PDA

View Full Version : Novembri Offtopic - jõulueelne



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5

kollane
21.11.11, 20:48
lugesin ka seda kuskilet, et jaanuarist eraldatakse.

leits
21.11.11, 20:58
Võiks nad ära bannida küll mingiks kuuks ajaks, äkki hakkavad, siis tulemused liikuma rohkem selle EV joone ligi.

daun oled v

Tarmonator
21.11.11, 21:00
Leits, sa ka pead nii otse alati. Proovi kuidagi heaga :)

harryahven
21.11.11, 21:02
lol

Jäämees
21.11.11, 22:02
Te võite neilt raha saada, aga Hispaanlast ei biidi mina mingi valemiga vähemalt SNG/MTTs..

masterpuppet
21.11.11, 23:18
Poker never dies...

mikk2468
21.11.11, 23:34
Te võite neilt raha saada, aga Hispaanlast ei biidi mina mingi valemiga vähemalt SNG/MTTs..

results oriented, sul ei jää lihtsalt meelde raudselt need korrad kui võitnud oled hispaanlaselt chippe ja alati kui kaotad, mõtled "kuradi hispaanlane".

Jäämees
21.11.11, 23:45
results oriented, sul ei jää lihtsalt meelde raudselt need korrad kui võitnud oled hispaanlaselt chippe ja alati kui kaotad, mõtled "kuradi hispaanlane", ''kuradi venelane'', ''kuradi sakslane''.

Mõnikord ikka biidin Hispaanlast, aga see kuu kindlasti mitte.

eluvaatleja
21.11.11, 23:52
kui selline teade peaks tõele vastama, siis viimase 2a jooksul hakkab pokkeris juba reegel välja kujunema, et ca iga 6 kuu tagant on pokkerisõpradele mingi halb uudis.

eestlased, usakad, full tilt, hispaanlased.... tahaks vaid küsida, mis või kes siis kevadel järgmisena?!

Vandalar
22.11.11, 00:17
Eskimod on järgmised...

JohannesJ
22.11.11, 01:07
http://www.youtube.com/watch?v=yVEsayVGKA8

lenC
22.11.11, 01:19
Esimest korda kuulen. Mul google reader pidevalt lahti kus üle 30 suurema ja väiksema pokkeriuudiste saidi food jooksevad aga seda küll kuulnud ei ole. Linke või gtfo :P
http://pokerfuse.com/news/law-legislation/spanish-internet-gaming-regulation-will-segregate-player-pool/

jrgn hell
22.11.11, 07:34
Kunagi on vist häid uudiseid ka oodata.

Olen viimasel ajal päris korraliku efforti pannud, et uurida just seda seadusloome ja äri poolt ja ses suhtes on kuldne, et USA landbased kasiinod ja muud rikkurid on kõik tagajalgadel ja teevad ettevalmistusi lootuses et 2 kuni 5 aasta jooksul saab USA ka ennast ära regullitud.
Ilgelt tuleb uudiseid peale, kus need samad huvitatud USA huvipooled teevad ja planeerivad teha koostöölepinguid Euro-Operaatoritega just selle regulated marketsi skilli pärast.
Osariikidest tulenev noot pidi ilgelt tugev olema, et föderal levelil saaks mingi plaani peale, sest revenue nälg on nii suur.
Enamasti pakutakse sellist mudleit, kus iga osariik saab mingid kindlad termsid ja hakkab meenutama euroala gämblit. Sealt ka euro-operaatorite vajadus.

Aga nüüd käib uudistest kogu aeg see EU tasandi mingi Green Bill või Green Paper ka läbi, et vähemalt mingi noot on, et saaks EU-s ka mingi konkreetsema regulli peale, sest kohati nagu on mingi kobin, et selline räme piiramine on vastuolus euroala aluslepingutega.

Süvenenud pole, ei oska täpsustada.

ranka
22.11.11, 09:48
http://pokerfuse.com/news/law-legislation/spanish-internet-gaming-regulation-will-segregate-player-pool/

Kuupäev: FRI, 15 JUL

leits
22.11.11, 10:37
sealt samast artiklist: "In contrast, the French player pool is open only to players in the European Union; the Italian games are closed to all outsiders."

Me saame stars.fr saidil siis ideepoolest mängida v:O?

ristijeesus
22.11.11, 10:58
Meie jaoks on ainult stars.ee, muidu saaks küll. http://www.europeanpokersites.org/france/

ranka
22.11.11, 10:58
Meie jaoks on ainult stars.ee, muidu saaks küll.

Kui soovite *.FR saitidel mängida siis Winamax.FR on Teile!

leits
22.11.11, 11:16
aga neil saitidel (k.a PS) on eraldi võrk jah? et nad pole ülemaailmse võrguga ühendatud?
lol joudsn rake asja lugeda .. nojah siis:D loodame et spanish guys on v2he moistlikumad

ranka
22.11.11, 11:23
aga neil saitidel (k.a PS) on eraldi võrk jah? et nad pole ülemaailmse võrguga ühendatud?
lol joudsn rake asja lugeda .. nojah siis:D loodame et spanish guys on v2he moistlikumad

PokerStars.FR mängib ainult PokerStars.FR mängijate vastu. Äkki turniiridel vms. oli miski ühilduvus aga ei ole kindel.

Codecci
22.11.11, 12:34
Kunagi on vist häid uudiseid ka oodata.

Olen viimasel ajal päris korraliku efforti pannud, et uurida just seda seadusloome ja äri poolt ja ses suhtes on kuldne, et USA landbased kasiinod ja muud rikkurid on kõik tagajalgadel ja teevad ettevalmistusi lootuses et 2 kuni 5 aasta jooksul saab USA ka ennast ära regullitud.
Ilgelt tuleb uudiseid peale, kus need samad huvitatud USA huvipooled teevad ja planeerivad teha koostöölepinguid Euro-Operaatoritega just selle regulated marketsi skilli pärast.
Osariikidest tulenev noot pidi ilgelt tugev olema, et föderal levelil saaks mingi plaani peale, sest revenue nälg on nii suur.
Enamasti pakutakse sellist mudleit, kus iga osariik saab mingid kindlad termsid ja hakkab meenutama euroala gämblit. Sealt ka euro-operaatorite vajadus.

Aga nüüd käib uudistest kogu aeg see EU tasandi mingi Green Bill või Green Paper ka läbi, et vähemalt mingi noot on, et saaks EU-s ka mingi konkreetsema regulli peale, sest kohati nagu on mingi kobin, et selline räme piiramine on vastuolus euroala aluslepingutega.

Süvenenud pole, ei oska täpsustada.
USA tuleb ka probably USA-only, muid ahve (eestlasi) ei lasta koos nendega mängima, ei?

jrgn hell
22.11.11, 13:13
Vot see pole kuidagi teadlikult silma jäänud, aga peab lootma, et kui euro-operaatorid palju asju oma kanda võtavad, siis ehk ei panda nii lukku.
See vist rohkem valitsuse tasandil otsustatav asi, aga ilmselt lobbytöö on praegu jõhker, et keegi üldse julgeb raha nii toppida.

Mingi landbased kasiino jorss kuskil artiklis pani suht konkreetselt, et keegi ei tea, millal ja kas kunagi üldse online gambling ära reguleeritakse, aga ei tahaks uskuda, et suured firmad nii lampi raha alla laovad.

Kui nüüd mõelda, et UIGEA vaadatkse ringi, sest USAl niigi ilge võlakriis ja seda raha niisama vedelemas ei suudeta vaadata, siis millest oleks föderaal-tasandil riigile rohkem kasu, kas US players only, või võimalikult suur players-pool?
Ise ma ei suuda konkreetselt küll mõelda, kas avatud võrk tingimata kahjustab riigi teenistust.
Kasvõi nii, et kui euro-operaatorid saavad kasvõi mingeid vaesemaid tegelasi oma võrku liita. Kui see lubatud siis üldse on.
Teab keegi?

jrgn hell
22.11.11, 13:22
üks võimalus teada saada on selline:

Tee oma persest pilt, saada see Stallone emale ja ta loeb su perse pildi järgi su saatust.
Pidi vana-kreeka iidne kunst olema.
600$ maksab, aga u on hea asi ka selle raha eest.

http://www.jacquelinestallone.com/examplerump.html

Kõige parem vast, kui parimad mängijad saadavad ühispildi.

Codecci
22.11.11, 13:22
Eri võrgud on minu teada siiani ainult siis tehtud kui rake tõstetud on. Samas USA-l mängijate arvu koha pealt suht savi, kui kogu riik lahti läheb siis USA player pool oleks anyway > 50% kogu maailma player poolist prolly.

jrgn hell
22.11.11, 13:27
No see rohkem sõltubki ilmselt, kui head ilmet üritatakse asjast jätta. Konservatiivid ja kristlased lähevad nagunii pöördesse.

Ise ei oska midagi muud loota, kui et äkki tänu europartnerlustele jääb lahti.

jrgn hell
22.11.11, 13:29
Venemaa kohta ka üks hea artikkel

http://www.igamingbusiness.com/content/russian-evolution

ristijeesus
22.11.11, 13:49
Rebjata, davaite zit druzna
http://f4.pmo.ee/f/2011/11/22/847638t11h87cc.jpg

WeThePeople
22.11.11, 14:58
kajakad, pisarad, täispakett
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/694310_700b.jpg

VisaHing
22.11.11, 19:24
Ega keegi ei tea, kas Soomes kui soovid seda verokorti saada, et kas peab maksma 47 eur ??

JohannesJ
22.11.11, 19:31
Minu teada küll mitte või mõtled kelakortti?

widescreen
22.11.11, 19:41
Ega keegi ei tea, kas Soomes kui soovid seda verokorti saada, et kas peab maksma 47 eur ??

nii see on jh..ja kelä kaart on hoopis teine asi.

kuco
22.11.11, 19:49
Keegi Diskreetset matemaatikat seletada ei viitsiks?

VisaHing
22.11.11, 20:21
nii see on jh..ja kelä kaart on hoopis teine asi.

Aa ma igaksjuhuks küsiks veel, et:
Käisin henkelotunnust tegemas. Maksin 47 eur, siis sain tolle lehe kätte. Võtsin kaasa töösopimuse ja selle henkelotunnuse.
Läksin verokorti tegema verotoimistusse, tahtsid nagu uuesti 47 eur. Polnud maksta neile tol hetkel ja lasin jalga sealt. Aga nüüd nagu räägivad siin tuttavad, et see peaks tasuta olema ju? Sest iga aasta jaanuaris tuleb see teha ja koguaeg, siis tuleb maksta see 47 eur?
Et mu küsimus olekski, et kas äkki oleks pidanud võtma selle checki kaasa, mis henkelost sain, et see 47 eur makstud või siiski tuleb maksta veel eraldi selle verokorti eest ka.

widescreen
22.11.11, 20:34
Aa ma igaksjuhuks küsiks veel, et:
Käisin henkelotunnust tegemas. Maksin 47 eur, siis sain tolle lehe kätte. Võtsin kaasa töösopimuse ja selle henkelotunnuse.
Läksin verokorti tegema verotoimistusse, tahtsid nagu uuesti 47 eur. Polnud maksta neile tol hetkel ja lasin jalga sealt. Aga nüüd nagu räägivad siin tuttavad, et see peaks tasuta olema ju? Sest iga aasta jaanuaris tuleb see teha ja koguaeg, siis tuleb maksta see 47 eur?
Et mu küsimus olekski, et kas äkki oleks pidanud võtma selle checki kaasa, mis henkelost sain, et see 47 eur makstud või siiski tuleb maksta veel eraldi selle verokorti eest ka.
Sellist asja ma kuulen küll esimest korda, et verole peab iga aasta maksma ja keegi minu tuttavatest ka sellest midagi ei tea... ( vero koorib ise iga kuu su palgast % [soomes on astmeline tulumaks ja selle saad teada siis kui oma töölepingu sinna viid]).
Ma olen suhteliselt kindel, et kui selle tseki uuesti ära tood ja siis verosse lähed ei küsita sinu käest midagi.

VisaHing
22.11.11, 20:54
Sellist asja ma kuulen küll esimest korda, et verole peab iga aasta maksma ja keegi minu tuttavatest ka sellest midagi ei tea... ( vero koorib ise iga kuu su palgast % [soomes on astmeline tulumaks ja selle saad teada siis kui oma töölepingu sinna viid]).
Ma olen suhteliselt kindel, et kui selle tseki uuesti ära tood ja siis verosse lähed ei küsita sinu käest midagi.

Jaja.. Selge selge. Mul närvid lihtsalt nii faking läbi atm. 3 kuud enamvähem siin Soomes olnud ja päevast-päeva üks nuss :D.

Kasvõi see täna kui laadisin sonerale netiaega. Sõitsin 20 km r kioskini ja ütlesin, et kuu netti. Nemad panevad mulle 20 euro eest mobla jaoks netti, mis maksab 1,9 EUR / mega. Jõudsin ma koju siis. Tuleb text message, et olete laadinud kaardile aega, 30 sekki hiljem, aeg hakkab lõppema, palun laadige uuesti. :D irwwww. Helistasin sinna. 11 minti hoiti ootel ja suunati järjest edasi irw. Siis viskas üle, sõitsin R-kioskisse tagasi ja tuli välja, et müüja pani pange ja vabandati ja visati ilusti kuu netti netipulgale.

rohelinekonn
22.11.11, 21:46
oi ma mäletan seda majandamist soomes. Kunagi enam ei taha neil on haiged süsteemid

JohannesJ
22.11.11, 22:04
Soomes asjaajamised ägedad jah:D olin ka aasta tööl seal ja kui alguses netipanka polnud ja pangakaarti(selle saad siis kui 3 kuu palk on peale laekunud sinna) pidid pangast raha välja käimas võtma ja 3 inimest ennem sind oli võisid arvestada tund aega ootamisega, kui tahtsid raha kanda kuskile pidid eraldi aja võtma teise kabiini:D

KristjanRawk
22.11.11, 22:37
http://www.youtube.com/watch?v=Kk3VsMdH-Fk&feature=player_embedded
krt see video nii epic ikka :D

qbj0hn
22.11.11, 22:47
Vaatasin ka seda ükspäev sorades vanades teemades, huumor.

vapsik
22.11.11, 23:14
backdoorsex = visahing???

Oliverk
22.11.11, 23:18
jeh

rasmer
23.11.11, 02:18
Lex vs Elky 2. raund


http://www.youtube.com/watch?v=B357xJANeg8

Lex by KO

VisaHing
23.11.11, 05:40
backdoorsex = visahing???

Jep tere. :P.

kjmrc
23.11.11, 06:41
Jep tere. :P.

Jagasin ka ära selle peale seda Soome r-kioski juttu :D

Rage
23.11.11, 08:26
http://www.youtube.com/watch?v=9hBpF_Zj4OA

donkament
23.11.11, 13:13
Tehke foorumikaaslasele teene ja hääletage antud lingil RaudRaevu poolt. Ty

http://apps.facebook.com/youthbandapp/?ref=ts

ranka
23.11.11, 14:05
Tehke foorumikaaslasele teene ja hääletage antud lingil RaudRaevu poolt. Ty

http://apps.facebook.com/youthbandapp/?ref=ts

Tehtud. Võta heaks.

albinar
23.11.11, 15:01
Tehke foorumikaaslasele teene ja hääletage antud lingil RaudRaevu poolt. Ty

http://apps.facebook.com/youthbandapp/?ref=ts

Done.

E-Kunn
23.11.11, 15:29
Tehke foorumikaaslasele teene ja hääletage antud lingil RaudRaevu poolt. Ty

http://apps.facebook.com/youthbandapp/?ref=ts

Done!
Kust kaudu muidu tead neid? Isegi nende esinemisel käinud kuna solist endine kursavend.

pikk28
23.11.11, 15:54
Tehke foorumikaaslasele teene ja hääletage antud lingil RaudRaevu poolt. Ty

http://apps.facebook.com/youthbandapp/?ref=ts
tehtud, suht close rebimine :)

donkament
23.11.11, 17:05
Done!
Kust kaudu muidu tead neid? Isegi nende esinemisel käinud kuna solist endine kursavend.

kidramees toakaaslane
6h veel aega, vahe on 9 häält

Ja aitäh kõigile, kes on hääletanud.

pastilaa
23.11.11, 17:12
Tehke foorumikaaslasele teene ja hääletage antud lingil RaudRaevu poolt. Ty

http://apps.facebook.com/youthbandapp/?ref=ts

plaanisin teha, kui muusika vastumeelseks ei osutu. kahjuks osutus seekord... muidu väga lahe üritus!

K2snakas
23.11.11, 17:16
plaanisin teha, kui muusika vastumeelseks ei osutu. kahjuks osutus seekord... muidu väga lahe üritus!

+1

donkament
23.11.11, 23:02
aitäh kõigile, kes hääletasid. õnneks tuli koju mingi umbes 30 häälese vahega. :)

jrgn hell
24.11.11, 11:32
Kas mõni baller või muidu soliidne jazzi-inimene juhtub teadma või mäletama, mis sigarifirma korraldas mõni aeg tagasi ühte jazzikontserti, mida mingi eesti kanali pealt ka näidati?

leits
24.11.11, 12:24
**** torrentleechi acc lambist disabletud mida aastaid kasutatud .. ratio oli kneatsi yle 1 veel .. mida ***** neil sisse l2ks

Rage
24.11.11, 12:56
hah, ma avastasin päris hea killu.. kasutan scenetime.comi et downloadida torrenteid, mida siis TL uploadida.. aga ST's on ka miski ratio teema jms.. aga töö juures mul mingi imekiire net, tõmbab like 5MB/s ja lihtsalt ST ei suuda seda tuvastada...

SanderT
24.11.11, 13:08
Guugeldasin ja jalutasin kõik Tartu kesklinna suuremad poed läbi, aga 0 leidu...

Äkki keegi teab, kas ja kust Eestist saab osta Ballantines aged 17yr/21yr/30yr viskit?

Tartus on poodides aint tavaline blended(Finest) ja 12yr...

Isegi soomlaste nirvaana Liviko Alcostore ei müü, äkki Norde Centrumi Rimi vms?

leits
24.11.11, 13:22
mu IP sai ka lambist b2nni TL'st, eile oli koik veel timm .. wtf neil issse l2ks
mis neil mingi tasuline "programm" ka? või moni muu sait vms .. piratebay "läheb" aint kuni 1MB/s topz .. TL'st tuli sujyuvalt 8MB/s+ kõik uued asjad

Oliverk
24.11.11, 13:59
mu IP sai ka lambist b2nni TL'st, eile oli koik veel timm .. wtf neil issse l2ks
mis neil mingi tasuline "programm" ka? või moni muu sait vms .. piratebay "läheb" aint kuni 1MB/s topz .. TL'st tuli sujyuvalt 8MB/s+ kõik uued asjad
Tl on suht kreisid reeglid jah. Tõmmata tohib ainult 1 IP pealt. Uploadida võis mitme erineva pealt. Ühte asja tohib ainult 1 kord tõmmata jne. Milelgi sellise vastu ei eksinud?

leits
24.11.11, 14:09
ilmselt eksisin .. aaga eelnevalt oli juba mitme peale acc .. ja nyyd lampi 2 aasta pärats avastati .. v2ga fucked

Oliverk
24.11.11, 15:08
Ma tõmbasin ühe torrenti maal netipulgaga ja kohe vennad viskasid warningu peale ja viitasid 1 ip reeglile. Arvasid et sharin kontot.

leits
24.11.11, 15:37
noojah epic .. kellel invitesid yle lemme know .. võtaks ühe siis .. palju neil see "tasuline" maksab muidu? kui ratio on pask siis vist kiiruse piirang on mingi epic tigu

VisaHing
24.11.11, 17:42
noojah epic .. kellel invitesid yle lemme know .. võtaks ühe siis .. palju neil see "tasuline" maksab muidu? kui ratio on pask siis vist kiiruse piirang on mingi epic tigu

oot mis nett sul on ( st kellega liitumine ), et 8mbit secis kakub?

leits
24.11.11, 17:55
elioni 100 megane

ristijeesus
24.11.11, 18:00
Äkki keegi teab, kas ja kust Eestist saab osta Ballantines aged 17yr/21yr/30yr viskit?

17 aastast kohtasin Selveris, 63 raha tahetakse.

leits
24.11.11, 18:01
kui kellelgi TL invite yle on PM vms ..

VisaHing
24.11.11, 18:22
elioni 100 megane

aa selge. Mul endal lihtsalt 1,4MB/S max ( kah see elion ). peris kena kui sul 8MB/s

rohelinekonn
24.11.11, 21:05
sa lollike proovi uut lähenemist. proovi selga ja topi taskud õllepudeleid täis. kui saad 8 on asjal kiire minek, kui vähem on pusa väärtusetu kalts. suusrus ei oma tähtsust.


sina oled kah üks väärtusetu kalts!

rahvavaenlane
24.11.11, 21:06
sina oled kah üks väärtusetu kalts!

töllamokk, vaiki.

rohelinekonn
24.11.11, 21:07
töllamokk, vaiki.

tartu tuled vastu tatti saad siis vaatame kes siin töllamokk on.

rahvavaenlane
24.11.11, 21:11
tartu tuled vastu tatti saad siis vaatame kes siin töllamokk on.

kell 3 purskkaevu juures. pane siis oma seelik ikka selga, ma ei tunne sind muidu ära enam

Priidix
24.11.11, 21:16
ROFLLLLL

rohelinekonn
24.11.11, 21:16
kell 3 purskkaevu juures. pane siis oma seelik ikka selga, ma ei tunne sind muidu ära enam

kas sinusugused vanurid mitte selle aja peale juba ei maga?

widescreen
24.11.11, 21:20
rahu rahu poisid ja tüdrukud:)

rahvavaenlane
24.11.11, 21:22
kas sinusugused vanurid mitte selle aja peale juba ei maga?

sina olid see kes eelmine kord vastu hommikut ära vajus. parm. PARM,PARM,PARM,PARM. tüsenev PARM.

rohelinekonn
24.11.11, 21:24
mine pekki ahv sa alati kella 1-2 paiku oled koju vaarunud. Aga ok ma sööma. Sa kuradi õli käi tihedamini skypes

Potsataja
24.11.11, 21:31
Guugeldasin ja jalutasin kõik Tartu kesklinna suuremad poed läbi, aga 0 leidu...

Äkki keegi teab, kas ja kust Eestist saab osta Ballantines aged 17yr/21yr/30yr viskit?

Tartus on poodides aint tavaline blended(Finest) ja 12yr...

Isegi soomlaste nirvaana Liviko Alcostore ei müü, äkki Norde Centrumi Rimi vms?

Aega läks aga üles leidsin: http://www.drink.ee/products?sub=catalog&cat_id=1&orderBy=name

Igatahes kodulehelt jääb mulje, et nad ei toogi seda maale. Samas võid helistada ja uurida, nemad teavad kõige täpseni, kus ja mida müügil on ning võimalusel isegi special sinu jaoks kohale tuua.

rahvavaenlane
24.11.11, 21:33
kle lillakulles, sa olid juba 4 tundi maganud kui ma viimane kord trt raeplatsilt kell 7 hommikul taksopeale läksin. aga mine söö jah, proovi siis see 125 kg ikka enne aastalõppu kätte saada, millest sa unistasid . ei viitsi enne omset skype sisse minna, ja sa ära vaheta nii tihti skype aadresse

VisaHing
24.11.11, 21:40
võtke tuba.

rahvavaenlane
24.11.11, 21:46
võtke tuba.

puudu on vajadus, meil erinevad huvid, teda huvitavad paksud mehed, mind ilusad naised.

rohelinekonn
24.11.11, 21:55
puudu on vajadus, meil erinevad huvid, teda huvitavad paksud mehed, mind ilusad naised.

Ilusad on vähe valesti öeldud minu arust jooksid ilase suuga iga maltsa järele kes mööda sust kõndis

rahvavaenlane
24.11.11, 21:59
Ilusad on vähe valesti öeldud minu arust jooksid ilase suuga iga maltsa järele kes mööda sust kõndis

ila ja õllevahu vahel võiksid sa vähemalt osata vahet teha.

Jäämees
24.11.11, 22:20
Mmmmm õllevaht

SanderT
24.11.11, 22:22
Aega läks aga üles leidsin: http://www.drink.ee/products?sub=catalog&cat_id=1&orderBy=name

Igatahes kodulehelt jääb mulje, et nad ei toogi seda maale. Samas võid helistada ja uurida, nemad teavad kõige täpseni, kus ja mida müügil on ning võimalusel isegi special sinu jaoks kohale tuua.

Tänanid, Potsataja! Minu guugliskill seda välja ei peilinud.. Eks ma võtan ühendust jah, aga vaevalt keegi 3-4 pudeli pärast pükstest välja ronima hakkab, tõenäoliselt on mõistlikum lasta mõnel sõbral UK-st pakki panna või kuskilt online-poest tellida.

Igatahes kõik viskisõbrad, võimalusel laksige seda jooki, isegi 12-aastane on nutsilähedane, rääkimata vanematest vendadest. Ühel korral Glasgow's oli võimalus lonksata 21-aastast ja ütlen ausalt, kõik Glenfiddichi, Famous Grouse'i jne kauem age'nud tooted ei ole isegi samas universumis Ballantines'iga.. Raha küsitakse muidugi häbenematult palju, aga sellise vedeliku puhul on see õigustatud.

Jäämees
24.11.11, 22:25
Kas see viski mark on oluline Sinu jaoks? Ma tean Tallinnas ühte kohta kus saab kindlalt osta 30 aastast viskit

SanderT
24.11.11, 22:29
Kas see viski mark on oluline Sinu jaoks? Ma tean Tallinnas ühte kohta kus saab kindlalt osta 30 aastast viskit

On ja ei ole ka.. Ses mõttes, et sõbrale ei tahaks ehku peale kinkida, aga ise oleks küll valmis proovima. Kui tegu pole Jamesoni, Glenfiddichi, JWalkeri või Famous Grouse'i toodanguga, ehk siis, mis poest ja mis viskist juttu tuleb?

Jäämees
24.11.11, 22:31
Panen Sulle privaatsõnumiga detailid kui 5 min paus tuleb.

fyte
24.11.11, 23:11
[The Flat Earth Society (also known as the International Flat Earth Society or the International Flat Earth Research Society) is an organization that seeks to further the belief that the Earth is flat instead of an oblate spheroid. The modern organization was founded by Englishman Samuel Shenton in 1956[1] and was later led by Charles K. Johnson, who based the organization in his home in Lancaster, California. The formal society was inactive after Johnson’s death in 2001 but was resurrected in 2004 by its new president Daniel Shenton.[2]

http://en.wikipedia.org/wiki/Flat_Earth_Society

Raketiteadlased kõik ühte punti kokku tulnud.

rohelinekonn
24.11.11, 23:20
what a fag

Potsataja
24.11.11, 23:21
Tänanid, Potsataja! Minu guugliskill seda välja ei peilinud.. Eks ma võtan ühendust jah, aga vaevalt keegi 3-4 pudeli pärast pükstest välja ronima hakkab, tõenäoliselt on mõistlikum lasta mõnel sõbral UK-st pakki panna või kuskilt online-poest tellida.

Igatahes kõik viskisõbrad, võimalusel laksige seda jooki, isegi 12-aastane on nutsilähedane, rääkimata vanematest vendadest. Ühel korral Glasgow's oli võimalus lonksata 21-aastast ja ütlen ausalt, kõik Glenfiddichi, Famous Grouse'i jne kauem age'nud tooted ei ole isegi samas universumis Ballantines'iga.. Raha küsitakse muidugi häbenematult palju, aga sellise vedeliku puhul on see õigustatud.

Kusjuures ennem jäi midagi mul kahe silma vahele. Nimelt vaatasin http://www.viinarannasta.ee´d küll aga ei märganud, et 17 yo on neil täitsa olemas http://www.viinarannasta.ee/detail.php?id=24831. Sealt peaks saama ka koju tellida.

Vandalar
24.11.11, 23:37
Tra küll! Mul on mingi sick müra siin iga öö peaaegu ja kui menti helistan, siis tuleb välja, et nad ei tee midagi selles suhtes haha. Krt pidevalt magamata sellepärast. Ning jah pigem kaheldakse minu mõistuses kui et tullakse ja kontrollitakse see asi ükskord ära.

emmimees
24.11.11, 23:40
Tra küll! Mul on mingi sick müra siin iga öö peaaegu ja kui menti helistan, siis tuleb välja, et nad ei tee midagi selles suhtes haha. Krt pidevalt magamata sellepärast. Ning jah pigem kaheldakse minu mõistuses kui et tullakse ja kontrollitakse see asi ükskord ära.

Äkki nad on kontrollinud? Proovi kõrvatroppe ja kui edasi müriseb, siis soovitaks arstile pöörduda :P

widescreen
24.11.11, 23:41
miks ise uksetaha ei lähe?

Vandalar
24.11.11, 23:45
Just selline suhtumine ongi. Kõrvatropid aitavad natuke.

SanderT
24.11.11, 23:45
Kusjuures ennem jäi midagi mul kahe silma vahele. Nimelt vaatasin http://www.viinarannasta.ee´d küll aga ei märganud, et 17 yo on neil täitsa olemas http://www.viinarannasta.ee/detail.php?id=24831. Sealt peaks saama ka koju tellida.

Krt, ma vaatasin ka seda saiti. Ennem, kui siia postitasin sealjuures, aga 17a küll ei leidnud, nomaitea enam mida mõelda. Nendega saab ka kindlalt ühendust võetud, sealt on suurem tõenäosus mõistliku hinnaga kaup kätte saada. Tänud ruudus, herr Potsataja!!

emmimees
24.11.11, 23:51
Just selline suhtumine ongi. Kõrvatropid aitavad natuke.

Lahedad mendid siis seal. Saad nuga, siis öeldakse: anna vastu!! :)

harryahven
24.11.11, 23:55
smoke ganza imo

Vandalar
24.11.11, 23:55
Peaks vist mingi saepurust helikindla mähise omale pea ümber ehitama, siis kena vaikne tukkuda
Nüüd kujuta ette, et seda sama paska ajab ment sulle tõsimeeli, mida siinsed foorumlased
Ja smokeksingi täiega praegu ja magaksin tänu ganjale normaalselt aga see sitt võeti ära ju!

emmimees
24.11.11, 23:59
Sul oli siis istandus kohe jah?

Vandalar
25.11.11, 00:01
Mingi ment oled või?

emmimees
25.11.11, 00:03
Kaugel sellest, aga mis vahet sel enam on kui nad ära võtsid. Juurde tuleks võtta..

Vandalar
25.11.11, 00:04
Aga ma ei tohi ju!! Seadus keelab! Ning mul on tõsiselt kopp ees nendest ahvidest kes ise elu sees pole ganja teinud ja arvavad, et võivad teist inimest selle põhjal iga kell kuidagi vaimselt puudulikuks nimetada. IMO analoogne võitva pokkerimängijaga keda peetakse paadunud gambleriks ja seda inimese poolt kes ei tea pokkerist mitte essugi. Eriti ei tohiks selliseid "vihjeid" teha politseiametnikud, ometi vaikselt nagu rõhutakse sellele üha ja üha.

Codecci
25.11.11, 00:22
Arvestades su hiljutisi postitusi siin foorumis, siis võib politseiniku-härradel täitsa õigus olla...

Vandalar
25.11.11, 00:26
Mul on lihtsalt omapärane huumorisoon.

yolpa
25.11.11, 00:59
Aga ma ei tohi ju!! Seadus keelab! Ning mul on tõsiselt kopp ees nendest ahvidest kes ise elu sees pole ganja teinud ja arvavad, et võivad teist inimest selle põhjal iga kell kuidagi vaimselt puudulikuks nimetada. IMO analoogne võitva pokkerimängijaga keda peetakse paadunud gambleriks ja seda inimese poolt kes ei tea pokkerist mitte essugi. Eriti ei tohiks selliseid "vihjeid" teha politseiametnikud, ometi vaikselt nagu rõhutakse sellele üha ja üha.

tüüp, sa oled nagu 14 aastane väike poiss, kes nagu pärast igat jonksi läheb sõpradele rääkima kui pilves ta on. See lihtsalt nii lame kuidas siin foorumis püüad sellise asjaga tähelepanu saada. Kuidas sa juba aru pole saanud, et siinsetel inimestel kõigil väga erinevad arvamused selliste asjade kohta. Ma ise suitsetan hetkel igapäev hommikul üles ärgates, tööl olles ja ka pärast tööd, seda teen selleks, et elu nautida, sest tean, et kui mujale lähen , siis ei pruugi mul seda võimalust enam tekkida, eriti veel väljaspool austraaliat.
Minu jutu point on see, et ära kaaguta selliste asjade kohtade pealt avalikes foorumis, iga inimene elab oma elu. Mida vähem sa sellistest asjadest räägid, seda paremini sinusse suhtutakse.

Spewmonkey
25.11.11, 01:56
Aga ma ei tohi ju!! Seadus keelab! Ning mul on tõsiselt kopp ees nendest ahvidest kes ise elu sees pole ganja teinud ja arvavad, et võivad teist inimest selle põhjal iga kell kuidagi vaimselt puudulikuks nimetada. IMO analoogne võitva pokkerimängijaga keda peetakse paadunud gambleriks ja seda inimese poolt kes ei tea pokkerist mitte essugi. Eriti ei tohiks selliseid "vihjeid" teha politseiametnikud, ometi vaikselt nagu rõhutakse sellele üha ja üha.

Aga sa ju oledki vaimselt puudulik :(. Miks ülejäänud inimesed saavad rahulikult omaette oma ganja suitsetamisega hakkama.

PS. Kapo annab riigisaladusi isegi inimestele, kes pokkerit hobina mängivad.

Pahvak
25.11.11, 02:22
Aga ma ei tohi ju!! Seadus keelab! Ning mul on tõsiselt kopp ees nendest ahvidest kes ise elu sees pole ganja teinud ja arvavad, et võivad teist inimest selle põhjal iga kell kuidagi vaimselt puudulikuks nimetada. IMO analoogne võitva pokkerimängijaga keda peetakse paadunud gambleriks ja seda inimese poolt kes ei tea pokkerist mitte essugi. Eriti ei tohiks selliseid "vihjeid" teha politseiametnikud, ometi vaikselt nagu rõhutakse sellele üha ja üha.

Mis seadus keelab? Tee omaette popsu ja ära roni alukate väel naabritüdruku rõdule ja kõik on korras. Ränk probleem sul.

harryahven
25.11.11, 02:23
tüüp, sa oled nagu 14 aastane väike poiss, kes nagu pärast igat jonksi läheb sõpradele rääkima kui pilves ta on. See lihtsalt nii lame kuidas siin foorumis püüad sellise asjaga tähelepanu saada. Kuidas sa juba aru pole saanud, et siinsetel inimestel kõigil väga erinevad arvamused selliste asjade kohta. Ma ise suitsetan hetkel igapäev hommikul üles ärgates, tööl olles ja ka pärast tööd, seda teen selleks, et elu nautida, sest tean, et kui mujale lähen , siis ei pruugi mul seda võimalust enam tekkida, eriti veel väljaspool austraaliat.
Minu jutu point on see, et ära kaaguta selliste asjade kohtade pealt avalikes foorumis, iga inimene elab oma elu. Mida vähem sa sellistest asjadest räägid, seda paremini sinusse suhtutakse.

http://blog.chron.com/momhouston/files/legacy/hmm.jpg

Rage
25.11.11, 10:19
yeah vandalar.. exactly.. mingi tähelepanuvajadus nagu väikesel lapsel oma ganja teemaga.. kedagi ei koti.. see ei tee sind coolimaks..

ja riigisaladuse lubade taotlemisel on ka kapoga ühe laua taga istumise voorud.. ja antakse riigisaladuse lubasid inimestele, kes seal laua taga ütlevad, et on kanepit jms teinud või ka nendele antakse, kes onlines pokkerit mängivad..

Vandalar
25.11.11, 11:23
Mis riigisaladus? Mida ma siis valesti ütlesin? Pmst mõni nagu soovitabki siin suu kinni hoida, salaja kimuda ja seadust rikkuda- niimoodi olen parem kodanik? WTF Keksimisega pole siin midagi pistmist ju.

Relamz
25.11.11, 11:26
Skilz :smiley:
The X Factor: Jade Richards audition - The X Factor 2011 - itv.com/xfactor
2dnp6N9jsLo&feature=BFp&list=PL140D76E10BAD34D8

Tarmonator
25.11.11, 12:37
Päris valus inglise aktsent :D

Rage
25.11.11, 13:38
http://www.youtube.com/watch?v=FuQrrGBipnE

virukunn
25.11.11, 14:35
http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/selgusid-eesti-pokkeriauhindade-nominendid.d?id=62198100

Ment 2x UGL-i kinni pannud ja ei mahu isegi Eesti top5 netimängija hulka ?

timz0333
25.11.11, 14:38
http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/selgusid-eesti-pokkeriauhindade-nominendid.d?id=62198100

Ment 2x UGL-i kinni pannud ja ei mahu isegi Eesti top5 netimängija hulka ?

Latt on liiga madal, ta esitati "Eesti aasta mees sportlane" nominendiks.

Rage
25.11.11, 14:41
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/lotomangijad-marus-miks-eesti-loto-infokanalid-kehvalt-tootavad.d?id=62207630

lotosõltlased on ikka tõsised sõltlased, lausa marru läinud teised..

ok2aa
25.11.11, 14:41
kes on herli olop? kes on toomas linnamägi? äkki emb-kumb ongi ment?

virukunn
25.11.11, 14:43
kes on herli olop? kes on toomas linnamägi? äkki emb-kumb ongi ment?

Ei ole. Neid nimesid kuulen samuti esimest korda.

vapsik
25.11.11, 14:48
kes on herli olop? kes on toomas linnamägi? äkki emb-kumb ongi ment?

Herli Olop peaks olema Herlio Pokernewsi foorumist. See aasta võitis ühe OPEMi turniiri, sai ühe 2koha ning tuli üldarvestuses võitjaks.
Toomas Linnamängi on toomasl siin foorumis ja vist saatiks ka üht teist korda OPEMil ning vist ka Trio Balticu meistrikatel.

ok2aa
25.11.11, 14:50
lol

taipupole
25.11.11, 14:55
http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/selgusid-eesti-pokkeriauhindade-nominendid.d?id=62198100

Ment 2x UGL-i kinni pannud ja ei mahu isegi Eesti top5 netimängija hulka ?

Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon

Junken
25.11.11, 15:20
ei tea palju käsperite ja asjade online võidud on aga vaevalt et nad seal UGL vaatasid, pigem ikka profitit vms

JohannesJ
25.11.11, 15:27
see küll suht sick et ment52 ei ole nominentide sees:S
Aga profitit vaadata siis vaevalt sealgi nominentidel suuremad summad võin päris kihla vedada:D

Toomasl
25.11.11, 15:53
Tõesti ei tea, miks nominent olen. Pmst pole muud teinud kui online baltikatel plo8 meister ja eestikatel FLH meister+maini FT. Muidu nagu polegi eriti mänginud. :D

rohelinekonn
25.11.11, 15:57
suht mõtetu tundub kogu see teema.

alaska
25.11.11, 17:24
Peaasi et Andu paneks uustulnuka kinni, siis ülejäänud võivad olla.

yolpa
25.11.11, 17:28
sündmuste alt puudu online meistrikad ju?:S

Toomasl
25.11.11, 17:29
my guess, aasta mängija coca (või live mängija vms). uustulnuk andu, sündmus triobet open. Ülejäänud suht lahtised

harryahven
25.11.11, 18:03
Peaasi et Andu paneks uustulnuka kinni, siis ülejäänud võivad olla.
+1

persoon burks ma arvan, openi korraldamise eest

ranka
25.11.11, 18:08
http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/selgusid-eesti-pokkeriauhindade-nominendid.d?id=62198100

Ment 2x UGL-i kinni pannud ja ei mahu isegi Eesti top5 netimängija hulka ?

Aasta mängijaks sai valida ainult TURNIIRIMÄNGIJAID.

Pakun oma guessid ka:

1. aasta mängija: hotcocacola - 100% kindel
2. live mängija: hotcocacola või Imre Leibold. Pakun teist, sest HCC juba saab aasta mängija tiitli.
3. netimängija: close, linnamäe ja orlopi välistan. millegipärast tahaksin panna järjekorra: käsper, kiivramees, dorbek aga tundub suppper close.
4. andres allsalu aga see võib väga closeks minna herli olopiga. ei imesta kui andu jääb pika ninaga ja see oleks tõesti väääääga suur pettumus, mis tekitab lifetilti.
5. naismängija: limonova
6. tahaksin näha andrus siimu aga tõenäoliselt on seal Burget.
7. ETPF

EDIT: üks asi veel. naljakas, et ma olen eluaeg rõhunud, et Eesti Turniiripokkeri Föderatsioonis olev sõna "Turniiri" on ainult formaalne ja tegelikuses sellega ei esindata ainult turniiri mängijaid. Tundub, et mind on eksitatud ja seetõttu olen eksitanud foorumit/klubi liikmeid värvates.

Tankisti tunne on...

WeThePeople
25.11.11, 18:16
Täna jagati Raekoja platsis esimest korda jõulurõõmu, kõik oli rõõmsad, kes kuuse alla ei jäänud.

virukunn
25.11.11, 18:39
Aasta mängijaks sai valida ainult TURNIIRIMÄNGIJAID.

Pakun oma guessid ka:

1. aasta mängija: hotcocacola - 100% kindel
2. live mängija: hotcocacola või Imre Leibold. Pakun teist, sest HCC juba saab aasta mängija tiitli.
3. netimängija: close, linnamäe ja orlopi välistan. millegipärast tahaksin panna järjekorra: käsper, kiivramees, dorbek aga tundub suppper close.
4. andres allsalu aga see võib väga closeks minna herli olopiga. ei imesta kui andu jääb pika ninaga ja see oleks tõesti väääääga suur pettumus, mis tekitab lifetilti.
5. naismängija: limonova
6. tahaksin näha andrus siimu aga tõenäoliselt on seal Burget.
7. ETPF

EDIT: üks asi veel. naljakas, et ma olen eluaeg rõhunud, et Eesti Turniiripokkeri Föderatsioonis olev sõna "Turniiri" on ainult formaalne ja tegelikuses sellega ei esindata ainult turniiri mängijaid. Tundub, et mind on eksitatud ja seetõttu olen eksitanud foorumit/klubi liikmeid värvates.

Tankisti tunne on...

Sel juhul peaks tiitli nimi olema ka Eesti aasta online turniirimängija vms.

KristjanLaas
25.11.11, 18:52
Sel juhul peaks tiitli nimi olema ka Eesti aasta online turniirimängija vms.

miks, siis peaks ka aasta naisturniirimängija, aasta live turniirimängija, aasta turniirimängija aasta uus turniirimängija jne? Miks ühe kategooria peab eraldi välja selgitama kui ülejäänud arusaadavad on?

ranka
25.11.11, 19:01
miks, siis peaks ka aasta naisturniirimängija, aasta live turniirimängija, aasta turniirimängija aasta uus turniirimängija jne? Miks ühe kategooria peab eraldi välja selgitama kui ülejäänud arusaadavad on?

Arvan, et virukunn vihjas sellele, et antud valikuga tunnustatakse piltlikult öeldes ainult pooli pokkerimängijaid (jagasin cashi ja turniiri tuimalt pooleks, tegelikku suhet ei tea).

KristjanLaas
25.11.11, 19:12
Arvan, et virukunn vihjas sellele, et antud valikuga tunnustatakse piltlikult öeldes ainult pooli pokkerimängijaid (jagasin cashi ja turniiri tuimalt pooleks, tegelikku suhet ei tea).

Jah, sellest saan aru täielikult ja on ebaõiglane.

Isiklikult nomineerisin Altemendi vaatamata sellele ära, mulle küll keegi ei öelnud, et pean vaid turniirimängijaid valima, või ei pannud ma seda ise tähele.

Aga tbh enamuste netigrinderite pärisnimesi isegi ei teata. Ma näiteks pidin mendi nime googeldama lol:D

edit: Need auhinnad ei ole anyway ausad ja ei pretendeeri tõele imo. Pigem need kes rohkem pildil on ja on tuntumad nimed (peavad blogi vms) figureerivad seal tabelis anyway, mis ei tähenda, et näiteks *ükskõik nominendi nimi* oleks reaalsuses parem mängija kui ment52 või ükskõik milline netigrinder, kes isegi ei viitsi end live turnadeks kohale minna ja teenivad somewhat anonüümselt kordades rohkem raha kui siis tuntud auhinnavõitjad.

ranka
25.11.11, 19:19
Jah, sellest saan aru täielikult ja on ebaõiglane.

Isiklikult nomineerisin Altemendi vaatamata sellele ära, mulle küll keegi ei öelnud, et pean vaid turniirimängijaid valima, või ei pannud ma seda ise tähele.

Aga tbh enamuste netigrinderite pärisnimesi isegi ei teata. Ma näiteks pidin mendi nime googeldama lol:D

Tsiteerin klubi alafoorumi postitust:

Kaks teemat. Esiteks: varsti algab aasta parimate turniirimängijate valimine ja selleks tuleb leida valijamehed. Olulisem muudatus on ehk see, et kuna tegemist on turniiripokkeri födega, siis ametlikud auhinnad on mõeldud just turniirimängijatele (SNGd lähevad ka sinna alla).

Teiseks: Samas! Et cashitüübid, keda siin foorumis on rohkem, ei jääks täiesti ilma, on ettepanek välja panna PokkeriProde eriauhind, mis oleks parimale Cashi mängijale. Võime seda enda suva järgi veel ka muuta, et FR, 6-max ja HU eraldi või siis ka koos - et kuidas soovi on.

Kui ma õigesti aru sain siis eriauhinna cashgame mängijate jaoks oleksime pidanud ise välja panema ehk omast taskust maksma :) lol.

KristjanLaas
25.11.11, 19:24
Cashimängija auhind oleks nuts.

KristjanLaas
25.11.11, 19:26
kategooriad on ka sellised, kus väga keeruline cashi mängijaid valida ja automaatselt pidi valiku turnamängijatest tegema. Keegi ei tea palju Aare Sepp live cashis plussis on lol ja sellist arvestust on raske pidada. Aasta netimängija oligi ainus kategooria kust oleks saanud cashi mängija valida imo (vb ka uustulnuk).

camu
25.11.11, 19:31
Samas keda see cashi auhind nii väga ikka huvitab? (Peale Coca) Selles suhtes, et imo pokkerimängija ei ole mingi avalik organisatsioon või avaliku elu tegelane, kes peaks tunnustuse nimel pingutama või see auhind peaks teda kuidagi paremaks tegema. Pokker on ikkagi selline individudaalne ala, kus igaüks nokitseb rohkem omaette ja vaatab ise, et oma asjad aetud saaks.
Tundub, et kogu see auhindade teema on pigem selline väikese ringkonna värk - üks aasta annad mulle, teine aasta ma sulle. Ma näiteks ei tunne peale mõne üksiku erandi sealt pärisnimede järgi kedagi ning ka pokkerinimede või fooruminimede järgi ilmselt samuti mitte.
Mul on lihtsalt selline tunne, et teatud väike ringkond justkui tähistab ning teised tuhanded mängijad kehitavad õlgu ning grindivad edasi.

Loomulikult ei ole ma ka kõige selle vastu. Üldse mitte, tunnustama peab ja see on hea. Minust läheb see lihtsalt mööda kuidagi.

Godspeed_EJ
25.11.11, 19:35
Pokker on ikkagi selline individudaalne ala, kus igaüks nokitseb rohkem omaette ja vaatab ise, et oma asjad aetud saaks.
Tundub, et kogu see ETPF teema on pigem selline väikese ringkonna värk - üks aasta annad mulle, teine aasta ma sulle.

fyp

Cypher0
25.11.11, 20:04
Samas keda see cashi auhind nii väga ikka huvitab? (Peale Coca) Selles suhtes, et imo pokkerimängija ei ole mingi avalik organisatsioon või avaliku elu tegelane, kes peaks tunnustuse nimel pingutama või see auhind peaks teda kuidagi paremaks tegema. Pokker on ikkagi selline individudaalne ala, kus igaüks nokitseb rohkem omaette ja vaatab ise, et oma asjad aetud saaks.
Tundub, et kogu see auhindade teema on pigem selline väikese ringkonna värk - üks aasta annad mulle, teine aasta ma sulle. Ma näiteks ei tunne peale mõne üksiku erandi sealt pärisnimede järgi kedagi ning ka pokkerinimede või fooruminimede järgi ilmselt samuti mitte.
Mul on lihtsalt selline tunne, et teatud väike ringkond justkui tähistab ning teised tuhanded mängijad kehitavad õlgu ning grindivad edasi.

Loomulikult ei ole ma ka kõige selle vastu. Üldse mitte, tunnustama peab ja see on hea. Minust läheb see lihtsalt mööda kuidagi.

Good post.(Y)

taipupole
25.11.11, 20:14
Jah, sellest saan aru täielikult ja on ebaõiglane.

Kui aasta parimate auhindu jagab Turniiripokkeri Föderatsioon, siis on nagu natuke veider oodata, et seal valikus peaks midagi muud olema, mis pole turniiripokker. Tahad õiglust jalule seada? Tuleb teha pokkeriföderatsioon. Või Ship-It Föde!

KristjanLaas
25.11.11, 20:16
Kui aasta parimate auhindu jagab Turniiripokkeri Föderatsioon, siis on nagu natuke veider oodata, et seal valikus peaks midagi muud olema, mis pole turniiripokker. Tahad õiglust jalule seada? Tuleb teha pokkeriföderatsioon. Või Ship-It Föde!

Ma ei protesteerinud, arutelu hakkaski sellest, et virukunn postitas, et tiitilitel peaks kõigil turniiri ees olema, millele ma vastu vaidlesin, sest auhindu jagab juba ETPF, seega loogish.
Nõustusin lihtsalt rankaga, et ideaalses maailmas võiks olla ka cashimängijatel omad auhinnad:)

taipupole
25.11.11, 20:19
Ma ei protesteerinud, arutelu hakkaski sellest, et virukunn postitas, et tiitilitel peaks kõigil turniiri ees olema, millele ma vastu vaidlesin, sest auhindu jagab juba ETPF, seega loogish.
Nõustusin lihtsalt rankaga, et ideaalses maailmas võiks olla ka cashimängijatel omad auhinnad:)

Ega siis pole midagi, lööme PP kommuuni ETPFist lahku ja hakkame promoma, et cashi panijad pole retarded gamblerid ja meid tuleb võtta sama tõsiselt kui mingeid turnaässasid, kes väidavad, et turniiriformaat on sport.

Ja muidugi omad auhinnad ja peod :)

Tõsisemalt võib muidugi öelda, et cash cashiks, kuid mõned ETPFi ideed nagu näiteks mängija vanuse alandamine aitaks ka rahamängijaid.

Codecci
25.11.11, 20:45
Aasta netimängijaks võib teooriast saada küll cashimängija imo - eelmine aasta nt mina ja Tunnet olime nominentide hulgas vähemalt.

Potsataja
25.11.11, 20:46
Üdiselt on vist nii, et cashimängijad annavad läbi pokkeritubade valdava enamuse raha ETPF toetuseks aga kui auhindade jagamiseks läheb, siis neid nagu ei eksiteeriks. Aegade jooksul on muidugi ka erinevaid korraliku rake´i genereerivaid MTT/SNG mängijaid olnud aga hetkel nagu peale andu_andu ei meenu kedagi.

VisaHing
25.11.11, 21:06
veits offtopicu offtopicut, et kas keegi seletaks, et kuidas see reaalselt saab võimalik olla, et need russid 19 kuud elavad nii, et sentigi maksma ei pea korteri üüri ja kommunaalide eest. Jutt siis sellest võsreporteri loost, mis ammu aega tagasi oli ja nüüd uuesti võsareporteris oli. Tra tõesti on Eestis midagi väga valesti ju. Täpselt nagu netikelmidegagi. Lasevad üle keda tahavad ja kaua tahavad, mitte kui midagi ei juhtu nendega.

taipupole
25.11.11, 21:07
Aasta netimängijaks võib teooriast saada küll cashimängija imo - eelmine aasta nt mina ja Tunnet olime nominentide hulgas vähemalt.

Sellest aastast enam mitte.

taipupole
25.11.11, 21:09
veits offtopicu offtopicut, et kas keegi seletaks, et kuidas see reaalselt saab võimalik olla, et need russid 19 kuud elavad nii, et sentigi maksma ei pea korteri üüri ja kommunaalide eest. Jutt siis sellest võsreporteri loost, mis ammu aega tagasi oli ja nüüd uuesti võsareporteris oli. Tra tõesti on Eestis midagi väga valesti ju. Täpselt nagu netikelmidegagi. Lasevad üle keda tahavad ja kaua tahavad, mitte kui midagi ei juhtu nendega.

Miks russid? Mul elasid eestlased samamoodi üürikorteris ja ei kavatsenudki lahkuda. Teha midagi ei saanud, kuigi lepingud ametlikud ja ammu läbi ning viis-kuus ametlikku kirja saadetud. Lihtsalt ei saa välja visata raiskasid.

Seega - kui papp otsas, siis ela.

Parim oli muidugi, et tont tuli mingi aasta hiljem, kui neist lahti sain, uuesti korteri ukse taha ja nõudis ukselinki, mille ta oli enda sõnul mingile uksele paigaldanud. Pikka juttu ei teinud.

VisaHing
25.11.11, 21:13
Miks russid? Mul elasid eestlased samamoodi üürikorteris ja ei kavatsenudki lahkuda. Teha midagi ei saanud, kuigi lepingud ametlikud ja ammu läbi ning viis-kuus ametlikku kirja saadetud. Lihtsalt ei saa välja visata raiskasid.

Seega - kui papp otsas, siis ela.

Parim oli muidugi, et tont tuli mingi aasta hiljem, kui neist lahti sain, uuesti korteri ukse taha ja nõudis ukselinki, mille ta oli enda sõnul mingile uksele paigaldanud. Pikka juttu ei teinud.

Oi jah..
Pole sõnu.

muruntau
25.11.11, 21:37
Ega siis pole midagi, lööme PP kommuuni ETPFist lahku ja hakkame promoma, et cashi panijad pole retarded gamblerid ja meid tuleb võtta sama tõsiselt kui mingeid turnaässasid, kes väidavad, et turniiriformaat on sport.

Ja muidugi omad auhinnad ja peod :)

Tõsisemalt võib muidugi öelda, et cash cashiks, kuid mõned ETPFi ideed nagu näiteks mängija vanuse alandamine aitaks ka rahamängijaid.

Oleme rankaga ka seda arutanud. Imo pole lihtsalt ETPF'i funktsioone kopeerival föderatsioonil väga pointi. Sama asja saaks ajada ka ilma mingit eraldi juriidilist keha ajamata (või mitte?). Oma meistrivõistlused oleks nagu veidi mage, kuigi omad auhinnad ja peod oleks vägagi omal kohal. Kui föderatsioon teha, siis seal peaks olema ka know-how'd ja ka kedagi, kes teeks reaalseid tegusid nt black friday, mängija vanuse alandamise ja taolistel teemadel, aga selline asi ei ole kaugeltki mitte odav tõenäoliselt.

ETPF, mille eelarve (sponsorlused tubadelt) genevad väga suures osas kokku PP'de liikmed, kellele ETPF kõrge kaarega peale kuseb, pole kaugeltki parim variant netimängijaid esindama. Vähemalt poole sellest rahast peaks saama PP'de föderatsioon (või midagi sellist) imo. Nt ise genen ka $3-4k keskmiselt kuus raket ja veidi mõru on vaadata, et osalt ka selle raha eest saavad mingid jorsid freerollida turnadel, mis mind absoluutselt ei tõmba. Auhindu saavad 1-3 hiti "imemehed", kes genevad minimaalselt raket ja kelle keskmine kuuteenistus pokkerist pikas perspektiivis on ka väga tihti isegi minu omast madalam.

Mingit muutust oleks vaja ja sel teemal võiks edasi arutada küll, võiks ka mingisuguse live koosoleku teha mingi hetk. Oleksin käpp ja aitaks nõu ja jõuga kaasa.

Jäämees
25.11.11, 21:38
Isegi teada selliseid inimesi.. Ühest sellisest sai ainult niimoodi lahti, et pidi ise hakkama mööblit välja liigutama - sel hetkel oli juba suva kas kaebab politseile või mitte.

ok2aa
25.11.11, 21:40
Samas keda see cashi auhind nii väga ikka huvitab? (Peale Coca) Selles suhtes, et imo pokkerimängija ei ole mingi avalik organisatsioon või avaliku elu tegelane, kes peaks tunnustuse nimel pingutama või see auhind peaks teda kuidagi paremaks tegema. Pokker on ikkagi selline individudaalne ala, kus igaüks nokitseb rohkem omaette ja vaatab ise, et oma asjad aetud saaks.
Tundub, et kogu see auhindade teema on pigem selline väikese ringkonna värk - üks aasta annad mulle, teine aasta ma sulle. Ma näiteks ei tunne peale mõne üksiku erandi sealt pärisnimede järgi kedagi ning ka pokkerinimede või fooruminimede järgi ilmselt samuti mitte.
Mul on lihtsalt selline tunne, et teatud väike ringkond justkui tähistab ning teised tuhanded mängijad kehitavad õlgu ning grindivad edasi.

Loomulikult ei ole ma ka kõige selle vastu. Üldse mitte, tunnustama peab ja see on hea. Minust läheb see lihtsalt mööda kuidagi.

kirjeldasin üsna täpselt seda, mida ka mina sellest arvan.

pastilaa
25.11.11, 21:47
Auhindu saavad 1-3 hiti "imemehed", kes genevad minimaalselt raket ja kelle keskmine kuuteenistus pokkerist pikas perspektiivis on ka väga tihti isegi minu omast madalam.



Isegi teada selliseid inimesi.. Ühest sellisest sai ainult niimoodi lahti, et pidi ise hakkama mööblit välja liigutama

on parasiidid!

Tylos
25.11.11, 22:15
Pokkerigala teaser juba väljas:
http://sendables.jibjab.com/view/J3HVQMtBoS6qtqnO

redddman10
25.11.11, 22:26
OMG.Tylos did it again:D:D:D

qbj0hn
25.11.11, 22:28
Lmao, well done.

leits
25.11.11, 22:51
Pokkerigala teaser juba väljas:
http://sendables.jibjab.com/view/J3HVQMtBoS6qtqnO

OMG insta tilt l2ind.... fucking epic

Jäämees
25.11.11, 22:57
xD naera ribadeks ennast jälle kuradi PP sooled keerdus juba varsti

kardaanirist
26.11.11, 00:13
Pokkerigala teaser juba väljas:
http://sendables.jibjab.com/view/J3HVQMtBoS6qtqnO

hahahahahahha. well played. : D

hotcocacola
26.11.11, 05:33
Aasta mängijaks sai valida ainult TURNIIRIMÄNGIJAID.

Pakun oma guessid ka:

1. aasta mängija: hotcocacola - 100% kindel
2. live mängija: hotcocacola või Imre Leibold. Pakun teist, sest HCC juba saab aasta mängija tiitli.
3. netimängija: close, linnamäe ja orlopi välistan. millegipärast tahaksin panna järjekorra: käsper, kiivramees, dorbek aga tundub suppper close.
4. andres allsalu aga see võib väga closeks minna herli olopiga. ei imesta kui andu jääb pika ninaga ja see oleks tõesti väääääga suur pettumus, mis tekitab lifetilti.
5. naismängija: limonova
6. tahaksin näha andrus siimu aga tõenäoliselt on seal Burget.
7. ETPF

EDIT: üks asi veel. naljakas, et ma olen eluaeg rõhunud, et Eesti Turniiripokkeri Föderatsioonis olev sõna "Turniiri" on ainult formaalne ja tegelikuses sellega ei esindata ainult turniiri mängijaid. Tundub, et mind on eksitatud ja seetõttu olen eksitanud foorumit/klubi liikmeid värvates.

Tankisti tunne on...

su teine punkt, live mängija mina või imre. Imre kindlasti mitte, pigem Henri.

lol@ tylos, kuigi suht imelik, et minu jaoks tundmatu vend näeb iga nädal vaeva photoshopis ja mujal, minu pilte tuunides.....

eee...

http://www.upload.ee/image/1839865/y3.jpg

http://www.upload.ee/image/1839863/y1.jpg

http://www.upload.ee/image/1839864/y2.jpg

ranka
26.11.11, 06:02
su teine punkt, live mängija mina või imre. Imre kindlasti mitte, pigem Henri.

lol@ tylos, kuigi suht imelik, et minu jaoks tundmatu vend näeb iga nädal vaeva photoshopis ja mujal, minu pilte tuunides.....

eee...

http://www.upload.ee/image/1839865/y3.jpg

http://www.upload.ee/image/1839863/y1.jpg

http://www.upload.ee/image/1839864/y2.jpg

jah see live mõtlesin ise ka aga ei hakanud muutma. lol@tylos. otsisingi seda samat saiti miski kuu tagasi, ty.

muruntau
26.11.11, 06:22
Pokkerigala teaser juba väljas:
http://sendables.jibjab.com/view/J3HVQMtBoS6qtqnO

Coca, me kõik oleme seda niimoodi teinud. (st nõrgad ainult ei ole)

Edit: coca tundis puudutatuna sinu postitustest, Tylos. Lase käia FC Pokkeriprode peal edasi, me polegi ammu "love'i" saanud. :(

vennike
26.11.11, 08:13
lol@ tylos, kuigi suht imelik, et minu jaoks tundmatu vend näeb iga nädal vaeva photoshopis ja mujal, minu pilte tuunides.....




LMAO, ilma sinu kirjaliku loata sinu üle nalja ei tohi visata ?

hotcocacola
26.11.11, 08:27
ma ei öelnud seda

Maheaatom
26.11.11, 08:41
ETPF, mille eelarve (sponsorlused tubadelt) genevad väga suures osas kokku PP'de liikmed, kellele ETPF kõrge kaarega peale kuseb, pole kaugeltki parim variant netimängijaid esindama. Vähemalt poole sellest rahast peaks saama PP'de föderatsioon (või midagi sellist) imo. Nt ise genen ka $3-4k keskmiselt kuus raket ja veidi mõru on vaadata, et osalt ka selle raha eest saavad mingid jorsid freerollida turnadel, mis mind absoluutselt ei tõmba. Auhindu saavad 1-3 hiti "imemehed", kes genevad minimaalselt raket ja kelle keskmine kuuteenistus pokkerist pikas perspektiivis on ka väga tihti isegi minu omast madalam.
Kui näiteks majandusrubriigis on sul olemas vähemalt teatud teadmised valdkonnast ja oma nägemus, siis sinu viimasest ja ka mõnest eelmisest analoogsest kommentaarist paistab kahjuks, et antud teemast pole sul isegi mitte udust ettekujutust.

Föderatsioon föderatsiooniks - mina ei hakka seda organisatsiooni siin foorumis kaitsma ega arva kaugeltki, et kõik otsused, mis seal tehakse, oleksid õiged. Kuid sellised harukordselt kitsarinnalised ja lausa rumalad kommentaarid, mis võivad siin foorumis vast isegi populaarsed olla, ei vii kedagi edasi. Kui soovid argumentatsiooni ning vastuseid oma küsimustele, siis ole hea ja mõtle ikka hoolikalt läbi, mida kirjutad. Sinust ootaksin ma pisut enamat :).

Maheaatom
26.11.11, 09:12
Et ka cashimehed saaksid piisavalt feimi, pakkuski ETPF välja PP-le anda välja neticashi eriauhind. Ise otsustada tingimuste üle (sest omatakse kõige rohkem infot), ise teha valik, ise anda auhind üle. Kuna mängijate tulemused on netis nähtavad, saaks teha ka vägagi objektiivse otsuse. Ma ei kahtle, et see oleks läinud õigele inimesele, ainus küsimus on see, et miks seda ei tehtud?

Oluline teema, mille üle võiks diskuteerida, on hoopis selles, et kas valimise protsess ja valijameeste süsteem on õige?

Live-cashist ei ole mõtet hetkel üldse rääkida, kuna selle tulemusi otseselt ei mõõdeta. Ei saa anda kellelegi auhinda selle põhjal, et "me kuskilt kuulsime, et Antsul läheb Pargi cashis päris hästi."

sadakrooni
26.11.11, 09:28
ESPN-is kirjutatakse, et NBA lockout sai läbi. :)

muruntau
26.11.11, 09:47
Yeah, see komm tundus endale ka kohe peale kirjutamist veidi piiratud. Ei hakanud siiski muutma, tahtsingi veidi provokatiivse kirjatükiga arutelu esile kutsuda. Samas ma ei näe hetkel täpselt, mis seal konkreetselt ühe netipokerdaja seisukohast niiväga valet oleks. Ok, näited olid liialdatud, aga see näide auhindade kohta oli konkreetselt eelmise aasta kohta (nt kes SCOOPi/WCOOP'i hittis) ja ka selle aasta nominentide seas on paari hiti vendi (vbla nad on korralikud võitjad aasta läbi olnud enam-vähem iga kuu, aga nominatsioon on tulnud küll paari keskpärase hiti eest, mis siis, et "tiitlivõistluselt").

Mind obv ei häiri see, et auhindu saavad minu jaoks küllaltki tundmatud nimed (ise ei pretendeerigi nendele, ma pole neid kaugeltki väärt), aga on inimesi, kes neid on palju rohkem väärt kui seal listis olevad. Kitsarinnaline see tsiteeritud osa oligi, aga just selle osaga ETPF ei arvestagi praeguse seisuga. Ja, püüdes võtta mingisugust vastutust ka teiste ligikaudu sarnases situatsioonis netimängijatega, tundus mulle too hetk, et see oli üks valukoht, mille kohta ei ole piisavalt sõna võetud ja kriitikat tehtud bosside kohta.

Praegu siiski tuleb mul siiralt tunnistada enda lollust ja paluda puust ja punaseks teha see osa, mis nii karjuvalt rumal välja näis.

Ette tänades,

muruntau

Edit: ma ei esinda siin mingisugust organisatsiooni, ainult ühe väikse, (et nalja saaks, peaks lisama, et ETPF'i ees) tühise netimängija seisukohta. Tundus, et meil oli siiski natsa demokraatiat meenutav valitsemisvormi, kus inimestel on õigus ja ka mingis mõttes kohustus enda hääl kuuldavaks teha.

KraindOnMaind
26.11.11, 11:37
HCC peaks võitma kõik kategooriad, muud moodi lihtsalt ei saaks praegusel hetkel eestis (väikse tähega)

hotcocacola
26.11.11, 11:59
Nii regularid. Mina, Sosick ja Hookuspookus tahame mokatubakat. Kes kohale toob (Wabaduse kohvikusse, mingi torni vms). Thunder oleks hea.

vapsik
26.11.11, 12:02
Nii regularid. Mina, Sosick ja Hookuspookus tahame mokatubakat. Kes kohale toob (Wabaduse kohvikusse, mingi torni vms). Thunder oleks hea.

Ma saadaks mõne moderaatori. Midagi kasulikku ei tee. Mitmed neist trollivad pidevalt. Kui bänni küsida läheb sada aastat aega. Ühesõnaga selline mõttetu ülbikute seltskond, kes võiks vähe tööd ka teha. Paras ülesanne neile see.

leits
26.11.11, 12:02
löö 700 euri baaridaamile leti peale .. ilmselt kukub kyll pikali, aga saad oma mokatubaka ka

ranka
26.11.11, 12:04
Ma saadaks mõne moderaatori. Midagi kasulikku ei tee. Mitmed neist trollivad pidevalt. Kui bänni küsida läheb sada aastat aega. Ühesõnaga selline mõttetu ülbikute seltskond, kes võiks vähe tööd ka teha. Paras ülesanne neile see.

ROFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllll

hotcocacola
26.11.11, 12:18
aga nii on, loodrid ja laisad :(

andu_andu
26.11.11, 12:48
http://www.upload.ee/image/1840380/huiiiiiiiiiiii.png

camu
26.11.11, 13:11
Ma saadaks mõne moderaatori. Midagi kasulikku ei tee. Mitmed neist trollivad pidevalt. Kui bänni küsida läheb sada aastat aega. Ühesõnaga selline mõttetu ülbikute seltskond, kes võiks vähe tööd ka teha. Paras ülesanne neile see.
Kahjuks ei ole, muidu võiks virgats olla küll.

Cypher0
26.11.11, 14:23
Kahjuks mul ka ei ole, muidu hüppaks kohe Pärnust Tartu poole bussi peale, sest milline au oleks olla see, kes cocale hotmokatubakat transpordib. Saaks ka perseli kukkuda äkki.

Jäämees
26.11.11, 14:26
vb saaksid 700 euri

vonkartoffel
26.11.11, 14:45
aga mitte 3 minuti töö eest seekord

Junken
26.11.11, 15:31
Kahjuks mul ka ei ole, muidu hüppaks kohe Pärnust Tartu poole bussi peale, sest milline au oleks olla see, kes cocale hotmokatubakat transpordib. Saaks ka perseli kukkuda äkki.

poh et Wabaduse kohvik Tallinnas on

Cypher0
26.11.11, 15:58
poh et Wabaduse kohvik Tallinnas on

http://images.cheezburger.com/completestore/2009/12/3/129043772394360511.jpg

harryahven
26.11.11, 16:14
avasin eesti pokkerichipiga õlle, snap pooleks, cool story

Vandalar
26.11.11, 16:29
Head +EV-d kõigile

redddman10
26.11.11, 16:40
http://www.upload.ee/image/1840380/huiiiiiiiiiiii.png

sama vend jäi eelmine sunday supersonic 5-daks ja sai 10k

doublemint65
26.11.11, 18:05
at first:
Jõulukuusk saabus Tartu raeplatsile (5) Lisatud video ja fotod!

Pildid: kuidas Rakvere oma jõulupuu sai

Otepää toob jõulupuu naaber- maakonnast (1)

Tallinna jõulupuu jõudis õnnelikult Raekoja platsile (40)

but then:
Tallinna raekoja platsil kukkus jõulupuu ümber (199)

Piltuudis: tuul lükkas ümber ka Kiviõli jõulupuu (6)

Tugev tuul murdis kuuse ka Helsingis (31)


mõistlik aeg ajakirjanduses need jõulud...

KristjanLaas
26.11.11, 18:40
CN pealt tuleb scooby ja mingit sheriffit rääkis sama inimene kes Joe-d epale loeb family guys ja TÄPSELT sama häälega. kammib.

Vandalar
26.11.11, 19:29
Mis toimub sägad?

Tarmonator
26.11.11, 19:45
[x] mängida 3+0,3€ satikat OO live event supersatikale
[x] hävida flipiga ja minna tilti
[x] osta otse sisse 20+2€ satikale
[x] grindida OO kasiinos blackjackiga kulud tagasi

jrgn hell
26.11.11, 22:37
Keegi highroller-headsupi PLO8 ei taha redkingsis mängida?

Vahetasin Redkingsi crownid rahaks ja sain 4.44
Nüüd istun kogu rolliga 0.10/0.10 hu lauas.

Keegi tahab, siis lennaku peale.

jrgn hell
26.11.11, 22:37
ja, mis toweril hakkas, et cakei softi endale võttis?
Eriti jube

inward
26.11.11, 23:32
Masendav, kui palju kehvemaks on rahalauad muutunud ikka. Isegi nl30s.

jrgn hell
26.11.11, 23:37
never mind

ei pidanud

K2snakas
26.11.11, 23:57
barca fagid võtke võrgust(H)

yolpa
27.11.11, 02:09
Miks need mängijate valimised rahvahääletuse tulemusel ei valita? andu vääris raudselt ühte auhinda.

hotcocacola
27.11.11, 02:47
Miks need mängijate valimised rahvahääletuse tulemusel ei valita? andu vääris raudselt ühte auhinda.

+1

yolpa
27.11.11, 02:52
See, et henri sai netimängija tiitli on küll nats imelik. Jah ma tean, et henri väga hea mängija, aga see, et sul kõrge ROI ja 5-l turkal hitid aasta peale, noo ma ei tea. Imo eestis sellise roi ja võitudega sitaks online mtt-de mängijaid. See auhind oleks pidand andule või mendile minema imo.

Muidu gratz coca, vähemalt läksid need 2 auhinda õigesse auku. Järgmise aasta aussie millionsi ja APPT-ga võtan järgmine ise live mängija tiitli omale:D



barca fagid võtke võrgust(H)

kiles:)

Potsataja
27.11.11, 03:01
Henri oleks võinud saada aasta hobimängija tiitli. Aasta netimängija tiitel oleks asjakohane mängija puhul, kes kuus keskmiselt vähemalt samapalju turniire mängib, kui Henri aastas.

hotcocacola
27.11.11, 03:27
ma arvan et alles 2-3 aasta pärast saadakse ETPF ideaalselt tööle. Alles siis arvestatakse tõsiste netigrinderitega.

Yolpa- tee seda. See oleks suurepärane Eesti pokkerile! Ise sinna ei satu- liiga kaugel:D

hotcocacola
27.11.11, 03:29
Ma loodan et Ranka ja Tigrano on endaga rahul. Minu kaks auhinda kuuluvad grammikese nendele. Kui poleks Ranka ja Tigrano foorumit/ R&T käemängu (praegust PP foorumit), siis vb ma poleks praegu seal kus praegu. Ty ty

ranka
27.11.11, 04:20
Ma ei hakka tulemusi kommenteerima aga igaks juhuks lisan:

1. Aasta mängija: Raigo
2. Live mängija: Raigo
3. Neti mängija: Henri
4. Uustulnuk: Veljo Raun
5. Naine: Limonova
6. Persoon: Burget
7. Sündmus: TroBet Open

rohelinekonn
27.11.11, 05:12
mida see henri teeb?

Potsataja
27.11.11, 05:19
mida see henri teeb?

http://lmgtfy.com/?q=henri+k%C3%A4sper

Mulle on selline mulje jäänud, et Pokerstars.ee on üks tema klientidest.

kuco
27.11.11, 09:53
See, et henri sai netimängija tiitli on küll nats imelik. Jah ma tean, et henri väga hea mängija, aga see, et sul kõrge ROI ja 5-l turkal hitid aasta peale, noo ma ei tea. Imo eestis sellise roi ja võitudega sitaks online mtt-de mängijaid. See auhind oleks pidand andule või mendile minema imo.

Muidu gratz coca, vähemalt läksid need 2 auhinda õigesse auku. Järgmise aasta aussie millionsi ja APPT-ga võtan järgmine ise live mängija tiitli omale:D




kiles:)

Kas ta üksvahe järjest 109Ri kinni ei pannud?

Pahvak
27.11.11, 09:55
Oot Veljo Raun võitis 150€ HORSE turka ja on aasta uustulnuk? Või on tal veel saavutusi? Pole üldse kursis.

Ingvar78
27.11.11, 10:07
Oot Veljo Raun võitis 150€ HORSE turka ja on aasta uustulnuk? Või on tal veel saavutusi? Pole üldse kursis.

Starsis on korra $400 võitnud ühel HORSE turnal, onlines on ta Leon_Javur.

Maheaatom
27.11.11, 10:51
Hobimängija Henri Käsper:

- sellel aastal võitnud viiel korral $100+ sisseostuga turniiri (auhinnarahad vastavalt 13191, 15781, 9374, 19742, 9374 ja 20685 dollarit) + lademes kohti esikümnes, cashe suuturniiridelt, edukas esinemine ka madalamal. Pean silmas ainult netiturniire Starsis!
- Lifetime turnateenistus ainuüksi Starsis 861K taala, millest puhaskasum 206K.
- Lifetime ROI Starsis 32%

Kui keegi arvab, et need saavutused ei maksa suurt midagi või et mõni teine eestlane on saanud hakkama palju enamaga (täiesti võimalik seejuures), siis ootaks linke. Kehtivad küll mõned tingimused:
- Vanus vähemalt 21 eluaastat
- Isik peab olema nõus oma nime avaldamisega
- Mängitakse Eestis litsentseeritud tubades
- Arvestame saavutusi turniiridel (HU SNG, SNG, Multi-Tabel SNG, MTT) mitte cashis.
- Tulemused peavad olema selgelt tuvastatavad aasta lõikes. Mõne üksiku kuu HEM graafikud ning väited nagu "sõber rääkis" ja "ma kuskilt kuulsin" ei ole teema.

P.S. Minu jaoks oli ainus pettumus netimängija kategoorias see, et puudu oli vähemalt üks väärikas nominent Andres Allsalu nimel. Aga paraku sellise otsuse üheksa klubi valijamehed tegid ning viiest valitud nominendist Henri valimine ei ole tohitunud tulle küll kellelegi üllatusena.

Maheaatom
27.11.11, 10:55
Aasta netimängija tiitel oleks asjakohane mängija puhul, kes kuus keskmiselt vähemalt samapalju turniire mängib, kui Henri aastas.
Oot, kas me jagame tiitleid ikka parimatele või neile, kes kõige rohkem mängivad? Kas olümpivõitja on see, kes esimene finišisse jõuab või see, kes enne olümpiamänge kõige rohkem trenni teeb?

Madis Very
27.11.11, 10:59
http://heapakkumine.postimees.ee/rehvivahetus-ja-veermikukontroll-tartus-autode-hoo/

äkki keegi Tartus huvitatud :)

alaska
27.11.11, 12:33
Hobimängija Henri Käsper:

- sellel aastal võitnud viiel korral $100+ sisseostuga turniiri (auhinnarahad vastavalt 13191, 15781, 9374, 19742, 9374 ja 20685 dollarit) + lademes kohti esikümnes, cashe suuturniiridelt, edukas esinemine ka madalamal. Pean silmas ainult netiturniire Starsis!
- Lifetime turnateenistus ainuüksi Starsis 861K taala, millest puhaskasum 206K.
- Lifetime ROI Starsis 32%




Väga hea ülevaade, tundub, et vääris igati võitu.
Pane palun aasta uustulnuka kohta kah samasugune ülevaade.

BuildUp
27.11.11, 12:59
http://heapakkumine.postimees.ee/rehvivahetus-ja-veermikukontroll-tartus-autode-hoo/

äkki keegi Tartus huvitatud :)

See ongi su uus firma?

ranka
27.11.11, 13:12
See ongi su uus firma?

Kas just madis aga seotud küll: http://www.1188.ee/firma/estpresto-tookoda-autode-hooldekodu/139687

SR1337
27.11.11, 13:58
Kuidas pilte spoileritesse peita saab?

inward
27.11.11, 14:01
Ilma tärnita.

Madis Very
27.11.11, 15:58
See ongi su uus firma?


Ei ei, see on isa oma.


Tere hommikut kell 17 ja suur haigutus kah.

Tarmonator
27.11.11, 16:08
solid...ma vahetasin just neljapäeval ära, for solid 36€ :S

taipupole
27.11.11, 16:28
solid...ma vahetasin just neljapäeval ära, for solid 36€ :S

sama siin ,ootasin veel nädala aega, et äkki tuleb tartu ka vautser ja ilm oli soe. normaalne ajastus :)

paradigmlost
27.11.11, 17:02
Oskab keegi paar sõna sellise "urka" nagu HighstakesDB - William Hill pokkerituba öelda,.. kas keegi siit on seal mänginud?muljeid, infot?. Ettetänades. postitasin küsimuse siia, kuna see on kõige loetavam teema, ehk keegi viitsib aidata:)

ranka
27.11.11, 17:07
Oskab keegi paar sõna sellise "urka" nagu HighstakesDB - William Hill pokkerituba öelda,.. kas keegi siit on seal mänginud?muljeid, infot?. Ettetänades. postitasin küsimuse siia, kuna see on kõige loetavam teema, ehk keegi viitsib aidata:)

Tegu onju iPoker pokkeritoaga kus eestlased ilma välis IP-ta mängida ei saa.

paradigmlost
27.11.11, 17:10
Ok, tänud. Mingite promodega nad mu meilboksi igatahes spammivad. las nad siis olla:D

ranka
27.11.11, 17:24
Ok, tänud. Mingite promodega nad mu meilboksi igatahes spammivad. las nad siis olla:D

Reeglina iga pokkeritoa ja muu ettevõtte reklaamkirja allosas (jaluses) on väike märge kuidas eemaldada ennast tollest mailinglistist (unsubsribe/unsubscriptions). Väga tihti piisab ainult nende saadetud viitel klikkimisel.

Maheaatom
27.11.11, 17:24
Väga hea ülevaade, tundub, et vääris igati võitu.
Pane palun aasta uustulnuka kohta kah samasugune ülevaade.
Segamängude kuningas Veljo Raun:
- valitsev Eesti live-meister H.O.R.S.E. mängus
- valitsev Eesti online-meister H.O.R.S.E. mängus (samas mängus ühel aastal Eesti meistriks tulemine nii live'is kui online'is on saavutus, milleni pole siinmail veel keegi kunagi jõudnud).
- Pisut väiksem saavutus (kuid siiski) - PokerNewsi tugevatasemelise kaks kuud väldanud segamängude õppeliiga Kaheksajalg võit.
- Enda väitel ka väga suure volüümiga segamängude mängija internetis (kahjuks on küll "tema mängudes" sisuliselt võimatu tulemusi kontrollida ja teiste omadega võrrelda) - seega ärme võta seda kui kindlat fakti, vaid pigem illustreerivat näidet, et mees tegeleb ka igapäevase tõsisese mängimisega.
- Ja mis väga oluline: sai meile kõigile tuntuks just nimelt 2011. aastal!

Teistest nominentidest kukub minu arvates kohe ära Andres Allsalu. Mitte, et tegemist ei oleks suurepärase mängijaga, vaid sellega, et ta on kerkinud esile ja näidanud suurepäraseid tulemusi juba enne 2011. aastat, olles uue tulija kohta selgelt liiga staažikas. Imestama pani hoopis see, et Andres valiti aasta "uue tulija", mitte "netimängija" nominendiks, kuid nii valijamehed paraku otsustasid.

Ülejäänutest pakuksin ma kõige tugevamaks vastaseks Veljole hoopis Kristjan Laasi. Et valiti esimene, oli žürii otsus ja ma ei taha taas kord väita, et see poleks põhjendatud. Olles ise žürii liige, võin kinnitada, et kõik otsused sündisid salajase hääletuse tulemusena, millele ei eelnenud mingit "müügitööd".

Maheaatom
27.11.11, 17:54
Edit: ma ei esinda siin mingisugust organisatsiooni, ainult ühe väikse, (et nalja saaks, peaks lisama, et ETPF'i ees) tühise netimängija seisukohta. Tundus, et meil oli siiski natsa demokraatiat meenutav valitsemisvormi, kus inimestel on õigus ja ka mingis mõttes kohustus enda hääl kuuldavaks teha.
Loomulikult muruntau - ongi ülimalt vajalik, et mängijaid ning klubid ETPFi töös aktiivselt osalevad ning ettepanekuid teevad, viies ennast mõistagi ennem kurssi selle organisatsiooni tegevuskava, eesmärkidega ja EV seadusandlusega. Ehk ETPFiga tasub teha koostööd, mitte näha selles moodustises eemal seisvat tonti, kes on kuidagi meie eksistentsile ohtlik :). Just nimelt demokraatia tõttu tuleb paraku aga leppida ka sellega, et see mida arvan mina, ei pruugi alati olla enamuse arvamus.

Tarmonator
27.11.11, 18:07
Demokraatia, teadagi, on aga selle nägu, kes rohkem lobitööd suudab teha...

siga
27.11.11, 18:09
Kes tahab vaadata pokkerifilmi GRINDERS, siis 1£ võimalik alumisel lingil. Võib-olla vana uudis, aga ise sattusin alles täna 2+2 antud teemale ja loodan õhtul ära vaadata.
http://vod.journeyman.tv/store?p=4585&s=Grinders

leits
27.11.11, 18:24
cmon .. torrentleech inimesed .. jagage üks invite mulle :( homme uued osad sarjadel taas tulemas :(

Tonnar
27.11.11, 18:48
Hobimängija Henri Käsper:
- Lifetime turnateenistus ainuüksi Starsis 861K taala, millest puhaskasum 206K.
- Lifetime ROI Starsis 32%

Kuskohast pärinevad need andmed?
http://www.upload.ee/image/1844184/___200k.png

sadakrooni
27.11.11, 18:54
http://officialpokerrankings.com/pokerstars/henri72/poker/results/E475B8EE2D6E40F3AB90CB7F59C2AA0B.html?t=2&rc=159848

Potsataja
27.11.11, 18:57
Kuskohast pärinevad need andmed?

Opr näitab sellist tulemust. http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/henri72/poker/results/E475B8EE2D6E40F3AB90CB7F59C2AA0B.html?t=2&rc=

Samas ma muidugi ei tea, kumb neist kahest saidist R/A numbreid täpsemalt jälgib, kuid tundub, et sharkscope graafikult on puudu näiteks WCOOP(või SCOOP) 72k$ võit.

virukunn
27.11.11, 19:11
Pange ikka perioodiks full tracking: http://officialpokerrankings.com/pokerstars/henri72/poker/results/E475B8EE2D6E40F3AB90CB7F59C2AA0B.html?t=2&rc=

qbj0hn
27.11.11, 19:14
Detectives ITT.

Tylos
27.11.11, 19:56
Kuskohast pärinevad need andmed?
http://www.upload.ee/image/1844507/___200k.png

Trakkisid vaid sng-sid.

Priidix
27.11.11, 19:57
Ei, tahtsin ennem sama kirjutada.

/mingi trikiga pilt öööööööä

VisaHing
27.11.11, 19:58
tra mis laupäev. Oli siis plaanis sõbraga, et võiks 50km ühte linna ( soomes ) minna pidu panema. Et tal seal tuttav eit mingisugune, kellel pind. Lendasime platsi siis. Suht ruttu ja varakult sai end täis kammitud. Edasi trippisime veel kuhugi pinnale, et võtta kaasa veel mingeid vendi, et kluppi lennata. Kõik sujus hästi ja isegi joogid sai kuidagi sisse smuugeldatud. Edasi läks sõber korra WC, et rummikoks klaasi valada, mis tal peidus oli. Ma niikaua aitasin ühel tsikil 0,33 õllet kallata klaasi. Ja ükshetk mai saanud arugi kui mingi põkk mul seljataga oli ja paukus, et Get out of this club. Ajasin küll mingit paska vastu aga raibe hakkas kakkuma siis juba. Ma ütlesin tavai tra lase lahti ma saan ilma tirimata ka ära minna. Ütlesin tollele eidele, et tavai te pange pidu edasi, mai hakka te pidu ära rikkuma sellega. Polnud obv õrna aimugi, kus ma olen ja kui kaugel mu auto on. vist mingi poolteist tundi trippisin sihitult mööda linna ringi ja traaa kui külm oli olla. Siis sain mingi 2 sommiga kokku, kes ütlesid, et sul veel 3km kõndida kuskil ja pakkusid jooki ja isegi seda, et ma nende poole magama läheks kui mul kuhugi minna pole xD irf. Aga otsutasin siiski auto üles otsida. Pult käes hoidsin nuppu peal igas parklas, et ehk ohutuled annavad märku ja leian auto üles. Lõpuks joppaski ja tõmbasin autosse sliipi teisi ootama. Aga jah obv oli nii sitt ja külm olla, et otsutasin täis peaga rooli lennata ja koju trippida. Tra ma vihkan täis peaga sõitmist aga mis teha. ****** tripper.

Tarmonator
27.11.11, 20:36
"Kalevipojad"

oohoh
27.11.11, 20:58
mis see shortcut starsis oli millega sai samasuguse turna avada nagu hetkel käimas on?

Jäämees
27.11.11, 21:20
mis see shortcut starsis oli millega sai samasuguse turna avada nagu hetkel käimas on?


CTRL+S

ok2aa
27.11.11, 23:12
järgmise aasta pokkeri uustulnukaks esitan pokkerisheriffi

Jäämees
27.11.11, 23:18
järgmise aasta pokkeri uustulnukaks esitan pokkerisheriffi

Ma pigem juba esitaks Aasta Sündmuse alla tema.

rasmer
27.11.11, 23:28
järgmise aasta pokkeri uustulnukaks esitan pokkerisheriffi

Selle trollimisega siin rikud oma A-game ära imo.

ment52
28.11.11, 01:10
cmon .. torrentleech inimesed .. jagage üks invite mulle :( homme uued osad sarjadel taas tulemas :(

PMi oma e-mail kui vaja veel on.

E: läks ära viimane kutse

ranka
28.11.11, 04:48
http://www.pokernewsdaily.com/bubble-protection-now-available-for-online-tournaments-is-it-worth-it-20647/

Bubble Protection :)

VisaHing
28.11.11, 05:21
irww tallinnas lendas veel teist korda ka kuusk uppi hahaha..
narmalna.

qbj0hn
28.11.11, 07:38
Keegi kahepeale PTR kasutajat tahab teha siis PM.

EDIT: Tglt ma uurisin seda ja ei saa täpselt aru mis maksevahendit seal vaja on... mingid visad ja värgid. SEB vist ei toimi seal?

Potsataja
28.11.11, 07:43
Trakkisid vaid sng-sid.

Huvitav, millised SNG-d talle need kõvad ligi 20k$ tõusud on andnud ?

ranka
28.11.11, 07:48
Trakkisid vaid sng-sid.

Antud graafikul on filterdatud kõik mängud mitte ainult SNG-d. Sharkscope scheduled turniiride träkkimisel ei ole eriti täpne ja tuleks kasutada hoopis OPR-i. Seda sa tead isegi.


Keegi kahepeale PTR kasutajat tahab teha siis PM.

EDIT: Tglt ma uurisin seda ja ei saa täpselt aru mis maksevahendit seal vaja on... mingid visad ja värgid. SEB vist ei toimi seal?

SEB virtuaalkaart on väga hea sooritamaks PTR-is makset.

qbj0hn
28.11.11, 07:50
Okay siis tip top.

EDIT:

Keegi kahepeale PTR kasutajat tahab teha siis PM.



Sain juba korda tegin üksi ära.

bluelite
28.11.11, 16:25
Nüüd tean, miks venelased foldida ei armasta.

http://neverfold.ru/

kjmrc
28.11.11, 16:53
Kuulge tartlased, kas keegi oskaks mingit normaalset jõusaali soovitada soliidse kuuhinnaga (kuni 35 EUR kuu) ja samas ei oleks ka väga veneaegne, et võiks ikka olla aeroobset tehnikat ka sees (ergomeeter, ratas ja paha ei teeks ka see masin, kus peal joosta saab, aga pole nii oluline [ ei tule selle nimi meelde:D])

A ja seda Lõunaka juures asuvat jõusaali tean juba, MV spordisaal vms, see jääb veidi kaugeks aga pakkuge kõiki, mida teate.

ristijeesus
28.11.11, 17:01
No kui kõiki võib pakkuda, siis lõunakeskuses on Myfitness, 16-24 aastastele (mahud sellesse vahemikku? :D) 33 euri kuu.