PDA

View Full Version : GSOP 6max 80BB Effective - linecheck ?



keldrikakand
05.10.11, 17:55
Tegemist siis peale rebuy lõppu. Villain polnud senimaani millegi erilisega silma torganud - üldiselt üpriski TAG. Stats HUD-is 15/13 - 6max kohta seal lauas vägagi nit.
Standard liin käe mängimisel ?

Hero on d0rkAA ja käes KdQc

Ei tea täpset commandi millega see käsi siia foorumisse postitada , postitan converted lingi.


http://www.pokerhand.org/?6224781

yolpa
05.10.11, 22:23
call river.

sadptr
05.10.11, 22:36
call river.

Oh äitähh, nüüd tean mida teha teinekord sellises olukorras.

Kas tõesti inimesed kes selliseid postitusi teevad nagu eelmine, ei mõista kui mõttetud ja sisutühjad positutsed need on, foorum oleks palju parem ja kasulikum koht kui jätaksid enda "call river" posituse tegemata kui juurde ei seleta miks sa seda arvad, väikegi arutelu võiks olla.

Jäämees
06.10.11, 00:28
Rahu rahu mehike yolpa on hea decent player ja kui OPs pole öeldud, et postita mõttekäik ka, siis pole sellisel postitusel midagi viga. Ja kõige olulisem kui sa kritiseerid miks sa, siis ise paremini ei tee?

Ise ma ei julge ennast nii heaks pidada kui yolpa.. Aga mina foldiks - kui sul pole reade ega statse siis ma foldiks siin enamus ajast saaksid siin peksa AK/AA/KK/QQ/J10/Muu set/Mingi retarded runner flush... Võimalusi palju eriti kuna vastane on UTG.

Information calli ma teeksin ka siin vb kui vastane on liiga aggressive olnud.

yolpa
06.10.11, 00:32
Oh äitähh, nüüd tean mida teha teinekord sellises olukorras.

Kas tõesti inimesed kes selliseid postitusi teevad nagu eelmine, ei mõista kui mõttetud ja sisutühjad positutsed need on, foorum oleks palju parem ja kasulikum koht kui jätaksid enda "call river" posituse tegemata kui juurde ei seleta miks sa seda arvad, väikegi arutelu võiks olla.


Sul on monster stack, sa hitid top2, teed kõik õigesti, mis vaja, saad turni ässa ja checkite maha, see, et riveril risti on, on täiesti ebaoluline. Callid sa sellepärast, et sa näitasid turnil nõrkust ja tema range riveril on väga lai. Kui sa sellises kohas riverit ei calli, siis miks sa üldse flopis raised?

sorm
06.10.11, 12:39
Mina calliks ka 100% riveril. Tegemist on ikkagi 6max lauaga ja seal avatakse ikka väga lightilt. Näitasime turnil nõrkust, et riveril võtta väärtust tema bluffilt.

Muidugi võib tal siin olla nuts või set või suuremad 2 paari, aga kindlasti pansutab ta ka KJ, KT, K9, QJ, QT, AJ, AT tüüpi lehega siin enda arvates for value.

Kuna meil on monster stack, siis meil peab ainult 25% kordadest olema see call õige (väikese stackiga ei saa alati ainult matemaatikale tugineda turniire mängides). Potis on 10300 ja meil on callida 3500.

Moodustamaks kombinatsioone, mis meid võidaks on 26 erinevat võimaluts ja moodustamaks kaardikombinatsioone, kus meie võidaks on tal 58 erinevat võimalust. Seega 69% juhtudest on meie call õige! Võite ka tugevalt kärpida neid nõrke kombiantsioone millega ta pansuatks riveril ja ikka ei lange see % alla 25, et meie call oleks pikas perspektiivis õige.

Arvutuskäik siin:
AK 6
AQ 6
AA 3
KK 1
QQ 1
JT 6
55 3
22 ta niiviisi ei mängi, tundub kuidagi ebareaalne, et ta sellega suudaks flopi callida
= 26

KQ 4
KJ 8
KT 8
K9 8
QJ 8
QT 8
AJ 12 (arvan, et flopil oli standard CB ja kuna omas auku reaostu + ülekaarti, siis callis)
AT 12
= 58

lenC
06.10.11, 13:36
Kuna meil on monster stack, siis meil peab ainult 34% kordadest olema see call õige
25%, kui sa callid ja võidad, siis saad oma sissepandud 3,5k ka tagasi

sorm
06.10.11, 14:06
25%, kui sa callid ja võidad, siis saad oma sissepandud 3,5k ka tagasi

Jajah, nii juhtub kui teha midagi enne hommikukohvi joomist :)

adam_q
06.10.11, 15:33
selle jaoks sul chipsid ongi, et proovida nendega potte võita :) call obv

keldrikakand
06.10.11, 16:21
Imo on UTG-d panna K9 peale ikka vägaaaa optimistlik. 15/13 kutt ~90 handi peale ei ava 6max-is K9-t UTG-lt. Samuti ei usu ma et ta betiks riverit for value AT-ga/KJ-ga kindlasti. Seega on tema range siiski üpriski polarized ja A turnina oli lihtsalt kõige sitem kaart mis tulla sai arvestades percieved range-e UTG-l. Ma ei väida et ta võib siin olla mingi sitema pocketiga mida ta bluffiks keerab nüüd, aga siiski tundub see väga optimistlik. Võimalus oleks muidugi turnis bet/foldida ka oma käsi, samas ma ei tahtnud oma kätt bluffiks keerata. Üldisemalt kas turni barreldamine ja river chk/evaluate oleks parem ?

sorm
06.10.11, 18:00
Sry ma ei pannud tähele neid statse. Võime siis mingdi QT ja KT sealt eemaldada. Kindlasti avab ta KJs, ATs võibolla isegi A9s. Selleks et see call oleks matemaatiliselt korrektne peab tal ainul AJ olema ranges. 12/38 > 25%.

Obv oli turnil A meie jaoks sitt kaar, aga meil on 2 paari mida ma enam väga maha panna ei tahaks. Sellepärast me turni chekimegi, sest jube avstik on seda tõste peale maha panna.

Ecuador13
16.10.11, 00:34
Väga huvitav olukord ja väga huvitav turnikaart. Tihti A turnis hitib väga tugevalt tema range'i, kahtlen kas flopis callis raise mingi gutshoti tüüpi handiga ala AT või AJ, eriti selliste statsidega. Kuid pärast turni järgi checkimist on see riveris imo must call. Teine variant on turnis bet/fold (lihtsam otsust vastu võtta). Riveri flushi tõenäosus suhteliselt ebaoluline, halvimal mingisugune KJ ristid vms.