PDA

View Full Version : Seat selection



vapsik
10.10.11, 22:01
Olukord, kus lauas on 1 fish (ütleme, et standard loose/passive callingstation) ja ülejäänud kõik on regid, siis millise koha peal tahaksid fishi suhtes istuda:

Fish on meie paremal käel, paremal +1, paremal +2 kuni paremal +7.

Reastage palun kõik variandid alustades parimast lõpetades kõige kehvema kohaga.

PS:

Eriti muhe oleks kui lisaksite põhjendused ka, aga Peepu ja teisi klassikuid pole vaja tsiteerima hakata.

q_q
10.10.11, 22:11
lol

ma arvan kui sa seda küsima pead siis oled ise fish

q_q
10.10.11, 22:12
kui see level pole siis obv et fish paremal sinust nii lähedal kui võimalik sest siis positsioon talle ja veits easym mängida

KristjanLaas
10.10.11, 22:14
kui see level pole siis obv et fish paremal sinust nii lähedal kui võimalik sest siis positsioon talle ja veits easym mängida

Ei ole lisada midagi.
Istud alati fishile nii lähedale vasakule kui võimalik.

Keerulisem oleks selline olukord, kui oleks näiteks valida kas saad istuda 80/0 fishile vasakule +3 või 80/0 fishi paremale käele ja 45/0 fishile otse vasakule.

SR1337
10.10.11, 22:17
Oletame, et meie oleme BTN, siis parim koht fishi jaoks on CO MP3 MP2/BB MP1/SB EP - Saame kõige rohkem tema vastu IP mängida

Nii tundub loogilisem kirja panna, kuigi ma ei saa aru, millest selline küsimus...

ranka
10.10.11, 22:49
Kõige lähim koht fishi vasakule käele on parim olenemata, kes istub su vasakul (olgu selleks kasvõi agressiivne 3bettiv regular)

ranka
10.10.11, 22:50
Ei ole lisada midagi.
Istud alati fishile nii lähedale vasakule kui võimalik.

Keerulisem oleks selline olukord, kui oleks näiteks valida kas saad istuda 80/0 fishile vasakule +3 või 80/0 fishi paremale käele ja 45/0 fishile otse vasakule.

Esimene tundub parem. Regularid ei hakka ka eriti "nussima", kui fish vahel. See tähendab: sa avad, fish callib ja siis lightsqueeze eriti ei tule ja samas postflop keskpärase käega cbetti tehes, fish callib ja keegi tagant otsa paneb saad tänu fishile rohkem infot: vähesed bluffivad airiga kui station vahel.

q_q
10.10.11, 22:52
sa avad, fish callib ja siis lightsqueeze eriti ei tule

siis tuleb "mergesqueeze"

ranka
10.10.11, 22:55
siis tuleb "mergesqueeze"

Ei tea kas level või mitte aga tõesti olen isegi sel juhul squeezenud natuke "lightimalt". See tähendab, et käed, mille ma regulari vastu keeran bluffiks aga fishi vastu jälle value peale. Näiteks full-ring mängus MP1 avab standard regular, MP2 callib fish, folditakse buttonini, kus ma squeezen broadway tüüpi käega, mille foldin kui regular otsap aneb aga samas tean, et fish callib isegi squeezesid üpriski lightilt ning regulari foldimise + fishi callimise korral on see value peale.

q_q
10.10.11, 23:03
ei olnud level

mõtlesingi et sqzitakse kto, qto jne

aga ei hakka üle mõtlema ja võtan sellele fishile parema posi kellel suurem vpip (kui reade pole kuidas nad post flop mängivad)