PDA

View Full Version : AK vs river shove!



widescreen
25.10.11, 20:00
Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t500/t1000 Blinds + t125 - 9 players - View hand 1492299 (http://www.handconverter.com/hands/1492299)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: t50025 M = 19.06
UTG: t51569 M = 19.65
UTG+1: t68449 M = 26.08
UTG+2: t33037 M = 12.59
MP1: t24899 M = 9.49
Hero (MP2): t40427 M = 15.40
CO: t31690 M = 12.07
BTN: t26646 M = 10.15
SB: t85446 M = 32.55

Pre Flop: (t2625) Hero is MP2 with A :spade: K :spade:
4 folds, Hero raises to t2100, 3 folds, BB calls t1100

Flop: (t5825) Q :diamond: Q :spade: K :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets t2500, BB calls t2500

Turn: (t10825) 5 :club: (2 players)
BB bets t6000, Hero calls t6000

River: (t22825) 3 :diamond: (2 players)
BB bets t39300 all in, Hero ???? NO MIDA.

mikk2468
25.10.11, 20:04
JT küll missis aga vaevalt, et tundmatu 2 daalaselt turkal isilduri kombel overbetiga blufiks. Imo fold, herol ca 30k alles veel riveril, mis suht decent stack.

bi0hazard
25.10.11, 23:17
Kindel fold IMO, eks tal see Qx ole seal.

KristjanLaas
25.10.11, 23:23
No eriti imelik mäng vastaselt, aga mina snapcallin ja võtan ära raha T9lt:(
Q peale küll ei pane, pigem 55 kui Qx.

widescreen
25.10.11, 23:37
ise olin nii kindel et tal oli mingi lambi Q seal... AK läks mucki igastahes

vonkartoffel
26.10.11, 00:37
No eriti imelik mäng vastaselt, aga mina snapcallin ja võtan ära raha T9lt:(
Q peale küll ei pane, pigem 55 kui Qx.
+1
teen võidutantsu ja snapin

Jäämees
26.10.11, 02:44
Ilma readita kole raske, aga ise calliksin.

See liin on no sense mõnikord näeb jah donke kes tõesti on nii ''honest player'' aga see tundub rohkem nagu mingi maniac meta play bluff/idiot play.

sorm
26.10.11, 14:25
Mina foldiks.

Kuna me avasin keskpositsioonist (ei olnud button), et päris random kaarti meile vastane ka panna ei saa. Sellesmõttes, et vastase bluff tundub ikka väga ebareaalne, sest mis kaardiga me tema arvates calliks turni ja oleks valmis riveril foldima. Temal ju ka meie kohta riide pole ja sellisel odaval turniiril ta ei saa loota, et me mingi K siin foldiks? Parimal juhul saaks ta meid maha mingilt pocketilt, aga ma pigem arvan, et tal võib seal see Q ikka olla. JT tüüpi lehte mängiks ta pigem turnis chekreisides (või siis juba flopis chekreisides). 100% ei saa kunagi välistada nobrainer bluffe, aga ei saa ju eeldada, et kui vastane valib imeliku liini, siis on kindlasti bluff. Ma olen palju kordi näinud, et setiga või tripsiga flopi CB callitaks eja dongatakse turnis välja.

adam_q
26.10.11, 15:08
flopis check, turnis raise pärast poole timebanki kasutamist. praegu fold

mikk2468
26.10.11, 16:40
sormile +1

redddman10
26.10.11, 16:42
ma kah foldiks.turni ja riveri lead suht nutsised IMO

KristjanLaas
26.10.11, 17:20
ma kah foldiks.turni ja riveri lead suht fishised IMO

fyp.

Kurja, sellised olukorrad on tuttavad ja need on küll alati mulle mällu sööbinud T9, J9 või lihtsalt ATC käena. Ehk flopil püüavad ausa mehe kombel pihta saada/floadivad (sest mis neil muud olla saab kui callivad floppi ja leadivad blank turni kui Q) ja turnil hakkavad vägisi ära võtma kui pihta ei saanud või siis hakkavad leveldama teid paired boardil foldima. No Q peale ei paneks teda kindlasti lihtsalt kogemuse põhjal. Äärmisel juhul võib random $2 donkil siin olla tõesti 55 ja loodab, et sa ei foldi siin Qx ja võtab sellise täiesti kohutava liini. Samas ei väida, et see on ilmselgelt tõsi, lihtsalt mulle ei meenu kordagi, et vastased sellises olukorras Qx näitavad, aga sellist liini on päris tihti paired boardil võetud.


Aga oletame, et sama action ja teil on Q8, foldite?

redddman10
26.10.11, 17:28
oleneb olukorrast ja turna faasist.ning kelle vastu me mängime ka.Q8 vast ise ei paugutaks nii.kui just muidugi me full houseiks ei muutu oma käega.fishid callivad suht laia rangega seal.oma kogemuste põhjal öeldes.miks mitte Q5s vms.55 reaalsem.aga usun siiski et näiteks halvema kui AK-ga ta seal siukest mängu ei teeks

KristjanLaas
26.10.11, 17:41
oleneb olukorrast ja turna faasist.ning kelle vastu me mängime ka.Q8 vast ise ei paugutaks nii.kui just muidugi me full houseiks ei muutu oma käega.fishid callivad suht laia rangega seal.oma kogemuste põhjal öeldes.miks mitte Q5s vms.55 reaalsem.aga usun siiski et näiteks halvema kui AK-ga ta seal siukest mängu ei teeks

fish mõtleb 55-ga imo nii:

"mul on 55, laud on paardunud - äkki ta ei saanud pihta."
turn 5: "omg nuts, ÄKKI TA IKKAGI SAI Q PIHTA JA PRINDIME, BET BET BET! "(seega läheb antud olukorras rangesse)

fish mõtleb Qx-ga imo nii:

"Mul on Q, tal niikuinii pole midagi "/või "mul on Q, paneme sisse, raisk!"

tänavate kaupa

trap/(c)raise
trap/bet
BET/bet

ja ülejäänud holdingutega (k.a. gutshot v.a. AT, AJ, sest A on nuts ja seda pole mõtet blufiks pöörata)

"paardunud laud, ma olen siin kaval ja lihtsalt callin ja donkan turni, sest siis pannakse mind raudselt Q peale"
"bet abt. 6000, that will show him."
"ta callis, ilmselt tal on AJ, AT, sest nii hea käega nagu Q ja AK oleks rahad ammu sees, seega ma panen ta all-ini, sest siis ta ei saa callida oma AT-ga." (läheb ka antud olukorras rangesse, aga combosi on rohkem kui 55 combosi)


edit: tuletan meelde, et olen vanakooli mees nüüdseks ja ei biidi enam turnasi, seega räägin vaid enda kogemusest :(

sorm
26.10.11, 19:26
Esiteks palun mitte eeldada, et kõik kes mängivad $2 turniire on fishid ja dongid. KristjanLaas näiteks mängib (kirjutasid, et palju praktikat ja ...) ja mina mängin - see mudugi ei tähenda, et me Laasiga fishid poleks. AGA kogu jutu mõte on see, et vastane võib ka olla "solid" micro MTT regular ja valitud liin tema poolt Q ei ole üldse halb (ise mängiks ka enamvähem samamoodi ... pigem vist ikka chekeisiks turnis nuppe, aga see selleks).

Kui ma selle käega tahaks nupud keskele ajada, siis teeks sed ajuba turnis. Kuna ma turnsi seda ei teinud, siis sellepärast ka riveri foldin.

widescreen
26.10.11, 22:12
Väga huvitav on teie arvamusi lugeda. Ja see tüüp oli kindlasti fish(ja kindlasti on rebuy turnadel neid kõvasti rohkem) sest varsti pärast seda kukkus ta välja. Beti suurused ja käte valikud millega mängida ja mis positsioonist mängida oli tal väga mööda. Aga selles foldiga olin ise väga rahul(sisetunne)! Q poleks kindlasti foldinud ja kindlasti poleks ka foldinud siis kui oleks tunduvalt vähem stacki alles jäänud...tagantjärgi mõeldes oleks mulle meeldinud rohkem flop checkida ja sealt edasi vaadanud....

sorm
26.10.11, 22:52
...tagantjärgi mõeldes oleks mulle meeldinud rohkem flop checkida ja sealt edasi vaadanud....

Never ei soovita maha chekkida. Contbetime siis kui hitime ja sisi kui ei hiti ka. Paardunud laud ideaalne flopp CB panna. Ühe vastase vastu ma 99% panen CB....

adam_q
26.10.11, 23:25
Never ei soovita maha chekkida. Contbetime siis kui hitime ja sisi kui ei hiti ka. Paardunud laud ideaalne flopp CB panna. Ühe vastase vastu ma 99% panen CB....

need alla poolepotised c-betid ei hirmuta kedagi enam, kui paned, siis lajata suuremalt. või checki järgi ja ründa turnis.

sorm
27.10.11, 07:14
need alla poolepotised c-betid ei hirmuta kedagi enam, kui paned, siis lajata suuremalt. või checki järgi ja ründa turnis.

Seda küll, et CB peaks olema ikka 1/2 kuni 3/4 potti. Olenevalt siis vastaste arvust ja flopi tekstuurist.

kivisaba
27.10.11, 23:49
just ideaalne flop alla poole potiseks cb-ks

widescreen
28.10.11, 01:08
sama mõte oli.. pot control

Ecuador13
28.10.11, 14:33
tüüpiline fishi poolt mängitud trips. Q on päris tihti tema bb kaitsmise ranges ja checkib flopi oma arust for deception ning edasi loodab saada max value, aeg-ajalt on ta ranges ka readraw, kuigi ma ei näe et ta selle väga tihti riveri overbet bluffiks muudaks. Seega fold and be happy:)

sorm
28.10.11, 14:38
just ideaalne flop alla poole potiseks cb-ks

Mi sjuhul sa paned alla poole potiseid contbette? Kas siis kui oled hittinud või oleneb ainult flopist (suurte kaartideg paardnud flop?)?

kivisaba
28.10.11, 15:20
flopist ja stäkkidest oleneb ikka. kõik paardnudud või muidu kuivad flopid kui effektiivsed stäkid on väikesed