PDA

View Full Version : EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus



hotcocacola
25.10.11, 20:46
http://www.pokertube.com/free-poker-videos?movie=18291&title=EPT_07_Madrid_ep21


Pokertubesse ilmus eelmise hooaja grande finaali osa, kus Ivan Freitez pm "sõidab lauast üle".
Alguses obv ta teeb "mind järgi", suckoudib iga nurga alt, aga kuidas kommenteerite ühte antud jaotust:

Käsi algab 37:00 ajal. (NB! soovitan eelnevad 37minutit läbi vaadata)

Kommentaare? :D
Mis arvate sellest, et turniiridirektor hoiatas vastast selle liigutuse kohta?

Väga huvitav jaotus imo

qbj0hn
25.10.11, 21:06
Videot ei vaadanud, aga nime järgi nagu meeles siis on see tyyp tont angelshooter ju?

hotcocacola
25.10.11, 21:09
Jah, aga print on print :D or what

kardaanirist
25.10.11, 21:10
seda kätt siin foorumis juba korra arutatud mingisuguses teemas.

qbj0hn
25.10.11, 21:11
seda kätt siin foorumis juba korra arutatud mingisuguses teemas.

Yep, 2+2 ka pikk arutelu sellest: http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/most-pathetic-angle-shoot-ive-ever-seen-1072044/

hotcocacola
25.10.11, 21:13
Ty lingi eest (Y)

Svenza
25.10.11, 21:57
Väga ebaeetiline minu arust. Nägid terve laua reaktsiooni??? Tuua vabanduseks " no speak English"... wtf nagu? Enne pidevalt küsis how much ja numbritest sai küll aru. Ja floori poolt täiesti õige öelda mängijatele, kuna ta on seda juba kaks korda varem kasutanud ja alati nutsiga. Floor oli ka ilmselgelt närvis. Terve laud ilusti tiltis ka kohe :D. Ma viskaks nupud kokku ja sõidaks luuki värdjale :D

Codecci
26.10.11, 00:14
Pärnu Olympicu ürituse side-SNG 'l mingi vanamees tegi sarnast asja, shoves preflop ja siis üritas stacki tagasi võtta, diiler ütles, et peab sisse jääma. Keegi ei callinud ja lammas näitas ette KK :S

vsiu100
26.10.11, 00:42
eriti inetu tegu ja eriti läbi mõtlemata.
1. oled seda juba mitu korda teinud ja seda muuvi teadis ka tema vastane, keda oli enne kõnealust jaotust hoiatatud.
2. kõrval seisab turniiridirektor, kes teab sellest.
3. käe käigu järgi oleks ta selle calli nagunii saanud.
4. oinas -sa oled TV lauas. ei mõtle oma hilisemale imagole ja võidu puhul on kindel, et temast küll oma riiki esindavat Team Prod ei tehta. lisaks kuidas suhtuvad sinusse kõik mängijad hilisematel turniiridel? tuumik on ept-del suht sama. need lisachipid, mis ta selle liigutusega printis ei saa kuidagi seda miinuspoolt korvata. noh ja siis lisaks see tühine eetika ka......

Kloonike
26.10.11, 01:36
Siin on selgelt väga räige angle, kuid kuidas suhtute tahtmatutesse vigadesse live pokkeris (acting out of turn jms algaja vead tulenevalt vähesest kogemusest)?

harryahven
26.10.11, 02:16
1. õppivad algajad, kes pole varem vb lives mänginud (pole ka vb kuskil harjutada, aga kuskil ju ikkagi peab mängima ja proovima) ja teevad kogenematusest vahel vigu - np, arusaadav, et kogemata ja harjutamine teeb meistriks. elab üle.
2. täiesti juua täie kelod öistes cashi laudades, kes mängu ei jälgi, reeglitest on pohhui ja õigust jääb veel ülegi, üsna närvi ajab, samas on nad suured fishid ning tihti peale jätavad lauda mitmeid buyinne, ajavad haigelt närvi vahel, aga samas see klots on seda väärt.

Jäämees
26.10.11, 03:37
Väga ebaeetiline minu arust. Nägid terve laua reaktsiooni??? Tuua vabanduseks " no speak English"... wtf nagu? Enne pidevalt küsis how much ja numbritest sai küll aru. Ja floori poolt täiesti õige öelda mängijatele, kuna ta on seda juba kaks korda varem kasutanud ja alati nutsiga. Floor oli ka ilmselgelt närvis. Terve laud ilusti tiltis ka kohe :D. Ma viskaks nupud kokku ja sõidaks luuki värdjale :D

+1

Jobu teguviis.. Ja miks ma pole üllatunud, et see kaabakast donkar jookseb nagu Forest Gump.

hotcocacola
26.10.11, 12:02
Väga ebaeetiline minu arust. Nägid terve laua reaktsiooni??? Tuua vabanduseks " no speak English"... wtf nagu? Enne pidevalt küsis how much ja numbritest sai küll aru. Ja floori poolt täiesti õige öelda mängijatele, kuna ta on seda juba kaks korda varem kasutanud ja alati nutsiga. Floor oli ka ilmselgelt närvis. Terve laud ilusti tiltis ka kohe :D. Ma viskaks nupud kokku ja sõidaks luuki värdjale :D

ROFLLLLLLLLLLL :D hahahaha
no obv, et ebaeetiline. Samas peab arvestama sellega et mida aeg edasi, siis otsitakse alati võimalusi, kuidas saada "kergemini" chippe.

Laud oli rõvedalt tiltis :D.

Mulle meeldis Kremseri (turna peadire) lahendus, just see et ta mainis, et ta San Remos tegi samamoodi mitmeid kordi, kõik korrad calliti ja KÕIK korrad ta näitas epic nutsi.
Aga ma ei saa aru, miks selle eest Bänni ei saa, ala 1 ring pausi. Kui teed veel, saad 2-3 (või ajaliselt). USAs oleks ta kindlasti pausile saanud :)

hotcocacola
26.10.11, 12:03
eriti inetu tegu ja eriti läbi mõtlemata.
1. oled seda juba mitu korda teinud ja seda muuvi teadis ka tema vastane, keda oli enne kõnealust jaotust hoiatatud.
2. kõrval seisab turniiridirektor, kes teab sellest.
3. käe käigu järgi oleks ta selle calli nagunii saanud.
4. oinas -sa oled TV lauas. ei mõtle oma hilisemale imagole ja võidu puhul on kindel, et temast küll oma riiki esindavat Team Prod ei tehta. lisaks kuidas suhtuvad sinusse kõik mängijad hilisematel turniiridel? tuumik on ept-del suht sama. need lisachipid, mis ta selle liigutusega printis ei saa kuidagi seda miinuspoolt korvata. noh ja siis lisaks see tühine eetika ka......



THIS

/THREAD
Venna timing oli lihtsalt epicult vale :d

Tarq666
26.10.11, 12:33
Mulle jäi mulje, et ta sai laua tilti aetud ja see võis talle tuua lisaväärtust short term. Aga jah naljakas, kuidas ta välimuselt juba enne seda käiku meenutas totaalset kaabakat:D

Codecci
26.10.11, 12:40
Tüüp võiks nüüd seda lüket bluffidega balansseerima hakata :D