PDA

View Full Version : NL50: 2paari, saame turnis 3-beti



renks64
17.10.11, 20:44
Kuna pole HU just kõige teravam pliiats,siis sellest ka sellised liigutused ja beti suurused.
Tahaks mängida HU,kuid väga tihti on olukorrad kus ei tea täpselt kuidas peaks käituma,küsimus oleks siis: kas peaks turnis foldima?Milline oleks teie meelest parim mäng sellises käes?
http://www.pokerhand.org/?6236093

qbj0hn
17.10.11, 20:54
Mis vastase statid jne on ja muud tegurid mis panevad sind ühte või teist otsust tegema?

Ja postita käsi nii, et teistel oleks seda mugavam kommenteerida.

Üldiselt ei tõstaks seda floppi seal siukse käega, sest see ei saavuta midagi ja max calliks flopi. (ise ei calliks 3nda paariga seal vist floppigi)

Ja nagu Meelis ütles kui turnil abi ei tule siis foldiks, kui tleb siis ajaks nupud sisse, sest nagu mainitud Ax ta panustab lõpuni arvatavasti ja callib ka AI.

MeelisV
17.10.11, 20:54
Ma calliks flopi ja kui turnis abi ei tule ja vastane edasi paneb, siis foldiks. Antud käes läheksin turnis c/r peale (3X+), sest vastane panustab AXga edasi ja tõenäoliselt callib ka c/r AXga. Ning riveril panustaks edasi, for value, sest K pretty blank seal.
Edit: Statsid ka pane jah ja tulemust ära pane, siis saad kõige paremad vastused!

Codecci
17.10.11, 21:22
Flopi check-raise on kohutav, check-foldiks sellisel boardil.

Turnis, as played, ma foldin vastase raisele. Me oleme 130BB deep, 97 'ga rida jõudis kohale, tal võib olla sette, sitaks 2 paari kombinatsioone (A8, A6, A5, 86, 85) mille vastu sa kaotad ja väga-väga weird oleks flush drawi või top paari nii mängida.

renks64
17.10.11, 21:32
Tänud. Mingil põhjusel ei kuva short laudades statse.
Kui nüüd tagantjärgi aus olla,siis mu otsused ja mõtted, miks nii just käitusin ajavad oksele ja parem jätan need seekord omale.
Edaspidi postitan nii nagu peab.

KristjanLaas
17.10.11, 21:53
3-bet või fold pre imo.
ei meeldi mulle üldse 6high connectoriga HU-s BB-lt call.
Samas on see ideaalne käsi balnseerimaks enamus vastaste vastu oma 3bet rangei.

Codecci
17.10.11, 22:43
Jup ma 3x avangu vastu ka 65s ei flatiks, minraise vastu juba võib.

timz0333
18.10.11, 10:08
3-bet või fold pre imo.
ei meeldi mulle üldse 6high connectoriga HU-s BB-lt call.
Samas on see ideaalne käsi balnseerimaks enamus vastaste vastu oma 3bet rangei.

Mõtlesin ka esimesena sama asja aga balanseerimine ei koti sest niikuinii temaga rohkem ei mängi kunagi ja arvan, et fold on sulle siin kõige parem preflop, sest sul postflop kogemus veel väike ja paned ennast tihti raskesse olukorda marginaalse käega.3Bet oleks järgmine variant kuna annab sulle kohese võimaluse pot maha võtta.
+1 Codeccile turnis peale raise oleme beat mis beat tema range vastu!

renks64
18.10.11, 17:26
Asi selles,et vend avas umbes 90 prossa kätest ja c-betis palju flop ja turi.
3-betiga tahsin näidata, et oman A ja pot maha võtta,kuna ta callis ja ma sain kaks paari,siis panin ta ise Ax, pele ja arvasin et olen ees.

timz0333
18.10.11, 17:47
Asi selles,et vend avas umbes 90 prossa kätest ja c-betis palju flop ja turi.
3-betiga tahsin näidata, et oman A ja pot maha võtta,kuna ta callis ja ma sain kaks paari,siis panin ta ise Ax, pele ja arvasin et olen ees.

Seda enam on 3bet preflop parem kui call. Ja sa ei saa vastast panna ühe konkreetse käe peale turnis. pigem on Ax seal harvem kui mistahes 2 paari set või rida.

kjmrc
18.10.11, 20:34
Seda enam on 3bet preflop parem kui call. Ja sa ei saa vastast panna ühe konkreetse käe peale turnis. pigem on Ax seal harvem kui mistahes 2 paari set või rida.

Täpselt nii!