikkagi kas TB-s, OO-s või Pafis. Jah, mängijatel oleks lihtsam - ei peaks mitme toa vahel jooksma. Samas vingumist oleks ikka tublisti, eriti nagu ma näen - kui võidaks Paf.

Viimase lause osas olen nõus. Küllap ETPF ka muutub teistes asjades aktiivsemaks, sest ürituste ja meistrivõistluste korraldamine ei ole kindlasti selle organisatsiooni ainuke eesmärk. Järgmise aasta märtsis valitakse ka uus juhatus.

ok2aa
01.11.11, 19:58
pardon my french aga nahhui seda ETPF'i üldse vaja on? kas tehakse ka midagi peale eesti meistrivõistluste korraldamise? miks sellised asjad ei võiks toimida normaalse turumajanduse põhimõttel?

hotcocacola
01.11.11, 23:01
+1 ok2aale

Ranka, tee Eesti Cashgamei Liit.
Uuel aastal pane OPEM käima.

problem?

muruntau
02.11.11, 00:12
Toetan samuti ok2aa'd. Ei tule ka ETPF'i tegevusest rohkem midagi meelde peale auhindade jagamise galal, mis kuulu järgi võttis päris olulise osa liidu aastaeelarvest. Auhinnati ka pmst 1 hiti mehi, wp! See on ka kõik. Raske on näha ETPF'ile õigustust, vähemalt praegusel kujul praeguste tegevustega. EMV toimis ka hästi enne ETPF'i ja arvatavasti on eestlastele suunatud promod ka vähenenud ETPF'i sponsoreerimise tõttu.

Samas teise, paralleelse ja konkureeriva liidu loomisel ka eriti mõtet ei näe. Ülesanded oleks suuresti samad, päris poksi olukorda ei tahaks, kus jagatakse vist 5 erinevat meistritiitlit. Ise paneks ette, et suurendataks oluliselt PP'de osakaalu ETPF'is, kuivõrd PP'des on kõige rohkem tõsisemalt pokkeriga tegelevaid liikmeid (mängijaid), teistes on pmst hobimängijad, freerollerid, "seleebritid" ja ka mõni mängumees. Siit saaks arvatavasti ikka asjalikumat nõu, mis mängijate huvisid puudutab, teistes klubides on ka liiga palju oma ärihuvidega isikuid, mis paratamatult tõmbab otsuseid viltu. Imo pole küll normaalne, kui nt Viljandi mõttemängude klubil vms (mille kohta ei tea paraku midagi) on ETPF'is otsustamisel sama kaal kui PP'del.

Maheaatom
02.11.11, 09:11
EMV toimis ka hästi enne ETPF'i ja arvatavasti on eestlastele suunatud promod ka vähenenud ETPF'i sponsoreerimise tõttu.
Vaata siin on küsimus ikka eeskätt ajas. Näiteks 2005. aastal toimis netipokker ka suurepäraselt - ei olnud mingit UIGEA-d, Musta Reedet ega EV hasartmänguseadust. Ühtegi Eestile otseselt suunatud saiti ei olnud, kuid see-eest sai igaüks sai igal pool mängida, saidid jagasid meeletuid boonuseid, 90% mängijatest olid täielikud fishid ning kõik pokkerihaid olid happyd. Elu nagu lill.

Tänasel päeval on situatsioon pisut teine ning päris turumajanduse põhimõttel asjad enam lihtsalt ei toimiks. Et iga tuba hakkab korraldama oma meistrivõistlusi, üks äriettevõte kavandab täielikult live-pokkerit ja mõni ametnik otsustab, kas ja kes üldse mängida saab. Kokkuvõttes tehtaks otsused nii ikka "tagatubades", ainult et sinna poleks mängijatel ega nende esindajatel enam mingit asja. Ja nurinat oleks kordades rohkem.

Pärast seda kui ETPF meistrivõistluste korraldamise enda peale võttis, on hüppeliselt suurenenud mängijate arv (eelkõige live meistrikatel) ning see on selge fakt, mis näitab üldise rahuolulu kasvu.

Viimane väide on täiesti ebaõige. See summa, mida saidid kulutavad ETPF-i toetamisele, on nende käibeid arvestades väga tühine ega mõjuta vähimalgi määral pokkeritubade äritegevust või korraldatavate promode hulka. Siin on põhjused ikka üldises olukorras maailmaturul, orientatsioonis sihtturgudele, turunduses või hoopis mõnes konkreetses inimeses.

Maheaatom
02.11.11, 09:37
Ise paneks ette, et suurendataks oluliselt PP'de osakaalu ETPF'is, kuivõrd PP'des on kõige rohkem tõsisemalt pokkeriga tegelevaid liikmeid (mängijaid), teistes on pmst hobimängijad, freerollerid, "seleebritid" ja ka mõni mängumees. Siit saaks arvatavasti ikka asjalikumat nõu, mis mängijate huvisid puudutab, teistes klubides on ka liiga palju oma ärihuvidega isikuid, mis paratamatult tõmbab otsuseid viltu. Imo pole küll normaalne, kui nt Viljandi mõttemängude klubil vms (mille kohta ei tea paraku midagi) on ETPF'is otsustamisel sama kaal kui PP'del.
Pokker ühes riigis ei tähenda ainult paarisada elukutselist mängijat. Et ala areneks ning huvitaks ka "inimesi tänavalt", ametnikke ning ettevõtjaid, on vaja just nimelt (kümneid) tuhandeid hobimängijaid, "seleebriteid", freerollereid ja lihtsalt toredaid inimesi. Proffe, kes suurturniiridel tulemusi teevad, muiudgi ka :)

Teistes klubides peamiselt hobimängijad ja freerollerid? Kui nii väidad, siis vaata enne ikka üle, mis klubide mängijatele kuuluvad Eesti live- ja online-meistritiitlid, suurimad netiturnade võidud, kes asuvad kõrgeimatel kohtadel Hendoni edetabelis ning kes on ka lifetime netis enim teeninud ;). Mida sa mõtled väljendi "tõsisemalt tegelevad mängijad" all? Mina arvan, et neid jagub enamikesse klubidesse :)

Ja ma ei saa ka aru sellest ärihuvide jutust. Räägime äkki nimedest ka? Kes on niivõrd otseselt mõnest kindlast pokkeritoast sõltuv peale Andres Burgeti, kes Triobeti töötab ja ei omanud eelmisel aasta OPEM partneri valiku tegemisel muuseas seetõttu ka hääleõigust. Et ETPF (juhatuse) liikmed on üldiselt selle valdkonna inimesed, on ju täiesti normaalne. Toome võrdluse: Finantsinspektsioonis töötavad ka näiteks rahandusinimesed, mitte suvalised taksojuhid, kes on juhtumisi aktsiaid ostnud või omavad mõned pangas arvelduskontot.

P.S. Viljandil ei ole ETPF juhatuses kohta, Pokkeriprodel on. Seega pole ka otsustusõigus hetkel päris võrdne ;).

Codecci
02.11.11, 16:36
Kas selline asi ei oleks reaalne, et kõik toad teevad oma pakkumise, need pakkumised lähevad nt nädalaks igasse klubi kodulehele/foorumisse vms üles ja siis klubi liikmed hääletavad ja peale hääletuse lõppu edastab klubi esindaja hääled ETPF-ile?
Näide:


PokkeriProd.com hääletus:
PokerStars - boonuseid €500, hääli 16
Triobet - boonuseid €1,500, hääli 23
Olympic Online - boonuseid €1,000, hääli 8
PAF - boonuseid €2,000, hääli 4
Lõpus lükatakse hääled kokku ja pannakse avalikult info üles, kes võitis, kui paljuga jne. Halb idee?


Teistes klubides peamiselt hobimängijad ja freerollerid? Kui nii väidad, siis vaata enne ikka üle, mis klubide mängijatele kuuluvad Eesti live- ja online-meistritiitlid, suurimad netiturnade võidud, kes asuvad kõrgeimatel kohtadel Hendoni edetabelis ning kes on ka lifetime netis enim teeninud ;). Mida sa mõtled väljendi "tõsisemalt tegelevad mängijad" all? Mina arvan, et neid jagub enamikesse klubidesse :)
Aga kuhu jäi PTR-i top list? :)

privador
02.11.11, 17:00
Eks kõik oleneb rahast. Minu pärast võiks ka paf-s mängida. Aga siis nad peavad ilmselt kõvasti lisaväärtust looma. Stars ilmselt saaks "kõige odavamalt" hakkama.codeeci idee hea
Mis puudutab seda, et ETBF vingub, et raha vähe ja keegi ei taha anda. Nagu ma aru saan pole ühtki palgalist ja pole renditud uhkeid kontoreid. Aga samas liigub ju pokkeris sitaks pappi(ei saa võrrelda malega-kabega) väidetavalt mängib suur osa elanikkonnast pokkerit. Kuhu siis raha läheb? Või pokkeritoad-sponsorid ei taha midgai anda?Ainuke tõsine asi tundub olevat auhinnagala. Või tahate, et RIIK finantseeriks pokkeriföderatsiooni? Sellest ka suur spordi propageerimine
IMHO kui ETBF ei suuda ennast ära majandada, siis tuleks ehk kinni panna, nagu sulgevad oma uksed ettevõtted, kelle ärimudel ei toimi.

hotcocacola
02.11.11, 19:39
Eks kõik oleneb rahast. Minu pärast võiks ka paf-s mängida. Aga siis nad peavad ilmselt kõvasti lisaväärtust looma. Stars ilmselt saaks "kõige odavamalt" hakkama.codeeci idee hea
Mis puudutab seda, et ETBF vingub, et raha vähe ja keegi ei taha anda. Nagu ma aru saan pole ühtki palgalist ja pole renditud uhkeid kontoreid. Aga samas liigub ju pokkeris sitaks pappi(ei saa võrrelda malega-kabega) väidetavalt mängib suur osa elanikkonnast pokkerit. Kuhu siis raha läheb? Või pokkeritoad-sponsorid ei taha midgai anda?Ainuke tõsine asi tundub olevat auhinnagala. Või tahate, et RIIK finantseeriks pokkeriföderatsiooni? Sellest ka suur spordi propageerimine
IMHO kui ETBF ei suuda ennast ära majandada, siis tuleks ehk kinni panna, nagu sulgevad oma uksed ettevõtted, kelle ärimudel ei toimi.
Like!

ranka
03.11.11, 13:56
nende hendoni ja muute edetabelitega võib ainult seda teatud kohta pühkida, kuna sinna kirjutatakse ainult tulud, mitte kulud. sada miljonit dollarit kaotav donk võib väga vabalt esimesel kohal olla. seepärast täiesti mõttetu tabelid.sama kui ma paneks cashgames filtriks "won hand=true" ja siis võrdleme kõik graafikuid, kellel kõige suuremad võidud ja selle põhjal valime parima mängija.

ranka
03.11.11, 14:05
+1 ok2aale

Ranka, tee Eesti Cashgamei Liit.
Uuel aastal pane OPEM käima.

problem?

eesti turniiripokkeriföderatsioon != turniirimängijate föderatsioon. pigem sõna turniir on eristamaks pokkerit pokkerist.

Ecuador13
06.11.11, 17:17
Pafi ei saa moneybookersiga depot teha? fcking fck:S

hotcocacola
06.11.11, 17:25
Tegin just MBga @Pafi. Kõik töötas ilusti.

Aga kust ma leian HU ja HILO turna?

Ecuador13
06.11.11, 17:43
My bad, HU ja huilo leiad diamondi clienti alt

neeme
06.11.11, 18:41
Palju osalejaid on kirjas rahvakal ? Ja palju HUl?

Vanapagan
06.11.11, 21:56
Mis kellast turniirid algavad?

Pumper
06.11.11, 22:21
Minu jaoks on sõna PAF võõras, mis tuba see veel on?

vennike
07.11.11, 08:31
Lol, jargmisel aastal on EMV kymnevoistluses iga ala erinevas linnas, sest kergejoustikuliitu toetavad võru piimakombinaat, kunda tsemenditehas, kuressaare jahisadam jne. On ikka mõnel vennal ajuehitus.

KristjanRawk
07.11.11, 11:58
mängisin eile kah seda rahvaturniiri, sinna raha peale sebimine ja mängimine jne kõik ikka väga tülikas. kandsin 5.6€ sisse, kuna 5.50 pidi pilet olema, ja mis ma näen, turna on hoopis 7.70$ ning vahetuskurss pole sama ja ma pean veel raha juurde kandma, no ok, kannan 5ka juurde. jääb mingi 4.90 üle, ja nüüd ei saa seda välja ka kanda, miinimum 10€. lõpuks ajas soft ka tilti ning kütsin lihtsalt nuppe. ajaraisk

tolmuahv
07.11.11, 14:50
Palju seal osalejaid oli eile?

bluelite
07.11.11, 15:01
Lol, jargmisel aastal on EMV kymnevoistluses iga ala erinevas linnas, sest kergejoustikuliitu toetavad võru piimakombinaat, kunda tsemenditehas, kuressaare jahisadam jne. On ikka mõnel vennal ajuehitus.

LOL, made my day!

runnar
07.11.11, 15:04
Palju seal osalejaid oli eile?
163

Godspeed_EJ
07.11.11, 15:31
163

Rahvaturniiril 163 osalejat? Võin küll eksida, aga IMO oli EMV 2011 rahvaüritusel ca 2x rohkem osalejaid.

Live üritus biidib online ürituse osalejaid - tundub, et see tubade vaheline pendeldamine andis kohe pikki näppe.

Madis Very
07.11.11, 15:47
mängisin eile kah seda rahvaturniiri, sinna raha peale sebimine ja mängimine jne kõik ikka väga tülikas. kandsin 5.6€ sisse, kuna 5.50 pidi pilet olema, ja mis ma näen, turna on hoopis 7.70$ ning vahetuskurss pole sama ja ma pean veel raha juurde kandma, no ok, kannan 5ka juurde. jääb mingi 4.90 üle, ja nüüd ei saa seda välja ka kanda, miinimum 10€. lõpuks ajas soft ka tilti ning kütsin lihtsalt nuppe. ajaraisk

Yea kõik sama peale suvaliselt nuppude kütmise :P

Alguses oli suva, et erinevad toad, kuid nüüd paneb mõtlema küll. Samas on suva kuna häid evente on minu maitsele vähe.

rasmer
07.11.11, 17:19
Ma usun, et tuntumad toad saavad rohkem mängijaid, PAF-i enamus ei viitsi lihtsalt kontot teha.

Codecci
07.11.11, 20:48
FK OFF INTERNET, FK OFF PAF

Pumper
08.11.11, 19:05
Selge jamad ainult käivad, login 10 minutit enne 19:00 Olympicusse ja näitab ainult naiste turniiri ja OPEM ME satikat. Tore, mõtlen et homme on 6max NLH ja otsin rahulikult ajakava ja siis 3 minti 7 läbi näen et turka täna. Ja muidugi late reg. ka pole:S
Lobby lihtsalt ei näidanud turniiri mulle.

vilkar
09.11.11, 14:43
FK OFF INTERNET, FK OFF PAF

OOO happy days :D

KristjanLaas
09.11.11, 19:08
hahahaha 6-max FLHE 250bb algstack ja 15min levelid:D

viki
09.11.11, 19:30
Kas sellel 6maxil hilist registreerimist ei ole,et turnat üles ei leia.

KristjanLaas
09.11.11, 19:34
on küll, 25min saad veel teha.
ehk on mingid filtrid peal.

hotcocacola
09.11.11, 21:17
käi ***** kui rigged see triobet on


Pot Limit Omaha Tournament
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG TarviEst (6,269)
UTG+1 LASE TELLISEID TRIOBET.RU (12,919)
CO marek71999 (15,649)
BTN muZZle_ee (15,902)
SB akristjan (8,765)
BB Kksux (12,173)

Blinds: 75/150

Pre-Flop: (225, 6 players) LASE TELLISEID TRIOBET.RU is UTG+1 J:spade: J:heart: Q:spade: A:spade:
TarviEst calls 150, LASE TELLISEID TRIOBET.RU raises to 675, 4 folds, TarviEst calls 525

Flop: J:club: 6:heart: 8:diamond: (1,575, 2 players)
TarviEst checks, LASE TELLISEID TRIOBET.RU bets 1,050, TarviEst raises to 4,725, LASE TELLISEID TRIOBET.RU raises to 8,400, TarviEst calls 869

Turn: 9:heart: (15,569, 2 players)

River: A:heart: (15,569, 2 players)

Final Pot: 15,569
TarviEst shows
Q:heart: K:heart: 6:spade: J:diamond:
LASE TELLISEID TRIOBET.RU shows
J:spade: J:heart: Q:spade: A:spade:

TarviEst wins 12,763 (net +6,494)

LASE TELLISEID TRIOBET.RU collects 2,806 (net -6,269)

hotcocacola
09.11.11, 21:44
super well played Muzzie. Tule taevas appi ja anna padruneid.
3betitud potis OOP callida sellise kõntsaga sisse....oeh :(

games are not dead



Pot Limit Omaha Tournament
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG runnar (14,720)
CO TarviEst (24,226)
BTN Hero (8,775)
SB marek71999 (23,239)
BB muZZle_ee (13,752)

Blinds: 150/300

Pre-Flop: (450, 5 players) Hero is BTN 9:club: A:diamond: A:spade: K:club:
1 fold, TarviEst raises to 700, Hero raises to 2,550, 1 fold, muZZle_ee calls 2,250, TarviEst folds

Flop: 5:heart: 2:heart: 6:spade: (5,950, 2 players)
muZZle_ee bets 3,300, Hero goes all-in 6,225, muZZle_ee calls 2,925

Turn: 7:heart: (18,399, 2 players, 1 all-in)

River: 3:diamond: (18,399, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: 18,399
muZZle_ee shows
Q:club: Q:heart: 10:heart: 5:club:
Hero shows
9:club: A:diamond: A:spade: K:club:

muZZle_ee wins 18,399 (net +9,625)

TarviEst lost 700
Hero lost 8,775

viki
09.11.11, 21:59
Standard.Omahas sain preflop ässadega raha sisse kunnide vastu ja K lauda.Limitis kaotasin liidrikoha K high flushiga A masti vastu ja siis lõpetati piinad kaks korda kahe paariga seti vastu.Aga oli huvitav!Eks ise imesin ka välja.

Toomasl
09.11.11, 22:55
Woo, FLH meister:D

herlio
10.11.11, 00:41
pardon my french aga nahhui seda ETPF'i üldse vaja on? kas tehakse ka midagi peale eesti meistrivõistluste korraldamise? miks sellised asjad ei võiks toimida normaalse turumajanduse põhimõttel?


...

Nii jääks järgmistel aastatel ETPF ainsaks toetajaks PokerStars, mis muudaks ETPF naeruväärseks ettevõtmiseks ehk varjatud PokerStarsi PR-firmaks Eestis. See tähendab, et ETPFi pole põhimõtteliselt üldse vaja - Stars võiks Eesti meistrivõistlusi otse korraldada ning korraldada ka ülejäänud Eesti pokkerielu.

Ainult, et:
1) Riigi meistrivõistlusi ei peaks korraldama mingi äriettevõte vaid alaliit. Vastasel juhul toimuvad meil igal aastal OO Eesti meistrivõistlused, Pafi Eesti meistrivõistused, Triobeti Eesti meistrivõistlused ning ühelgi tiitlil ei oleks erilist kaalu.


Nii juba toimub lives, iga pokkerituba korraldab oma huvega võistlusi, karika jagamisi jne nagu nüüd tulevad järjest - Tartu MV, Lõuna-Eesti karikas, Pärnu meistrivõistlused ja eelnevalt on näiteid tuua kui Pokerstars korraldas kevadel Pärnus Eesti Pokkerikarika ning Olympic kuu hiljem Pärnu meistrivõistlused. Ok tore kui korraldatakse ja toimub, aga need tiitlid ei oma peakirjale vastavat väärtust!

erplander
10.11.11, 18:21
Hei kõik overlay-kütid :)

Olympic-Online's täna kell 20 algavale €22 sisseostuga "OPEM Main Even Mega Satellite"-le hetkel (1:40 enne algust) kirjas vaid 42 osalejat.

Garanteeritud on 20 piletit OPEM €110 Põhiturniirile pühapäeval.

Nii et pea iga teine võidaks pileti ja üle 50% overlay'd ootab!

Potsataja
10.11.11, 18:32
Lugesin OPEM´i uudiseid ja jäin mõtlema, et kas Starsis toimuvad turniirid löövad PAF´i kahte suurema sisseostuga turniiri osalejate arvu poolest.:rolleyes:

hotcocacola
10.11.11, 18:37
Hei kõik overlay-kütid :)

Olympic-Online's täna kell 20 algavale €22 sisseostuga "OPEM Main Even Mega Satellite"-le hetkel (1:40 enne algust) kirjas vaid 42 osalejat.

Garanteeritud on 20 piletit OPEM €110 Põhiturniirile pühapäeval.

Nii et pea iga teine võidaks pileti ja üle 50% overlay'd ootab!


See uudis peaks olema midagi Privadorile!

viki
10.11.11, 19:51
Tänase omahaga sain kiirelt ühele poole.Tegin ülikehva mängu.Viimase käe flop andis lootust,aga edasi standard triobet.Microgaming - 12/25 PL Hi - Omaha - 9 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

MP: 6,545.00
MP+1: 9,965.00
LP: 8,915.00
CO: 6,370.00
BTN: 7,925.00
SB: 6,665.00
Hero (BB): 3,290.00
UTG: 6,850.00
UTG+1: 6,475.00

SB posts SB 25.00, Hero posts BB 50.00

Pre Flop: (75.00) Hero has K:spade: 3:spade: 7:diamond: K:diamond:

fold, UTG+1 raises to 100.00, fold, MP+1 raises to 225.00, fold, fold, fold, fold, Hero raises to 800.00, UTG+1 calls 700.00, MP+1 raises to 1,375.00, Hero raises to 3,290.00 and is all-in, UTG+1 calls 2,490.00, MP+1 calls 1,915.00

Flop: (9895.00, 3 players) 6:club: T:club: K:heart:
UTG+1 checks, MP+1 bets 6,675.00 and is all-in, UTG+1 calls 3,185.00 and is all-in


Turn: (16265.00, 3 players) 9:heart:

River: (16265.00, 3 players) 4:heart:

MP+1 shows T:heart: T:diamond: A:spade: A:diamond: (Three of a Kind, Tens) (Pre 38%, Flop 6%, Turn 3%)
Hero shows K:spade: 3:spade: 7:diamond: K:diamond: (Three of a Kind, Kings) (Pre 33%, Flop 73%, Turn 64%)
UTG+1 shows A:club: A:heart: 7:heart: J:heart: (Flush, Ace High) (Pre 29%, Flop 20%, Turn 33%)
UTG+1 wins 9,895.00
UTG+1 wins 6,370.00

qbj0hn
10.11.11, 23:32
Hei kõik overlay-kütid :)

Olympic-Online's täna kell 20 algavale €22 sisseostuga "OPEM Main Even Mega Satellite"-le hetkel (1:40 enne algust) kirjas vaid 42 osalejat.

Garanteeritud on 20 piletit OPEM €110 Põhiturniirile pühapäeval.

Nii et pea iga teine võidaks pileti ja üle 50% overlay'd ootab!

Vägev värk, sain isegi sms-i mobiilile olympicult veits enne turna algust sama infoga :D.

Pilet küll olemas endal aga päris heas süsteem, et nii teavitati.

hotcocacola
11.11.11, 00:12
SMS teavitus on super! Kiidan Pajumaad lähipäevadel selle eest (Y).

tolmuahv
11.11.11, 02:12
Sweet stuff. Mulle tuleb SMS-ga pidevalt, et nüüd on mingi oskusmängu jaagupott vägevaks paisunud ja tule pappi auku ajama. Aga seda teavitust ei saanud. Kunagi küsisin, et kuidas nendega on. Üteldi, et "all or nothing" värk.

Ajuvaba
12.11.11, 16:47
Kas highrollerit ka keegi mängib?

andu_andu
12.11.11, 19:32
Ma mängin

Cash87
14.11.11, 17:06
Kes võitis siis ME? Mitmendaks Janar ja Madis jäid?
Hommikul tahtsin vaadata aga olympic ei hoia finished tourneys alles? Sellist turnat võiks ju 24h ikka hoida :)

KristjanLaas
14.11.11, 17:10
1. janar
2. madis.

Spewmonkey
14.11.11, 17:12
Kes võitis siis ME? Mitmendaks Janar ja Madis jäid?
Hommikul tahtsin vaadata aga olympic ei hoia finished tourneys alles? Sellist turnat võiks ju 24h ikka hoida :)

http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/netipokkeri-eesti-meistrivoistluste-pohiturniiri-voitis-janar-kiivramees.d?id=61563022

Godspeed_EJ
18.11.11, 11:43
Mis kõigest välja tuleb, seda saame näha.

Kas oleks võimalik asjaosalistelt saada andmeid, kui palju oli OPEM-il osalejaid?

Tasus 4 toa peale üritus jaotada?

Maheaatom
18.11.11, 12:04
Kas oleks võimalik asjaosalistelt saada andmeid, kui palju oli OPEM-il osalejaid?
(kes oskab võiks selle tabelisse panna)


Turniir 2010 2011 Vahe

PLO Hi-Lo 65 25 -40
Heads-up 50 28 -22
Naised 24 31 7
Limit HE 47 49 2
PLO FR 49 45 -4
NLH 6-max 59 61 2
HORSE 41 22 -19
Highroller 11 12 1
ME 100 109 9
KOKKU: -64

Triobet ja Olympic-Online ei vedanud kumbki mängijate arvuga alt, isegi kergelt ületati eelmist aastat. Suuremad kaotused tulid Pafis toimunud teise ja kolmanda turniiri tõttu ning hämmastavalt vähe mängis ka "hobust" (kuigi see toimus ometi Starsis).

romario
18.11.11, 13:44
Ühesõnaga läks kõik täpselt nii, nagu arvata oli.

ranka
18.11.11, 14:16
IMO ma tabelist vaataks ainult kolme turniiri: NLHE 6-max, NLHE Heads-Up ja NLHE Main Event. Need on kolm võtmeturniiri, sest nende mängude populaarsus ühe aastaga trastiliselt kahaneda ei tohiks.

Nagu näha siis NLHE Heads-Up turniir on täiega feil. Pea 40% mängijatebaasist kadunud. NLHE Heads-Up turniiri puhul on see enne kuulmatu, see formaat peaks kutsuma igat NLHE huvilist tiitlit jahtima. 6maxi ja ME tulemused aastaga täpselt samad ning mulle meenub koheselt kümmekond+ mängijat, kellel pappi ja skilli on aga ei osalenud turniiril.

Oleks ETPF vähegi rohkem mängijate kui enda peale mõelnud siis oleksid selle aasta tulemused võrreldes eelmise aastaga tunduvalt paremad. Ise mängisin ainult NLHE High Roller turniiri, kuna toimus Starsis. Oleks olnud mujal rolli, oleks muid evente ka mänginud ja kui oleks toimunud ühes toas oleks aegsasti vajaliku summa sinna tuppa ära kandnud. Tho, PAF-i vist ei oleks, sest see tuba miskipärast mind ei sümaptiseeri.

tolmuahv
19.11.11, 00:05
Oleks hea meelega mänginud ME, HU, PLO ja highrolleri kaasa. Aga kui ajakava nägin, siis loobusin kohe - liiga laisk, et 4 toa soft installida, raha peale kanda ja siis näpuga järge ajada, kuhu nüüd kui palju peab deponeerima ja millal mis tuba lahti teha. Seega tuli otsus ilma väga pikalt kaalumata lihtsalt loobuda. Ilmselt mõtlesid mõned veel nii.

hotcocacola
19.11.11, 08:16
minu arust kukkus OPEM läbi..

muruntau
19.11.11, 09:21
...

yolpa
20.11.11, 10:13
Oleks hea meelega mänginud ME, HU, PLO ja highrolleri kaasa. Aga kui ajakava nägin, siis loobusin kohe - liiga laisk, et 4 toa soft installida, raha peale kanda ja siis näpuga järge ajada, kuhu nüüd kui palju peab deponeerima ja millal mis tuba lahti teha. Seega tuli otsus ilma väga pikalt kaalumata lihtsalt loobuda. Ilmselt mõtlesid mõned veel nii.

jep, täpselt ja kui tahtsin ainult starsis toimuvaid mängida, siis support saatis pmst kohe pikale lainele mind, pmst, et kui eesti ip-d pole, siis kodakondsus ainult teisejärguline.