PDA

View Full Version : NL5: 45s



HAZJ
31.10.11, 14:45
NL Holdem $0.05(BB)
SB ($3.90)
Hero ($4.15)
BTN ($4)

Dealt to Hero 4:diamond: 5:diamond:

fold, SB raises to $0.10, Hero calls $0.05

FLOP ($0.20) 2:club: 7:diamond: Q:diamond:

SB bets $0.09, Hero ?

widescreen
31.10.11, 14:59
kui mängija kohta midagi ei tea siis on jama aga call ja kui turnil juurde paneb siis fold imo.

Kosmonaut
31.10.11, 16:07
Ilma infota Nl5s on siin standard call. Turnis mängi jällegi oddside/outside järgi.

HAZJ
31.10.11, 16:43
Ilma infota Nl5s on siin standard call. Turnis mängi jällegi oddside/outside järgi.

SB bets $0.09, Hero calls $0.09

TURN ($0.38) 2:club: 7:diamond: Q:diamond: J:club:

SB bets $0.18, Hero ?

KristjanLaas
31.10.11, 17:06
mis on flopi calli eelis raise ees?

bangedurmum
31.10.11, 18:08
agree, olen räme fish, aga mina 3bet'iksin flopil. Kui muud ei saa, siis value ja tasuta riverini sellegipoolest (?)

Kosmonaut
31.10.11, 18:13
mis on flopi calli eelis raise ees?

Kõrgemal limiidil raiseksin küll (väiksem võimalus saada valuet hiti korral) regi vastu. Kui meil oleks GS lisaks FDle raiseksin ka.
Hetkel annab vastane meile väga head oddsid lihtsalt IP drawimiseks. Lisaks on suurem võimalus saada TP vms käest valuet hiti korral. Kolmandaks ei ole ma eriti kindel FEs NL5es. Lauas pole kellelgi ka full stäck, nii, et on suurem tõenäosus, et vastas fish.

Antud turnis calliksin edasi.

MTTSNG
31.10.11, 18:20
Ma ei mängi cashi juba aastaid, kuigi kunagi biitisin seda limiiti väga hästi.
Masti saame me riveriks ju kokku 25% kordadest ja selle hittimisel ma ei oleks üldse kindel, et meile see ka kinni makstakse.
Seega imo flop on kas tsekk/raise või siis as played callides anname turnis alla.

Mr_Kenny
31.10.11, 21:09
Ei saa floppi 3bettida ega c/r me oleme positsioonis kui ilusti vaatate. Mingit inffi oleks vaja aga raise või call on mõlemad head.
Agro vastu ei tahaks raise/foldifa oma equityt, aga passiivse vastu tundub üsna hea plaan

HAZJ
31.10.11, 21:12
Kõrgemal limiidil raiseksin küll (väiksem võimalus saada valuet hiti korral) regi vastu. Kui meil oleks GS lisaks FDle raiseksin ka.
Hetkel annab vastane meile väga head oddsid lihtsalt IP drawimiseks. Lisaks on suurem võimalus saada TP vms käest valuet hiti korral. Kolmandaks ei ole ma eriti kindel FEs NL5es. Lauas pole kellelgi ka full stäck, nii, et on suurem tõenäosus, et vastas fish.

Antud turnis calliksin edasi.


SB bets $0.18, Hero calls $0.18

RIVER ($0.74) 2:club: 7:diamond: Q:diamond: J:club: A:spade:

SB bets $0.15, Hero ?

Kosmonaut
31.10.11, 22:50
River: Lihtsalt fold on imo parim lahendus. Antud betsizing viitab mingile Qx käele ja kogemusest võin ütelda, et fish ei pane seda raise peale maha.

Mr_Kenny - raise/foldima ei hakka me igal juhul. Passiivse vastu ei ole ka mõtet raiseda, sest ta callib oma Qx käega rahuga maha ja me ei võida mittemidagi sellest.

HerrJanks
01.11.11, 07:32
Kui raiseda tahad, raise turn ja beti river, aga ei kujuta ette kas tõesti keegi sulle NL5es midagi foldib, eriti kui infi ka pole.

bangedurmum
01.11.11, 10:07
Kui raiseda tahad, raise turn ja beti river, aga ei kujuta ette kas tõesti keegi sulle NL5es midagi foldib, eriti kui infi ka pole.

Why?

No offence, aga minu arust sa hetkel ütlesid oma lahenduse ja siis lause teises pooles kriipsutasid selle koheselt maha.

Tarmonator
01.11.11, 11:57
No sinu riveri küsimus oli nii tõstatatud nagu sa tahaks kangesti seda riverit raiseda. Nii sulle öeldigi, et sa ju võid seda teha, aga sa ei saa kedagi mitte mingi käe pealt maha. Nii et foldi ära. Või milles küsimus riveril on?

bangedurmum
01.11.11, 12:08
No sinu riveri küsimus oli nii tõstatatud nagu sa tahaks kangesti seda riverit raiseda. Nii sulle öeldigi, et sa ju võid seda teha, aga sa ei saa kedagi mitte mingi käe pealt maha. Nii et foldi ära. Või milles küsimus riveril on?

Mina isiklikult ei saanud aru, miks raise turn ja bet river, kui on võimalus flopil 3bet'ida ja võtta (kui tahad) tasuta turn ja river? Kuigi ma usun, et enamus kordadest käsi lõppeks seal. See preflop min raise ja flopil 1/2 pot bet näeb lihtsalt nii hale/nõrk steal välja.

ristijeesus
01.11.11, 12:22
Saan aru küll, et selline riveri panus kutsub bluffima, aga unusta see mikros ära. Keegi ei foldi midagi ja nii põletad vaid raha. Ja isegi kui vastasel oleks foldinupp olemas, siis siin repiks sa raisega täpselt seda mis sul käes on. Aga see polegi oluline. Ära blufi, kui on oddse, siis calli ja kui on käsi, siis põruta korralikult ja nii see raha tulebki.

Mr_Kenny
02.11.11, 10:46
kui me raiseme ja ta 3betib siis me peame foldima sest me oleme crushed ta range vastu.

Flopil raisemise plussid: Fold equity+ saame initsiatiivi+ meil on equityt

Floatimise plussid: meil positioon+implied odds ja saame vahest turnil poti stealida

Eks otsustage ise kumb parem tundub unknown villaini vastu

fyte
02.11.11, 15:47
Ma ei mängi cashi juba aastaid, kuigi kunagi biitisin seda limiiti väga hästi.
Masti saame me riveriks ju kokku 25% kordadest ja selle hittimisel ma ei oleks üldse kindel, et meile see ka kinni makstakse.
Seega imo flop on kas tsekk/raise või siis as played callides anname turnis alla.
37% paraku. Teiseks, IP on implied oddsid suuremad obv.

HerrJanks
03.11.11, 11:52
IMO on vastasel siin samuti mastitõmme(või väga weak made hand 2x ,33-66, 7x), ja tema riveri bet viitab minu meelest konkreetselt sellele, vähemalt ise ka kasutan samuti sellist sizingut kui mul on air või väga nõrk made hand ja vastane on "arvatavasti" tõmbega 2 tänavat callind. Ja arvan et tegelt võib raisel olla valuet, sõltuvalt vastasest.