PDA

View Full Version : ***Plirts plärts, käes on märts(i offtopic)***



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5

Davy
20.03.09, 17:54
Lõpp on juba enam vähem, rakebacki peal elab.


Ta peaks saama ~70% rakebacki et 0 jääda.

kilu6
20.03.09, 18:13
Ta peaks saama ~70% rakebacki et 0 jääda.


Ma räägin viimasest 600K käest, seal on ju breakeven ja rakebackiga plussis ikka. Aga no mäng võiks ka muidugi plussis olla juba selle aja peale, sellega olen nõus.

http://img25.imageshack.us/img25/6548/wojtaspolak.jpg

Codecci
20.03.09, 19:17
500 buy-iniline downswing NL100-s ;D

lenC
20.03.09, 19:23
Vähemalt on NL1k shotte võtnud, et kaotusi tasa teha. Multilimiidiline fishregular.

Tigrano
20.03.09, 19:48
500 buy-iniline downswing NL100-s ;D


Peab bankrolli reeglid ümber kirjutama ;D

andu_andu
20.03.09, 20:41
ega jah, kaotava mängija jaoks pole ükski bankroll piisavalt suur. ;D

ranka
20.03.09, 21:28
Ta peaks saama ~70% rakebacki et 0 jääda.


Kui te eelmise 600,000 käe jooksul ei kaotanud $60,000 siis on ta plussis. Kui ta jätkas samasugusses tempos kaotamist, siis peale 3,000,000 kätt kaotas ta ca. $64,000 aga vastu sai selle ees $110,000 (SNE paketi koguväärtus). See teeb puhtaks kasumiks $46,000.

Arvan, et enamus siin foorumis ei teeni sellist pappi kahe aasta jooksul tööl käies ka mitte.

Seega, kui keegi küsib talt: "Millega sa tegeled härra"?
Tema vastab: "Ma kaotan pokkeris aga ma teenin rohkem pappi aastaga, kui sina!"

Rage
20.03.09, 21:29
tra küll.. mingi eriti tavaline asi on NL25's preflopis 5xBB raisesid J9o'ga ära callida???

ranka
20.03.09, 21:29
ega jah, kaotava mängija jaoks pole ükski bankroll piisavalt suur. ;D


Ta ei ole kaotav mängija.

marguzz22
20.03.09, 22:11
siit tulebki välja, et pokkerit ei ole eriti võimalik biitida, teenid lihtsalt nagu liinitööline saidile plekjki ja nad maksavad rakebacki ja elu on ilus 90% mängijatest sellised vbl 10% on suured võitjad(ala durrid ja huijonnid)


btw im drunl, hj

Codecci
20.03.09, 23:08
Ta ei ole kaotav mängija.

Kuidas võtta...

RudiTurbo
20.03.09, 23:36
Mul ühel perekonna tuttaval oli samasugune lugu mingite ossidega siin Eestis. Värdjad sõitsid ees hästi aeglaselt ning kui tuttavad tahtsid mööda sõita, siis hakati kõrval ka kiirendama. Lõpuks polnudki enam midagi teha, kui pidi samamoodi relva näitama.

Sellised on ikka erilised m*nnid küll. Kui M5 või Porschet pole, siis ei ole väga midagi muud teha.


Mul oli ka üxkord mingi Volvoga tegelane, Klooga raudtee ülesõiduks jõudsin talle järgi ja mõtlesin kohe kiirendusel mööda sõita, sest Ta nagu ei hakanud kiirendama pärast raudteed ja siis kui kõrvale jõudsin, hakkas kiirendama. Järgmine sirge proovisin vist uuesti, hakkas jälle kiirendama, aga siis enne Paldiskit on kaks pikemat sirget, siis kogusin natuke hoogu varem ja lendasin ikka Peugeotiga mööda, ema oli mul veel kaardilugejaks see päev ;D

Ning kui õieti mäletan, oli mingi vanamees roolis, nagu wtf :)

leho57
21.03.09, 03:03
vanade meeste värk :D

antnx
21.03.09, 11:01
No rage, siin sa paned väga võssa. Ma olen USAs elanud 2 aastat, seal on ikka nii sigaodav, et alb akkab. Bensiin maksis $1.50 gallon, see on siis 5 EEKi liiter, samal ajal kui meil oli 12 EEKi. Toidupoed, odavad super marketid, Wal-Mart, kogu **** saad nii odavalt kätte, kui midagi ei meeldi kasutad 3 kuud ja viid tagasi. No excuses. Teine asi on seal muidugi normaalne valge inimese töö leida. Ise olin kelner, lasin seal mõnusalt jotsi peal liugu. Norra on ainuke riik kus elades tundsid et seal on ikka kallis. USA on üks ideaalsemaid kohti elada üldse. Gambling, suvi, talv, kvaliteet, hea teenindus... kuld


Elasin ka seal 4 kuud. Iga päev käisin maci sarnastes kohtades söömas. Kuigi võtsin mitu mitu kilo alla. Seal lihtsalt nii kuum koguaeg, et pidin ainult vett jooma ja väljas rabasin tööd teha ja nii see läks. Aga nõustun, et see ikka kuld koht. Mõni ime, et nii paljud prod sinna elama lähevad.

Codecci
21.03.09, 11:08
Elasin ka seal 4 kuud. Iga päev käisin maci sarnastes kohtades söömas. Kuigi võtsin mitu mitu kilo alla. Seal lihtsalt nii kuum koguaeg, et pidin ainult vett jooma ja väljas rabasin tööd teha ja nii see läks. Aga nõustun, et see ikka kuld koht. Mõni ime, et nii paljud prod sinna elama lähevad.

Prod sinna elama? wat

antnx
21.03.09, 11:42
No soomest ja taanist ja euroopa riikidest pigem

ranka
21.03.09, 11:51
Elasin ka seal 4 kuud. Iga päev käisin maci sarnastes kohtades söömas. Kuigi võtsin mitu mitu kilo alla. Seal lihtsalt nii kuum koguaeg, et pidin ainult vett jooma ja väljas rabasin tööd teha ja nii see läks. Aga nõustun, et see ikka kuld koht. Mõni ime, et nii paljud prod sinna elama lähevad.


PRO-d USA-sse elama? Eriti ei tahaks uskuda, sest minuteada USA-s nii lihtsalt "mine ja elada" ei saa ning kui sul puudub kindel töökoht, siis varsti pekstakse sind sealt minema. Kui aga tahad alalist elukohta, pead tegema greencardi ja see tähendab siis seda, et pead hakkama maksma pokkeritulude pealt makse.

Aga muidu USA tundub endalegi ahvatlev. Pole kunagi tõmmanud soojad odavad maad nagu Tai, Egiptus jne, kus keppi ja kerjuseid ronib igast aknast sisse ja kel $100 see on tehtud mees nendes riikides. Pigem elaks ise intelligentses riigis ja USA tundubki sellepärast kõige õigem olevat. Aga võin muidugi ka eksida, sest pole mitte kumbagis kohas k2inud :(

leits
21.03.09, 13:48
sa peaksid ilmselt kõrgõstani minema

Tigrano
21.03.09, 13:53
Mehhhhhhiko on mõistlik USA asemel vist ;D

peokuningas
21.03.09, 20:06
Irw, tegin väikese laupäevaõhtuse turna. Esmalt KK vs QQ preflop all-in, flopis Q. Rebuy. Siis AA vs KTo, flop TTx. Jäi tsipa alles. Piinad lõpetas KJo vs T7s. Flopis T, turn veel T. Nice hand.

Purz
21.03.09, 22:52
Aga muidu USA tundub endalegi ahvatlev. Pole kunagi tõmmanud soojad odavad maad nagu Tai, Egiptus jne, kus keppi ja kerjuseid ronib igast aknast sisse ja kel $100 see on tehtud mees nendes riikides. Pigem elaks ise intelligentses riigis ja USA tundubki sellepärast kõige õigem olevat. Aga võin muidugi ka eksida, sest pole mitte kumbagis kohas k2inud :(


USA pole nüüd vist kõige parem näide inteligentsest riigist. Intelligentsi pead vist ikka Euroopast otsima.

Rage
21.03.09, 23:02
maitea.. tulin usast tagasi... veetsin veidi aega rootsis.. ja mõtlesin.. et inimesed kipuvad lihtsalt seepärast nii väga usasse, et nad pole skandinaavias käinud:-D

käi jala.. leidsin arvutist pildi.. kui ma 2007 detsembris siis mingi aeg möllasin freerollidega.. triobeti satsid:
http://helbreath.pri.ee/pics/statid.jpg

leho57
22.03.09, 02:28
Käes on QQ, tõstan - saan ühe calli. Flop tuleb Q57 rainbow. checkin, vastane lükkab allin oma 7Ts. callin ja of koors võidan. aga mida ütleb villan selle peale
DONK!

:D tüüp on ise nii läbinisti donk, et ei tea mis see tähendabki :D

ranka
22.03.09, 10:27
USA pole nüüd vist kõige parem näide inteligentsest riigist. Intelligentsi pead vist ikka Euroopast otsima.


Intelligentsuse all pidasin silmas intelligentset tsivilisatsiooni - suured linnad, mitte üksikujd majad keset suuri metsi.

antnx
22.03.09, 12:22
EI ole seal midagi nii hullu. Pole need ameeriklased nii lollid midagi. On kohti kus liigub täitsa normaalne ja viisakas seldskond. Ise ei saanud küll aru, et kõik inimesed kes ümberringi olid ülemõistuse lollakad. See mida me teleka vahendusel näeme on kontekstist välja kistud osa ning selle järgi on kerge luua endale stereotüüpe - nüüd ongi kõik usakad lollid.
Seal lihtsalt elab niivõrd palju inimesi, et näiteid võib tuua äärmusest äärmusesse.

http://www.youtube.com/v/3obnRmtFtP4&hl=en&fs=1

leits
22.03.09, 13:04
eile öösel oli väga põnev .. tohmanid järjest helistasid lätist, mis numbrile panen, no millisele panen ... soodad on ikka soodad

hotcocacola
22.03.09, 14:01
Starsi omaha turna:


LokoBender: choussos has a total loss of 2000 bucks on pokerstars, i wonder why?
hotcocaEST: lol
hotcocaEST: fish
Moderator54 [Moderator]: Hello players.
Moderator54 [Moderator]: Using results websites to abuse other players is not permitted.
Moderator54 [Moderator]: Good luck and have a great game everyone.
choussos: ty mod
choussos: but he is a way now
choussos: too late
choussos: may be u send him an email
choussos: hotcoca... any further comment ?
hotcocaEST: no
hotcocaEST: lol
choussos: ok thought so



huvitav, huvitav :D

lebovend
22.03.09, 14:03
yea, raix, sind omati 2ra imho :D

hotcocacola
22.03.09, 14:19
tegelt oli nii, et see vend kes hakkas alguses paukuma, see lendas kohe järgmise käega välja :D. Ta ytlebki, et äkki saadaks maili tollele hahe :D

leits
22.03.09, 16:11
omfg patrik on nii koomas et ei saanud uksi lahti korteril ... jõudin tartusse, lasin tohmani tuppa :D tegi puhumisi ka .. KÕIGEST 2.00 .. see vend on ikka päris sooda :D

Potsataja
22.03.09, 16:15
omfg patrik on nii koomas et ei saanud uksi lahti korteril ... jõudin tartusse, lasin tohmani tuppa :D tegi puhumisi ka .. KÕIGEST 2.00 .. see vend on ikka päris sooda :D


WTF, sõitis sellises olekus autoga Pärnust Tartu või :o

leits
22.03.09, 16:23
bussiga tuli ikka :D

ranka
22.03.09, 16:55
bussiga tuli ikka :D


Minu idee, mina olen geenius. Muidu oleks ta Opeliga ju tulnud.

Potsataja
22.03.09, 17:56
WTF, tegelen hetkel Eesti lugude kuulamisega ja mida arv vaatajaid ???

http://www.youtube.com/watch?v=EsWAPtwDkxw&feature=related

leits
22.03.09, 20:42
ajasin patriku piidri korra üles .. tegime kontroll puhumisi .. poisil oli kaaaaani sitt olla ... 0.9 promilli siis, ommikuks saab ehk kaineks.

lenC
22.03.09, 20:43
ajasin patriku piidri korra üles .. tegime kontroll puhumisi .. poisil oli kaaaaani **** olla ... 0.9 promilli siis, ommikuks saab ehk kaineks.

rofl, Pisang ikka mõnusalt salakaval

ranka
22.03.09, 20:48
+ kui olla pikalt magamata, siis võid ka ühest õllist pikemaks ajaks räige karuselli saada.

leits
22.03.09, 20:49
pisang on õige jook .. fun part oli see, mis rääkis. ou teeme peatuse, tahaks kettida .. insta ketid, ja insta jooki peale -- nuts

leits
22.03.09, 23:16
patrik ägiseb teises toas ... ilmselt rai rankalt haiguse

kilu6
23.03.09, 00:21
Mõni mängib ikka Sunday milli ka
PokerStars Tournament #147104125, No Limit Hold'em
Buy-In: $200.00/$15.00
7906 players

Wolfhound99 (Tallinn )
manuyko (Tallinn)
bukkwildh (Tallin)
henri72 (Tallinn)
kloun7 (Tallinn)
Rensu (Tartu)
variatsioon (Tartu)
Priitk (Tartu)
mameace (Keila)
Bake 'n Rake (Estonia)

Hetkel pooled järgi, variatsioon ja Rensu stäkk üle keskmise.

ESTPatrick
23.03.09, 00:21
ei mäleta ägeisemisi, ei mäleta palju pärnusse jõudmisest peale selle et ranka mu õige bussi peale pani.

Tänud kõigile vahva seikluse eest, eriti rankale kes enamus ajast minu eest hoolitses

suht uimane praegu küll veel kuid sitt pole hakanud - pisang ikka good shit

RudiTurbo
23.03.09, 02:14
sick, ElkY on Sunday millil hetkel üheksas, tüüp ikka omab tournasi aina :)
Aga noh, üle 1300 mängija veel alles , aega on ;D

eestlastest leitsin veel alles olevat mameace ning Rensu, kuigi Rensu on suht surmasuus juba

EDIT: Irw, nägin mameace surma pealt, raha oli just alanud ning lükkas SB pealt AQ'ga pärast hilist raise ning AT floppas kohe T ja oligi asi läbi ;D

ESTPatrick
23.03.09, 03:40
jess, sain kaineks

RudiTurbo
23.03.09, 04:17
lol, terve maailm on RIGGED!

Praegu tuli mingi WPT final table telekast, heads up käis ja kuskil 5m ja 1.8m oli vist chipside seis.

Väike stack liigutab ATo all ini, tüüp ütleb I'll gamble callib 98o'ga ära.

Flop on 99T, turn on A lolol!

Ja river8, sick käsi ikka !

ranka
23.03.09, 08:18
jess, sain kaineks


Kaua võttis aega. Aga nagu vanasõna ütleb - kaua tehtud kaunikene.

Ja kusjuures tripi kokkuvõtet blogi ma ei viitsigi kirjutada, sest trip oli ülikuldne aga liiga lühike ja miskit pidu detailset kirjutama hakata oleks idiootsuse tipp.

RudiTurbo
23.03.09, 08:27
Sunday milli final table käib hetkel, sick peaaegu 10h on pidanud nad sinnajõudmiseks tournas elus olema.
Ja ülitihti olen vaadanud, kuda final tabelis mingi haige biit saadakse, see võib jube valus olla :)

Svenza
23.03.09, 08:53
lol, terve maailm on RIGGED!

Praegu tuli mingi WPT final table telekast, heads up käis ja kuskil 5m ja 1.8m oli vist chipside seis.

Väike stack liigutab ATo all ini, tüüp ütleb I'll gamble callib 98o'ga ära.

Flop on 99T, turn on A lolol!

Ja river8, sick käsi ikka !


Flopist juba suht surnud ju ainult 2%. See äss tuli turni ainult et ***** kõvaks ajada.

K2snakas
23.03.09, 09:03
Flopist juba suht surnud ju ainult 2%. See äss tuli turni ainult et ***** kõvaks ajada.

tegelt suht 9%

RudiTurbo
23.03.09, 09:07
Flopist juba suht surnud ju ainult 2%. See äss tuli turni ainult et ***** kõvaks ajada.


Surnud jah, aga siuke drama käsi igalpool always, mitte üxki boardile tulev kaart ei ole blank vaid ajab kõigil ihukarvad püsti :)

btw, WCOOP Main Eventi võitja on praegu omale Sunday milli võitu lisaks vormistamas, heads upis juhib hetkel.

EDIT: üx katse läx luhta, 44 vs AK ei hoidnud, nüüd jäi taha.

hoss23
23.03.09, 09:20
kusjuures 44 mehe lemmikkäsi holdemis. Ainuke et aint mustad neljad ;D

hoss23
23.03.09, 09:28
king panigi võidu tasku ja aint 193k daala ;D

RudiTurbo
23.03.09, 10:03
Krdi hull vend ikka, et onlines mitu suure tourna tiitlit võtta. Tundus suht agro olevat ja blindi varastas ka pidevalt.

runnar
23.03.09, 17:13
ja laulame kõik kooos:

Jaapan on kaugel
Jaapan on kaugel
Jaapan on kaugel
Jaapan on kaugel
Eesti on kaugemal
Eesti on kaugemal veeeeeeeeel
ütlevad tuuled
ütlevad tuuled
ütlevad tuuuuleeeed
ütlevad tuuled
ütlevad tuuled
ütlevad tuuled
Eesti on kaugemal
Eesti on kaugemal veeeeeeeeel

kui te kuskil austria x hotellis istuksite ja x veini jooksite, siis laulaks te samamoodi
(ja see on viidingu laul, mitte minu heietus siin)

Lutzky
23.03.09, 17:15
Dear Valued Customer ,
On the 17th of March 2009 AS Hansapank will change its business name, the new operating name will be Swedbank AS. This move is the last phase in the brand changing process initiated last autumn. In Latvia the bank's new name will be Swedbank AS and in Lithuania "Swedbank" AB.
Until the full changes will be made to our system we will require some personal information of every account holder.
Click here and complete all the required data.
Account suspension will be applied if the necessary data will not be completed.
Copyright © 2009 ©Swedbank AB All rights reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners



;D

Kahtlust äratas juba see Väärtuslik Klient...


L

leits
23.03.09, 18:58
sain sama kirja .. postimehes pikk pask ka et minge julgesgti ja pange oma pinid ja asjad

peokuningas
23.03.09, 20:06
Vot selle pärast ei tohi oma bottom sette foldida ;D

No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Button ($301.80)
SB ($284.25)
BB ($480.15)
Hero (UTG) ($200)
UTG+1 ($274.57)
MP1 ($135.55)
MP2 ($260.80)
MP3 ($191.35)
CO ($150)

Preflop: Hero is UTG with 4 :diamond:, 4 :heart:
Hero bets $8, 1 fold, MP1 calls $8, MP2 calls $8, 5 folds

Flop: ($27) 10 :spade:, 7 :spade:, 4 :club: (3 players)
Hero bets $24, MP1 calls $24, MP2 raises $120, Hero raises $168 (All-In), MP1 calls $103.55 (All-In), MP2 calls $72

Turn: ($538.55) 3 :spade: (3 players, 2 all-in)

River: ($538.55) A :heart: (3 players, 2 all-in)

Total pot: $538.55
Main pot: $409.65 between Hero, MP1 and MP2, won by Hero
Side pot 1: $128.90 between Hero and MP2, won by Hero

Results:
Hero had 4 :diamond:, 4 :heart: (three of a kind, fours).
MP1 had J :diamond:, J :heart: (one pair, Jacks).
MP2 had J :spade:, J :club: (one pair, Jacks).
Outcome: Hero won $535.05

Tarmonator
23.03.09, 20:30
sain sama kirja .. postimehes pikk pask ka et minge julgesgti ja pange oma pinid ja asjad


Panin kõik andmed mis nõutud, aga minu meelest on veitsa raha puudu nüüd kontolt. Pole ammu seisu vaadanud ei tea kah kindlalt.
Igaks juhuks kandsin teisele kontole ja hakkan uurima.

Lutzky
23.03.09, 20:35
Panin kõik andmed mis nõutud, aga minu meelest on veitsa raha puudu nüüd kontolt. Pole ammu seisu vaadanud ei tea kah kindlalt.
Igaks juhuks kandsin teisele kontole ja hakkan uurima.



;D

peokuningas
23.03.09, 20:38
* Kas ka sind vaevab mõte, et ükskõik milliseid numbreid Viking loto mängimisel kasutad, ei too need edu?
* Oled väsinud lootmast, et seekord ma võidan kindlasti, kuid pead taas pettuma?
* Oled sa vahel mõelnud, et kui teaks vaid neid õigeid numbreid ette aimata?
* Kui tihti sa unistad peavõidust ja mõtled, kuidas su elu küll muutuks, tuleks töölt ära, sõidaks Kariibi mere saartele, paneks varbad vette ja lihtsalt naudiks elu?


Kui need neli küsimust on sulle tuttavad, siis oled sattunud just õigele leheküljele.
http://www.lotoabi.com/ ;D

kilu6
23.03.09, 21:26
* Kas ka sind vaevab mõte, et ükskõik milliseid numbreid Viking loto mängimisel kasutad, ei too need edu?
* Oled väsinud lootmast, et seekord ma võidan kindlasti, kuid pead taas pettuma?
* Oled sa vahel mõelnud, et kui teaks vaid neid õigeid numbreid ette aimata?
* Kui tihti sa unistad peavõidust ja mõtled, kuidas su elu küll muutuks, tuleks töölt ära, sõidaks Kariibi mere saartele, paneks varbad vette ja lihtsalt naudiks elu?


Kui need neli küsimust on sulle tuttavad, siis oled sattunud just õigele leheküljele.
http://www.lotoabi.com/ ;D



Näiteks paljud inimesed valivad loto numbrikombinatsioonid juhuslikult arvestamata, kas number on paaris või paaritu. Valides kombinatsiooni kus on 5 paaris ja 1 paaritu või 1 paaris ja 5 paaritut numbrit esineb vaid 17% juhtudest. Järelikult ei ole mõtet sellise kombinatsiooni peale mängida, kuna see esineb niivõrd harva ja 83% juhtudest sellisel juhul peavõidu võimalus puudub. Kombinatsioon 0 paaris 6 paaritut ja vastupidi esineb vaid 1% juhtudest !!!

...

Vaadates statistikat (graafikut nr:1) on näha, et osad numbrid esinevad teistest tunduvalt enam ja mõned numbrid esinevad teistest tunduvalt harvem. Pildil on esitatud fragment numbrite protsendilise esinemise graafikust. Näiteks number 10 esineb loosimistes ca 2 korda harvem kui number 7. Mõningate numbritega on need erinevused isegi veel suuremad !!!

...

Programm arvestab, et numbrite summa jääks kindlasse vahemikku. Kui vaadata statistikat (graafik nr:2) siis on näha, et enamikes loosimistes jääb põhinumbrite summa kindlasse vahemikku. See tähendab seda, et ei tasu valida sellist kombinatsiooni, mille põhinumbrite summa ei jää sellesse vahemikku. Ei ole mõtet loota, et just täna on see päev, millal loositakse välja väga "eriline" kombinatsioon, mis eristub rohkem kui 4 aasta võidukombinatsioonide statistikast.

Puhas kuld ju ;D

Tarmonator
23.03.09, 21:29
Mina usun sellesse ::)

ranka
23.03.09, 21:39
Mina usun sellesse ::)


[x] Kunagi keskajal, et saada raha paja äärde pidi sul olema räige luckbox ehk teisisõnu pidid sündima aadlike peresse. Võim levis nagu suguhaigus edasi isalt pojale või printsilt tulevasele printsessile.
[x] 1900-1959, et olla balla pidid sa olema heas maffia perekonda sisse söönud, pidid olema kõva paberiga leidurist geenius (näiteks Einstein) või lihtsalt auahne sõjapealik. Nii said omale võimu ja pappi.
[x]1960-1992 pidid olema persepugeja, pealekabaja ja tallalakkuja, et saada rahapajale ligi ning elada head elu (ei hakka nimesid nimetama).
[x] 1992-1995 pidid olema nõukogude liidu lagunemise juures heal positsioonil - ühesõnaga õigel ajal õiges kohas, et olla papist poiss
[x] 1996-2003 pidid omama head paberit ja kõva haridust (IT värk oli kõva), et teenida head pappi ning olla räigelt kõva kuju
[x] 2004-2008 võisid olla kes tahes, et elada laenupapist ning sõita 2008-nda aasta bemmiga (leits :P)
[x] 2009 (tegelt hakkas see juba varem, nii 2007) - .... Piisab Delli läptopist ja Elioni interneti ühendusest, et teenida kõva pappi (loe: olla balla) - näiteks too loto idee või kirjad nigeeriast või online pokker või WOW või mida iganes.

Codecci
23.03.09, 21:47
[x] 2009 (tegelt hakkas see juba varem, nii 2007) - .... Piisab Delli läptopist ja Elioni interneti ühendusest, et teenida kõva pappi (loe: olla balla) - näiteks too loto idee või kirjad nigeeriast või online pokker või WOW või mida iganes.

varjatud reklaam

ranka
23.03.09, 21:49
Omast arust panin trumbid Elionile :(

RudiTurbo
23.03.09, 22:07
Krt, vaatasin ühte oma doc faili, mille olin teinud , kui esimest korda proovisin pokkeris midagi järjepidevalt mängida ning tegin seda 1 tabledes 2.75$ 10 inimese Sit and go'si Unibetis ;D
Iga õhtu tegin vist 1-2 Sit and go'd, mõni õhtu 3 :D

Aga tulemused olid sellised:
25 sit and go's mängisin kokku
7 korda võitsin
4 korda olin teine
2 korda kolmas
Kokku siis 13 cashi, ehk siis üle 50%

Ning sisse panin 68.75$
Ning kasum oli 58.75$

Kas see tähendab siis, et ROI on mingi 80%??

Ning panin kirja veel käed millega kaotasin ning põhivead, mis igas mängus esinesid või mille tõttu stacki kaotasin.

1 tabling for the win!!

Kusjuures ma mäletan, et heads upis tundsin end eriti kunnina, sest seal võttis rahvas alati suht tightiks ning ma olin vist siis äsja Harringtoni lugenud ja olin teadja vend seal, et tuleb rohkem käsi mängida kui vähem inimesi lauas ;D

Seda tegin eelmise aasta juuni kuus siis vist :)

leits
23.03.09, 22:12
konkreetselt sitt kuu on, eesotsas nii kusise runiga mida ma ei tea ei ole ennem n2htud ... tuli otsa sellele starsile ja tema doomswitch nupule

leits
23.03.09, 22:14
dell on ainuke õige pill siin maamunal ka ... .)

Gambler
23.03.09, 22:23
Kusjuures on täiesti olemas Eestis nn prof lotomängijaid, kes siis iga nädal ostavad oma süsteemimängu pileteid
ja teevad seda põhiliselt Eesti Loto peapunkris. Summad mis ikka korraga mängu lähevad on nii 5000-20000ni.

hotcocacola
23.03.09, 22:23
Hoiatan! Antud .GIF võib põhjustada naeruhoogu ;D

http://www.hot.ee/hotcocacola/NL20_HU.gif

Maheaatom
23.03.09, 22:27
Mängija "arengust" online-pokkeris:

* kuni 2003: Võitmiseks ei pidanud sa sisuliselt üldse mängida oskama, piisas kui käigud selged ja oskasid boonuseid arvutada.
* 2004 - 2005: Võitmiseks tuli teada peast esimese grupi (ja äärmisel juhul ka teise grupi) kaarte. Muud oskused ei olnud endiselt kuigi vajalikud.
* 2006 - 2007: Võitmiseks tuli hakata vahet tegema esimesel ja viimasel positsioonil, soovitavalt õppida kasutama soft ning lugeda läbi mõni raamat.
* 2008 - hakkad taipama, et võitmiseks on eelkõige ÕNNE ka vaja :)

ranka
23.03.09, 22:45
Hoiatan! Antud .GIF võib põhjustada naeruhoogu ;D

http://www.hot.ee/hotcocacola/NL20_HU.gif


Miks sa J9o-ga limbid buttonilt, kui vastas on vend, kes open-shoveb? Callid ta shove?

Teiseks oma chatiga kaotasid sa potentsiaalselt valuet.

kilu6
23.03.09, 22:47
Hoiatan! Antud .GIF võib põhjustada naeruhoogu ;D



Hmm, kus nali oli? See oli tema jaoks nii madal limiit lihtsalt.

UdusOlevSiil
23.03.09, 22:55
Hmm, kus nali oli? See oli tema jaoks nii madal limiit lihtsalt.


Rõhk oli selgelt sõnal "VÕIB" :)

hotcocacola
23.03.09, 23:10
nali on selles, et kutt shoveb 99% enda kätega ja lõpuks kui ma callin teda esimese marginaalse käega, olen ma täis kobinaga maas ja suudan ikka võita, kutt ei suuda midagi sellepeale öelda ;D
rigged, mis rigged ;D

kilu6
23.03.09, 23:18
nali on selles, et kutt shoveb 99% enda kätega ja lõpuks kui ma callin teda esimese marginaalse käega, olen ma täis kobinaga maas ja suudan ikka võita, kutt ei suuda midagi sellepeale öelda ;D
rigged, mis rigged ;D


Ok call oli sul mu meelest. See, et sa taga olid ja ta hävis see kord on puhas statistika.

Rage
24.03.09, 00:05
Mängija "arengust" online-pokkeris:

* kuni 2003: Võitmiseks ei pidanud sa sisuliselt üldse mängida oskama, piisas kui käigud selged ja oskasid boonuseid arvutada.
* 2004 - 2005: Võitmiseks tuli teada peast esimese grupi (ja äärmisel juhul ka teise grupi) kaarte. Muud oskused ei olnud endiselt kuigi vajalikud.
* 2006 - 2007: Võitmiseks tuli hakata vahet tegema esimesel ja viimasel positsioonil, soovitavalt õppida kasutama soft ning lugeda läbi mõni raamat.
* 2008 - hakkad taipama, et võitmiseks on eelkõige ÕNNE ka vaja :)
;D :D ;D

Potsataja
24.03.09, 01:44
[x] 2009 (tegelt hakkas see juba varem, nii 2007) - .... Piisab Delli läptopist ja Elioni interneti ühendusest, et teenida kõva pappi (loe: olla balla) - näiteks too loto idee või kirjad nigeeriast või online pokker või WOW või mida iganes.


Aas*ta al*gu*ses loo*dud OÜ Kau*bamär*gi ABC esi*tas 16. märt*sil pa*ten*dia*me*ti*le taot*lu*sed re*gist*ree*ri*da fir*ma ni*me*le 13 kau*bamär*ki, mi*da Ees*tis ju*ba ka*su*ta*tak*se. Kau*bamär*gi ABC loo*dab en*da ni*me*le re*gist*ree*ri*da ka Smi*ler*si ja Va*pia*no.

Ni*me*kir*jas on Kiir*lae*nu*kes*kus, Lae*nu*hai, Loft, SMS*Mo*ney, Ra*ha*laen, Tic*ketp*ro, Trio*bet, TV6, Umm, Va*pia*no, Kroo*ni*kes*kus, Kan*nu Pu*bi ja Smi*lers.

RudiTurbo
24.03.09, 09:38
Irw, vaatasin , et Eestis lubab veel see nädal -14 kraadi külma ;D
Taanis oli mõned päevad tagasi juba ilma jopeta käimise ilmad ning täna ärkasin üles ja õues sajab lund ;D
Talveläbi pole siin lumekatet olnud rohkem kui mingi poolik lumi, mis katab ainult laugemad maapinna osad :)

Vana Tegija 8)

andu_andu
24.03.09, 09:39
damn, kuhu starsist kõik small ja medium stakes HU sng-d kadusid >:(

ment52
24.03.09, 09:42
damn, kuhu starsist kõik small ja medium stakes HU sng-d kadusid >:(

Serveri restart tulemas.

qbj0hn
24.03.09, 10:21
Panin kõik andmed mis nõutud, aga minu meelest on veitsa raha puudu nüüd kontolt. Pole ammu seisu vaadanud ei tea kah kindlalt.
Igaks juhuks kandsin teisele kontole ja hakkan uurima.
Tõsiselt andsid need andmed mis kirjas edasi?Eile oli uudistes pikk jutt sellest,et mingid vennad saadavad neid kirju tühjaks tegemise eesmärgil.Hansapank ütles selgelt,et nad ei küsi mitte kunagi ei e-maili ega ka muul viisil kliendilt nende pin koode ega salakoode ega midagi sellist.

lebovend
24.03.09, 10:27
Pigem vast leveldas. Kellelegi oma PINkoode ja muid paroole mailida on sama nagu
linnaliini bussi peal väheste hammaste ning peadpööritava aroomiga kogenud vanale
mehele oma raha "hoiule" anda ju.

RudiTurbo
24.03.09, 10:28
Või lasta haisval narkomaanil kätt oma käekotis hoida, sest ta kätel on külm

Potsataja
24.03.09, 11:38
http://ap3.ee/Default2.aspx?BlogID=d38aa2cc-a54f-4c3b-bc46-8783ba3eff43&ref=lastadd

Inimeste karjainstinkt on ikka märkimisväärne.

muruntau
24.03.09, 15:23
Stars hakkab vaikselt Triple or Nothinguid katsetama. 107 taalane 90 mehe turbo olemas. Jääb huviga edasisis arenguid vaatama

RudiTurbo
24.03.09, 15:38
See kõlab päris hästi. Kui odavamad tekivad, siis peaks kohe jaole ronima, enne kui strateegiad välja mõeldakse ja internetti üles riputatakse.

Tarmonator
24.03.09, 15:40
Tõsiselt andsid need andmed mis kirjas edasi?Eile oli uudistes pikk jutt sellest,et mingid vennad saadavad neid kirju tühjaks tegemise eesmärgil.Hansapank ütles selgelt,et nad ei küsi mitte kunagi ei e-maili ega ka muul viisil kliendilt nende pin koode ega salakoode ega midagi sellist.


OBV leveldasin
ja see lotousk oli ka veitsa level.

a ma vist leveldasin nii hästi, et kõik ei saanud arugi ;D

amagan
24.03.09, 16:56
http://ap3.ee/Default2.aspx?BlogID=d38aa2cc-a54f-4c3b-bc46-8783ba3eff43&ref=lastadd

Inimeste karjainstinkt on ikka märkimisväärne.




Samast eksperimendist pikemalt ja videona:
http://www.ted.com/index.php/talks/dan_ariely_on_our_buggy_moral_code.html

qbj0hn
24.03.09, 16:59
OBV leveldasin
ja see lotousk oli ka veitsa level.

a ma vist leveldasin nii hästi, et kõik ei saanud arugi ;D
Sick level jah ma jäin uskuma :D

muhaa
24.03.09, 17:47
Hm, huvitav, kas mul ainukesena on nii donk arvuti, mis viimase Cardplayeriga kaasas olnud dvd-ga miskit peale hakata ei oska. Tema lihtsalt ei saa aru, et miskit hammaste vahele torgatud on ja kogu moos ::)

rohelinekonn
24.03.09, 17:54
Hm, huvitav, kas mul ainukesena on nii donk arvuti, mis viimase Cardplayeriga kaasas olnud dvd-ga miskit peale hakata ei oska. Tema lihtsalt ei saa aru, et miskit hammaste vahele torgatud on ja kogu moos ::)


mul töötab korralikult.

leho57
24.03.09, 18:08
Hm, huvitav, kas mul ainukesena on nii donk arvuti, mis viimase Cardplayeriga kaasas olnud dvd-ga miskit peale hakata ei oska. Tema lihtsalt ei saa aru, et miskit hammaste vahele torgatud on ja kogu moos ::)


suht mõttetu dvd on nii või teisiti... ainuke pull koht on üks tüüp kel koduloomaks mingi panter :D

altzie
25.03.09, 07:28
Hm, huvitav, kas mul ainukesena on nii donk arvuti, mis viimase Cardplayeriga kaasas olnud dvd-ga miskit peale hakata ei oska. Tema lihtsalt ei saa aru, et miskit hammaste vahele torgatud on ja kogu moos ::)


sama siin

antnx
25.03.09, 08:28
Kurb, et DVD kaasa anti. Oleks tahtnud kaardipakki, võtmehoidijat vms. lahedat

DVD üliigav

pikk28
25.03.09, 08:41
Kurb, et DVD kaasa anti. Oleks tahtnud kaardipakki, võtmehoidijat vms. lahedat

DVD üliigav

v.hoidja sai juba vahepeal. Fulltilti oma. avab isegi õllet :)
jah, kaardipakki tahaks küll

antnx
25.03.09, 09:09
Mul ka tildi võtmekas. Võtaks veel starsi oma :P

http://www.youtube.com/v/5yY1Nrznh4I&hl=en&fs=1

hotcocacola
25.03.09, 13:12
http://img223.imageshack.us/img223/2015/tiltttcall.gif



MISASI SEE VEEL ON :D?

Rage
25.03.09, 13:31
motivatsioonivideo.. everything is possible

http://www.youtube.com/v/dZQRl74pfPw&hl=en&fs=1
http://youtube.com/watch?v=dZQRl74pfPw

RudiTurbo
25.03.09, 13:54
Tõesti haigelt heaks annab saada ikka paljudes asjades, kui sittakanti harjutada :)

See algklasside vanasõna "Harjutamine teeb meistriks" on kõige suurem tõde ever :)

rohelinekonn
25.03.09, 14:19
minge nahui oma primaga. Mängid turnat kaarti üldse ei tule ja kui midagi saad siis flopis pead foldima. Kuidagi suudad hinge sees hoida ja siis peale pooleteise tunnis mängu saad esimese suure poketi QQ muidugi lajatad all in sellega sest stack on suht short. Sind callib samasugune short 88 ise et jess tuleb duubel ära
Flop 46A turn 5 river 7 bang väljas.

CTXrix
25.03.09, 15:43
motivatsioonivideo.. everything is possible

http://www.youtube.com/v/dZQRl74pfPw&hl=en&fs=1
http://youtube.com/watch?v=dZQRl74pfPw


Sweet!

Repliigi korras: tegelikult on kahju, et tnp ei saa enam kindel olla, kas video on kuidagi töödeldud või päris...see võlu kaob veidi ära niimoodi (isegi, kui tegelikult on täielikult editimata...aga 100% kindel ei saa ju olla, kui pole just ise filminud vms).

Purz
25.03.09, 15:49
Sweet!

Repliigi korras: tegelikult on kahju, et tnp ei saa enam kindel olla, kas video on kuidagi töödeldud või päris...see võlu kaob veidi ära niimoodi (isegi, kui tegelikult on täielikult editimata...aga 100% kindel ei saa ju olla, kui pole just ise filminud vms).


See koht kus tüdruk läbi rõnga visatakse - läheb ta sealt ikka läbi? Mulle tundub, et mitte.

ranka
25.03.09, 17:05
Brag: Leidsin just jope taskust Olympic kommi
Beat: Pistsin selle obv suhu
Variance: See oli kõrvitsa maitsega

marguzz22
25.03.09, 17:19
ema aita ma ei oska

http://i216.photobucket.com/albums/cc271/shamdonk/DisplayGraph.png

mihkel88
25.03.09, 17:43
donk ;)

goldec
25.03.09, 17:45
http://img12.imageshack.us/img12/5499/displaygraphd.png
:)

Potsataja
25.03.09, 18:02
paluks kasutajanimesid ka, mind huvitab AV BI mõlemal juhul ;D

lebovend
25.03.09, 18:48
http://img12.imageshack.us/img12/5499/displaygraphd.png
:)

Njah, olen seda graphi v6i v2hemalt sarnast graphi kuskil näinud.
Tahaks mõista, kuidas see võimalik on? :D

Poiss mängib peaaegu breakevenis 2800 mängu ja siis otsustab seal
200 mänguga ikkagi 50k taala kasumit ära t6mmata, sest rakebackis ei
elatunud ära. No sick :D

Sellist upswingi tahaks isegi kogeda ju.

masterpuppet
25.03.09, 19:39
Normal, bingo jacpot 9,4 miljonit läks ühele inimesele. Suht karm laks. Endal oli ka kohustuslikud 4 mänguvälja, kus siis diagonaalides ei tulnud 1 oudine ära. Kõrvalbetiks oli veel 2 vikingit, kus tuli magus 19 krooni. Mahe.

leits
25.03.09, 19:40
mu rekordvõit on lotos 1.8k bingos .. kunagi oli üks rahakoti vahel läksin kontrollima, vau 1.8k ise ei teadnudki .. üldiselt väga ei tõmba :D

masterpuppet
25.03.09, 19:43
Viimati tõmbas ka 15 aastasena, aga nüüd ei saanud lihtsalt jätta ostmata. :D

-andres-
25.03.09, 19:58
Ostsin kolm piletit, Jackpoti palliga sain esimesel piletil nurgad täis. Wtg.

rohelinekonn
25.03.09, 20:30
Endal kah on siin kapi peal 2 mänguvälja. TV asja ei jälginud eks kunagi satun kuhugi siis kontrollin

kollane
25.03.09, 20:47
täis kino oli seal printsessi saates:D
parim sõitja läheb koju, wtf
vales saates oled . maamees otsib naist õige saade lol

hotcocacola
25.03.09, 21:17
1. ostsin 8 bingo piletit, mitte midagi ei saanud :S, isegi nurkasid ei saanud täis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 1
2. unistuste printsess on nii tsaus saade, hea et see eit koju läx, ta oli nii paat, et jube. kuda selliseid lastakse telesse ?!?!?!?!?!?!!!

hotcocacola
25.03.09, 21:20
Kuulda oli, et A.le Coq ja Saku pidid ühinema ning nimeks pidi saama Sak A Coq ;D

Timpz
25.03.09, 21:28
Kuulda oli, et A.le Coq ja Saku pidid ühinema ning nimeks pidi saama Sak A Coq ;D

ROFL

jrgn hell
25.03.09, 21:33
http://s.ohtuleht.ee/multimedia/images/000118/2a1533e3-cf96-4c4f-a84a-3e461978635c.jpg

Brittide euroväljaande Open Europe andmetel teenib Euroopa Komisjoni asepresident Siim Kallas viie ametiaastaga kokku

1 581 108 eurot ehk 24,6 miljonit krooni, kirjutab Delfi.

Kallase aastapalk on 265 465 eurot ehk 4,1 miljonit krooni (341 666 krooni kuus), sellele lisandub veel kodunt eemalolemise hüvitis 39 819 eurot (621 000 krooni) aastas. Sama pika aja jooksul võib ta peale selle meelelahutusele kulutada 10 937 eurot (170 000 krooni) Euroopa maksumaksjate abiraha.

Sellega aga 60aastase Kallase teenistus ei piirdu. Kui ta sügisel Euroopa Komisjoni uude koosseisu ei pääse, saab ta kojunaasmiseks 22 122 eurot ehk 345 103 krooni ja kolm järgmist aastat maksab Brüssel talle 398 197 eurot (6,2 miljonit krooni) kodumaaga kohanemise raha.

Eksvoliniku aastane pension on edaspidi 56 743 eurot (885 190 krooni), mis kuus teeb 73 765 krooni. Pensionikassasse kannab Brüssel 947 610 eurot (15 miljonit krooni).

Võrdluseks: Eesti lihtpensionär saab käesoleval aastal loodetavasti 4723 krooni kuus. Eesti keskmine palk oli möödunud aastal 13 117 krooni kuus.

Lol @ kodumaaga kohanemise raha ;D
aga seal ju ta teeb ikka tööd ka väheke. Istuks seal isegi

Ja kes partys tasuta 50 tahab, siis tony G blogist mööda linki edasi saab
http://pokerworks.com/party-poker.html

Potsataja
25.03.09, 21:34
täis kino oli seal printsessi saates:D
parim sõitja läheb koju, wtf
vales saates oled . maamees otsib naist õige saade lol



Roberto sobiks obv paremini saatesse '' kaunitar ja koletis'', seega on tema nüüd küll viimane, kellel mingit kobisemist peaks olema ;D

ok2aa
25.03.09, 21:40
kõige mõjuvõimsamale eestlasele maailmas võib ju maksta ka.

leho57
25.03.09, 21:44
http://s.ohtuleht.ee/multimedia/images/000118/2a1533e3-cf96-4c4f-a84a-3e461978635c.jpg

Brittide euroväljaande Open Europe andmetel teenib Euroopa Komisjoni asepresident Siim Kallas viie ametiaastaga kokku

1 581 108 eurot ehk 24,6 miljonit krooni, kirjutab Delfi.

Kallase aastapalk on 265 465 eurot ehk 4,1 miljonit krooni (341 666 krooni kuus), sellele lisandub veel kodunt eemalolemise hüvitis 39 819 eurot (621 000 krooni) aastas. Sama pika aja jooksul võib ta peale selle meelelahutusele kulutada 10 937 eurot (170 000 krooni) Euroopa maksumaksjate abiraha.

Sellega aga 60aastase Kallase teenistus ei piirdu. Kui ta sügisel Euroopa Komisjoni uude koosseisu ei pääse, saab ta kojunaasmiseks 22 122 eurot ehk 345 103 krooni ja kolm järgmist aastat maksab Brüssel talle 398 197 eurot (6,2 miljonit krooni) kodumaaga kohanemise raha.

Eksvoliniku aastane pension on edaspidi 56 743 eurot (885 190 krooni), mis kuus teeb 73 765 krooni. Pensionikassasse kannab Brüssel 947 610 eurot (15 miljonit krooni).

Võrdluseks: Eesti lihtpensionär saab käesoleval aastal loodetavasti 4723 krooni kuus. Eesti keskmine palk oli möödunud aastal 13 117 krooni kuus.

Lol @ kodumaaga kohanemise raha ;D
aga seal ju ta teeb ikka tööd ka väheke. Istuks seal isegi

Ja kes partys tasuta 50 tahab, siis tony G blogist mööda linki edasi saab
http://pokerworks.com/party-poker.html


aga no ikkagi... nati paljuvõitu

ranka
25.03.09, 21:53
Kuulda oli, et A.le Coq ja Saku pidid ühinema ning nimeks pidi saama Sak A Coq ;D


ROFL

rohelinekonn
25.03.09, 22:25
Brag: Leidsin just jope taskust Olympic kommi
Beat: Pistsin selle obv suhu
Variance: See oli kõrvitsa maitsega


LOL
ma pole kunagi neid maitsnud aga koju olen vedanud hulgi. Plus tikke on mul kah alati igas taskus, sest kui ikka suitsu teed siis kunagi ei saa aru kus see tiku toos jäi. Hommikul leiad kõik üle

kilu6
26.03.09, 00:08
Kallase aastapalk on 265 465 eurot ehk 4,1 miljonit krooni (341 666 krooni kuus)


Seal päris suured rahad liikvel siiski. Selline palk on eelkõige selleks, et keegi ei saaks tüüpe üles osta. Mingile Gazpromile on 4 milli köömes ju.

See kodumaal kohanemise raha, see peaks siis olema uue töö otsimise aegne valuraha, on jah üle pingutatud.

ranka
26.03.09, 01:16
Seal päris suured rahad liikvel siiski. Selline palk on eelkõige selleks, et keegi ei saaks tüüpe üles osta. Mingile Gazpromile on 4 milli köömes ju.


Su lause on väga loogiline ning mu väikesesse arbuusi suurusse ajju ei olnudki enne kohale jõudnud milleks on suured palgad vajalikud. Loll rahvas nagu mina ikka arvab selleks, et endale rohkem plekki tasku pista.

Tarmonator
26.03.09, 02:08
magate juba kõik jah?
aga mina hakkan tööle minema ;D

ESTPatrick
26.03.09, 02:10
magate juba kõik jah?
aga mina hakkan tööle minema ;D


unreal ma olen nagu normaalne tööinimene, hakkan ka pokkerit mängima

peokuningas
26.03.09, 02:18
magate juba kõik jah?
aga mina hakkan tööle minema ;D


Ma loodan, et täna saab varem magama (vähemalt enne viite) kui tavaliselt

Lutzky
26.03.09, 02:27
magate juba kõik jah?
aga mina hakkan tööle minema ;D



ei

muruntau
26.03.09, 03:43
Nende volinike palkade juurde tagasi korra tulles, siis need ei ole nii kõrged siiski esmajoones mitte äraostmise tõkestamiseks, vaid et konkureerida erasektoriga. Kallase masti mehed võivad erasektoris kordades rohkem saada.

rohelinekonn
26.03.09, 04:55
täna turnadel väänatakse täiega üldse ei jookse
QQ vs 88 sai rea
QQ vs KK mina muidugi ei saanud Q riverisse
KK vs QQ vs JJ flopis J
QQ vs 88 Flopis set
QKs vs 77 flopis küll tuli kaks masti kaarti mulle aga 77 pidasid vastu

üks veel käib ehk seal jõuab kuhugi kuid kahtlen,
vähemalt cashis kui paremini läheks siis see tähendaks et ma peaks kõik potid võitma

Edit ja viimane oli KK vs AKo muidugi tuli neli masti kaarti maha ja väljas ma olingi. Kurat enne rahasid ja see oleks mulle ikka korraliku duubli andnud

vsiu100
26.03.09, 05:17
votan paikest 36C soojas ja loen rankalt saadud poker mindseti(kuld) -- elu on ilus.

pikk28
26.03.09, 07:25
votan paikest 36C soojas ja loen rankalt saadud poker mindseti(kuld) -- elu on ilus.

nice!

hotcocacola
26.03.09, 08:16
votan paikest 36C soojas ja loen rankalt saadud poker mindseti(kuld) -- elu on ilus.


vsiu, kuhu banaanivabariiki sa siis põrutasid :D?

-andres-
26.03.09, 08:34
votan paikest 36C soojas ja loen rankalt saadud poker mindseti(kuld) -- elu on ilus.


Käisin just õues ja kraapisin auto akendelt jääd ;D.

kuco
26.03.09, 08:37
CSI New York
S05 E19

Päris huvitav osa ja online pokkerile noa selga löömine

pikk28
26.03.09, 09:03
vsiu, kuhu banaanivabariiki sa siis põrutasid :D?

ta vist Tais. tra kui hea paradiis ikka see riik on. Tahan ka veel :)

ranka
26.03.09, 13:36
Tundub, et täna saab jälle standartselt 70-nega Tallinna sõita.

Oliverk
26.03.09, 13:49
No Siinpool Eestit võid 200-ga sõita :D Päike sirab aknast sisse.

lebovend
26.03.09, 13:51
Kuskohas sinu Eesti asub? Tartus igatahes jäi suvi ja sügist vahelt ära ja praegu uus talv.

Oliverk
26.03.09, 13:54
Tallinna kant.

Lutzky
26.03.09, 13:54
appi. lumi.

Lutzky
26.03.09, 14:00
mmmm...The Sopranos 6 hooaega on teistkordsel vaatamisel lõpukorrale jõudmas.

Üks hea laul soundtrackilt:
http://www.youtube.com/watch?v=bEWT6pdjON8&feature=related

L.

leits
26.03.09, 16:01
Runnar-ing Good

As Los was basking in the glory of a cold deck, Runnar Lindepuu was enjoying a similar sense of satisfaction on the neighboring table.

I raced over just in time to see the river, but it looked unfortunate for Johan Brolenius who had called Runnar Lindepuu's push on the river of a {9-Hearts}{2-Spades}{K-Clubs}{K-Hearts}{K-Diamonds} board.

Brolenius showed {J-?}{J-?}, but it simply wasn't enough against the in-form Lindepuu's {K-Spades}{J-Clubs} for rivered quads.

"You're running good, huh?" observed an envious Brolenius as he departed. Lindepuu remained silent as he stacked up a now gargantuan and potential chip-leading 290,000 stack.


wtf..tyyp paneb h2sti

hotcocacola
26.03.09, 16:02
running hot :D

Tarmonator
26.03.09, 17:06
papahh-papahh...eesti elu lood ;D

http://www.youtube.com/v/OAEHa7FtlM0

Potsataja
26.03.09, 17:58
Minule 42GO kohe päris meeldib ;)

http://www.youtube.com/watch?v=LaQj7qPIxF8 oli päris hea aga praegune lugu on jälle klass omaette.

hotcocacola
26.03.09, 18:14
Edgar ostis enda maakodusse viljapeksumasina

Potsataja
26.03.09, 18:29
Edgar ostis enda maakodusse viljapeksumasina


Edgari üleskutse: Teadjale tasuta käepigistus !!! Andke teada lasteaedadest, kus ei ole veel meie kollast plakatit !

rohelinekonn
26.03.09, 19:35
Tulekahju Texase osariigi koolihoones.
-Viska mulle lapsi , ma püüan neid kinni, karjub üks tuletõrjuja teisele.
- Ok!
Natuke aega hiljem.
-Miks sa neegri lapsi ei püüa?
-Persse, ma mõtlesin et sa viskad põlenuid!

hotcocacola
26.03.09, 20:24
Tulekahju Texase osariigi koolihoones.
-Viska mulle lapsi , ma püüan neid kinni, karjub üks tuletõrjuja teisele.
- Ok!
Natuke aega hiljem.
-Miks sa neegri lapsi ei püüa?
-Persse, ma mõtlesin et sa viskad põlenuid!







ROFL !!!!!

leho57
26.03.09, 20:37
Chuck Norris’ hand is the only hand...
...that can beat a Royal Flush.

runnar
26.03.09, 21:08
Runnar-ing Good

As Los was basking in the glory of a cold deck, Runnar Lindepuu was enjoying a similar sense of satisfaction on the neighboring table.

I raced over just in time to see the river, but it looked unfortunate for Johan Brolenius who had called Runnar Lindepuu's push on the river of a {9-Hearts}{2-Spades}{K-Clubs}{K-Hearts}{K-Diamonds} board.

Brolenius showed {J-?}{J-?}, but it simply wasn't enough against the in-form Lindepuu's {K-Spades}{J-Clubs} for rivered quads.

"You're running good, huh?" observed an envious Brolenius as he departed. Lindepuu remained silent as he stacked up a now gargantuan and potential chip-leading 290,000 stack.


wtf..tyyp paneb h2sti

keegi ei usu mind ja nuts makstakse välja :)

Rage
26.03.09, 21:14
punamütsikese lugu... aga sound on sitax hea...
http://www.youtube.com/v/Y54ABqSOScQ

runnar
26.03.09, 23:04
multikas on ka hea!

antnx
27.03.09, 09:08
peale kolmapäevast loterii hullust hakkasin mõtlema. Tegelikult pole ju n.ö õnne olemas. Kas see tähendab seda, et loterii mängimine on -EV? Ei saa olla sest on tõenäosus, et ma pole elus kunagi lotopiletit ostnud kuid ma võin kohe võita suure summa. Samas osad inimesed mängivad aastaid/kümneid. Mis te arvate?

lebovend
27.03.09, 09:12
Kui usud, et peale miljoni pileti ostmist oled plussis, siis on loomulikult
pluss EV ju. Lase käia, katseta.

Tigrano
27.03.09, 09:15
Lõpuks tagasi pealinnast ja ainuke asi mida teha eile tahtsin on koju voodi pikutama, lihtsalt selline koblakas tekkis sellest mürglist seal ;D

Nüüd saab mõnuga 5 lehekülge postitusi läbi lugeda ;)

vsiu100
27.03.09, 09:30
ma tahaks julmalt yhe live turna,cashi teha. selline pokkeri isu on--- soltlane obv.
n'dal veel........

andu_andu
27.03.09, 09:54
Miks mul msn live tööle ei lähe läpakas `???? restardi tegin, ikka ei ava... WTF ???

rohelinekonn
27.03.09, 10:17
Miks mul msn live tööle ei lähe läpakas `???? restardi tegin, ikka ei ava... WTF ???


no nahui ma panin selle uue peale ja siis lasin maha et vana tagasi panna vanaga enne sisse ei lase logida kui vajutad et jees.. tahan uut msni omale.

hotcocacola
27.03.09, 10:52
Mees ja naine voodis õhtul. Mees loeb raamatut ja samal ajal teeb näpukat naisele.
Naine mõnuleb juba kõrval, läheb ülikiima ära. Küsib : "Noh, kas seksime ka?"
Mees : "Ei, ma lihtsalt hoidsin näppu märjana, et lehekülge parem keerata oleks."

hotcocacola
27.03.09, 11:14
Svenza tegi huvitava sissekande ;D - SICK !

http://svenza.pokkeriprod.com/?p=98

Rage
27.03.09, 11:22
näpitsad? 77?

kuco
27.03.09, 11:27
näpitsad? 77?


88 on näpitsad

kuco
27.03.09, 11:28
Svenza tegi huvitava sissekande ;D - SICK !

http://svenza.pokkeriprod.com/?p=98


No eluluckbox oli mehel ju.
3-betitud pot oli veel.

Silmad kinni võis chipid sisse panna ja ikka riveriks oli parim käsi olemas.

ranka
27.03.09, 11:36
keegi ei usu mind ja nuts makstakse välja :)


No vastasel oli neljas maja, seda raske foldida. Aga hea töö.



ma tahaks julmalt yhe live turna,cashi teha. selline pokkeri isu on--- soltlane obv.
n'dal veel........


Mul just vastupidi. Eilsel TB live turniiril oli nii siiber ees. 18:20 jõudsime kasinni, siis ootasime turna algust ja vahepeal oli mõte, et tõmbaks minema. Üldse Olympic kuidagi tühjaks jäänud, eile oli 52 mängijat TB Live turniiril, kui poleks pokkerimängijaid olnud, oleks kasiino olnud täiesti tühi, maybe 1-2 slotmängijat ja paar venda ruletis. Ööse poole, kui hakkasime ära tulema, siis hakkas rahvast rohkem tekkima.

BuildUp
27.03.09, 12:18
http://www.reporter.ee/2009/03/26/eestis-sundinud-venelane-me-oleme-siin-nagu-kondoomid/

ranka
27.03.09, 12:44
http://www.reporter.ee/2009/03/26/eestis-sundinud-venelane-me-oleme-siin-nagu-kondoomid/


See vend, kes otsustab, mis videod lähevad eetrisse ja mis mitte, see vend tuleks lahti lasta.

Nahhui tehakse miskeid intervjuusid purjus - või narkouimas räuskavate venelastega, kes söövad tänaval kotletti ning avalikult mõnitavad Eesti Vabariigi peaministrit. Tundub, et too otsustaja (ja ka reporter, kes selle video tegi) on Ansip'i vastased ning tehtud paras provokatsiooni video, et läheks jälle andmiseks.

Ning miks ei tsenseerita venelaste roppusi ära?

lenC
27.03.09, 12:51
Ma oleks ka päris kuri, kui peaks kondoomimoodi elama.

antnx
27.03.09, 14:11
Lol. Seda videolõiku küll tõsiselt võtta ei saa. Kes võtab - no ei saa ju võtta.

rohelinekonn
27.03.09, 14:52
Kes see idioot üldse vahib sellist saasta nagu reporter. Ammu teada tõde et sealt midagi asjalikku ei kuule.

jrgn hell
27.03.09, 14:57
irw, see vihasem vend räägib täpselt, nagu see telfonides leviv intervjuu Koljaga, eks käis rõdul cräcki tõmbamas, aga ma ei liea seda kuskilt

ranka
27.03.09, 15:37
Lol. Seda videolõiku küll tõsiselt võtta ei saa. Kes võtab - no ei saa ju võtta.


Täpselt nii aga mulle tundub, et see video ongi selle eesmärgiga tehtud - kes tahab võtab tõena, kes ei taha ei võta.

Codecci
27.03.09, 17:27
24" Codecci, 30" oleks perfecto tho.
yea aegajalt saab ikoone puhastatud, aga suht tihti tekivad nad tagasi jah ;)
ja hiirematt on pro! Paar aastat tagasi sai koguaeg FPSe mängitud siis oli hea hiirematt väga vajalik, enam mingi crapiga ei suudaks harjuda.

Ei tahtnud teises teemas offtopicut tegema hakata.

Kas neil balla hiiremattidel on mingi mõte ka, kui FPS-e ei mängi? Hetkel kasutan valget A4-ja, see suht sitt. Enne oli mingi silikoonist käetoega hiirematt, aga sinna peale ei mahu uus hiir (MX Revolution) ära ja nende tavaliste 20 krooniste hiiremattidega oli vanasti laserhiirtega üks suur jama, peegeldus vastu vms ja siis hiir läks lolliks. Niisiis, soovitusi? :)

lenC
27.03.09, 17:34
Ei tahtnud teises teemas offtopicut tegema hakata.

Kas neil balla hiiremattidel on mingi mõte ka, kui FPS-e ei mängi? Hetkel kasutan valget A4-ja, see suht ****. Enne oli mingi silikoonist käetoega hiirematt, aga sinna peale ei mahu uus hiir (MX Revolution) ära ja nende tavaliste 20 krooniste hiiremattidega oli vanasti laserhiirtega üks suur jama, peegeldus vastu vms ja siis hiir läks lolliks. Niisiis, soovitusi? :)

mingi väike q-pad on üsna solid imo, või üldiselt FPS-matid, aga mis ei ole terve laua suurused. Samas kui mingi hetk 3 ekraani ees on ja ühest otsast teise pikk maa sõita hiirega, siis on suur kasulik, muidu on tülikas.

Aristotep
27.03.09, 17:47
Minu MX1100-l pole mingit hiirematti ja töötab ilusti.

ranka
27.03.09, 18:11
MX Revolutionil ma kasutasin enne hiirematina Elioni arvet - töötas ilusti. Nüüd viimasel ajal pole midagi kasutanud ja töötab ka ilusti.

altzie
27.03.09, 18:54
http://www.amazon.com/Allsop-Raindrop-Mouse-Pad-Blue/dp/B00000J4EL

RudiTurbo
27.03.09, 19:00
Minul pole ka mingit matti ja midagi pole viga.

alaska
27.03.09, 19:00
Boku lõpetas, uus alustab.

ühe kuuga 10 000$ kasumit mängides ainult alla 4$ nonturbo SNG-sid. Oddsid 1:4. See ei saa mingil juhul ju võimalik olla!!! Mängib Full tildis, kus vist 12 lauda maksimum.

http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/prop-bet-4-sngs-10-000-profit-one-month-full-tilt-no-super-turbos-442918/

Tigrano
27.03.09, 19:31
keegi ei usu mind ja nuts makstakse välja :)


Kui sina kaardi jooksma saad, siis sind ei peata enam miski ;)

-andres-
27.03.09, 19:34
Praegu peame igaljuhul kaasa elama.

Viimane chipcount update oli selline:

Seat 1: Marc Naalden -- 295,000
Seat 2: Fedor Los -- 365,000
Seat 3: Simon Borg -- 90,000
Seat 4: Salvatore Cundari -- 180,000
Seat 5: Mark Vos -- 435,000
Seat 6: Runnar Lindepuu -- 525,000

Live reporti saab lugeda siit:
http://www.pokernews.com/live-reporting/2009-pnc-alpine/main-event/

Tigrano
27.03.09, 19:36
MX Revolutionil ma kasutasin enne hiirematina Elioni arvet - töötas ilusti. Nüüd viimasel ajal pole midagi kasutanud ja töötab ka ilusti.


Kasutasin mingit keeliga hiirematti, millest loobusin, sest laual toimib hiir paremini.

Tigrano
27.03.09, 19:37
Praegu peame igaljuhul kaasa elama.

Viimane chipcount update oli selline:

Seat 1: Marc Naalden -- 295,000
Seat 2: Fedor Los -- 365,000
Seat 3: Simon Borg -- 90,000
Seat 4: Salvatore Cundari -- 180,000
Seat 5: Mark Vos -- 435,000
Seat 6: Runnar Lindepuu -- 525,000

Live reporti saab lugeda siit:
http://www.pokernews.com/live-reporting/2009-pnc-alpine/main-event/



Loomulikult, põidlad pihku.

Codecci
27.03.09, 23:02
Heads-up, Runnaril 1.4M-0.5M chiplead :)

Helmps
27.03.09, 23:18
stackid võrdsed

taasver
27.03.09, 23:30
Lindepuu now back to a commanding chip lead on 1.2 million

taasver
28.03.09, 00:04
2. koht. Palju õnne ikkagi! ;)

rynno
28.03.09, 01:02
õnne, kõva saavutus mängida nii kõvas konkurentsis ja tulla teiseks. ;)

K2snakas
28.03.09, 05:32
http://www.pokerhand.org/?4037030

kust sellised tulevad?:O

ESTPatrick
28.03.09, 08:21
http://www.pokerhand.org/?4037030

kust sellised tulevad?:O

tal on vähemalt oute, sellel optimistil nii palju pole

PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($210.30)
BB ($178.45)
UTG ($200)
MP ($483.90)
unreal optimist (CO) ($316.30)
Button ($200)

Preflop: unreal optimist is CO with 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
2 folds, unreal optimist bets $6, 2 folds, BB calls $4

Flop: ($13) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
BB bets $2, unreal optimist calls $2

Turn: ($17) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
BB bets $6, unreal optimist calls $6

River: ($29) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
BB bets $24, unreal optimist raises to $50, BB calls $26

Total pot: $129 | Rake: $3

Results:
BB mucked 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, Aces and sevens).
unreal optimist had 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (full house, Aces over sevens).
Outcome: unreal optimist won $126

Tigrano
28.03.09, 08:55
2. koht. Palju õnne ikkagi! ;)


Tubli Runnar, õnnitlused, ja ära lase pead norgu ega need esikohad tulemata ei jää ;)

lebovend
28.03.09, 11:41
tal on vähemalt oute, sellel optimistil nii palju pole


Ma läksin spliti peale välja selles käes.

andu_andu
28.03.09, 13:25
preflop 3bettisin, AA callis. Flopis tegin cbeti, AA callis ;D Turnis kütsin nuppe, AA callis 8)

http://i734.photobucket.com/albums/ww349/allsalu/fullikvsstr8.jpg

lebovend
28.03.09, 13:41
Võltspilt ju. Tead, kuidas aru sain?

Chuck Norris ei kaota kunagi.

UdusOlevSiil
28.03.09, 14:03
Võltspilt ju. Tead, kuidas aru sain?

Chuck Norris ei kaota kunagi.


See on ju võlts Chuck Norris.

RudiTurbo
28.03.09, 14:59
Mul oli hiljuti samasugune käsi AA vastu. Aga mul oli KQ ja nuts oli kohe flopist ning pidas ja donk lükkas riveris ja mul oli stonecold nutsinen, ja nauditav call :)

timz0333
28.03.09, 15:37
keegi teab kas paradise poker HEM lubab?

ranka
28.03.09, 15:43
keegi teab kas paradise poker HEM lubab?


Mis võrk paradise poker on? Crypto? Kui jah, siis toetab küll.

http://www.holdemmanager.net/support.html

Provoker
28.03.09, 16:01
33 sekundit ja trio heads-up freeroll täis :D

kollane
28.03.09, 16:02
33 sekundit ja trio heads-up freeroll täis :D


türr ma ei jõudnud, hajutasin mingile teisele freerollile regamist kiiruse peale.
täpselt regamiseks läks isis tuli see laud lahti ja ei saanudki :D

RudiTurbo
28.03.09, 16:34
Poole tunni pärast lähen 6h sõidu viimast vahetust sõitma, seega jään blogerite freerollile tund aega hiljaks ;D

Otseülekanne on ka sõidust http://www.multibc.de/Streamstarter/html/stream_2.html :)

timz0333
28.03.09, 16:35
Mis võrk paradise poker on? Crypto? Kui jah, siis toetab küll.

http://www.holdemmanager.net/support.html


ma ei oska kuskilt vaadata seda mis võrk on ???

http://en.paradisepoker.com/t/paradise-poker/support/poker-house-policies.aspx

ranka
28.03.09, 17:23
ma ei oska kuskilt vaadata seda mis võrk on ???

http://en.paradisepoker.com/t/paradise-poker/support/poker-house-policies.aspx


www.google.com sinna kirjuta: paradise poker network, esimene link annab vastuse:

Paradise Poker is a site on the Boss Media Network, which is the 7th most popular online poker site for ring games.

lebovend
28.03.09, 17:30
www.google.com sinna kirjuta: paradise poker network, esimene link annab vastuse:

Paradise Poker is a site on the Boss Media Network, which is the 7th most popular online poker site for ring games.

rofl, peen huumor.

Aga teen timzule asja veidi lihtsamaks:

http://lmgtfy.com/?q=paradise+poker+network

timz0333
28.03.09, 17:59
rofl, peen huumor.

Aga teen timzule asja veidi lihtsamaks:

http://lmgtfy.com/?q=paradise+poker+network


::) nii abivalmid inimesed

et siis ei toeta ühesõnaga:D

ranka
28.03.09, 18:00
rofl, peen huumor.

Aga teen timzule asja veidi lihtsamaks:

http://lmgtfy.com/?q=paradise+poker+network



ROFL MA NAERSIN SÜDAMEST. ROFL, ROFL, ROFL!

hotcocacola
28.03.09, 18:13
IRWWWWWW :D:D

ETV FAIL :D
Armeenia - Eesti mäng @ETVs. Pilt kadus ära. Zelinski kommenteeris:"Meil pilti ei ole, kuid meil on tore kollane tiibadega kaelkirjak" :D:D:D MAKSIMAALSELT FAIL :D


http://img301.imageshack.us/img301/919/etv2.jpg

Aristotep
28.03.09, 19:01
Polnud see mingi ETV fail... Ega nemad pilti ei tootnud.

Kohtunikud seebiks. Armeenlased riverdasid endale viigi >:(

Timpz
28.03.09, 19:03
no river oli rigged kuna dealer oli ära ostetud ju

Helmps
28.03.09, 19:15
http://www.reporter.ee/2009/03/28/poksija-henri-lebedev-saatis-tai-teles-emakeelse-tervituse/

irwwww, lõpp is teh nuts

Timpz
28.03.09, 19:27
http://www.reporter.ee/2009/03/28/poksija-henri-lebedev-saatis-tai-teles-emakeelse-tervituse/

irwwww, lõpp is teh nuts


misasja :D:D

Tarmonator
28.03.09, 19:29
http://www.reporter.ee/2009/03/28/poksija-henri-lebedev-saatis-tai-teles-emakeelse-tervituse/

irwwww, lõpp is teh nuts



hahahaaaaa ;D

Lutzky
28.03.09, 21:41
http://www.reporter.ee/2009/03/28/poksija-henri-lebedev-saatis-tai-teles-emakeelse-tervituse/

irwwww, lõpp is teh nuts


njaa. tore emakeelne tervitus...

mul mõned tuttavad ka käinud seal elamas/fightimas...üsna vägev pidi olema...elab ilusasti fightide tasudest ära...

l.

UdusOlevSiil
29.03.09, 12:39
Kas foorumikell on nüüd vale selle kellakeeramise sekeldustega?

Tigrano
29.03.09, 12:54
Kas foorumikell on nüüd vale selle kellakeeramise sekeldustega?


Tundub küll, et on paigast ära.

ranka
29.03.09, 12:58
Kas foorumikell on nüüd vale selle kellakeeramise sekeldustega?


See peaks olema serveri poolne jama, sest foorum tiksub serveri kella järgi. Kui serveri kell õigeks pannakse, siis peaks minema ka foorumi kell ise. Elame näeme...

Ning Pärnus jälle räige talv, julmalt paksu lund sajab. Sellised asjad ajavad ikka megatilti.

hotcocacola
29.03.09, 13:14
K: Mida öelda skinheadile, kui ta sult suitsu küsib? [color=red]V: Oota nats

hotcocacola
29.03.09, 15:05
http://www.youtube.com/v/qqXi8WmQ_WM&hl=en&fs=1

Tigrano
29.03.09, 15:21
See peaks olema serveri poolne jama, sest foorum tiksub serveri kella järgi. Kui serveri kell õigeks pannakse, siis peaks minema ka foorumi kell ise. Elame näeme...

Ning Pärnus jälle räige talv, julmalt paksu lund sajab. Sellised asjad ajavad ikka megatilti.


Jep hull lumi maas, käisin just metsas jalutamas, trenni eest ja mingi vend veel suusatas ;D

hotcocacola
29.03.09, 15:39
http://img21.imageshack.us/img21/7894/starsss.png

ranka
29.03.09, 15:52
http://img21.imageshack.us/img21/7894/starsss.png


Superkõvad avatarid Teil MSN-is. Muideks sa unustasid seekord MSN-i tsenseerida..

lebovend
29.03.09, 15:58
yea raixil on minu naine avatariks ja mul on tema oma...

hotcocacola
29.03.09, 15:58
ma olen enda omaga rahul :D
mario msni pole vaja tsenseerida:D, see pole nii ropp + see on avalikusele vaatamiseks ja lisamiseks :D (ONJU RANKA :D)

hotcocacola
29.03.09, 15:59
yea raixil on minu naine avatariks ja mul on tema oma...

kahjuks see pole nii. sulle meeldivad mehed:D, jokkerid, batmanid ja ironmanid :D

kuid mul on tunne, et kui sinu naine on minu dp-l siis peaksin panema sinna mingisuguse JAMIE GOLDI PILDI :D

ranka
29.03.09, 16:02
ma olen enda omaga rahul :D
mario msni pole vaja tsenseerida:D, see pole nii ropp + see on avalikusele vaatamiseks ja lisamiseks :D (ONJU RANKA :D)


level?

hotcocacola
29.03.09, 16:39
irw, fixed limit HU oli nii tsaus :D, 4x käisin allinis ja pm riveridasin ära mario :D, lõpus kui blinded suured, sai ta 3 kätt järjest endale ja nii ta pm oligi :D

EI soovita kellegile!
ja kuidas mõned saavad olla elukutselised FL tagujad :S


to ranka- mis level :D? world class ?!?!?!

ESTPatrick
29.03.09, 17:43
vahel mõtlen mummudega vihmavarju peale

leits
29.03.09, 17:50
on näha märke lakboxi taastumisest

Lutzky
29.03.09, 19:27
inimesed, kes helistavad varahommikul ja küsivad kas sa magasid on õelad

hotcocacola
29.03.09, 19:33
IRW :D, see tõehetk oli parim lihtsalt :D
me marioga msnis saime nii hullult naerda, et vähe polnud :D:D:D:D:D:D:D:D

kollane
29.03.09, 19:39
IRW :D, see tõehetk oli parim lihtsalt :D
me marioga msnis saime nii hullult naerda, et vähe polnud :D:D:D:D:D:D:D:D


suht julm elu ikka mõnel olnud.

lebovend
29.03.09, 19:49
Ma olen ise ka julm, nimelt ma ei suuda lollidele kaasa tunda.

pikk28
29.03.09, 20:30
tra rannap oli/on ikka geenius. nii fucking head laulud, et nutt tuleb peale

rohelinekonn
29.03.09, 21:37
inimesed, kes helistavad varahommikul ja küsivad kas sa magasid on õelad


Eriti kui koos nendega olid kella 5 peol

jrgn hell
29.03.09, 22:16
Pilukate professionaalsete shortstackkerite pilt leakis netti.


http://www.tbonix.com/blog/uploaded_images/QuitComplainingAboutYourJ_4-716674.jpg

ranka
29.03.09, 22:17
IRW

Rage
29.03.09, 22:36
kas mulle tundub... aga kuu lõpus ongi lauad kehvemad kui muidu? sihuke haige break-even nädal mul:-/

hotcocacola
29.03.09, 23:18
http://wiki.answers.com/Q/What_does_bluffing_with_my_muffin_mean_Poker_face-_Lady_gaga

antnx
29.03.09, 23:38
What does bluffing with my muffin mean?


It means to like lead a person on in to thinking that they are gonna "get some"

Codecci
30.03.09, 00:05
IRW :D, see tõehetk oli parim lihtsalt :D
me marioga msnis saime nii hullult naerda, et vähe polnud :D:D:D:D:D:D:D:D

see oli julm jah... seifijutu peale sai kõht kõveras irvitada :D

ranka
30.03.09, 00:18
Uuem vennad ei tea aga vana hea old schooli jutt endises Imre blogis, tra kui hea lugemine, selle eest võiks lausa Imrele musi anda.

http://www.pokkeriklubi.com/150K.html

ok2aa
30.03.09, 08:50
Pilukate professionaalsete shortstackkerite pilt leakis netti.


http://www.tbonix.com/blog/uploaded_images/QuitComplainingAboutYourJ_4-716674.jpg




päris ohtralt pelajaid.

kivisaba
30.03.09, 10:01
all parems nurgas ühel vist tough spot küsib telefoni teel nõu

pikk28
30.03.09, 10:01
all parems nurgas ühel vist tough spot küsib telefoni teel nõu

:)

Tigrano
30.03.09, 11:26
Nüüd ma tean, kust need nl10 grinderite shortstackeritest hiina hullud 2$ kaupa laksima tulid. Neid ju miljoneid seal arvutite taga ;D

RudiTurbo
30.03.09, 11:30
Aga mõtle kui lahe olex ju tegelt hommikul tööle tulla ja istud kogu kambaga nii arvutite ette ja hakkad grindima ;D

Tigrano
30.03.09, 11:33
Aga mõtle kui lahe olex ju tegelt hommikul tööle tulla ja istud kogu kambaga nii arvutite ette ja hakkad grindima ;D


Jep, üks karjub üle saali, et seal xxxx, lauas on fish, kõik tormavad sinna lauda ;D

RudiTurbo
30.03.09, 11:34
Jep, üks karjub üle saali, et seal xxxx, lauas on fish, kõik tormavad sinna lauda ;D


Ja siis kui on tough spot, siis lükkad oma pildi ruttu projektorile ja tuleb hääletus round ruttu, et mida teha ;D