PDA

View Full Version : PAF poker?



Fuzzy
28.09.11, 15:45
Guugeldasin nii et otsaesine higine aga palju infot ei leidnud.

Kas keegi mängib seal? Mis muljed on? Mõtlesin, et laadin alla ja heidan pilgu peale, aga selleks kästakse regada ja suisa isikukoodi küsitakse...

Palju skandinaavia fishe? Kas mingit trackingutarkvara toetab? Mingi rakeback või VIP variant on?

kardaanirist
28.09.11, 18:40
pole kindel, aga minu teada rakebacki pole.

masterpuppet
28.09.11, 21:22
Tegemist ongame skinniga ning isikukoodi tahab, kuna omab Eesti litsentsi.

Fuzzy
28.09.11, 22:16
Ah või nii. Siis neil vast see äge Essence vip system ka, mis võitva mängija rakebackist poole maha kõksab.

pastilaa
30.09.11, 17:03
Uus tase klienditeenindusmaastikul.

PAFist hakkas tulema mulle mailile spami tulema (ei ole seal end reganud) - selline kirjavahetus:

-----Original Message-----

From: xxxx@xxxxx.ee
Sent: 30.9.2011 16:51:16
To: Paf Klienditugi <support.ee@paf.com>
Subject: uudiskirjad

tere,

palun enne mingeid uudiskirju mitte saata, kui PAFis rakebacki pole kasutusele võetud (turniiripiletid ja punktid ei loe).

tänan, loodan, et eemaldate mu listist!

xxxx xxxxx


Tere,

rake back on ebaseaduslik ja meie lauaaluse kaubaga ei tegele, mei eannetame selle raha hoopis abivajajatele. Kahju, kui Sulle see vastuvõetav ei ole.
Kahjuks ei saanud listist eemaldada, kuna seda E-posti aadressi meie süsteemis pole. Said ikk akirja sellele aadressile?

Kaunist nädalavahetust!
Paf Klienditugi



Sellise õilsa teo eest tahaks neid suudelda! :heart:

pikk28
30.09.11, 18:55
awsome. loodab, et Levandi teeb end ka prode kasutajaks ja ajab selle asja korda

pastilaa
03.10.11, 10:45
IRNU ERNEKS:

Tere taas,

selles osas EU Gambling Law ei ühti täiel määral Eesti hasartmängusedusega/hasartmängumaksu seadusega, samuti ka Soome omaga, kuna maksustatava sumam määramine on erimoodi reglementeeritud.
Täpsemat infot leiad vastavate asutuste, riikide lehtedelt.
Mina tean seda, et rake back on lauaalune tegevus, et meelitada kergeuskseid vms.
Meie pole pokkerile spetsialiseerunud mängukeskkond, me pakume seda ühe valikuna paljudest teistest, et sõpradel oleks koos hea mängida igasuguseid mänge.


Kõike kaunist Sulle!
Sinu Paf Klienditugi

Tigrano
03.10.11, 10:49
Kahju, et sellisel toal lubatakse OPMV osa saada, eriti kui ise veel tunnistavad, et pokker on viienda järguline tegevus.

Maheaatom
03.10.11, 11:55
Esmapilgul ma eeldaks, et selliste vastuste taga peitub ühe konkreetse klienditoe töötaja teadmatus, sest kahtlemata on asja seletatud pokkerimängija jaoks mõistmatult ning vääralt.

Ma teavitasin sellest PAFi turundust ning usun, et küllap nad õpivad ning instrueerivad töötajaid tulevikus sellistele küsimustele vastama.

Vastuseks küsimusele: PAFis ei ole rakebacki ning hüved regulaarsetele mängijatele ei ole vähemalt tänasel päeval just kuigi suured. Mõnel OPEM turniiril osalemiseks pole aga rakebacki puudumisel või olemasolul praktiliselt mingit vahet.

Pahvak
03.10.11, 12:05
Esimene kiri on niisama ka ebaprofessionaalne. Pastilaa sinatamine esimeses kirjas ja hooletusvead kiirel kirjutamisel. See viimane jätab mulle alati mulje, et ju minu probleem polnud väga tähtis ja taheti kiiresti kaelast ära saada.

jasssass
03.10.11, 12:25
mei eannetame selle raha hoopis abivajajatele....Andrus Ansip töötab paf klienditoes??

hotcocacola
03.10.11, 23:40
Uus tase klienditeenindusmaastikul.

PAFist hakkas tulema mulle mailile spami tulema (ei ole seal end reganud) - selline kirjavahetus:

-----Original Message-----

From: xxxx@xxxxx.ee
Sent: 30.9.2011 16:51:16
To: Paf Klienditugi <support.ee@paf.com>
Subject: uudiskirjad

tere,

palun enne mingeid uudiskirju mitte saata, kui PAFis rakebacki pole kasutusele võetud (turniiripiletid ja punktid ei loe).

tänan, loodan, et eemaldate mu listist!

xxxx xxxxx


Tere,

rake back on ebaseaduslik ja meie lauaaluse kaubaga ei tegele, mei eannetame selle raha hoopis abivajajatele. Kahju, kui Sulle see vastuvõetav ei ole.
Kahjuks ei saanud listist eemaldada, kuna seda E-posti aadressi meie süsteemis pole. Said ikk akirja sellele aadressile?

Kaunist nädalavahetust!
Paf Klienditugi



Sellise õilsa teo eest tahaks neid suudelda! :heart:


IRNU ERNEKS:

Tere taas,

selles osas EU Gambling Law ei ühti täiel määral Eesti hasartmängusedusega/hasartmängumaksu seadusega, samuti ka Soome omaga, kuna maksustatava sumam määramine on erimoodi reglementeeritud.
Täpsemat infot leiad vastavate asutuste, riikide lehtedelt.
Mina tean seda, et rake back on lauaalune tegevus, et meelitada kergeuskseid vms.
Meie pole pokkerile spetsialiseerunud mängukeskkond, me pakume seda ühe valikuna paljudest teistest, et sõpradel oleks koos hea mängida igasuguseid mänge.


Kõike kaunist Sulle!
Sinu Paf Klienditugi

wow

sellise teenindusega tuba omab Eestis litsentsi ja PAF saab osa OPEM 2011st? Wtf. Rake back on lauaalune tegevus? (lol @ rake back). Ma arvan et antud kliendideenindaja on laua alt...pärit.


Aga vot ühest asjast ma aru ei saa. Kui PAF on tunnistanud, et neid väga ei koti Eesti pokkerimängijad, siis miks neile on antud tükike OPEMist?
Imo tuleks näidata neid kahte kirja ETPFi juhatusele ja ma tahaks kindlaid kommentaare ning vastuseid minu küsimusele: "WTF is this bullshit?" ning "Miks sai PAF osa OPEMist?"

Imo PAF võiks korraldada Online Loterii Meistrivõistlused (OLM) vms.

hotcocacola
05.10.11, 13:21
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5821/2.htm#post-157688

Codecci
25.10.11, 17:59
On keegi PAF-is HEM HUDi tööle saanud? Mul impordib ilusti, aga HUDi ei tule.

vapsik
25.10.11, 18:01
Ei töötagi. Kirjutasin supporti öeldi, et HUDi kasutamine on põrandaalune tegevus ning nemad sellisel asjal ei lase toimuda.

Codecci
25.10.11, 18:05
Leveldad ma loodan...

Jäämees
25.10.11, 18:11
Ei usu, et leveldab ise ka selliseid klienditeenindajaid nähtud see on selle a la võtame kõik vennapojad, tütred ja sõbrad tööle tegutsemise tulemus..

hotcocacola
25.10.11, 19:04
ehk on abiks

http://forums.holdemmanager.com/hud-bugs/66621-hud-wont-allow-correct-path-hhs-paf-ongame.html

KristjanLaas
01.11.11, 12:51
Kui tahan pokkeriklienti alla laadida, siis kumma ma pean laadima spade poker või diamond pokker?? Kummas ma OPEM mängida saan või on seal üldse vahet?

ristijeesus
01.11.11, 12:56
Vahet pole, mõlemas saad meistrikatel mängida.

KristjanLaas
01.11.11, 12:57
nvm, ty ristijeesus.

edit: Miks neid 2 on üldse?

taipupole
01.11.11, 14:12
nvm, ty ristijeesus.

edit: Miks neid 2 on üldse?

Võrk ju sama.

rasmer
01.11.11, 14:26
Võrk ju sama.

Minu teada ei ole. Spade Poker (Ongame) ning Diamond Poker (IPN).

ragZag
01.11.11, 14:43
Spade Poker'is toimub 5.5€ "rahvaturniir" ja Diamond Poker'is 2 ülejäänud turniiri!

muhaa
06.11.11, 18:25
Tänane 7.70 rahvaturniir. Pileti sain satikalt. Arvuti taha maandusin 6min peale turniiri algust. Pokkeriklient oli avatud mitu tundi varem. Ei leia ennast mängijate ega väljakukkujate nimekirjast. Mis minu probleem on siin?

edit: ainuke loogiline seletus on, et ju vist pidi manuaalselt regama ennast, mis jäi tegemata. Eks ta loogiline ole, et kui satikalt pileti teen, ega ma vast mängida ei taha. Ei hakka posti kustutama, las olla teistele teadmiseks...

tafka31
06.11.11, 19:35
std PAF

hotcocacola
09.11.11, 05:04
no ma arvan kui oled satikalt pileti saanud, siis see on sinu enda kohustus uurida, kas oled automaatselt regatud järgmisele turniirile või ei..