PDA

View Full Version : Ühe korralikuma pokkerisessi ettevalmistused.



Fortune
27.02.09, 05:36
Tekkis küsimus, et millised on teie ettevalmistused kui on plaanis teha üks korralikum sessioon?
Kas varute mingeid toiduaineid, nagu ranka ütleb, et ühel korralikul pokkerimängijal peab jogurt alati kõrval olema :D.
Mis muusikat nt kuulate, kas on mingid kindlad lood või loop'ib üks lugu või hoopis raadio? Kui kuulate mingeid kindlaid lugusid öelge ka nende nimed.
Surfate ka msnis, orkutis või kuskil mujal või keskendute ainult pokkerile? Samas ka mitu lauda tavaliselt?

Vastan siis ise ka nendele küsimustele :D
Toiduainete kohapealt varun alati midagi juua ja käin enne sessi just põiel ära, et ei peaks keset sessi jooksma. Samuti tavaliselt on kuskil läheduses mitu pakki lutsukomme (apelsiniomad on parimad :D), sest neid hea lutsuda vahepeal, ka jogurt ei teeks paha, aga unustan seda poest osta tavaliselt :p. Siia alla läheb ilmselt ka see, et mõnikord on päris hea õlle rüübata sessi kõrvale ja millegipärast mulle meeldib mängida ka siis kui ma olen nt päris mitu õlle ära joonud, aga mulle meeldib, et mu mäng sellest eriti ei muutu, selles suhtes, et tundub nagu enamus pokkerimängijatel on see probleem, et täis peaga tehakse lollusi, aga ise pole veel kordagi ühegi sellise jamaga hakkama saanud ja nagu ei tunne ka hirmu selles suhtes. Põhimõtteliselt õllese peaga mängida suhteliselt hea :).

Muusikana tavaliselt panen loopima mõni üksiku loo(lood vahetuvad suht tihti), vahepeal vahetan ka kui aega leian. Lugu, mis hetkel loop'ib on EMF - Unbelievable. Raadiot ei kuula ja muusikat kuulan tavaliselt üldse suhteliselt vaikselt, et saaks rahulikult mõelda sessi ajal.

MSN on 100% kinni, orkut ka, tavaliselt ikka keskendun täiesti pokkerile. Keskmiselt 14-18 lauda lahti, mis loob sihukese mõnusa tempo ikkagi ja ei jõuagi muud teha.

Ja kui on mingeid muid ettevalmistusi, mida nt nende küsimustega ei saa ära vastata siis lisage kindlasti ka need.

E: okei muusika teema on juba olemas, aga ma arvan et küll küllale liiga ei tee :D ja tahtsin lisada, et 3 chippi peab ka alati käes olema, see juba standardseks kujunenud ja ilma chipsideta ei saa, need aitavad mõtlemisele kaasa :p. Ja ei saa lisamata jätta, et ma ainuke kasutaja hetkel online 6:50, jee :D.

Keiss
27.02.09, 06:39
Palju juua: mahla, vett, kohvi. 10 lauda. Enne sessi kindlasti vaja süüa. Vaikust vaja. Ei mingit muusikat.

Tigrano
27.02.09, 11:23
Standart portseduurid:

Ennem pikemat sessi oleks hea käija õues jalutamas korra, pikutada natuke või midagi sellist, et mõnuga tuled ja hakkad grindima.

Laen hiire
Restart arvutile
Koristan laua
Käin WC
Toon söögid, joogid (igasugused snäkid, puuviljad, termosega teed, mahlad jne)
Võtan PokkeriProd foorumi lahti
Võtan youtube lahti
Kindlasti msn on alati lahti ;D (eile esimest korda üle pika aja vaatasin valesti, et rida ja läksid nupud sisse, tänu suuresti MSN-ile aga jutuajamine oli ka tähtis).


Tulevikus katsun olla proffim ning katsun msn ja muudest pahedest lahti saada ;D

virx747
27.02.09, 11:58
See on selline pla-pla jutt, aga proovige ikka lutsukomme (ehk puhast rafineeritud suhkrut) ja krõpse (ehk soola ja pahasid rasvu) vältida. See on kindlasti long run EV-. Asendage need pähklite (kreeka, india, mandlid jne.) ja kuivatatud puuviljadega (rosinad, aprikoosid, datlid jne) näiteks.

Kindlasti on teatud protseduurid vajalikud õigeks keskendumiseks, need loovad nagu teatud rituaali. Endale vahel meeldib, kui mingi musa mängib, vahel tahan täielikku vaikust. Tavaliselt kui on pikem sess, siis lõpu poole läheb tümakas kõvemaks, see annab nagu energiat. Enne sessi on jah hea tulla mingilt täiesti teiselt tegevuselt, nagu trennist või lihtsalt õuest jne.

Vetsus käimised on vahel päris naljakad, vanasti kui läpakaga mängisin, siis võtsin potile läpaka kaasa :) Nüüd ongames selline script, mis ise hoiab laudades sees kui pikemalt ära. Graafik ei jõua 5 mintsiga eriti allapoole minema hakata blindide arvelt.

Nozzu
27.02.09, 12:01
Minu protseduurid:

Töölt tulles kõigepepealt tund aega COD4 võrgus ajule nö. reseti tegemiseks.
Läppariga kööki, sest seal saab suitsetada (suitsu kulub palju)
Raadio kinni.
MSN kinni.
Veebiaknad kinni.
Tass kohvi või teed aknalauale.
Kummalegi poole läpparit vanast harjumusest starting hand chartid.
Palvehelmed pihku (Nendega on närvide rahustuseks hea krõbistada kui parasjagu ei suitseta. Varem närisin tikke aga neid läks sessiooni ajal mitu toosi.)
KAKS ;D lauda lahti.
Start.

PokerDevil
27.02.09, 12:19
*1h enne FTP Idleminer tööle, mis avab automaatselt 18 lauda ja hakkab infot koguma.
*Enne sessi väikesed venitused, et sessi ajal midagi valutama ja segama ei hakkaks. :P
*1 tass kuuma kakaod.
*Powermani 1l sheiker veega.
*Kui on, siis 1 purk Red Bull-i.
*Karp Snus-i, mokatubakas.
*Raadio: ipartyRadio.com

*Selekteerin 6-8 fishist 6-maxi lauda välja ja grind võib alata.

Ennem tuleb muidugi WC's käia ja süüa, et kordagi laua tagant ei tõuseks.

ok2aa
27.02.09, 14:27
kõigepeal kiire ona ja ongi kõik valma.

aga srsly, ma ei viitsi kunagi nii pikki ettevalmistusi teha, hem tööle ja lauad lahti, kõrvaklapid pähe ja mingi ruigamine taustaks.

pikk28
27.02.09, 15:34
*1h enne FTP Idleminer tööle, mis avab automaatselt 18 lauda ja hakkab infot koguma.
*Enne sessi väikesed venitused, et sessi ajal midagi valutama ja segama ei hakkaks. :P
*1 tass kuuma kakaod.
*Powermani 1l sheiker veega.
*Kui on, siis 1 purk Red Bull-i.
*Karp Snus-i, mokatubakas.
*Raadio: ipartyRadio.com

*Selekteerin 6-8 fishist 6-maxi lauda välja ja grind võib alata.

Ennem tuleb muidugi WC's käia ja süüa, et kordagi laua tagant ei tõuseks.

njah ja tulemused räägivad sul ka enda eest! Pean ka tõsisemalt hakkama suhtuma ka ettevalmistusse just table selctioni jms säärase kohapealt.

variatsioon
27.02.09, 16:58
*Kui on, siis 1 purk Red Bull-i.

Eelista eestimaist:
http://www.alecoq.ee/pic.php?group=Product&pic=/Live/106

RudiTurbo
27.02.09, 17:06
Bah, lauad lahti ja tuld :)

alaska
27.02.09, 19:45
Bah, lauad lahti ja tuld :)


Sama siin. Vahest on isegi kusehäda, siis mõtlen, et 500 kätt pean ikka vastu. Aga laske teemaga edasi, kui ma ka tõsiseks grinderiks hakkan, siis siit saab väärt nõu.

ranka
27.02.09, 20:09
...
Toiduainete kohapealt varun alati midagi juua ja käin enne sessi just põiel ära, et ei peaks keset sessi jooksma.....

Siia alla läheb ilmselt ka see, et mõnikord on päris hea õlle rüübata sessi kõrvale ja millegipärast mulle meeldib mängida ka siis kui ma olen nt päris mitu õlle ära joonud, aga mulle meeldib, et mu mäng sellest eriti ei muutu, selles suhtes, et tundub nagu enamus pokkerimängijatel on see probleem, et täis peaga tehakse lollusi, aga ise pole veel kordagi ühegi sellise jamaga hakkama saanud ja nagu ei tunne ka hirmu selles suhtes. Põhimõtteliselt õllese peaga mängida suhteliselt hea :).
...


Kas sind siis õlle kusele ei ajagi? Mind ajab rämedalt, isegi kui purju ei jää siis hakkavad kusepausid pokerdamist segama.

Aga ise ei valmista eriti sessiks ette, sest mu sess hakkab tavaliselt nii, et miski kohvitass kõrval, loen foorumeid ja siis üks laud tiksub, siis juba tekib mänguisu ning avan laudu juurde. Viimasel ajal pole MSN-i välja loginud (tihti olen unustanud) ja vot see ajab ikka tilti ning röövib keskendumise ära. Siis kui kaart hästi jookseb, siis on suva aga kui teed vea tähelepanematusest või sellest, et sul pole reade, siis ajab nii marru.

Mina ma olen märganud on see, et kui tuba (eriti LAUD!) on korras, siis ma teen paremat mängu aga 99% ajast ma ei viitsi lauda kroda teha ning absoluutselt igast jama vedeleb laua peal.

EDIT: ja veepudel peab kogu aeg laual olema, selle täidan tavaliselt enne mängimist.

Tigrano
27.02.09, 21:28
Kas sind siis õlle kusele ei ajagi? Mind ajab rämedalt, isegi kui purju ei jää siis hakkavad kusepausid pokerdamist segama.

Aga ise ei valmista eriti sessiks ette, sest mu sess hakkab tavaliselt nii, et miski kohvitass kõrval, loen foorumeid ja siis üks laud tiksub, siis juba tekib mänguisu ning avan laudu juurde. Viimasel ajal pole MSN-i välja loginud (tihti olen unustanud) ja vot see ajab ikka tilti ning röövib keskendumise ära. Siis kui kaart hästi jookseb, siis on suva aga kui teed vea tähelepanematusest või sellest, et sul pole reade, siis ajab nii marru.

Mina ma olen märganud on see, et kui tuba (eriti LAUD!) on korras, siis ma teen paremat mängu aga 99% ajast ma ei viitsi lauda kroda teha ning absoluutselt igast jama vedeleb laua peal.

EDIT: ja veepudel peab kogu aeg laual olema, selle täidan tavaliselt enne mängimist.


Mis veepudeliga teed? Jood sealt või mingi nõidumise värk ;D

Keiss
27.02.09, 21:54
Kas sind siis õlle kusele ei ajagi? Mind ajab rämedalt, isegi kui purju ei jää siis hakkavad kusepausid pokerdamist segama.

Aga ise ei valmista eriti sessiks ette, sest mu sess hakkab tavaliselt nii, et miski kohvitass kõrval, loen foorumeid ja siis üks laud tiksub, siis juba tekib mänguisu ning avan laudu juurde. Viimasel ajal pole MSN-i välja loginud (tihti olen unustanud) ja vot see ajab ikka tilti ning röövib keskendumise ära. Siis kui kaart hästi jookseb, siis on suva aga kui teed vea tähelepanematusest või sellest, et sul pole reade, siis ajab nii marru.

Mina ma olen märganud on see, et kui tuba (eriti LAUD!) on korras, siis ma teen paremat mängu aga 99% ajast ma ei viitsi lauda kroda teha ning absoluutselt igast jama vedeleb laua peal.

EDIT: ja veepudel peab kogu aeg laual olema, selle täidan tavaliselt enne mängimist.


Ma olen ka nõmedalt palju ranka moodi. Ei teagi miks.
MSN ajab tilti/eksima ja siis on viha enda vastu kordades suurem kui mingi monkey donkey vastu.
Samuti laud PEAB korras olema, mingi praht segab keskendumast.
Veepudel PEAB olema. Aga kraanivett ma ei joo.
Aga mul see teema, et alla 6 laua ei oska mängida kui just turnasid pole. FR-is. Ülilagiks ajab.

ok2aa
27.02.09, 22:41
olen nõus rankaga, tuba peab puhas olema ning magamistoas voodi tehtud vms. see lissalt annab positiivse/vähem negatiivse laengu.

ranka
27.02.09, 22:47
Mis veepudeliga teed? Jood sealt või mingi nõidumise värk ;D


Kusen sinna sisse. See ongi ju online pokkeri boonus live ees, et saab otse arvuti ääres pudelisse pissida ning ei pea sesse katkestama.

Tõsiselt rääkides: jah joon sealt ja ma küsiks, et mis sa ise arvasid ,et ma sellega teen? :D

Tigrano
27.02.09, 22:52
Kusen sinna sisse. See ongi ju online pokkeri boonus live ees, et saab otse arvuti ääres pudelisse pissida ning ei pea sesse katkestama.

Tõsiselt rääkides: jah joon sealt ja ma küsiks, et mis sa ise arvasid ,et ma sellega teen? :D


Nõiud head jooksu ;D Sellepärast küsisin, et ei uskunud, et Sa vett üldse jood. Mõtlesin, et ainult alkoholi ;D

Keiss
27.02.09, 23:09
ai-ai kas kahe MEHE EGOD põrkuvad? ;D

Tigrano
27.02.09, 23:15
ai-ai kas kahe MEHE EGOD põrkuvad? ;D


Nalja peab ka tegema ja mõtlesin, et miks just kindlasti vesi on olemas mahl, limps, red bull, tee, kohvi, õlu ;D

RudiTurbo
28.02.09, 01:45
Täna mängisin muusikaga, krt esimesed 1000 kätt need muusika lained segasid ja mängisin natuke sitasti, aga mingist hetkest nagu sulandusin mängu nagunii ning võisin laulda kaasa ja fishidelt raha koorida. Igatahes ei meeldi eriti muusikaga mängida, aga täna on väike nv tuju ka peal ning igalpool siin ühikas mängib nagunii muusika, parem siis lasen oma tümmi juba ja järgmise sessi panen ka tümmiga :)

your_naked_mom
28.02.09, 10:12
ma tavaliselt kreemitan oma keha kookoselõhnalise kreemiga sisse, istun paljalt arvuti ette ja hakkan lammutama.

alaska
28.02.09, 10:29
ma tavaliselt kreemitan oma keha kookoselõhnalise kreemiga sisse, istun paljalt arvuti ette ja hakkan lammutama.


Ma ei teeks nii, kui collusioni kahtlusega vahele jääd kogemata, teeb Pokerstars su webcamiga sust pilti. ;D

Fortune
28.02.09, 13:46
Kas sind siis õlle kusele ei ajagi? Mind ajab rämedalt, isegi kui purju ei jää siis hakkavad kusepausid pokerdamist segama.



Ma tavaliselt teen 1k käelisi sesse, siis kerge puhkus ja kui viitsimist,siis uus otsa, mõnikord kui hea minek ja tunne on siis ka vb pikemad, aga tavaliselt mitte. Sellepärast käingi algul põiel ära, sest 1k käelise sessi tegemiseks kulub veits üle tunni, selle aja elab ilusti üle, sest ega ma mingites suurtes kogustes seda õlle sisse ei kalla.

ESTPatrick
02.03.09, 09:45
ükskord ma panin ülikooli sõrmuse sõrme enne sessi keskkooli sõrmuse asemel, sain -6BI ja sellesajast peale on keskkooli lõpusõrmus vahetpidamata sõrmes. sitaks aitab

Pahvak
02.03.09, 10:15
Käin põiel, rahmakas käsipattu ja panen valmis tee, sokolaadikommid ja mingi hea ambient/instrumentaalse mussi.

Codecci
02.03.09, 10:23
söön

Oliverk
02.03.09, 12:02
Lauad lahti. Tränaraadio taustaks. Irc teise monitori. 4h sessi ja kusekinnihoidmist.

FreakyJason
02.03.09, 14:43
Hem tööle, lauad lahti (tavaliselt 6) ja kalale. Peale pokerdamise ei jää muuks aega 6-maxis. MSN mul ammu ära ununud. Lemmik on sõbra hoss23-ga skaipis ila ajada :D

Juua peab kõvasti kõrval olema (vesi on ohutum, aga õlu parem ;)). Vahel krõpsu ka närin kõrvale. Kommisööja eriline pole.

leits
02.03.09, 14:49
Ma mängin paljalt, siis lakbox põhjas...