PDA

View Full Version : Hea value turniiride otsinguil



Tarq666
24.02.09, 16:46
Kuna läksin hiljuti turniiride mängimisele üle, siis otsin võimalikult soodsaid tehinguid ja kasutan mitmeid erinevaid pokkeritubasid, et leida parimat valuet. Siin teemas annangi edasi informatsiooni, mida soodsat olen leidnud erinevates pokkeritubades ja püüan seda informatsiooni ka pidevalt täiendada. Oodatud on ka teie poolsed viited.

Ladbrokes:

150$ added buy in 30+3
500$ added buy in 1+0,1

Overlay turniire olen seal päris tihti märganud.
Näiteks: 1,250$ gtd buy in 30+3 freezout täna osavõtjaid 31, mis teeb overlayks 223$
300$ gtd buy in 10+1 freezout täna osavõtjaid 26, mis teeb overlayks küll ainult 14$ aga siiski hea value ja selliseid turniire ma välja vaatangi.

PKR:

Vastavalt clubi levelile soodsad pakkumised. Üks kord kuus tasuta freeroll 1000$ - 5000$ vastavalt levelile ja selleks freerollist osavõtmiseks pole seatud eraldi tingimusi.
Ja veel prizepool added money turniir 500$-5000$ vastavalt levelile kord kuus. Rohkem overlayga turniire pole seal saidil eriti märganud. Vahel harva võib mõni sattuda aga minu mäletamist mööda andis see vaid rakei üldsummast osa tagasi.

You've been invited to take part part in the $5 buy in 'PKR Forum Invitational $1K ADDED Cash Tournament 2 HRS GTD' starting at 19:30 GMT Monday, 2nd March. This Invitational is a fixed 2 hour event with crazy reversed blinds - see the PKR forum for details. Payouts will be made pro rata according to final chip counts at the end of the two hours.
What's more, two PKR_Bounties will be playing with $50 on their heads. Registration is now open in the tournament lobby. <<<--- iga kuu olen saanud kutse foorumi turniiridele ja seda lihtsalt sellepärast, et olen pkr foorumis sõna võtnud vähemalt kümnel korral.


WSEX poker:

Parimate soodukatega leht minu arust. Palju added money turniire päevas + suured nädala ja kuu money added turniirid(7500$ ja 10000$ added). Freerollid on suht väikse fieldiga ja lihtne osa võtta. 10000$ added turniirile on lihtne pääseda, sest sateliit maksab vaid 1$ ja 3 kohta garanteeritud, ning osavõtjaid oli täna näiteks 10 ja 13. samuti on seal overlay turniirid. Lihtsalt tuleb natuke arvutada ja saad välja valida hea valuega turniirid. Olen raha monybookersiga sisse ja välja kandnud ja pole probleeme olnud. Ülekande instruktsioon tasub vaid korralikult läbi lugeda.

Pitbull poker:

Samuti overlaysid on märgata ja added turniire. Teen varsti sinna deposiidi ja mu 25$ antakse koheselt 20$ extra.

Pitbull Poker is proud to be hosting 4 events(1 left) on the Bluff Poker Tour! All 4 of these events will have $1000 ADDED exclusively for the Pitbull Poker tour stops!
Thursday, May 7 at 9:15 PM EST


The buy-in for each tournament is a $10 +1 with $1000 Added only at Pitbull Poker.

¤¤¤

Jätkan peagi selle teema täiendamist. Good luck!

leho57
24.02.09, 17:03
Ise mängin ka suht vähe turniire, eelkõige sellepärast, et ma ei oska neid veel väga. aga 5,5€ turnad max 200 mängijaga on pokersensationis ning samuti pühapäeviti toimub 100k€ guaranteed turna kus viimati oli overlay ca 3000-4000€. buy-in on aga 140€ ja mu BR pole veel piisav, et sellest saaksin osa võtta ning satikate võitmisele ma väga ei looda, vahel saab ikka proovitud. :)

Lutzky
24.02.09, 18:16
Kuidas seda overlay-d täpselt arvutada? Milline overlay on nuts ja insta peaks osalema?
L.

Tarq666
24.02.09, 23:04
Kuidas seda overlay-d täpselt arvutada? Milline overlay on nuts ja insta peaks osalema?
L.


Overlayd on kahte moodi võimalik arvutada. Rakei arvestades overlay ja rakei säästmis overlay .

Rakei arvestades näitena: 1000$ gnt freezout tourny buy in 5$ + 0,5$ rake, mängijaid 150.
Arvutus: 5,5$ * 150 = 825$, ning siis 1000$ - 825$ = 175$ overlayd.

ps: mitte segi ajada rebuy tourneydega, sest nendes gnt turnades tavaliselt overlayd ei ole kuna mängijad mängu jooksul ületavad rebuydega ettenähtud prize pooli.

Rakei säästmis arvestus on tiba keerulisem näitena: 1000$ gnt freezout tourny buy in 5$ + 0,5$ rake, mängijaid 190.
Arvutus: 5,5$ * 190 = 1045$ tunduks nagu overlayd ei ole aga overlay on rakeis. 190 * 0,5$ = 95$ on mängijate poolt makstav rake. 95$ - 45$ = 50$ rakei säästmist. 50$ / 190 = 0,2631...$ säästab iga mängija rake overlay tõttu.


Ps: Võib olla on lihtsam viis arvutamiseks aga hetkel tuli see unise peaga pähe. Tavaliselt ma vaatangi, et üks neist kahest overlayst oleks olemas, et säästa võimalikult palju ja anda pokkerisaitidele võimalikult vähe.

Lutzky
24.02.09, 23:55
tx

Tarq666
25.02.09, 09:49
Ise mängin ka suht vähe turniire, eelkõige sellepärast, et ma ei oska neid veel väga. aga 5,5€ turnad max 200 mängijaga on pokersensationis ning samuti pühapäeviti toimub 100k€ guaranteed turna kus viimati oli overlay ca 3000-4000€. buy-in on aga 140€ ja mu BR pole veel piisav, et sellest saaksin osa võtta ning satikate võitmisele ma väga ei looda, vahel saab ikka proovitud. :)


Bankroll on tõesti suur probleem, mistõttu jäävad head võimalused kasutamata. Aga tänan informatsiooni eest, eks kindlasti uurin ka pokersensation võimalusi 8)

Tarq666
09.04.09, 17:32
Panin tähele, et täna on pokkerstarsis Nordic ja Baltic playerite jaoks sootsaid turnasid ja üks freekas. Turnad--->regional. Heitke pilk peale kui huvi pakub ;)

Edit: Tundub, et see kestab siin igapäevaselt veel mõnda aega.