PDA

View Full Version : $5 15k guaranteed flopped nuts sickest turn.



KristjanLaas
18.10.11, 19:13
PokerStars No-Limit Hold'em, 5.5 Tournament, 10/20 Blinds (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP1 (t3230)
MP2 (t2458)
MP3 (t2970)
CO (t6010)
Hero (Button) (t2970)
SB (t2980)
BB (t2900)
UTG (t3000)
UTG+1 (t3482)

Hero's M: 99.00

Preflop: Hero is Button with Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
4 folds, MP3 bets t40, 1 fold, Hero calls t40, 2 folds

Flop: (t110) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
MP3 bets t80, Hero raises to t240, MP3 raises to t860, Hero calls t620

Turn: (t1830) Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
MP3 bets t915, Hero? saame officially foldida?

kjmrc
18.10.11, 19:19
Pf play on kuidagi imelik.. TT/KK/AA/AK minraise? Usun, et millegi muuga ta flopil ei 4beti kui set v 2pair taoline käega, niiet foldiksin turnis.

VisaHing
18.10.11, 19:26
Villane näitab ju, et tahab rahasid hakkama panna flopis. Miks mitte 4bet shove flopil ?
as played tuleks ära otsustada turnis, kas fold või shove. Ei leia, et kumbki väga halb oleks.

timz0333
18.10.11, 19:27
Miks flopis sisse ei kühvelda?

KristjanLaas
18.10.11, 19:40
Öelge mulle mis on flopi shove eelis calli ees?

VisaHing
18.10.11, 20:03
eelis on rahad sisse saada in good imo. Teada ju, et palju halbu kaarte tulemas turni. Lihtsalt mu arust kui vastane annab sulle võimaluse rahad sisse saada ja sul nuts, sis miks mitte ?

mikk2468
18.10.11, 20:15
Shove flop, sest villain tahab obv stacke sisse ajada ja meil nuts. Shove kõige lihtsam variant imo, callides laseme vastasel hittida ju häid turne tema jaoks, mis võivad complete'da ta FD ja maja ning meil raske otsus turnis. As played foldiks turni, liiga palju käsi biidib meid juba. Parimal juhul split.

KristjanLaas
18.10.11, 20:20
eelis on rahad sisse saada in good imo. Teada ju, et palju halbu kaarte tulemas turni. Lihtsalt mu arust kui vastane annab sulle võimaluse rahad sisse saada ja sul nuts, sis miks mitte ?

Srsly on see su argument?

Pange vastased rangele ja mõelge uuesti, mis on eelis flopi shovel calli ees.
Ma ei näe endiselt ühtegi.

mikk2468
18.10.11, 20:27
Ei jaga küll praegu matsu välja miks call siis nii hea on, stäkid lähevad nii kui nii sisse. Pigem paneks nutsuga sisse kui ägisedes foldiks turni.

EDIT: Mõtled, et oleme IP ja callime siis saame halva turni puhul foldida, sest vastase range nii tugev ja väljume potist ilma kogu stacki kaotamata? Ja blank turni puhul saame igatepidi sisse.

totaldonk
18.10.11, 21:41
Üks tark mees ütles kunagi, et kui vastase range on tugev siis ei ole mõtet slowplayda

KristjanLaas
18.10.11, 21:44
vastase range on täpselt selline, et ta commitib end any turn ära niikuinii.
meil on võida-võida olukord ja lisame EV-d lihtsalt callimisega, sest kui vastane tabab, tabab ta meid surnuks.

oleme olukorras, kus meie saame väga kohutava turniga enda 0% equityga käe ära visata, vastan commitib anyway ja siis juba kas 2x väiksema equitiga kui flopis või harva tabades meid surnuks ja meil on võimalus foldida.

btw risti ei ole meile halb kaart ja selle kukkudes ei mõtle kumbki meist foldimisele.

MTTSNG
19.10.11, 11:23
Ma ei näe samuti mitte ühtegi põhjust, miks me ei võiks flopil nuppe kütta? On näha, et villane tahab seda teha ju [nagu ka eespool öeldud ] Callimisega muudame me oma olukorra IMO raskemaks.
As played, turnil tuleks foldida, sest me ei biidi seal peaaegu et mitte midagi enam. KT ehk ainuke realne käsi, millest me jagu saaks.

KristjanLaas
19.10.11, 12:42
Ma ei näe samuti mitte ühtegi põhjust, miks me ei võiks flopil nuppe kütta? On näha, et villane tahab seda teha ju [nagu ka eespool öeldud ] Callimisega muudame me oma olukorra IMO raskemaks.
As played, turnil tuleks foldida, sest me ei biidi seal peaaegu et mitte midagi enam. KT ehk ainuke realne käsi, millest me jagu saaks.

Ehk siis vahet ei ole kas teha +EV või veel parema EV-ga liigutus, sest saame nupud ees olles sisse anyway??


As played, turnil tuleks foldida, sest me ei biidi seal peaaegu et mitte midagi enam. KT ehk ainuke realne käsi, millest me jagu saaks.


Ja seda ma siin seletada püüangi. Foldid ja tänu flopi callile ja säästad 100bb. Kui oleks tulnud blank (2,3,4,5,6,7,8,9,j,q) oleks vastane pannud või callinud NIIKUINII turnil commitiva beti ära oma rangega. Meie aga freerollisime endale just 100BB antud juhul ja blanki korral freerollime endale u. 20% EV-d juurde.

Vot seetõttu pole mõttekas flopil jammida, kuigi me saaksime nupud niikuinii sisse. Meie olukord saab minna ainult PAREMAKS (kui ta hitib turni, hitib ta anyway ja meie käsi on DEAD ja saame foldida, kui ta ei hiti paneb ta rahad sisse NIIKUINII ja saame rahad sisse 20% parema EV-ga)

thread.

Jäämees
19.10.11, 12:52
Arvan küll, et võid rahulikult foldida.

eyestabber
19.10.11, 12:55
flopi calliga ka väike jama ikka , sest et on võimalus et foldid turnil parima käe ja Q või J turni korral ei pruugi vastane stäkkida oma AT,KT,AK käsi. kui laud paardub võid foldida parima käe, juhul kui vastasel oli nt. flushdraw ja jätkab semibluffimist.

KristjanLaas
19.10.11, 13:00
Jea pretty sure vastasel pole siin kunagi KT ega flushdraw. Kui need on ranges, siis on ka random bluffid ranges ja laseme tal flopi calliga edasi bluffida. Lisaks KT ehamataks Ax turnil ise ka korralikult ära ja annaks enamasti alla. Ainus halb asi on see, et kui vastasel on QJ, siis on turne, kus foldime parema käe, aga usun siiski, et flopi call on parem.

vapsik
19.10.11, 13:02
Miks teema teed üldse, kui endal käsi kenasti läbi mõeldud?

qbj0hn
19.10.11, 13:03
2+2 ei viitsi seda kätt lükata? Haistan tugevat arutelu... hetkel ei teagi mida teha eriti.

Ma üldiselt kaldun ikka calli poole, sest positsioonis ja almost any turn läheksid nupud nagunii sisse mis annab meile veel võimaluse, et vastane surub halvemat kätt edasi. AI pannes võib vastane hakata kaaluma foldimist kuna päris tugevana paistaks see käsi ikka siis.

KristjanLaas
19.10.11, 13:18
Miks teema teed üldse, kui endal käsi kenasti läbi mõeldud?

Sest ei ole sobivat alafoorumit, kus panna selliseid quiz vms sarnaseid käsi.
Tahtsin postitada kätt nii, et juba flopil panen herole küsimärgi, aga arvasin, et see ei viiks piisava aruteluni ja keskmine lugeja isegi ei mõtleks muule variandile kui all-in.
Kuna tuli aga perfektne turn näitamaks, miks call crushib shovei flopil, siis otsutasin sealt maalt käe postitada lootuses, et äkki mõistetakse mu pointi siis rohkem.

pikk28
19.10.11, 13:28
hea arutelu for sure
laas, mis riidide põhjal sa välistad vastasel AJ, AQ ja miks mitte ka KT? Tegemist ju miski suvalise 5 daalase turkaga, kus sinusuguseid pokkerist jagavaid inimesi pole palju ( kivisaba ka :) )
Muidu selline süva analüüs on 5+, kuid mulle tundub, et vahel me leveldame siin turnis parima käe foldima

KristjanLaas
19.10.11, 13:36
hea arutelu for sure
laas, mis riidide põhjal sa välistad vastasel AJ, AQ ja miks mitte ka KT? Tegemist ju miski suvalise 5 daalase turkaga, kus sinusuguseid pokkerist jagavaid inimesi pole palju ( kivisaba ka :) )
Muidu selline süva analüüs on 5+, kuid mulle tundub, et vahel me leveldame siin turnis parima käe foldima

Samas ei ole üldse palju kaarte tulemas, millele korral foldimisele mõtleks. Vahe ongi selles, et olukorras kus vastane läheb bustoks 100%, saame meie mõne turni korral säästa end drawing dead olukorrast. Seega me vaatame ohutu turni (2-Q, ilmselt T korral ei suudaks foldida ja kirjutaks setupi alla) ja saame rahad sisse 2x suurema favoriidina või saame visata ära käe, kus meil väga väga tõenäoliselt on 0% equity turniks.

VisaHing
19.10.11, 17:24
Samas ei ole üldse palju kaarte tulemas, millele korral foldimisele mõtleks. Vahe ongi selles, et olukorras kus vastane läheb bustoks 100%, saame meie mõne turni korral säästa end drawing dead olukorrast. Seega me vaatame ohutu turni (2-Q, ilmselt T korral ei suudaks foldida ja kirjutaks setupi alla) ja saame rahad sisse 2x suurema favoriidina või saame visata ära käe, kus meil väga väga tõenäoliselt on 0% equity turniks.

aga nagu öeldud, siis kuidas sa riidid 5 taalasel turkal turna algusfaasis mõnda venda nii hästi, et tead, et kui board pairib, siis me drawing dead, et 100% ei mängi ta nii KT-d, flush drawd ja 100% pole see ka bluff. Lihtsalt mulle ei mahu eriti pea sisse see. Ma pole eriti hea mängija ka, ammugi mitte MTT oma. Aga lihtaslt huvitab.

A ja meil royali draw :))))

KristjanLaas
19.10.11, 17:41
royali draw ajas tilti mind ka:D

kogemus näitab, et siin on minum AK. (mitte 100%, aga 95% ja 5% kui on midagi muud, siis võib siin ju ka samamoodi olla bluff ja shovedes kaotame selle vastu valuet)

sorm
20.10.11, 10:23
Callides flopi annab tõenöolislet jah käest suuremat +EV välja pigistada. Antud juhul tuleks turnis tõesti ägiseda ja ju siis foldida. Nõme on seda teha, aga ega me väga midagi ei biidi enam.

Mina aga ei viitsi kunagi micro MTT ennast ülemütlema hakata (eriti algfaasis, kus on random donke sitaks). NUTS = easy shove (vahel isegi overshoven ja olen igasugu absurd calle saanud). Antud juhul peaks me ju õnnelikud olema selle lisa 900 üle ju või ei? Pealegi shants, et vastane siin flopil foldib on nullilähedane. Saame nupud eesolles sisse +EV peab meeldima. Tõmmab enda kahe paariga või setiga maja kokku, sitt päev siis ja ava uus turna. Kuna ma mängin neid MTT tavalislet 20+ lauda korraga algul, siis mul ei ole aega ega viitsimist hakata algfaasis midagi trikitama.

alaska
20.10.11, 10:36
Kui sa callid/trapid flopi selle mõttega, et vastane läheb anyturn bustoks, siis ei tohiks küll ühtegi turni foldida. Muidu on flopis viga tehtud.

sorm
20.10.11, 10:47
Kui sa callid/trapid flopi selle mõttega, et vastane läheb anyturn bustoks, siis ei tohiks küll ühtegi turni foldida. Muidu on flopis viga tehtud.

Flopi calli mõte on ikka see, et sa saad positsionis olles käe üle kontrolli sälitada. Laas kirjutas ju, et on valmis halval turnil foldima ja hea turniga saab ikka stackid sisse. Lihtsalt point selles, et siis on 2 paari või seti vastu juba palju suurem edge.

alaska
20.10.11, 10:58
Pean mõtlema, ei saa aru ausaltöeldes. Kui oleks 60% stacki turni jäänud, siis kah fold?

tolmuahv
20.10.11, 11:06
Ma stackiks ka flopis ära. Just seetõttu, et turnis on kaarte, mille maandudes võime me teha suuri vigu. Ma ei näe, et villain seda boardi 4-bet foldiks. Aga ma kujutan ette, et turnis on meid võimalik käe pealt maha saada ka siis, kui meil on tegelikult parim käsi. Grand theft, ütleks Naxer selle kohta.

As played, turni foldiks, sest me ei beati mitte midagi enam peale bluffi.

tolmuahv
20.10.11, 11:09
Lisaks veel, et turni J või Q peaks vastase täiesti kinni tõmbama. Ehk ühel juhul 7-st ei maksa ta meile tihti enam 2pair/setiga midagi kui callime. See balansseerib fakti, et tõelise oksekaarti (Ac) korral saame ise veel käest välja. Imo laseme vastase tihemini minema kui ise minema tahame saada.

KristjanLaas
20.10.11, 11:52
Lisaks veel, et turni J või Q peaks vastase täiesti kinni tõmbama. Ehk ühel juhul 7-st ei maksa ta meile tihti enam 2pair/setiga midagi kui callime. See balansseerib fakti, et tõelise oksekaarti (Ac) korral saame ise veel käest välja. Imo laseme vastase tihemini minema kui ise minema tahame saada.

$5 turniiril commitib vastane end imo TT, KK, AA ja AK-ga ka Q ja J turni korral ära.
Muud tal siin ei ole, kes kunagi oskab panna käe, kus vastane sellisel boardil teeb almost 4x 4-beti ja ta omab siin midagi muud peale nende käte, siis palun postitage siia. (QJ ka)

alaska
20.10.11, 11:55
Sa räägid, et kui sa näeksid lahtiselt ta kätt ( TT, KK, AA), siis sa laseks turnikaardi maha tulla? Mismoodi see rohkem +EV saab olla? Ma ei vaidle, et ei ole, tahaks matemaatiliselt teada.

KristjanLaas
20.10.11, 12:06
Sa räägid, et kui sa näeksid lahtiselt ta kätt ( TT, KK, AA), siis sa laseks turnikaardi maha tulla? Mismoodi see rohkem +EV saab olla? Ma ei vaidle, et ei ole, tahaks matemaatiliselt teada.

Kui ma näeksin lahtiselt ta kätt, siis oleks see no brainer.
Me freerollime täielikult ju, sest kui vastane tabab, siis on meil 0 outs, kui mitte läheb ta any turn sisse niikuinii ja väiksema equityga kui flopis.

Btw lihtsalt calliks ka turni.

sorm
20.10.11, 12:27
Btw lihtsalt calliks ka turni.

Callingstation :D

alaska
20.10.11, 14:19
Igasugust betti sa vist ikka ei flati turnis, mingil hetkel annad liiga head oddsid vastasele. Tead sa kust see piir jookseb?

tolmuahv
20.10.11, 14:31
Laas, kui sul kõik nii selge on, siis miks üldse kätt postitada?

Vaadates ka villaini pf betsizingut, siis seal on imo sama tihti Qc9c tüüpi käsi kui TT/KK/AA. Ehk villaini ranges on ka fd+gutshot ja floppi flattides teeme talle tasuta kaarti välja. "täiesti nobrainer" on selle kohta täpselt õige nimetus.

KristjanLaas
20.10.11, 14:56
Laas, kui sul kõik nii selge on, siis miks üldse kätt postitada?

Vaadates ka villaini pf betsizingut, siis seal on imo sama tihti Qc9c tüüpi käsi kui TT/KK/AA. Ehk villaini ranges on ka fd+gutshot ja floppi flattides teeme talle tasuta kaarti välja. "täiesti nobrainer" on selle kohta täpselt õige nimetus.

Kui sa viitsiksid lugeda postitusi, siis kirjutasin miks siia teema tegin.

Tundub, et enamus siis arvavad, et callimine on ilmselgelt monster leak, kui sellele nii hullult vastu vaidlevad ja mina arvan, et neil on sama effekt võrreldes alliniga arvestades vastase rangei ainult, et meie freerollime. Seletasin juba miks ja ei viitsi enam korrata seda. PS. ei, siin on vastasel Q9c tüüpi käsi kindlalt alla 5% kordadest.

Edaspidi jätan sellised käed postitamata.

mikk2468
20.10.11, 17:21
imo postita just rohkem selliseid käsi lihtsalt aruteluks.

pikk28
20.10.11, 17:32
täpselt nii
mismõttega sa solvud? Ühed arvavad käest ühtemoodi, teised teistmoodi - thats poker.

KristjanLaas
20.10.11, 17:34
ma ei solvu vastuargumentide peale, need mulle väga meeldivad, eriti põhjendatud.

Kergelt tilti ajavad postid stiilis ja mõttega "Mida sa üldse postitad siis kui sa omast arust nii tark oled".

VisaHing
20.10.11, 17:49
Et siis foldisid right?

sorm
20.10.11, 21:43
Hea küsi on see mille ümber tekib arutelu! Olgugi, et mõned kommentaarid kõigile ei meeldi (on kas solvava või lihtsalt ülbitseva alatooniga), aga arutelu on üldjuhul ikkagi kasuks. Kahjuks või õnneks on pokkeris piisavalt palju olukord, kus on rohkem kui 1 hea (loe õige) lahendus. Tänu sellele see mäng ongi huvitav. Kui oleks ainult 1 ainuõige käik, siis oleks võibolla tegemist kabega (ei taha kabureid sovlata).

tolmuahv
21.10.11, 09:55
$5 turniiril commitib vastane end imo TT, KK, AA ja AK-ga ka Q ja J turni korral ära.
Muud tal siin ei ole, kes kunagi oskab panna käe, kus vastane sellisel boardil teeb almost 4x 4-beti ja ta omab siin midagi muud peale nende käte, siis palun postitage siia. (QJ ka)


Me freerollime täielikult ju, sest kui vastane tabab, siis on meil 0 outs, kui mitte läheb ta any turn sisse niikuinii ja väiksema equityga kui flopis.

Ma ei arva kaugeltki, et siin flopi call on "massive leak". Live's oleks näiteks call igati asjakohane sõltuvalt mängijast ja situatsioonist. Aga ma arvan, et pole mõtet postitada kätt, algatada arutelu ja siis laksida, et sinu valitud lahendus on nobrainer-fucking-obvious-most-brilliant.

sorm
21.10.11, 14:51
+1

KristjanLaas
21.10.11, 15:07
Ma ei arva kaugeltki, et siin flopi call on "massive leak". Live's oleks näiteks call igati asjakohane sõltuvalt mängijast ja situatsioonist. Aga ma arvan, et pole mõtet postitada kätt, algatada arutelu ja siis laksida, et sinu valitud lahendus on nobrainer-fucking-obvious-most-brilliant.

Jesus christ, ma ütlesin, et see on no brainer KUI MA NÄEKSIN VASTASE KÄTT LAHTISELT TT, KK, AA. Ja siis see olekski no brainer või väidad vastupidist?

Ma ei öelnud kordagi, et as played on obvious no brainer most brilliant, seega sinu poolt mõttetu lause kontekstist välja rebimine. Ütlesin, et ma arvan, et see on kõrgema EV-ga ja tõin omad põhjendused. Senini pole sa mind ümber veennud. (väide, et tundmatul vastasel on 150bb deep suurelt 4-betides seal sama tihti flushdraw kui minu välja toodud range (setid, rida ja AK) mind ei veenna kindlasti, sest mina pole näinud inimesi niimoodi flushdrawd nii deepilt peaaegu kunagi mängimas. Küll olen näinud vastaseid mängimas tugevaid valuekäsi väga tihti nii. Üldiselt kui tahetakse gamblida flushdrawga shipitakse flopis kohe sisse mu raise peale).

kivisaba
21.10.11, 15:37
olen selle käe peale juba pikemat aega mõelnud ja mida rohkem mõtlenb seda vähem flopi call meeldib.
Esiteks mis mu tähelepanu köidab on see et villase pf ja flopi arvamus oma käest muutub drastiliselt. Kui ta pre pmst limpis (esimesel lvil kätega nagu AA KK aK or TT min raise MP3-st tundub ebatõenäoline ). Oleks villase positsioon varasem kallutaks ma ranget premium käte peale . Seega peaks villase ranget ikka kallutama mingi hittimis käe peale ja kuna me oleme Hu siis keskmine mängija arvab ka igasugu ristikombodega käed nutsuks olema. Seega pigem me näeme seal mingi Qc või Ac combot QJ or miks mitte AQ millega nö protektitakse (ennemgi näinud et top pairiga 150 bb-d sisseküheveldatakse ). Kuna scary turnides aga foldime ise parema käe või spliti ja halbades turnides jahtuvad paar draw käed maha siis ma arvan et see 2K equity säästmine pole seda väärt ( pealegi on selle rahaline väärtus vaid 2/3 viiest daalast.)

Kasutaks flopi flatti pigem suurte bidega turnadel regularide vastu, kui randomi vastu 5 daala turkas kelle ranget me ei saa pinpointida nagunii.

KristjanLaas
21.10.11, 15:46
fair enough.
minraise ei muutnud minu jaoks midagi, aga turna ajal mõtlesin vastase rangei palju laiemaks kui ta tegelikkuses ilmselt on ja otsustasin callida eesmärgiga callida lõpuni.
Risti äss oli aga rõveduse tipp ja peale seda kätt hakkasingi ise ka küllalt pikalt mõtlema, et mis vastase ranges kõige tihedamini on ja kas äkki call sellises olukorras ongi ehk parem variant kui shove ja siin me nüüd oleme.

endiselt ei olnud väga palju turne kus ma foldiks, vaid A ja K (turna ajal poleks K ka ilmselt foldinud)

Et result orientnessi ka sisse saada, siis vastane oli lahke ja näitas KK peale mu timebankamentsi.

Ecuador13
22.10.11, 04:39
Tourna alguses readita, ei saa teda väga kitsa range peale ka panna (set or top2), piisavalt suur 3bet flopil et panna teda fd combo peale, millest kivisaba rääkis. I would ship it! Seal $5 on ikka kohutavaid ja veel kohutavamaid mängijaid. Eesmärk on mitte pukeda turnis. As played fold. Muidu huvitav arutelu ja julgelt postita veel selliseid:)

Jäämees
26.10.11, 02:41
Ei Kristjan postita veel selliseid käsi! Kohe tundsin, et pokkerirakud arenesid pärast teema teist läbi lugemist.

alaska
28.10.11, 15:49
Kui ma näeksin lahtiselt ta kätt, siis oleks see no brainer.
Me freerollime täielikult ju, sest kui vastane tabab, siis on meil 0 outs, kui mitte läheb ta any turn sisse niikuinii ja väiksema equityga kui flopis.

Btw lihtsalt calliks ka turni.

Kas ma arvutan õigesti, et kui me flopi shoveme teades, et tal set, siis stove andmetel on tal 35% equityt vaja callimiseks ja oma maja tõmbamiseks. Meie shove peale on tal 2000 callida et võita 6000, ehk oddsid enamvähem olemas? Miks sa arvad, et su equity suureneb, kui sa flatid? Tema poolt vaadates näeb ta ju tasuta turni peale sinu flatti?

KristjanLaas
28.10.11, 16:04
Kas ma arvutan õigesti, et kui me flopi shoveme teades, et tal set, siis stove andmetel on tal 35% equityt vaja callimiseks ja oma maja tõmbamiseks. Meie shove peale on tal 2000 callida et võita 6000, ehk oddsid enamvähem olemas? Miks sa arvad, et su equity suureneb, kui sa flatid? Tema poolt vaadates näeb ta ju tasuta turni peale sinu flatti?

kaart mis tuleb, tuleb niikuinii ja kui ta pihta saab oleme meie surnud, kui me näeme mis kaart turni tuleb freerollime me 1 kaardi, et näha kas ta tabas või mitte. Kui tabas saame foldida, kui mitte on vastasel vaid 1 kaart alles. Vastane commitib end hoolimata turni kaardist setiga.

long story short: et näha kas ta saab pihta või mitte.

kivisaba
28.10.11, 16:18
aga sa ei foldinud ju :D

KristjanLaas
28.10.11, 16:26
ma pole öelnud, et foldisin:D

royali draw obv..

rasmer
07.11.11, 17:38
Postitasin selle käe 2+2 coachile ja PokerSavvy prole Joe Rohinsky-le. 2+2 thread (http://forumserver.twoplustwo.com/187/tournament-sng-poker-coach-listings/mtt-coaching-former-pokersavvy-pro-400k-winner-1095363/)

Tema vastus:

First of all, I think 3betting preflop is best given we're in position, although calling isn't terrible.....I think jamming the flop is best given there are some turn cards he might decide to give up on, and once he makes it 860 its clear hes never folding. Turn is interesting - hes my thought process using pokerstove

Text results appended to pokerstove.txt

133,559,712 games 0.641 secs 208,361,485 games/sec

Board:
Dead:

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 32.702% 32.23% 00.47% 43045050 632239.50 { QdJc }
Hand 1: 67.298% 66.82% 00.47% 89250183 632239.50 { KK+, TT, ATs+, Qc9c, Qc8c, Jc9c, Jc8c, Jc7c, 7c6c, 6c5c, ATo+ }

So we need 32.7% equity to get this in here since calling the turn effectively commits us. So basically theres 1830 on the turn with 2k effective left - assuming hes commited on the turn bet we have 3830 in there and we're calling 2k, so more or less a breakeven call......

I would call based on the fact that its a low buy in and he could have a wider range then I gave him, thus making it profitable....definitely a sick turn card