PDA

View Full Version : NL25, combodraw on turn, facing AI



HerrJanks
04.10.11, 03:52
Kas call/shove on selles spotis halb? Või oleks pidand üldse flopis foldima? Vastane on täielik agronoom, kes betib iga tänava, nitil ei tohiks siin küll draw'd olla... Mõtlesin ise, et shove/call peaks siin okei olema, sest ma võin isegi agronoomist hetkel ees olla või K võib ka päästev out olla... Või keegi foldiks siin??? Isegi kui fishil siin alati A on(ilmselgelt ei tohiks olla) ja nitil kunagi draw'd ei ole, peaks olema vist väga close fold...

Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $26.47
BTN: $49.68
Hero (SB): $25.00
BB: $10.00
UTG: $101.50 - VPIP: 74, PFR: 56, C-bet: 94/100/100, Hands: 119
MP: $14.50 - VPIP: 15, PFR: 9, Hands: ~2000

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with K:club: T:club:
UTG raises to $0.50, MP raises to $1, 1 fold, BTN calls $1, Hero calls $0.90, 1 fold, UTG calls $0.50

Flop: ($4.25) A:club: 9:club: 3:diamond: (4 players)
Hero checks, UTG bets $4.44, MP calls $4.44, BTN folds, Hero calls $4.44

Turn: ($17.57) Q:spade: (3 players)
Hero checks, UTG bets $18.38, MP calls $9.06 all in, Hero???

levis
04.10.11, 05:25
Riveris pot oddside järgi fold, aga nii või teisiti riveris suurt viga teha ei saa. Arvata võib, et Hero käsi jääb 23-28%-di vahele, aga vaja oleks 29%+.
Flop on IMO easy call, pigem juba kaaluks preflop foldi, aga see näib kah ok.

Kosmonaut
04.10.11, 07:05
Kui oskad arvutada pot oddse ja on olemas ka mingi programm equity arvutamiseks , ei tohiks siin mingit küsimust olla.
Meil on tarvis 29% , saame 25% umbes (kui mõlemal on mingi ax käsi näiteks ja meie oute väga ei bloki). 29 % igal juhul ei venita välja.

Preflop ei overcalliks seal OOP. Muidugi mingi info UTG 3beti standardite kohta oleks hea.

HerrJanks
04.10.11, 11:20
ups, jätsin kahe silma vahele, et üldse 3bet oli pre... UTG'l võib olla siin any two sisuliselt, va unsuited crap handid vist... 3bettijaks oli siin nit, min 3bettis, sizingut ei tea, aga näitas et 4,9% 3betib, seega A on seal kindlasti jah, ei usu et 2 paari, pigem AJ+, vb ka AA ja harva 99..., Lihtsalt ma arvan seda, et fishil ei ole siin always Ax, vms, kelle vastu mul on rohkem oute ja kelle vastu ma ~20 taalase side poti pärast võistleks, tal võib sealt vabalt QJ, fd, või mis tahes käsi olla(mid pocket), TAG'i vastu peaks selle foldima, suurt viga teha ei saa jah aga midagi jäi nagu kripeldama, seepärast viskasingi selle käe siia... ja üldiselt kui vastasel on 100 effective, siis OOP suited broadway'd callin alati, 3bettijal küll ei olnd, aga huge fish oli mängus... Flopil oligi plaan callida ja kui tuleb lisaoute, saan ilmselt jätkata, hitin paari või gutshoti...