PDA

View Full Version : NL30 AA line check



inward
14.10.11, 23:22
UTG - 18/17/1.3 88 kätt no reads
BTN - btn 84/43/2.2 3bet 8% 65 kätt . Ei ole näinud, et coldcallib 3bete.*

Kogu käekäigu ulatuses võite kommenteerida.

$0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1480382 (http://www.handconverter.com/hands/1480382)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $30.00
Hero (CO): $33.44
BTN: $81.95
SB: $30.15
BB: $30.00

Pre Flop: ($0.45) Hero is CO with A :diamond: A :heart:
UTG raises to $0.90, Hero calls $0.90, BTN calls $0.90, 2 folds

Flop: ($3.15) Q :diamond: J :club: 4 :heart: (3 players)
UTG checks, Hero bets $2.40, BTN folds, UTG calls $2.40

Turn: ($7.95) 3 :diamond: (2 players)
UTG checks, Hero bets $4.20, UTG calls $4.20

River: ($16.35) 6 :club: (2 players)
UTG checks, Hero bets $5.70, UTG raises to $13.80, Hero ???

emmimees
14.10.11, 23:46
3betiks pre.. as played on küll fold imo.

inward
15.10.11, 00:46
Wrong. Flat pre on antud olukorras parem. Ja as played on tegelikult vist call, ma ise foldisin. Liigselt planeerisin oma käe riveris b/f-ida. Aga usun ~13% saame kätte.
Shovele küll fold.

fyte
15.10.11, 00:56
Wrong. Flat pre on antud olukorras parem. Ja as played on tegelikult vist call, ma ise foldisin. Liigselt planeerisin oma käe riveris b/f-ida. Aga usun ~13% saame kätte.

Pigem ca ~20% siin vaja.
Flat pre ikka jah.. ja as played calliks, kuna nii väike riveri bet võis induceda nt Qx / õhu käest raise'i.

emmimees
15.10.11, 07:08
Päris retard TAg siis kui bluff minraiseb seal oma AQ vms. Hmm samas tõesti oddsid on head tglt.
Miks see flat nii hea on, et saaks OOP fishi vastu rahad sisse ajada postflop?

HerrJanks
15.10.11, 10:58
Ma ka ei saa aru, mis käega ta check-call liini võtab ja siis äkitselt riveris c/r, AQ ta küll niimoodi bluffiks ei keeraks ja ma arvan et ta setiga võtaks ka bet-bet liini, ma arvan et tal oli pigem mingi AKs mis improves turnis ja nüüd pöörab bluffiks, või siis mingi KK, aga igatahes väga wierd, ma calliks maha...

KristjanLaas
15.10.11, 11:10
Päris retard TAg siis kui bluff minraiseb seal oma AQ vms. Hmm samas tõesti oddsid on head tglt.
Miks see flat nii hea on, et saaks OOP fishi vastu rahad sisse ajada postflop?

q__q tegi aasta parima strateegia postituse, mis on nüüd mingil põhjusel kustutatud, kus seletas täpselt ära miks regulari vastu AA-ga limp parem kui raise.

emmimees
15.10.11, 11:26
q__q tegi aasta parima strateegia postituse, mis on nüüd mingil põhjusel kustutatud, kus seletas täpselt ära miks regulari vastu AA-ga limp parem kui raise.

Äkki siis polnud aasta parim kui ära deleteti :P
ma saan aru jah, et saame postflop ka vb cbeti-kaks jagu valuet mida pf 3bettides tihti ei saa. Aga ma tõesti ei tahaks tagant veel 1-2 calli saada ja hakata nuputama pärast 4way oma ässadega kui fishid raisema hakkavad, olen päris mitmeid kordi vastu näppe saaanud nii - enam ei taha, kuigi vb nii on õigem nagu räägite.

KristjanLaas
15.10.11, 11:34
Äkki siis polnud aasta parim kui ära deleteti :P

See oli muidugi puhtalt minu arvamus.
Võib-olla kustutas ise:)

q_q
15.10.11, 12:02
Miks see flat nii hea on, et saaks OOP fishi vastu rahad sisse ajada postflop?

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/9117-NL-25-AA-B-vs-B.-Mida-teha-flopil

ristijeesus
15.10.11, 12:06
Ma ka ei saa aru, mis käega ta check-call liini võtab ja siis äkitselt riveris c/r

Kui flopatakse sett, siis käib mõne mängija ajus krõps ja hakatakse omaarust eriti kavalat kassi-hiire mängu mängima. Cbetib TP, ülepaari, ülekaarte, tõmbeid, aga setiga on omgomgomg ei saa ju bettida, äkki foldivad. Ja ma ei usu, et ta on piisavalt nutikas sizema blufi nii valueraise moodi. See eeldaks ka hero kohta readide olemasolu, aga neid tal pole. Pot 36 ja herol callida 8, ta ei looda siit foldi.

q_q
15.10.11, 12:07
kas see btn on agro post flop?

selles mõttes kui ta oleks mingi passive post flop ja utg EI cbeti flopi EGA check/foldi vaid check/callib mis on väga wtf siis ta range on väga weak ja ma checkiks turn tagasi sest üheltki käelt ei saa 3 str value

3 barrel ma laseks siin suht silmad kinni õhuga kui reg check/callib 3way fishiga pot kui ta pfr SEST TA VÄGA TIHTI foldib riveriks NIIET MA EI TAHA FOR VALUE BARRELDADA

kui btn mingi agromonkey kes auto psb betib kui checked to siis ta range tugevam ja mängiks samamoodi b/f river

q_q
15.10.11, 12:07
nt QQ makes sense