PDA

View Full Version : ***Official tournament thread***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5

masterpuppet
16.10.11, 23:21
Siia võiks postitada kõik käed, kus küsimus on lihtne: nt "Kas siin on push õige?" ning ka muu turniiridealane arutlus, kus asjad pikka lahkamist ei vaja.

masterpuppet
16.10.11, 23:22
Teen otsa lahti. 2$ rebuy. 14 mängijat järgi. Alles top 3 saab inimlikku raha.

Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t15000/t30000 Blinds + t3750 - 7 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (UTG+1): t273124 M = 3.83
MP: t1538866 M = 21.60
CO: t692966 M = 9.73
BTN: t1053570 M = 14.79
SB: t1403971 M = 19.70
BB: t845287 M = 11.86
UTG: t1064587 M = 14.94

Pre Flop: (t71250) Hero is UTG+1 with 8 :diamond: Q :diamond:
1 fold, Hero raises to t269374 all in, MP raises to t508748, 4 folds

Flop: (t609998) K :diamond: J :club: 4 :spade: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t609998) 4 :heart: (2 players - 1 is all in)

River: (t609998) T :diamond: (2 players - 1 is all in)

kivisaba
16.10.11, 23:32
liiga loose tundub mulle

masterpuppet
16.10.11, 23:36
Ehk põmst kannataks ühe ringi veel oodata? Üldse, kui väikseks on sellises faasis mõtet stackil kukkuda, kui põmst alles 3 kohast hakkavad inimlikud rahad?

Sest fold equitit ilmselt iga käega ainult vähem, eriti blindidel.

kivisaba
17.10.11, 00:08
sellise lehega paneks max 5-6 bb-ga

qbj0hn
17.10.11, 00:12
Ma ei saa aru, 3bb-ga ei pane aga 5-6 bbga paneks?

Sain valesti aru vbl :P

con
17.10.11, 00:16
m=/=bb

M on poti suurus pärast blinde ja antesi ja enne, kui keegi raiseb.

qbj0hn
17.10.11, 00:18
Okay, lugesin HH-d valesti.

EDIT: Ma muudaks threadi nime veits teiseks.

Mul oleks päris palju käsi postitada koguaeg, aga kohatu uut threadi alustada pidevalt.
Mingid rasked kysimused turnameestele pole vast, aga ma pole neid regulaarselt lasknud lihtsalt varem ja oleks küsida nii mõndagi.

yolpa
17.10.11, 09:16
pigem lükkaks 7 high btn kui Q8 utg1.

Chief
17.10.11, 09:55
Q8s päris piiripealne, kui vastased liiga tightid kannatab lükata.

qbj0hn
17.10.11, 14:25
Tegin uue teema kuna viimasel ajal rohkem süvenenud nendesse.
Paar aastat olen mänginud neid turniire nii öelda hobikorras ja paar tk nädalas kui sedagi... peaks kõikidel saitidel ka plussis olema.FTP,UB,Stars ja Triobet/Unibet.
Küll, aga neid turniire mängisin ma tol ajal kui ma textbook degen olin, aga see oli siis ka ainuke formaat milles ma võitsin.

Kuna tänu tervisele ei suuda lihtsalt cashi grindida hetkel jne siis mõtlesin, et miks mitte give it a try asjale anda kuna aeluaeg nendes ka hästi läinud, aga regulaarselt pole neid kunagi mänginud. Millalgi kui saan turniirid normaalselt jooksma nüüd siis lasen ikka HU cashi ka edasi ikka kuna need turnad mida mängin jooksevad nagunii ainult õhtuti aga see selleks....
Standard turniiri küsimused oleks. Mis on normaalne volüüm üldse turniiridel ntx peale mida saab üldse mingeid järeldusi teha kas mäng on hea jne. Pole ka sellest mul aimu mis peaks normaalne ROI või ITM olema (kui need üldse on nii olulised).
Hetkel omast arust on mul mäng normaalne olnud, olen teinud mitmeid finaal laudu, deep runne jne. Julgen väita, et 80% kordadest nendel deep runnidel olen parema käega välja lennanud, millest vaatamata tulemusele on mul hea meel, et õiged otsused teinud. Graafikul kaks esimest suuremat hitti kui neid saab nimetada hittideks on ka FT-d, kus esimesel langesin KK vs AQ välja preflop chipliidi peale ja teine 1010 vs Arääbis preflop ja polnud mingi shortstack. See on muidugi ebaoluline, ühesõnaga omastarust olen teinud õigeid otsuseid, aga siiski obv kuna ma nii uus olen nendesse siis marginaalsetes olukordades on tihti probleeme.
Enamus probleemid tulevad siis kui oletame, et turniiril on mingi 30 inimest ntx 4k-st alles ja siis see shortstack mäng... Eile kuivasin oma 600k stacki peal turniiril ntx lihtsalt kokku, kuna lihtsalt ei olnud absoluutselt mingit kätt millega suruda ega midagi, või teine varjant, et ma olin liiga pussy ja foldisin liiga häid käsi.
tl;dr obv but you get the point.
Hetkel on tulemused sellised olnud viimase paari kuu omad. Alles see kuu olen volüümi näidanud rohkem.

Kui mingeid statte veel on vaja (obv on, aga ise ei tea mida vaadata eriti) siis võin postitada, tegin eile sharkscope kasutaja ka omale, et saaks vaadata.
Sample on muidugi väike, mul pole õrna aimu ka palju tavaliselt kuus neid MTT-sid lastakse üldse.
http://www.upload.ee/image/1738166/donkaments.png

Põhilised mängud mida olen mänginud on 1$-5.50$ GTD-d, osad ka rebuy omad, tavaliselt neid õhtuseid ainult, päeval ei ole mänginud üldse. Ning lisaks ka suuremad 11$ turnad (ntx The Big 11$ ja sunday strom jne)

Thoughts?
PS: Ei kavatsenud spets enda jaoks seda teemat teha vaid ükskõik kellel mingeid küsimusi turnade kohta võiks küsida, oleks hea lugeda küll.

adam_q
17.10.11, 14:54
Julgen väita, et 80% kordadest nendel deep runnidel olen parema käega välja lennanud, millest vaatamata tulemusele on mul hea meel, et õiged otsused teinud.

oletame, et poleks mõnel tol korral villaini vastu, kellel sinust suurem stäkk, AQga jebima läinud, kas oleks sul suurem profit? või siis, kumma üle sa rohkem õnnelik oled - mängid valesti ja võidad rohkem raha või mängid nn. õigesti ja võidad vähem raha. siin peakski prioriteedid paigas olema, kas sa mängid selleks, et teenida raha või mängid selleks, et mängida ÕIGESTI. väga tihti õigestimängimine ja rahateenimine, kahjuks, ei kattu.

sa tunned rõõmu, et 80% juhtudest oled ees olnud, kui bustoks lendad, aga reaalne cash ju kontole ei tule sellest?

qbj0hn
17.10.11, 14:57
Ei ma õnnelik ikka selle üle, et õige otsuse olen teinud. Obv kui AQs-iga panen 6-7BB-ga nuppe ja parem käsi vastas olen ikkagi õige otsuse teinud...
Rahaliselt ma ei mõtlegi selle lause all mis quotesid, et oleks rohkem raha teinud vaid omastarust olen head otsused enamasti deep olles teinud.
Selles suhtes, et otseselt oma runne perse ma keeranud pole ja üritanud alati kainelt mõelda olukorrad läbi. Omajagu nende turniiridega napikaid olnud kus ma valesti teinud kunagi ja nendest alati õppinud.
Antud sample peale 2-3x max vist kokku üldse nii turniirilt välja lennanud, et olen lolli bluffi teinud või spewinud.

Pigem olen liiga nit ja ei leia pushimis nuppu ülesse olukordades kus tuleb pushida ja stack kuivab kokku :(
Olen üritanud mängida "for the win" starteegiaga mitte mincashe huiata (obv täica bubble ajal törts tightimaks) aga siiki stack kipub kokku kuivama kui juba seal ikka 5-6h juba mängitud bubble ammu läbi ja ei julge lihtsalt kuidagi oma nuppe sisse panna :S.

adam_q
17.10.11, 15:06
samas, ma elu jooksul (2,5aastaga) mängind ainult 430 turnat, niiet mul pole midagi köhida :D samas av. ROI on 98,75% ja av. buyin 7,5$, võta nüüd kinni

mikk2468
17.10.11, 15:13
Tahaks teada mis rangega lükkate UTGlt, UTG+1lt kui hero'l stäkk umbes 1-2bb, kui ikka täielik kelts siis foldime ja bblt ATC?

qbj0hn
17.10.11, 15:17
Okay, saatsin PM-i.


kas sa mängid selleks, et teenida raha või mängid selleks, et mängida ÕIGESTI. väga tihti õigestimängimine ja rahateenimine, kahjuks, ei kattu.

sa tunned rõõmu, et 80% juhtudest oled ees olnud, kui bustoks lendad, aga reaalne cash ju kontole ei tule sellest?

Ei saa aru mida sa selle all mõtled :/.
Muidugi, et teenida raha aga selleks, et raha teenida tuleb ju vastavalt olukorrale ju parim võimalik otsus teha.

Muidugi pole ju kellegil hea meel kui bustosse lendad, aga kui oled ees sisse saanud siis eventually ju long runis käed peavad ja tuleb see raha... ise tean lihtsalt, et olen +EV otsuse teinud ja all that matters. See kas saad sisse või mitte on juba kaartide otsustada.

andu_andu
17.10.11, 15:40
oletame, et poleks mõnel tol korral villaini vastu, kellel sinust suurem stäkk, AQga jebima läinud, kas oleks sul suurem profit? või siis, kumma üle sa rohkem õnnelik oled - mängid valesti ja võidad rohkem raha või mängid nn. õigesti ja võidad vähem raha. siin peakski prioriteedid paigas olema, kas sa mängid selleks, et teenida raha või mängid selleks, et mängida ÕIGESTI. väga tihti õigestimängimine ja rahateenimine, kahjuks, ei kattu.

sa tunned rõõmu, et 80% juhtudest oled ees olnud, kui bustoks lendad, aga reaalne cash ju kontole ei tule sellest?

jep. prioriteedid peavad paigas olema.

qbj0hn
17.10.11, 16:13
Huvitav on ka see kuidas ma shorthanded imen täiega. Pole 6maxi ei cashi ei midagi kunagi mänginudki.

Mäletan just ükspäev 10 oli alles turniiril ja mõlemal laual oli 5 mängijat alles..... no ei saa hakkama.
6max turniire ma üldse ei mängi. Paar tk olen teinud ja suckisin julmalt ikka. Siukses staasis ja 5 handed kahel laual vbl see shorthanded polegi just nagu probleemiks pigem see, et ei julge kuidagi suruda kuna rahalised kohad on suht suured ja tahaks nagu FT jõuda. FT juba käes on ja lõpuks shorthanded läheb pole nagu probleemi kui sellist olnud. Pigem õigel ajal õppima suruma seal.

Selleks ma olengi neid turbomaid turniire jne ka mänginud, et saaks shortstack mängu ka harjutada rohkem.

emmimees
17.10.11, 16:25
siin peakski prioriteedid paigas olema, kas sa mängid selleks, et teenida raha või mängid selleks, et mängida ÕIGESTI.väga tihti õigestimängimine ja rahateenimine, kahjuks, ei kattu.


Sa mõtled siin standard variatsiooni? Minu teada ainus asi, mis pokkeris loeb, on ikkagi õigete otsuste tegemine.. valesti mängides teenivad raha vaid fishid :)

KristjanLaas
17.10.11, 16:34
Sa mõtled siin standard variatsiooni? Minu teada ainus asi, mis pokkeris loeb, on ikkagi õigete otsuste tegemine.. valesti mängides teenivad raha vaid fishid :)

turniiridel on tihti erandolukordi, kus $EV kaalub üle cEV. ehk olles turniiril kindlalt teisel kohal finaallauas, siis võiks natuke aega chipleaderist eemale hoida, isegi kui su range on chipleaderi rangeist ees. Kuna mass field turnadel jõuad sa finaallauda küllaltki harva, siis on vahel kasulikum võtta vastu -cEV otsuseid.

Ma arvan, et adamq mõtles seda.

qbj0hn
17.10.11, 16:35
Sellega olen ma igati nõus :).
Kui olla üleolev chipliider siis vahel ikka võetakse väiksed gambled ka vastu FT-s kui vend surub oma mõned BB-d jne see obv.

andu_andu
17.10.11, 16:40
turniiridel on tihti erandolukordi, kus $EV kaalub üle cEV. ehk olles turniiril kindlalt teisel kohal finaallauas, siis võiks natuke aega chipleaderist eemale hoida, isegi kui su range on chipleaderi rangeist ees. Kuna mass field turnadel jõuad sa finaallauda küllaltki harva, siis on vahel kasulikum võtta vastu -cEV otsuseid.

Ma arvan, et adamq mõtles seda.
olen päris kindel et ta ei möelnud seda lol

kivisaba
17.10.11, 18:41
olen päris kindel et ta ei möelnud seda lol

ma olen ka päris kindel

Selleks et 2. stäkina 70%-80% edget ära visata finaallauas peavad teised stäkid olema ikka mikroskoopilised võrreldes esimese kahega. Üldiselt on nad aga kas ühe või kahe duubli kaugusel chipliidist ja me läheme bustoks ja oleme õnnelikud et mängime õigesti. Nii et keep going john.

qbj0hn
17.10.11, 19:25
Sup?

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t700.00/t1400.00 Blinds - 9 players - View hand 1484076 (http://www.handconverter.com/hands/1484076)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_phpbb) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): t14561.00 10.40 BBs
UTG: t17567.00 12.55 BBs
UTG+1: t42648.00 30.46 BBs
UTG+2: t29424.00 21.02 BBs
MP1: t70219.00 50.16 BBs
MP2: t38867.00 27.76 BBs
CO: t83378.00 59.56 BBs
BTN: t40135.00 28.67 BBs
SB: t75776.00 54.13 BBs

Pre Flop: (t2100) Hero is BB with Khttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif Jhttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif
7 folds, SB raises to t75601 Hero :http://www.upload.ee/image/1739136/2cdxqvp.jpg

mikk2468
17.10.11, 19:39
call.

emmimees
17.10.11, 19:48
call jah kui päris nit pole vastane.

runnar
17.10.11, 19:57
Olen üritanud mängida "for the win" starteegiaga mitte mincashe huiata (obv täica bubble ajal törts tightimaks) aga siiki stack kipub kokku kuivama kui juba seal ikka 5-6h juba mängitud bubble ammu läbi ja ei julge lihtsalt kuidagi oma nuppe sisse panna :S.
Kuidas käivad kokku bubbles tight olemine ja "for the win" starteegia? Tight mänguga bubbles stäkki üles ei saa ja saad reeglina mincashi. Kui laud on selliseid tighte täis, siis tuleb tõsta any2 suht igalt positsioonilt ja stäkk kasvab riskivabalt

qbj0hn
17.10.11, 20:02
Peab seda kindlasti tegema yep. Ma suht pussy ikka siukestes kohtades :/.

qbj0hn
18.10.11, 14:29
Btw kas mingi programm normaalselt neid turniire salvestab ka ? HEM igatahes paneb korralikult villast, tulemused täiesti valed pooled turniirid puudu jne.
Lasin PSilt saata kogu turnade history, importisin sisse jne ja ikka midagi.

PT3 peaks vist parem varjant nende jaoks olema ?

Priidix
18.10.11, 18:07
Ehk siis 6 saavad pileti sunday stormile/11dol

Poker Stars 210FPP No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds + t25 - 7 players
UTG+1: t10544 M = 22.20 Solid, tag.
MP: t3548 M = 7.47
Hero (CO): t3354 M = 7.06
BTN: t1832 M = 3.86
SB: t3042 M = 6.40
BB: t3555 M = 7.48
UTG: t4125 M = 8.68 Tainas fish, jagas poolele lauale stäkke

Pre Flop: (t475) Hero is CO with K :spade: K :club:
UTG raises to t800, UTG+1 raises to t2000, 1 fold, Hero ??

KristjanLaas
18.10.11, 18:14
7 left? fold. 1-6 saavad sama prizei. AA shipiks.

kivisaba
18.10.11, 18:55
agreed

Priidix
18.10.11, 19:16
Tänud :)

rasmer
19.10.11, 20:03
Tip of the day: Ärge regage turnadele enne väikse uinaku tegemist. Paar tundi hiljem ärgates, äratus müstiliselt kinni ja raha ära blinditud, ei ole fun.

qbj0hn
19.10.11, 20:07
Tip of the day: Ärge regage turnadele enne väikse uinaku tegemist. Paar tundi hiljem ärgates, äratus müstiliselt kinni ja raha ära blinditud, ei ole fun.

Jäin kunagi turniiri finaal lauas chipliidrina magama kui otsustasin pausi ajal väikse uinaku teha.

Ei ole soovituslik läpakaga lebos voodis grindida :D.

Kunagi 2-3a tagasi regasin ennast kogemata no blind increase HU SNG-le starsis ja see kestis üle 4h ja stackid olid ikka samad mis alguses pmst. Lõpuks jäin lihtsalt magama :S. Buying oli mingi 50$ vms kui mäletan ja viimased plekid lauas obv.

mikk2468
19.10.11, 20:12
Tip of the day: Ärge regage turnadele enne väikse uinaku tegemist. Paar tundi hiljem ärgates, äratus müstiliselt kinni ja raha ära blinditud, ei ole fun.

been there done that

sorm
20.10.11, 14:37
KK easy fold siin.

Kunagi nägin kuda sõber mängis ka mingit sateliiti ja oli bubble. 8 said pileti ja 9 alles. Tema oli BB ja omas AA. Lauas oli 1 väike stack (umbes pool tema stacki) ja pimedad olid juba kõigil kraes. Ees olid läinud 2 temaga umbes võrdset stacki all-in. Mida teha?

Mina soovitasin tal foldida. Kahjuks oli mõlemal AK ja tuli split. Kokkuvõttes läks ikkagi hästi sest see kõige väiksem stack kukkus varsti välja. Sunday milli satikaga oli vist tegu.

emmimees
20.10.11, 14:57
Kunagi OOPSi super satika ajal passisin niisama arvutis, aga klient oli kinni ja sinna see läkski...

Jäämees
26.10.11, 02:24
Kunagi jõin ennast korralikult täis, regasin turnale ja ärkasin hommikul kohutava pohmakaga ja esimese asjana küsis mult üks sõber ''Kuidas finaal lauas läks?'' mina küsisin ''Möh?''

Läbi udu ja hüpohüüsi meenus mulle, et tõesti tõesti olin ju finaal lauda saanud! Aga ei mäletanud tõesti, mis sellest sai. Järgmine samm PokerStars lahti ja tulemust vaatama! 3s koht ja 1100$ daala - naiss evening.

qbj0hn
26.10.11, 11:49
Kunagi jõin ennast korralikult täis, regasin turnale ja ärkasin hommikul kohutava pohmakaga ja esimese asjana küsis mult üks sõber ''Kuidas finaal lauas läks?'' mina küsisin ''Möh?''



Kui juba törts stratist kõrvale jutt läks ei saa enda lugu mainimata jätta.

Ei mäleta kas see oli eelmise aasta talv või üleelmise aga igatahes jube külm oli ja jõin ühe tüdrukuga oma keldris õlle jne ja lisaks kahepeale ühe poolese laua viina ära.
Tõmbasin koju ära kuna täiesti sassis olin, suht kiiresti sai viin ära joodud. Millegipärast otsustasin fulltildis mingit 30$ turniiri mängida, jäin neljandaks ja 1600$. Hommikul ärgates oli korralik pohmakas ja ei mäletanud ühtegi olulist jaotust ega midagi, lisaks jäin turniiri ajal 4-5x magama. Turna ajal panin telefoni peal äratuse iga 5 mindi tagant tilisema, et magama ei jääks pikemalt :D.

KristjanLaas
26.10.11, 11:55
oeh kui palju vastupidiseid lugusi mul on nendele drunken edulugudele:D

rahvavaenlane
26.10.11, 14:21
ma olen ka turnade ajal magama jäänud. viimati suvel, tulemusest ma ei traha rääkida, aga jah. läp oli igaljuhul maha kukkunud jne. nüüd ma enam peale kella 7-8 enam turnale ei rega.

Jäämees
26.10.11, 17:29
oeh kui palju vastupidiseid lugusi mul on nendele drunken edulugudele:D

xD õnneks on raske mul korralikult täis jääda üksi kodus õlut vm taolist larpides nii, et hävingu lugusid veel pole

masterpuppet
26.10.11, 18:45
Olgu, teemasse tagasi ka vahepeal.

Ma tean, et gbjohn mängib neid HT satikaid punnide eest,e t T$ saada.
Mingit kindlat strateegiat ka omad /omate või mingit push charti?

Ise vaikselt neid toksin, kuid tahaks efektiivsust tõsta, kuna kohati sakin.

qbj0hn
26.10.11, 19:58
2tk mängin aint korraga maximum, et normaalset jälgida ja mingeid lihtsamaid charte olen ainult uurinud... erilist rohkemat pole.
Need mida ma lasen on vähemalt küll väga väga nõrga tasemega... enamused suruvad seal any2-ga. Ax on nuts.

Ma ei tea küll mis normaalne ITM seal oleks üldse.. kohe arvutan endal välja siis postitan enda oma.

Edit: Viimase 300 mängu peale kuskil 33% rahades, dunno kas on norm või mitte..

6max 235FPP satikad siis kus 2 esimest saavad 11$.

http://www.upload.ee/image/1762758/graafik.png

Vist arvutasin enam vähem õieti :D, kui mitte siis keegi parandage..

masterpuppet
26.10.11, 20:15
Ise mängin neid samuseid. (sinu blogist sain idee :) Puhtalt ainult tunde pealt. Tase on tõesti olematu, kuid kohati nn "regulare" leidub. Endal 67 mängu peale 37%.

Tundub et arengumahtu on. Mis tabeleid muidu uurinud oled?

qbj0hn
26.10.11, 20:19
2+2 vaatasin neid push fold teemasid ja seal olid need tabelid.
Muidu keegi postitas need samad HUSNG threadi ka vist.

Tarmonator
26.10.11, 20:27
no nendega on lihtne. kui suudad rohkem $$$ printida nendega kui punktide eest boonuseid ostes, siis oled juba võidus.Kõik mis lisaks tuleb veel on juba boonus. Ise arvutasin nii kui neid mängisin

pikk28
26.10.11, 20:41
ajafaktorit pead ka arvestama

masterpuppet
26.10.11, 20:56
2+2 vaatasin neid push fold teemasid ja seal olid need tabelid.
Muidu keegi postitas need samad HUSNG threadi ka vist.

Ehk mõtlesid Nash ning Chubukov tabeleid. PEab neid uurima, esimesel vaatusel ei saanud midagi aru.

Hetkel 37% ITM on iga dollari väärtuseks 0,017 FPP ehk parem kui kõige mõistlikum boonus, vist.

Priidix
26.10.11, 21:09
Siin on ka miskit (http://www.blackrain79.com/2011/09/how-to-spend-your-pokerstars-fpps.html)

qbj0hn
26.10.11, 21:19
Tänud selle lingi eest !

muruntau
26.10.11, 23:30
Ise pelan neid veidi kõrgemal ja selle lingi soovitused on imo küll way too tight. EP shoveks AT+ A8s+, KQ, any pocket. Edasi järjest loosemaks. BTN mõned regid lükkavad regidesse ka JTs, K8 tüüpi käsi, SB obv lightimaltki. Edasi pole enam tähtis niipalju käsi kui just stäkkide suurused ja vastased, obv ei saa alati pasaga ka pommitada.

kivisaba
27.10.11, 03:32
nendes edge parimatel mõned protsendid ehk kõik mis üle 33% on väga hästi

rahvavaenlane
27.10.11, 10:30
2tk mängin aint korraga maximum, et normaalset jälgida ja mingeid lihtsamaid charte olen ainult uurinud... erilist rohkemat pole.
Need mida ma lasen on vähemalt küll väga väga nõrga tasemega... enamused suruvad seal any2-ga. Ax on nuts.

Ma ei tea küll mis normaalne ITM seal oleks üldse.. kohe arvutan endal välja siis postitan enda oma.

Edit: Viimase 300 mängu peale kuskil 33% rahades, dunno kas on norm või mitte..

6max 235FPP satikad siis kus 2 esimest saavad 11$.

http://www.upload.ee/image/1762758/graafik.png

Vist arvutasin enam vähem õieti :D, kui mitte siis keegi parandage..

kuule, sa maksad peale ju. sa maksad pileti eest keskmiselt 705 fpp-d + ajaline kulu, vip poest saad 700 fpp eest 11$ pileti osta.

qbj0hn
27.10.11, 11:02
Poest 700FPP eest see 11$ pilet osta siis saadki ainult sellel turniiril mängida ja neid pileteid turnament rahaks ei saa vahetada.
Selgelt kirjas VIP store infos.

Pmst googlesse sisse lykkad ükskõik mida seoses starsi FPP-dga siis pmst kõik aadressid, threadid, foorumid jne soovitavad neid 235FPP satikaid mängida, seda enam kui SN ega SNE pole ja neid kõige kallimaid VIP rewarde nagunii välja ei saa osta. Ja isegi siis normaalset mängu tehes on nendel parem value.
Ajakulu on ka jah muidugi... ise mängin neid siis tavaliselt kui ma midagi muud ka samal ajal nagunii mängin.. ja ainult 1-2 laud tavaliselt korraga... olen proovinud ka grindida neid mingi 5-6tk korraga aga kipub jamaks siis alati minema... aga rahulikult muude mängude kõrvale lasta siis np.

Oliverk
27.10.11, 11:30
Mida ma nüüd turnadollaritega peale hakkan :D Ma niikaugele ei mõelnud kui eile mõned satikad tegin.

qbj0hn
27.10.11, 11:33
See on jah ka üks konks, ma ntx mängin nagunii neid turniire viimasel ajal seega mul savi aga need kes cashi mängivad kusine jah.

Lisaks muude riikide mängijad vahetavad need 2+2 marketplaces dollariteks aga noh meie toredal clientil pole ju enam seda võimalust.

KristjanLaas
27.10.11, 13:57
Mida ma nüüd turnadollaritega peale hakkan :D Ma niikaugele ei mõelnud kui eile mõned satikad tegin.

Kui turniire ei mängi, siis HT HUSnG-d näiteks.

Oliverk
27.10.11, 14:04
Eks ikka lasen turndeks, aga pole enam seda aega nagu vanasti et saaks ööläbi turnatada. Peab midagi sellel nv vaatama või miskit mis kell 5 paiku hakkab.

OuMaiGaad
29.10.11, 06:02
Poker Stars $7.34+$0.66 No Limit Hold'em Tournament - t1000/t2000 Blinds + t200 - 6 players - View hand 1496432 (http://www.handconverter.com/hands/1496432)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP: t71584 M = 17.04
CO: t2532 M = 0.60
BTN: t23508 M = 5.60
Hero (SB): t27872 M = 6.64
BB: t20598 M = 4.90
UTG: t10022 M = 2.39

Pre Flop: (t4200) Hero is SB with T :diamond: T :club:
UTG raises to t9822 all in, 2 folds, BTN raises to t23308 all in, hero???

Flop: (t23844) Q :club: 5 :diamond: 3 :club: (2 players - 2 are all in)

Turn: (t23844) 7 :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: (t23844) K :club: (2 players - 2 are all in)

12 mängijat järgi ja hetkel oli 3mas stack. Button reg.

kivisaba
29.10.11, 16:22
call
buttoni range peaks kuskil 66 AJ ja paremad käed olema umbes

MTTSNG
01.11.11, 20:54
Poker Stars $3.00+$0.30 No Limit Hold'em Tournament - t125/t250 Blinds + t30 - 9 players - View hand 1499741 (http://www.handconverter.com/hands/1499741)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP2: t18396 M = 28.52
CO: t12222 M = 18.95
BTN: t5260 M = 8.16
SB: t14475 M = 22.44
BB: t3778 M = 5.86
UTG: t12322 M = 19.10
Hero (UTG+1): t19780 M = 30.67
UTG+2: t2230 M = 3.46
MP1: t10276 M = 15.93

Pre Flop: (t645) Hero is UTG+1 with Q :heart: A :heart:
1 fold, Hero raises to t644, 2 folds, MP2 calls t644, 1 fold, BTN calls t644, 2 folds

Flop: (t2577) T :heart: K :heart: 7 :diamond: (3 players)
Hero bets t1455, MP2 raises to t3000, BTN folds

Seda et me siin ei foldi teab ka 4 aastane täissittunud titt, küsimus on selles, kumba eelistada 3bet ala 8k ja turnil all in või shove flopil?
Vastane suht standart jobu.

Jäämees
01.11.11, 21:18
Ise paneks 3beti kah umbes 8k peale mänguruumi veel on stackides ja mõni standard jobu leiab veel siin foldi nuppu üles.

Aga noh see olen mina :P

mikk2468
01.11.11, 22:36
raiseks ka mingi 8k, saab turniks shove ette valmistada ja kui vastane shoveb siis standart call.

Priidix
02.11.11, 21:00
Vastane regular(supernova) - 61k up turnades, kuidas mängiksite

Poker Stars $5.00+$0.50 No Limit Hold'em Tournament - t400/t800 Blinds + t75 - 8 players

BTN: t30946 M = 17.19
SB: t31785 M = 17.66
Hero (BB): t24239 M = 13.47
UTG: t21171 M = 11.76
UTG+1: t6595 M = 3.66
MP1: t11604 M = 6.45
MP2: t17911 M = 9.95
CO: t5292 M = 2.94

Pre Flop: (t1800) Hero is BB with K :diamond: A :diamond:
5 folds, BTN raises to t2001, 1 fold, Hero raises to t5255, BTN calls t3254

Flop: (t11510) 3 :spade: 4 :diamond: J :spade: (2 players)

Edit: bubble play

KristjanLaas
02.11.11, 21:41
Check-shove on imo parem kui bet-call.
Supernova liin tundub muidugi tugev, aga ei loobuks enam käest.

kivisaba
02.11.11, 22:01
varaint ka 3 bettida 8K peale ja shoveda any flop

KristjanLaas
02.11.11, 22:39
varaint ka 3 bettida 8K peale ja shoveda any flop

mhm, mulle väga AK-ga 3betida ei meeldi üldse sellise stackiga OOP, kui just mitte sinu välja pakutud variant.

Priidix
02.11.11, 22:47
Tänan vastuste eest

Pre Flop: (t1800) Hero is BB with K :diamond: A :diamond:
5 folds, BTN raises to t2001, 1 fold, Hero raises to t5255, BTN calls t3254

Flop: (t11510) 3 :spade: 4 :diamond: J :spade: (2 players)
Hero checks, BTN bets t6400, Hero raises to t18909 all in, BTN folds

Final Pot: t24310
Hero mucks K :diamond: A :diamond:
Hero wins t24310

KristjanLaas
02.11.11, 23:02
Tänan vastuste eest

Pre Flop: (t1800) Hero is BB with K :diamond: A :diamond:
5 folds, BTN raises to t2001, 1 fold, Hero raises to t5255, BTN calls t3254

Flop: (t11510) 3 :spade: 4 :diamond: J :spade: (2 players)
Hero checks, BTN bets t6400, Hero raises to t18909 all in, BTN folds

Final Pot: t24310
Hero mucks K :diamond: A :diamond:
Hero wins t24310


aaa made me proud:)
wp

MTTSNG
03.11.11, 01:02
Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t700/t1400 Blinds + t175 - 9 players - View hand 1501023 (http://www.handconverter.com/hands/1501023)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+2: t72993 M = 19.86
Hero (MP1): t60670 M = 16.51
MP2: t37267 M = 10.14
CO: t76401 M = 20.79
BTN: t23435 M = 6.38
SB: t74790 M = 20.35
BB: t46749 M = 12.72
UTG: t52420 M = 14.26
UTG+1: t44291 M = 12.05

Pre Flop: (t3675) Hero is MP1 with 5 :club: 5 :heart:
2 folds, UTG+2 raises to t2800, Hero calls t2800, 2 folds, BTN calls t2800, 2 folds

Flop: (t12075) 5 :spade: 4 :spade: 7 :diamond: (3 players)
UTG+2 bets t5600, Hero raises to t12911, BTN folds, UTG+2 calls t7311

Turn: (t37897) K :club: (2 players)
UTG+2 checks, Hero bets t19211

Mis arvate, ok liin?
Villane 28/22 30 kätt, agg 5.0

Priidix
03.11.11, 01:58
Mängiks samamoodi, st flopil kindlasti raise.

MTTSNG
04.11.11, 01:28
Poker Stars $4.00+$0.40 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 8 players - View hand 1502668 (http://www.handconverter.com/hands/1502668)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (UTG+1): t4521 90.42 BBs
MP1: t6466 129.32 BBs
MP2: t4663 93.26 BBs
CO: t2594 51.88 BBs
BTN: t6738 134.76 BBs
SB: t2229 44.58 BBs
BB: t3310 66.20 BBs
UTG: t3135 62.70 BBs

Pre Flop: (t75) Hero is UTG+1 with K :spade: K :club:
1 fold, Hero raises to t150, 5 folds, BB calls t100

Flop: (t325) 6 :diamond: K :diamond: 8 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets t234, BB calls t234

Turn: (t793) K :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets t486, BB calls t486

River: (t1765) 7 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets t1250, BB folds


Kuidas mu liin meeldib? Vastane ümberdonk 55/23

Priidix
04.11.11, 04:00
Mina, kui sitt turniirimängija (kellel on hetkel semi-hiiter) betiks riveris vähem. Muidu ogenz.

yolpa
04.11.11, 04:59
ma tavaliselt ikka üritan max valuet saada, ehk siis turnis checkiks järgi ja riveris prooviks shoveda, aga muidu liin hea.

OuMaiGaad
04.11.11, 09:00
Mis te arvate sellisest shovest? Liiga loose ?
SB on võitev reg. BB on fish. 14 mängijat alles 3.50R 180man sng.

Poker Stars $3.19+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t3000/t6000 Blinds + t600 - 7 players - View hand 1502843 (http://www.handconverter.com/hands/1502843)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: t94559 M = 7.16
UTG+1: t18634 M = 1.41
MP: t70394 M = 5.33
CO: t19312 M = 1.46
Hero (BTN): t59371 M = 4.50
SB: t43270 M = 3.28
BB: t67833 M = 5.14

Pre Flop: (t13200) Hero is BTN with 3 :heart: 4 :club:
4 folds, Hero raises to t58771 all in,

yolpa
04.11.11, 11:00
ei näe mõtet, sest sellise stackiga blindid callivad sind väga loose rangega ja ees sa nagunii pole ja arvan, et saad parema käega sisse kui vaja

Jäämees
04.11.11, 12:14
Fold sul on enam kui 50% võimalus saada parem käsi next hand ja iga call on sinu jaoks jube asi foldi sealt oodata on optimistlik.

Fish võib any twoga sind callida ja regsi range on ka küllalt lai milles any hand biidib sind.

qbj0hn
04.11.11, 12:17
Yeah, selle 10BB stackiga annab veel imesid teha ja seal kindlasti sisse ei paneks antud käega.

OuMaiGaad
04.11.11, 15:45
SngWizard ütleb et peaksin seal 100% kätega pushima :confused:

http://www.upload.ee/image/1785907/Untitled.png

MTTSNG
04.11.11, 18:35
10bb stäkk selles turnas oli ülinormaalne stack ja 34 on instamuck.
sng wizard soovib sulle halba, kui selliseid soovitusi jagab.

rasmer
04.11.11, 19:22
Ise ka ilmselt ei lükkaks, aga ma arvan, et leiab miljoneid võitnud LAG rege, kes any 2 lükkavad sellises olukorras.

sorm
05.11.11, 13:46
Ma arvan küll, et seal 100% shove ei ole halb. Pigem ikka +EV. Saame ju peaaegu 25% stacki juurde, kui folditakse. Seega, kui meid callitakse alla 25% juhtudest on see move ju hea?

Panin pokerstove sisse range 12,5% (kusjuures ma arvan, et kõigi nende kaartidega ei callita ka): 77+,A8s+,K9s+,QTs+,JTs,ATo+,KJo+

Selle vastu on 34os siis 30% equityt ka, kui callitakse. Arvestada lisaasjaoluna seda, et SB ja BB on veel 2 väiksemat stacki ja nad pigem callivad ainult väga hea lehega, siis on meie move ikka kindlasti +ev.

MTTSNG
09.11.11, 01:46
Poker Stars €2.00+€0.25 No Limit Hold'em Tournament - t1000/t2000 Blinds + t250 - 9 players - View hand 1508787 (http://www.handconverter.com/hands/1508787)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP2: t66562 M = 12.68
CO: t82449 M = 15.70
BTN: t59808 M = 11.39
SB: t73789 M = 14.06
BB: t65149 M = 12.41
UTG: t96046 M = 18.29
Hero (UTG+1): t36505 M = 6.95
UTG+2: t37947 M = 7.23
MP1: t60958 M = 11.61

Pre Flop: (t5250) Hero is UTG+1 with Q :diamond: Q :spade:

Mis te siin muttidega teeksite? Nupud või miski 2-3bb ?

qbj0hn
09.11.11, 01:55
Tõstaksin 4579 ja calliksin shove :redface:

KristjanLaas
09.11.11, 01:56
vahel limpin, enamasti minraise-call.

mait47
11.11.11, 16:04
Esimene post minu poolt ka siia foorumisse siis.

Üks käsi mis ei andnud rahu. Turniir 1.5$/45man, käe hetkel mängijaid alles 8 ehk siis bubble koht. Kui kindel fold see tegelikult on? Kas sellisel turniiril bubble mängus tasub eeldada et vastase range on tugev või enda seisukohast võttes kui eesmärk on ikka top3 jõuda siis bubble ajal võib ka vastane loosemalt chipe lükata?
Millise rangega võiks callida?


PokerStars - $1.36+$0.14|300/600 NL (9 max) - Holdem - 8 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

assroyal (SB): 5,100.00
Zeman83 (BB): 11,132.00
lugg557 (UTG): 4,377.00
mait47 (UTG+1): 13,728.00
dostJaguar07 (MP): 4,010.00
panthiras67 (MP+1): 11,478.00
jinks-RF (CO): 8,798.00
Kivisaba (BTN): 8,877.00

assroyal posts ante 50.00, Zeman83 posts ante 50.00, lugg557 posts ante 50.00, mait47 posts ante 50.00, dostJaguar07 posts ante 50.00, panthiras67 posts ante 50.00, jinks-RF posts ante 50.00, Kivisaba posts ante 50.00, assroyal posts SB 300.00, Zeman83 posts BB 600.00

Pre Flop: (1300.00) mait47 has 7:club: 7:spade:

fold, mait47 raises to 1,800.00, fold, fold, jinks-RF raises to 8,748.00 and is all-in, fold, fold, fold, fold

jinks-RF wins 4,900.00

kivisaba
11.11.11, 16:15
tõsta vähem pre 2x kuni 2.5 x max
praegu tundub suht fold jh calliks TT+ ja AQ+

Priidix
12.11.11, 08:57
.

yolpa
12.11.11, 11:53
tõsta vähem pre 2x kuni 2.5 x max
praegu tundub suht fold jh calliks TT+ ja AQ+

puht huvist, miks sa nii väikseid lased? ei tule laudu kokku?

MTTSNG
18.11.11, 01:00
Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t300/t600 Blinds + t70 - 9 players - View hand 1521085 (http://www.handconverter.com/hands/1521085)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP1: t9389 M = 6.14
MP2: t31411 M = 20.53
CO: t11490 M = 7.51
Hero (BTN): t26943 M = 17.61
SB: t37823 M = 24.72
BB: t3659 M = 2.39
UTG: t22390 M = 14.63
UTG+1: t37632 M = 24.60
UTG+2: t9558 M = 6.25

Pre Flop: (t1530) Hero is BTN with 9 :club: 9 :spade:
6 folds, Hero raises to t1200, SB calls t900, 1 fold

Flop: (t3630) 7 :heart: 9 :heart: 5 :club: (2 players)
SB bets t1200, Hero raises to t3022, SB calls t1822

Turn: (t9674) 2 :club: (2 players)
SB checks, Hero bets t6000, SB calls t6000

River: (t21674) 6 :heart: (2 players)


Kas on siin käes midagi sellist, mis keegi teisiti teeks? Ning kas keegi betiks riveril ka, kui siis palju? Vastane 12 käe peale polnud seni ennast liigutanud.

yolpa
18.11.11, 03:49
riveril checkiks järgi ja kui ise donkab, siis ilmselt calliks ka ta value/bluffi ära.

kivisaba
18.11.11, 04:20
ma teeks just risti vastupidi kui ise donk shoveb siis foldin aga kui chkib siis shoven or betin mingi kolmandiku potist

Remokk
19.11.11, 09:57
PokerStars - Hold'em Tournament - $10000/20000 Blinds - 7 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

thundertrina (MP1): $899,935
HERO (CO): $887,315
tato_b70 (BTN): $506,106
egorich81 (SB): $392,839
Zavil (BB): $741,732
jackkakau (UTG): $219,347
Valloria (UTG+1): $304,401

Pre-flop: Dealt to HERO 9:heart: 9:diamond:
(3 folds), HERO raises to $50,000, (1 folds), egorich81 calls $40,000, (1 folds)

Flop: ($137,500) 8:heart: T:spade: T:diamond: (2 Players)
egorich81 checks, HERO checks

Turn: ($137,500) 6:club: (2 Players)
egorich81 checks, HERO bets $60,000, egorich81 calls $60,000

River: ($257,500) 4:diamond: (2 Players)
egorich81 bets $280,339 and is all-in, HERO ?

Mängijaid järgi 21/5000, minu stack mingi 5-6 kohal. Vastase kohta statse ei oska öelda, kuna hemi vms ei kasuta. Selle stackiga oleks ka vb FT-sse check/foldinud. Seega paluks teie mõtteid selle käe mängimisest. Ise olin mingi 60-70% kindel et tal on see 10. Samas võis ka 8x olla või mingid QJ vms ja minu võis ta samuti QK vms peale panna ja bluffida minu vastu ja pool stacki oleks alles ka jäänud mul.

Priidix
19.11.11, 10:55
Betiks flopis kindlasti. As played foldiks riveri/ja ootaks paremat võimalust, kuna stäkki jagub.

kivisaba
19.11.11, 23:32
foldin ka riveri

JohannesJ
20.11.11, 16:31
http://weaktight.com/4113976 sooviks arvamust selle käe kohta, vastane oli turna suurim agronoom ja nägin teda palju varastamisega vahele jäämas samas oli tal ka korralik hiiter peal.
villase statsid
Steal (total) 70 % CO 69 Btn 68 SB 75
-
46/34/70/14.0 - VPIP/Pre raise/steal/3bet
3.0/67/27/268 - agg factor/flop CB/ Fold to flop CB/hands

OuMaiGaad
29.11.11, 00:56
3.50R 180man FT easy call või fold?

Poker Stars $3.19+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t6000/t12000 Blinds + t1200 - 4 players - View hand 1534891 (http://www.handconverter.com/hands/1534891)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: t344897 M = 15.13 13/10/1 230kätt 3bet 8%
SB: t119423 M = 5.24
BB: t171236 M = 7.51
Hero (CO): t312444 M = 13.70

Pre Flop: (t22800) Hero is CO with K :heart: A :spade:
Hero raises to t30000, BTN raises to t343697 all in, hero ??

Jäämees
29.11.11, 00:58
Mingi pokerisheriffi nali või?

Snap call.

kivisaba
29.11.11, 04:17
väga lightilt callida ei tohi aga ak-ga pigem pead

Ecuador13
30.11.11, 22:44
Suht standard vist aga siiski. Vastane agar regular vist 11/11/55 166 handi peale, just rahades, 9. stack, $4.5 180-man.

Poker Stars $4.10+$0.40 No Limit Hold'em Tournament - t400/t800 Blinds + t75 - 9 players - View hand 1540079 (http://www.handconverter.com/hands/1540079)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP2: t23955 M = 12.78
CO: t4029 M = 2.15
Hero (BTN): t16258 M = 8.67
SB: t8904 M = 4.75
BB: t10075 M = 5.37
UTG: t19534 M = 10.42
UTG+1: t23166 M = 12.36
UTG+2: t2377 M = 1.27
MP1: t23952 M = 12.77

Pre Flop: (t1875) Hero is BTN with 9 :club: 9 :diamond:
3 folds, MP1 raises to t1600, 2 folds, Hero?

kivisaba
01.12.11, 00:15
ships

MTTSNG
17.12.11, 04:18
PokerStars No-Limit Hold'em, 2.2 Tournament, 7000/14000 Blinds 1750 Ante (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP2 (t548734)
MP3 (t156088)
Hero (CO) (t376599)
Button (t261917)
SB (t442256)
BB (t349341)
UTG (t762721)
UTG+1 (t131633)
MP1 (t225995)

Hero's M: 10.25

Preflop: Hero is CO with Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
UTG bets t34999, 4 folds, Hero raises to t73000, 3 folds, UTG calls t38001

Flop: (t182750) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
UTG checks, [color=#CC3333]

Mis teed siin?

yolpa
17.12.11, 07:14
checkiks järgi ja call/bet turn, riveril ship

yolpa
17.12.11, 15:43
Tegemist starsi 3k gtd, 500cap 2R turkaga, vastase kohta info puudub ja obv rebuy veel käib

Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t40/t80 Blinds - 9 players - View hand 1563068 (http://www.handconverter.com/hands/1563068)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP2: t3480 43.50 BBs
CO: t10774 134.68 BBs
BTN: t3960 49.50 BBs
Hero (SB): t12525 156.56 BBs
BB: t2145 26.81 BBs
UTG: t6200 77.50 BBs
UTG+1: t6521 81.51 BBs
UTG+2: t4600 57.50 BBs
MP1: t11210 140.12 BBs

Pre Flop: (t120) Hero is SB with T :heart: T :club:
1 fold, UTG+1 raises to t6521 all in, 5 folds, Hero ??

redddman10
18.12.11, 18:12
pigem foldiks vist mngi history ka villainiga? ei tahaks siukeste blindidega flippama minna vast veel.

Remokk
18.12.11, 18:40
mida omaha mängijad kostavad, kas panin ise tohutult villast või ei ole siin kahetseda midagi :)

PokerStars - Omaha Tournament - $400/800 Blinds - 9 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

MP3: $3,605
CO: $23,483
BTN: $25,566
hero: $31,645
BB: $63,810
UTG: $34,904
UTG+1: $66,643
MP1: $13,530
MP2: $9,815

Pre-flop: Dealt to hero A:diamond: A:heart: 2:heart: 3:diamond:
UTG calls $800, (5 folds), BTN calls $800, SB raises to $4,000, (1 folds), UTG calls $3,200, (1 folds)

Flop: ($9,600) 5:heart: 9:heart: 3:spade: (2 Players)
hero bets $9,600, UTG calls $9,600

Turn: ($28,800) 8:spade: (2 Players)
hero bets $18,045 and is all-in, UTG calls $18,045

River: ($64,890) 2:club: (2 Players)

hero Showed A:diamond: A:heart: 2:heart: 3:diamond:
UTG Showed 8:heart: Q:heart: A:club: 3:heart:
UTG wins $64,890 with two pair, Eights and Threes

KristjanLaas
18.12.11, 18:47
kõik ok.

Godspeed_EJ
18.12.11, 20:00
Wp.

rasmer
27.12.11, 20:53
Minu raise oleks võinud väiksem olla ma tean. Vastane üle 400 käe 45/12/4. Mulle tundub, et tema range top ei shoviks vaid teeks väiksema 3beti. Aga isegi seda arvestades kas on call mõeldav arvestades, et antesid pole ?

No-Limit Hold'em Tournament, 80/160 Blinds (10 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG (t13950)
UTG+1 (t1280)
UTG+2 (t10480)
MP1 (t9260)
MP2 (t6480)
MP3 (t5387.50)
CO (t4390)
Hero (Button) (t4292.50)
SB (t5400)
BB (t5665)

Hero's M: 17.89

Preflop: Hero is Button with :8d, :8h
7 folds, Hero bets t480, SB raises t5320 (All-In), 1 fold, Hero ?

rahvavaenlane
27.12.11, 21:49
Minu raise oleks võinud väiksem olla ma tean. Vastane üle 400 käe 45/12/4. Mulle tundub, et tema range top ei shoviks vaid teeks väiksema 3beti. Aga isegi seda arvestades kas on call mõeldav arvestades, et antesid pole ?

No-Limit Hold'em Tournament, 80/160 Blinds (10 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG (t13950)
UTG+1 (t1280)
UTG+2 (t10480)
MP1 (t9260)
MP2 (t6480)
MP3 (t5387.50)
CO (t4390)
Hero (Button) (t4292.50)
SB (t5400)
BB (t5665)

Hero's M: 17.89

Preflop: Hero is Button with :8d, :8h
7 folds, Hero bets t480, SB raises t5320 (All-In), 1 fold, Hero ?

sellistel puhkudel olen üljuhul vastas kohanud pocetit. 55-99. äärmisel juhul ka Ax.

MTTSNG
28.12.11, 04:50
Saame paremaid kohti IMO, fold.

kivisaba
28.12.11, 14:34
suht lihtne call minumeelest
preimumid võid discountida rangest suht jup

MTTSNG
31.12.11, 00:01
Poker Stars $8.00+$0.80 No Limit Hold'em Tournament - t60/t120 Blinds + t15 - 9 players - View hand 1576341 (http://www.handconverter.com/hands/1576341)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: t6550 M = 20.79
UTG+1: t7649 M = 24.28
UTG+2: t5499 M = 17.46
MP1: t9245 M = 29.35
Hero (MP2): t12478 M = 39.61
CO: t2597 M = 8.24
BTN: t6092 M = 19.34
SB: t5429 M = 17.23
BB: t3330 M = 10.57

Pre Flop: (t315) Hero is MP2 with J :heart: K :club:
4 folds, Hero raises to t311, CO calls t311, BTN calls t311, 2 folds

Flop: (t1248) K :heart: 9 :spade: 6 :spade: (3 players)
Hero bets t555, CO folds, BTN raises to t1320, Hero calls t765

Turn: (t3888) 9 :club: (2 players)
Hero checks, BTN bets t1440, Hero raises to t10832 all in, BTN folds


Mis sellest käest arvate. Kuidas mänginud oleks? Vastane 43 kätt 28/5

yolpa
31.12.11, 04:21
flopil suurem bet, call-raise, turn call, non poti või A peale chk-call

kivisaba
16.01.12, 22:29
Selline huvitav icm koht 3r 180 manilt. Villane pole väga hullu pannud ennem andis shordile walki ja 3 handed on buttonit shovenud vaid korra ennem seda ca 4 -5 võimaluse jooksul.
Väljamakse struktuur

1. 512
2. 341
3. 203

PokerStars No-Limit Hold'em, 3.5 Tournament, 10000/20000 Blinds 2000 Ante (3 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

Button (t497466)
SB (t48246)
Hero (BB) (t310288)

Hero's M: 8.62

Preflop: Hero is BB with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
Button bets t495466 (All-In) 1 fold hero?

yolpa
16.01.12, 22:57
Ise teen tihti sellistel olukordades seda sama lõket väikeste pocketitega, sest selliste stackide juures sa 3beti näha ei taha, seega imo tema ranges ka väiksed pocketid ja ülekaardid, mina calliks ära seal.

ehk siis enamusjuhtudel kui mängija open-shoveb, siis pole tal selline käsi millega ta ennast post-flop võiks hästi tunda, muidugi ka võimalus kõik suured ässad, aga nende vastu ju flippad, ei usu, et taga oled siin.

kivisaba
16.01.12, 23:28
ma tean et pole taga siin ... ja vastase rangest on ka päris hea ettekujutus. Probleem on selles et 3. venna stäkk on ainult 2 bb-d .

OuMaiGaad
16.01.12, 23:30
^^
Küsimus siis selles pigem, kas tasub flipata, kui 2.5bb short kah seal alles. Ma ei teagi mis see õige tegu ICM järgi oleks aga ilmselt calliks ära TT+ AK+

yolpa
16.01.12, 23:54
aa, seda ei pandki tähele, aga ikkagi tunduks call õige, kuna selle käega ju pmst lõpetaksid selle ft.

MTTSNG
17.01.12, 18:00
Poker Stars $8.00+$0.80 No Limit Hold'em Tournament - t60/t120 Blinds + t15 - 8 players - View hand 1598352 (http://www.handconverter.com/hands/1598352)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP1: t1473 M = 4.91
Hero (MP2): t8669 M = 28.90
CO: t2047 M = 6.82
BTN: t6435 M = 21.45
SB: t1939 M = 6.46
BB: t21384 M = 71.28
UTG: t1625 M = 5.42
UTG+1: t12028 M = 40.09

Pre Flop: (t300) Hero is MP2 with J :club: J :spade:
3 folds, Hero raises to t333, 1 fold, BTN calls t333, 1 fold, BB calls t213

Flop: (t1179) J :heart: 3 :spade: 6 :diamond: (3 players)
BB checks, Hero checks, BTN bets t480, BB calls t480, Hero calls t480

Turn: (t2619) K :heart: (3 players)
BB checks, Hero checks, BTN bets t1080, BB calls t1080,

Mis teeksid hero asemel?

Kumbki vastastest pole ei hea, ega ka megafish. Mulle endale enam call ei meeldiks, tundub liiga läbinähtav kuidaski. Kütaksin otsa. Kütsin ka ja kulutasin 45 min sec oma timebanki, et summat välja mõelda:P Mis teeksid sina?

mikk2468
17.01.12, 18:43
raise 3,2-3,4k, et riveriks shove ette valmistada.

qbj0hn
18.01.12, 02:12
Ise tõstaks ka turnil nii palju, et saaks riveril mugvavalt shoveda.
Ehk siis umbes nii palju kui eelnevalt öeldud :)

MTTSNG
18.01.12, 03:02
Poker Stars $8.00+$0.80 No Limit Hold'em Tournament - t60/t120 Blinds + t15 - 8 players - View hand 1598352 (http://www.handconverter.com/hands/1598352)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP1: t1473 M = 4.91
Hero (MP2): t8669 M = 28.90
CO: t2047 M = 6.82
BTN: t6435 M = 21.45
SB: t1939 M = 6.46
BB: t21384 M = 71.28
UTG: t1625 M = 5.42
UTG+1: t12028 M = 40.09

Pre Flop: (t300) Hero is MP2 with J :club: J :spade:
3 folds, Hero raises to t333, 1 fold, BTN calls t333, 1 fold, BB calls t213

Flop: (t1179) J :heart: 3 :spade: 6 :diamond: (3 players)
BB checks, Hero checks, BTN bets t480, BB calls t480, Hero calls t480

Turn: (t2619) K :heart: (3 players)
BB checks, Hero checks, BTN bets t1080, BB calls t1080, Hero raises to t3320, BTN folds, BB calls t2240

River: (t10339) T :club: (2 players)
BB checks, Hero bets t4521 all in, BB calls t4521

Final Pot: t19381
Hero shows J :club: J :spade: (three of a kind, Jacks)
BB shows A :heart: 6 :heart: (a pair of Sixes)
Hero wins t19381

LOL @ raise 3,2-3,4k, et riveriks shove ette valmistada.

qbj0hn
18.01.12, 03:22
Nice :D.

mait47
26.01.12, 14:11
iPoker - $1+$0.10|<> NL - Holdem - 9 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

MP+1: 4,702.50
LP: 1,700.00
CO: 1,490.00
BTN: 1,420.00
SB: 1,750.00
BB: 622.50
Hero (UTG): 1,935.00
UTG+1: 1,415.00
MP: 2,965.00

SB posts SB 15.00, BB posts BB 30.00

Pre Flop: (45.00) Hero has A:diamond: K:spade:

Hero raises to 120.00, UTG+1 calls 120.00, fold, fold, LP calls 120.00, fold, fold, fold, BB calls 90.00

Flop: (495.00, 4 players) A:heart: 3:heart: 3:spade:
BB checks, Hero bets 330.00, UTG+1 calls 330.00, LP calls 330.00, fold

Turn: (1485.00, 3 players) K:heart:
Hero ?

vastased on 20 käe peale 47/0 ja 52/11.
2 vastase vastu on pigem check fold?

MTTSNG
26.01.12, 17:56
Tsekiks järgi jah turnil ja kui tuleb suur bet + vastase poolt call, annaks alla, siis ei leia enam väga kätt, mida suudame biitida.

elrosmeero
27.01.12, 22:39
Keegi häid videosi/artikleid c-betingu teemal oskab soovitada ? Eriti middle-late phase kohta.

rohelinekonn
03.02.12, 20:33
mind mitte ei huvita see kongreetne käis vaid mind huvitab üldiselt madala poketiga calliminie(käe tõin näiteks). Kas on õige move callida selliste stackidega et setminida v mitte. Läksin sõbraga vaidlema ja tema ütles et ta setminib alati ja on 30% oma stackist nõus sisse panema et siis hittida ja sinu stack saada. ja nüüd tahaks turna meeste arvamust kuulda kuida pidi üldiselt õigem on



Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t200.00/t400.00 Blinds - 8 players - View hand 1622774 (http://www.handconverter.com/hands/1622774)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: t19736.00 49.34 BBs
Hero (BB): t10946.00 27.36 BBs
UTG: t31113.00 77.78 BBs
UTG+1: t9193.00 22.98 BBs
MP1: t11592.00 28.98 BBs
MP2: t4676.00 11.69 BBs
CO: t23913.00 59.78 BBs
BTN: t4599.00 11.50 BBs

Pre Flop: (t600) Hero is BB with K :heart: A :diamond:
2 folds, MP1 raises to t1200, 4 folds, Hero raises to t2800, MP1 calls t1600

Flop: (t5800) 5 :club: T :club: Q :diamond: (2 players)
Hero bets t8096.00, MP1 calls t8096

Turn: (t21992) Q :heart: (2 players)

River: (t21992) K :spade: (2 players)

Final Pot: t21992
Hero shows K :heart: A :diamond:
MP1 shows 5 :heart: 5 :spade:
MP1 wins t22392.00
(Rake: t-400)

pikk28
03.02.12, 20:36
mind mitte ei huvita see kongreetne käis vaid mind huvitab üldiselt madala poketiga calliminie(käe tõin näiteks). Kas on õige move callida selliste stackidega et setminida v mitte. Läksin sõbraga vaidlema ja tema ütles et ta setminib alati ja on 30% oma stackist nõus sisse panema et siis hittida ja sinu stack saada. ja nüüd tahaks turna meeste arvamust kuulda kuida pidi üldiselt õigem on



Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t200.00/t400.00 Blinds - 8 players - View hand 1622774 (http://www.handconverter.com/hands/1622774)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: t19736.00 49.34 BBs
Hero (BB): t10946.00 27.36 BBs
UTG: t31113.00 77.78 BBs
UTG+1: t9193.00 22.98 BBs
MP1: t11592.00 28.98 BBs
MP2: t4676.00 11.69 BBs
CO: t23913.00 59.78 BBs
BTN: t4599.00 11.50 BBs

Pre Flop: (t600) Hero is BB with K :heart: A :diamond:
2 folds, MP1 raises to t1200, 4 folds, Hero raises to t2800, MP1 calls t1600

Flop: (t5800) 5 :club: T :club: Q :diamond: (2 players)
Hero bets t8096.00, MP1 calls t8096

Turn: (t21992) Q :heart: (2 players)

River: (t21992) K :spade: (2 players)

Final Pot: t21992
Hero shows K :heart: A :diamond:
MP1 shows 5 :heart: 5 :spade:
MP1 wins t22392.00
(Rake: t-400)
konn täis oled, et sellist jaburdust küsid?

kivisaba
04.02.12, 08:22
üldiselt mida vähem setminid õhukese stäkiga seda parem minu meelest.

MTTSNG
05.02.12, 00:50
Poker Stars $8.00+$0.80 No Limit Hold'em Tournament - t200/t400 Blinds + t50 - 9 players - View hand 1623877 (http://www.handconverter.com/hands/1623877)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: t26775 M = 25.50
UTG+1: t12883 M = 12.27
UTG+2: t12054 M = 11.48
MP1: t8491 M = 8.09
MP2: t29438 M = 28.04
CO: t9445 M = 9.00
BTN: t8895 M = 8.47
SB: t5890 M = 5.61
Hero (BB): t10859 M = 10.34

Pre Flop: (t1050) Hero is BB with Q :diamond: A :heart:
5 folds, CO calls t400, BTN calls t400, SB raises to t5840 all in, [color=red] HERO teeb mida?

Esimene limpija 28/7, teine 10/6. Varem midagi sellist pole lauas silma jäänud

KristjanLaas
05.02.12, 00:59
Poker Stars $8.00+$0.80 No Limit Hold'em Tournament - t200/t400 Blinds + t50 - 9 players - View hand 1623877 (http://www.handconverter.com/hands/1623877)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: t26775 M = 25.50
UTG+1: t12883 M = 12.27
UTG+2: t12054 M = 11.48
MP1: t8491 M = 8.09
MP2: t29438 M = 28.04
CO: t9445 M = 9.00
BTN: t8895 M = 8.47
SB: t5890 M = 5.61
Hero (BB): t10859 M = 10.34

Pre Flop: (t1050) Hero is BB with Q :diamond: A :heart:
5 folds, CO calls t400, BTN calls t400, SB raises to t5840 all in, [color=red] HERO teeb mida?

Esimene limpija 28/7, teine 10/6. Varem midagi sellist pole lauas silma jäänud

Kui CO on fish, siis reshoveks. Kui CO on regular, siis foldiks vist seekord ja vaataks kuidas CO käitub. Statside järgi CO väga fishine ei tundu, seega ilmselt peaks loobuma ja note panema olenevalt kas ta callib või foldib.

edit: 28/7 on fish? sorri pole hemi kasutanud, kui on siis reshove.

MTTSNG
05.02.12, 01:02
28/7 nagu ütlesin, seega ikka üpris suur kala.

qbj0hn
05.02.12, 01:06
Mis ajast 28/7 on suur fish :P ?

Ise jooksen lauas koguaeg 23/17-18 stattidega ja see täiesti standard

MTTSNG
05.02.12, 01:15
Fish on ta minujaoks juba selle, et ta limbib nii palju :)

qbj0hn
05.02.12, 01:35
Yeah, eks siis on mingid muud eripärad ka. Ega lihtsalt "26/7" ei saagi erilist järeldust teha.

reggie
05.02.12, 20:38
Stt-des on paar kõige suuremat võitjat 24/6 statsidega, ise mängin 22/11. Küsimus on postflop mängu skillis, vastaste lugemises ja laua iseloomus. Ainult numbite põhjal ei saa veel järeldusi teha. Antud juhul reshove, sb on suht short ja 2 limpi ees ning bb on kokku piisav, et sb sealt suht laia rangega nuppe võtaks. Ainus erand on siis kui on note, et CO võib limpida kõrge paariga.

MTTSNG
05.02.12, 20:58
Maru palju limbite siis, aga no okei :P

Anyway ka shovesin.

E: Ma ise vist calliks AJ ka seal ära.

Remokk
10.02.12, 19:07
PokerStars - Omaha Tournament - $600/1200 Blinds - 9 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

BB: $70,203
UTG: $1,382
UTG+1: $83,096
MP1: $12,957
MP2: $2,401
MP3: $79,420
CO: $11,032
BTN: $55,931[/b]
SB: $31,118

Pre-flop: Dealt to BTN A:heart: 5:diamond: A:spade: 4:spade:
(1 folds), UTG+1 calls $1,200, (4 folds), BTN raises to $5,400, (2 folds), UTG+1 calls $4,200

Flop: ($12,600) T:diamond: 2:spade: Q:diamond: (2 Players)
UTG+1 checks, BTN bets $7,200, UTG+1 calls $7,200

Turn: ($27,000) 6:club: (2 Players)
UTG+1 checks, BTN checks

River: ($27,000) A:club: (2 Players)
UTG+1 bets $27,000, BTN ??

ise kipun foldi poole..

KristjanLaas
11.02.12, 02:24
miks sa turni järgi checkid?

Ma vist potiks turni, sest tal pole peaaegu kunagi siin kahte paari või paremat, millega ta flopis sind OOP check-calliks selliste stackidega ja 6 on ikka väga blank ja põhimõtteliselt best possible turn.

Kui turni checkid pead olema valmis basically kõiki numbririvereid callima. Any pilt riveril, kaasaarvatud see A, on rõve ja ei näe vastast piisavalt tihti seal bluffimas, ning veel vähem potsize valuebetimas kehvemat.

Remokk
11.02.12, 10:47
Sest callinud oleks ta igal juhul.... Betides oleks ma ju riveril veel sitemas seisus ja all-inist pääsu enam poleks.

qbj0hn
11.02.12, 10:53
Sa mõtled results oriented.
see 6 turn nagu laas ütles on nii blank turn kui veel annab olla, selleks tulebki ju bettida seal, et muidu sa annad vastasele tasuta kaardi ju

Remokk
11.02.12, 13:54
Algfaasis tõesti ei checkiks. Teades, et nagunii ta callib mu, leian jätkuvalt, et käitusin õigesti...

qbj0hn
11.02.12, 14:05
Miks algfaasis ei checkiks? Selleks, et 15 minti mänginud ja kui broke lähed on pohhui aga kui juba mitu h lasknud siis ei beti kuna kusine broke siis minna? Nii ei saa mõelda.
Boardil on flushdraw ja straight draw, see blank 6 on üks parimaid kaarte mis pakk sulle anda saab, et edasi bettida. (lisaks annab sulle see kaart veel guthosti) Lihtsalt checkides sa lased vastasel drawi odavalt kokku tõmmata.

Sa ei tea ju mis river tuleb, et seal alla anda. Suht paljud riverid on meie jaoks head isegi kui ta callib. Päris palju blanke ja board võib paarduda ja siis meil suht palju kordadest best hand kuna Omahas sellisel flopil tõmmatakse ikka setiga juba sisse tavaliselt ja keegi ei slowplay nii, kui mitte flopis siis turnis kindlasti. Antud käes on obvious, et vastane on drawi peal ja sa ei taha talle seda kaarti anda.

qbj0hn
11.02.12, 14:17
Lükka see käsi parem Omaha nurka, saad parema vastuse.

Remokk
11.02.12, 14:33
lol ei viitsi , savi :D tundus lhtsalt huvitav käsi ok foldisin ja näitasin oma AA ja näidati KJ-i, kaotiasn 13K aint.. nast hiljme sain 80K peale ja siis sain 2 suckikat ja lendasin välja PokerStars - Omaha Tournament - $900/1800 Blinds - 8 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

CO: $40,989
BTN: $25,223
SB: $121,816
BB: $67,851
UTG: $58,810
UTG+1: $41,948
MP1: $47,769
MP2: $42,100

Pre-flop: Dealt to BB A:spade: A:club: 7:diamond: 2:club:
UTG calls $1,800, (4 folds), BTN raises to $8,100, (1 folds), BB raises to $27,000, (1 folds), BTN calls $17,123 and is all-in, BB returns $1,777

Flop: ($53,146) 6:heart: 5:club: Q:spade: (2 Players)

Turn: ($53,146) 3:club: (2 Players)

River: ($53,146) K:spade: (2 Players)

BB Showed A:spade: A:club: 7:diamond: 2:club:
BTN Showed 9:heart: J:club: Q:heart: Q:club:
BTN wins $53,146 with three of a kind, Queens

PokerStars - Omaha Tournament - $1000/2000 Blinds - 8 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

BTN: $33,389
SB: $120,916
BB: $99,217
UTG: $34,828
UTG+1: $55,210
MP1: $51,248
MP2: $128,915
CO: $39,100

Pre-flop: Dealt to UTG K:heart: 6:club: 8:heart: K:spade:
UTG raises to $7,000, (6 folds), BB calls $5,000

Flop: ($15,000) 9:diamond: 2:diamond: 4:heart: (2 Players)
BB bets $15,000, UTG raises to $27,828 and is all-in, BB calls $12,828

Turn: ($70,656) 6:heart: (2 Players)

River: ($70,656) 3:spade: (2 Players)

BB Showed Q:heart: A:heart: 3:club: 9:spade:
UTG Showed K:heart: 6:club: 8:heart: K:spade:
BB wins $70,656 with two pair, Nines and Threes

MTTSNG
11.02.12, 21:19
Poker Stars $10+$1 No Limit Hold'em Tournament - t50/t100 Blinds + t10 - 9 players - View hand 1633657 (http://www.handconverter.com/hands/1633657)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP2: t3010 M = 12.54
CO: t7718 M = 32.16
BTN: t6901 M = 28.75
SB: t6893 M = 28.72
BB: t2276 M = 9.48
UTG: t3248 M = 13.53
UTG+1: t7109 M = 29.62
UTG+2: t7911 M = 32.96
Hero (MP1): t5885 M = 24.52

Pre Flop: (t240) Hero is MP1 with K :heart: A :heart:
UTG calls t100, 2 folds, Hero raises to t300, 5 folds, UTG calls t200

Flop: (t840) 6 :heart: 8 :heart: Q :diamond: (2 players)
UTG checks, Hero bets t521, UTG calls t521

Turn: (t1882) T :club: (2 players)
UTG checks, Hero checks

River: (t1882) A :diamond: (2 players)
UTG checks, Hero bets t900, UTG calls t900




Võtame selle käe nüüd siin ette.
Flop on 100% cbet, eksju. Paljud teist soovitavad et beti ka turn suurelt ja play it like a set, aga kas see on ikka kasulik? Mina viimasel ajal olen turnil bettimisest taolise käe puhul loobunud ja ka riveril check/foldin kui kätt kokku ei tule. Eriti kui vastas on lammas mängija. Teda on väga raske seal foldima midagi saada.

KristjanLaas
11.02.12, 21:25
Mina viimasel ajal olen turnil bettimisest taolise käe puhul loobunud ja ka riveril check/foldin kui kätt kokku ei tule. Eriti kui vastas on lammas mängija. Teda on väga raske seal foldima midagi saada.

mina ka.

MTTSNG
11.02.12, 21:34
Poker Stars $10+$1 No Limit Hold'em Tournament - t60/t120 Blinds + t15 - 9 players - View hand 1633672 (http://www.handconverter.com/hands/1633672)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: t1793 M = 5.69
SB: t6635 M = 21.06
BB: t6756 M = 21.45
UTG: t9494 M = 30.14
UTG+1: t6544 M = 20.77
UTG+2: t6230 M = 19.78
MP1: t6444 M = 20.46
MP2: t8181 M = 25.97
Hero (CO): t17123 M = 54.36

Pre Flop: (t315) Hero is CO with K :diamond: K :club:
UTG raises to t240, UTG+1 raises to t480, 3 folds, Hero raises to t17108 all in, 5 folds

Panen selle ka.
Tegemist big 11 käega.
Miks ma shoven mitte ei 4beti on see, et 30/20 tegelane min3betib. IMO VÄGA tihti tähendab min 3bet nutsi. Seal võib vastas olla jah AA, aga shovega loodan, et on 99-QQ või AK,AQ ja saan calli. IMO selline mängija on valmis AQ-ga callima küll. Seega mis arvate. Väga vale siin shoveda või kindel 4bet? Soliidsema mängja vastu ma insta 4betiks ca 1k peale.

E: Krt 4bet parem siiski vist. Persse. Kui ta tahaks sisse saada siis ta ju 5bet shoveks mu 4betile. Samas 4bet näitaks ka väga minu käe tugevust, pole seda kordagi varem lauas teinud kah.

Jäämees
11.02.12, 21:55
Nii deep ikka 4betiks ise

MTTSNG
11.02.12, 22:17
Nii deep ikka 4betiks ise

Yea sul õigus. Ise teen ka pea et alati seda, ei tea miks seekord nii tegin. Tahtsin vist easy double up varianti proovida.

qbj0hn
11.02.12, 23:14
Jällegi see 30/20 ei näita mitte midagi erilist, lükka muud statid ka juurde.

Aga üldiselt jamh ma ise ka 4betiks ja see story on suht ebaoluline tglt, KK-d ei foldi nagunii never ja oletades, et see 30/20 on tõesti fish siis selle min 3beti insta seal kohe nii tugeva käe peale panna on laughable.


Lisaks ma arvan, et põhjus miks sa seal all in tahad panna on selleks, et paned ta kohe nii hea range peale ja arvad, et peale seda kui 4betid ja ta paneb all in või siis 5betib jääb sul mingi meeletult suur otsus teha samal ajal kui reaalsuses ei foldi me kunagi KK preflop ja tahame leida viisi kuidas nupud sisse saaks.

KristjanLaas
11.02.12, 23:21
Mõlemad vastased on suurelt võitvad regularid ja oleme bubbleist 10 kohta.
Mis arvate?

PokerStars No-Limit Hold'em, 13.5 Tournament, 350/700 Blinds 85 Ante (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP2 (t20931)
MP3 (t54731)
CO (t17025)
Button (t16354)
SB (t14400)
BB (t41956)
UTG (t20245)
UTG+1 (t15656)
Hero (MP1) (t36993)

Hero's M: 20.38

Preflop: Hero is MP1 with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
UTG bets t1540, 1 fold, Hero calls t1540, 5 folds, BB calls t840

Flop: (t5735) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (3 players)
BB checks, UTG checks, Hero checks

Turn: (t5735) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (3 players)
BB bets t2867, UTG calls t2867, Hero raises to t6870

qbj0hn
11.02.12, 23:29
Suht kahtlane seal kahe vastase vastu raiseda minuarust. Kui kumbi nendest vastastest tahtis underreppida oma kätt/slowplayda siis siuke flop checkida on suht perfect kuna mingeid drawe pole siukseid boardil mis kellegi ranged hitiks ja turnis edasi barreldada oleks decent. Lisaks äki tahtis BB flopil c/r teha aga kõik checkisid. Võib ka veel olla, et UTG on oma lonely AQ/KQga seal ja ei tahtnud ennast flopis otsuse peale panna kui BB peaks teda check raisema ja otsustas siukse liini võtta.
Ma ei tea aint kas sa tahtsid pöörata oma TT blufiks ja kätt seal samas lõpetada? Ses suhtes, et calli saad ainult parematelt kätelt imo, eriti kui tegu on heade mängijatega.

Lisaks see BB bet turnil on kuidagi kahtlase sizinguga, eriti kahe vastase vastu. Tundub nagu ta tahaks calli saada.

KristjanLaas
11.02.12, 23:31
bluff obv jah.

Ma ise arvasin, et viisil kuidas käsi läks ja töötab selline raise väga tihti kahe hea vastase vastu.
Ma ei näe vastaseid mulle vastu mängimas siin millegi muuga peale seti. Peale flopi checki on UTG KK, AA välistatud. Seega kas QQ (pigem väga harva ja sellega ta tõstaks turni beti peale ka tihti) või siis selline käsi nagu minul on, ehk JJ ja TT. BB bet on peaaegu alati QJ, KQ, 55, 22 või mingisugune draw. Suurim osa sellest QJ ja KQ siis, mida ta mu raise peale enda olukorras snap vihkama hakkaks. Või sina ei hakkaks? Pane ennast näiteks BB olukorda ja kujuta omale QJ kätte 3way potis kui oma betile said calli ja raisei, mis teeksid? Veel rõvedam on peale seda UTG-l imo ( arvan, et tal on seal alati ainult 99-QQ)ja kui ma peaksin raisei saama vastu on mul hästi lihtne fold.

Tundus mulle vähemalt selline spot, kus ma saan selle 12k sealt üles korjata ja öelda, et I played it like a set.

qbj0hn
11.02.12, 23:38
Kuna solid mängijad siis TP-lt saad nad ilusti ära vast, eriti kui veel bubble ka... kui just su laua imidz pole super crazy.
Küsimus ainult selles mille peale me nad paneme.
UTG saaksime ilusti foldima, ei tundu tal mega tugev käsi seal kui callib. Nagu mainisin võib vabalt AQ/KQ olla ja mängib pussylt seda lihtsalt, kui river checkitakse siis ta betiks for value nagunii aga nuppe ei taha sisse saada kui turnil sa raised seal.
Aga BB tundub semi-strong. Kahtlane, et ta turnil bluff betiks kahe vastase vastu, setmineks sai BB-l olles super oddsid ka.
Ei tea, suht keeruline olukord, ma vast lihtsalt oleks foldinud turni ja uude kätte liikunud, ei suuda BB-le normaalset ranget leida ja tavaliselt kui ma ei tea kus olen siis foldin.


EDIT: Yep hea tuletus. BB-l seal yep ma arvan ka, et suht kitsas range millega ta seal jätkab. Lisaks setminemisele muidugi sai ju super oddsid, et ka mingi kena suited connectoriga call teha ja turnil hittis kasvõi oma FD/rea tõmbe ja seal ta betiks alati nagunii seda.

KristjanLaas
11.02.12, 23:42
postitan ühe korra veel, sest lamp on editida niimoodi teksti minu poolt.

bluff obv jah.

Ma ise arvasin, et viisil kuidas käsi arenes töötab selline raise väga tihti kahe hea vastase vastu.
Ma ei näe vastaseid mulle vastu mängimas siin millegi muuga peale seti. Peale flopi checki on UTG KK, AA välistatud. Seega kas QQ (pigem väga harva ja sellega ta tõstaks turni beti peale ka tihti) või siis selline käsi nagu minul on, ehk JJ ja TT. BB bet on peaaegu alati QJ, KQ, 55, 22 või mingisugune draw. Suurim osa sellest QJ ja KQ siis, mida ta mu raise peale enda olukorras snap vihkama hakkaks. Või sina ei hakkaks? Pane ennast näiteks BB olukorda ja kujuta omale QJ kätte 3way potis kui oma betile said calli ja raisei, mis teeksid? Veel rõvedam on peale seda UTG-l imo ( arvan, et tal on seal alati ainult 99-QQ)ja kui ma peaksin raisei saama vastu on mul hästi lihtne fold.

Tundus mulle vähemalt selline spot, kus ma saan selle 12k sealt üles korjata ja öelda, et I played it like a set.

qbj0hn
11.02.12, 23:51
Tundub jamh, et kui BBl on seal siukseid semi-ok käsi/drawi peale bettimisi rohkem kui monstereid on meie lüke igatepidi õigustatud ja kui saame raise on easy fold, sest seal turnis keegi nagunii lihtsalt ei calli su raise monsteriga vaid pmst alati tahetakse sisse ikka saada.

Remokk
12.02.12, 02:07
PokerStars - Hold'em Tournament - $10000/20000 Blinds - 8 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

MP2: $152,351
CO: $178,776
BTN: $222,985
SB: $109,395
BB: $201,284
UTG: $246,888
UTG+1: $141,996
MP1: $473,014

nonii tegrmist satikaga, 51 saavad ticketi... ja pos 27/56

Pre-flop: Dealt to BB K:heart: K:spade:
(1 folds), UTG+1 calls $20,000, (2 folds), CO raises to $40,000, (2 folds), BB ??

ise foldiks igal juhul

MTTSNG
12.02.12, 02:08
27/56 oled ja 51 ticketi saab, siis vahet pole mis käsi sul on. fold

qbj0hn
12.02.12, 02:10
Yeah satikatel pole patt seal foldida, eesmärk on ju ticket saada ja see double up ei anna sulle midagi, tiksud vaikselt rahadeni ilustii.

MTTSNG
12.02.12, 02:19
Yeah satikatel pole patt seal foldida, eesmärk on ju ticket saada ja see double up ei anna sulle midagi, tiksud vaikselt rahadeni ilustii.

Lisaks veel, et pokker algusaastal ise satikaid avastades, sai tihti taolistes olukordades oma JJ + shovetud, sest mul oli siiski kõva paar ju ja nii ilmaasjata debiilselt piletist ilma jäädud ja pead vastu lauda pekstud küsides iseendalt, miks ma nii tegin: )

KristjanLaas
12.02.12, 02:28
ma ikka siiamaani tahan satikat võita lol.

qbj0hn
12.02.12, 02:33
Ei saagi ju võita, kui 51 alles siis viskab akna kinni ja gongratz u came 1st.

MTTSNG
12.02.12, 02:34
Ei saagi ju võita, kui 51 alles siis viskab akna kinni ja gongratz u came 1st.

Saab tegelt kui 52 alles ja oled listis esimene ja kõva stäkkliider, siis tead et võitsid :P

E: Ärge nüüd maha tehke aastatetaguse vana vea ülestunnistamise tõttu :p

MTTSNG
12.02.12, 02:35
Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t1250/t2500 Blinds + t310 - 9 players - View hand 1634096 (http://www.handconverter.com/hands/1634096)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+1: t193926 M = 29.65
UTG+2: t88541 M = 13.54
MP1: t72314 M = 11.06
MP2: t14306 M = 2.19
CO: t168554 M = 25.77
Hero (BTN): t132232 M = 20.22
SB: t109292 M = 16.71
BB: t218404 M = 33.40
UTG: t200242 M = 30.62

Pre Flop: (t6540) Hero is BTN with A :spade: J :diamond:
6 folds, Hero raises to t5400, SB calls t4150, BB calls t2900

Flop: (t18990) A :club: K :spade: T :heart: (3 players)
SB bets t2500, BB calls t2500, Hero raises to t13000, SB calls t10500, BB folds

Turn: (t47490) Q :heart: (2 players)
SB checks, Hero bets t15500, SB calls t15500

River: (t78490) 8 :heart: (2 players)
SB bets t25000, Hero calls t25000

Final Pot: t128490
Hero shows A :spade: J :diamond: (a straight, Ten to Ace)
SB shows A :heart: 8 :diamond: (two pair, Aces and Eights)
Hero wins t128490


65/4 vastane
No isegi sellise vastu me ei reisi ju riverit?
E: Poleks 3 mastikaarti maas insta shoveks igaksjuhuks

qbj0hn
12.02.12, 02:41
Ei raise yep, isegi viimane tohman calliks seal aint reaga.
St seda, et kui raised siis saad parimal juhul calli enamasti aint nendelt kätelt mis splitivad sinuga.

yolpa
12.02.12, 02:43
aga kui vastane ise open shoveb seal riveri?

MTTSNG
12.02.12, 02:49
aga kui vastane ise open shoveb seal riveri?

Ma calliks.
Ofc mingi % on, et sai runnerrunneri, aga ikka enamasti on seal rida.

qbj0hn
12.02.12, 02:52
Üdini aus olla siis ei oskagi öelda. Ma kardan, et reaalses olukorras lauas olles calliksin ehk.
Siin foorumi boardil jällegi mõtlen, et me aint splitime kui callime ja miks ta peaks siuksel boardil bluffima kui me turnis juba ise barreldasime . Ta peaks teadma seda, et J-ilt suure tõenäosusega ta meilt ära bettida ei saa.
Samas meie väike turni bet ei pruugi rida üldse reppida... vähemalt ta võib arvata.

Mul oli eelmine nädal mingiaeg täpselt samasugune käsi, ei leia atm ülesse ja siis foldisin. Olin törts vähem potti investeerinud ka siis.

rasmer
12.02.12, 03:40
Satelliidi mäng pole just minu tugevaim külg, äkki keegi oskab aidata. 70 saab pileti, 95 mängijat järgi. Minu positsioon kuskil 50/95, pole väga kindel kas niisama foldib piletini.

IPoker Network No Limit Hold'em Tournament - t700.00/t1400.00 Blinds - 8 players - View hand 1634115 (http://www.handconverter.com/hands/1634115)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: t36395.00 26.00 BBs
Hero (UTG): t21977.50 15.70 BBs
UTG+1: t31339.00 22.39 BBs
MP1: t60900.50 43.50 BBs
MP2: t46698.50 33.36 BBs
CO: t17021.50 12.16 BBs
BTN: t44092.00 31.49 BBs
SB: t31829.00 22.73 BBs

Pre Flop: (t2100) Hero is UTG with J :diamond: J :club:
Hero ?

qbj0hn
12.02.12, 04:01
Kui sa arvad, et välja ei punni siis shoveks jamh. Hiljem läheb suuremaks gambleks kui sul mingid jäänused alles ja tõenäosus, et nii hea käsi tuleb selle aja jooksul on nagu ta on.

yolpa
12.02.12, 04:17
shove-ga saad calli ainult premiumitelt, niiet pigem teeks oma kohta veits kindlamaks, kui pärast higistama hakkaks

MTTSNG
12.02.12, 04:19
Kahevahel, võib ära tiksuda ja ka ka mitte.
Ise shoven

Ecuador13
12.02.12, 05:39
Kui see on OO $200k gtd satikas, siis selle stackiga sa end ticketisse ei vea.

ponoke
12.02.12, 09:39
selline käsi jäi kipitama eilsest VIP freerollist pean mälu järgi panema kuna ongamest pole väga lihtne seda kätte saada. igal juhul 43 alles 34 saab raha viimane rahakoht ca 150$ esikoht 4,2K
keskmine stack ca 15K
villane: SB ca 40k
hero: BB ca 10K

tegemist täislauaga ja SB ni folditud bllindid 300-600 antedega

Hero Kd4d

SB limp

hero chek pot 1800

flop: 7h6d5d

SB bets 2400

hero?

reade pole alles vahetati lauda

qbj0hn
12.02.12, 10:35
Ma ise paneks nuppe, meil FD+OESD ja kuigi uus laud ja infot pole siis ma usun, et meil norm fold equity ka, sest siuke suur stack betib nagunii peaaegu alati seal ükskõik mis käega.
Meil ikka norm draw ja kui callime siis turnil on meil keeruline olukord, kui turn checkitakse peame bettima nagunii, et maha võtta ja kui ta edasi betib ei pruugi meil enam oddse olla, et callida kui turni ei hittinud.
Ma teeks omal elu lihtsaks lihtsalt ja paneks nupud.

ponoke
12.02.12, 10:45
kindlasti betib ükskõik mis käega aga miks overbet jäi mul küsimus. see viitab sellele nagu midagi on aga kardab järgmist kaarti ja stack on ka tal selline, et käe kaotuse korral ei ole tal hullu midagi. minu stack on selline kui foldida siis paari varguse õnnestumise korral olen rahades aga võita nii jällegi raske. siin käes taga oleme harva aga pikalt ees mitte kunagi. FE d mina väga ei näe siin tal jääb ca 7k callida ja võita 14K selliste oddsidega ja stackiga on vähe käsi mis ta peale overbeti foldiks. call on imo välistatud.
panin ka nuppe vastu siis Qd7x edasi plangud see ei olegi oluline. sain 60-40 ees sisse tundub kõik ok aga kui see foldida ja siis hiljem ise esimesena nuppe pannes kas ei oleks stacki kasvatamine vähem riskantne. küsisin sest sellised gambling olukordi bubble lähedal tuleb ikka ette.

V4LDO
12.02.12, 11:09
Poker Stars No-Limit Hold'em Tournament, 150/300 Blinds (7 handed) - Poker Stars (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB (t5410)
UTG (t3276)
MP1 (t6485)
MP2 (t2860)
CO (t13001)
Hero (Button) (t4001)
SB (t19572)

Hero's M: 8.89

Preflop: Hero is Button with 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
3 folds, CO bets t630, Hero ???


2,5$ 90 man bubble täpselt
Villain 18/12 steal 22

qbj0hn
12.02.12, 11:19
kindlasti betib ükskõik mis käega aga miks overbet jäi mul küsimus. see viitab sellele nagu midagi on aga kardab järgmist kaarti ja stack on ka tal selline, et käe kaotuse korral ei ole tal hullu midagi. minu stack on selline kui foldida siis paari varguse õnnestumise korral olen rahades aga võita nii jällegi raske. siin käes taga oleme harva aga pikalt ees mitte kunagi. FE d mina väga ei näe siin tal jääb ca 7k callida ja võita 14K selliste oddsidega ja stackiga on vähe käsi mis ta peale overbeti foldiks. call on imo välistatud.
panin ka nuppe vastu siis Qd7x edasi plangud see ei olegi oluline. sain 60-40 ees sisse tundub kõik ok aga kui see foldida ja siis hiljem ise esimesena nuppe pannes kas ei oleks stacki kasvatamine vähem riskantne. küsisin sest sellised gambling olukordi bubble lähedal tuleb ikka ette.
Ma ei vaevaks oma pead siukeste kätega, said nupud ju ees sisse ja tõesti meil on monster draw, ei oska midagi peale nuppude panemist seal teha.
Callida on jah halb siukest overbetti ja siis jääbki üle ju ainult all in. Leian, et siuksel flopil siukse käega foldida oleks kusine.
Vastane limpis sisse, meil suht rääbis käsi pre aga hittisime siukse flopi. Ma vaatan pigem seda nii, et meile söödeti ette üks parimaid võimalikke olukordi ja tuleb see ära kasutada.
Võimalusi on ju 2. Fold või all in. Ei leia foldi mina siin...

ponoke
12.02.12, 11:44
ega mina ka foldi ei leidnud:P nõmedaks tegi olukorra see stacki suurus oleks stack suurem v väiksem olnud poleks kipitama jäänud. eks väiksema fieldiga turnade bubbled on vähe nõmedamad. finaal ka ju lähedal:D
to V4LDO see on ka selline nõme koht mina calliks sest vastane NIT flopil vaataks edasi. 11bb jääb alles peaks saama varastada küll kuigi vasakul väga nõme stack.

qbj0hn
12.02.12, 11:47
Yeah meil täpselt siuke nõme stack kus eriti muud üle ei jää.

qbj0hn
12.02.12, 12:36
Turnapoisid ma just märkasin lobbyst, et täna on tavalise The Bigger 11$ 100k GTD asemel 2x Sunday Storm 200k GTD 11$. Nii, et vedage oma kehad kohale ja gl. Poole tunnise vahega hakkavad.

mikk2468
12.02.12, 12:52
sunday mill peaks ka topelt olema ja warm-up ka.

Remokk
12.02.12, 13:12
Enamus miinus tuleb ju sul neist 3x ja 2x rebuy-turbodest.

qbj0hn
12.02.12, 13:15
Kustutasin oma eelmise posti ära kuna hoiaks stratti siin aga yep. Aga nendel on kõige suuremad summad ka FT-s ja kõige nõrgemad fieldid. Ma üldiselt 3R 3x turbo olen nüüd vahele jätnud, sest seal võib ühe turna kohta mingi 50$ märkamatult kuluda neid rebuysid ja see sick gamble.

KristjanLaas
12.02.12, 17:41
Vastane on väikese sampliga kaotav.
Keegi callib ka seal?


PokerStars No-Limit Hold'em, 8.8 Tournament, 30/60 Blinds 5 Ante (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP2 (t1633)
MP3 (t6085)
CO (t3103)
Button (t3180)
Hero (SB) (t9182)
BB (t4539)
UTG (t9535)
UTG+1 (t1746)
MP1 (t2990)

Hero's M: 68.01

Preflop: Hero is SB with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
UTG calls t60, 6 folds, Hero bets t240, 1 fold, UTG calls t180

Flop: (t585) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
Hero checks, UTG bets t180, Hero calls t180

Turn: (t945) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
Hero checks, UTG bets t3060, Hero folds

Total pot: t945

Results:
UTG didn't show
Outcome: UTG won t945

MTTSNG
12.02.12, 17:56
Ei näe mõtet. Eeldatavasti split, vabalt võib ka Q olla. Sa potti nii vähe pannud ja alla Q ja A ta seal käitub niimoodi väga harva, ainult siis kui 2l viina joodud võib seal teise lehega nii mängida.

qbj0hn
12.02.12, 18:02
Ma ka foldiks, potti jõhkralt vähe pand ja taga meil ka persetäis chippe veel ja at best split.

MTTSNG
12.02.12, 18:02
Turnapoisid ma just märkasin lobbyst, et täna on tavalise The Bigger 11$ 100k GTD asemel 2x Sunday Storm 200k GTD 11$. Nii, et vedage oma kehad kohale ja gl. Poole tunnise vahega hakkavad.

Ma teadsin et 2x Sun Storm on ja mõlemale ofc regatud ka, aga seda et big 11 täna pole, ei teadnudki.
Big 22 samas olemas ja big 8.80st tänane turnaõhtu sai alguse :)

kivisaba
12.02.12, 19:05
ise ka nendes peal big 8 sai otsa juba tho

qbj0hn
12.02.12, 19:11
Hero call gone wrong, mnjah bluffis ta seal nagunii vaevalt, et for value pani. Joppas nahal, et tal see 4 seal oli, oleks any2ga barreldanud anyway
Mingi 2$ turna

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t200.00/t400.00 Blinds - 9 players - View hand 1634843 (http://www.handconverter.com/hands/1634843)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_phpbb) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP1: t4330.00 10.82 BBs
MP2: t2465.00 6.16 BBs
CO: t7860.00 19.65 BBs
Hero (BTN): t9447.00 23.62 BBs
SB: t4200.00 10.50 BBs
BB: t6125.00 15.31 BBs
UTG: t14493.00 36.23 BBs
UTG+1: t10230.00 25.57 BBs
UTG+2: t2225.00 5.56 BBs

Pre Flop: (t600) Hero is BTN with Jhttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif Thttp://static.deucescracked.com/images/heart.gif
6 folds, Hero raises to t800, 1 fold, BB calls t400

Flop: (t1800) Ahttp://static.deucescracked.com/images/heart.gif 4http://static.deucescracked.com/images/heart.gif 9http://static.deucescracked.com/images/spade.gif (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: (t1800) Ahttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif (2 players)
BB bets t1200.00, Hero calls t1200

River: (t4200) 3http://static.deucescracked.com/images/spade.gif (2 players)
BB bets t4075.00, Hero calls t4075

Final Pot: t12350
Hero shows Jhttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif Thttp://static.deucescracked.com/images/heart.gif
BB shows 4http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif 7http://static.deucescracked.com/images/heart.gif
BB wins t12800.00

[ ] hero call
[X] wat
[?] retarded

KristjanLaas
12.02.12, 19:59
Hero call gone wrong, mnjah bluffis ta seal nagunii vaevalt, et for value pani. Joppas nahal, et tal see 4 seal oli, oleks any2ga barreldanud anyway
Mingi 2$ turna

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t200.00/t400.00 Blinds - 9 players - View hand 1634843 (http://www.handconverter.com/hands/1634843)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_phpbb) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP1: t4330.00 10.82 BBs
MP2: t2465.00 6.16 BBs
CO: t7860.00 19.65 BBs
Hero (BTN): t9447.00 23.62 BBs
SB: t4200.00 10.50 BBs
BB: t6125.00 15.31 BBs
UTG: t14493.00 36.23 BBs
UTG+1: t10230.00 25.57 BBs
UTG+2: t2225.00 5.56 BBs

Pre Flop: (t600) Hero is BTN with Jhttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif Thttp://static.deucescracked.com/images/heart.gif
6 folds, Hero raises to t800, 1 fold, BB calls t400

Flop: (t1800) Ahttp://static.deucescracked.com/images/heart.gif 4http://static.deucescracked.com/images/heart.gif 9http://static.deucescracked.com/images/spade.gif (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: (t1800) Ahttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif (2 players)
BB bets t1200.00, Hero calls t1200

River: (t4200) 3http://static.deucescracked.com/images/spade.gif (2 players)
BB bets t4075.00, Hero calls t4075

Final Pot: t12350
Hero shows Jhttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif Thttp://static.deucescracked.com/images/heart.gif
BB shows 4http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif 7http://static.deucescracked.com/images/heart.gif
BB wins t12800.00

[ ] hero call
[X] wat
[?] retarded


skilli peab olema selleks lihtsalt.

PokerStars No-Limit Hold'em, 8.8 Tournament, 250/500 Blinds 60 Ante (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP3 (t14509)
CO (t5470)
Button (t13189)
SB (t25183)
Hero (BB) (t5183)
UTG (t49198)
UTG+1 (t7889)
MP1 (t24742)
MP2 (t12494)

Hero's M: 4.02

Preflop: Hero is BB with 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
UTG calls t500, 7 folds, Hero checks

Flop: (t1790) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
Hero checks, UTG checks

Turn: (t1790) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
Hero checks, UTG checks

River: (t1790) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Hero checks, UTG bets t1500, Hero calls t1500

Total pot: t4790
Main pot: t4790 between Hero and UTG, won by Hero

Results:
Hero had 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (one pair, sixes).
UTG had 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (one pair, sixes).
Outcome: Hero won t4790

MTTSNG
12.02.12, 19:59
Poker Stars $10+$1 No Limit Hold'em Tournament - t30/t60 Blinds - 9 players - View hand 1634931 (http://www.handconverter.com/hands/1634931)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: t6930 115.50 BBs
UTG+1: t5351 89.18 BBs
Hero (UTG+2): t5231 87.18 BBs
MP1: t4630 77.17 BBs
MP2: t4720 78.67 BBs
CO: t3725 62.08 BBs
BTN: t5094 84.90 BBs
SB: t4890 81.50 BBs
BB: t4439 73.98 BBs

Pre Flop: (t90) Hero is UTG+2 with Q :heart: Q :spade:
2 folds, Hero raises to t180, MP1 calls t180, 1 fold, CO calls t180, 3 folds

Flop: (t630) T :club: 3 :diamond: 8 :heart: (3 players)
Hero bets t402, MP1 calls t402, CO calls t402

Turn: (t1836) 9 :club: (3 players)
Hero bets t660, MP1 calls t660, CO folds

River: (t3156) 2 :heart: (2 players)
Hero bets t1360, MP1 calls t1360



Mis arvad liinist? Stormi käsi. Ma ei tahtnud riveril tsekkida, tahtsin pasalt valued saada ja shove peale oleksin foldinud. 40 vms oli VPIP vastasel. Kartsin JQ raisk. Lootsin valuet võtta Tx käelt.

qbj0hn
12.02.12, 20:00
Suht standard 3 barrel ju, hea bet riveril saad ilusti shovele foldida.
2nd barreli betsizing on meh aint imo

qbj0hn
12.02.12, 20:27
Kaks järjestikust kätt storm 1el

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t50.00/t100.00 Blinds - 9 players - View hand 1634983 (http://www.handconverter.com/hands/1634983)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_phpbb) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (SB): t4600.00 46 BBs
BB: t7742.00 77.42 BBs
UTG: t5370.00 53.70 BBs
UTG+1: t5502.00 55.02 BBs
UTG+2: t5250.00 52.50 BBs
MP1: t4855.00 48.55 BBs
MP2: t2323.00 23.23 BBs
CO: t5130.00 51.30 BBs
BTN: t4205.00 42.05 BBs

Pre Flop: (t150) Hero is SB with 7http://static.deucescracked.com/images/club.gif Thttp://static.deucescracked.com/images/club.gif
6 folds, BTN calls t100, Hero raises to t325, 1 fold, BTN calls t225

Flop: (t750) 6http://static.deucescracked.com/images/spade.gif 3http://static.deucescracked.com/images/spade.gif 4http://static.deucescracked.com/images/spade.gif (2 players)
Hero bets t428.00, BTN calls t428

Turn: (t1606) 5http://static.deucescracked.com/images/heart.gif (2 players)
Hero bets t1289.00, BTN calls t1289

River: (t4184) 5http://static.deucescracked.com/images/club.gif (2 players)
Hero bets t2558.00, BTN calls t2163 all in

Final Pot: t8510
Hero shows 7http://static.deucescracked.com/images/club.gif Thttp://static.deucescracked.com/images/club.gif
BTN shows 9http://static.deucescracked.com/images/spade.gif Jhttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif
BTN wins t8510.00


Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t50.00/t100.00 Blinds - 9 players - View hand 1634985 (http://www.handconverter.com/hands/1634985)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_phpbb) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN): t395.00 3.95 BBs
SB: t7642.00 76.42 BBs
BB: t5370.00 53.70 BBs
UTG: t5502.00 55.02 BBs
UTG+1: t5250.00 52.50 BBs
UTG+2: t4855.00 48.55 BBs
MP1: t2323.00 23.23 BBs
MP2: t5130.00 51.30 BBs
CO: t8510.00 85.10 BBs

Pre Flop: (t150) Hero is BTN with 6http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif 6http://static.deucescracked.com/images/heart.gif
1 fold, UTG+1 calls t100, 1 fold, MP1 raises to t300, MP2 calls t300, 1 fold, Hero raises to t395, 2 folds, UTG+1 calls t295, MP1 calls t95, MP2 calls t95

Flop: (t1730) 7http://static.deucescracked.com/images/spade.gif 6http://static.deucescracked.com/images/spade.gif 2http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif (4 players)
UTG+1 checks, MP1 checks, MP2 checks

Turn: (t1730) 3http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif (4 players)
UTG+1 checks, MP1 checks, MP2 checks

River: (t1730) 6http://static.deucescracked.com/images/club.gif (4 players)
UTG+1 checks, MP1 checks, MP2 checks

Final Pot: t1730
Hero shows 6http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif 6http://static.deucescracked.com/images/heart.gif
UTG+1 shows Khttp://static.deucescracked.com/images/heart.gif Jhttp://static.deucescracked.com/images/club.gif
MP1 shows Khttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif Qhttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif
MP2 shows Ahttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif Jhttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif
Hero wins t1730.00

kivisaba
12.02.12, 21:36
suht lootusetu m'ngida sellise laggiga

qbj0hn
12.02.12, 21:57
Stars nussib yep, mul ka lagggggg

MTTSNG
12.02.12, 22:56
õnneks ma kukkusin igaltpoolt ruttu välja ja sain tiltis peaga netipiljardit taguma minna ja chipside sissepeksmis asemel hakkasin musta sisse taguma

KristjanLaas
15.02.12, 01:34
$5r $30k guaranteed rebuy periood lõppes u. 20min tagasi.

Vastane shark, 40ROI avg BI $20

Olen kuni selle käeni kõvasti nittinud ja vaid ühe all-in poti basically mänginud.
Tundub selline koht, kus iga käsi mis tal olla saab on bluffcatcher ja ei näe teda väga bluffcatchimas stacki peale ilma põhjuseta.

PokerStars No-Limit Hold'em, 5.5 Tournament, 75/150 Blinds (8 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB (t12532)
BB (t9750)
Hero (UTG) (t12800)
UTG+1 (t34990)
MP1 (t10886)
MP2 (t3382)
CO (t2250)
Button (t5175)

Hero's M: 56.89

Preflop: Hero is UTG with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
Hero bets t300, 6 folds, BB calls t150

Flop: (t675) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
BB checks, Hero bets t345, BB calls t345

Turn: (t1365) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
BB checks, Hero bets t685, BB calls t685

River: (t2735) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
BB checks, Hero bets t11470 (All-In)

Ghost0
15.02.12, 04:04
Ma ei oska teda flopi ja turni check/calli põhjal muu peale kui Ts;Js;Ks;As panna.
Raskeks teeb asja, mida see riveri check tähendab. A'ga võiks ta juu valubeti teha või tõesti usub, et sul pole Ts+ ja oled võimeline edasi bluffima?!

Vastane peab foldima ca. 75-77% ajast, et shove 0EV oleks. Kui arvestada, et ta kõigi nende 4 potiga checkiks ja tihti ka K'ga shove ära callib(sest see shove pole väga loogiline, loogilisem oleks kui sa norm betiga T;J valuet võtaks imo) siis pakun, et ainult ca. 55-60% ajast saame ta foldima.

Kui võtta As checkmis rangest maha ja oletame, et mingi aja teeks ka K'ga väikese valubeti riveril+suudaks mingi osa ajast K foldida siis asi kisuks juba kasumlikuks. Aga üldiselt see on nii thin, et ei tasu ära imo. Ei usu, et ta sind nüüd nii nitina näeb.

Just my 2 cents. Ei tea turnadest väga midagi. :)

Btw, kuidas selle käe siis mänginud oleks kui sul As või Ks käes oleks olnud?

qbj0hn
15.02.12, 04:11
Rohkemat kui epic spew ei oskagi öelda. Riskid väga paljuga, et võita väga vähe.

KristjanLaas
15.02.12, 04:20
Ma ei oska teda flopi ja turni check/calli põhjal muu peale kui Ts;Js;Ks;As panna.
Raskeks teeb asja, mida see riveri check tähendab. A'ga võiks ta juu valubeti teha või tõesti usub, et sul pole Ts+ ja oled võimeline edasi bluffima?!

Vastane peab foldima ca. 75-77% ajast, et shove 0EV oleks. Kui arvestada, et ta kõigi nende 4 potiga checkiks ja tihti ka K'ga shove ära callib(sest see shove pole väga loogiline, loogilisem oleks kui sa norm betiga T;J valuet võtaks imo) siis pakun, et ainult ca. 55-60% ajast saame ta foldima.

Kui võtta As checkmis rangest maha ja oletame, et mingi aja teeks ka K'ga väikese valubeti riveril+suudaks mingi osa ajast K foldida siis asi kisuks juba kasumlikuks. Aga üldiselt see on nii thin, et ei tasu ära imo. Ei usu, et ta sind nüüd nii nitina näeb.

Just my 2 cents. Ei tea turnadest väga midagi. :)

Btw, kuidas selle käe siis mänginud oleks kui sul As või Ks käes oleks olnud?

Kui ta K-ga sellel põhjusel callib peaks ta ju iga potiga callima või miks Ks sellisel hetkel parem on kui Js?
Ma lisaks vastase rangesse natuke rohkem paar pluss potisi (7x8s) ja mõned naked paarid.

As välistaks, sest ükski decent reg ei mängiks As niimoodi.

Ghost0
15.02.12, 04:59
Rohkemat kui epic spew ei oskagi öelda. Riskid väga paljuga, et võita väga vähe.
dont hate the player hate the game
:redface:



Kui ta K-ga sellel põhjusel callib peaks ta ju iga potiga callima või miks Ks sellisel hetkel parem on kui Js?
Ma lisaks vastase rangesse natuke rohkem paar pluss potisi (7x8s) ja mõned naked paarid.

As välistaks, sest ükski decent reg ei mängiks As niimoodi.
Jep, õigus. Võib callida Js ja isegi madalamaga teeb sama välja, my bad. Aga seda hullem meile :D Range saab tõesti suuremakas ajada natuke, ei süvenenud enne turni cbeti sizingusse.

Kui nüüd As kindlalt välistada siis tundub, et shove on täitsa hea siin. Aga meie shove näeb ülikahtlane välja nii et ma ei tea mida teha. Kas mingi 3/5 potist riveril ei oleks parem mõte? Peaks ainult 40% ajast toimima, et kasumlik oleks ja näeks tugevam välja...

KristjanLaas
15.02.12, 14:32
dont hate the player hate the game
:redface:



Jep, õigus. Võib callida Js ja isegi madalamaga teeb sama välja, my bad. Aga seda hullem meile :D Range saab tõesti suuremakas ajada natuke, ei süvenenud enne turni cbeti sizingusse.

Kui nüüd As kindlalt välistada siis tundub, et shove on täitsa hea siin. Aga meie shove näeb ülikahtlane välja nii et ma ei tea mida teha. Kas mingi 3/5 potist riveril ei oleks parem mõte? Peaks ainult 40% ajast toimima, et kasumlik oleks ja näeks tugevam välja...

Kartsin, et ta on väiksemad betid peaaegu alati callimas.
Arvasin aga, et all-ini ei taha ilma readita ta seal kunagi callida ja readi, et all-in võib mul seal bluff olla tal polnud.

kivisaba
16.02.12, 03:14
kui sa selle poti võidad siis palju kordi tihedamini sa selle turniiri võidad ?(milliseid relvi annab sulle 2K lisamine stäkki juurde?) ja kui sa selle poti kaotad siis oled out. niisis suur risk vähe kasu ehk sama mis John ütles. AGa imo on vastase ranges AsX olemas

KristjanLaas
16.02.12, 03:23
Tegelt ma ei arva, et seal kohustuslik on seda poti hakata endale vägistama ja pidevalt tehes callitakse ära ka.

(Siiski see suhtumine pole ka õige, et 2.7k ei ole oluline. Kui loobuks, siis saaks järgmise duubliga 23k peale, nüüd saan järgmise duubliga 28k peale ja saan 5k flipi freerollida tänu sellele, et võitlesin omale selle 2.7k poti. repeat x infinite ja profit:D)

Pigem ma arvasin, et mind ei callita antud olukorras selle vastase vastu shovedes põhimõtteliselt mitte kunagi ja seetõttu shovesingi.

kivisaba
16.02.12, 04:29
ei no lisa chipid pole kunagi halvad lihtsalt see kasu mis nedest tuleb ei õigusta riski thts all.

MTTSNG
16.02.12, 05:12
3.30 Rebuy 180man
Me ei foldi ju sellele minraisele, sest on vaid üks käsi mis biidib, misellest, et suur %, et tal just see käsi ongi?

Poker Stars $3.19+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t6000/t12000 Blinds + t1200 - 3 players - View hand 1640463 (http://www.handconverter.com/hands/1640463)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: t266754 M = 12.35
Hero (BB): t205786 M = 9.53
BTN: t415960 M = 19.26

Pre Flop: (t21600) Hero is BB with T :diamond: 9 :spade:
BTN raises to t24000, 1 fold, Hero calls t12000

Flop: (t57600) K :diamond: Q :heart: 2 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN bets t25008, Hero calls t25008

Turn: (t107616) 3 :club: (2 players)
Hero checks, BTN checks

River: (t107616) J :club: (2 players)
Hero bets t41111, BTN raises to t88222, Hero calls t47111

qbj0hn
16.02.12, 05:39
3 handed siuke käsi küll mega cooler kui seal nüüd kaotad...

bi0hazard
16.02.12, 08:33
Agree with John, täiesti snapcall ja jube cooler kui AT vastas on.

KristjanLaas
16.02.12, 12:43
mina shoveks:(

kivisaba
16.02.12, 16:36
ma chkraiseseks flopi või annaks alla. riveril foldima ei hakka jup

MTTSNG
16.02.12, 21:25
Poker Stars $20+$2 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 9 players -

BB: t2760 55.20 BBs
UTG: t5406 108.12 BBs
Hero (UTG+1): t5597 111.94 BBs
UTG+2: t2600 52 BBs
MP1: t5875 117.50 BBs
MP2: t855 17.10 BBs
CO: t2975 59.50 BBs
BTN: t2875 57.50 BBs
SB: t3059 61.18 BBs

Pre Flop: (t75) Hero is UTG+1 with Q :club: A :club:
1 fold, Hero raises to t150, 3 folds, CO raises to t300, 3 folds, Hero calls t150

Flop: (t675) 2 :club: 7 :club: 6 :heart: (2 players)
Hero bets t400, CO raises to t800, Hero raises to t5297 all in, CO calls t1875 all in

Turn: (t6025) 8 :heart: (2 players - 2 are all in)



Final Pot: t6025
Hero shows Q :club: A :club:
CO shows A :heart: Q :heart:


Mõista mõista mis river oli :D

MTTSNG
16.02.12, 21:28
Poker Stars $5.00+$0.50 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 9 players - View hand 1641454 (http://www.handconverter.com/hands/1641454)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: t2210 44.20 BBs
SB: t3265 65.30 BBs
Hero (BB): t2880 57.60 BBs
UTG: t2935 58.70 BBs
UTG+1: t4392 87.84 BBs
UTG+2: t7287 145.74 BBs
MP1: t3075 61.50 BBs
MP2: t3000 60 BBs
CO: t2831 56.62 BBs

Pre Flop: (t75) Hero is BB with 9 :diamond: 9 :spade:
2 folds, UTG+2 raises to t250, 5 folds, Hero calls t200

Flop: (t525) 2 :club: 4 :heart: 2 :diamond: (2 players)
Hero checks, UTG+2 bets t4950, Hero calls t2630 all in

Turn: (t5785) 4 :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: (t5785) 8 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t5785


Vastane tundmatu. Big 22. Esimestest kätest. OPR järgi kaotav. Koos käsi mängitud ei ole

MTTSNG
16.02.12, 21:49
Veel üks huvitav käsi
Vastane on 11/8 77 kätt.Ag 0.4

Minu imago lauas väga nitt 11/9 Ca 40 mängijat alles, 500 cap

Hand #2
Poker Stars $8.00+$0.80 No Limit Hold'em Tournament - t600/t1200 Blinds + t150 - 8 players - View hand 1641472 (http://www.handconverter.com/hands/1641472)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: t17751 M = 5.92
BB: t39118 M = 13.04
UTG: t34708 M = 11.57
UTG+1: t42529 M = 14.18
MP1: t36014 M = 12.00
MP2: t83792 M = 27.93
CO: t53544 M = 17.85
Hero (BTN): t43084 M = 14.36

Pre Flop: (t3000) Hero is BTN with A :diamond: Q :diamond:
3 folds, MP2 raises to t2400, 1 fold, Hero raises to t6300, 2 folds, MP2 calls t3900

Flop: (t15600) 4 :heart: J :club: J :spade: (2 players)
MP2 checks, Hero bets t5666, MP2 calls t5666

Turn: (t26932) Q :club: (2 players)
MP2 checks, Hero checks

River: (t26932) T :heart: (2 players)
MP2 bets t10800, Hero calls t10800

View all 2 hands (http://www.handconverter.com/hands/1641471-1641472)

Minu mõtted sellest käest on sellised. AJ on ranges. QQ samuti, TT, KK, AA ka. Selliselt vastaselt väga mingit bluffi ei eeldaks, varem pole millegi taolisega vähemalt silma jäänud. Aga siiski otsustasin callida. Kommenteeri otsust.

KristjanLaas
17.02.12, 01:19
Vastane 37ROI võitja 3k turniiri peale ABI $11
stealis väga tihedalt.
Varem ka niimoodi mänginud, et callib turni ja leadib suurelt riveri. Seekord oli liiga imelik board ja pidin ära kontrollima ikka.

PokerStars No-Limit Hold'em, 8.8 Tournament, 250/500 Blinds 60 Ante (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Hero (Button) (t28321)
SB (t12088)
BB (t10878)
UTG (t15030)
UTG+1 (t17640)
MP1 (t6047)
MP2 (t6125)
MP3 (t21577)
CO (t26461)

Hero's M: 21.95

Preflop: Hero is Button with 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
4 folds, MP3 bets t1220, 1 fold, Hero raises to t2865, 2 folds, MP3 calls t1645

Flop: (t7020) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
MP3 checks, Hero checks

Turn: (t7020) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
MP3 checks, Hero bets t3165, MP3 calls t3165

River: (t13350) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
MP3 bets t7500, Hero raises to t17000, 1 fold

Total pot: t28350

Results:
Hero didn't show 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (nothing).
Outcome: Hero won t28350

kivisaba
17.02.12, 01:48
a miks sa ei cbeti laas ? üldiselt kui riid on siis wp kuigi tuleb teha vahet kas ta leadib riveri raised või 3 bet potis. Ise mõtlesin ja mõtlesin ega suutnud teid kumbagi eriti käe peale panna. Kuigi sul võib vabalt flush olla küll aga ma ei tea mis villasel on äkki hakkas 57-ga trikitama.

KristjanLaas
17.02.12, 01:53
ma ise mõtlesin, et esindan siin alati kahte ülekaarti possibly suited ärtudega, seega tema tugev lead riveril ei olnud absoluutselt loogiline muul põhjusel kui bluff ja raisedes on tal lihtsalt võimatu callida.

ei cbetinud, kuna imo kehv laud cbetimiseks airiga 3b potis. Ei piisa peaaegu kunagi 1st barrelist ja ei olnud valmis barreldama tol hetkel.

lisaks on vastasel raske dongata turni ka ilma käeta, kuna tihti callin vähemalt korra isegi äss kõrgega paljud turnid kui flopi checkinud olen ja võib arvata, et riveriks ei saa ta piisavalt suurt beti teha, et mind maha saada ja annab lihtsalt alla.

kivisaba
17.02.12, 02:05
ei ole kehv ju täis kuivik ja miks barreldada ei tahtnud ? kui me flopi chkime siis on meil palju raskem Ak-d aq-d reppida kui üks neid abistavaid kaarte peaks kukkuma. Ehk kui me ei cbeti siis me vastast enam keskmise paari pealt maha ei saa

KristjanLaas
17.02.12, 02:08
ei ole kehv ju täis kuivik ja miks barreldada ei tahtnud ? kui me flopi chkime siis on meil palju raskem Ak-d aq-d reppida kui üks neid abistavaid kaarte peaks kukkuma. Ehk kui me ei cbeti siis me vastast enam keskmise paari pealt maha ei saa

Seetõttu ei tahtnudki betida, et board nii kuiv on.
Ei tahtnud barreldada kuna polnud kindel, et vastase maha saan käe pealt liiga tihti kui just perfect kaardid ei tule.

kivisaba
17.02.12, 02:11
kuiva boardi on raskem hittida ju või milles probleem?

KristjanLaas
17.02.12, 02:21
probleem selles, et ma ei pane teda flopil väga käte peale, mida ta check-foldimas oleks.

edit: vahet pole, ei oska seletada, lihtsalt minu arust sitt board jätkamiseks bluffiga thats it.

kivisaba
17.02.12, 02:39
sa vist ei oska jh väga seletada sest sinu jutust jääb mulje et vastase range on ainult paarid ja kui pole paar siis chk raise bluffib 100%.

KristjanLaas
17.02.12, 02:51
Mhm, mulle lihtsalt isiklikult ei meeldi sellistel boardidel jätkata bluffidega. Imo callitakse väga tihti maha. Võib-olla on selektiivne mälu.

Üks käsi veel cbetiamata jätmise kohta, mis just juhtus.

$5 2R1A $30k grt ITM, vastase statsid peidetud OPRist ja uus laud.
Kui paljud cbetivad antud stackidega seda lauda ja kui cbetivad, siis get it in?
Ma ei ei näe suurt mõtet cbetimisel, sest sellisel juhul kui stackid sisse lähevad on päris vähe käsi 3-bet potis, millest ees oleme.

PokerStars No-Limit Hold'em, 5.5 Tournament, 1000/2000 Blinds 250 Ante (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Hero (MP3) (t63839)
CO (t15619)
Button (t37330)
SB (t71553)
BB (t120864)
UTG (t77302)
UTG+1 (t96412)
MP1 (t30069)
MP2 (t80029)

Hero's M: 12.16

Preflop: Hero is MP3 with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
3 folds, MP2 bets t4000, Hero raises to t8620, 4 folds, MP2 calls t4620

Flop: (t22490) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
MP2 checks, Hero checks

Turn: (t22490) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
MP2 checks, Hero bets t6865, MP2 raises to t15000, Hero calls t8135

River: (t52490) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
MP2 bets t56159 (All-In), Hero calls t39969 (All-In)

Total pot: t132428
Main pot: t132428 between Hero and MP2, won by Hero

Results:
MP2 had 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (one pair, sevens).
Hero had 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (straight, Jack high).
Outcome: Hero won t132428

kivisaba
17.02.12, 03:35
kui 3betin siis cbetin ja ajan sissse igasugu pair draw käed võivad shippida ju. Samas nende positsioonidega ei 3betiks. Võrdle olukorraga kui ei cbeti ja turni tuleb A või spade ( K ja Q pole nii hullud).

KristjanLaas
17.02.12, 03:57
potit liiga palju ei karda ja riskin sellega, et AQ stiilis käsi saab turnil pihta, et saaks hiljem valuet any pairilt, kes mind kohe AK peale panna tahab.

ise ka enamasti ei 3beti, aga mängin nagu naine ja teen closeEV otsuseid vastavalt tujudele.

KristjanLaas
17.02.12, 12:49
lisaks veel kivisabale, et fishi vastu cbetiks seda 68x lauda eelmisest käest.

KristjanLaas
21.02.12, 01:10
Bubblei lähedal. Vastane väikese sampliga kaotav mängija.
Keegi kuskil kuidagi teistmoodi ka mängiks/foldiks?

PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 800/1600 Blinds 150 Ante (8 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP1 (t14420)
MP2 (t9767)
CO (t6417)
Button (t22847)
SB (t38510)
Hero (BB) (t28839)
UTG (t7780)
UTG+1 (t18701)

Hero's M: 8.01

Preflop: Hero is BB with 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
6 folds, SB calls t800, Hero checks

Flop: (t4400) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
SB checks, Hero bets t1600, SB raises to t3200, Hero raises to t6820, SB raises to t16800, Hero raises to t27089 (All-In), SB calls t10289

Turn: (t58578) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players, 1 all-in)

River: (t58578) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: t58578

Jäämees
21.02.12, 01:25
Ei teeks midagi teistmoodi

rasmer
22.02.12, 21:16
Ilma infota shove, raise-fold või fold ?

IPoker Network No Limit Hold'em Tournament - t125.00/t250.00 Blinds - 9 players - View hand 1651442 (http://www.handconverter.com/hands/1651442)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: t3713.66 14.85 BBs
UTG: t28116.00 112.46 BBs
UTG+1: t6635.00 26.54 BBs
UTG+2: t5286.00 21.14 BBs
MP1: t8330.00 33.32 BBs
MP2: t975.00 3.90 BBs
CO: t8207.50 32.83 BBs
BTN: t9466.00 37.86 BBs
Hero (SB): t6605.00 26.42 BBs

Pre Flop: (t375) Hero is SB with 3 :spade: A :diamond:
7 folds, Hero ?

KristjanLaas
22.02.12, 21:29
raise-call või shove imo.
mina shoven. A7-ga juba raise-calliks.

V4LDO
25.02.12, 19:26
Poker Stars No-Limit Hold'em Tournament, 1500/3000 Blinds (9 handed) - Poker Stars (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button (t103857)
SB (t59016)
BB (t150729)
UTG (t107536)
UTG+1 (t41280)
MP1 (t45305)
MP2 (t39219)
Hero (MP3) (t119643)
CO (t82348)

Hero's M: 26.59

Preflop: Hero is MP3 with 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
3 folds, MP2 bets t38919,

3$ turniir ja käsi villaini kohta ei ole, millise rangega callime/overshoveme?

mikk2468
25.02.12, 20:28
77-JJ, AQo, AJs+ shoveks ja QQ+ calliks.

ponoke
28.02.12, 09:36
TEXAS_HOLDEM, NO_LIMIT, T5-212866312-82
played at "Table #10" for USD TC from 2012-02-27 16:05 until 2012-02-27 16:08

--------------------------------------------------------------------------------

Seat 1: yiagkou22 (6,366 in chips)
Seat 2: SWARORKY (13,863 in chips)
Seat 3: hudders_1 (9,303 in chips)
Seat 4: Kl4usKinski (6,320 in chips)
Seat 5: HerthaJung (21,800 in chips)
Seat 6: kinho60 (2,415 in chips)
Seat 7: AAwesome0815 (4,157 in chips)
Seat 8: Hero (22,830 in chips)
Seat 9: astritis71 (8,692 in chips)
Seat 10: DoogieRookie (16,213 in chips)

--------------------------------------------------------------------------------

ANTES/BLINDS
hudders_1 posts ante (20), Kl4usKinski posts ante (20), HerthaJung posts ante (20), kinho60 posts ante (20), AAwesome0815 posts ante (20), Hero posts ante (20), astritis71 posts ante (20), DoogieRookie posts ante (20), yiagkou22 posts ante (20), SWARORKY posts ante (20), hudders_1 posts small blind (100), Kl4usKinski posts big blind (200),

PRE-FLOP Hero AcAd
HerthaJung folds, kinho60 folds, PLAYER_USED_TIME_BANK
, AAwesome0815 folds, Hero raises to 500, astritis71 folds, DoogieRookie calls 500, yiagkou22 folds, SWARORKY folds, hudders_1 folds, Kl4usKinski folds.

FLOP [board cards: 7S,8S,9C ]
Hero bets 900, DoogieRookie calls 900.

TURN [board cards: 7S,8S,9C,2C ]
Hero bets 1,700, DoogieRookie calls 1,700.

RIVER [board cards: 7S,8S,9C,2C,KS ]
Hero?

sry aga converter tegi väga imelikuks asja. küsimus oleks riveri kohta. enne oleks võinud ka suuremalt bettida aga sellel hetkel tundus nii ok. vastane korra mind enne positsioonist 3 bettinud peale floppi andsin alla. pigem aktiivne aga mitte lammas.
tegemist 11+R, 15 min blind

reggie
28.02.12, 10:41
Panustaks 3k ja kui nupud paneb siis annaks alla.

ponoke
28.02.12, 11:59
kui me betime siis valuet saame mõnelt üksikult käelt mida me biidime T9 ja KT rohkem nagu ei näe selliseid. kas check-call ei oleks parem?

mikk2468
28.02.12, 13:14
bet-fold > check-call

ponoke
28.02.12, 17:34
üldiselt kindlasti betiks ma AAga ka riverit aga kuna on oli väga wet board siis mõtlesin ja otsustasin check calli kasuks. vastane bettis 5000 ja näitas QTcc. käe paningi selle pärast, et sain riielda(hiljem selgus 15K up mängijalt) villase käest. peale väikest arutelu arvas ta ise ka, et check call parem. peale riveri checki ta betib ju väga suurt enamust oma kätest sest tahab masti reppida ja käsi mida biidime on rohkem siis peaks ju kasumlik olema. vb panen väga puusse aga nii mõtlesin.

V4LDO
28.02.12, 20:03
ma mõtlesin ka nii, et check-callides jääb tema bluffrange ka sisse

mikk2468
28.02.12, 20:23
Aga valuest võib ilma jääda, saab ju maha checkida.

ponoke
29.02.12, 14:05
siin on väga vähe käsi millelt me veel bettides valuet saame imo. kui bettida ca 3K siis ta foldib sitemad ja shoveb paremad ei tahaks uskuda, et ta riveri beti mingi 9x veel kinni maksaks. kui me betime 3K ja ta shoveb siis peaksime kägisedes foldima. samas checkides kui ta betib 5K siis saame ju ainult 2K lisa nupu eest showdowni pot 16K.

rollkopter
02.03.12, 13:41
oakab keegi soovitada mingit head õpimateriali MTTde (nii turbo kui deepstack) jaoks?
videod sobiks vast kõige rohkem, kuna imo õpib neilt kõige rohkem

plaan on 6-max cashi kõrvalt hakata ka MTTsi ja vbl ka starsi 180 men SNGsi mängima, aga niisama donkama ei viitsi hakata, mingi arusaam võiks ka asjast olla

huvitab lihtsalt üldine teooria (a´la shortstack strateegia, mis positsioonilt mis käsi, ranged, kuhu maani nittida on normaalne ja kust alates peab hakkame muuve tegema jms, kõik selline asi)

rasmer
02.03.12, 14:03
http://www.tournamentpokeredge.com/ on treeningsaitidest vaid MTT-dele suunatud. Materjali on rohkem kui jõuab vaadata.

romario
02.03.12, 18:30
http://ee.pokernews.com/live-reporting/2012-aasta-eesti-meistrivoistlused-pokkeris/meistrivoistluste-pohiturniir-no-limit-texas/post.31909.htm

huvitav käsi EMV mainilt.

1) mida teeksite Tõnu Kõivi asemel, calliksite?
2) mida teeksite riveril Pavel Iorini asemel kui teil oleks kehvem kombinatsioon kui kuningad?

udikaz
03.03.12, 02:20
Teades Tõnu ja Pavlit ning seda et nad omavahel tuttavad on nii pavli bet kui tõnu call üli standard. Pavlil võib seal tema vastu any two olla ja Tõnu on nit ja ta teab et Pavel paneb seal kõikide kätega. Lihtsalt unlucky Tõnule et ta Pavli top range otsa jooksis.

Koit
06.03.12, 12:56
mis on normaalne MTT only sample, et kui x mänge läbi mänginud heade tulemustega ning võid öelda, et oled kõva vend

Jäämees
06.03.12, 16:06
mis on normaalne MTT only sample, et kui x mänge läbi mänginud heade tulemustega ning võid öelda, et oled kõva vend

Sellist numbrit pole olemas ja isegi kui on ei jõuaks sa eluajal nii palju mängida.

MTTd sõltuvad luckist palju rohkem kui skillist... Kõva mees oled, kui hitid hästi :D