PDA

View Full Version : Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis



JohannesJ
30.10.11, 23:36
Tere kallid kaasfoorumlased!
Oleks soov saada stake kuni 5.5 usd regular ja turbo MTT mängimiseks Starsis.
Mängiks põhiliselt 9 seat ja guaranteed prizepooliga regular ja turbo mtt-si, samuti
mängiks kuni sama sisseostuga mõistliku struktuuriga satikaid kallimatele turnadele.
Välja jätaks muidugi hyyberturbod ja muud lotomasinad(3x turbod jne.)
Endast niipalju, et olen pokkerit mänginud juba tugevad 3 aastat väiksemate ja suuremate
pausidega, kuid alles hiljuti olen endale kindlaks suutnud teha, et just mtt-d on formaat,
kus suudan säilitada a-mängu ja hoiduda peaaegu täielikult tildist.
Stake küsin kuna olen nüüd juba tubli 1 kuu olnud nö. ootereziimil, et kohe, kohe saad tööle.
Seda muidugi ei ole juhtunud ja seetõttu pole endal hetkel võimalik midagi pokkerikontol sees hoida.
Usun, et suudan toota soliidset kasumit ja ennast motiveerituna hoida.
Stake suurus oleks 500 USD mille jaotan 100 osakuks nimiväärtusega 5 USD.
Kasum 65/35 stakeja kasuks pluss stakeback. Stake sisse jäävad ka võimalikud boonused (hetkel poole peal 50 usd lahtimängimine)
Igasugune suuremate limiitide mängimine, rahade liigutamine või vale formaadi mängimine toob kaasa minupoolse
100% stake kompenseerimise.
Stake kestvus on esimesest mängupäevast 1 kuu või soovi korral ka pikem. Mängin õhtuti/öösiti kuna olen ka öö inimene ja kuskil 3-4 turniiri
keskmiselt korraga.
Usun, et olen piisavalt usaldusväärne võin avaldada kõigile stakejatele oma täisnime, aadressi, telef. nr. jne.

Starsi kasutaja on Patended OPR link: http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/Patended/poker/results/2D71BCA51E144C3F916C6BDB8C9FBDD7.html?t=2&rc=
Raha sooviks saada kas moneybookersi aadressil jusser140@hot.ee või pm kaudu swed-i.
Võite pakkuda välja erinevaid parandusi ja kui kellegil on soov üksi stake ära osta siis võib eraldi kokkuleppeid teha.
Mängima hakkan, kui kogu stake on välja müüdud.
stake teema üleval ka pokernewsis kus hetkel 32 osakut broneeritud.
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5870/

MÜÜDUD
Investorite nimekiri:
kn55 2 osakut makstud pokernews foorumist
reits23 9 osakut makstud pokernews foorumist
Ronley 10 osakut makstud pokernews foorumist
reggie 4 osakut makstud pokernews foorumist
MuZZle 5 osakut makstud. pokernews foorumist
Tannu117 3 osakut makstud swed pokernews foorumist
volpriit 5 osakut makstud pokernews foorumist
margo88 10 osakut makstud pokkeriprode foorumist
kaardimaja 3 osakut makstud swedi. pokkeriprode foorumist
flipmachine 5 osakut makstud pokkeriprode foorumist.
Johannesj 15 osakut makstud swed.
Cheating 15 osakut makstud mb.
Priidix 7 osakut makstud
Cypher0 3 osakut makstud
Raabise 4 osakut makstud

DIILI ALGUS: 5.11.2011

yolpa
31.10.11, 09:32
mis kuradi 5$ daalased osakud, anna mulle paar päeva mõtlemis aega ja võibolla võtan kõik korraga ära, aga selle mõttega, et koos sinu mängu jälgida ja parandada, kuna ise olen päris pikalt MTT-dega tegelenud, siis peaks natuke kogemust ka olema. Kuna su sample ainult ca 350mtt-d, siis ilmselt pole ka korraliku hiiteri otsa sattund, itm 14% pole kah nüüd, mis kõige parem. Aga kui ise asjast huvitatud oled, siis saada pm:)

reggie
31.10.11, 13:00
Mulle just need osakud meeldivad, küllalt palju on selliseid(minusuguseid), kes ostavad loteriipileti hea meelega, samas suuremat pirukat ei saa lubada, kuna endalgi hetkel rahalunimis teema üleval. Tavaliselt on siin nii, et kui midagi mahlasemat turule tuleb siis on näljased vaalad kohe rabamas.

JohannesJ
31.10.11, 15:31
yolpa saatsin pm. sulle.

JohannesJ
31.10.11, 22:10
junkman: 19 bronnitud
vabasi osakuid: 49

JohannesJ
01.11.11, 10:29
vabasi osakuid:59
üks pokernewsi kasutaja tühistas broneeringu.
Ootan veel mõned päevad ja vb võtab siis üks sõber ülejäänud ära, kui ei panen diili kinni.

JohannesJ
01.11.11, 20:56
Hetke seis siis:
kn55 2 osakut bron.
reits23 3 osakut bron.
Ronley 10 osakut bron.
reggie 2 osakut bron.
MuZZle 5 osakut bron.
Tannu17 3 osakut bron.
junkman 19 osakut bron.
volpriit 5 osakut bron.
margo88 10 osakut bron.
kaardimaja 3 osakut makstud swedi
flipmachine 5 osakut bron
Kokku broneeritud: 67/100
Ootan veel päev/kaks ja siis otsustan mis saab aga arvatavasti leian viisi kuidas 100% osakutest maha müüa:)
E: 5 osakut läks veel
E2: veel 10 läks
E3: 3 osakut kaardimajale
E4: 5 flipmachinile

flipmachine
02.11.11, 13:19
Broneerin 5 osakut. Hiljem räägin sinuga ps-is , kuidas rahad kannan.

JohannesJ
02.11.11, 16:48
Foorumiväliselt üks sõber võtab 30 osakut ehk siis temaga arveldan ise ja need jäävad nö. minu osakuteks. Seetähendab et jääb alles veel 3 osakut ja palun investoritel hakata rahasi liigutama, saadan kõigile ka pm. oma swedi andmetega ja kui viimase raha laekudes keegi sellest 3 osakust huvitatud ei ole võtan need ise ära.
Kogu investorite nimekiri:
kn55 2 osakut bron. pokernews foorumist
reits23 3 osakut bron. pokernews foorumist
Ronley 10 osakut bron. pokernews foorumist
reggie 2 osakut bron. pokernews foorumist
MuZZle 5 osakut bron. pokernews foorumist
Tannu117 3 osakut makstud swed pokernews foorumist
junkman 19 osakut bron. pokkeripride foorumist
volpriit 5 osakut bron. pokernews foorumist
margo88 10 osakut bron. pokkeriprode foorumist
kaardimaja 3 osakut makstud swedi. pokkeriprode foorumist
flipmachine 5 osakut bron. pokkeriprode foorumist.
Johannesj 30 osakut makstud swed.
Cypher0 3 osakut bron.
E: MÜÜDUD

KristjanLaas
02.11.11, 16:50
Olen kindel, et usaldusväärne, aga kas enne stake algust oleks võimalik näha tõestust ka 30 osaku olemasolu rollil?

edit: nvm cypher võttis ära juba, seega minu asi pole.

Cypher0
02.11.11, 16:53
Võtan ülejäänd 3 ära, PMi oma nimi, MB-sse kandmiseks on vaja.

JohannesJ
02.11.11, 17:18
saatsin pm. Cypher.
to Laas: teen ekraanilasu kui kõik rahad peal ja enne esimmest turnat:)
Ehk siis diil MÜÜDUD

kjmrc
02.11.11, 17:24
Palju edu! ;)

JohannesJ
02.11.11, 17:44
ty:)
NB! palun lisada selgitusse oma foorumi kasutaja nimi!
Palun saada pm oma foorumikasutajaga kes pani selgituseks 3%

sorm
02.11.11, 18:28
edu!

JohannesJ
02.11.11, 20:50
ty!:)
Hetkel makstud:
Ronley 10 osakut swedi
reggie 4 osakut mb
tannu117 3 osakut swedi
chypher0 3 osakut mb
kaardimaja 3 osakud swedi
margo88 10 osakut swedi
volpriit 5 makstud swedi
Cheating 15 osakut makstud mb
Muzzle 5 osakut makstud
flipmachine 5 osakut makstud
kn55 2 osakut makstud mb.
JohannesJ 15 osakut makstud mb.
E: Loovutasin oma osakutest pooled cheatingule

Cheating
02.11.11, 22:14
Jäin hiljaks? Kui mingi vaba koht tekib siis anna teada!
Edu.

JohannesJ
04.11.11, 01:18
Nii hetkel maksmatta veel junkmanil 19 osakut
Ülejäänud rahad on igaltpoolt starsi kokku kogutud ja loodan et homme õhtuks saavad ka viimased investorid ülekanded tehtud ja saab pihta hakata hakata.

JohannesJ
04.11.11, 19:03
pump! tahaks täna juba mängima hakata aga ühel kasutajal veel maksmatta, vb keegi teab junkmani irl ors saab ühendust taga võtta, sest pm. talle saadetud et palun rahasi liigutama hakata ja sees on ta ka vahepeal käinud aga vastanud ei ole.

JohannesJ
05.11.11, 10:21
pumpp! teen poe uuesti 19 osakuga lahti kuna ühel siiani maksmatta.
Saadaval 19 osakut 5 usd per osak

reggie
05.11.11, 10:42
Nu anna siis 2 mulle veel.

JohannesJ
05.11.11, 10:52
Ok lisan need su eelmisele 2-le:)
Saadaval 17 osakut

JohannesJ
05.11.11, 12:57
Saadaval 10 osakut

JohannesJ
05.11.11, 14:30
MÜÜDUD 2 korda:D

JohannesJ
05.11.11, 18:15
Nii panin esimesse posti siis kõikide investorite nimed ja hakkan pihta:)
http://desmond.imageshack.us/Himg7/scaled.php?server=7&filename=patended.png&res=medium

JohannesJ
05.11.11, 21:22
Nii esimesed turnad tehtud.
Kaardijooks suht kole.
1. Kaart ei jooksnud ja kokku kuivades sain lõpuks qq
weaktight.com/4066639

2.Ei vea mul nende muttidega
weaktight.com/4066648

3.Jällegi kaart ei jooksnud või kui saingi AKs ors siis 3betitud pottides floppasin lihtsalt jubedalt. lõpuks oli stäkk nii kokku kuivanud ja leidsin 88
weaktight.com/4066655

4. Vastane oli monkey kes mängis praktiliselt 100% käsi.
weaktight.com/4066668

5.Turna hakkas hästi kui flopatud fullikuga drawi vastu duublisse sain siis tuli veel mitu väiksemat poti ja siis hakkas pihta. varajases pos AKs AQs, buttonil KJs ja ükski käsi ei floppa midagi... lõpuks hakkasid ainult j4 tüüpi käed tulema ja mõtlesin et foldin kasvõi surnuks ennast. viimane hand siis kq vs 77 vs 66 kahe bb-ga läksin all in.
üks turna käib veel ja siis tänaseks aitab.
Küll varsti tulema hakkab!

JohannesJ
06.11.11, 23:35
Ei tule ikka vajalikul hetkel flipp ära:S
Täna siis üks mincash 8 usd ja just lõppes 5.5 20k guranteed AKs vs qq ja tasuks 16 komadega pos 171
Muidu oli standart bad run ja ei viitsi neid bad beate siia postitada.
roll: 461.40

JohannesJ
07.11.11, 18:05
pump!
Panen täna mikogo ka käima kellel stakejatel huvi siis pm ja saadan ID teile:)

sorm
07.11.11, 18:55
Mittesteikijad ei või vaadata?

JohannesJ
07.11.11, 21:42
Vahepeal midagi magusat kah weaktight.com/4072431 hetkel pos 6 siis 670-st hoidke pöialt. 100 kohta rahadeni
E: tegime kuskil 1-2h sessi ka mikogoga reggie, sorm ja cheatinguga ja reggie arvas et mu mängul pole midagi häda, pigem olen turbodes pisut liiga nit.
Tänan kõigile nõuannete eest ühissessil ja seda võiks veel korraldada kui teil aega:)

JohannesJ
07.11.11, 23:54
seekord siis jäi pos 101 olin lauas übernit ja üks regular varastas mult 90 prossa. Üritasin vastu mängida aga sattusin seekord siis nutsi otsa:(

sorm
08.11.11, 03:09
IMO oled sa igalpool liiga nitt ...
Ei saa loota sellele, et saad tunra jooksul 10x AA ja siis duubli ja võidad turniiri ...

Aga pole hullu Foldid leiva lauale :D

yolpa
08.11.11, 07:04
mis kellaajal te selle ühissessi tegite? tahaks järgmine kord ühineda, aga mul päris raske oma aega eesti omaga sünkroniseerida

JohannesJ
08.11.11, 12:35
To sorm: tegin eile õhtu veel 6max turbot üritasin võtta palju loosemalt ja alguses tootis ilusti hiljem sattusin ikka A10 fulliku otsa kuigi jh vastasel oli a3 :D
to yolpa: eile tegime siis eesti aja järgi kuskil 21-01:00 vist reggie tuli hiljem uuesti kui 5.5 15 min turnas deep run oli ja 300 inimest alles.
Aga võid oma msn-i mulle pm-ida ja annan teada, kui sa sees.

reggie
08.11.11, 13:24
IMO oled sa igalpool liiga nitt ...
Ei saa loota sellele, et saad tunra jooksul 10x AA ja siis duubli ja võidad turniiri ...
See konkreetne turna, mida ma lõpus jälgisin on täpselt selline, et ma ei näinud kordagi kohta, kust midagi rohkem võtta kui ta võttis, laud oli suht loose ja tunni jooksul oli parim käsi vict AJ ja sedagi UTG-lt, korra KT ja rohkem pilte ei näinudki vist. Viimane käsi oli minu süü aga varas oli juba kolmandal ringil järjest pimedate kallal ja vastu pidi hakkama.

sorm
08.11.11, 14:51
See konkreetne turna, mida ma lõpus jälgisin on täpselt selline, et ma ei näinud kordagi kohta, kust midagi rohkem võtta kui ta võttis, laud oli suht loose ja tunni jooksul oli parim käsi vict AJ ja sedagi UTG-lt, korra KT ja rohkem pilte ei näinudki vist. Viimane käsi oli minu süü aga varas oli juba kolmandal ringil järjest pimedate kallal ja vastu pidi hakkama.

Mina seda konkreetset turnat, mida Sina lõpus jälgisid ei näinud :D

mikk2468
08.11.11, 14:54
Tundub, et sa mängid terve turna ainult premiumeid ja ei kasuta üldse positsioonilisi eeliseid. Ootad ainult kätt ja loodad actionit saada. Selleks, et actionit saada pead andma actionit. Liiga loose ei tasuks ka samas olla, lihtsalt õigeid hetki otsida õigete vastaste vastu. Näiteks hakkad late position laiema rangega avama (kõik pocketid, kõik broadway, suited connectorid, Kxs+, Axs+ jne). Võid samas leiada lauast tüübi kes, openlimp-foldib (openlimp-callib, aga foldib cbettidele) palju. Hakkad teda sobivas olukorras pidevalt karistama, senikaua kuni vastu hakkab. Sama ka tüübiga kes foldib 3-bettidele palju, 3-betid teda teda näiteks nuts kätega, broadwaydega ja samas ka madalamate suited connectoritega. Kui keegi varastab sult palju, siis sa ju tead, et ta varastab laia rangega, mille vastu hea 3-bettida/shoveda ka laia rangega. Nii palju kui eelnevatest postidest eeldada, annad sa ka kergelt alla ( järeldan sellest, et lased ennast tühjaks varastada). Kui oled lauas fit-or-fold tüüpi mängija, siis sinu vastu on väga lihtne mängida. Kindlasti panevad keskmiselt head mängijad tähele ja hakkavad sind ära kasutama. Soovitaks küll yolpal su mängu lasta vaadata. Kindlasti saaksid väga head nõu!

JohannesJ
08.11.11, 17:10
Tänan mõtete eest, KUID hilises positsioonis suited konnektorite, poketitega ja broadway kaartidega lähen alati vargile(kui just elu eest blind ennast ei kaitse)
Lihtsalt seal turnal oli väga ebameeldiv laud väga palju limbiti gayraisiti jne. ja vot siis tunnen küll ennast juba ebamugavalt, eriti kui parim käsi tunni jooksul on AJ:)
Ja blindi kaitsen umbes sama rangega mis varastama lähen, oleneb muidugi tõstja positsioonist ja imagest.
Aga suured tänud kõigile ja hakkan vaikselt laudu ette võtma kes huvitatud siis võin jooksma panna mikogo ka:)

KristjanLaas
08.11.11, 17:11
laud, kus limbitakse on fantast.
võtke mind ka kampa järgmine kord kui mikotate:)

JohannesJ
08.11.11, 17:19
Fantast, kui nad limbivad et näeks rohkem panustamatta floppi, aga toimus palju limp-rereisimist jne... Üldiselt tean pean kohati hulga loosemaks võtma...

KristjanLaas
08.11.11, 17:21
Fantast, kui nad limbivad et näeks rohkem panustamatta floppi, aga toimus palju limp-rereisimist jne... Üldiselt tean pean kohati hulga loosemaks võtma...

limpereid saab alati karistada.
limbitud potides lihtsalt isoleerid IP sitaks lightimalt ja prindid cbetidega. Seda siis pigem middle/late stages.

anyway gl.

JohannesJ
08.11.11, 19:12
Ty!
Panin tööle muidu jälle mikogo niiet kellel huvi siis pm:)

sorm
08.11.11, 19:36
3.30$NL 9K GTD
Blinds 20/40

3 Players Fold
HERO(2410)7d 8d MP3 Bet 120
CO Fold
BTN(2800) raise 400
Fold,Fold,Fold...
HERO Call
Flop Ac 9h 7s
BTN Bet 640
HERO Raise 2010(All In)
BTN call
BTN shows Ah Kc
Turn Jh
River 5d

JohannesJ
08.11.11, 19:56
3.30$NL 9K GTD
Blinds 20/40

3 Players Fold
HERO(2410)7d 8d MP3 Bet 120
CO Fold
BTN(2800) raise 400
Fold,Fold,Fold...
HERO Call
Flop Ac 9h 7s
BTN Bet 640
HERO Raise 2010(All In)
BTN call
BTN shows Ah Kc
Turn Jh
River 5d

Jep igatepidi valesti/lollisti olin tiltis lihtsalt.

mikk2468
08.11.11, 19:58
Selline käsi ei mängi üldse hästi 3-bet pottides ilma initsatiivita, ehk siis fold vs 3-bet, eriti veel OOP. Pigem 3-beti ise sellise käega IP.

JohannesJ
08.11.11, 20:09
Jep tean seal easy fold. see oli puhtalt emotionaalne käsi.

JohannesJ
08.11.11, 20:28
http://weaktight.com/4076670 midagi sellist ka vahepeal mida võib sloutada:)

yolpa
08.11.11, 20:53
ilus turni check ja veel parem riveri value, ise poleks julgend nii palju seal ilmselt panna

JohannesJ
08.11.11, 21:00
Ok tahaks lisa arvamust, sest see käsi limbitud utg kui laud on limpareid täis ja blindid väiksed aga nt. sorm arvab et see pole kunagi arukas käik sellega limpida.

armand0
08.11.11, 21:07
Ok tahaks lisa arvamust, sest see käsi limbitud utg kui laud on limpareid täis ja blindid väiksed aga nt. sorm arvab et see pole kunagi arukas käik sellega limpida.

Mulle ka eriti ei meeldi.

Sellist kätt tuleks hilisemast positsioonist mängida.Väga tihti keegi veel tõstab ja kui isegi hitid enda J või 9 ära oled tihti domineeritud ja seda on väga raske edasi mängida.Seda kätt saab palju paremini mängida hilisemast positsioonist ja siis ka mitte limpida kui raise ees pole.

armand0
08.11.11, 21:14
ilus turni check ja veel parem riveri value, ise poleks julgend nii palju seal ilmselt panna

Ma oleks turnis ka bettinud.

Ta callib seal suht laia rangega ja kui sa keevitad riveril nii suure betti sisse siis loodad ,et tal on see Jx või flopatud mast.

Minu meelest seal kaotab suht palju valuet ,sest isegi kui tal pole turnis kätt millega callida siis on väga väike võimalus ,et ta riveril callib su beti ära.

mikk2468
08.11.11, 21:24
UTG limp sellise käega on halb. Võid sattuda lihtsalt OOP keerulisse olukorda, nagu näiteks kui keegi premiumiga isoks su limpi. Arvatavasti calliksid selle. Flop tuleb Jxx, sina check-callid vastase cbet'i. Turn tuleb jälle blank, sina checkid jälle. Vastane paneb uue barreli, nüüd oledki olukorras, kus turni callides callid ka suhteliselt tihti riveri ja kaotaksid ülepaari vastu suhteliselt suure poti. OOP UTGlt sellist kätt mängides paned sa enda olukorda, milles võid teha palju vigu üldiselt, pigem vältida väikest viga preflop ning foldida ja mitte teha suurt viga post-flop. Praegu lihtsalt joppas.

armand0
08.11.11, 21:25
UTG limp sellise käega on halb. Võid sattuda lihtsalt OOP keerulisse olukorda, nagu näiteks kui keegi premiumiga isoks su limpi. Arvatavasti calliksid selle. Flop tuleb Jxx, sina check-callid vastase cbet'i. Turn tuleb jälle blank, sina checkid jälle. Vastane paneb uue barreli, nüüd oledki olukorras, kus turni callides callid ka suhteliselt tihti riveri ja kaotaksid ülepaari vastu suhteliselt suure poti. OOP UTGlt sellist kätt mängides paned sa enda olukorda, milles võid teha palju vigu üldiselt, pigem vältida väikest viga preflop ning foldida ja mitte teha suurt viga post-flop. Praegu lihtsalt joppas.

täpselt minu point.

JohannesJ
08.11.11, 21:29
Ok, äitähh sisuka vastuse eest.

JohannesJ
08.11.11, 22:15
weaktight.com/4076962 (http://weaktight.com/4076962) lihtsalt masendav... Teed 800 chippi pealt comebacki 250 blindidega, hoiad ilusti keskmist stäkki ja siis selline rõvedus.
E: 8 kohta ennem rahasi weaktight.com/4077180 (http://weaktight.com/4077180) ja mõned sekundid hiljem, siin läksin flopil juba pool tildist all in weaktight.com/4077186 (http://weaktight.com/4077186)

yolpa
09.11.11, 00:00
mindset paika poiss, ei ole mõtet ju uut alustadagi kui tiltis

JohannesJ
09.11.11, 00:13
Ei alustanudki ta juba käis mul kõrval:S Aga jh mindset paika! väga fustrueeriv ennem rahasi pidevalt lennuk saada premiumitega.
but thats poker
Normaalsed inimesed ikka mängivad neid turnasi. the bigil istun KK sb cutoffilt tõste panen 3 kordselt otsa ta paneb omakorda pool minutit hiljem min reise ja insta shoven. Vend mõtleb timebanki nulli ja callib AA-ga ise irvitab chatis et kartis et ms beadin teda.
Ja viimane hand siis qq vs AA good night!
roll: 409.22

Priidix
09.11.11, 08:48
Midagi hullu pole, mängida veel saab ja küllaga. Küll tulema hakkab!

Edu

mikk2468
09.11.11, 10:20
Miks sa koguaeg shoved floppe mingi 15-16k rohkem, kui vastane betib 2k-3k vms flopil ja sul tugev käsi? Sa saad turnis ka nupud sisse kui lihtsalt raiseda floppi 2,5x ja shove turn.

JohannesJ
09.11.11, 11:29
Ei tea millist kätt konkreetselt mõtled aga üldiselt olen vb. seda teinud tõmmetega flopi korral, et oma elu lihtsamaks teha.

adam_q
09.11.11, 13:58
UTG limp sellise käega on halb. Võid sattuda lihtsalt OOP keerulisse olukorda, nagu näiteks kui keegi premiumiga isoks su limpi. Arvatavasti calliksid selle. Flop tuleb Jxx, sina check-callid vastase cbet'i. Turn tuleb jälle blank, sina checkid jälle. Vastane paneb uue barreli, nüüd oledki olukorras, kus turni callides callid ka suhteliselt tihti riveri ja kaotaksid ülepaari vastu suhteliselt suure poti. OOP UTGlt sellist kätt mängides paned sa enda olukorda, milles võid teha palju vigu üldiselt, pigem vältida väikest viga preflop ning foldida ja mitte teha suurt viga post-flop. Praegu lihtsalt joppas.

kes postflop mängu kardab, on jänes!

timz0333
09.11.11, 15:06
Ei tea millist kätt konkreetselt mõtled aga üldiselt olen vb. seda teinud tõmmetega flopi korral, et oma elu lihtsamaks teha.

Selline mõtlemine unusta kohe ära, bet/raise ikka vastavalt hand rangele mille suudad vastasele anda.

mikk2468
09.11.11, 16:01
kes postflop mängu kardab, on jänes!

Pigem, kes preflop eksib, eksib postflop rohkem!

JohannesJ
09.11.11, 17:23
Ok täna siis uus päev/õhtu ja loodan, et saab mängu käima, kui huvilisi on panen mikogo ka jälle käima ja võiks msn-is siis arutada ka erinevaid situatsioone:)

valustyng
09.11.11, 18:10
pane mikogo aadress siis siia

JohannesJ
09.11.11, 18:20
mingi 1-1.5h pärast hakkavad põhiturnad siis saadan pm kes huvitatud.

valustyng
09.11.11, 18:22
huvitatud:)

JohannesJ
10.11.11, 02:57
Nii korralik sitt jooks oli jälle va. üks turna kus sormi ja jäämehe õpetustega õnnestus 12. jääda ja 56 usd
last hand tundus flopis juba kodus. weaktight.com/4082257 (http://weaktight.com/4082257)
roll: 416 usd
E: homme päeval vaatan oma baisic asjad ka uuesti üle ja üritan enda push fold mängu parandada.

valustyng
10.11.11, 06:12
mulle tundus jooks hämmastavalt hea jälle:)ise pole sellist jooksu pea aasta näinud:)

JohannesJ
10.11.11, 16:52
kaarte tuli aga vastased tõmbasid ära koguaeg. Sellessuhtes häid kaarte tuli aga kui nt. aq saad q kolmiku ja maas pole ei flush ega reavõimalust ja vastasel fullik siis ei ole ju kasu sellest jooksust või kui turbokal satud ak-ga aa otsa või kk-ga aa otsa:)

valustyng
10.11.11, 16:59
täna jälle teed? vaataks uuesti vahepeal igavusest

JohannesJ
10.11.11, 17:00
Nii seis siis selline, et pean perekonlikel põhjustel nädalaks ajaks välismaale sõitma homme. teada sain seda alles täna hommikul ja ei ole võimalik seda ära jätta.
Ise teen ettepaneku panna diil nädalaks nö. pausile ja jätkata sealt kus pooleli jäi ja mängida seni kuni 30 mängupäeva täis.
Selle nädala jooksul iga vaba hetke mis mul tekib kavatsen kasutada enda arendamiseks ja õppimiseks. Ehk siis kavatsen poker mindseti 2-3 korda läbi kuulata mis õnnestus mul helikandjal saada ja samuti otsin endale netist valmis videosi ja artikleid.
Loodan steikijate mõistvale suhtumisele ja täna plaanis veel siis mängida.
Kuna stakejate arv on päris suur siis loodan et kõik on nõus kuna paari inimese keeldumisega oleks raske edasi plaane teha.
Kui soovite võime ka diili siis lihtsalt nädala võrra lühemaks teha aga ise pakun et parema pildi saaks ikkagi 30 mängupäevaga.
Ette tänades Johannes.

JohannesJ
10.11.11, 18:18
miks mitte turna esimene level algstäkiga 46o all in minna lol weaktight.com/4085297
panen mingi 1-2 h pärast siis jälle mikogo ka tööle kellel huvi, eile sai kuskil kella 3-4ni sormi ja jäämehega ühte turnat tehtud ja õppisin kõvasti nende käest.

valustyng
10.11.11, 19:07
sheeri siis id ka

JohannesJ
18.11.11, 11:45
Nii tänasest siis back in business:)
Tänud kõigile mõistva suhtumise eest ja täna õhtu jätkan sealt kus pooleli jäi.
Palju vaba aega mul kahjuks ei olnud aga mindseti 1 korra suutsin läbi kuulata + push/fold mänguga tegin kõvasti tööd.
Igatahes tänu pausile mängu isu on suur:)

adam_q
18.11.11, 12:06
kui kaua Poker Mindseti lugeda, siis jääb tunne nagu vaataks Kašpirovski seanssi

JohannesJ
18.11.11, 12:19
Mul see helikandjal, kus mingi naisterahvas loeb vaikselt ja rahulikult aga vahepeal on hääle moonutus nagu loeks robot:D

valustyng
18.11.11, 13:01
tegelikult loebki robot

JohannesJ
20.11.11, 11:05
Niisiis 2 päeva jälle mängitud. Esimene päev oli vast kõige jubedam päev selle diili raames, kui ei tulnud isegi 1 mingashi. eile paar mingashi ja 6max turna 12. koht. Turna lõpp oli coolerite rohke ja viimaseks handiks jäi jj vs a7 vs aq oleks see hand ära tulnud oleks final table vist kindel olnud. Aga noh mis teha üle 6h mängu ja 50 usd valuraha.
Roll: 377.9 USD

JohannesJ
20.11.11, 11:35
http://weaktight.com/4113976 sooviks arvamust selle käe kohta, vastane oli turna suurim agronoom ja nägin teda palju varastamisega vahele jäämas samas oli tal ka korralik hiiter peal.

Jäämees
20.11.11, 12:31
Pane nüüd selle villase statsid ka..

3bet, 4bet ja ka flop/turn/river statsid need olid tal über see aeg kui ma vaatasin Sind.

JohannesJ
20.11.11, 12:55
Steal (total) 70 % CO 69 Btn 68 SB 75
-
46/34/70/14.0 - VPIP/Pre raise/steal/3bet
3.0/67/27/268 - agg factor/flop CB/ Fold to flop CB/hands

JohannesJ
22.11.11, 15:16
Nii 2 päeva jälle grinditud ja midagi rõõmustavat kahjuks ei ole. Eile ühel turbol hakkas juba looma aga lõppfaasis oli ikka kaardisurm ja kohaks 35 ja rahasi 35 usd.
Eile siis sai jälle ka mikogot kasutatud ja kui kellegil huvi panen täna ka käima selle
Roll: 323 USD Jätan nüüd välja 5.5 turbokad ja kui roll peaks poole peale langema jätan ainult kuni 3.3 alles.

mikk2468
22.11.11, 16:15
mitu turnat mänginud oled üldse ja palju ITM?

JohannesJ
22.11.11, 16:59
Opr-i järgi siis 124 turnat ja itm 12% seal sees ka kümmekond sateliiti.
E:Need siis 10 mängupäevaga

JohannesJ
23.11.11, 02:41
11. päev siis lõpuks see õnnelik päev kui sain esimese final table. tegime 4 way deali ja pigistastasin 2helt väiksemalt veel 33 usd välja ennem kui nõus olin:D
turna siis 9kg 3.3 sisseost ja 1590.71 usd. Arvan et diil oli hea sest 1 koht oli 1881 ja blindid juba suured ning olin vaid kerges eduseisus überagro donk kodaniku vastu.
mõned mingashid ka veel ja roll: 1901 USD
küsin luba võtta juurde 11 usd the bigid ja sunday stormid pühapäeviti.

Priidix
23.11.11, 02:49
Congratz! / Minupoolt jah.

mikk2468
23.11.11, 04:59
nice hit! cash mitte gash btw

flipmachine
23.11.11, 11:39
ilus

JohannesJ
23.11.11, 12:42
Ty all:) Muide enne final tablet tegin vist saatusliku foldi ka kui seesamune agrodonk nuppe pani mp ja ma sb AKs, tegemist oli missclickiga ja hiljem final tables sain ta vastu jj vs 55 sisse.
Ja kino oli see ka muidugi kui JQs riverisse nuts rea sain ja vastase tõste peale time banki kulutasin ja nuppe pannes vend instacallis kj ehk siis k paar. Hiljem jälitas mind kõikides turnades ja nõudis 50 usd lol :D

sorm
23.11.11, 14:27
Ty all:) Muide enne final tablet tegin vist saatusliku foldi ka kui seesamune agrodonk nuppe pani mp ja ma sb AKs, tegemist oli missclickiga ja hiljem final tables sain ta vastu jj vs 55 sisse.
Ja kino oli see ka muidugi kui JQs riverisse nuts rea sain ja vastase tõste peale time banki kulutasin ja nuppe pannes vend instacallis kj ehk siis k paar. Hiljem jälitas mind kõikides turnades ja nõudis 50 usd lol :D

Ta sai endale ikka J high rea kokku. Olid vist umbes CO tõstsid preflopp (pimedate suuruseid täpselt ei mäleta), aga võis olla näiteks 25k/50k ja sa tüstsid 100k. Tüüp callis BB. Flopp T87. Chekc Chekc. Turn K ja tema pansutas umbes 100k, sina call. River 9. tema panustas umbes 170k ja nüüd panid oma allesjäänud 600k allin. Vastane näitas KJ!

sorm
23.11.11, 14:34
11. päev siis lõpuks see õnnelik päev kui sain esimese final table. tegime 4 way deali ja pigistastasin 2helt väiksemalt veel 33 usd välja ennem kui nõus olin:D
turna siis 9kg 3.3 sisseost ja 1590.71 usd. Arvan et diil oli hea sest 1 koht oli 1881 ja blindid juba suured ning olin vaid kerges eduseisus überagro donk kodaniku vastu.
mõned mingashid ka veel ja roll: 1901 USD
küsin luba võtta juurde 11 usd the bigid ja sunday stormid pühapäeviti.

Hoolimata selles, et vastased olid jube halvad mängijad oli see diil OK IMO. Stackid olid umbes 4.5M, 3.5M, 2.2M ja 1.7M. Pimedad olid juba parasjagu suured ja teise koha auhind oli mingi 1400, seega 1590 peaks piisavalt õnnelikuks tegema küll, sest chiplead ei ole nüüd ka niisuur, et garanteeriks 1. koha.

Ma soovitaksin võtta juurde $11 The Big turniirid, $8.80 The big ja 2R/3R mitteturbod.

JohannesJ
24.11.11, 02:33
Nonii hakkas lubama jälle aga pos18 seekord ja 52 usd, tegin ise valesti kui kuskil 10bb-ga istusin bb-l ja sb completes ja mul 106 ceckisin, oleks pidanud eny two seal lükkama ja floppi 10 all in ja tal 107:(
Roll: 1918 USD

JohannesJ
26.11.11, 03:05
pöidlad püsti!!!:D
6max turnas 118bb deep ja 8 matsi alles:P

yolpa
26.11.11, 03:34
railida tahaks, ütle kasutaja

JohannesJ
26.11.11, 03:36
Patended

yolpa
26.11.11, 03:44
miks sa monsteroga ise välja donkad, see oli pmst open shove. Imo chk-shove, bet-turn spot.

JohannesJ
26.11.11, 03:47
njaa, sick river:(

yolpa
26.11.11, 03:48
pohhui, see river, see oli lihtsalt pre setup, aga khafrolt oleks ikka midagi välja meelitand

E: wp AJ!

Marek K.
26.11.11, 04:06
päriselt foldisid seal seti?

JohannesJ
26.11.11, 04:09
two pair oli

Marek K.
26.11.11, 04:31
wp

yolpa
26.11.11, 04:33
mis krdi asi see oli? tilt allin? olin küll väga pettund sellises mängus

JohannesJ
26.11.11, 04:34
Seekord siis kolmaks koht hakkasin oma blindi kaitsma ja obv kk otsa:D
422.6 usd turna kestis 8h lol rampväsinud. Homme lähen sünnip. ja jätan päeva vahele
Roll: 2204 USD
muidu olen rahul aga kahju et world record holder of limping 2 jäi:D

JohannesJ
26.11.11, 04:35
Tilt? lasen ennast lihtsalt tühjaks varastada?

yolpa
26.11.11, 04:37
stack polnd absoluutselt selline, et peaksid Kx-ga blindi kaitsma

kivisaba
26.11.11, 04:40
pane HH johannes

JohannesJ
26.11.11, 04:40
nu vb oli see viga aga tema range seal 100 pross pm ja k7s tundus piisav et talle ükskord vastu mängida lihtsalt ebaõnn et tal seal KK oli imo. jah oleks vb saanud foldida 2 ennast kui oleks oodanud kui see idioot vea teeb aga chipliider oli üle 5x stäkiga ja aa oodata ei saa.

JohannesJ
26.11.11, 04:44
weaktight on hoolduse all ja ei viitsi mojale postitada niiet panen tekstina ma lihtsalt nii väsinud:S vb sellest ka see kahtlane muuve.
PokerStars Game #71145610307: Tournament #548010555, $2.00+$0.20 USD
Hold'em No Limit - Level XXIX (20000/40000) - 2011/11/25 22:30:44 ET
Table '548010555 206' 6-max Seat #2 is the button
Seat 2: Vale.t749 (1140892 in chips)
Seat 3: Jr_Sapinho (5031569 in chips)
Seat 4: Patended (871539 in chips)
Vale.t749: posts the ante 4000
Jr_Sapinho: posts the ante 4000
Patended: posts the ante 4000
Jr_Sapinho: posts small blind 20000
Patended: posts big blind 40000
*** HOLE CARDS ***
Dealt to Patended [Kc 7c]
Vale.t749: folds
Jr_Sapinho: raises 60000 to 100000
Patended: raises 767539 to 867539 and is all-in
Jr_Sapinho: calls 767539
*** FLOP *** [6h Ac 7s]
*** TURN *** [6h Ac 7s] [3s]
*** RIVER *** [6h Ac 7s 3s] [5s]
*** SHOW DOWN ***
Jr_Sapinho: shows [Kh Ks] (a pair of Kings)
Patended: shows [Kc 7c] (a pair of Sevens)
Jr_Sapinho collected 1747078 from pot
Patended finished the tournament in 3rd place and received $422.64.
Jr_Sapinho said, "gg"
*** SUMMARY ***
Total pot 1747078 | Rake 0
Board [6h Ac 7s 3s 5s]
Seat 2: Vale.t749 (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 3: Jr_Sapinho (small blind) showed [Kh Ks] and won (1747078) with a
pair of Kings
Seat 4: Patended (big blind) showed [Kc 7c] and lost with a pair of
Sevens

kivisaba
26.11.11, 04:48
22bb -ga suht normal lüke minu meelest peaks korralikult folde saama

Jäämees
26.11.11, 08:59
Jälle hittisid või? Sick :D ma vaatan ka pärast üle.. Aga see K7 on ka minu arust ok kui tõesti vennal oli seal VPIP mega high täiesti ok kaart 3 way actionis eriti kui oled shortie.

Ma ei tea kuidas sa seal mängisid, aga sellise laua dünaamikaga peaksid sina shovima peaaegu any twod kui 1 stack foldib... Igatahes, et saada sealt paremat kohta kui 3mas oleks vaja olnud väikest hiiterit veel lisaks.

JohannesJ
26.11.11, 10:52
Pm. tõstis ta iga käsi, minuga showdownile minna ei tahtnud ja minu image oli suht tight ja arvan et oleks seal vb isega aj mu vastu foldinud.
appi mul uni läinud juba.... zombie

Jäämees
26.11.11, 10:54
Nüüd jääd täna magama turkasid ladudes nagu mina eile jäin peaaegu xD..

Sa võid mulle HH saata FTst või vaatame koos mikogos HEMi replayeriga üle.

JohannesJ
26.11.11, 11:53
Võiks vaadata jah:) Aga ma üritan ikka magada veel veits ja täna õhtu ei mängi, lähen sünnipäevale.

sorm
26.11.11, 13:21
weaktight on hoolduse all ja ei viitsi mojale postitada niiet panen tekstina ma lihtsalt nii väsinud:S vb sellest ka see kahtlane muuve.
PokerStars Game #71145610307: Tournament #548010555, $2.00+$0.20 USD
Hold'em No Limit - Level XXIX (20000/40000) - 2011/11/25 22:30:44 ET
Table '548010555 206' 6-max Seat #2 is the button
Seat 2: Vale.t749 (1140892 in chips)
Seat 3: Jr_Sapinho (5031569 in chips)
Seat 4: Patended (871539 in chips)
Vale.t749: posts the ante 4000
Jr_Sapinho: posts the ante 4000
Patended: posts the ante 4000
Jr_Sapinho: posts small blind 20000
Patended: posts big blind 40000
*** HOLE CARDS ***
Dealt to Patended [Kc 7c]
Vale.t749: folds
Jr_Sapinho: raises 60000 to 100000
Patended: raises 767539 to 867539 and is all-in
Jr_Sapinho: calls 767539
*** FLOP *** [6h Ac 7s]
*** TURN *** [6h Ac 7s] [3s]
*** RIVER *** [6h Ac 7s 3s] [5s]
*** SHOW DOWN ***
Jr_Sapinho: shows [Kh Ks] (a pair of Kings)
Patended: shows [Kc 7c] (a pair of Sevens)
Jr_Sapinho collected 1747078 from pot
Patended finished the tournament in 3rd place and received $422.64.
Jr_Sapinho said, "gg"
*** SUMMARY ***
Total pot 1747078 | Rake 0
Board [6h Ac 7s 3s 5s]
Seat 2: Vale.t749 (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 3: Jr_Sapinho (small blind) showed [Kh Ks] and won (1747078) with a
pair of Kings
Seat 4: Patended (big blind) showed [Kc 7c] and lost with a pair of
Sevens

Minuarust ka OK lüke. Eriti arvestades, et villane kogaueg varastab ja parema koha saamiseks turnal on nagunii kuskilt hittida. Kui vastase range on siin 100% siis mina kütan talle otsa siin ikka väga tihti (Kx on nuts).

Priidix
26.11.11, 21:39
Minuarust ka OK lüke. Eriti arvestades, et villane kogaueg varastab ja parema koha saamiseks turnal on nagunii kuskilt hittida. Kui vastase range on siin 100% siis mina kütan talle otsa siin ikka väga tihti (Kx on nuts).
+1, ggs / Kui weaktight ei tööta, siis saab alati kasutada: seda (www.handconverter.com)
Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t20000/t40000 Blinds + t4000 - 3 players - View hand 1531765 (http://www.handconverter.com/hands/1531765)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: t1140892 M = 15.85
SB: t5031569 M = 69.88
Hero (BB): t871539 M = 12.10

Pre Flop: (t72000) Hero is BB with K :club: 7 :club:
1 fold, SB raises to t100000, Hero raises to t867539 all in, SB calls t767539

Flop: (t1747078) 6 :heart: A :club: 7 :spade: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t1747078) 3 :spade: (2 players - 1 is all in)

River: (t1747078) 5 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t1747078
SB shows K :heart: K :spade: (a pair of Kings)
Hero shows K :club: 7 :club: (a pair of Sevens)
SB wins t1747078

JohannesJ
27.11.11, 14:53
Nii, kuna liferoll on nagu ta on siis olin sunnitud võtma vastu ühe töö otsa soomes, kestab see pühapäevani ja nii ma täna hommikul 6 tunnise etteteatamisega põtrademaale saabusingi. Õnneks on siin inimlik korter kus ei ole 9kesi 1 toas ja korralik nett ning tööpäev kuskil 4-5ni max ja alustame 8 niiet jääb küllalt aega ka pokkeri ja diiliga tegeleda:)
Arvatavasti küll vb. jääb selle aja sees 1-2 päeva vahele aga eks see paistab:)
Vahepeal siis diili kohta ka OPR andmed:
Game * Prizes Profit ROI ABI AFS R/A ITM ITM
Hold'em NL $2,363 $1,722 269% $3.75 3928 2% 23/171 13%

NB! tänud kõigile kes kaasa elasid viimasel turnal ja huvitav kas laudakatus on siit foorumist?:D hea nimevalik igatahes:P

kaardimaja
30.11.11, 16:34
oskad keegi öelda, mis kuupäeval see diil siis läbi ka peaks saama?

Priidix
30.11.11, 16:56
05.detsember??

JohannesJ
30.11.11, 17:07
Nii, esialgne plaan oli mängida 30 päeva aga kuna vahepeal pidin nädala ära käima jne siis mõtlesin et teeb nädala lihtsalt pikema(millega osad stakejad ka nõustusid) aga samas kuidas stakejad ise soovivad. volüümimõttes on üle 180 mtt juba tehtud ja võib vabalt ka täpselt kuu hiljem ehk siis 5ndal lõpetada või siis teha nädal pikemalt.
Teeme siis nö. hääletuse andke teada kuidas soovite:)

Cypher0
30.11.11, 17:17
Minu poolest lase nädal juurde siis.

Cheating
30.11.11, 17:21
agree

Priidix
30.11.11, 17:23
Minu poolest lase nädal juurde siis.

Mhmhm, sobib :)

kaardimaja
01.12.11, 10:22
mulle sobib ka nädal juurde, tahtsin lihtsalt teada :)

JohannesJ
04.12.11, 16:26
Nii täna ööse siis koju ja saab homsest jälle rahulikult pokerdama hakata:)
Eile ei mänginud kuna väsimus oli liiga suur ja üldse on volüüm väike olnud, eks homsest saab jälle kuuma anda:P
Teeme siis nii et viimane mängupäev on 12.12.2011 siis jääb ilusti diili sisse 1mG sunday storm ja saan pärast diiliväliselt sunday millile satikatelt piletit jahtida:P

sorm
04.12.11, 16:54
Nii täna ööse siis koju ja saab homsest jälle rahulikult pokerdama hakata:)
Eile ei mänginud kuna väsimus oli liiga suur ja üldse on volüüm väike olnud, eks homsest saab jälle kuuma anda:P
Teeme siis nii et viimane mängupäev on 12.04.2011 siis jääb ilusti diili sisse 1mG sunday storm ja saan pärast diiliväliselt sunday millile satikatelt piletit jahtida:P

Mis kkupäev on 12.04.2011. 4. detsember on täna ja täna küll ei ole Sunday Storm 1M gt?

JohannesJ
04.12.11, 17:00
Jah mõtlesin 12.12 obv:D ehk siis 12.12.2011 my bad

con
04.12.11, 17:01
11.12 on 1m ss
events>10

JohannesJ
07.12.11, 19:00
Nonii, vahepeal siis jälle 2 päeva mängitud ja midagi magusat tulnud pole, eile ja üleeiele hakkas vähemalt mingashegi tulema ja lubama midagi.
Eile 5.5 turbokast kahju kui 3 oudise pärast top 10 stäkk saamata jäi ja võimalus korralik summa hittida ära võeti.
Roll: 1943 kohe kohe tulemas ka 50 usd boonus.

JohannesJ
08.12.11, 02:46
flopist 99.293% winner.
Mul süda läheb pahaks ma saan pasaüledoosi
weaktight.com/4161633 (http://weaktight.com/4161633)
roll: 2003

kjmrc
08.12.11, 02:50
flopist 99.293% winner.
Mul süda läheb pahaks ma saan pasaüledoosi
weaktight.com/4161633 (http://weaktight.com/4161633)
roll: 2003


Hahha, wtf, see on küll liiga unreal :D

Potsataja
08.12.11, 05:01
Kui sa PFAI puhul hakkad flopi võidu% arvutama, siis on aeg väike puhkus võtta. :p

Jäämees
08.12.11, 10:27
Kui sa PFAI puhul hakkad flopi võidu% arvutama, siis on aeg väike puhkus võtta. :p

Ta sai hästi aru, et see käsi oli flip lihtsalt spot oli juba selline, et oleks see käsi ära tulnud oleks hea lootus FTle + vastane oli üpriski spewy ja bluffas õhuga uhkelt korduvalt seega ka PF AI 99tega nii deep stacked 3beti vastu... Ja flopist saadigi üpris solid bad beat, aga juhtub ikka :)

JohannesJ
08.12.11, 11:17
sheriff?
Ei obv, et flipp lihtsalt mis sa arvad kes see loll flopis rõõmust lakke hüppas:D

JohannesJ
08.12.11, 11:19
-

JohannesJ
09.12.11, 02:24
Nii täna võimalus revenge teha samal turnal pos 5 of 63.
hope for best:P
E: täna 99 maksab ilsuti tagasi teist korda 99 set vs 33 set pos 2:P

widescreen
09.12.11, 03:50
kuidas läheb turnal?

JohannesJ
09.12.11, 03:55
8 out of 25 paar kahtlast kätt olnud 349k stäkk 10k bb

Priidix
09.12.11, 04:50
alles veel?

PM: username,reilin ^^

JohannesJ
09.12.11, 04:57
Patended aga liiga hull kaardisurm on 12 of 12 ja 10bb nüüd peab luckboxi lahti tegema

Priidix
09.12.11, 05:23
ggs

widescreen
09.12.11, 05:24
kahjukahju.. aga gg ikkagi!!!

miksnii
09.12.11, 05:24
gg

JohannesJ
09.12.11, 05:26
Seekord siis jäi 8 koht AK vs 66 ei tulnud ära kahjuks:( 375 usd siis seekord.
roll: 2342 USD
Suured tänud kõigile kes kaasa elasid!

JohannesJ
09.12.11, 05:50
weaktight.com/4164373 mis arvate kas on koht stackimiseks või ei?
Pärast seda kui 180k 3betin suht commited see väike 4bet vastase poolt näitab et tahab stäkkida aga call siin ju halb, fold ka nõme?:S

yolpa
09.12.11, 06:43
weaktight.com/4164373 mis arvate kas on koht stackimiseks või ei?
Pärast seda kui 180k 3betin suht commited see väike 4bet vastase poolt näitab et tahab stäkkida aga call siin ju halb, fold ka nõme?:S

wp

kjmrc
09.12.11, 07:42
See on obv push koht.

flipmachine
09.12.11, 14:25
me like (Y)

JohannesJ
10.12.11, 00:46
Lendasin just the bigist välja olin kuivanud ja otsustasin min reisi peale AJ shoveda vasta AK ja 61 usd. sick mis nittimine seal käis kaks korda KK ja korra AA sain blindid ja siis järsku mindi AJ vs KQ vs A10 3 way all in pre ja AJ uus chipleader.
homme ei mängi, teen üle pika aja ka ühe joomapäeva:D
[B]Roll:2341[/

JohannesJ
12.12.11, 23:36
Nonii last day saab vähemalt ilusa lõpu, suutsin ennast veel ühte final tablesse foldida 5.5 the bigis käejooks oli jube kui 27 oli alles olin last positsion ja nii pm kuni final tableni:D kahjuks seal tehti paar suckouti muidu oleks rahatabelis tõusnud. 187 usd siis viimase ft eest.
Üks turna veel käimas seal pos 10 890-st 360 saavad rahasi vb. tiksub veel midagi juurde.
homme hakkan siis rahasi jagama, kannan vist kõik mb ja kui kellegile mb ei sobi kannan sealt swedi edasi.

Suur, suur tänu kõigile stakejatele, õpetajatele ja reilijatele!!!

Roll enne viimase turna lõppu: 2468.98 USD


http://www.youtube.com/watch?v=_IKEmBCOy8M

JohannesJ
13.12.11, 02:15
Lõplik roll siis 2508 USD ehk siis ühe osaku puhaskasum 8.52 usd kui nüüd kiirelt õieti arvestasin:)

JohannesJ
13.12.11, 12:58
Palun andke teada kuidas raha soovite! Täna õhtu hakkan sellega tegelema. Mb sobiks kõige paremini aga saab ka paari päeva jooksul swedi:)

kaardimaja
13.12.11, 13:02
ühe osaku puhaskasum peaks olema ju (2508-500)*0,65 /100 = 13,05$ ? ehk ühe osaku hind tõusis 5$ 18,05$-ni?
igatahes, GG ja respekt
oma raha tahaks SEB'i tagasi.

JohannesJ
13.12.11, 13:04
Jah sul on õigus, arvestasin unise peaga valesti:) Palun saatke pm ka oma andmed sest ka mb kandes on vaja mul teie täisnime:)

Cheating
13.12.11, 13:11
Wp!
Mulle paluks MB kontole.

flipmachine
13.12.11, 13:25
Mulle swedi. good game !

Relamz
13.12.11, 18:03
Väga eeskujulik tulemus :p. Good luck enda rolli kasvatamisel.

margo88
13.12.11, 18:47
mulle paluks swedi

JohannesJ
13.12.11, 20:01
TAGASIMAKSED:
kn55 2 võrdub 36.1 USD
reits23 9 võrdub 162.45 USD
Ronley 10 võrdub 180.5 USD
reggie 4 võrdub 72.2 USD
MuZZle 5 võrdub 90.25 USD
Tannu117 3 võrdub 54.15 USD
volpriit 5 90.25 võrdub USD
margo88 10 võedub 180.5 USD
kaardimaja 3 võrdub 54.15 USD
flipmachine 5 võrdub 90.25 USD
Johannesj 15
Cheating 15 võrdub 270.75 USD
Priidix 7 võrdub 126.35 USD
Cypher0 3 võrdub 54.15 USD
Raabise 4 võrdub 72.2 USD
Kelle mb olen kätte saanud sellele olen raha ära kandnud, kes soovivad swedi või sebi saavad selle paari päeva jooksul:)

Poke
13.12.11, 22:18
väga ilus!
edu edaspidi

JohannesJ
14.12.11, 16:35
maksin täna swedi ka niipalju kui koodikaart võimaldas aga mb-swedi kandmine võtab nüüd üle 3 päeva aega kuna tahavad veel verivykatsion code saada. Kui selle aja sees keegi ümber mõtleb on võimalus insta mb saada, kui ei siis on mul kuskil 100€ veel oma raha kontol mille kannan siis homme ära nendele kes swedi soovib.
praegu peks olema veel saamata flipmashine, kaardimaja margo88 ja muzzle ja palun saatke ka pm oma swed kui keeegi seda veel teinud ei ole, sest jah mul ajaloos olemas küll teie andmded kuskil aga kuna stakejaid oli nii palju siis ei vii nägu ja nime kokku:)

flipmachine
18.12.11, 11:12
Sain rahad ilusti kätte.

kaardimaja
20.12.11, 16:04
Minuni pole siiamaani steiki raha jõudnud :/ Saan aru, et swed to SEB võtab veits rohkem aega, aga kas raha on ikka teel?:D

JohannesJ
20.12.11, 19:45
Väga hea et sa suu lahti tegid!!! Olin jumala kindel et kõigile makstud:S See on see kui on 15 erinevat stakejat ja osad rahad kandsin varem omast rahast swedist ja siis oli kõik segi juba.
Panen rahad läbi sõbra sebi 10 min jooksul teele ja peaksid täna kätte saama!
Vabandan, et kahesilmavahele jäid:(

kaardimaja
20.12.11, 23:19
Heh, pole hullu :) ja nüüd raha käes :)