PDA

View Full Version : Dennis Einasto



Henkar
18.10.11, 11:23
Tere,

Kui kellegil on informatsiooni Dennis Einasto kohta palun kirjutage mulle. Huvitaks aadress, telefon, kus ta ringi liigub...ühesõnaga kõik mida tema kohta teate. Tegemist on suure petturiga ja oleks vaja mees kätte saada! Ärge selle mehega äri ajage! Hoiatan!

Tänud!
Hendrik

nikitheone
18.10.11, 11:35
räägi ära mis juhtus ka

Henkar
18.10.11, 12:19
Lugu järgmine,
Soovisin osta soov.ee-st mängukonsooli Sony Playstation 3-e. Kuulutus oli atraktiivne ja müüja tundus olema usaldusväärse jutuga. Kuna ise elan Tallinnas ja müüja asus Tartus, siis ei olnud mõlemal osapoolel mahti silmast silma kohtuda. Otsustasin, et mis seal ikka teeme ostu-müügi lepingu ja allkirjastame selle digitaalselt. Tegin lepingu valmis hr Einasto lisas oma digitaalse allkirja ja vastavalt lepingule pidin tasuma ettemaksu 75% (150 €). Tegin kande ära ja peale ettemaksu tasumist pidi müüja kauba teele saatma. Kaupa loomulikult ei tulnud, korduvatele mailidele ta ei reageerinud, telefon oli pikka aega väljas, hiljuti sain temaga ühendust kus hr väitis, et maksab tagasi kolme osamaksena, aga kuna eile oli esimene kuupäev kus oleks pidanud esimene laekumine tulema, siis tänase seisuga laekumist ei ole tulnud ja mehel on telefon väljas. Selle nädala jooksul on plaan ka Tartusse sõita...
Ei näe siin hetkel muud võimalust kui mees politseile üle anda ja Tartu maakohtusse minna. Kuna mingid andmed on juba kogunenud isiku kohta, siis pean Tartusse tulema ja infot kontrollima hakkama kuna oleks kange soov mehega ka ise kokku saada ning Tartu maakohtus samuti ära käia. Plaanin asja suurelt ette võtta...kohtusse, politseisse võibolla ka võsareporterisse, et inimestele Dennis Einasto nimi ilusti meelde jääks.
Soovi kuulutuse link...http://www.soov.ee/tartumaa/Sony_PlayStation_3_Slim_320_GB__avamata_pakend__14 54876.htm?ca=1

Potsataja
18.10.11, 12:22
Google´i esimene vaste :

http://foorum.pokkeriprod.com/archive/index.php/t-7387.html?

andu_andu
18.10.11, 12:28
mine võsareporterisse jess jesss :D

Henkar
18.10.11, 12:39
Tänan, vaatasin selle teema juba hoolikalt läbi

Henkar
18.10.11, 12:43
Annan inimesele veel neljapäevani aega, siis peaks laekuma teine osamakse kui makset ei tule, siis politseisse ja kohtusse avaldus sisse.

Svenza
18.10.11, 12:46
Võid kohe anda, siin pole mõtet oodata. Tal nii palju paska kaelas, ta ei võta õppust.Peab uuesti kinni minema mitmeks aastaks, teda ei paranda enam miskit.

emmimees
18.10.11, 12:48
Tänan, vaatasin selle teema juba hoolikalt läbi

Liiga hilja vaatasid.

KristjanLaas
18.10.11, 12:51
ranka, paavo, coca ja sip3lgas on facebookis sõbrad temaga, ehk oskavad rohkem infot anda.

Postiindeksi (50410) järgi saab võimalikku elukohta kitsendada, aga ei tea kui palju sellest reaalselt abi.

yolpa
18.10.11, 14:15
Postiindeksi jägi elab tüüp, minu kodust paarisaja meetri kaugusel.

huvitav on aga see, et 17 ühist tuttavat:)

E:

Roland. says:
selline tüüp nagu Dennis Einasto
mis tead temast?
Kristi says:
ainult seda, et ta on kõigile võlgu :D

lol, hea mainega poiss:)

Henkar
18.10.11, 14:16
Tänud kõigile kes infot jagasid!

VisaHing
18.10.11, 18:57
Süüdimatud tegelased. Süüdi Võlgu Lõuga

hotcocacola
18.10.11, 19:16
Võid kohe anda, siin pole mõtet oodata. Tal nii palju paska kaelas, ta ei võta õppust.Peab uuesti kinni minema mitmeks aastaks, teda ei paranda enam miskit.

+1


ranka, paavo, coca ja sip3lgas on facebookis sõbrad temaga, ehk oskavad rohkem infot anda.

Postiindeksi (50410) järgi saab võimalikku elukohta kitsendada, aga ei tea kui palju sellest reaalselt abi.

Mina käisin temaga kunagi väga väga ammu ühes trennis. Paar aastat tagasi kui ta vangist vabanes, hakkasin teda Tartu Olys nägema, obv skillimänge mängimas :D.

Esimestel kuudel oli ta täitsa norm, aga siis kuulsin laviinidena, kuidas ta on absoluutselt kõigile võlgu.

Just sellepärast pole mõtet võlgu teha, eriti pm kont-võõrastele.

Pooldan seda, et selliseid threade ja teemasid teha!
Kahjuks arvan, et oled rahast suht ilma :(

qbj0hn
18.10.11, 20:12
Kunagi pealtnägijast seda HV reg. ülelaskjast tehtud saadet sai vaadatud jäi jamh mulje, et ei võeta midagi ette nende tegelastega eriti ja tol tyybil oli kuhjaga neid asju ikka.
Igatahes edu pleki kätte saamisel.

mihkel7
18.10.11, 22:20
Kunagi pealtnägijast seda HV reg. ülelaskjast tehtud saadet sai vaadatud jäi jamh mulje, et ei võeta midagi ette nende tegelastega eriti ja tol tyybil oli kuhjaga neid asju ikka.
Igatahes edu pleki kätte saamisel.

mäletad millal see saade pealtnägijas oli? oleks huvi vaadata

kollane
18.10.11, 22:36
mäletad millal see saade pealtnägijas oli? oleks huvi vaadata http://uudised.err.ee/index.php?06199789

kjmrc
18.10.11, 22:39
mäletad millal see saade pealtnägijas oli? oleks huvi vaadata

See osa youtubes ka üleval, aga ei leia seda hetkel, mingi kuu tagasi vaatasin.

qbj0hn
18.10.11, 23:03
Too tüüp istub pokris.

Mingi epic laari inimesi lase enne yle kui see saavutati :D.

kollane
18.10.11, 23:04
Mingi epic laari inimesi lase enne yle kui see saavutati :D.

Ma mäleta ka, et see oli ikka väga pikk protsess. Ott Speek oli nimi. Kel huvi, uurigu HV foorumist.

LOL, vaatasin seda teemat HV-s just. Tundub, et on vannglast välja saanud ja tegutseb taas. Vanale koarel uusi trikke ei õpeta!

hotcocacola
18.10.11, 23:49
http://uudised.err.ee/index.php?06199789

uskumatu :D

Svenza
19.10.11, 06:57
Dennis on süstiv narkomaan juba... Täiesti ****** ... Siit pole midagi head loota.

emmimees
19.10.11, 10:39
Sellise venna kohtusse andmine on ajaraisk mingi võla pärast... ta obv ei lähe sinna kohalegi.

Tarmonator
19.10.11, 10:46
No ja mis sellest kui ta kohale ei lähe? Otsuse saab teha ka tagaselga. Ja selle pärast need kaabakad pidevalt tegutsevadki, sest keegi ei viitsi mingi tühise summa pärast politsei ja kohtu poole pöörduda. Sama lugu oli selle Ott Speek nimelise "sangariga".
Ise asi on kas sa peale kohtu otsust tema käest midagi kätte saad. Pigem mitte, sest neilt lihtsalt pole midagi võtta ja ei teki ka kunagi ja kui tekibki, siis on järjekord liiga pikk. Aga see ei olegi point.

rahvavaenlane
19.10.11, 12:28
kui vana see tegelane on? mul oli kunagi tartus üks klassivend Dennis, aga ma ei mäleta ta perekonna nime enam. ta koolile eriti tihti pihta ei saanud.

Svenza
19.10.11, 12:39
Mingi 22-24 peaks olema

rahvavaenlane
19.10.11, 12:45
aa, siis ei saa mingil tingimusel tema olla, klassivend peaks ca 33-34 olema. aga nii noorelt süstiv narks , paadunud gämbler, elukutseline tünnipanija ja olla juba jõudnud vangis olla, siis on ikka täitsa butsis.

rahvavaenlane
19.10.11, 12:46
einasto just igapäevane nimi ei ole, huvitav kas ta on nende teadlaste sugulane?

qbj0hn
19.10.11, 12:58
süstiv narks , paadunud gämbler, elukutseline tünnipanija ja olla juba jõudnud vangis olla, siis on ikka täitsa butsis.

Ei kurda enam oma elu üle :redface:

rahvavaenlane
19.10.11, 13:03
Ei kurda enam oma elu üle :redface:

olid ka süstiv?

qbj0hn
19.10.11, 13:13
Lmao, ei.
Lihtsalt siukseid asju lugedes tundub enda elu lill.

Svenza
19.10.11, 13:50
einasto just igapäevane nimi ei ole, huvitav kas ta on nende teadlaste sugulane?

Kahjuks teeb jah oma perekonnale väga halba mainet. Isa vist professor ja onu mingi ränk teadlane. Käis kunagi väiksena minuga koos isegi maletrennis. Juba sealt jäi meelde hüperaktiivse rüblikuna.

andu_andu
19.10.11, 13:59
odad lendasid ?

Svenza
19.10.11, 14:02
odad lendasid ?
Lol, ei.
Lihtsalt kogu aeg tahtis supervälku mängida (kummalgi vastasel 1 minut mõtlemisaega).
Lõhkus kella rämedalt, kogu aeg virutas rusikaga, nii et kell plärtsus :D

harryahven
19.10.11, 14:28
odad lendasid ?

rofl

hotcocacola
19.10.11, 20:33
Dennis on 88a sündinud, ehk praegusel hetkel tõenäoliselt 23a.
Isa on tal jah mingi tuntud teadlane vms. Mingi aeg käis ta isa juures tööl (aasta tagasi).

MTTSNG
22.12.11, 03:38
Tunnen antud inimest üpriski hästi. Läbi ei käi, aga enne ta kinniminekut sain tuttavaks.

camu
22.12.11, 03:44
Go on!

miksnii
22.12.11, 05:21
Tean ka inimest suht hästi, sai koos koolis käinud. Mingi aeg oli suhteliselt normaalne inimene, jutt on tal ilus igaljuhul. Kui koolist ära kadus siis jäi suhtlemine järgi.

kjmrc
22.12.11, 05:41
Tean ka inimest suht hästi, sai koos koolis käinud kui vanglast välja sai. Mingi aeg oli suhteliselt normaalne inimene, jutt on tal ilus igaljuhul. Kui koolist ära kadus siis jäi suhtlemine järgi, nüüd tean ainult nii palju, et kuskil Tartus vegeteerib. isegi mulle ja paarile tuttavale mingi mõnesaja euri kanti võlgu.

irv.. Nagu ma aru saan irv.. Nagu ma aru saan oled temaga kontaktis või vähemalt oskad otsida teda mingist 'kodukohast'? Või kui ta on ikka €50+ eure Sullle võlgu siis järelikult oled otsinud ikka kuidagi teda?! Või eksin?

miksnii
22.12.11, 06:00
ammu enam ei ole viitsinud neid rahasid taga ajada, rohkem vaeva kui raha väärt. mis teha, ise olin rumal, eks elu õpetab.

kjmrc
22.12.11, 06:08
ammu enam ei ole viitsinud neid rahasid taga ajada, rohkem vaeva kui raha väärt. mis teha, ise olin rumal, eks elu õpetab.

.

Madis Very
22.12.11, 10:24
ammu enam ei ole viitsinud neid rahasid taga ajada, rohkem vaeva kui raha väärt. mis teha, ise olin rumal, eks elu õpetab.

+1,

petab ka endale väga lähedasi inimesi, kahju. Võiks elu korda saada.

hotcocacola
24.12.11, 14:35
irw, btw, Kanal2st algas just:

Nuhtluse nimega Dennis jõulud (A Dennis the Menace Christmas, USA Kanada, 2007)



lol

con
17.02.12, 21:23
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/krimi/taisnimekiri-eestist-on-jooksus-77-lindpriid.d?id=63934735
ctrl f

ristijeesus
17.02.12, 21:54
Päris kallis siider on Comarketis.

emmimees
18.02.12, 15:33
siidri hind 3kuud reaalset... solid.

Provoker
18.02.12, 15:58
nagu ma aru olen saanud, siis oli enne seda juba seaduse huviorbiidis, seega ei pane imestama.

Madis Very
18.02.12, 16:12
siidri hind 3kuud reaalset... solid.



KATSEAJAL, siis võid 0.05€ nätsu eest ka minna

masterpuppet
18.02.12, 17:08
KATSEAJAL, siis võid 0.05€ nätsu eest ka minna

Ei või koheselt 0.05 nätsu eest minna. 0.05 eurose nätsuvarguse puhul on tegemist väärtegu ning see tingimisi karistust otseselt ei mõjuta (kui just seetõttu kriminaalhooldaja erakorralist ettekannet ei koosta ning kohus vangistust täitmisele ei pööra).

Ilmselt antud juhul tegemist süstemaatilise vargaga, kellel eelnevalt juba lühikese aja jooksul vähemalt 2 vargust ees ning seega kolmandal korral juba tegemist süstemaatilise vargusega (olenemata varastatud asja väärtusest) ja kuriteoga.

yolpa
19.02.12, 08:00
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/krimi/taisnimekiri-eestist-on-jooksus-77-lindpriid.d?id=63934735
ctrl f

väga haige, et tean sealt listist veel 3 inimest ja ühe pärast olen isegi kohtus kannatanu olnud:S

wanapagan
19.02.12, 22:19
Rõõm näha selliseid uudiseid

donkihott
13.08.20, 11:41
Peab mõned aastad sitsima nüüd: https://tartu.postimees.ee/7038646/kohus-moistis-rahapesus-ja-kuberkuritegutes-suudi-endise-eduka-pokkerimangija